<%=Club.Nombre %>

Últims resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Lliga 1 17/10/2021  15:00
Balaguer
EFS BALAGUER COMTAT URGELL "B" FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ 1 - 1
Lliga 2 17/10/2021  12:30
Golmés
AMATEUR FEMENÍ F7 PONTS CLUB ESP. "A" 0 - 10
Lliga 2 17/10/2021  12:30
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ B AEM, S.E. "B" 1 - 3
Lliga 2 17/10/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B C.E ESC. FUTBOL ORGEL·LIA "B" 1 - 1
Lliga 2 17/10/2021  10:00
Lleida
AEM, S.E. "D" INFANTIL MASCULÍ B 0 - 3
Lliga 2 16/10/2021  9:45
Golmés
BENJAMÍ C Bordeta C 10 - 5
Lliga 2 16/10/2021  17:00
Miralcamp pista
FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ Comtat 2 - 3
Lliga 2 16/10/2021  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A Atl Segre 4 - 2
Lliga 2 16/10/2021  12:45
Balaguer
Balaguer C INFANTIL MASCULÍ C 13 - 0
Lliga 2 16/10/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A EF Tàrrega 2 - 4
Lliga 1 16/10/2021  12:00
Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM FUTSAL BINÉFAR "B" 1 - 3
Lliga 2 16/10/2021  12:00
Pardinyes
Pardinyes A INFANTIL FEMENÍ A 2 - 3
Lliga 2 16/10/2021  12:00
Balàfia
Balàfia C ALEVÍ MASCULÍ A 3 - 0
Lliga 2 16/10/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Bellpuig A 3 - 6
Lliga 2 16/10/2021  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B Fif Lleida C 9 - 0
Lliga 2 16/10/2021  11:30
Alcoletge
Alcoletge A ALEVÍ FEMENÍ A 3 - 4
Lliga 2 16/10/2021  11:00
Golmés
INFANTIL FEMENÍ B Alpicat A 5 - 2
Lliga 2 16/10/2021  11:00
Rialp
Rialp A BENJAMÍ D 2 - 2
Lliga 2 16/10/2021  11:00
Alt Segre
Atl Segre A PREBENJAMÍ A 10 - 0
Lliga 2 16/10/2021  10:00
Juneda
ESCOLA FUTBOL INTERCOMARCAL B BENJAMÍ A 1 - 8
Lliga 2 16/10/2021  09:45
Golmés
BENJAMÍ B U.E. BORDETA B 5 - 1
Lliga 1 10/10/2021  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C BORDETA DE LLEIDA, U.E. "C" 1 - 8
Lliga 1 10/10/2021  10:30
Balàfia
Balàfia C ALEVÍ MASCULÍ C 4 - 5
Lliga 1 10/10/2021  09:30
Alcarràs
Baix Segrià C BENJAMÍ C 2 - 2
Lliga 1 09/10/2021  15:30
Mollerussa
Mollerussa B CADET MASCULÍ A 2 - 3
Lliga 1 09/10/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Tremp A 0 - 5
Lliga 1 09/10/2021  11:00
Atl Segre
Atl Segre F ALEVÍ MASCULÍ B 0 - 3
Lliga 2 09/10/2021  11:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Lleida Esportiu A 2 - 0
Lliga 1 09/10/2021  09:30
Golmés
BENJAMÍ A Bordeta A 3 - 2
Lliga 1 09/10/2021  09:15
Golmés
INFANTIL FEMENÍ A AEM A 11 - 0
Amistós 0 03/10/2021  17:00
AEM
AEM D CADET MASCULÍ A 5 - 3
Amistós 0 03/10/2021  12:30
Golmés
INFANTIL FEMENÍ B Garrigues 12 - 4
Amistós 0 03/10/2021  12:30
Golmés
AMATEUR FEMENÍ F7 Pardinyes A 3 - 7
Amistós 0 03/10/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Atl Segre D 4 - 8
Amistós 0 03/10/2021  11:00
La Bordeta
Bordeta B BENJAMÍ D 1 - 5
Amistós 0 02/10/2021  20:45
Pardinyes
Pardinyes FS FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ 2 - 3
Amistós 0 02/10/2021  13:00
Pardinyes
Pardinyes ALEVÍ FEMENÍ A 3 - 2
Amistós 0 02/10/2021  13:00
AEM
AEM F ALEVÍ MASCULÍ C 5 - 3
Amistós 0 02/10/2021  12:45
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C AEM D 1 - 8
Amistós 0 02/10/2021  12:30
Alcoletge
Alcoletge ALEVÍ FEMENÍ B 1 - 1
Amistós 0 02/10/2021  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B AEM C 6 - 3
Amistós 0 02/10/2021  11:30
Pardinyes
Pardinyes A INFANTIL FEMENÍ A 2 - 7
Amistós 0 02/10/2021  11:15
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Bordeta B 3 - 4
Amistós 0 02/10/2021  11:15
AEM
AEM D ALEVÍ MASCULÍ B 3 - 5
Amistós 0 02/10/2021  10:00
AEM
AEM E BENJAMÍ C 0 - 10
Amistós 0 02/10/2021  10:00
AEM
AEM PREBENJAMÍ A 1 - 1
Amistós 0 02/10/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ A AEM B 3 - 3
Amistós 0 02/10/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ B AEM D 6 - 0
Amistós 0 25/09/2021  12:30
Juneda
Intercomarcal A INFANTIL MASCULÍ A 1 - 3
Amistós 0 25/09/2021  12:30
Linyola
Linyola FUTBOL SALA JUVENIL FEM 0 - 7
Amistós 0 19/09/2021  11:45
Vilanova de la Barca
Noguera A INFANTIL MASCULÍ B 6 - 1
Amistós 0 19/09/2021  11:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Noguera B 5 - 0
Amistós 0 19/09/2021  10:30
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ B AEM 6 - 1
Amistós 0 19/09/2021  10:30
Golmés
INFANTIL FEMENÍ B AEM 13 - 0
Amistós 0 19/09/2021  10:00
Vilanova de la Barca
Noguera PREBENJAMÍ B 1 - 3
Amistós 0 18/09/2021  9:30
Golmés
BENJAMÍ C Segre E 3 - 2
Amistós 0 18/09/2021  9:30
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Mig Segrià C 9 - 3
Amistós 0 18/09/2021  9:30
Golmés
BENJAMÍ D Bellpuig A 6 - 2
Amistós 0 18/09/2021  18:30
Vilanova de la Barca
Noguera A CADET MASCULÍ A 1 - 4
Amistós 0 18/09/2021  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ C Noguera B 3 - 8
Amistós 0 18/09/2021  12:30
Golmés
BENJAMÍ B Noguera B 4 - 2
Amistós 0 18/09/2021  12:30
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A AEM 0 - 15
Amistós 0 18/09/2021  11:30
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B Balaguer C 2 - 3
Amistós 0 18/09/2021  11:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Atlètic Lleida 0 - 2
Amistós 0 18/09/2021  11:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A Noguera A 4 - 4
Amistós 0 18/09/2021  10:00
Vilanova de la Barca
Noguera INFANTIL FEMENÍ A 3 - 7
Amistós 0 18/09/2021  10:00
Vilanova de la Barca
Noguera A BENJAMÍ A 3 - 0
Amistós 0 17/09/2021  19:30
Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM Linyola 3 - 0
Amistós 0 12/09/2021  9:30
El Palau d'Anglesola
CADET MASCULÍ A Garrigues 6 - 2
Amistós 0 12/09/2021  12:15
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B Garrigues 4 - 3
Amistós 0 12/09/2021  12:15
Les Borges Blanques
Garrigues A BENJAMÍ A 1 - 3
Amistós 0 12/09/2021  11:00
Les Borges Blanques
PREBENJAMÍ A Garrigues 6 - 1
Amistós 0 11/09/2021  17:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Garrigues 1 - 4
Amistós 0 11/09/2021  17:00
Cervera
Cervera INFANTIL MASCULÍ A 4 - 2
Amistós 0 11/09/2021  11:00
Les Borges Blanques
Garrigues BENJAMÍ B 0 - 9
Amistós 0 11/09/2021  10:00
Les Borges Blanques
Garrigues ALEVÍ MASCULÍ A 2 - 6
Amistós 0 11/09/2021  10:00
Les Borges Blanques
Garrigues ALEVÍ MASCULÍ C 4 - 4
Amistós 0 10/09/2021  19:30
Alcarràs
Baix Segrià BENJAMÍ C 2 - 3
Amistós 0 05/09/2021  9:30
Atlètic Segre
Atlètic Lleida CADET MASCULÍ A 2 - 1
Amistós 0 04/09/2021  12:30
Recasens AEM
AEM B INFANTIL MASCULÍ A 4 - 0