OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Ultims Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 21 02/02/2020  17:00
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A LA SALLE 0 - 0
Liga 22 26/01/2020  19:15
SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B COLLERENSE B 5 - 1
Liga 18 26/01/2020  17:00
LA SALLE
SD LA SALLE " B" JUVENIL CONSTANCIA B 1 - 3
Liga 13 26/01/2020  17:00
INCA
C.E. CONSTANCIA FEM BALEARES 0 - 2
Liga 16 26/01/2020  15:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B INDEPENDIENTE C/R "A" 5 - 2
Liga 19 26/01/2020  12:00
INCA
INFANTIL CONSTANCIA A SANT FRANCISCO ATº 6 - 2
Liga 16 26/01/2020  11:00
ALARO
ALARO B INFANTIL J.CONSTANCIA A 1 - 3
Liga 16 26/01/2020  10:30
INCA C.SALLISTA
INFANTIL J.CONSTANCIA B PLA NA TESSA 0 - 8
Liga 18 25/01/2020  19:30
PALMA
PENYA ARRABAL CADETE CONSTANCIA A 2 - 0
Liga 21 25/01/2020  17:30
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIA 0 - 1
Liga 14 25/01/2020  16:30
SON CLADERA
SON CLADERA ATº DEL S.C JUVENIL CONSTANCIA C 2 - 1
Liga 20 25/01/2020  16:15
CIDE
CIDE JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 0
Liga 18 25/01/2020  12:30
S'INDIOTERIA
S'INDIOTERIA CADETE J. CONSTANCIA B 2 - 3
Liga 16 25/01/2020  12:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J CONSTANCIA A MADRE ALBERTA "B" 1 - 3
Liga 16 24/01/2020  19:15
SON MOIX
VIVA SPORTS ALEVIN JUV CONSTANCIA B 6 - 2
Liga 15 22/01/2020  19:15
VILLAFRANCA
ES PLA INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 3
Liga 15 22/01/2020  19:15
MANCOR DEL VALLE
MONTAURA ALEVIN J CONSTANCIA A 4 - 5
Liga 15 22/01/2020  18:15
MANCOR(TURIXANT)
ATº MONTAURA DEL M. PREBENJ J.CONSTANCIA A 1 - 3
Liga 20 19/01/2020  17:00
CIUTAT ESPORTIVA
MALLORCA B C.E. CONSTANCIA A 3 - 0
Liga 18 19/01/2020  16:00
CAPDEPERA
ESCOLAR INFANTIL CONSTANCIA A 0 - 11
Liga 19 18/01/2020  18:15
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A AT. BALEARES 1 - 3
Liga 16 18/01/2020  17:30
Inca C. Sallista
PREBENJ CONSTANCIA B JUV. CA'N PICAFORT 3 - 1
Liga 13 18/01/2020  17:00
SANTA MONICA
SANTA MONICA JUVENIL CONSTANCIA C 3 - 3
Liga 15 18/01/2020  16:00
INCA C.SALLISTA
INFANTIL J.CONSTANCIA A INDEPENDIENTE 4 - 1
Liga 12 18/01/2020  16:00
CA NA PAULINA
COLLERENSE ´´B´´ C.E. CONSTANCIA FEM 7 - 2
Liga 14 18/01/2020  16:00
CAMPO SALLISTA
PREBENJ J.CONSTANCIA A CALA D"OR 3 - 0
Liga 17 18/01/2020  16:00
INCA C.SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B SAN FRANCISCO "C" 3 - 2
Liga 17 18/01/2020  16:00
MAGALUF
PLATGES DE CALVIA "A" CADETE CONSTANCIA A 2 - 4
Liga 17 18/01/2020  12:15
ARTA
ARTA CADETE CONSTANCIA B 4 - 2
Liga 15 18/01/2020  12:00
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA B ÀGORA PORTALS "A" 1 - 5
Liga 13 18/01/2020  12:00
POLLENÇA
POLLENÇA I PORT ATº D.P. A ALEVIN JUV CONSTANCIA C 0 - 1
Liga 14 18/01/2020   :
INCA
ALEVIN CONSTANCIA A MADRE ALBERTA "A" 2 - 1
Liga 16 18/01/2020  -
Poliesportiu Sa Pobla
Poblense PREBENJ CONSTANCIA A 3 - 2
Liga 11 12/01/2020  18:00
INCA
C.E. CONSTANCIA FEM SON SARDINA AT. 1 - 4
Liga 17 12/01/2020  16:00
INCA
INFANTIL CONSTANCIA A 1942 BALEARES C.F. 4 - 0
Amistoso 14 12/01/2020  12:30
INCA C.SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B MANACOR AT 1 - 2
Liga 18 12/01/2020  12:00
LOS PINOS
ALAIOR JUVENIL CONSTANCIA A 2 - 1
Liga 14 12/01/2020  11:00
MANCOR DE LA VALL
MONTAURA INFANTIL J.CONSTANCIA A 6 - 0
Liga 14 12/01/2020  09:30
FELANITX
FELANITX "B" INFANTIL J.CONSTANCIA B 4 - 3
Liga 20 11/01/2020  19:15
INCA C.SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B SANTA PONSA 1 - 0
Liga 12 11/01/2020  17:00
INCA C. SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA C A-LLUBI 3 - 3
Liga 19 11/01/2020  17:00
ANDRATX
ANDRATX C.E. CONSTANCIA A 0 - 1
Liga 16 11/01/2020  16:30
PETRA
PETRA JUVENIL CONSTANCIA B 0 - 2
Liga 16 11/01/2020  15:00
SALLISTA
CADETE CONSTANCIA B CAMPANET 4 - 1
Liga 12 11/01/2020  12:30
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA C BINISSALEM ATLETIC DEL B. 3 - 1
Liga 14 11/01/2020  12:00
ALARÓ
ALARÓ ALEVIN JUV CONSTANCIA B 4 - 1
Liga 16 11/01/2020  12:00
INCA C.SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A FERRIOLENSE 2 - 2
Liga 16 11/01/2020  11:30
SINEU
SINEU CADETE J. CONSTANCIA B 3 - 0
Liga 15 11/01/2020  10:30
Consell
CD CONSELL PREBENJ CONSTANCIA B 5 - 1
Liga 14 11/01/2020  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J CONSTANCIA A LA UNION "B" 4 - 1
Liga 12 11/01/2020  10:00
S'Horta
S'Horta Atletico BENJAMIN CONSTANCIA C 3 - 0
Liga 13 11/01/2020  00:00
BINISSALEM
BINISSALEM ALEVIN CONSTANCIA A 3 - 1
Liga 15 11/01/2020  -
Camp del Sallista
PREBENJ CONSTANCIA A Llubí 8 - 0
Liga 13 10/01/2020  19:00
PORRERES
ES PLÀ PREBENJ J.CONSTANCIA A 4 - 2
Liga 13 09/01/2020  18:30
MAGALLUF
PLATGES DE CALVIA A INFANTIL J.CONSTANCIA B 15 - 0
Liga 13 08/01/2020  20:30
INCA C.SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A ESTUDIANTES 2 - 1
Liga 15 08/01/2020  20:30
ARTA
ARTA C.E. CONSTANCIA B 1 - 0
Liga 15 08/01/2020  19:00
POL. LA SALLE
LA SALLE ATº INFANTIL CONSTANCIA A 5 - 1
Liga 13 08/01/2020  19:00
INCA C.SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B SON FERRER 1 - 3
Liga 18 05/01/2020  12:00
INCA
C.E. CONSTANCIA A SOLLER 1 - 0
Liga 19 05/01/2020  11:00
PALMA
PILARES LA SOLEDAD C.E. CONSTANCIA B 0 - 3
Amistoso 0 04/01/2020  10:30
BINISSALEM
BINISSALEM JUVENIL CONSTANCIA C 2 - 2
Amistoso 0 30/12/2019  19:00
SANTA EUGENIA
INTERPLA JUVENIL CONSTANCIA C 1 - 2
Liga 18 22/12/2019  19:45
SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B BUNYOLA CLUB DE FUTBOL 2 - 0
Liga 2 22/12/2019  17:00
INCA
C.E. CONSTANCIA FEM MANACOR 3 - 0
Liga 16 22/12/2019  10:00
POL. SA TORRE
MANACOR INFANTIL CONSTANCIA A 2 - 2
Liga 17 21/12/2019  16:30
CA'N FETIS
CD BINISSALEM C.E. CONSTANCIA A 0 - 1
Liga 17 21/12/2019  12:00
MENORCA
MENORCA JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 1
Liga 15 21/12/2019  12:00
INCA C.SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A SANTA CATALINA AT 3 - 1
Liga 15 21/12/2019  11:30
MIQUEL BESTARD BUNYOLA
BUNYOLA CLUB DE FUTBOL CADETE CONSTANCIA B 2 - 0
Liga 11 21/12/2019  11:00
CONSELL
CD CONSELL ALEVIN JUV CONSTANCIA C 6 - 3
Liga 13 21/12/2019  10:15
ANDRATX
ANDRATX ALEVIN J CONSTANCIA A 4 - 2
Liga 14 21/12/2019  10:00
Inca Club Sallista
PREBENJ CONSTANCIA B ATLETIC ALARO 1 - 5
Liga 13 21/12/2019  10:00
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA B ESTUDIANTES DEL P.S. "A" 1 - 5
Liga 12 21/12/2019   :
INCA
ALEVIN CONSTANCIA A BALEARS "A" 1 - 3
Liga 14 21/12/2019  -
Poliesportiu Muro
Murense PREBENJ CONSTANCIA A 1 - 7
Liga 10 15/12/2019  17:30
INCA
C.E. CONSTANCIA FEM SON SARDINA RECREATIVO 0 - 1
Liga 13 15/12/2019  12:00
PALMA
RTVº PATRONATO ATº B INFANTIL CONSTANCIA B 0 - 3
Liga 13 15/12/2019  12:00
INCA C.SALLISTA
INFANTIL J.CONSTANCIA A JOV MALLORCA AT. 3 - 2
Liga 11 14/12/2019  19:30
ALCUDIA F11
ALCUDIA "B" JUVENIL CONSTANCIA C 0 - 1
Liga 17 14/12/2019  19:30
PALMA
BALEARES SIN FRONTERAS C.E. CONSTANCIA B 1 - 0
Liga 16 14/12/2019  17:30
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A CALVIA 2 - 2
Liga 14 14/12/2019  16:30
SANTA EUGENIA
INTERPLA CADETE J. CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 14 14/12/2019  16:00
SOLLER
SOLLERENSE D.S. B CADETE J. CONSTANCIA A 1 - 9
Liga 12 14/12/2019  15:30
CAMPO SALLISTA
PREBENJ J.CONSTANCIA A PLA DE SANT JORDI DEL S.J 3 - 1
Liga 15 14/12/2019  15:30
FELANITX
FELANITX JUVENIL CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 10 14/12/2019  12:30
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA C MARIA DE LA SALUT 2 - 2
Liga 14 14/12/2019  12:30
NA CAPELLERA
OLIMPIC "A" CADETE CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 12 14/12/2019  12:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J CONSTANCIA A AT BALEARES "B" 1 - 8
Liga 13 14/12/2019  10:10
Alcudia F7
ALCUDIA A PREBENJ CONSTANCIA B 2 - 2
Liga 11 14/12/2019  10:00
INCA
ALEVIN CONSTANCIA B CD CONSELL 0 - 4
Liga 11 14/12/2019  10:00
Inca
BENJAMIN CONSTANCIA C Porto Cristo 5 - 2
Liga 14 14/12/2019  00:00
SALLISTA
CADETE CONSTANCIA B COL. SAN PEDRO 0 - 4
Liga 16 13/12/2019  20:15
MUNIC SON FERRIOL
FERRIOLENSE C.E. CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 12 11/12/2019  19:00
SON MALFERIT
BALEARS "B" ALEVIN JUV CONSTANCIA B 8 - 1
Liga 16 08/12/2019  18:00
SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B PORTOL 1 - 1
Liga 10 08/12/2019  16:00
INCA C. CONSTANCIA
JUVENIL CONSTANCIA C SOLLER "B" 2 - 0
Liga 14 08/12/2019  12:00
INCA
INFANTIL CONSTANCIA A PATRONATO A 1 - 0
Liga 9 08/12/2019  12:00
IBIZA
SANT JORDI C.E. CONSTANCIA FEM 3 - 4
Liga 12 08/12/2019  10:00
RAFAL
AT RAFAL B INFANTIL J.CONSTANCIA B 12 - 1
Liga 12 08/12/2019  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B SAN ALONSO 08 9 - 1
Liga 12 08/12/2019  09:30
PALMA
SAN PEDRO INFANTIL J.CONSTANCIA A 1 - 9
Liga 14 07/12/2019  19:30
INCA
JUVENIL CONSTANCIA B ALGAIDA "A" 2 - 1
Liga 15 07/12/2019  17:15
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A FERRIOLENSE 2 - 0
Liga 12 07/12/2019  16:30
Inca Club Sallista
PREBENJ CONSTANCIA B CAMPANET 0 - 5
Liga 13 07/12/2019  15:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA A FERRIOLENSE ATº D.F. 2 - 2
Liga 10 07/12/2019  12:30
INCA
ALEVIN CONSTANCIA A SANTA CATALINA 7 - 5
Liga 13 07/12/2019  12:00
POL. SANTA MONICA
ATº SANTA MONICA CADETE CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 11 07/12/2019  12:00
POL. LA SALLE
LA SALLE "B" ALEVIN J CONSTANCIA A 5 - 6
Liga 9 07/12/2019  11:15
SANTA MARGALIDA
MARGARITENSE ATLETIC ALEVIN JUV CONSTANCIA C 7 - 0
Liga 11 07/12/2019  11:00
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA B FERRIOLENSE 1 - 5
Liga 11 07/12/2019  10:00
CA NA PAULINA F7
COLLERENSE PREBENJ J.CONSTANCIA A 4 - 0
Liga 13 06/12/2019  11:30
SON BIBILONI
RTVº MALLORCA INFANTIL CONSTANCIA A 11 - 0
Liga 8 01/12/2019  18:00
INCA
C.E. CONSTANCIA FEM ALARO 1 - 3
Liga 12 01/12/2019  16:00
INCA
INFANTIL CONSTANCIA A SANT FRANCISCO 1 - 0
Liga 11 01/12/2019  16:00
PALMA
RTVº SAN FRANCISCO D.S.F.A.T. INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 0
Liga 11 01/12/2019  12:00
INCA C.SALLISTA
INFANTIL J.CONSTANCIA A CIDE "B" 0 - 0
Liga 15 01/12/2019  12:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A SANT RAFEL 0 - 1
Liga 11 01/12/2019  10:00
INCA
INFANTIL J.CONSTANCIA B MURENSE 2 - 8
Liga 14 30/11/2019  17:30
NA CAPALLERA
MANACOR JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 1
Liga 12 30/11/2019  17:00
COLL DEN REBASSA
COLLERENSE CADETE J. CONSTANCIA B 5 - 2
Liga 9 30/11/2019  17:00
LLOSETENSE F11
LLOSETENSE "B" JUVENIL CONSTANCIA C 2 - 2
Liga 12 30/11/2019  17:00
PALMA
RTVº PATRONATO ATº CADETE J. CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 13 30/11/2019  17:00
ALCUDIA
ALCUDIA "A" JUVENIL CONSTANCIA B 0 - 3
Liga 12 30/11/2019  15:00
CAMPOS
CAMPOS CADETE CONSTANCIA A 3 - 3
Liga 11 30/11/2019  12:30
Inca C. Sallista
CONSTANCIA A PREBENJ CONSTANCIA B 9 - 1
Liga 10 30/11/2019  12:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN J CONSTANCIA A POLLENÇA I PORT 1 - 11
Liga 12 30/11/2019  12:00
SALLISTA
CADETE CONSTANCIA B INDEPENDIENTE C/R B 15 - 1
Liga 9 30/11/2019  10:00
INCA
ALEVIN CONSTANCIA B MARGARITENSE ATLETIC 1 - 2
Liga 11 30/11/2019  -
Camp del Sallista
PREBENJ CONSTANCIA A Constancia B 9 - 1
Liga 10 29/11/2019  20:30
CAMPO SALLISTA
PREBENJ J.CONSTANCIA A ATº SON FERRIOL 2 - 9
Liga 9 29/11/2019  20:15
SANTANYÍ
SANTANYÍ C.F. ALEVIN CONSTANCIA A 4 - 5
Liga 10 29/11/2019  19:30
ALCÚDIA
ALCUDIA "B" ALEVIN JUV CONSTANCIA B 5 - 2
Liga 12 24/11/2019  18:00
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B ES RAFAL "B" 5 - 2
Liga 8 24/11/2019  16:00
INCA C. CONSTANCIA
JUVENIL CONSTANCIA C LA UNIÓN "C" 4 - 2
Liga 11 24/11/2019  12:30
RAFAL
ATº RAFAL B CADETE CONSTANCIA B 5 - 4
Liga 14 24/11/2019  12:00
CA'N MISSES
CIUTAT IBIZA C.E. CONSTANCIA A 0 - 1
Liga 11 24/11/2019  12:00
INCA C.SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B AT. BALEARES B 0 - 5
Liga 7 24/11/2019  12:00
MENORCA
SPORTING MAHONES C.E. CONSTANCIA FEM 11 - 0
Liga 11 24/11/2019  12:00
POL. LA SALLE
LA SALLE INFANTIL CONSTANCIA A 0 - 3
Liga 10 24/11/2019  10:00
SON SARDINA
SON SARDINA AT D.S.S. "B" INFANTIL J.CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 10 24/11/2019  10:00
INCA
INFANTIL J.CONSTANCIA B RTV ARENAL A 0 - 7
Liga 14 23/11/2019  19:15
SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B ESCOLAR 5 - 0
Liga 13 23/11/2019  17:00
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A PEÑA DEPORTIVA 2 - 2
Liga 11 23/11/2019  15:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA A RTVº RAFAL DEL AT. R 12 - 1
Liga 7 23/11/2019  12:30
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA C ALCUDIA ATLÈTIC DEL A. "B" 5 - 3
Liga 11 23/11/2019  12:00
INCA C.SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A SAN FRANCISCO 7 - 0
Liga 9 23/11/2019  12:00
SON MOIX
MADRE ALBERTA ATº D.M.A PREBENJ J.CONSTANCIA A 0 - 5
Liga 9 23/11/2019  11:00
NA CAPELLERA
AT MANACOR D.M. ALEVIN J CONSTANCIA A 4 - 0
Liga 8 23/11/2019  10:00
LLOSETA
LLOSETENSE “B” ALEVIN CONSTANCIA B 1 - 2
Liga 8 23/11/2019  10:00
INCA
ALEVIN CONSTANCIA A POBLENSE "A" 1 - 3
Liga 9 23/11/2019  10:00
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA B POBLENSE 1 - 8
Liga 10 22/11/2019  20:30
Inca Club Sallista
PREBENJ CONSTANCIA B BINISSALEM 0 - 10
Liga 11 17/11/2019  19:00
NA CAPELLERA
MANACOR "B" JUVENIL CONSTANCIA B 1 - 1
Liga 6 17/11/2019  18:00
INCA C.SALLISTA
C.E. CONSTANCIA FEM ALGAIDA 1 - 5
Liga 13 17/11/2019  16:30
LLORET
LLORET C.E. CONSTANCIA B 2 - 3
Liga 9 17/11/2019  16:00
SALLISTA
INFANTIL J.CONSTANCIA A PATRONATO B 4 - 0
Liga 10 17/11/2019  12.00
POL. M. SA POBLA
POBLENSE A INFANTIL CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 9 17/11/2019  11:45
ALARÓ
ALARÓ B INFANTIL CONSTANCIA B 0 - 3
Liga 9 17/11/2019  11:00
SANTA MONICA
AT SANTA MONICA INFANTIL J.CONSTANCIA B 5 - 4
Liga 7 16/11/2019  19:45
C.M TONI TATXA F-11
RTVº PENYA ARRABAL JUVENIL CONSTANCIA C 0 - 2
Liga 13 16/11/2019  17:30
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A FELANITX 0 - 0
Liga 12 16/11/2019  16:00
PORTMANY
PORTMANY JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 8 16/11/2019  15:00
CAMPO SALLISTA
PREBENJ J.CONSTANCIA A POBLENSE 0 - 10
Liga 7 16/11/2019  13:00
PLA DE NA TESA
PLA DE NA TESA ALEVIN CONSTANCIA A 1 - 3
Liga 6 16/11/2019  12:00
INCA
CONSTANCIA B ALEVIN JUV CONSTANCIA C 4 - 0
Liga 8 16/11/2019  12:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIA "A" 1 - 2
Liga 10 16/11/2019  12:00
INCA C.SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A MADRE ALBERTA B 7 - 0
Liga 9 16/11/2019  12:00
Santa Eugenia F-7
INTERPLA PREBENJ CONSTANCIA B 9 - 0
Liga 10 16/11/2019  11:30
ES GARROVERAL
GENOVA A CADETE J. CONSTANCIA B 4 - 0
Liga 8 16/11/2019  10:30
PORTO CRISTO
PORTO CRISTO ALEVIN JUV CONSTANCIA B 6 - 0
Liga 7 16/11/2019  10:00
INCA
ALEVIN CONSTANCIA B JUV. CONSTANCIA “C” 4 - 0
Liga 10 16/11/2019  09:30
SON BIBILONI
MALLORCA CADETE CONSTANCIA A 7 - 1
Liga 12 10/11/2019  19:00
SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B ESTABLIMEMTS 3 - 1
Liga 8 10/11/2019  17:15
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B JUVENTUD CONSTÀNCIA A 3 - 2
Liga 8 10/11/2019  17:15
SALLISTA
CONSTANCIA B INFANTIL J.CONSTANCIA A 3 - 2
Liga 5 10/11/2019  16:00
CA NA PAULINA
AT.COLLERENSE C.E. CONSTANCIA FEM 2 - 1
Liga 8 10/11/2019  15:30
INCA
INFANTIL J.CONSTANCIA B ROTLET MOLINAR AT. 0 - 2
Liga 10 10/11/2019  12:00
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B JUVENTUD MALLORCA 2 - 2
Liga 9 10/11/2019  10:00
INCA
INFANTIL CONSTANCIA A OLIMPIC A 2 - 4
Liga 11 09/11/2019  19:15
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A PENYA ARRABAL 0 - 1
Liga 6 09/11/2019  17:00
INCA C. CONSTANCIA
JUVENIL CONSTANCIA C ROTLET-MOLINAR "B" 7 - 0
Liga 12 09/11/2019  16:30
MUNIC SA POBLA
POBLENSE C.E. CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 9 09/11/2019  15:00
INCA C.SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B SAN FRANCISCO AT. 0 - 6
Liga 5 09/11/2019  12:30
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA C ALCUDIA ATLÈTIC DEL A. "A" 5 - 2
Liga 9 09/11/2019  12:00
BINISSALEM
BINISSALEM A CADETE CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 6 09/11/2019  12:00
SAN CAYETANO
SAN CAYETANO "A" ALEVIN CONSTANCIA A 4 - 5
Liga 9 09/11/2019  12:00
INCA C.SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A ARENAL 3 - 0
Liga 7 09/11/2019  10:30
C.M. TONI TATXA
ESCOLA FÚTBOL PENYA ARRABAL PREBENJ J.CONSTANCIA A 5 - 0
Liga 6 09/11/2019  10:00
INCA
ALEVIN CONSTANCIA B ALCUDIA ATLETIC “B” 4 - 4
Liga 9 09/11/2019  10:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA A ALCUDIA B 3 - 1
Liga 7 09/11/2019  10:00
LLUCMAJOR
ESPANYA ALEVIN J CONSTANCIA A 6 - 3
Liga 7 09/11/2019  09:30
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA B SON CALIU 1 - 3
Liga 8 09/11/2019  -
Poliesportiu Santa Maria
Santa Maria del UESM PREBENJ CONSTANCIA A 7 - 2
Liga 8 08/11/2019  20:30
Inca Club Sallista
PREBENJ CONSTANCIA B POBLENSE 0 - 8
Liga 9 08/11/2019  19:00
Montuiri
Es Pla B BENJAMIN CONSTANCIA C 4 - 1
Liga 4 03/11/2019  18:00
INCA C.SALLISTA
C.E. CONSTANCIA FEM SANTA PONÇA 0 - 2
Liga 7 03/11/2019  16:00
SALLISTA
INFANTIL J.CONSTANCIA A ES PLA 6 - 1
Liga 10 03/11/2019  16:00
SON FUSTER
SAN FRANCISCO B JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 3
Liga 7 03/11/2019  16:00
MANCOR
MONTAURA INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 3
Liga 8 03/11/2019  11:30
POL. LA SALLE
SALLA A INFANTIL CONSTANCIA A 0 - 2
Liga 7 03/11/2019  10:00
BINISSALEM
BINISSALEM B INFANTIL J.CONSTANCIA B 4 - 1
Liga 11 02/11/2019  18:30
BINISSALEM
BINISSALEM B C.E. CONSTANCIA B 0 - 2
Amistoso 0 02/11/2019  17:00
INCA C. CONSTANCIA
JUVENIL CONSTANCIA C ATLETICO CIDE 4 - 1
Liga 11 02/11/2019  17:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A LLOSETENSE 1 - 1
Liga 9 02/11/2019  16:30
SON MALFERIT
AT BALEARES "B" JUVENIL CONSTANCIA B 1 - 1
Liga 8 02/11/2019  16:30
ALGAIDA
ALGAIDA CADETE J. CONSTANCIA A 1 - 9
Liga 8 02/11/2019  16:30
NOVA CABANA
AT. MARRATXI CADETE J. CONSTANCIA B 2 - 0
Liga 8 02/11/2019  15:00
SALLISTA
CADETE CONSTANCIA B MONTAURA 0 - 2
Liga 6 02/11/2019  11:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J CONSTANCIA A SP. CIUTAT DE PALMA "B" 3 - 5
Liga 3 02/11/2019  11:00
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA C POBLEÇ ATºDEL P 1 - 6
Liga 8 02/11/2019  10:00
Inca
BENJAMIN CONSTANCIA C Felanitx B 8 - 1
Liga 7 02/11/2019  -
Camp del Sallista
PREBENJ CONSTANCIA A Juv Ca’n Picafort 6 - 0
Liga 6 01/11/2019  20:30
CAMPO SALLISTA
PREBENJ J.CONSTANCIA A ATLÈTIC ALARÓ 3 - 6
Liga 6 01/11/2019  19:45
MUN. SON FLO
SANTA CATALINA AT. ALEVIN JUV CONSTANCIA B 6 - 5
Liga 7 31/10/2019  19:00
Llubi
A-LLUBI PREBENJ CONSTANCIA B 3 - 1
Liga 6 27/10/2019  9:00
INCA
INFANTIL J.CONSTANCIA B PENYA ARRABAL 0 - 10
Liga 7 27/10/2019  12:15
INCA
INFANTIL CONSTANCIA A ATLETICO CIDE A 2 - 1
Liga 8 27/10/2019  12:00
SA POBLA
POBLENSE CADETE CONSTANCIA A 1 - 0
Amistoso 0 27/10/2019  11:30
SELVA
XILVAR INFANTIL J.CONSTANCIA A 0 - 6
Liga 6 27/10/2019  10:30
INCA C.SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B JOV. MALLORCA 2 - 4
Liga 3 26/10/2019  20:00
SON FERRER
SON FERRER C.E. CONSTANCIA FEM 0 - 3
Liga 9 26/10/2019  17:45
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A SP. CIUTAT PALMA 1 - 1
Liga 10 26/10/2019  17:15
CA NA PAULINA
COLLERENSE C.E. CONSTANCIA A 0 - 4
Liga 7 26/10/2019  16:15
COLEGIO CIDE
ATLETICO CIDE CADETE CONSTANCIA B 1 - 3
Liga 5 26/10/2019  16:00
INCA
ALEVIN CONSTANCIA A OLIMPIC "A" 4 - 4
Liga 6 26/10/2019  15:30
Inca Club Sallista
PREBENJ CONSTANCIA B MURENSE 0 - 3
Liga 8 26/10/2019  15:30
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B PLA DE NA TESA 2 - 1
Liga 7 26/10/2019  12:00
INCA C.SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B CALA D'OR 1 - 4
Liga 5 26/10/2019  10:30
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA B SINEU "A" 6 - 5
Liga 6 26/10/2019  10:00
Poliesportiu Consell
Consell PREBENJ CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 6 26/10/2019  10:00
Felanitx
Felanitx A BENJAMIN CONSTANCIA C 2 - 2
Liga 5 26/10/2019  10:00
ALCUDIA
ALCUDIA ATLETIC “A” ALEVIN CONSTANCIA B 4 - 1
Liga 7 26/10/2019  10:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA A ANDRATX 4 - 1
Liga 5 26/10/2019  -
--
JUVENIL CONSTANCIA C DESCANSA 0 - 0
Liga 5 25/10/2019  19:00
ARTÀ
ARTÀ ATLÈTIC DEL A PREBENJ J.CONSTANCIA A 6 - 0
Liga 10 24/10/2019  20:30
SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B ATHLETIC CLUB MONTUIRI 2 - 2
Liga 4 24/10/2019  18:30
SINEU
SINEU B ALEVIN JUV CONSTANCIA C 2 - 3
Liga 5 20/10/2019  9:30
SEMINARIO
SAN PEDRO INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 5
Liga 8 20/10/2019  12:00
SECAR REAL
LA UNION JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 3
Liga 7 20/10/2019  12:00
INCA
CADETE CONSTANCIA A LA UNIÓN 4 - 1
Liga 6 20/10/2019  12:00
CALVIA
CALVIA CADETE J. CONSTANCIA B 5 - 1
Liga 5 20/10/2019  11:00
SA POBLA
POBLENÇ AT DEL P. INFANTIL J.CONSTANCIA B 3 - 4
Liga 5 20/10/2019  10:00
INCA
INFANTIL J.CONSTANCIA A RTV. PATRONATO AT B 3 - 2
Liga 6 20/10/2019  09:15
SON BIBILONI
MALLORCA INFANTIL CONSTANCIA A 3 - 2
Liga 4 19/10/2019  19:15
NOVA CABANA
ATº MARRTXI B JUVENIL CONSTANCIA C 2 - 6
Liga 4 19/10/2019  19:00
SON BIBILONO
MALLORCA "B" ALEVIN CONSTANCIA A 4 - 2
Liga 9 19/10/2019  19:00
SOLLER
SOLLER B C.E. CONSTANCIA B 5 - 0
Liga 7 19/10/2019  18:00
ESPORLES
ESPORLES JUVENIL CONSTANCIA B 2 - 4
Liga 9 19/10/2019  17:30
NA CAPALLERA
MANACOR C.E. CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 6 19/10/2019  16:00
SANTA MARGARITA
MARGARITENSE ATLETIC CADETE J. CONSTANCIA A 0 - 8
Liga 4 19/10/2019  15:30
CAMPO SALLISTA
PREBENJ J.CONSTANCIA A SINEU 3 - 5
Liga 6 19/10/2019  12:00
SALLISTA
CADETE CONSTANCIA B PENYA ESPORTIVA S'ARENAL 2 - 0
Liga 4 19/10/2019  10:00
Inca
BENJAMIN CONSTANCIA C Arta 2 - 2
Liga 3 19/10/2019  10:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN J. CONSTANCIA C BINISSALEM 2 - 11
Liga 4 19/10/2019  10:00
INCA
ALEVIN CONSTANCIA B SINEU “B” 7 - 0
Liga 4 19/10/2019  09:00
SON FUSTER
SP. SAN FRANCISCO ALEVIN J CONSTANCIA A 0 - 3
Liga 4 19/10/2019  09:00
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA B SON SARDINA 3 - 2
Liga 5 18/10/2019  20:30
Camp del Sallista
PREBENJ CONSTANCIA A At.Alaró 2 - 2
Amistoso 0 16/10/2019  20:30
LLUBI
LLUBI PREFERENTE C.E. CONSTANCIA B 0 - 3
Liga 2 16/10/2019  17:30
BINISSALEM F7
BINISSALEM ATLÈTIC DEL B PREBENJ J.CONSTANCIA A 8 - 1
Liga 4 13/10/2019  16:00
SON FUSTER 2
SAN ALONSO 08 INFANTIL J.CONSTANCIA A 2 - 1
Liga 1 13/10/2019  12:30
CIUTADELLA
SAMI C.E. CONSTANCIA FEM 0 - 3
Liga 5 13/10/2019  12:15
INCA
INFANTIL CONSTANCIA A SON CLADERA A 3 - 1
Liga 4 13/10/2019  10:30
INCA
INFANTIL J.CONSTANCIA B SANTANYÍ C.F. 1 - 4
Liga 4 13/10/2019  09:00
INCA C.SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B CIDE "B" 5 - 0
Liga 8 12/10/2019  19:30
SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B SAN CAYETANO 6 - 0
Liga 6 12/10/2019  18:30
PALMA
LA SALLE CADETE CONSTANCIA A 3 - 2
Liga 7 12/10/2019  17:15
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A AT. RAFAL 3 - 1
Liga 6 12/10/2019  16:30
PALMA
INDEPENDIENTE C/R JUVENIL CONSTANCIA B 2 - 2
Liga 8 12/10/2019  16:30
MUNIC SANTANYI
SANTANYI C.E. CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 5 12/10/2019  16:00
SANTA MARIA
UNIO ESPORTIVA SANTA MARIA CADETE CONSTANCIA B 0 - 2
Liga 4 12/10/2019  16:00
LLUCMAJOR F-7
ESPANYA ''A'' BENJAMIN CONSTANCIA A 5 - 6
Liga 3 12/10/2019  15:30
INCA
ALEVIN CONSTANCIA A CIDE 4 - 1
Liga 3 12/10/2019  15:00
INCA C. SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA C ES RAVAL DE STA. C 3 - 1
Liga 3 12/10/2019  12:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN J CONSTANCIA A CAMPUSESPORT 4 - 6
Liga 3 12/10/2019  12:30
SA POBLA
POBLENÇ AT DEL P. ALEVIN CONSTANCIA B 2 - 5
Liga 5 12/10/2019  12:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA A SERVERENSE B 18 - 0
Liga 5 12/10/2019  10:00
INCA C.SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B SP. SANT MARÇAL 4 - 1
Liga 2 12/10/2019  10:00
Alcudia
Alcudia BENJAMIN CONSTANCIA C 4 - 3
Liga 2 12/10/2019  10:00
LLOSETA
LLOSETENSE BENJAMIN J. CONSTANCIA C 7 - 4
Liga 3 12/10/2019  09:00
SON FUSTER
SAN FRANCISCO AT. ALEVIN JUV CONSTANCIA B 3 - 1
Liga 4 12/10/2019  -
Poliesportiu Alcudia
Alcudia PREBENJ CONSTANCIA A 5 - 7
Liga 4 11/10/2019  20:30
Inca Club Sallista
PREBENJ CONSTANCIA B MONTAURA 1 - 7
Liga 7 06/10/2019  17:00
CAN PICAFORT
JUV. CAN PICAFORT C.E. CONSTANCIA B 1 - 2
Liga 2 06/10/2019  16:00
MUNICIPAL RAFAL "JOAQUIN GASPAR"
RTVº RAFAL DEL AT.R JUVENIL CONSTANCIA C 2 - 3
Liga 3 06/10/2019  12:30
COLLERENSE
COLLERENSE INFANTIL J.CONSTANCIA B 8 - 2
Liga 4 06/10/2019  12:00
CALVIA
PLATGES DE CALVIA B CADETE J. CONSTANCIA A 2 - 2
Liga 3 06/10/2019  10:00
SON SARDINA
SON SARDINA AT D.S.S. "B" INFANTIL CONSTANCIA B 0 - 10
Liga 3 06/10/2019  10:00
INCA
INFANTIL J.CONSTANCIA A RTV SAN FRANCISCO D.S AT. 2 - 2
Liga 4 06/10/2019  10:00
SON FUSTER 1
SAN FRANCISCO ATº INFANTIL CONSTANCIA A 0 - 4
Liga 6 05/10/2019  18:30
MAGALLUF
PLATGES CALVIA JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 1
Liga 7 05/10/2019  18:30
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A ALCUDIA 2 - 0
Liga 4 05/10/2019  18:15
SALLISTA
CADETE CONSTANCIA B ESCOLAR 5 - 0
Liga 4 05/10/2019  16:00
SANTA PONSA
SANTA PONSA CADETE J. CONSTANCIA B 3 - 3
Liga 5 05/10/2019  16:00
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B SOLLER A 5 - 3
Liga 2 05/10/2019  12:30
SON FUSTER
SAN ALONSO 08 ALEVIN J CONSTANCIA A 5 - 4
Liga 2 05/10/2019  12:30
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA C JUVENTUD C'AN PICAFORT 1 - 8
Liga 5 05/10/2019  12:15
INCA C.SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A BALEARS 0 - 0
Liga 2 05/10/2019  12:00
SON FUSTER-2
JOVENTUD MALLORCA "A" ALEVIN CONSTANCIA A 0 - 3
Liga 1 05/10/2019  10:00
Inca
BENJAMIN CONSTANCIA C At. Manacor B 8 - 0
Liga 2 05/10/2019  10:00
INCA
ALEVIN JUV CONSTANCIA B ARENAL "A" 1 - 3
Liga 2 05/10/2019  10:00
INCA
ALEVIN CONSTANCIA B DESCANSA 0 - 0
Liga 1 05/10/2019  09:30
CAMP SALLISTA
BENJAMIN J. CONSTANCIA C CD CONSELL 0 - 10
Liga 3 05/10/2019  -
INCA C. SALLISTA 4 F-7
BENJAMIN CONSTANCIA A BINISSALEM 1 - 6
Liga 3 04/10/2019  20:30
Camp del Sallista
PREBENJ CONSTANCIA A Campanet 7 - 0
Liga 3 04/10/2019  19:00
Santa Margalida
MARGARITENSE ATLETIC PREBENJ CONSTANCIA B 10 - 0
Liga 4 03/10/2019  18:45
SOLLER
SOLLERENSE D. S. A CADETE CONSTANCIA A 0 - 4
Amistoso 0 29/09/2019  19:30
INCA
C.E. CONSTANCIA FEM ALGAIDA 0 - 4
Liga 6 29/09/2019  17:30
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B VALLDEMOSSA 1 - 3
Liga 4 29/09/2019  17:00
PALMA
PATRONATO A JUVENIL CONSTANCIA B 2 - 5
Liga 2 29/09/2019  15:30
INCA
INFANTIL J.CONSTANCIA B PENYA ESP. S'ARENAL B 3 - 2
Liga 3 29/09/2019  12:00
INCA
INFANTIL CONSTANCIA A ESCOLAR 13 - 0
Amistoso 0 29/09/2019  11:00
PUERTO POLLENÇA
PUERTO POLLENÇA INFANTIL J.CONSTANCIA A 3 - 1
Liga 2 29/09/2019  10:00
INCA
INFANTIL CONSTANCIA B PATRONATO B 11 - 0
Liga 3 29/09/2019  09:00
NA CAPELLERA
ATº MANACOR CADETE CONSTANCIA B 0 - 1
Liga 5 28/09/2019  19:45
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A RCD MALLORCA 0 - 3
Liga 1 28/09/2019  17:30
INCA C. SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA C SON CLADERA ATº DEL S.C 1 - 1
Liga 6 28/09/2019  17:00
SON QUINT
ESPORLES C.E. CONSTANCIA A 0 - 1
Liga 1 28/09/2019  17:00
CAMPO SALLISTA
PREBENJ J.CONSTANCIA A CAMPOS ATLÈTIC D.C 0 - 6
Liga 2 28/09/2019  16:00
INCA C. SALLISTA 4 F-7
BENJAMIN CONSTANCIA A SOLLERENSE D.S ''A'' 5 - 1
Liga 3 28/09/2019  15:30
INCA
CADETE J. CONSTANCIA A SON SARDINA A 3 - 1
Liga 1 28/09/2019  13:00
SAN CAYETANO
SAN CAYETANO "B" ALEVIN JUV CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 1 28/09/2019  12:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J CONSTANCIA A SERVERENSE"B" 5 - 7
Liga 1 28/09/2019  11:00
CAN PICAFORT
JUV. CAN PICAFORT ALEVIN CONSTANCIA B 1 - 2
Liga 2 28/09/2019  10:00
Lloseta
LLOSETENSE PREBENJ CONSTANCIA B 7 - 0
Liga 2 28/09/2019  10:00
Camp Sallista
PREBENJ CONSTANCIA A Margaritense At. 4 - 3
Liga 1 28/09/2019  10:00
INCA
ALEVIN CONSTANCIA A PENYA ARRABAL "A" 2 - 4
Liga 1 27/09/2019  19:00
CAMPANET
CE CAMPANET ALEVIN JUV CONSTANCIA C 10 - 0
Liga 1 25/09/2019  19:00
SON MALFERIT
BALEARS BENJAMIN CONSTANCIA A 10 - 1
Amistoso 0 23/09/2019  18:30
MANCOR(CAMPO TURIXANT)
MONTAURA PREBENJ J.CONSTANCIA A 2 - 5
Liga 1 23/09/2019  18:00
Binissalem
Binissalem PREBENJ CONSTANCIA A 4 - 3
Copa 3 22/09/2019  19:00
INCA
C.E. CONSTANCIA FEM MANACOR 8 - 0
Liga 5 22/09/2019  12:30
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A PORTMANY 3 - 1
Liga 2 22/09/2019  12:00
SON FLO
ES RAVAL DE ST. CATALINA CADETE J. CONSTANCIA B 5 - 0
Liga 1 22/09/2019  10:30
PLA DE NA TESSA
PLA DE NATESA AT. INFANTIL J.CONSTANCIA B 7 - 3
Liga 2 22/09/2019  10:00
SON MALFERIT
1942 BALEARES C.F. INFANTIL CONSTANCIA A 1 - 9
Liga 1 22/09/2019  10:00
INCA
INFANTIL J.CONSTANCIA A ALARO B 2 - 3
Liga 1 22/09/2019  10:00
ANTONIANA
INDEPENDIENTE INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 10
Liga 4 21/09/2019  20:00
LA SALLE
LA SALLE JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 1
Liga 5 21/09/2019  19:00
MUNICIPAL SA POBLA
POBLENSE B C.E. CONSTANCIA B 0 - 3
Liga 2 21/09/2019  17:30
PALMA
RTVº LA VICTORIA CADETE J. CONSTANCIA A 2 - 4
Amistoso 0 21/09/2019  17:30
SANTA CATALINA
SANTA CATALINA JUVENIL CONSTANCIA C 0 - 2
Liga 3 21/09/2019  17:00
INCA
JUVENIL CONSTANCIA B LA SALLE B 2 - 0
Amistoso 0 21/09/2019  12:30
Muro
Murense BENJAMIN CONSTANCIA C 6 - 0
Amistoso 0 21/09/2019  12:15
INCA SALLISTA
ALEVIN JUV CONSTANCIA B MARGARITENSE 3 - 1
Liga 3 21/09/2019  12:00
INCA
CADETE CONSTANCIA A RVO. PENYA ARRABAL 1 - 2
Liga 2 21/09/2019  10:00
SALLISTA
CADETE CONSTANCIA B MERCAT DE SANTA CATALINA 5 - 0
Amistoso 0 21/09/2019  10:00
ALARO
U.D ALARÓ ALEVIN CONSTANCIA B 1 - 2
Liga 1 21/09/2019  10:00
Inca Club Sallista
PREBENJ CONSTANCIA B MARIA DE LA SALUT 2 - 0
Amistoso 0 21/09/2019  10:00
CAMPANET
CE CAMPANET ALEVIN JUV CONSTANCIA C 2 - 4
Amistoso 0 20/09/2019  20:30
Inca
BENJAMIN J. CONSTANCIA A Binissalem 5 - 2
Amistoso 0 16/09/2019  18:00
Poliesportiu Mancor
Montaura PREBENJ CONSTANCIA A 4 - 6
Liga 4 15/09/2019  12:30
SANT FRANCESC
FORMENTERA A C.E. CONSTANCIA A 2 - 0
Liga 2 15/09/2019  12:00
INCA
CADETE CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIÀ 1 - 2
Amistoso 0 15/09/2019  11:00
LLOSETA
LLOSETENSE INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 3
Amistoso 0 15/09/2019  11:00
CONSELL
CONSELL INFANTIL J.CONSTANCIA B 6 - 1
Liga 1 15/09/2019  10:00
INCA
INFANTIL CONSTANCIA A MANACOR 2 - 3
Amistoso 0 14/09/2019  9:30
BINISSALEM
BINISSALEM ALEVIN CONSTANCIA B 4 - 1
Liga 4 14/09/2019  20:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B CD LLOSETENSE B 4 - 2
Amistoso 0 14/09/2019  19:30
MURO
MURENSE JUVENIL CONSTANCIA C 3 - 2
Liga 3 14/09/2019  18:00
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A CIDE 1 - 1
Liga 2 14/09/2019  17:45
PALMA
SAN FRANCISCO C JUVENIL CONSTANCIA B 2 - 1
Amistoso 0 14/09/2019  16:00
CAMP SALLISTA
PREBENJ CONSTANCIA A SAN CAYETANO 1 - 3
Amistoso 0 14/09/2019  16:00
SINEU
SINEU INFANTIL J.CONSTANCIA A 2 - 5
Amistoso 0 14/09/2019  12:00
CAN GASPAR
PLA DE NA TESA A CADETE CONSTANCIA B 2 - 4
Liga 1 14/09/2019  12:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA A MERCAT DE SANTA CATALINA A 6 - 2
Amistoso 0 14/09/2019  12.15
CAMP SALLISTA
ALEVIN JUV CONSTANCIA B LLOSETENSE 4 - 0
Amistoso 0 14/09/2019  11:30
STA MARIA
STA MARIA BENJAMIN J. CONSTANCIA A 4 - 3
Amistoso 0 14/09/2019  11:00
MANCOR
MONTAURA ALEVIN JUV CONSTANCIA C 7 - 1
Amistoso 0 14/09/2019  10:00
CAMP SALLISTA
PREBENJ J.CONSTANCIA A ATCO. RAFAL 3 - 6
Liga 1 14/09/2019  10:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA B RTVO. INDIOTERIA 5 - 1
Amistoso 0 13/09/2019  20:00
Mancor de la Vall
MONTAURA PREBENJ CONSTANCIA B 4 - 3
Amistoso 0 11/09/2019  19:00
BINISSALEM
BINISSALEM INFANTIL J.CONSTANCIA A 0 - 3
Copa 1 08/09/2019  18:00
SON SARDINA
SON SARDINA AT C.E. CONSTANCIA FEM 11 - 1
Liga 3 08/09/2019  17:30
CA NA PAULINA
COLLERENSE B C.E. CONSTANCIA B 2 - 2
Liga 1 08/09/2019  12:00
INCA
JUVENIL CONSTANCIA B PETRA 5 - 0
Amistoso 0 08/09/2019  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B SON SARDINA 3 - 1
Liga 3 07/09/2019  19:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A SANTA CATALINA 1 - 0
Amistoso 0 07/09/2019  19:00
INCA
INFANTIL J.CONSTANCIA A SANTA MONICA 6 - 1
Amistoso 0 07/09/2019  18:30
ALCUDIA
ALCUDIA JUVENIL CONSTANCIA C 1 - 1
Liga 2 07/09/2019  18:00
SON MALFERIT
AT. BALEARES JUVENIL CONSTANCIA A 2 - 1
Amistoso 0 07/09/2019  17:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA A ATL.BALEARES 2 - 6
Amistoso 0 07/09/2019  12:30
LLOSETA
LLOSETENSE ALEVIN JUV CONSTANCIA C 3 - 1
Amistoso 0 07/09/2019  12:30
ALCUDIA
ALCUDIA "A" CADETE CONSTANCIA B 2 - 1
Amistoso 0 07/09/2019  12:00
INCA
INFANTIL CONSTANCIA A LA SALLE 1 - 2
Amistoso 0 07/09/2019  12:00
PALMA
SANTA CATALINA ALEVIN CONSTANCIA B 8 - 3
Amistoso 0 07/09/2019  10:30
CONSELL
CONSELL BENJAMIN J. CONSTANCIA B 5 - 4
Amistoso 0 07/09/2019  10:00
LLOSETA
LLOSETENSE PREBENJ CONSTANCIA B 10 - 1
Amistoso 0 07/09/2019  10:00
MURO
MURENSE INFANTIL J.CONSTANCIA B 3 - 0
Amistoso 0 07/09/2019  10:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA B LLOSETENSE 2 - 2
Amistoso 0 07/09/2019  10:00
BINISSALEM
BINISSALEM BENJAMIN CONSTANCIA C 3 - 0
Amistoso 0 07/09/2019  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA A OLIMPIC MANACOR 4 - 1
Liga 1 07/09/2019  10:00
SON FERRIOL
FERRIOLENSE CADETE CONSTANCIA A 0 - 0
Amistoso 0 06/09/2019  20:00
MANCOR(CAMP TURIXANT)
MONTAURA PREBENJ J.CONSTANCIA A 6 - 1
Amistoso 0 05/09/2019  18:00
CAN PICAFORT
CAN PICAFORT INFANTIL J.CONSTANCIA B 4 - 0
Amistoso 0 04/09/2019  18:30
PALMA
SAN CAYETANO ALEVIN CONSTANCIA A 2 - 6
Amistoso 0 01/09/2019  19:00
RAFAL
AT. RAFAL B JUVENIL CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 1 01/09/2019  12:00
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A ALAIOR 2 - 0
Amistoso 0 01/09/2019  11:00
ALCÚDIA
ALCÚDIA INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 3
Amistoso 0 01/09/2019  11:00
LLOSETA
LLOSETENSE INFANTIL J.CONSTANCIA A 3 - 3
Amistoso 0 01/09/2019  10:00
INCA
INFANTIL CONSTANCIA A BALEARES 2 - 4
Liga 2 31/08/2019  20:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B TAUJÀ 2 - 0
Liga 2 31/08/2019  18:30
MAGALLUF
PLATGES DE CALVIA C.E. CONSTANCIA A 0 - 1
Amistoso 0 31/08/2019  18:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA A MONTAURA 1 - 1
Amistoso 0 31/08/2019  16:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA B SANTA MARIA 1 - 4
Amistoso 0 31/08/2019  11:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA A SOLLER 7 - 2
Amistoso 0 31/08/2019  10:30
PATRONATO
PATRONATO B CADETE CONSTANCIA B 2 - 3
Amistoso 0 31/08/2019  10:00
INCA C. SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA C XILVAR 5 - 0
Amistoso 0 28/08/2019  21:00
LLOSETA
LLOSETENSE A JUVENIL CONSTANCIA B 2 - 4
Amistoso 0 28/08/2019  20:00
SON SARDINA
SON SARDINA A CADETE CONSTANCIA B 5 - 0
Amistoso 0 28/08/2019  19:00
CAMPANET
CAMPANET CADETE J. CONSTANCIA A 0 - 12
Amistoso 0 25/08/2019  10:00
INCA
C.E. CONSTANCIA FEM SANTA PONÇA 3 - 12
Liga 1 24/08/2019  19:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A MALLORCA B 0 - 3
Liga 1 24/08/2019  19:00
SANTA PONÇA
SANTA PONÇA C.E. CONSTANCIA B 0 - 1
Amistoso 0 24/08/2019  17:00
MAGALLUF
PLAYAS DE CALVIA B JUVENIL CONSTANCIA B 3 - 3
Amistoso 0 24/08/2019  17:00
INCA
CADETE J. CONSTANCIA A MALLORCA INF. A 1 - 3
Amistoso 0 24/08/2019  11:00
LA UNION
LA UNIÓN INFANTIL CADETE J. CONSTANCIA B 1 - 1
Amistoso 0 24/08/2019  11:00
ALCUDIA
ALCUDIA INFANTIL CONSTANCIA A 1 - 3
Amistoso 0 24/08/2019  10:00
INCA C.SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A AT BALEARES "B" 2 - 0
Amistoso 0 24/08/2019  -
BINISSALEM
BINISSALEM ALEVIN CONSTANCIA A 1 - 4
Amistoso 0 23/08/2019  18:00
CAMPANET
CAMPANET JUVENIL CONSTANCIA C 4 - 2
Amistoso 0 22/08/2019  20:00
LLUBI
LLUBI JUVENIL CONSTANCIA C 1 - 0
Amistoso 0 22/08/2019  19:30
SON FERRER
PLATGES CALVIA JUVENIL CONSTANCIA A 2 - 1
Amistoso 0 21/08/2019  20:00
ALARÓ
ALARÓ JUVENIL CONSTANCIA B 0 - 0
Amistoso 0 21/08/2019  19:30
SON BIBILONI
SAN FRANCISCO DH JUVENIL CONSTANCIA A 3 - 1
Amistoso 0 21/08/2019  19:00
SES FORQUES
PLA JUVENIL CONSTANCIA C 6 - 4
Amistoso 0 18/08/2019  19:00
CIUTAT ESPORTIVA
MALLORCA B C.E. CONSTANCIA A 6 - 1
Amistoso 0 18/08/2019  11:00
MAGALUF
PLATGES DE CALVIA CADETE J. CONSTANCIA A 0 - 5
Amistoso 0 17/08/2019  20:00
SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B POLLENÇA REGIONAL 1 - 1
Amistoso 0 17/08/2019  19:30
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A LLOSETENSE 1 - 1
Amistoso 0 17/08/2019  18:00
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A BINISSALEM JPRE 4 - 0
Amistoso 0 17/08/2019  12:00
INCA
JUVENIL CONSTANCIA B CIDE B 2 - 0
Amistoso 0 17/08/2019  11:00
SON SERVERA
SERVERENSE CADETE CONSTANCIA A 1 - 1
Amistoso 0 17/08/2019  10:00
INCA C.SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA C ALCUDIA 3 - 2
Amistoso 0 14/08/2019  20:45
SON FUSTER
SAN FRANCISCO JUVENIL NACIONAL C.E. CONSTANCIA B 0 - 2
Amistoso 0 14/08/2019  19:30
CAMPANET
CAMPANET 1a. REG JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 2
Amistoso 0 14/08/2019  19:00
MAGALLUF
PLATGES DE CALVIA C.E. CONSTANCIA A 1 - 0
Amistoso 0 14/08/2019  18:00
SINEU
SINEU JUVENIL CONSTANCIA B 0 - 10
Amistoso 0 11/08/2019  19:00
BINISSALEM
BINISSALEM JUVENIL CONSTANCIA B 1 - 4
Torneo 0 11/08/2019  17:00
SON FUSTER
MANACOR JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 2
Torneo 0 10/08/2019  20:00
SON FUSTER
CIDE JUV. NAC. JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 1
Amistoso 0 10/08/2019  19:00
SA PLANA
ANDRATX C.E. CONSTANCIA A 1 - 1
Amistoso 0 10/08/2019  19:00
SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B PLAYAS DE CALVIA 3 - 3
Torneo 0 10/08/2019  18:30
SON FUSTER
RCD MALLORCA JUV. NAC. JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 0
Amistoso 0 10/08/2019  17:00
INCA C. SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA C SERVERENSE (CAD) 1 - 3
Amistoso 0 10/08/2019  10:00
INCA C.SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A SON CLADERA 4 - 2
Amistoso 0 07/08/2019  20:00
CONSELL
CONSELL REGIONAL C.E. CONSTANCIA B 2 - 2
Amistoso 0 07/08/2019  19:30
PETRA
PETRA PREF. JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 1
Amistoso 0 07/08/2019  19.30
PORRERES
PORRERES C.E. CONSTANCIA A 0 - 2
Amistoso 0 03/08/2019  20:00
SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B CAMPANET 0 - 2
Amistoso 0 03/08/2019  19.30
SINEU
SINEU C.E. CONSTANCIA A 0 - 0
Amistoso 0 03/08/2019  18:00
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A LA SALLE JUV. NAC. 2 - 2
Amistoso 0 31/07/2019  20:00
SANTA MARIA
SANTA MARIA PREF. JUVENIL CONSTANCIA A 2 - 5
Amistoso 0 31/07/2019  19.30
ANEXO SALLISTA
C.E. CONSTANCIA A POBLENSE 1 - 1
Amistoso 0 27/07/2019  10:30
SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A CONSTANCIA "B" 2a REG. 1 - 1
Amistoso 0 27/07/2019  10:30
SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B JUVENIL NACIONAL 1 - 1

Comparteix a:
  • google+