<%=Club.Nombre %>

Calendaris/Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Amistós 0 04/09/2021  12:30
Recasens AEM
AEM B INFANTIL MASCULÍ A 4 - 0
Amistós 0 05/09/2021  9:30
Atlètic Segre
Atlètic Lleida CADET MASCULÍ A 2 - 1
Amistós 0 10/09/2021  19:30
Alcarràs
Baix Segrià BENJAMÍ C 2 - 3
Amistós 0 11/09/2021  10:00
Les Borges Blanques
Garrigues ALEVÍ MASCULÍ C 4 - 4
Amistós 0 11/09/2021  10:00
Les Borges Blanques
ALEVÍ MASCULÍ A Garrigues 2 - 6
Amistós 0 11/09/2021  11:00
Les Borges Blanques
Garrigues BENJAMÍ B 0 - 9
Amistós 0 11/09/2021  17:00
Cervera
Cervera INFANTIL MASCULÍ A 4 - 2
Amistós 0 11/09/2021  17:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Garrigues 1 - 4
Amistós 0 12/09/2021  11:00
Les Borges Blanques
PREBENJAMÍ A Garrigues 6 - 1
Amistós 0 12/09/2021  12:15
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B Garrigues 4 - 3
Amistós 0 12/09/2021  12:15
Les Borges Blanques
Garrigues A BENJAMÍ A 1 - 3
Amistós 0 12/09/2021  9:30
El Palau d'Anglesola
CADET MASCULÍ A Garrigues 6 - 2
Amistós 0 17/09/2021  19:30
Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM Linyola 3 - 0
Amistós 0 18/09/2021  10:00
Vilanova de la Barca
Noguera INFANTIL FEMENÍ A 3 - 7
Amistós 0 18/09/2021  10:00
Vilanova de la Barca
Noguera A BENJAMÍ A 3 - 0
Amistós 0 18/09/2021  11:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A Noguera A 4 - 4
Amistós 0 18/09/2021  11:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Atlètic Lleida 0 - 2
Amistós 0 18/09/2021  11:30
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B Balaguer C 2 - 3
Amistós 0 18/09/2021  12:30
Golmés
BENJAMÍ B Noguera B 4 - 2
Amistós 0 18/09/2021  12:30
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A AEM 0 - 15
Amistós 0 18/09/2021  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C Noguera B 3 - 8
Amistós 0 18/09/2021  18:30
Vilanova de la Barca
Noguera A CADET MASCULÍ A 1 - 4
Amistós 0 18/09/2021  9:30
Golmés
BENJAMÍ D Bellpuig A 6 - 2
Amistós 0 18/09/2021  9:30
Golmés
BENJAMÍ C Segre E 3 - 2
Amistós 0 18/09/2021  9:30
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Mig Segrià C 9 - 3
Amistós 0 19/09/2021  10:00
Vilanova de la Barca
Noguera PREBENJAMÍ B 1 - 3
Amistós 0 19/09/2021  10:30
Golmés
INFANTIL FEMENÍ B AEM 13 - 0
Amistós 0 19/09/2021  10:30
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ B AEM 6 - 1
Amistós 0 19/09/2021  11:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Noguera B 5 - 0
Amistós 0 19/09/2021  11:45
Vilanova de la Barca
Noguera A INFANTIL MASCULÍ B 6 - 1
Amistós 0 25/09/2021  12:30
Linyola
Linyola FUTBOL SALA JUVENIL FEM 0 - 7
Amistós 0 25/09/2021  12:30
Juneda
Intercomarcal A INFANTIL MASCULÍ A 1 - 3
Amistós 0 25/09/2021  16:00
Les Borges Blanques
Garrigues AMATEUR FEMENÍ F7 -
Amistós 0 25/09/2021  18:00
Golmés
CADET MASCULÍ A Intercomarcal A -
Amistós 0 02/10/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ B AEM D 6 - 0
Amistós 0 02/10/2021  10:00
AEM
AEM PREBENJAMÍ A 1 - 1
Amistós 0 02/10/2021  10:00
AEM
AEM E BENJAMÍ C 0 - 10
Amistós 0 02/10/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ A AEM B 3 - 3
Amistós 0 02/10/2021  11:15
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Bordeta B 3 - 4
Amistós 0 02/10/2021  11:15
AEM
AEM D ALEVÍ MASCULÍ B 3 - 5
Amistós 0 02/10/2021  11:30
Pardinyes
Pardinyes A INFANTIL FEMENÍ A 2 - 7
Amistós 0 02/10/2021  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B AEM C 6 - 3
Amistós 0 02/10/2021  12:30
Alcoletge
Alcoletge ALEVÍ FEMENÍ B 1 - 1
Amistós 0 02/10/2021  12:45
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C AEM D 1 - 8
Amistós 0 02/10/2021  13:00
Pardinyes
Pardinyes ALEVÍ FEMENÍ A 3 - 2
Amistós 0 02/10/2021  13:00
AEM
AEM F ALEVÍ MASCULÍ C 5 - 3
Amistós 0 02/10/2021  20:45
Pardinyes
Pardinyes FS FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ 2 - 3
Lliga 1 03/10/2021  09:15
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Balaguer C 3 - 5
Amistós 0 03/10/2021  11:00
La Bordeta
Bordeta B BENJAMÍ D 1 - 5
Amistós 0 03/10/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Atl Segre D 4 - 8
Amistós 0 03/10/2021  12:30
Golmés
AMATEUR FEMENÍ F7 Pardinyes A 3 - 7
Amistós 0 03/10/2021  12:30
Golmés
INFANTIL FEMENÍ B Garrigues 12 - 4
Amistós 0 03/10/2021  17:00
AEM
AEM D CADET MASCULÍ A 5 - 3
Lliga 1 09/10/2021  09:15
Golmés
INFANTIL FEMENÍ A AEM A 11 - 0
Lliga 1 09/10/2021  09:30
Golmés
BENJAMÍ A Bordeta A 3 - 2
Lliga 1 09/10/2021  11:00
Vilanova de Bellpuig
Vilanovenca INFANTIL FEMENÍ B -
Lliga 2 09/10/2021  11:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Lleida Esportiu A 2 - 0
Lliga 1 09/10/2021  11:00
Atl Segre
Atl Segre F ALEVÍ MASCULÍ B 0 - 3
Lliga 1 09/10/2021  12:00
El Palau
PREBENJAMÍ A Tàrrega A 10 - 2
Lliga 1 09/10/2021  12:00
Balàfia
Balàfia B BENJAMÍ B 1 - 11
Lliga 1 09/10/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Tremp A 0 - 5
Lliga 1 09/10/2021  15:30
Mollerussa
Mollerussa B CADET MASCULÍ A 2 - 3
Lliga 1 10/10/2021  09:30
Alcarràs
Baix Segrià C BENJAMÍ C 2 - 2
Lliga 1 10/10/2021  10:30
Balàfia
Balàfia C ALEVÍ MASCULÍ C 4 - 5
Lliga 1 10/10/2021  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C BORDETA DE LLEIDA, U.E. "C" 1 - 8
Lliga 2 16/10/2021  09:45
Golmés
BENJAMÍ B U.E. BORDETA B 5 - 1
Lliga 2 16/10/2021  10:00
Juneda
ESCOLA FUTBOL INTERCOMARCAL B BENJAMÍ A 1 - 8
Lliga 2 16/10/2021  11:00
Rialp
Rialp A BENJAMÍ D 2 - 2
Lliga 2 16/10/2021  11:00
Golmés
INFANTIL FEMENÍ B Alpicat A 5 - 2
Lliga 2 16/10/2021  11:00
Alt Segre
Atl Segre A PREBENJAMÍ A 10 - 0
Lliga 2 16/10/2021  11:30
Alcoletge
Alcoletge A ALEVÍ FEMENÍ A 3 - 4
Lliga 2 16/10/2021  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B Fif Lleida C 9 - 0
Lliga 1 16/10/2021  12:00
Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM FUTSAL BINÉFAR "B" 1 - 3
Lliga 2 16/10/2021  12:00
Pardinyes
Pardinyes A INFANTIL FEMENÍ A 2 - 3
Lliga 2 16/10/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Bellpuig A 3 - 6
Lliga 2 16/10/2021  12:00
Balàfia
Balàfia C ALEVÍ MASCULÍ A 3 - 0
Lliga 2 16/10/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A EF Tàrrega 2 - 4
Lliga 2 16/10/2021  12:45
Balaguer
Balaguer C INFANTIL MASCULÍ C 13 - 0
Lliga 2 16/10/2021  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A Atl Segre 4 - 2
Lliga 2 16/10/2021  17:00
Miralcamp pista
FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ Comtat 2 - 3
Lliga 2 16/10/2021  9:45
Golmés
BENJAMÍ C Bordeta C 10 - 5
Lliga 2 17/10/2021  10:00
Lleida
AEM, S.E. "D" INFANTIL MASCULÍ B 0 - 3
Lliga 2 17/10/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B C.E ESC. FUTBOL ORGEL·LIA "B" 1 - 1
Lliga 2 17/10/2021  12:30
Golmés
AMATEUR FEMENÍ F7 PONTS CLUB ESP. "A" 0 - 10
Lliga 2 17/10/2021  12:30
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ B AEM, S.E. "B" 1 - 3
Lliga 1 17/10/2021  15:00
Balaguer
EFS BALAGUER COMTAT URGELL "B" FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ 1 - 1
Lliga 1 22/10/2021  18:15
Vilanova de Bellpuig
VILANOVENCA,U.E "A" PREBENJAMÍ B 1 - 4
Lliga 3 23/10/2021  09:00
Golmés
INFANTIL FEMENÍ A ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "A" 7 - 1
Lliga 3 23/10/2021  10:00
Les Borges Blanques
ESC. COM. F. GARRIGUES "A" INFANTIL FEMENÍ B -
Lliga 3 23/10/2021  10:30
Golmés
BENJAMÍ D ESC. COM. F. GARRIGUES "C" 1 - 5
Lliga 3 23/10/2021  10:30
Golmés
BENJAMÍ A MOLLERUSSA C.F.J. "B" 2 - 0
Lliga 3 23/10/2021  10:30
Juneda
ESC.FUTBOL INTERCOMARCAL "C" BENJAMÍ C 1 - 5
Lliga 3 23/10/2021  11:00
Fondarella
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "C" ALEVÍ MASCULÍ B 1 - 2
Lliga 3 23/10/2021  11:30
Lleida
PARDINYES C.F. "A" ALEVÍ FEMENÍ B -
Lliga 3 23/10/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C C.E. ESC. FUTBOL BELLPUIG "A" 2 - 9
Lliga 3 23/10/2021  12:30
Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B MIRALCAMP, CF "A" 2 - 5
Lliga 2 23/10/2021  16:00
Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM CFS ALMACELLES "A" 2 - 4
Lliga 4 23/10/2021  16:00
Mollerussa
MOLLERUSSA C.F.J. "A" INFANTIL MASCULÍ A 2 - 1
Lliga 3 23/10/2021  16:45
Lleida
AEM, S.E. "B" CADET MASCULÍ A -
Lliga 2 23/10/2021  18:00
Miralcamp
FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ PUB LIPS ARTESA DE SEGRE "A" -
Lliga 3 24/10/2021  10:00
Alcarràs
ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "C" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 3 24/10/2021  10:00
Agramunt
C.F. AGRAMUNT ESC "A" AMATEUR FEMENÍ F7 -
Lliga 3 24/10/2021  11:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A ESC. COM. F. LES GARRIGUES "A" -
Lliga 3 24/10/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A FIF LLEIDA, C.E. "C" 2 - 0
Lliga 3 24/10/2021  12:00
Agramunt
C.F. AGRAMUNT ESC "C" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 3 24/10/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B BALAGUER, C.F. "B" 2 - 0
Lliga 3 24/10/2021  12:30
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A ESCOLA F. CERVERA,C "A" 7 - 0
Lliga 4 29/10/2021  18:30
El Palau d'Anglesola
BENJAMÍ C ESCOLA F. CERVERA,C "B" 3 - 4
Lliga 4 29/10/2021  18:45
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C AEM, S.E. "G" 1 - 10
Lliga 4 30/10/2021  09:30
Lleida
SEGRE, AT. "B" BENJAMÍ A 3 - 3
Lliga 4 30/10/2021  10:00
Penelles
ESCOLA F. URGELL "A" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 4 30/10/2021  10:30
Golmés
JUVENIL MASCULÍ ESC. COM. F. LES GARRIGUES "B" 0 - 2
Lliga 4 30/10/2021  10:30
Lleida
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "D" BENJAMÍ D 1 - 7
Lliga 4 30/10/2021  11:30
Lleida
PARDINYES C.F. "B" INFANTIL MASCULÍ C 8 - 0
Lliga 4 30/10/2021  11:30
Alcoletge
ALCOLETGE, AE. "B" ALEVÍ MASCULÍ A 3 - 3
Lliga 5 30/10/2021  12
El Palau d'Anglesola
INFANTIL MASCULÍ A ANDORRA, F.C. "A" 0 - 3
Lliga 4 30/10/2021  12:30
Lleida
FIF LLEIDA, C.E. "A" PREBENJAMÍ A 0 - 4
Lliga 4 31/10/2021  09:00
Golmés
BENJAMÍ B ESCOLA F. URGELL "B" -
Lliga 4 31/10/2021  10:00
Golmés
AMATEUR FEMENÍ F7 ESC. COM. F. GARRIGUES "A" -
Lliga 4 31/10/2021  10:15
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ B MOLLERUSSA C.F.J. "A" -
Lliga 4 31/10/2021  11:00
Agramunt
AGRAMUNT E. GERARD GATELL "A" PREBENJAMÍ B 6 - 2
Lliga 4 31/10/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B AEM, S.E. "F" -
Lliga 4 31/10/2021  12:30
Golmés
CADET MASCULÍ A CLUB ESP. ATLETIC LLEIDA "A" -
Lliga 4 31/10/2021  13:15
Les Borges Blanques
ESC. COM. F. GARRIGUES "A" INFANTIL MASCULÍ B 2 - 1
Lliga 2 03/11/2021  20:45
Golmés
JUVENIL MASCULÍ ESCOLA F. URGELL "A" -
Lliga 5 06/11/2021  09:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A PLA URGELL, C.E. "B" -
Lliga 5 06/11/2021  09:00
Golmés
BENJAMÍ A LLEIDA PROMESES, C.F. "B" 2 - 3
Lliga 5 06/11/2021  09:00
Golmés
PLA URGELL, C.E. "A" ALEVÍ FEMENÍ B -
Lliga 5 06/11/2021  10:00
Torrefarrera
MIG SEGRIA, C.E. "B" BENJAMÍ C 0 - 5
Lliga 5 06/11/2021  10:45
Alpicat
ALPICAT, CLUB FUTBOL U.E. "C" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 5 06/11/2021  11:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B AEM, S.E. "E" -
Lliga 5 06/11/2021  11:00
Golmés
PLA URGELL, C.E. "A" INFANTIL FEMENÍ B -
Lliga 5 06/11/2021  11:00
Golmés
BENJAMÍ D AEM, S.E. "F" -
Lliga 5 06/11/2021  11:00
La Seu d'Urgell
ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "B" BENJAMÍ B -
Lliga 5 06/11/2021  11:00
Golmés
INFANTIL FEMENÍ A PLA URGELL, C.E. "B" 2 - 0
Lliga 5 06/11/2021  12:15
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A AEM, S.E. "A" 4 - 3
Lliga 5 06/11/2021  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B ARTESA DE SEGRE 2012 "A" 2 - 1
Lliga 5 06/11/2021  16:30
Almenar
ESCOLA F. PINYANA, C.E "A" AMATEUR FEMENÍ F7 -
Lliga 5 06/11/2021  19:15
Alcarràs
ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "B" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 6 07/11/2021  11:45
Lleida
AEM, S.E. "B" INFANTIL MASCULÍ A 4 - 3
Lliga 5 07/11/2021  12:00
Alfarràs
ESCOLA F. PINYANA, C.E "A" CADET MASCULÍ A -
Lliga 5 07/11/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A ESC. COM. F. LES GARRIGUES "B" 7 - 2
Lliga 5 07/11/2021  12:15
Artesa de Segre
ARTESA DE SEGRE 2012 "A" ALEVÍ MASCULÍ B -
Lliga 3 07/11/2021  12:15
Corbins
CFS CORBINS "A" FUTBOL SALA JUVENIL FEM 1 - 1
Lliga 5 07/11/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "B" 2 - 8
Lliga 3 07/11/2021  18:30
La Seu d'Urgell
ATLETIC LA SEU D'URGELL,CLUB FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ -
Lliga 6 13/11/2021  09:30
Alpicat
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. " INFANTIL FEMENÍ A 1 - 2
Lliga 6 13/11/2021  09:30
Golmés
BENJAMÍ C AGRAMUNT E. GERARD GATELL "B" 9 - 6
Lliga 6 13/11/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ B ARTESA DE SEGRE 2012 "B" -
Lliga 6 13/11/2021  11:00
Golmés
INFANTIL FEMENÍ B AEM, S.E. "A" -
Lliga 6 13/11/2021  11:30
Alcarràs
ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "C" PREBENJAMÍ B -
Lliga 6 13/11/2021  12:00
Lleida
AEM, S.E. "E" ALEVÍ MASCULÍ A -
Lliga 6 13/11/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C ESC. COM. F. GARRIGUES "C" -
Lliga 7 13/11/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A FIF LLEIDA, C.E. "B" 4 - 1
Lliga 6 13/11/2021  12:30
Ponts
PONTS CLUB ESP. "A" INFANTIL MASCULÍ B 0 - 6
Lliga 6 13/11/2021  13:15
Lleida
AEM, S.E. "B" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 6 13/11/2021  15:00
Lleida
SEGRE, AT. "D" INFANTIL MASCULÍ C 7 - 0
Lliga 6 13/11/2021  16:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ ESCOLA F.TARREGA, C.E. "C" -
Lliga 4 13/11/2021  16:00
Balaguer
BALAGUER VEDRUNA C. FUTBOL "B" FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ -
Lliga 6 13/11/2021  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "A" -
Lliga 6 14/11/2021  09:30
Alcarràs
ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "B" BENJAMÍ A 1 - 7
Lliga 6 14/11/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "B" -
Lliga 5 19/11/2021  21:30
--
GOLMES A.E. "A" FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ 5 - 1
Lliga 7 20/11/2021  09:30
Golmés
BENJAMÍ A ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "A" 4 - 0
Lliga 7 20/11/2021  10:00
Lleida
AEM, S.E. "D" BENJAMÍ B 2 - 10
Lliga 7 20/11/2021  10:30
Golmés
BENJAMÍ D AEM, S.E. "E" 4 - 4
Lliga 7 20/11/2021  10:30
Guissona
ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "C" BENJAMÍ C -
Lliga 7 20/11/2021  10:30
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A MIG SEGRIA, C.E. "C" -
Lliga 7 20/11/2021  11:00
Alcoletge
ALCOLETGE, AE. "A" ALEVÍ FEMENÍ B 4 - 4
Lliga 7 20/11/2021  11:15
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "B" 3 - 2
Lliga 7 20/11/2021  11:15
Penelles
ESCOLA F. URGELL "A" ALEVÍ MASCULÍ B 3 - 1
Lliga 7 20/11/2021  11:30
Golmés
AMATEUR FEMENÍ F7 SOSES FEM. CLUB DE FUTBOL "A" 1 - 7
Lliga 7 20/11/2021  11:45
Lleida
PARDINYES C.F. "A" INFANTIL FEMENÍ B 2 - 2
Lliga 7 20/11/2021  12:30
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A BORDETA DE LLEIDA, U.E. "A" 4 - 2
Lliga 5 20/11/2021  12:30
Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM CFS AUTOE. URGELL LINYOLA "A" 6 - 0
Lliga 7 20/11/2021  12:45
Lleida
SEGRE, AT. "G" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 7 20/11/2021  15:00
Golmés
CADET MASCULÍ A ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" 1 - 2
Lliga 7 20/11/2021  17:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B BALAFIA, C.F.U.E. "B" 1 - 0
Lliga 8 21/11/2021  09:30
Lleida
SEGRE, AT. "B" INFANTIL MASCULÍ A 1 - 0
Lliga 7 21/11/2021  12:30
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A PARDINYES C.F. "A" -
Lliga 7 21/11/2021  12:30
Golmés
ESC. COM. F. LES GARRIGUES "A" INFANTIL FEMENÍ A 12 - 0
Lliga 7 21/11/2021  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C ESCOLA F. PINYANA, C.E "B" -
Lliga 5 21/11/2021  17:00
Miralcamp
FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ BARBENS, C.F. -
Copa 32 25/11/2021  21:00
Miralcamp
FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ C.F.S. TARREGA "A" -
Lliga 8 27/11/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ B BALAGUER, C.F. "B" -
Lliga 8 27/11/2021  10:00
Alpicat
ALPICAT, CLUB FUTBOL U.E. "A" BENJAMÍ A 0 - 10
Lliga 8 27/11/2021  10:45
Lleida
SEGRE, AT. "E" ALEVÍ MASCULÍ A 5 - 1
Lliga 8 27/11/2021  11:00
Lleida
GARDENY U.D. "A" PREBENJAMÍ B -
Lliga 8 27/11/2021  11:00
Golmés
BENJAMÍ C ESCOLA F. PINYANA, C.E "A" -
Lliga 8 27/11/2021  11:00
Mollerussa
MOLLERUSSA C.F.J. "A" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 8 27/11/2021  11:00
Alfarràs
ESCOLA F. PINYANA, C.E "A" PREBENJAMÍ A 6 - 0
Lliga 8 27/11/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C ESCOLA F. CERVERA,C "D" -
Lliga 9 27/11/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A LLEIDA PROMESES, C.F. "A" 2 - 1
Lliga 8 27/11/2021  18:00
Juneda
ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "B" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 8 28/11/2021  11:00
Alguaire
ESCOLA F. PINYANA, C.E "B" BENJAMÍ D -
Lliga 8 28/11/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B ESCOLA F. PINYANA, C.E "B" -
Lliga 8 28/11/2021  12:15
Agramunt
C.F. AGRAMUNT ESC. "A" INFANTIL MASCULÍ C -
Lliga 8 28/11/2021  12:30
La Seu d'Urgell
ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "B" INFANTIL MASCULÍ B 1 - 0
Lliga 1 04/12/2021  14:00
Andorra la Vella
ENFAF CONST. MOD. ANDORRA "A" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 1 04/12/2021  19:00
Balaguer
BALAGUER, C.F. "B" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 9 11/12/2021  10:00
Les Borges Blanques
ESC. COM. F. GARRIGUES "B" BENJAMÍ B -
Lliga 9 11/12/2021  11:00
Lleida
PARDINYES C.F. "B" BENJAMÍ C -
Lliga 9 11/12/2021  11:00
Golmés
BENJAMÍ D MOLLERUSSA C.F.J. "C" -
Lliga 9 11/12/2021  11:30
Torrefarrera
MIG SEGRIA, C.E. "A" PREBENJAMÍ A -
Lliga 10 11/12/2021  12:00
Alpicat
ALPICAT, CLUB FUTBOL U.E. "A" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 9 11/12/2021  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B ALCOLETGE, AE. "B" -
Lliga 9 11/12/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "C" -
Lliga 9 11/12/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B ORGANYA, C.F. "A" -
Lliga 9 11/12/2021  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A BORDETA DE LLEIDA, U.E. "B" -
Lliga 9 11/12/2021  17:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ MIG SEGRIA, C.E. "B" -
Lliga 9 12/12/2021  10:00
Tàrrega
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "E" ALEVÍ MASCULÍ A -
Lliga 9 12/12/2021  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "A" -
Lliga 9 12/12/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B AGRAMUNT E. GERARD GATELL "C" -
Lliga 9 12/12/2021  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C AEM, S.E. "E" -
Lliga 10 18/12/2021  10:00
Alpicat
ALPICAT, CLUB FUTBOL U.E. "A" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 10 18/12/2021  10:00
Lleida
AEM, S.E. "B" BENJAMÍ A -
Lliga 10 18/12/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ B SEGRE, AT. "D" -
Lliga 10 18/12/2021  10:00
Vilanova de la Barca
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. "B" ALEVÍ MASCULÍ B -
Lliga 10 18/12/2021  11:00
Golmés
BENJAMÍ C BALAGUER, C.F. "C" -
Lliga 10 18/12/2021  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" -
Lliga 10 18/12/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A BORDETA DE LLEIDA, U.E. "D" -
Lliga 11 18/12/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "A" -
Lliga 10 18/12/2021  12:30
Torrefarrera
MIG SEGRIA, C.E. "A" INFANTIL MASCULÍ C -
Lliga 10 18/12/2021  12:30
Balaguer
BALAGUER, C.F. "D" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 10 18/12/2021  16:00
Artesa de Segre
ARTESA DE SEGRE 2012 "A" CADET MASCULÍ A -
Lliga 10 18/12/2021  16:00
Fondarella
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" INFANTIL MASCULÍ B -
Lliga 10 18/12/2021  16:00
Ponts
PONTS CLUB ESP. "A" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 10 19/12/2021  11:00
Lleida
SEGRE, AT. "E" BENJAMÍ D -
Lliga 6 23/12/2021  12:00
Mollerussa
MOLLERUSSA C.F.J. "A" PREBENJAMÍ A -
Lliga 11 08/01/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ A ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "A" -
Lliga 11 08/01/2022  10:00
Bellpuig
C.E. ESC. FUTBOL BELLPUIG "A" BENJAMÍ C -
Lliga 11 08/01/2022  10:30
Lleida
PARDINYES C.F. "A" PREBENJAMÍ A -
Lliga 11 08/01/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ D SEGRE, AT. "F" -
Lliga 11 08/01/2022  11:30
Alcoletge
ALCOLETGE, AE. "B" BENJAMÍ B -
Lliga 11 08/01/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B TARREGA, U.E "A" -
Lliga 11 08/01/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C MIG SEGRIA, C.E. "D" -
Lliga 11 08/01/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B ALCOLETGE, AE. "A" -
Lliga 11 08/01/2022  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "A" -
Lliga 11 08/01/2022  16:30
Almacelles
ALMACELLES , C.E. F. "B" ALEVÍ MASCULÍ A -
Lliga 11 08/01/2022  17:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ AEM, S.E. "C" -
Lliga 11 09/01/2022  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A ALCOLETGE, AE. "A" -
Lliga 12 09/01/2022  12:30
Lleida
BALAFIA, C.F.U.E. "A" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 11 09/01/2022  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "B" -
Lliga 22 15/01/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ B ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "B" -
Lliga 12 15/01/2022  11:00
Lleida
FIF LLEIDA, C.E. "C" BENJAMÍ D -
Lliga 12 15/01/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ C ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "C" -
Lliga 12 15/01/2022  11:00
Les Borges Blanques
ESC. COM. F. GARRIGUES "A" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 12 15/01/2022  11:30
Linyola
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" BENJAMÍ A -
Lliga 12 15/01/2022  11:30
Tàrrega
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "A" PREBENJAMÍ A -
Lliga 12 15/01/2022  12:00
Ivars d'Urgell
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 12 15/01/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B ESCOLA LA NOGUERA, C.E. "A" -
Lliga 12 15/01/2022  12:30
Balaguer
BALAGUER, C.F. "C" ALEVÍ MASCULÍ A -
Lliga 12 15/01/2022  12:30
Lleida
PARDINYES C.F. "C" ALEVÍ MASCULÍ B -
Lliga 13 15/01/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "A" -
Lliga 12 15/01/2022  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A MOLLERUSSA C.F.J. "B" -
Lliga 12 16/01/2022  10:00
Lleida
AEM, S.E. "D" PREBENJAMÍ B -
Lliga 12 16/01/2022  10:30
Juneda
ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "C" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 12 16/01/2022  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C FIF LLEIDA, C.E. "C" -
Lliga 13 22/01/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ A ESCOLA F.TARREGA, C.E. "B" -
Lliga 13 22/01/2022  10:30
Oliana
OLIANA,C.D. "A" INFANTIL MASCULÍ B -
Lliga 13 22/01/2022  11:00
Vallfogona de Balaguer
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. "B" BENJAMÍ C -
Lliga 13 22/01/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ D VILANOVENCA,U.E "A" -
Lliga 13 22/01/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B ESCOLA F. PINYANA, C.E "C" -
Lliga 13 22/01/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C GARDENY, U.D. "A" -
Lliga 13 22/01/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A BALAFIA, C.F.U.E. "C" -
Lliga 13 22/01/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A SEGRE, AT. "A" -
Lliga 13 22/01/2022  12:15
Lleida
SEGRE, AT. "C" CADET MASCULÍ A -
Lliga 14 22/01/2022  16:00
Balaguer
BALAGUER, C.F. "A" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 13 22/01/2022  17:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "B" -
Lliga 13 23/01/2022  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A ESCOLA F. URGELL "A" -
Lliga 13 23/01/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C "A" -
Lliga 13 23/01/2022  12:00
Tàrrega
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "C" BENJAMÍ B -
Lliga 13 23/01/2022  16:00
Tàrrega
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "C" INFANTIL MASCULÍ C -
Lliga 14 29/01/2022  09:45
Lleida
BALAFIA, C.F.U.E. "C" BENJAMÍ D -
Lliga 14 29/01/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ B BALAFIA, C.F.U.E. "B" -
Lliga 14 29/01/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ C ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "C" -
Lliga 14 29/01/2022  11:15
Cervera
ESCOLA F. CERVERA,C "A" PREBENJAMÍ A -
Lliga 14 29/01/2022  11:45
Lleida
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "A" BENJAMÍ A -
Lliga 14 29/01/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C BALAFIA, C.F.U.E. "D" -
Lliga 15 29/01/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A ESCOLA F. CERVERA,C "A" -
Lliga 14 29/01/2022  13:15
Lleida
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "C" INFANTIL MASCULÍ C -
Lliga 14 29/01/2022  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A AEM, S.E. "B" -
Lliga 14 29/01/2022  19:30
Mollerussa
MOLLERUSSA C.F.J. "B" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 14 30/01/2022  09:30
Lleida
FIF LLEIDA, C.E. "C" ALEVÍ MASCULÍ A -
Lliga 14 30/01/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B SEGRE, AT. "F" -
Lliga 14 30/01/2022  12:00
Tremp
ESCOLA F. TREMP, CE "A" INFANTIL MASCULÍ B -
Lliga 14 30/01/2022  12:30
Golmés
PLA URGELL, C.E. "B" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 15 05/02/2022  09:00
Lleida
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "C" BENJAMÍ C -
Lliga 15 05/02/2022  09:00
Lleida
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "B" BENJAMÍ B -
Lliga 15 05/02/2022  10:00
Bellpuig
C.E. ESC. FUTBOL BELLPUIG "A" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 15 05/02/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ A ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "B" -
Lliga 15 05/02/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ D ESCOLA F. RIALP, C.E. "A" -
Lliga 15 05/02/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B BALAGUER, C.F. "B" -
Lliga 15 05/02/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A FIF LLEIDA, C.E. "A" -
Lliga 15 05/02/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A ALCOLETGE, AE. "B" -
Lliga 16 05/02/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A ENFAF CONST. MOD. ANDORRA "A" -
Lliga 15 05/02/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B AEM, S.E. "D" -
Lliga 15 05/02/2022  13:15
La Seu d'Urgell
ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "B" ALEVÍ MASCULÍ B -
Lliga 15 05/02/2022  16:00
Lleida
CLUB ESP. ATLETIC LLEIDA "A" CADET MASCULÍ A -
Lliga 15 05/02/2022  17:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "B" -
Lliga 15 06/02/2022  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A AEM, S.E. "B" -
Lliga 15 06/02/2022  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C BALAGUER, C.F. "C" -
Lliga 17 12/02/2022  -
Lleida
LLEIDA ESPORTIU, CLUB "A" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 16 12/02/2022  10:00
Lleida
AEM, S.E. "A" PREBENJAMÍ A -
Lliga 16 12/02/2022  10:30
Mollerussa
MOLLERUSSA C.F.J. "B" BENJAMÍ A -
Lliga 16 12/02/2022  11:00
Les Borges Blanques
ESC. COM. F. GARRIGUES "C" BENJAMÍ D -
Lliga 16 12/02/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ C ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "C" -
Lliga 16 12/02/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B VILANOVENCA,U.E "A" -
Lliga 16 12/02/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "C" -
Lliga 16 12/02/2022  12:30
Lleida
PARDINYES C.F. "A" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 16 12/02/2022  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A ESCOLA F. PINYANA, C.E "A" -
Lliga 16 12/02/2022  17:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ BALAGUER, C.F. "B" -
Lliga 16 13/02/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "C" -
Lliga 16 13/02/2022  12:00
Bellpuig
C.E. ESC. FUTBOL BELLPUIG "A" INFANTIL MASCULÍ C -
Lliga 16 13/02/2022  12:00
Les Borges Blanques
ESC. COM. F. LES GARRIGUES "B" ALEVÍ MASCULÍ A -
Lliga 16 13/02/2022  12:30
Balaguer
BALAGUER, C.F. "B" INFANTIL MASCULÍ B -
Lliga 18 19/02/2022  10:00
Tàrrega
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "A" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 17 19/02/2022  10:00
Lleida
AEM, S.E. "G" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 17 19/02/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ A SEGRE, AT. "B" -
Lliga 17 19/02/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ D BORDETA DE LLEIDA, U.E. "D" -
Lliga 17 19/02/2022  11:00
Penelles
ESCOLA F. URGELL "B" BENJAMÍ B -
Lliga 17 19/02/2022  11:15
Cervera
ESCOLA F. CERVERA,C "B" BENJAMÍ C -
Lliga 17 19/02/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A MOLLERUSSA C.F.J. "A" -
Lliga 17 19/02/2022  12:00
Lleida
AEM, S.E. "F" ALEVÍ MASCULÍ B -
Lliga 17 19/02/2022  12:00
Lleida
FIF LLEIDA, C.E. "C" PREBENJAMÍ B -
Lliga 17 19/02/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A AEM, S.E. "E" -
Lliga 17 19/02/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B ESC. COM. F. GARRIGUES "A" -
Lliga 17 19/02/2022  16:00
Bellcaire d'Urgell
ESCOLA F. URGELL "A" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 17 19/02/2022  16:00
Juneda
ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "A" CADET MASCULÍ A -
Lliga 17 20/02/2022  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A MOLLERUSSA C.F.J. "A" -
Lliga 17 20/02/2022  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C PARDINYES C.F. "B" -
Lliga 18 05/03/2022  09:30
Lleida
LLEIDA PROMESES, C.F. "B" BENJAMÍ A -
Lliga 18 05/03/2022  10:00
Lleida
AEM, S.E. "F" BENJAMÍ D -
Lliga 18 05/03/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ B ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "B" -
Lliga 18 05/03/2022  10:15
Lleida
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "A" PREBENJAMÍ A -
Lliga 18 05/03/2022  10:30
Torrefarrera
MIG SEGRIA, C.E. "C" ALEVÍ MASCULÍ A -
Lliga 18 05/03/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ C MIG SEGRIA, C.E. "B" -
Lliga 18 05/03/2022  12:00
Miralcamp
MIRALCAMP, CF "A" PREBENJAMÍ B -
Lliga 18 05/03/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C ALPICAT, CLUB FUTBOL U.E. "C" -
Lliga 18 05/03/2022  12:15
Artesa de Segre
ARTESA DE SEGRE 2012 "A" INFANTIL MASCULÍ B -
Lliga 19 05/03/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A MOLLERUSSA C.F.J. "A" -
Lliga 18 05/03/2022  17:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ AGRAMUNT E. GERARD GATELL "A" -
Lliga 18 06/03/2022  10:00
Juneda
ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "A" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 18 06/03/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B ARTESA DE SEGRE 2012 "A" -
Lliga 18 06/03/2022  12:00
Linyola
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" CADET MASCULÍ A -
Lliga 18 06/03/2022  12:00
Guissona
ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "B" INFANTIL MASCULÍ C -
Lliga 19 12/03/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ A ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "B" -
Lliga 19 12/03/2022  10:30
Artesa de Segre
ARTESA DE SEGRE 2012 "B" BENJAMÍ B -
Lliga 19 12/03/2022  10:30
Juneda
ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "B" ALEVÍ MASCULÍ B -
Lliga 19 12/03/2022  11:15
Agramunt
AGRAMUNT E. GERARD GATELL "C" BENJAMÍ C -
Lliga 19 12/03/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A ESCOLA F. PINYANA, C.E "A" -
Lliga 19 12/03/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A SEGRE, AT. "E" -
Lliga 19 12/03/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B AGRAMUNT E. GERARD GATELL "A" -
Lliga 20 12/03/2022  12:30
Encamp
ANDORRA, F.C. "A" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 19 12/03/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B PONTS CLUB ESP. "A" -
Lliga 19 13/03/2022  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A ALPICAT, CLUB FUTBOL U.E. "A" -
Lliga 19 13/03/2022  12:00
Les Borges Blanques
ESC. COM. F. GARRIGUES "C" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 19 13/03/2022  12:00
Les Borges Blanques
ESC. COM. F. LES GARRIGUES "B" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 19 13/03/2022  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C SEGRE, AT. "D" -
Lliga 20 19/03/2022  10:00
Alcoletge
ALCOLETGE, AE. "A" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 20 19/03/2022  10:00
Lleida
AEM, S.E. "E" BENJAMÍ D -
Lliga 20 19/03/2022  10:00
Guissona
ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "A" BENJAMÍ A -
Lliga 20 19/03/2022  10:00
Lleida
AEM, S.E. "E" PREBENJAMÍ B -
Lliga 20 19/03/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ B AEM, S.E. "D" -
Lliga 20 19/03/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ C ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "C" -
Lliga 20 19/03/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A ESCOLA F.TARREGA, C.E. "E" -
Lliga 20 19/03/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A MIG SEGRIA, C.E. "A" -
Lliga 20 19/03/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C SEGRE, AT. "G" -
Lliga 20 19/03/2022  12:30
Alguaire
ESCOLA F. PINYANA, C.E "B" INFANTIL MASCULÍ C -
Lliga 21 19/03/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A AEM, S.E. "B" -
Lliga 20 19/03/2022  17:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "B" -
Lliga 20 20/03/2022  11:00
Lleida
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "B" CADET MASCULÍ A -
Lliga 20 20/03/2022  11:00
Lleida
BALAFIA, C.F.U.E. "B" INFANTIL MASCULÍ B -
Lliga 20 20/03/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B ESCOLA F. URGELL "A" -
Lliga 21 26/03/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ A ALPICAT, CLUB FUTBOL U.E. "A" -
Lliga 21 26/03/2022  11:00
Almenar
ESCOLA F. PINYANA, C.E "B" ALEVÍ MASCULÍ B -
Lliga 21 26/03/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ D ESCOLA F. PINYANA, C.E "B" -
Lliga 21 26/03/2022  11:00
Alguaire
ESCOLA F. PINYANA, C.E "A" BENJAMÍ C -
Lliga 21 26/03/2022  11:15
Balaguer
BALAGUER, C.F. "B" BENJAMÍ B -
Lliga 21 26/03/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "C" -
Lliga 21 26/03/2022  12:00
Tàrrega
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "C" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 21 26/03/2022  12:30
Ivars d'Urgell
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" PREBENJAMÍ A -
Lliga 21 26/03/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "B" -
Lliga 22 26/03/2022  13:00
Lleida
FIF LLEIDA, C.E. "B" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 21 26/03/2022  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A ARTESA DE SEGRE 2012 "A" -
Lliga 21 27/03/2022  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A ESC. COM. F. GARRIGUES "A" -
Lliga 21 27/03/2022  11:15
Cervera
ESCOLA F. CERVERA,C "D" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 21 27/03/2022  12:45
Lleida
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "D" ALEVÍ MASCULÍ A -
Lliga 21 27/03/2022  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C C.F. AGRAMUNT ESC. "A" -
Lliga 22 02/04/2022  09:00
Juneda
ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "B" PREBENJAMÍ B -
Lliga 22 02/04/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ B ESC. COM. F. GARRIGUES "B" -
Lliga 22 02/04/2022  10:00
Agramunt
AGRAMUNT E. GERARD GATELL "C" ALEVÍ MASCULÍ B -
Lliga 22 02/04/2022  10:00
Penelles
ESCOLA F. URGELL "A" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 22 02/04/2022  10:30
Mollerussa
MOLLERUSSA C.F.J. "C" BENJAMÍ D -
Lliga 22 02/04/2022  10:30
La Seu d'Urgell
ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "A" CADET MASCULÍ A -
Lliga 22 02/04/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ C PARDINYES C.F. "B" -
Lliga 22 02/04/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A ALMACELLES , C.E. F. "B" -
Lliga 22 02/04/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A PARDINYES C.F. "A" -
Lliga 23 02/04/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A SEGRE, AT. "B" -
Lliga 22 02/04/2022  16:00
Organyà
ORGANYA, C.F. "A" INFANTIL MASCULÍ B -
Lliga 22 03/04/2022  10:00
Guissona
ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "C" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 22 03/04/2022  12:00
Lleida
AEM, S.E. "E" INFANTIL MASCULÍ C -
Lliga 23 09/04/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ A AEM, S.E. "B" -
Lliga 23 09/04/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ D SEGRE, AT. "E" -
Lliga 23 09/04/2022  11:15
Balaguer
BALAGUER, C.F. "C" BENJAMÍ C -
Lliga 23 09/04/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C BALAGUER, C.F. "D" -
Lliga 23 09/04/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B GARDENY U.D. "A" -
Lliga 23 09/04/2022  12:15
Lleida
SEGRE, AT. "D" BENJAMÍ B -
Lliga 23 09/04/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" -
Lliga 24 09/04/2022  14:30
Lleida
LLEIDA PROMESES, C.F. "A" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 23 09/04/2022  17:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "B" -
Lliga 23 10/04/2022  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A PLA URGELL, C.E. "B" -
Lliga 23 10/04/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B ESCOLA LA NOGUERA, C.E. "B" -
Lliga 23 10/04/2022  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C MIG SEGRIA, C.E. "A" -
Lliga 24 23/04/2022  10:00
Torrefarrera
MIG SEGRIA, C.E. "D" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 24 23/04/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ B ALCOLETGE, AE. "B" -
Lliga 24 23/04/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ C C.E. ESC. FUTBOL BELLPUIG "A" -
Lliga 24 23/04/2022  11:30
Lleida
AEM, S.E. "B" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 24 23/04/2022  12:00
Juneda
ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "B" INFANTIL MASCULÍ C -
Lliga 24 23/04/2022  12:00
La Seu d'Urgell
ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "A" BENJAMÍ A -
Lliga 25 23/04/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A ALPICAT, CLUB FUTBOL U.E. "A" -
Lliga 24 23/04/2022  12:45
Alcoletge
ALCOLETGE, AE. "B" PREBENJAMÍ B -
Lliga 24 23/04/2022  16:00
Alcoletge
ALCOLETGE, AE. "A" INFANTIL MASCULÍ B -
Lliga 24 23/04/2022  18:00
Torrefarrera
MIG SEGRIA, C.E. "B" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 24 24/04/2022  09:00
Lleida
SEGRE, AT. "F" BENJAMÍ D -
Lliga 25 30/04/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ A ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" -
Lliga 25 30/04/2022  11:00
Vallfogona de Balaguer
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. "A" INFANTIL MASCULÍ B -
Lliga 25 30/04/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ D FIF LLEIDA, C.E. "C" -
Lliga 25 30/04/2022  11:30
Fondarella
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "C" BENJAMÍ C -
Lliga 25 30/04/2022  11:30
Ivars d'Urgell
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "B" BENJAMÍ B -
Lliga 26 30/04/2022  12:00
Guissona
ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "A" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 25 30/04/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "C" -
Lliga 25 30/04/2022  17:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ PONTS CLUB ESP. "A" -
Lliga 25 01/05/2022  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A PARDINYES C.F. "A" -
Lliga 25 01/05/2022  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B PARDINYES C.F. "C" -
Lliga 25 01/05/2022  15:30
Lleida
FIF LLEIDA, C.E. "C" INFANTIL MASCULÍ C -
Lliga 26 07/05/2022  10:00
Golmés
BENJAMÍ B ESCOLA F.TARREGA, C.E. "C" -
Lliga 26 07/05/2022  11:00
Vilanova de Bellpuig
VILANOVENCA,U.E "A" BENJAMÍ D -
Lliga 26 07/05/2022  11:00
Golmés
BENJAMÍ C ESCOLA LA NOGUERA, C.E. "B" -
Lliga 26 07/05/2022  11:00
Mollerussa
MOLLERUSSA C.F.J. "A" ALEVÍ FEMENÍ A -
Lliga 27 07/05/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A BALAFIA, C.F.U.E. "A" -
Lliga 26 07/05/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B OLIANA,C.D. "A" -
Lliga 26 07/05/2022  13:00
Tàrrega
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "B" BENJAMÍ A -
Lliga 26 08/05/2022  10:00
Tàrrega
TARREGA, U.E "A" PREBENJAMÍ B -
Lliga 26 08/05/2022  10:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C ESCOLA F.TARREGA, C.E. "C" -
Lliga 26 08/05/2022  11:00
Lleida
GARDENY, U.D. "A" ALEVÍ MASCULÍ C -
Lliga 26 08/05/2022  11:00
El Pont de Suert
ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C "A" ALEVÍ MASCULÍ B -
Lliga 26 08/05/2022  19:15
Lleida
AEM, S.E. "C" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 27 14/05/2022  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B AEM, S.E. "D" -
Lliga 27 14/05/2022  17:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" -
Lliga 27 15/05/2022  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "A" -
Lliga 28 15/05/2022  10:45
Alcarràs
ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "A" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 28 21/05/2022  11:00
Alfarràs
ESCOLA F. PINYANA, C.E "C" PREBENJAMÍ B -
Lliga 29 21/05/2022  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A BALAGUER, C.F. "A" -
Lliga 28 22/05/2022  12:00
Guissona
ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "B" JUVENIL MASCULÍ -
Lliga 30 28/05/2022  12:45
Cervera
ESCOLA F. CERVERA,C "A" INFANTIL MASCULÍ A -
Lliga 29 28/05/2022  17:00
Golmés
JUVENIL MASCULÍ MOLLERUSSA C.F.J. "B" -
Lliga 30 04/06/2022  10:00
Balaguer
BALAGUER, C.F. "B" PREBENJAMÍ B -
Lliga 30 05/06/2022  15:30
La Seu d'Urgell
ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "B" JUVENIL MASCULÍ -

Comparteix a: