<%=Club.Nombre %>

Últims resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Lliga 10  23/01/2022   16
 Linyola
Linyola FUTBOL SALA JUVENIL FEM 2 - 2
Lliga 13  23/01/2022   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B ESCOLA F PONT RIBAGORÇA,C "A" 0 - 8
Lliga 13  22/01/2022   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A BALAFIA, C.F.U.E. "C" 8 - 1
Lliga 13  22/01/2022   11:00
 Vallfogona de Balaguer
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. "B" BENJAMÍ C 2 - 5
Lliga 13  22/01/2022   11:00
 Golmés
BENJAMÍ D VILANOVENCA,U.E "A" 19 - 0
Lliga 13  22/01/2022   10:30
 Oliana
OLIANA,C.D. "A" INFANTIL MASCULÍ B 2 - 3
Lliga 12  16/01/2022   16:00
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ C FIF LLEIDA, C.E. "C" 0 - 8
Lliga 12  16/01/2022   10:30
 Juneda
ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "C" ALEVÍ MASCULÍ C 8 - 2
Lliga 13  15/01/2022   12:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ A ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "A" 1 - 0
Lliga 12  15/01/2022   12:30
 Lleida
PARDINYES C.F. "C" ALEVÍ MASCULÍ B 0 - 6
Lliga 12  15/01/2022   11:30
 Linyola
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" BENJAMÍ A 1 - 7
Lliga 11  09/01/2022   11:00
 Golmés
BENJAMÍ D At segre 3 - 3
Lliga 11  08/01/2022   16:30
 Almacelles
ALMACELLES , C.E. F. "B" ALEVÍ MASCULÍ A 2 - 1
Lliga 11  08/01/2022   12:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ B ALCOLETGE, AE. "A" 5 - 3
Lliga 11  08/01/2022   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C MIG SEGRIA, C.E. "D" 2 - 2
Lliga 11  08/01/2022   11:30
 Alcoletge
ALCOLETGE, AE. "B" BENJAMÍ B 1 - 2
Lliga 11  08/01/2022   11:00
 Golmés
BENJAMÍ D SEGRE, AT. "F" 3 - 3
Lliga 11  08/01/2022   10:00
 Golmés
BENJAMÍ A ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "A" 0 - 6
Lliga 11  08/01/2022   10:00
 Bellpuig
C.E. ESC. FUTBOL BELLPUIG "A" BENJAMÍ C 1 - 3
Lliga 10  18/12/2021   16:00
 Fondarella
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" INFANTIL MASCULÍ B 1 - 1
Lliga 11  18/12/2021   12:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ A ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "A" 2 - 5
Lliga 10  18/12/2021   12:30
 Balaguer
BALAGUER, C.F. "D" ALEVÍ MASCULÍ C 10 - 1
Lliga 10  18/12/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A BORDETA DE LLEIDA, U.E. "D" 7 - 0
Lliga 8  18/12/2021   12
 Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM Corbins 5 - 1
Lliga 8  18/12/2021   12
 Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM Corbins 5 - 1
Lliga 10  18/12/2021   11:00
 Golmés
BENJAMÍ C BALAGUER, C.F. "C" 5 - 1
Lliga 10  18/12/2021   10:30
 Vilanova de la Barca
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. "B" ALEVÍ MASCULÍ B 2 - 7
Lliga 10  18/12/2021   10:00
 Lleida
AEM, S.E. "B" BENJAMÍ A 0 - 0
Lliga 10  18/12/2021   10:00
 Golmés
BENJAMÍ B SEGRE, AT. "D" 3 - 3
Lliga 9  12/12/2021   16:00
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ C AEM, S.E. "E" 3 - 4
Lliga 9  12/12/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B AGRAMUNT E. GERARD GATELL "C" 3 - 4
Lliga 9  12/12/2021   10:00
 Tàrrega
ESCOLA F.TARREGA, C.E. "E" ALEVÍ MASCULÍ A 2 - 10
Lliga 7  11/12/2021   18:30
 Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ Fonollosa 0 - 1
Lliga 9  11/12/2021   12:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ B ORGANYA, C.F. "A" 7 - 1
Lliga 10  11/12/2021   12:00
 Alpicat
ALPICAT, CLUB FUTBOL U.E. "A" INFANTIL MASCULÍ A 2 - 4
Lliga 9  11/12/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "C" 2 - 1
Lliga 7  11/12/2021   12:00
 Corbins
CORBINS A FUTBOL SALA INFANTIL FEMENÍ 1 - 7
Lliga 9  11/12/2021   11:30
 Torrefarrera
MIG SEGRIA, C.E. "A" PREBENJAMÍ A 2 - 1
Lliga 9  11/12/2021   11:00
 Lleida
PARDINYES C.F. "B" BENJAMÍ C 0 - 8
Lliga 9  11/12/2021   11:00
 Golmés
BENJAMÍ D MOLLERUSSA C.F.J. "C" 3 - 3
Lliga 9  11/12/2021   10:00
 Les Borges Blanques
ESC. COM. F. GARRIGUES "B" BENJAMÍ B 1 - 5
Lliga 7  11/12/2021   -
 Almacelles
Almacelles FUTBOL SALA JUVENIL FEM 4 - 2
Copa 1  04/12/2021   18:30
 Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ GOLMES 1 - 2
Lliga 1  04/12/2021   14:00
 Andorra la Vella
ENFAF CONST. MOD. ANDORRA "A" INFANTIL MASCULÍ A 6 - 0
Lliga 8  28/11/2021   12:30
 La Seu d'Urgell
ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "B" INFANTIL MASCULÍ B 1 - 0
Lliga 8  28/11/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B ESCOLA F. PINYANA, C.E "B" 3 - 0
Lliga 6  27/11/2021   16:30
 Solsona
Solsona A FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ 8 - 1
Lliga 9  27/11/2021   12:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ A LLEIDA PROMESES, C.F. "A" 2 - 1
Lliga 8  27/11/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C ESCOLA F. CERVERA,C "D" 3 - 3
Lliga 6  27/11/2021   11:30
 Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA INFANTIL FEMENÍ Linyola A 0 - 1
Lliga 8  27/11/2021   11:00
 Alfarràs
ESCOLA F. PINYANA, C.E "A" PREBENJAMÍ A 6 - 0
Lliga 8  27/11/2021   10:45
 Lleida
SEGRE, AT. "E" ALEVÍ MASCULÍ A 5 - 1
Lliga 8  27/11/2021   10:00
 Alpicat
ALPICAT, CLUB FUTBOL U.E. "A" BENJAMÍ A 0 - 10
Lliga 8  27/11/2021   10:00
 Golmés
BENJAMÍ B BALAGUER, C.F. "B" 0 - 5
Lliga 6  27/11/2021   -
 Binefar
BINEFAR FUTBOL SALA JUVENIL FEM 8 - 1
Lliga 7  21/11/2021   12:30
 Golmés
ESC. COM. F. LES GARRIGUES "A" INFANTIL FEMENÍ A 12 - 0
Lliga 8  21/11/2021   09:30
 Lleida
SEGRE, AT. "B" INFANTIL MASCULÍ A 1 - 0
Lliga 7  20/11/2021   17:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ B BALAFIA, C.F.U.E. "B" 1 - 0
Lliga 7  20/11/2021   15:00
 Golmés
CADET MASCULÍ A ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "A" 1 - 2
Lliga 7  20/11/2021   12:45
 Lleida
SEGRE, AT. "G" ALEVÍ MASCULÍ C 2 - 3
Lliga 7  20/11/2021   12:30
 El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A BORDETA DE LLEIDA, U.E. "A" 4 - 2
Lliga 5  20/11/2021   12:30
 Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM CFS AUTOE. URGELL LINYOLA "A" 6 - 0
Lliga 7  20/11/2021   11:45
 Lleida
PARDINYES C.F. "A" INFANTIL FEMENÍ B 2 - 2
Lliga 7  20/11/2021   11:30
 Golmés
AMATEUR FEMENÍ F7 SOSES FEM. CLUB DE FUTBOL "A" 1 - 7
Lliga 7  20/11/2021   11:15
 Penelles
ESCOLA F. URGELL "A" ALEVÍ MASCULÍ B 3 - 1
Lliga 7  20/11/2021   11:15
 El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "B" 3 - 2
Lliga 5  20/11/2021   11:00
 IVARS
FUTBOL SALA INFANTIL FEMENÍ LINYOLA B FS 12 - 0
Lliga 7  20/11/2021   11:00
 Alcoletge
ALCOLETGE, AE. "A" ALEVÍ FEMENÍ B 4 - 4
Lliga 7  20/11/2021   10:30
 Golmés
BENJAMÍ D AEM, S.E. "E" 4 - 4
Lliga 7  20/11/2021   10:00
 Lleida
AEM, S.E. "D" BENJAMÍ B 2 - 10
Lliga 7  20/11/2021   09:30
 Golmés
BENJAMÍ A ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "A" 4 - 0
Lliga 5  19/11/2021   21:30
 GOLMES
GOLMES A.E. "A" FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ 5 - 1
Lliga 6  14/11/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "B" 3 - 1
Lliga 6  14/11/2021   09:30
 Alcarràs
ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "B" BENJAMÍ A 1 - 7
Lliga 4  13/11/2021   18:30
 Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ CORBINS A 1 - 1
Lliga 4  13/11/2021   16:00
 Balaguer
BALAGUER VEDRUNA C. FUTBOL "B" FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ 5 - 3
Lliga 6  13/11/2021   15:00
 Lleida
SEGRE, AT. "D" INFANTIL MASCULÍ C 7 - 0
Lliga 7  13/11/2021   12:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ A FIF LLEIDA, C.E. "B" 4 - 1
Lliga 6  13/11/2021   12:30
 Ponts
PONTS CLUB ESP. "A" INFANTIL MASCULÍ B 0 - 6
Lliga 6  13/11/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C ESC. COM. F. GARRIGUES "C" 7 - 3
Lliga 4  13/11/2021   11:00
 Solsona
SOLSONA A FUTBOL SALA INFANTIL FEMENÍ 1 - 9
Lliga 6  13/11/2021   10:00
 Golmés
BENJAMÍ B ARTESA DE SEGRE 2012 "B" 5 - 2
Lliga 6  13/11/2021   09:30
 Golmés
BENJAMÍ C AGRAMUNT E. GERARD GATELL "B" 9 - 6
Lliga 6  13/11/2021   09:30
 Alpicat
ALPICAT, CLUB DE FUTBOL U.E. " INFANTIL FEMENÍ A 1 - 2
Lliga 3  07/11/2021   18:30
 La Seu d'Urgell
ATLETIC LA SEU D'URGELL,CLUB FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ 0 - 5
Lliga 5  07/11/2021   12:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ C ESC. FUTBOL BASE GUISSONA "B" 2 - 8
Lliga 5  07/11/2021   12:15
 Artesa de Segre
ARTESA DE SEGRE 2012 "A" ALEVÍ MASCULÍ B 1 - 0
Lliga 3  07/11/2021   12:15
 Corbins
CFS CORBINS "A" FUTBOL SALA JUVENIL FEM 1 - 1
Lliga 5  07/11/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A ESC. COM. F. LES GARRIGUES "B" 7 - 2
Lliga 6  07/11/2021   11:45
 Lleida
AEM, S.E. "B" INFANTIL MASCULÍ A 4 - 3
Lliga 3  06/11/2021   17:00
 Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA INFANTIL FEMENÍ TREMP C.F. SALA "A" 5 - 8
Lliga 5  06/11/2021   16:00
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ B ARTESA DE SEGRE 2012 "A" 2 - 1
Lliga 5  06/11/2021   12:15
 El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A AEM, S.E. "A" 4 - 3
Lliga 5  06/11/2021   11:00
 La Seu d'Urgell
ESC. FUTBOL ORGEL·LIA C.E "B" BENJAMÍ B 1 - 1
Lliga 5  06/11/2021   11:00
 Golmés
INFANTIL FEMENÍ A PLA URGELL, C.E. "B" 2 - 0
Lliga 5  06/11/2021   10:45
 Alpicat
ALPICAT, CLUB FUTBOL U.E. "C" ALEVÍ MASCULÍ C 4 - 1
Lliga 5  06/11/2021   10:00
 Torrefarrera
MIG SEGRIA, C.E. "B" BENJAMÍ C 0 - 5
Lliga 5  06/11/2021   09:00
 Golmés
BENJAMÍ A LLEIDA PROMESES, C.F. "B" 2 - 3
Lliga 4  31/10/2021   13:15
 Les Borges Blanques
ESC. COM. F. GARRIGUES "A" INFANTIL MASCULÍ B 2 - 1
Lliga 4  31/10/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B AEM, S.E. "F" 7 - 3
Lliga 4  31/10/2021   11:00
 Agramunt
AGRAMUNT E. GERARD GATELL "A" PREBENJAMÍ B 6 - 2
Lliga 4  31/10/2021   09:00
 Golmés
BENJAMÍ B ESCOLA F. URGELL "B" 4 - 2
Lliga 4  30/10/2021   12:30
 Lleida
FIF LLEIDA, C.E. "A" PREBENJAMÍ A 0 - 4
Lliga 5  30/10/2021   12
 El Palau d'Anglesola
INFANTIL MASCULÍ A ANDORRA, F.C. "A" 0 - 3
Lliga 4  30/10/2021   11:30
 Lleida
PARDINYES C.F. "B" INFANTIL MASCULÍ C 8 - 0
Lliga 4  30/10/2021   11:30
 Alcoletge
ALCOLETGE, AE. "B" ALEVÍ MASCULÍ A 3 - 3
Lliga 4  30/10/2021   10:30
 Golmés
JUVENIL MASCULÍ ESC. COM. F. LES GARRIGUES "B" 0 - 2
Lliga 4  30/10/2021   10:30
 Lleida
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "D" BENJAMÍ D 1 - 7
Lliga 4  30/10/2021   09:30
 Lleida
SEGRE, AT. "B" BENJAMÍ A 3 - 3
Lliga 4  29/10/2021   18:45
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C AEM, S.E. "G" 1 - 10
Lliga 4  29/10/2021   18:30
 El Palau d'Anglesola
BENJAMÍ C ESCOLA F. CERVERA,C "B" 3 - 4
Lliga 3  24/10/2021   12:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ B BALAGUER, C.F. "B" 2 - 0
Lliga 3  24/10/2021   12:30
 El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A ESCOLA F. CERVERA,C "A" 7 - 0
Lliga 3  24/10/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A FIF LLEIDA, C.E. "C" 2 - 0
Lliga 3  24/10/2021   10:00
 Alcarràs
ESC. DE FUTBOL BAIX SEGRIA "C" ALEVÍ MASCULÍ C 2 - 1
Lliga 2  23/10/2021   18:00
 Miralcamp
FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ PUB LIPS ARTESA DE SEGRE "A" 4 - 2
Lliga 4  23/10/2021   16:00
 Mollerussa
MOLLERUSSA C.F.J. "A" INFANTIL MASCULÍ A 2 - 1
Lliga 2  23/10/2021   16:00
 Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM CFS ALMACELLES "A" 2 - 4
Lliga 3  23/10/2021   12:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ C C.E. ESC. FUTBOL BELLPUIG "A" 2 - 9
Lliga 3  23/10/2021   12:30
 Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B MIRALCAMP, CF "A" 2 - 5
Lliga 2  23/10/2021   12:00
 IVARS
FUTBOL SALA INFANTIL FEMENÍ CORBINS A FS 12 - 0
Lliga 3  23/10/2021   11:00
 Fondarella
ESCOLA DE FUTBOL MASCANÇA "C" ALEVÍ MASCULÍ B 1 - 2
Lliga 3  23/10/2021   10:30
 Golmés
BENJAMÍ A MOLLERUSSA C.F.J. "B" 2 - 0
Lliga 3  23/10/2021   10:30
 Juneda
ESC.FUTBOL INTERCOMARCAL "C" BENJAMÍ C 1 - 5
Lliga 3  23/10/2021   10:30
 Golmés
BENJAMÍ D ESC. COM. F. GARRIGUES "C" 1 - 5
Lliga 3  23/10/2021   09:00
 Golmés
INFANTIL FEMENÍ A ESC. FUTBOL INTERCOMARCAL "A" 7 - 1
Lliga 1  22/10/2021   18:15
 Vilanova de Bellpuig
VILANOVENCA,U.E "A" PREBENJAMÍ B 1 - 4
Lliga 1  17/10/2021   15:00
 Balaguer
EFS BALAGUER COMTAT URGELL "B" FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ 1 - 1
Lliga 2  17/10/2021   12:30
 Golmés
AMATEUR FEMENÍ F7 PONTS CLUB ESP. "A" 0 - 10
Lliga 2  17/10/2021   12:30
 Golmés
ALEVÍ FEMENÍ B AEM, S.E. "B" 1 - 3
Lliga 2  17/10/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B C.E ESC. FUTBOL ORGEL·LIA "B" 1 - 1
Lliga 2  17/10/2021   10:00
 Lleida
AEM, S.E. "D" INFANTIL MASCULÍ B 0 - 3
Lliga 2  16/10/2021   9:45
 Golmés
BENJAMÍ C Bordeta C 10 - 5
Lliga 2  16/10/2021   17:00
 Miralcamp pista
FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ Comtat 2 - 3
Lliga 2  16/10/2021   16:00
 Golmés
CADET MASCULÍ A Atl Segre 4 - 2
Lliga 2  16/10/2021   12:45
 Balaguer
Balaguer C INFANTIL MASCULÍ C 13 - 0
Lliga 2  16/10/2021   12:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ A EF Tàrrega 2 - 4
Lliga 1  16/10/2021   12:00
 Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM FUTSAL BINÉFAR "B" 1 - 3
Lliga 2  16/10/2021   12:00
 Balàfia
Balàfia C ALEVÍ MASCULÍ A 3 - 0
Lliga 2  16/10/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Bellpuig A 3 - 6
Lliga 2  16/10/2021   12:00
 El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B Fif Lleida C 9 - 0
Lliga 2  16/10/2021   12:00
 Pardinyes
Pardinyes A INFANTIL FEMENÍ A 2 - 3
Lliga 2  16/10/2021   11:30
 Alcoletge
Alcoletge A ALEVÍ FEMENÍ A 3 - 4
Lliga 2  16/10/2021   11:00
 Rialp
Rialp A BENJAMÍ D 2 - 2
Lliga 2  16/10/2021   11:00
 Alt Segre
Atl Segre A PREBENJAMÍ A 10 - 0
Lliga 2  16/10/2021   11:00
 Golmés
INFANTIL FEMENÍ B Alpicat A 5 - 2
Lliga 2  16/10/2021   10:00
 Juneda
ESCOLA FUTBOL INTERCOMARCAL B BENJAMÍ A 1 - 8
Lliga 2  16/10/2021   09:45
 Golmés
BENJAMÍ B U.E. BORDETA B 5 - 1
Lliga 1  10/10/2021   16:00
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ C BORDETA DE LLEIDA, U.E. "C" 1 - 8
Lliga 1  10/10/2021   10:30
 Balàfia
Balàfia C ALEVÍ MASCULÍ C 4 - 5
Lliga 1  10/10/2021   09:30
 Alcarràs
Baix Segrià C BENJAMÍ C 2 - 2
Lliga 1  09/10/2021   15:30
 Mollerussa
Mollerussa B CADET MASCULÍ A 2 - 3
Lliga 1  09/10/2021   12:30
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Tremp A 0 - 5
Lliga 1  09/10/2021   12:00
 Balàfia
Balàfia B BENJAMÍ B 1 - 11
Lliga 1  09/10/2021   12:00
 El Palau
PREBENJAMÍ A Tàrrega A 10 - 2
Lliga 2  09/10/2021   11:00
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Lleida Esportiu A 2 - 0
Lliga 1  09/10/2021   11:00
 Atl Segre
Atl Segre F ALEVÍ MASCULÍ B 0 - 3
Lliga 1  09/10/2021   09:30
 Golmés
BENJAMÍ A Bordeta A 3 - 2
Lliga 1  09/10/2021   09:15
 Golmés
INFANTIL FEMENÍ A AEM A 11 - 0
Amistós 0  03/10/2021   17:00
 AEM
AEM D CADET MASCULÍ A 5 - 3
Amistós 0  03/10/2021   12:30
 Golmés
AMATEUR FEMENÍ F7 Pardinyes A 3 - 7
Amistós 0  03/10/2021   12:30
 Golmés
INFANTIL FEMENÍ B Garrigues 12 - 4
Amistós 0  03/10/2021   12:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Atl Segre D 4 - 8
Amistós 0  03/10/2021   11:00
 La Bordeta
Bordeta B BENJAMÍ D 1 - 5
Lliga 1  03/10/2021   09:15
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Balaguer C 3 - 5
Amistós 0  02/10/2021   20:45
 Pardinyes
Pardinyes FS FUTBOL SALA SÈNIOR FEMENÍ 2 - 3
Amistós 0  02/10/2021   15:30
 Sant Andreu de la Barca
Sant Andreu de la Barca FUTBOL SALA INFANTIL FEMENÍ 1 - 1
Amistós 0  02/10/2021   13:00
 AEM
AEM F ALEVÍ MASCULÍ C 5 - 3
Amistós 0  02/10/2021   13:00
 Pardinyes
Pardinyes ALEVÍ FEMENÍ A 3 - 2
Amistós 0  02/10/2021   12:45
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ C AEM D 1 - 8
Amistós 0  02/10/2021   12:30
 Alcoletge
Alcoletge ALEVÍ FEMENÍ B 1 - 1
Amistós 0  02/10/2021   12:00
 El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B AEM C 6 - 3
Amistós 0  02/10/2021   11:30
 Pardinyes
Pardinyes A INFANTIL FEMENÍ A 2 - 7
Amistós 0  02/10/2021   11:15
 AEM
AEM D ALEVÍ MASCULÍ B 3 - 5
Amistós 0  02/10/2021   11:15
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Bordeta B 3 - 4
Amistós 0  02/10/2021   10:00
 AEM
AEM E BENJAMÍ C 0 - 10
Amistós 0  02/10/2021   10:00
 AEM
AEM PREBENJAMÍ A 1 - 1
Amistós 0  02/10/2021   10:00
 Golmés
BENJAMÍ A AEM B 3 - 3
Amistós 0  02/10/2021   10:00
 Golmés
BENJAMÍ B AEM D 6 - 0
Amistós 0  25/09/2021   12:30
 Linyola
Linyola FUTBOL SALA JUVENIL FEM 0 - 7
Amistós 0  25/09/2021   12:30
 Juneda
Intercomarcal A INFANTIL MASCULÍ A 1 - 3
Amistós 0  24/09/2021   20:00
 Linyola
Linyola FUTBOL SALA INFANTIL FEMENÍ 0 - 8
Amistós 0  19/09/2021   11:45
 Vilanova de la Barca
Noguera A INFANTIL MASCULÍ B 6 - 1
Amistós 0  19/09/2021   11:00
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Noguera B 5 - 0
Amistós 0  19/09/2021   10:30
 Golmés
ALEVÍ FEMENÍ B AEM 6 - 1
Amistós 0  19/09/2021   10:30
 Golmés
INFANTIL FEMENÍ B AEM 13 - 0
Amistós 0  19/09/2021   10:00
 Vilanova de la Barca
Noguera PREBENJAMÍ B 1 - 3
Amistós 0  18/09/2021   9:30
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Mig Segrià C 9 - 3
Amistós 0  18/09/2021   9:30
 Golmés
BENJAMÍ C Segre E 3 - 2
Amistós 0  18/09/2021   9:30
 Golmés
BENJAMÍ D Bellpuig A 6 - 2
Amistós 0  18/09/2021   18:30
 Vilanova de la Barca
Noguera A CADET MASCULÍ A 1 - 4
Amistós 0  18/09/2021   16:00
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ C Noguera B 3 - 8
Amistós 0  18/09/2021   12:30
 Golmés
ALEVÍ FEMENÍ A AEM 0 - 15
Amistós 0  18/09/2021   12:30
 Golmés
BENJAMÍ B Noguera B 4 - 2
Amistós 0  18/09/2021   11:30
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B Balaguer C 2 - 3
Amistós 0  18/09/2021   11:30
 Pavelló d'Ivars
FUTBOL SALA INFANTIL FEMENÍ Linyola 5 - 0
Amistós 0  18/09/2021   11:00
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Atlètic Lleida 0 - 2
Amistós 0  18/09/2021   11:00
 El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A Noguera A 4 - 4
Amistós 0  18/09/2021   10:00
 Vilanova de la Barca
Noguera INFANTIL FEMENÍ A 3 - 7
Amistós 0  18/09/2021   10:00
 Vilanova de la Barca
Noguera A BENJAMÍ A 3 - 0
Amistós 0  17/09/2021   19:30
 Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA JUVENIL FEM Linyola 3 - 0
Amistós 0  12/09/2021   9:30
 El Palau d'Anglesola
CADET MASCULÍ A Garrigues 6 - 2
Amistós 0  12/09/2021   12:15
 Les Borges Blanques
Garrigues A BENJAMÍ A 1 - 3
Amistós 0  12/09/2021   12:15
 Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B Garrigues 4 - 3
Amistós 0  12/09/2021   11:00
 Les Borges Blanques
PREBENJAMÍ A Garrigues 6 - 1
Amistós 0  11/09/2021   17:00
 Cervera
Cervera INFANTIL MASCULÍ A 4 - 2
Amistós 0  11/09/2021   17:00
 Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Garrigues 1 - 4
Amistós 0  11/09/2021   11:00
 Les Borges Blanques
Garrigues BENJAMÍ B 0 - 9
Amistós 0  11/09/2021   10:00
 Les Borges Blanques
Garrigues ALEVÍ MASCULÍ C 4 - 4
Amistós 0  11/09/2021   10:00
 Les Borges Blanques
ALEVÍ MASCULÍ A Garrigues 2 - 6
Amistós 0  10/09/2021   19:30
 Alcarràs
Baix Segrià BENJAMÍ C 2 - 3
Amistós 0  05/09/2021   9:30
 Atlètic Segre
Atlètic Lleida CADET MASCULÍ A 2 - 1
Amistós 0  04/09/2021   12:30
 Recasens AEM
AEM B INFANTIL MASCULÍ A 4 - 0