<%=Club.Nombre %>

Últims resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Lliga 6 06/06/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B Artesa Segre 3 - 0
Amistós 5 06/06/2021  10:00
Tàrrega
EF Tàrrega ALEVÍ MASCULÍ C 7 - 0
Amistós 2 05/06/2021  19:00
Golmés
CADET MASCULÍ A EF Tàrrega 1 - 6
Lliga 16 05/06/2021  17:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A EF Tàrrega 1 - 3
Amistós 4 05/06/2021  16:00
Agramunt
Agramunt INFANTIL MASCULÍ B 4 - 0
Amistós 4 05/06/2021  12:00
Artesa Segre
Artesa Segre BENJAMÍ B 4 - 4
Amistós 5 05/06/2021  12:00
Golmés
PREBENJAMÍ A Artesa de Segre 4 - 1
Lliga 1 05/06/2021  10:30
Encamp
ALEVÍ MASCULÍ A FC Andorra 10 - 0
Amistós 3 05/06/2021  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ AEM 7 - 2
Amistós 5 05/06/2021  10:00
Golmés
INFANTIL FEMENÍ AEM 1 - 2
Lliga 5 30/05/2021  9:30
Magraners
Fif Lleida D ALEVÍ MASCULÍ C 8 - 2
Lliga 5 30/05/2021  9:30
Les Borges Blanques
Garrigues B INFANTIL MASCULÍ B 2 - 5
Lliga 5 30/05/2021  12:15
Golmés
CADET MASCULÍ A Agramunt 8 - 5
Lliga 5 30/05/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Alpicat B 7 - 2
Lliga 5 30/05/2021  11:30
Vva Barca
Noguera A PREBENJAMÍ A 5 - 1
Lliga 7 30/05/2021  10:45
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A EF Tremp 4 - 0
Lliga 5 30/05/2021  10:30
Juneda
Intercomarcal C ALEVÍ MASCULÍ B 7 - 3
Lliga 2 29/05/2021  17:00
Alcarràs
Baix Segrià A INFANTIL MASCULÍ A 1 - 6
Lliga 6 29/05/2021  12:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ Pardinyes C 3 - 8
Lliga 5 29/05/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ A AEM B 4 - 5
Lliga 5 29/05/2021  10:00
Les Borges
Garrigues A BENJAMÍ B 4 - 4
Torneig 1 29/05/2021  10:00
Torrefarrera
Mig Segrià D BENJAMÍ FEMENÍ 7 - 0
Lliga 5 29/05/2021  10:00
Alpicat
Alpicat INFANTIL FEMENÍ 3 - 1
Lliga 4 28/05/2021  18:30
El Palau d'Anglesola
BENJAMÍ B Intercomarcal A 5 - 7
Lliga 15 23/05/2021  16:00
Balàfia
Balàfia A INFANTIL MASCULÍ A 1 - 3
Lliga 4 23/05/2021  12:30
Balaguer
Balaguer B INFANTIL MASCULÍ B 5 - 0
Lliga 4 23/05/2021  12:00
Almenar
Pinyana A INFANTIL FEMENÍ 0 - 1
Lliga 4 23/05/2021  11:00
Juneda
Intercomarcal B ALEVÍ MASCULÍ A 0 - 8
Lliga 4 23/05/2021  11:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B AEM F 3 - 6
Lliga 4 23/05/2021  10:00
La Bordeta
Bordeta C PREBENJAMÍ B 2 - 2
Lliga 9 22/05/2021  19:00
Bellvís
FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ CF Bellvís 0 - 6
Lliga 4 22/05/2021  12:30
Juneda
Intercomarcal A CADET MASCULÍ A 3 - 2
Lliga 4 22/05/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Pinyana A 0 - 6
Lliga 4 22/05/2021  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A Tàrrega B 10 - 0
Lliga 4 22/05/2021  11:00
Golmés
BENJAMÍ C Pardinyes B 6 - 2
Lliga 5 22/05/2021  11:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ Mig Segrià D 2 - 12
Lliga 3 16/05/2021  12:30
Atl Segre
Atl Segre D BENJAMÍ C 4 - 0
Lliga 1 16/05/2021  12:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Guissona A 3 - 0
Lliga 3 16/05/2021  11:00
Balàfia
Balàfia D ALEVÍ MASCULÍ B 3 - 5
Lliga 2 16/05/2021  10:00
Guissona
Guissona PREBENJAMÍ B 5 - 0
Lliga 3 16/05/2021  10:00
La Bordeta
Bordeta PREBENJAMÍ A 0 - 8
Lliga 3 16/05/2021  10:00
Golmés
INFANTIL FEMENÍ Garrigues 4 - 3
Lliga 3 15/05/2021  9:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Segre E 6 - 0
Lliga 10 15/05/2021  18:00
Fonollosa
Fonollosa FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ A 2 - 3
Lliga 3 15/05/2021  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A Tremp 3 - 3
Lliga 14 15/05/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Bordeta B 6 - 0
Lliga 3 15/05/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A AEM E 10 - 2
Lliga 4 15/05/2021  12:00
Almenar
Pinyana B ALEVÍ FEMENÍ 7 - 3
Lliga 3 15/05/2021  11:15
Cervera
Cervera C ALEVÍ MASCULÍ C 4 - 0
Lliga 5 15/05/2021  11:00
Golmés
BENJAMÍ FEMENÍ Intercomarcal C 1 - 6
Lliga 3 15/05/2021  11:00
Golmés
BENJAMÍ A Orgèl·lia A 5 - 6
Lliga 3 15/05/2021  10:00
Cervera
Cervera B BENJAMÍ B 6 - 2
Lliga 10 14/05/2021  20:45
Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ B Vila-sana 2 - 3
Lliga 2 09/05/2021  12:30
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Alt Segre E 3 - 4
Lliga 2 09/05/2021  12:00
Golmés
INFANTIL FEMENÍ Artesa de Segre 3 - 0
Lliga 2 09/05/2021  11:00
Alguaire
Pinyana A BENJAMÍ C 7 - 0
Lliga 2 09/05/2021  11:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Tàrrega E 1 - 7
Lliga 1 09/05/2021  11:00
Atl Segre
Alt Segre C BENJAMÍ B 3 - 0
Lliga 3 08/05/2021  9:30
Alt Segre
Atl Segre ALEVÍ FEMENÍ 7 - 0
Lliga 9 08/05/2021  20:00
Golmés
FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ A Balaguer 5 - 1
Lliga 4 08/05/2021  18:00
Fonollosa
Fonollosa FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ B 0 - 0
Lliga 7 08/05/2021  18:00
Agramunt
Agramunt FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ 4 - 0
Lliga 2 08/05/2021  16:00
Balàfia
Balàfia B CADET MASCULÍ A 0 - 13
Lliga 2 08/05/2021  14:00
Magraners
Lleida Promeses A INFANTIL MASCULÍ B 5 - 0
Lliga 13 08/05/2021  14:00
Centre entrenament FAF 2
ENFAF INFANTIL MASCULÍ A 8 - 0
Lliga 2 08/05/2021  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A Mig Segrià A 11 - 1
Lliga 2 08/05/2021  11:00
Pardinyes
Pardinyes A BENJAMÍ A 6 - 2
Lliga 2 08/05/2021  10:00
Agramunt
Agramunt C ALEVÍ MASCULÍ B 12 - 2
Lliga 6 07/05/2021  18:30
Tàrrega
Tàrrega BENJAMÍ A 1 - 5
Lliga 5 06/05/2021  20:45
Vila-sana
Vila-sana FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ B 6 - 1
Lliga 6 05/05/2021  18:30
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A AEM B 8 - 2
Lliga 7 04/05/2021  19:30
Golmés
BENJAMÍ FEMENÍ Mollerussa 3 - 3
Lliga 11 02/05/2021  9:15
Atl Segre
Atl Segre C CADET MASCULÍ A 7 - 2
Lliga 9 02/05/2021  12:00
Ivars d'Urgell
FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ B Fonollosa 4 - 0
Lliga 3 02/05/2021  11:30
Golmés
BENJAMÍ FEMENÍ Linyola A 0 - 10
Lliga 6 01/05/2021  19:00
Bellvís
FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ Les Borges Blanques 2 - 4
Lliga 12 01/05/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A EF Garrigues 2 - 1
Lliga 11 01/05/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Tàrrega C 8 - 0
Amistós 0 01/05/2021  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B AEM C 2 - 2
Lliga 11 01/05/2021  11:30
La Bordeta
Bordeta C INFANTIL MASCULÍ B 2 - 5
Lliga 11 01/05/2021  11:00
Atl Segre
Segre B PREBENJAMÍ A 2 - 3
Amistós 5 01/05/2021  10:30
Alpicat
Alpicat ALEVÍ MASCULÍ C 4 - 1
Lliga 11 01/05/2021  10:00
AEM
AEM C BENJAMÍ B 4 - 0
Lliga 2 01/05/2021  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ Bordeta 2 - 2
Lliga 11 01/05/2021  10.00
Golmés
BENJAMÍ A Segre B 0 - 7
Lliga 1 30/04/2021  20:00
Vinaixa
Vinaixa FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ B 1 - 3
Lliga 6 28/04/2021  19:15
El Palau
INFANTIL MASCULÍ B FIF D 1 - 2
Lliga 2 25/04/2021  12:30
Fondarella
Fondarella BENJAMÍ FEMENÍ 4 - 1
Lliga 6 25/04/2021  12:00
Artesa de Segre
Artesa de Segre PREBENJAMÍ B 6 - 0
Lliga 10 25/04/2021  10:00
Torrefarrera
Mig Segrià ALEVÍ FEMENÍ 6 - 0
Lliga 5 24/04/2021  19:30
Barbens
Barbens FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ 5 - 2
Lliga 11 24/04/2021  17:30
AEM Recasens
AEM INFANTIL MASCULÍ A 4 - 0
Lliga 10 24/04/2021  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A Almacelles 2 - 2
Lliga 10 24/04/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Vilanovenca 1 - 2
Lliga 6 24/04/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Noguera 1 - 3
Lliga 10 24/04/2021  11:30
Alcoletge
Alcoletge BENJAMÍ A 5 - 3
Lliga 10 24/04/2021  11:00
Golmés
BENJAMÍ C Fondarella A 0 - 6
Lliga 10 24/04/2021  11:00
La Seu d'Urgell
Orgèl·lia ALEVÍ MASCULÍ A 1 - 9
Lliga 10 24/04/2021  10:30
Pardinyes
Pardinyes INFANTIL FEMENÍ 0 - 9
Lliga 10 24/04/2021  10:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A Alpicat 4 - 3
Lliga 10 24/04/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ B Alpicat A 0 - 4
Lliga 8 23/04/2021  20;00
Golmés
FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ A Fem Futsal B 9 - 0
Lliga 8 23/04/2021  20:00
Golmés
CEPU Amateur A FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ B 9 - 0
Lliga 1 22/04/2021  19:00
Golmés
CADET MASCULÍ A AEM 5 - 0
Lliga 9 18/04/2021  15:30
Golmés
CADET MASCULÍ A Mollerussa 4 - 3
Lliga 9 18/04/2021  12:30
Golmés
BENJAMÍ A Mig Segrià B 2 - 5
Lliga 2 18/04/2021  12:00
Bellvís
FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ Cardona 2 - 8
Lliga 9 18/04/2021  12:00
Tàrrega
Tàrrega C BENJAMÍ B 1 - 1
Lliga 9 18/04/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Mig Segrià C 1 - 2
Lliga 1 18/04/2021  11:00
Golmés
BENJAMÍ FEMENÍ Pinyana B 2 - 4
Lliga 9 18/04/2021  11:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ Pinyana B 2 - 7
Lliga 7 18/04/2021  11:00
Vinaixa
Vinaixa FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ A 0 - 11
Lliga 4 17/04/2021  19:00
Bellvís
FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ Anglesola 1 - 4
Lliga 7 17/04/2021  16:00
Balaguer
Balaguer FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ B 0 - 0
Lliga 10 17/04/2021  16:00
Balaguer
Balaguer INFANTIL MASCULÍ A 3 - 1
Amistós 4 17/04/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Baix Segrià 4 - 3
Lliga 9 17/04/2021  11:15
Balaguer
Balaguer ALEVÍ MASCULÍ B 9 - 1
Lliga 9 17/04/2021  11:00
Mollerussa
Mollerussa B PREBENJAMÍ B 7 - 2
Lliga 9 17/04/2021  10:30
Pardinyes
Pardinyes PREBENJAMÍ A 0 - 5
Lliga 9 17/04/2021  10:00
Penelles
EFU BENJAMÍ C 2 - 2
Lliga 9 17/04/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ FEMENÍ Baix Segrià D 5 - 1
Lliga 9 17/04/2021  10:00
Golmés
INFANTIL FEMENÍ Vilanovenca 7 - 0
Lliga 1 16/04/2021  18:45
El Palau
PREBENJAMÍ B Intercomarcal A 5 - 3
Lliga 1 15/04/2021  18:00
AEM Recasens
AEM INFANTIL FEMENÍ 7 - 0
Lliga 1 14/04/2021  18:30
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B Alcoletge 3 - 6
Lliga 9 11/04/2021  12:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Cervera 0 - 8
Lliga 8 11/04/2021  12:00
Soses
Soses INFANTIL FEMENÍ 4 - 0
Lliga 8 11/04/2021  11:00
Bordeta
Bordeta ALEVÍ MASCULÍ C 6 - 0
Lliga 8 11/04/2021  10:30
Torrefarrera
Mig Segrià BENJAMÍ FEMENÍ 10 - 0
Lliga 8 11/04/2021  10:00
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ Atl Segre 1 - 8
Lliga 8 11/04/2021  10:00
Agramunt
Agramunt ALEVÍ MASCULÍ A 3 - 3
Lliga 6 10/04/2021  18:00
Golmés
FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ B Vinaixa 5 - 1
Lliga 6 10/04/2021  16:00
Golmés
FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ A Vila-sana 4 - 0
Lliga 3 10/04/2021  16:00
Peramola
Peramola FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ 2 - 2
Lliga 8 10/04/2021  15:30
Guissona
Guissona CADET MASCULÍ A 0 - 5
Lliga 8 10/04/2021  12:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B AEM 2 - 2
Lliga 8 10/04/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B Guissona B 3 - 0
Lliga 8 10/04/2021  11:30
Mollerussa
Mollerussa BENJAMÍ A 3 - 3
Lliga 8 10/04/2021  11:15
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B Agramunt 1 - 6
Lliga 8 10/04/2021  10:15
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A Baix Segrià 11 - 1
Lliga 8 10/04/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ B Mollerussa 2 - 5
Lliga 1 08/04/2021  19:30
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B Fondarella 2 - 7
Lliga 1 04/04/2021  11:00
Golmés
BENJAMÍ C Lleida Promeses 2 - 12
Lliga 1 01/04/2021  18:45
Golmés
BENJAMÍ A Balàfia 13 - 3
Lliga 1 01/04/2021  18:00
Les Borges Blanques
Garrigues ALEVÍ MASCULÍ A 0 - 10
Lliga 1 01/04/2021  18:00
Pardinyes
Pardinyes ALEVÍ FEMENÍ 8 - 1
Lliga 1 31/03/2021  18:30
Balaguer
Balaguer ALEVÍ MASCULÍ C 8 - 1
Lliga 7 28/03/2021  9:00
Ramon Farrús
Atl Segre ALEVÍ MASCULÍ B 3 - 3
Lliga 7 28/03/2021  13:00
Bordeta
Bordeta ALEVÍ FEMENÍ 9 - 1
Lliga 7 28/03/2021  10:00
Mollerussa
Mollerussa INFANTIL MASCULÍ B 6 - 2
Lliga 7 27/03/2021  9:00
Recasens
AEM BENJAMÍ C 9 - 1
Lliga 5 27/03/2021  17:30
Golmés
FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ A Fonollosa 20 - 0
Lliga 8 27/03/2021  16:00
Magraners
Fif Lleida INFANTIL MASCULÍ A 5 - 2
Lliga 7 27/03/2021  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ A Fondarella 2 - 2
Lliga 7 27/03/2021  12:30
Golmés
INFANTIL FEMENÍ AEM 3 - 0
Lliga 7 27/03/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Organyà 6 - 3
Lliga 7 27/03/2021  12:00
Cervera
Cervera PREBENJAMÍ B 7 - 1
Lliga 7 27/03/2021  11:00
Golmés
Bordeta BENJAMÍ A 5 - 2
Lliga 7 27/03/2021  10:30
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Alpicat 3 - 1
Amistós 4 21/03/2021  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Noguera 0 - 2
Amistós 5 21/03/2021  12:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Noguera 2 - 1
Amistós 4 21/03/2021  10:30
Artesa
Artesa INFANTIL FEMENÍ 0 - 6
Amistós 4 21/03/2021  10:30
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ Garrigues 4 - 8
Amistós 0 21/03/2021  10:00
Vilanova de la Barca
Noguera PREBENJAMÍ A 4 - 3
Amistós 4 21/03/2021  10:00
Vilanova de la Barca
Noguera BENJAMÍ A 4 - 8
Lliga 1 20/03/2021  19:00
Corbins
Corbins FUTBOL SALA AMATEUR MASCULÍ 4 - 2
Lliga 4 20/03/2021  17:00
Balaguer
Balaguer FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ A 0 - 3
Lliga 1 20/03/2021  15:00
Balaguer
Balaguer FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ A 0 - 3
Lliga 6 20/03/2021  12:15
Torrefarrera
Mig Segrià B CADET MASCULÍ A 2 - 0
Amistós 0 20/03/2021  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B Noguera 6 - 4
Lliga 6 20/03/2021  11:00
Golmés
BENJAMÍ C Mig Segrià 6 - 4
Lliga 6 20/03/2021  10:00
Golmés
BENJAMÍ B Baix Segrià 7 - 4
Lliga 2 27/02/2021  17:30
Golmés
FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ A Vinaixa 20 - 0
Amistós 1 11/10/2020  17:00
Golmés
FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ B Balaguer A 2 - 2
Amistós 4 11/10/2020  16:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Vilanoveta 7 - 4
Amistós 3 11/10/2020  12:00
Golmés
INFANTIL FEMENÍ Artesa de Segre 8 - 1
Amistós 3 11/10/2020  12:00
Golmés
BENJAMÍ A ATL SEGRE 5 - 12
Amistós 3 11/10/2020  10:45
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B Alcoletge 6 - 6
Amistós 2 11/10/2020  10:30
Atlètic Segre
ATL SEGRE BENJAMÍ C 4 - 4
Amistós 3 11/10/2020  10:30
Atlètic Segre
ATL SEGRE INFANTIL MASCULÍ B 4 - 2
Amistós 3 11/10/2020  10:15
Golmés
CADET MASCULÍ B ATL SEGRE 3 - 6
Amistós 1 10/10/2020  12:00
Golmés
JUVENIL FEMENÍ Bellpuig 2 - 6
Amistós 3 10/10/2020  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A ATL SEGRE 4 - 1
Amistós 0 10/10/2020  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ B Pinyana 6 - 1
Amistós 3 10/10/2020  12:00
Alfarràs
Pinyana PREBENJAMÍ A 2 - 1
Amistós 3 10/10/2020  10:30
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C AEM 1 - 8
Amistós 3 10/10/2020  10:30
Golmés
BENJAMÍ B Intercomarcal D 4 - 8
Amistós 3 08/10/2020  19:30
El Palau d'Anglesola
INFANTIL MASCULÍ A Lleida Esportiu CF A 3 - 2
Torneig 1 04/10/2020  19:30
Seròs
Ponent FUTBOL SALA AMATEUR FEMENÍ A 2 - 3
Amistós 2 04/10/2020  12:00
Pardinyes
Pardinyes BENJAMÍ A 5 - 4
Amistós 2 04/10/2020  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B ATL SEGRE 0 - 10
Amistós 2 04/10/2020  11:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A EF Tàrrega 5 - 1
Amistós 2 04/10/2020  10:45
Linyola
Linyola BENJAMÍ B 3 - 2
Amistós 2 04/10/2020  10:30
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C ATL SEGRE 1 - 7
Amistós 2 03/10/2020  16:00
Golmés
CADET MASCULÍ B Baix Segrià A 0 - 5
Amistós 2 03/10/2020  12:30
Juneda
EF Intercomarcal ALEVÍ MASCULÍ A 14 - 1
Amistós 2 03/10/2020  12:15
Pardinyes
Pardinyes ALEVÍ FEMENÍ 11 - 6
Amistós 2 03/10/2020  12:00
Pardinyes
Pardinyes CADET FEMENÍ 6 - 2
Amistós 2 03/10/2020  12:00
El Palau d'Anglesola
PREBENJAMÍ A EF Tàrrega 3 - 3
Amistós 2 03/10/2020  12:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ B AEM 2 - 0
Amistós 2 03/10/2020  10:30
Artesa de Segre
Artesa de Segre INFANTIL FEMENÍ 0 - 7
Amistós 1 27/09/2020  12:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ A Garrigues A 3 - 2
Amistós 1 27/09/2020  12:00
Les Borges
Garrigues A CADET MASCULÍ A 5 - 3
Amistós 1 27/09/2020  11:00
Golmés
INFANTIL FEMENÍ Garrigues Femení Infantil 3 - 2
Amistós 1 27/09/2020  10:30
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ B Garrigues B 1 - 6
Amistós 1 27/09/2020  10:30
Juneda
Intercomarcal C BENJAMÍ C 10 - 2
Amistós 1 26/09/2020  17:15
Les Borges
Garrigues B CADET MASCULÍ B 3 - 6
Amistós 1 26/09/2020  15:00
Les Borges
Garrigues B INFANTIL MASCULÍ B 0 - 4
Amistós 1 26/09/2020  12:00
Golmés
INFANTIL MASCULÍ A Garrigues A 0 - 1
Amistós 1 26/09/2020  11:45
Les Borges
Garrigues B BENJAMÍ B 2 - 5
Amistós 1 26/09/2020  11:45
Les Borges
Garrigues A PREBENJAMÍ A 3 - 7
Amistós 1 26/09/2020  11:00
Bellvís
ALEVÍ MASCULÍ C Garrigues C 4 - 1
Amistós 1 26/09/2020  10:30
Golmés
ALEVÍ FEMENÍ Vilanovenca Femení 7 - 1
Amistós 1 26/09/2020  10:00
Les Borges
Garrigues Femení Cadet CADET FEMENÍ 5 - 1
Amistós 1 26/09/2020  10:00
Les Borges
Garrigues A BENJAMÍ A 1 - 5

Comparteix a: