OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera C.E. Constancia

Seleccioneu equip

Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 30 26/05/2018  12:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B SAN CAYETANO "B" 2 - 3
Liga 30 26/05/2018  10:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A MANACOR   1 - 13
Liga 30 26/05/2018  00:00
SANTA EUGÈNIA
INTERPLÀ D.T. ALEVIN J. CONSTANCIA A 4 - 5
Liga 30 26/05/2018  00:00
SANTA MARGALIDA
MARGARITENSE ATLÈTIC "A" ALEVIN J. CONSTANCIA B 6 - 2
Liga 29 19/05/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A POLLENÇA I PORT ATº D.P. "A" 4 - 2
Liga 29 19/05/2018  00:00
PLA DE NA TESA
PLA DE NA TESA ALEVIN CONSTANCIA AT B 1 - 6
Liga 29 18/05/2018  19:30
MARIA DE LA SALUT
MARIA DE LA SALUT PREBENJAMIN CONSTANCIA A 1 - 6
Liga 29 17/05/2018  19:00
PALMA
SAN CAYETANO "A"   BENJAMIN CONSTANCIA A 8 - 2
Liga 38 13/05/2018  16:30
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A COLLERENSE "A"   5 - 2
Liga 30 13/05/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B PLATGES DE CALVIA "A"   2 - 6
Liga 30 13/05/2018  10:00
PALMA
SALLA "A"   INFANTIL CONSTANCIA A 2 - 1
Liga 30 13/05/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A PLA DE NA TESA   3 - 5
Liga 30 13/05/2018  10:00
ARTÀ
ARTÀ INFANTIL CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 30 12/05/2018  16:30
MAGALLUF
PLATGES DE CALVIA "A"   CADETE CONSTANCIA A 3 - 2
Liga 30 12/05/2018  16:30
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM.   1 - 2
Liga 28 12/05/2018  16:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B SERVERENSE "B" 9 - 4
Liga 28 12/05/2018  16:00
CAMPANET
CAMPANET ALEVIN J. CONSTANCIA A 1 - 6
Liga 28 12/05/2018  15:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A ALCUDIA 6 - 2
Liga 30 12/05/2018  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A ARENAL   7 - 1
Liga 28 12/05/2018  11:15
LLOSETA
LLOSETENSE "B" ALEVIN J. CONSTANCIA B 2 - 2
Liga 28 12/05/2018  11:15
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A LA SALLE "A"   1 - 12
Liga 28 09/05/2018  18:15
ALARÓ
ALARÓ PREBENJAMIN CONSTANCIA B 8 - 3
Liga 29 07/05/2018  20:00
PALMA
CIDE "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA A 4 - 2
Liga 29 06/05/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM. " 2 - 5
Liga 29 06/05/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A SON CALIU 4 - 1
Liga 29 06/05/2018  10:00
SANT MARÇAL
SP. SANT MARÇAL   INFANTIL J. CONSTANCIA B 10 - 1
Liga 37 05/05/2018  17:00
FELANITX
FELANITX   C.E. CONSTANCIA A 3 - 0
Liga 27 05/05/2018  16:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A ATº MARRATXÍ 3 - 1
Liga 29 05/05/2018  15:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A COL. SAN PEDRO   4 - 2
Liga 27 05/05/2018  10:30
SANTA MARIA
SANTA MARIA del UESM PREBENJAMIN CONSTANCIA A 1 - 10
Liga 27 05/05/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A BALEARS "A" 3 - 4
Liga 27 05/05/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. "A" 5 - 2
Liga 27 05/05/2018  10:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA B ESCOLA PENYA ARRABAL 0 - 5
Liga 27 05/05/2018  00:00
PALMA
SP. SAN FRANCISCO ALEVIN CONSTANCIA AT B 3 - 2
Liga 27 04/05/2018  20:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B BINISSALEM   1 - 1
Liga 27 04/05/2018  19:00
PALMA
MALLORCA "A"   BENJAMIN CONSTANCIA A 11 - 0
Liga 22 01/05/2018  10:00
PALMA
SAN FRANCISCO   BENJAMIN CONSTANCIA B 2 - 5
Liga 28 29/04/2018  16:00
PALMA
ATº BALEARES   INFANTIL CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 28 29/04/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A PENYA ARRABAL   0 - 9
Liga 28 29/04/2018  10:00
PALMA
SON SARDINA "B"   INFANTIL CONSTANCIA B 0 - 8
Liga 28 29/04/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B RTVº SAN FRANCISCO D.S.F.AT.   1 - 8
Liga 28 28/04/2018  19:00
POLLENÇA
POLLENÇA I PORT   CADETE CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 36 28/04/2018  16:30
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A UD IBIZA-EIVISSA "A"   0 - 1
Liga 26 28/04/2018  15:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B ATº MANACOR D.M. 3 - 5
Liga 26 28/04/2018  11:30
BINISSALEM
BINISSALEM ATLÈTIC del B. ALEVIN J. CONSTANCIA B 4 - 2
Liga 26 28/04/2018  10:15
PALMA
MADRE ALBERTA ATº D.M.A. "A" ALEVIN J. CONSTANCIA A 4 - 2
Liga 26 28/04/2018  10:10
PALMA
SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A"   BENJAMIN CONSTANCIA B 2 - 3
Liga 26 28/04/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA SP. SAN FRANCISCO 2 - 1
Liga 26 28/04/2018  10:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A SON CALIU "A"   5 - 4
Liga 26 28/04/2018  09:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A MURENSE 4 - 2
Liga 26 27/04/2018  20:15
PALMA
MALLORCA "B" ALEVIN CONSTANCIA AT A 5 - 1
Liga 26 27/04/2018  20:15
PALMA
JOVENTUT CORB MARÍ PREBENJAMIN CONSTANCIA B 7 - 2
Liga 27 22/04/2018  12:00
PALMA
SAN FRANCISCO ATº   INFANTIL J. CONSTANCIA A 3 - 1
Liga 27 22/04/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A SAN FRANCISCO   5 - 1
Liga 27 22/04/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B PATRONATO 3 - 2
Liga 35 21/04/2018  17:00
ESPORLES
ESPORLES "A"   C.E. CONSTANCIA A 2 - 2
Liga 27 21/04/2018  17:00
ALCUDIA
ALCUDIA "A"   CADETE J. CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 25 21/04/2018  15:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B URBANITZACIONS "A"   4 - 1
Liga 27 21/04/2018  12:30
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A JUVENTUD U.D.S.O.   4 - 1
Liga 25 21/04/2018  12:30
CALVIÀ
PLATGES DE CALVIA   BENJAMIN CONSTANCIA A 8 - 4
Liga 25 21/04/2018  11:00
SA POBLA
POBLENSE PREBENJAMIN CONSTANCIA A 4 - 2
Liga 25 21/04/2018  11:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA B SERVERINS 4 - 1
Liga 27 21/04/2018  10:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B A-LLUBI   3 - 0
Liga 26 19/04/2018  19:00
STA EUGÈNIA
INTERPLÀ D.T.   INFANTIL CONSTANCIA B 0 - 4
Liga 24 17/04/2018  18:30
MARRATXÍ
SP. SANT MARCAL   BENJAMIN CONSTANCIA B 1 - 3
Liga 26 16/04/2018  19:15
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A ATº BALEARES   0 - 5
Liga 34 15/04/2018  12:00
FERRERIES
FERRERIES "A"   JUVENIL CONSTANCIA A 3 - 1
Liga 26 15/04/2018  11:30
SON SERVERA
SERVERENSE "A"   INFANTIL CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 26 15/04/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A SON CALIU 2 - 4
Liga 26 15/04/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B SAN CAYETANO   0 - 8
Liga 34 14/04/2018  18:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A SERVERENSE   2 - 1
Liga 26 14/04/2018  12:00
PALMA
RTVº PENYA ARRABAL   CADETE CONSTANCIA A 0 - 2
Liga 25 14/04/2018  11:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A JUVENTUD CONSTANCIA "C" 4 - 1
Liga 25 14/04/2018  11:30
CAMP SALLISTA
JUVENTUD CONSTANCIA "A" ALEVIN J. CONSTANCIA C 4 - 1
Liga 25 14/04/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B CONSTANCIA 1 - 4
Liga 24 14/04/2018  10:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A SANTA CATALINA ATº   3 - 4
Liga 24 14/04/2018  09:30
S'ARENAL
ARENAL PREBENJAMIN CONSTANCIA B 4 - 2
Liga 24 14/04/2018  09:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A XILVAR 7 - 1
Liga 25 14/04/2018  00:00
CAMP SALLISTA
CONSTANCIA ATLÉTICO "B" ALEVIN CONSTANCIA 1 - 4
Liga 25 13/04/2018  19:00
ALCÚDIA
ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. "B" ALEVIN J. CONSTANCIA B 6 - 0
Liga 26 11/04/2018  19:30
SELVA
XILVAR   CADETE J. CONSTANCIA B 1 - 4
Liga 23 09/04/2018  19:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A POBLENÇ ATº DEL P. 5 - 4
Liga 25 08/04/2018  11:00
ALCUDIA
ALCUDIA "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA A 7 - 0
Liga 25 08/04/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A SANTA CATALINA ATº   2 - 1
Liga 25 08/04/2018  10:00
PORTO CRISTO
PORTO CRISTO "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA B 5 - 0
Liga 33 07/04/2018  18:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A MALLORCA "B"   0 - 2
Liga 23 07/04/2018  15:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B SON SARDINA "A"   7 - 4
Liga 25 07/04/2018  14:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A SP. SAN FRANCISCO   1 - 4
Liga 33 07/04/2018  12:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A MENORCA "A"   3 - 0
Liga 25 07/04/2018  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B INTERPLÀ D.T.   3 - 3
Liga 23 07/04/2018  11:30
BINISSALEM
BINISSALEM PREBENJAMIN CONSTANCIA A 3 - 4
Liga 24 07/04/2018  11:00
MANACOR
SP MANACOR ALEVIN J. CONSTANCIA A 0 - 9
Liga 24 07/04/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA ATº MANACOR D.M. 0 - 3
Liga 24 07/04/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA C LLOSETENSE "A" 3 - 8
Liga 23 07/04/2018  09:30
MURO
MURENSE   BENJAMIN CONSTANCIA A 9 - 0
Liga 24 07/04/2018  09:15
SON FERRIOL
FERRIOLENSE AT D.F. ALEVIN CONSTANCIA AT B 0 - 6
Liga 23 07/04/2018  09:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA B BINISSALEM ATLÈTIC del B. 0 - 9
Liga 25 07/04/2018  00:00
PALMA
SAN FRANCISCO   CADETE J. CONSTANCIA A 4 - 1
Liga 24 06/04/2018  19:00
POLLENÇA
POLLENÇA I PORT ALEVIN CONSTANCIA AT A 2 - 8
Liga 21 04/04/2018  18:15
PALMA
MADRE ALBERTA "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A 2 - 8
Liga 22 26/03/2018  19:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A MADRE ALBERTA "A"   5 - 3
Liga 32 25/03/2018  17:00
PALMA
LA SALLE "A"   JUVENIL CONSTANCIA A 2 - 2
Liga 24 25/03/2018  12:00
PALMA
ROTLET-MOLINAR "A"   INFANTIL CONSTANCIA A 0 - 11
Liga 24 25/03/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B SANTANYÍ C.F.   5 - 1
Liga 24 25/03/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A POLLENÇA I PORT   3 - 2
Liga 24 25/03/2018  10:00
CAMPOS
CAMPOS ATLÉTIC D.C.   INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 3
Liga 32 24/03/2018  16:00
MAGALLUF
PLATGES DE CALVIA "A"   C.E. CONSTANCIA A 3 - 1
Liga 22 24/03/2018  16:00
PALMA
SON SARDINA "B" PREBENJAMIN CONSTANCIA B 3 - 2
Liga 23 24/03/2018  15:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B SERVERENSE   1 - 5
Liga 23 24/03/2018  15:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B PLATGES DE CALVIA "A" 1 - 2
Liga 24 24/03/2018  13:30
PALMA
ES RAVAL DE STA. C.   CADETE J. CONSTANCIA B 7 - 0
Liga 24 24/03/2018  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A LA UNION "A"   0 - 2
Liga 23 24/03/2018  11:30
LLUCMAJOR
ESPANYA ALEVIN CONSTANCIA AT A 2 - 2
Liga 24 24/03/2018  10:30
PALMA
MALLORCA   CADETE CONSTANCIA A 3 - 0
Liga 23 24/03/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA FERRIOLENSE AT D.F. 3 - 1
Liga 23 24/03/2018  10.00
C'AN PICAFORT
JUV. C'AN PICAFORT "B" ALEVIN J. CONSTANCIA B 0 - 8
Liga 19 24/03/2018  00:00
BINISSALEM
DESCANSA PREBENJAMIN J. CONSTANCIA 0 - 0
Liga 28 18/03/2018  16:30
CAP DE PERA
ESCOLAR   C.E. CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 31 18/03/2018  12:30
PALMA
CIDE "A"   JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 3
Liga 23 18/03/2018  12:30
ARENAL
ARENAL INFANTIL CONSTANCIA A 0 - 3
Liga 23 18/03/2018  12:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A FERRIOLENSE   0 - 2
Liga 23 18/03/2018  10:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B ALCUDIA "B"   1 - 0
Liga 23 17/03/2018  18:30
POBLENSE
POBLENSE   CADETE J. CONSTANCIA A 1 - 3
Liga 31 17/03/2018  17:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A PETRA   1 - 0
Liga 23 17/03/2018  15:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A CAMPOS   3 - 1
Liga 22 17/03/2018  15:00
ARENAL "A"  
ARENAL "A"   JUVENIL CONSTANCIA B 1 - 2
Liga 21 17/03/2018  12:30
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A ATº RAFAL "A"   2 - 3
Liga 22 17/03/2018  12:15
MAGALLUF
PLATGES DE CALVIA "A" ALEVIN CONSTANCIA 0 - 0
Liga 22 17/03/2018  12:15
PALMA
PATRONATO "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B 0 - 2
Liga 23 17/03/2018  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B SON CALIU   1 - 3
Liga 22 17/03/2018  11:15
ALCUDIA
ALCUDIA "B" ALEVIN J. CONSTANCIA A 9 - 2
Liga 22 17/03/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B UNIÓ ESPORTIVA STA MARIA 6 - 1
Liga 21 17/03/2018  10:00
GÉNOVA
GÉNOVA BENJAMIN CONSTANCIA B 2 - 2
Liga 18 17/03/2018  10:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN J. CONSTANCIA ES PLA   1 - 3
Liga 21 17/03/2018  10.00
C'AN PICAFORT
JUV. C'AN PICAFORT PREBENJAMIN CONSTANCIA A 0 - 9
Liga 22 11/03/2018  11:40
PALMA
SP. CIUTAT DE PALMA "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA A 5 - 1
Liga 22 11/03/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A LA SALLE ATº "A"   2 - 0
Liga 22 11/03/2018  11:00
S'HORTA  
S'HORTA   INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 4
Liga 22 11/03/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B ESCOLAR   1 - 5
Liga 27 10/03/2018  17:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B ATHLETIC CLUB MONTUIRI   0 - 2
Liga 22 10/03/2018  17:00
MARRATXÍ
RTVº MARRATXÍ del AT.M.   CADETE J. CONSTANCIA B 1 - 7
Liga 30 10/03/2018  16:30
LLOSETA
LLOSETENSE "A"   C.E. CONSTANCIA A 1 - 3
Liga 20 10/03/2018  16:30
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A SINEU 10 - 0
Liga 20 10/03/2018  16:00
PALMA
ATº BALEARES   BENJAMIN CONSTANCIA A 9 - 0
Liga 22 10/03/2018  15:00
PALMA
SP. CIUTAT DE PALMA   CADETE CONSTANCIA A 1 - 1
Liga 21 10/03/2018  15:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B S'HORTA   2 - 0
Liga 21 10/03/2018  15:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A LLUBÍ 8 - 3
Liga 30 10/03/2018  12:00
NOU CAMP
JUVENIL CONSTANCIA A SAN FRANCISCO "B"   2 - 2
Liga 22 10/03/2018  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A ATº RAFAL "A"   2 - 0
Liga 17 10/03/2018  11:45
ALARÓ
ALARÓ BENJAMI J. CONSTANCIA B 2 - 3
Liga 20 10/03/2018  11:30
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B POBLENSE   3 - 1
Liga 21 10/03/2018  11:00
PALMA
AT BALEARES B ALEVIN J. CONSTANCIA B 5 - 0
Liga 20 10/03/2018  11:00
SANT MARÇAL
SANT MARÇAL PREBENJAMIN CONSTANCIA B 5 - 2
Liga 17 10/03/2018  11:00
BINISSALEM
BINISSALEM ATLÈTIC del B.   PREBENJAMIN J. CONSTANCIA 3 - 0
Liga 21 10/03/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA PATRONATO "A" 2 - 1
Liga 21 10/03/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B LA UNIÓN "A" 6 - 1
Liga 21 04/03/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A"   0 - 0
Liga 21 04/03/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A ES JONQUET PENYA ARRABAL   0 - 11
Liga 21 03/03/2018  18:30
PALMA
LA SALLE ATº   CADETE J. CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 26 03/03/2018  18:00
SOLLER
SOLLER "B"   C.E. CONSTANCIA B 3 - 1
Liga 20 03/03/2018  18:00
PALMA
PATRONATO "A"   JUVENIL CONSTANCIA B 2 - 0
Liga 29 03/03/2018  16:30
PALMA
ATº BALEARES "A"   JUVENIL CONSTANCIA A 4 - 1
Liga 21 03/03/2018  15:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A FERRIOLENSE   0 - 2
Liga 20 03/03/2018  15:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A" 5 - 1
Liga 19 03/03/2018  15:00
PALMA
BALEARS "A"   BENJAMIN CONSTANCIA B 3 - 2
Liga 20 03/03/2018  12:45
PALMA
LA UNIÓN "A" ALEVIN CONSTANCIA 7 - 2
Liga 29 03/03/2018  12:30
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A CE MERCADAL   0 - 1
Liga 19 03/03/2018  12:30
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A ATº SON CALIU D.RTV.S.C. "A"   1 - 8
Liga 19 03/03/2018  11:00
CAMPANET
CAMPANET PREBENJAMIN CONSTANCIA A 0 - 6
Liga 20 03/03/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B MARIA DE LA SALUT "A" 3 - 1
Liga 19 03/03/2018  10:00
PALMA
MADRE ALBERTA ATº D.M.A. PREBENJAMIN CONSTANCIA B 3 - 3
Liga 16 03/03/2018  10:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN J. CONSTANCIA ALGAIDA   1 - 5
Liga 20 02/03/2018  19:15
MANCOR
MONTAURA "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B 2 - 5
Liga 20 02/03/2018  19:00
CONSELL
CD CONSELL "B" ALEVIN J. CONSTANCIA A 3 - 1
Liga 28 01/03/2018  12:30
ALCUDIA
ALCUDIA   C.E. CONSTANCIA A 1 - 1
Liga 28 01/03/2018  12:00
NOU CAMP
JUVENIL CONSTANCIA A SP. CIUTAT DE PALMA "A"   5 - 1
Liga 18 01/03/2018  12:00
PALMA
LA UNION "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 20 01/03/2018  10:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A SERVERENSE   0 - 3
Liga 20 25/02/2018  17:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A BALEARS "A"   0 - 3
Liga 20 25/02/2018  15:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B PATRONATO "B"   2 - 2
Liga 20 25/02/2018  10:00
PALMA
SALLA "B"   INFANTIL J. CONSTANCIA B 3 - 0
Liga 20 25/02/2018  09:30
PALMA
MALLORCA   INFANTIL J. CONSTANCIA A 5 - 0
Liga 27 24/02/2018  16:30
SANTANYI
C.E. CONSTANCIA A NOU CAMP 2 - 0
Liga 18 24/02/2018  16:30
S'ARENAL
PENYA ESP.S'ARENAL PREBENJAMIN CONSTANCIA B 5 - 2
Liga 25 24/02/2018  15:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B SANTA MONICA   0 - 2
Liga 19 24/02/2018  15:00
PALMA
ATº BALEARES "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A 7 - 2
Liga 18 24/02/2018  15:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B PENYA ARRABAL   0 - 9
Liga 18 24/02/2018  12:15
SANTANYI  
SANTANYI   BENJAMIN CONSTANCIA A 9 - 1
Liga 19 24/02/2018  12:00
PALMA
MADRE ALBERTA ATº D.M.A. "A" ALEVIN J. CONSTANCIA C 3 - 2
Liga 19 24/02/2018  12:00
MANCOR
MONTAURA "B" ALEVIN J. CONSTANCIA B 1 - 5
Liga 16 24/02/2018  12:00
CAMP SALLISTA
BENJAMI J. CONSTANCIA B BINISSALEM ATLÈTIC del B. 2 - 3
Liga 19 24/02/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B SANTA PONSA "A" 9 - 1
Liga 19 23/02/2018  19:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA MONTAURA "A" 4 - 1
Liga 18 23/02/2018  18:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A LLOSETENSE 10 - 0
Liga 17 19/02/2018  19:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA C SP MANACOR 1 - 3
Liga 24 18/02/2018  16:00
VILAFRANCA
VILAFRANCA   C.E. CONSTANCIA B 1 - 2
Liga 19 18/02/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A OLIMPIC 1 - 2
Liga 19 18/02/2018  10:00
PALMA
LA SALLE ATº "B"   INFANTIL CONSTANCIA B 9 - 0
Liga 19 18/02/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B RTVº PENYA ARRABAL   1 - 5
Liga 19 18/02/2018  09:30
PALMA
RTVº MALLORCA   INFANTIL CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 20 17/02/2018  19:15
PALMA
CIDE   CADETE CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 20 17/02/2018  19:00
PALMA
LA REAL DE L.U.   CADETE J. CONSTANCIA B 2 - 4
Liga 26 17/02/2018  16:30
MANACOR
MANACOR   C.E. CONSTANCIA A 2 - 1
Liga 19 17/02/2018  15:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B LLOSETENSE   0 - 0
Liga 17 17/02/2018  15:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A ROTLET MOLINAR   2 - 4
Liga 18 17/02/2018  12:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A BINISSALEM 3 - 5
Liga 18 17/02/2018  11:30
SANTA PONSA
SANTA PONSA "A" ALEVIN CONSTANCIA 2 - 9
Liga 17 17/02/2018  11:30
PALMA
LA UNIÓN "A"   BENJAMIN CONSTANCIA B 3 - 2
Liga 18 17/02/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B CARDASSAR ATLÉTIC del C. 2 - 4
Liga 15 17/02/2018  10:00
CAMP SALLISTA
BENJAMI J. CONSTANCIA B CD CONSELL 3 - 4
Liga 17 17/02/2018  10:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA B CAMPOS ATLÉTIC D.C. 0 - 10
Liga 15 17/02/2018  09:15
PALMA
ATLETICO CIDE   PREBENJAMIN J. CONSTANCIA 4 - 0
Liga 18 16/02/2018  19:00
SON XIMELIS
SON XIMELIS ALEVIN J. CONSTANCIA A 3 - 10
Liga 15 14/02/2018  18:15
ALCUDIA
ALCUDIA "B" ALEVIN J. CONSTANCIA C 10 - 0
Liga 23 11/02/2018  17:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B ALGAIDA   0 - 3
Liga 18 11/02/2018  17:00
PALMA
ATº RAFAL "A"   JUVENIL CONSTANCIA B 2 - 0
Liga 26 11/02/2018  12:00
NOU CAMP
JUVENIL CONSTANCIA A FERRIOLENSE "A"   0 - 0
Liga 18 11/02/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A ATº RAFAL "A"   1 - 2
Liga 18 11/02/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B MADRE ALBERTA ATº D.M.A.   2 - 1
Liga 19 10/02/2018  17:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B ALGAIDA   0 - 2
Liga 19 10/02/2018  15:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A BALEARS   0 - 4
Liga 16 10/02/2018  13:00
MANCOR
ATº MONTAURA DEL M. PREBENJAMIN CONSTANCIA B 5 - 0
Liga 16 10/02/2018  12:30
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B SOLLERENSE D.S. "A"   3 - 1
Liga 17 10/02/2018  12:15
MURO
MURENSE "B" ALEVIN J. CONSTANCIA B 1 - 2
Liga 19 10/02/2018  11:45
PALMA
RTVº MALLORCA   CADETE CONSTANCIA A 4 - 1
Liga 25 10/02/2018  11:30
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A SANTA CATALINA ATº   1 - 0
Liga 16 10/02/2018  11:15
ALCUDIA  
ALCUDIA   BENJAMIN CONSTANCIA A 7 - 2
Liga 17 10/02/2018  10:45
MURO
MURENSE ALEVIN CONSTANCIA AT A 2 - 10
Liga 14 10/02/2018  10:45
SANTA MARIA
SANTA MARIA del UESM BENJAMI J. CONSTANCIA B 2 - 11
Liga 17 10/02/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B ATLETICO CIDE "A" 8 - 4
Liga 16 10/02/2018  10:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A ARTÁ 8 - 1
Liga 14 10/02/2018  09:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN J. CONSTANCIA SALLA ATLÉTICO   1 - 6
Liga 18 07/02/2018  19:00
LLUCMAJOR
ESPANYA   CADETE J. CONSTANCIA B 5 - 1
Liga 22 04/02/2018  17:00
PORTO CRISTO
PORTO CRISTO   C.E. CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 24 04/02/2018  16:30
SON CLADERA (PALMA)
SON CLADERA   C.E. CONSTANCIA A 0 - 0
Liga 25 04/02/2018  16:30
PALMA
PENYA ARRABAL "A"   JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 3
Liga 17 04/02/2018  15:00
PALMA
JUVENTUD U.D.S.O.   INFANTIL CONSTANCIA A 3 - 0
Liga 17 04/02/2018  12:00
PALMA
ES RAVAL DE STA. C.   INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 0
Liga 17 04/02/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A POBLENSE   0 - 10
Liga 17 04/02/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B AT RAFAL "B"   3 - 3
Liga 17 03/02/2018  17:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B ESCOLAR   3 - 2
Liga 13 03/02/2018  16:30
ALCÚDIA
ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. BENJAMI J. CONSTANCIA B 5 - 1
Liga 18 03/02/2018  15:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A ES JONQUET PENYA ARRABAL   2 - 1
Liga 16 03/02/2018  15:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A LLOSETENSE "A" 8 - 2
Liga 18 03/02/2018  14:15
MANACOR
OLIMPIC   CADETE J. CONSTANCIA A 2 - 3
Liga 16 03/02/2018  13:00
COLL DE'N REBASSA
COLLERENSE "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B 2 - 3
Liga 13 03/02/2018  12:30
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN J. CONSTANCIA POBLENÇ ATº DEL P.   3 - 1
Liga 16 03/02/2018  12:15
SA POBLA
POBLENÇ ATº DEL P. ALEVIN J. CONSTANCIA C 5 - 2
Liga 16 03/02/2018  12:00
PALMA
ATLETICO CIDE "A" ALEVIN CONSTANCIA 2 - 3
Liga 16 03/02/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A CIDE "A" 10 - 2
Liga 16 03/02/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B SINEU 4 - 1
Liga 15 03/02/2018  10:00
MANACOR  
MANACOR   BENJAMIN CONSTANCIA A 12 - 1
Liga 15 02/02/2018  19:00
SANTA MARGALIDA
MARGARITENSE ATLÈTIC PREBENJAMIN CONSTANCIA A 0 - 10
Liga 15 29/01/2018  19:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B CIDE   5 - 3
Liga 16 28/01/2018  18:15
PALMA
ATº BALEARES "B"   JUVENIL CONSTANCIA B 3 - 1
Liga 24 28/01/2018  12:00
NOU CAMP
JUVENIL CONSTANCIA A UD MAHON "A"   2 - 0
Liga 16 28/01/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A MANACOR   1 - 2
Liga 16 28/01/2018  11:00
PALMA
BELLVER PALMA   INFANTIL J. CONSTANCIA B 1 - 5
Liga 16 28/01/2018  10:45
PALMA
MADRE ALBERTA "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA A 4 - 0
Liga 17 28/01/2018  10:00
MANACOR  
MANACOR   CADETE CONSTANCIA A 5 - 0
Liga 16 28/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B ROTLET MOLINAR "B"   9 - 1
Liga 23 27/01/2018  17:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A SAN RAFAEL   1 - 0
Liga 21 27/01/2018  17:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B SAN CAYETANO   3 - 0
Liga 17 27/01/2018  15:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A ESTUDIANTES 0 - 2
Liga 15 27/01/2018  15:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A INTERPLÀ D.T. 5 - 3
Liga 15 27/01/2018  12:30
PALMA
SAN CAYETANO "B" ALEVIN CONSTANCIA AT B 2 - 3
Liga 14 27/01/2018  12:30
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A MARIA DE LA SALUT 7 - 0
Liga 17 27/01/2018  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B ES PLA   3 - 0
Liga 14 27/01/2018  11:15
PALMA
SAN CAYETANO "B"   BENJAMIN CONSTANCIA B 2 - 4
Liga 12 27/01/2018  10:15
PALMA
PENYA ARRABAL   PREBENJAMIN J. CONSTANCIA 4 - 1
Liga 15 27/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A RTVº. SON CALIU 3 - 3
Liga 15 27/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B MARGARITENSE ATLÈTIC "A" 4 - 6
Liga 14 27/01/2018  10:00
STA EUGENIA
INTERPLÀ PREBENJAMIN CONSTANCIA B 1 - 1
Liga 14 27/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A SAN CAYETANO "A"   3 - 8
Liga 15 27/01/2018  09:00
COLL DE'N REBASSA
COLLERENSE "A" ALEVIN CONSTANCIA 1 - 4
Liga 12 27/01/2018  09:00
CAMP SALLISTA
BENJAMI J. CONSTANCIA B POBLENÇ ATº DEL P. 1 - 3
Liga 15 21/01/2018  12:15
PLA DE NA TESA
PLA DE NA TESA   INFANTIL J. CONSTANCIA A 2 - 3
Liga 15 21/01/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B ARTÀ 5 - 1
Liga 15 21/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A SALLA "A"   4 - 2
Liga 15 21/01/2018  10:00
MAGALLUF
PLATGES DE CALVIA "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA B 3 - 0
Liga 16 20/01/2018  17:30
PALMA
RTVº LA VICTORIA   CADETE J. CONSTANCIA B 3 - 2
Liga 22 20/01/2018  17:00
SON FERRIOL
FERRIOLENSE   C.E. CONSTANCIA A 0 - 4
Liga 20 20/01/2018  17:00
SANTANYI
F.BASE SANTANYI   C.E. CONSTANCIA B 0 - 2
Liga 13 20/01/2018  16:30
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B LA SALLE ATº "A"   5 - 3
Liga 23 20/01/2018  16:00
VILLACARLOS
AT VILLACARLOS "A"   JUVENIL CONSTANCIA A 3 - 1
Liga 16 20/01/2018  15:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A VIVA SPORTS   2 - 0
Liga 14 20/01/2018  15:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA C LLUBÍ 1 - 6
Liga 16 20/01/2018  12:15
PALMA
SAN FRANCISCO ATº   CADETE J. CONSTANCIA A 2 - 1
Liga 15 20/01/2018  12:00
SON FERRIOL
FERRIOLENSE "B"   JUVENIL CONSTANCIA B 0 - 3
Liga 13 20/01/2018  11:30
PALMA
LA SALLE "A"   BENJAMIN CONSTANCIA A 7 - 2
Liga 11 20/01/2018  10:30
MURO
MURENSE BENJAMI J. CONSTANCIA B 2 - 2
Liga 14 20/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA SAN CAYETANO "B" 4 - 1
Liga 14 20/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B PLA DE NA TESA 1 - 1
Liga 13 20/01/2018  10:00
ALCUDIA
ALCUDIA PREBENJAMIN CONSTANCIA A 1 - 6
Liga 11 20/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN J. CONSTANCIA CD CONSELL   2 - 2
Liga 13 20/01/2018  09:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA B ALARÓ 1 - 10
Liga 14 19/01/2018  19:00
POLLENÇA
POLLENÇA I PORT ATº D.P. "A" ALEVIN J. CONSTANCIA A 1 - 4
Liga 14 14/01/2018  17:00
CALVIÀ
SON CALIU INFANTIL CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 22 14/01/2018  12:00
NOU CAMP
JUVENIL CONSTANCIA A MALLORCA "B"   0 - 1
Liga 14 14/01/2018  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A CIDE "A"   0 - 8
Liga 14 14/01/2018  10:00
SANT MARÇAL
SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM. " INFANTIL CONSTANCIA B 2 - 0
Liga 14 14/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B SP. SANT MARÇAL   0 - 6
Liga 15 13/01/2018  19:30
EL ARENAL
ARENAL   CADETE J. CONSTANCIA A 4 - 0
Liga 19 13/01/2018  19:00
MARRATXI
MARRATXI C.E. CONSTANCIA B 0 - 2
Liga 21 13/01/2018  17:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A BINISSALEM "A"   0 - 0
Liga 15 13/01/2018  16:00
MARRATXÍ
SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM.   CADETE J. CONSTANCIA B 1 - 3
Liga 14 13/01/2018  16:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B MURENSE   3 - 1
Liga 13 13/01/2018  15:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A CAMPANET 6 - 4
Liga 13 13/01/2018  12:15
PLA DE NA TESA
PLA DE NA TESA ALEVIN CONSTANCIA 4 - 2
Liga 15 13/01/2018  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIA "A"   2 - 2
Liga 13 13/01/2018  12:00
SON SERVERA
SERVERENSE "B" ALEVIN CONSTANCIA AT B 3 - 3
Liga 12 13/01/2018  12:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A MALLORCA "A"   0 - 17
Liga 13 13/01/2018  11:15
CONSELL
CD CONSELL "B" ALEVIN J. CONSTANCIA C 6 - 2
Liga 10 13/01/2018  11:00
ALARÓ
ATLÈTIC ALARÓ   PREBENJAMIN J. CONSTANCIA 1 - 0
Liga 12 13/01/2018  10:15
PALMA
ESCOLA PENYA ARRABAL PREBENJAMIN CONSTANCIA B 4 - 2
Liga 13 13/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A LA SALLE "A" 0 - 4
Liga 13 13/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B LLOSETENSE "B" 2 - 2
Liga 10 13/01/2018  10:00
CAMP SALLISTA
BENJAMI J. CONSTANCIA B SALLA 8 - 1
Liga 12 13/01/2018  09:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A SANTA MARIA del UESM 10 - 0
Liga 12 12/01/2018  19:00
BINISSALEM  
BINISSALEM   BENJAMIN CONSTANCIA B 3 - 2
Liga 12 10/01/2018  19:00
MARRATXÍ
ATº MARRATXÍ ALEVIN J. CONSTANCIA A 1 - 6
Liga 18 07/01/2018  12:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B MARGARITENSE ATLÈTIC   3 - 1
Liga 20 06/01/2018  17:00
SA POBLA
POBLENSE "A"   C.E. CONSTANCIA A 4 - 2
Liga 8 23/12/2017  10:00
PALMA
SON SARDINA "A"   BENJAMIN CONSTANCIA B 3 - 1
Liga 13 20/12/2017  20:00
ALARÓ
ALARO   JUVENIL CONSTANCIA B 1 - 5
Liga 11 20/12/2017  19:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A SERVERENSE "A"   1 - 0
Liga 14 17/12/2017  12:00
PALMA
COL. SAN PEDRO   CADETE CONSTANCIA A 2 - 1
Liga 13 17/12/2017  10:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A ATº BALEARES   0 - 1
Liga 13 17/12/2017  10:30
PALMA
PENYA ARRABAL   INFANTIL J. CONSTANCIA A 7 - 0
Liga 13 17/12/2017  10:00
PALMA
RTVº SAN FRANCISCO D.S.F.AT.   INFANTIL J. CONSTANCIA B 4 - 1
Liga 13 17/12/2017  09:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B SON SARDINA "B"   1 - 0
Liga 17 16/12/2017  19:00
PORRERES
PORRERES   C.E. CONSTANCIA B 5 - 0
Liga 19 16/12/2017  17:15
COLL DE'N REBASSA
COLLERENSE "A"   C.E. CONSTANCIA A 2 - 2
Liga 11 16/12/2017  16:30
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A"   4 - 2
Liga 14 16/12/2017  16:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A PENYA ARRABAL   0 - 3
Liga 12 16/12/2017  15:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA SERVERENSE "B" 3 - 1
Liga 12 16/12/2017  12:30
PALMA
BALEARS "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A 3 - 1
Liga 14 16/12/2017  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B ATº SON FERRIOL   1 - 3
Liga 9 16/12/2017  11:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN J. CONSTANCIA RTVº MARRATXÍ del AT.M.   1 - 2
Liga 11 16/12/2017  10:30
MURO
MURENSE PREBENJAMIN CONSTANCIA A 1 - 1
Liga 12 16/12/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B SP. SAN FRANCISCO 4 - 1
Liga 12 16/12/2017  10:00
ALCÚDIA
ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. "A" ALEVIN J. CONSTANCIA B 2 - 3
Liga 11 16/12/2017  09:30
CALVIÀ
SON CALIU "A"   BENJAMIN CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 9 16/12/2017  09:00
CAMP SALLISTA
JUVENTUD CONSTANCIA "A" BENJAMI J. CONSTANCIA B 2 - 3
Liga 9 13/12/2017  18:00
SELVA
XILVAR PREBENJAMIN CONSTANCIA A 2 - 9
Liga 18 12/12/2017  20:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A FELANITX   0 - 1
Liga 12 10/12/2017  12:45
PALMA
PATRONATO INFANTIL CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 12 10/12/2017  12:00
PALMA
SAN FRANCISCO   INFANTIL CONSTANCIA A 1 - 1
Liga 12 10/12/2017  11:45
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A SAN FRANCISCO ATº   1 - 3
Liga 13 10/12/2017  10:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A POLLENÇA I PORT   2 - 2
Liga 13 09/12/2017  18:30
PALMA
LA SALLE   CADETE J. CONSTANCIA A 3 - 0
Liga 16 09/12/2017  17:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B SERRALTA   4 - 1
Liga 19 09/12/2017  16:00
PORTMANY
PORTMANY "A"   JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 3
Liga 11 09/12/2017  16:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A MADRE ALBERTA ATº D.M.A. "A" 3 - 2
Liga 12 09/12/2017  15:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B LA UNION "A"   2 - 0
Liga 11 09/12/2017  12:30
MANACOR
ATº MANACOR D.M. ALEVIN CONSTANCIA AT B 6 - 1
Liga 10 09/12/2017  12:30
EL ARENAL
URBANITZACIONS "A"   BENJAMIN CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 11 09/12/2017  12:00
PALMA
SON XIMELIS ALEVIN J. CONSTANCIA C 6 - 4
Liga 10 09/12/2017  12:00
CAMP SALLISRA
BENJAMIN CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIA   2 - 2
Liga 11 09/12/2017  11:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A MALLORCA "B" 0 - 4
Liga 11 09/12/2017  11:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B BINISSALEM ATLÈTIC del B. 3 - 2
Liga 8 09/12/2017  11:30
PALMA
SP.CIUTAT DE PALMA   PREBENJAMIN J. CONSTANCIA 5 - 0
Liga 10 09/12/2017  11:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A POBLENSE 2 - 2
Liga 11 09/12/2017  10:00
PALMA
SP. SAN FRANCISCO ALEVIN CONSTANCIA 1 - 3
Liga 8 09/12/2017  09:30
CAMP SALLISTA
BENJAMI J. CONSTANCIA B SINEU 6 - 2
Liga 18 06/12/2017  16:30
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A PENYA CIUTADELLA ESP. "A" 2 - 1
Liga 11 03/12/2017  11:30
CALVIÀ
SON CALIU INFANTIL J. CONSTANCIA A 4 - 1
Liga 11 03/12/2017  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B INTERPLÀ D.T.   4 - 0
Liga 15 02/12/2017  19:00
PALMA
PILARES LA SOLEDAD   C.E. CONSTANCIA B 2 - 6
Liga 11 02/12/2017  19:00
PALMA
SP. ATº CIUTAT DE PALMA   JUVENIL CONSTANCIA B 0 - 2
Liga 10 02/12/2017  16:15
CAMP SALLISTA
JUVENTUD CONSTANCIA "C" ALEVIN J. CONSTANCIA A 0 - 4
Liga 10 02/12/2017  16:15
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA C JUVENTUD CONSTANCIA "A" 0 - 4
Liga 11 02/12/2017  15:30
PALMA
SAN CAYETANO   INFANTIL J. CONSTANCIA B 9 - 2
Liga 12 02/12/2017  15:00
PALMA
JUVENTUD U.D.S.O.   CADETE CONSTANCIA A 0 - 1
Liga 12 02/12/2017  15:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A ALCUDIA "A"   1 - 1
Liga 12 02/12/2017  15:00
LLUBÍ
A-LLUBI   CADETE J. CONSTANCIA B 1 - 4
Liga 9 02/12/2017  15:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B SP. SANT MARCAL   10 - 1
Liga 10 02/12/2017  14:00
PALMA
SALLA "B" ALEVIN CONSTANCIA AT A 3 - 3
Liga 17 02/12/2017  12:30
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A FERRERIES "A"   0 - 0
Liga 10 02/12/2017  12:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. "B" 2 - 2
Liga 7 02/12/2017  10:15
LLOSETE
LLOSETENSE BENJAMI J. CONSTANCIA B 2 - 1
Liga 10 02/12/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA CONSTANCIA ATLÉTICO "B" 2 - 5
Liga 10 02/12/2017  10:00
CAMP SALLISTA
CONSTANCIA ALEVIN CONSTANCIA AT B 2 - 5
Liga 9 02/12/2017  09:15
PALMA
SANTA CATALINA ATº   BENJAMIN CONSTANCIA A 9 - 3
Liga 16 26/11/2017  12:00
MAÓ
MENORCA "A"   JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 1
Liga 10 26/11/2017  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A ALCUDIA "A"   2 - 2
Liga 10 26/11/2017  10:00
PALMA
SANTA CATALINA ATº   INFANTIL CONSTANCIA A 2 - 5
Liga 10 26/11/2017  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B PORTO CRISTO "A"   1 - 0
Liga 10 25/11/2017  17:30
PALMA
JUVENTUD U.D.S.O. "A"   JUVENIL CONSTANCIA B 4 - 1
Liga 14 25/11/2017  17:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B LLORET   1 - 2
Liga 9 25/11/2017  16:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B FERRIOLENSE AT D.F. 3 - 2
Liga 17 25/11/2017  16:00
IBIZA
UD IBIZA-EIVISSA "A"   C.E. CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 11 25/11/2017  16:00
PALMA
ATº BALEARES   CADETE J. CONSTANCIA A 0 - 1
Liga 9 25/11/2017  15:30
LLOSETA
LLOSETENSE "A" ALEVIN J. CONSTANCIA C 5 - 3
Liga 11 25/11/2017  15:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A RTVº PENYA ARRABAL   2 - 2
Liga 9 25/11/2017  15:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A SP MANACOR 5 - 5
Liga 11 25/11/2017  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B XILVAR   0 - 1
Liga 6 25/11/2017  11:15
CAMP SALLISTA
BENJAMI J. CONSTANCIA B PETRA 4 - 3
Liga 9 25/11/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A POLLENÇA I PORT 4 - 2
Liga 8 25/11/2017  10:00
CAMP SALLISRA
BENJAMIN CONSTANCIA A MURENSE   2 - 4
Liga 9 25/11/2017  09:00
MANACOR
ATº MANACOR D.M. ALEVIN CONSTANCIA 4 - 1
Liga 8 25/11/2017  09:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A BINISSALEM 4 - 4
Liga 13 19/11/2017  17:00
PAGUERA
ATº DE PAGUERA   C.E. CONSTANCIA B 4 - 2
Liga 15 19/11/2017  12:15
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A LA SALLE "A"   0 - 1
Liga 9 19/11/2017  10:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B CAMPOS ATLÉTIC D.C.   5 - 0
Liga 9 19/11/2017  10:00
POLLENÇA
POLLENÇA I PORT   INFANTIL J. CONSTANCIA A 0 - 2
Liga 9 19/11/2017  10:00
SANTANYI
SANTANYÍ C.F.   INFANTIL J. CONSTANCIA B 2 - 2
Liga 9 19/11/2017  09:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A ROTLET-MOLINAR "A"   7 - 0
Liga 16 18/11/2017  17:30
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA A ESPORLES "A"   0 - 1
Liga 10 18/11/2017  16:00
PALMA
SP. SAN FRANCISCO   CADETE CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 7 18/11/2017  15:30
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B SAN FRANCISCO   2 - 1
Liga 9 18/11/2017  15:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B SINEU   7 - 1
Liga 8 18/11/2017  12:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA C INTERPLÀ D.T. 5 - 7
Liga 8 18/11/2017  12:15
SA POBLA
POBLENÇ ATº DEL P. ALEVIN J. CONSTANCIA A 4 - 3
Liga 10 18/11/2017  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A SAN FRANCISCO   2 - 6
Liga 8 18/11/2017  12:00
MAGALLUF
PLATGES DE CALVIA "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B 4 - 2
Liga 10 18/11/2017  11:00
PORRERES
INTERPLÀ D.T.   CADETE J. CONSTANCIA B 1 - 3
Liga 7 18/11/2017  10:30
PALMA
MADRE ALBERTA "A"   BENJAMIN CONSTANCIA A 5 - 2
Liga 5 18/11/2017  10:30
PORRERES
ES PLA   PREBENJAMIN J. CONSTANCIA 1 - 0
Liga 8 18/11/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A ESPANYA 7 - 0
Liga 8 18/11/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B JUV. C'AN PICAFORT "B" 5 - 3
Liga 8 18/11/2017  09:30
SON FERRIOL
FERRIOLENSE AT D.F. ALEVIN CONSTANCIA 2 - 1
Liga 8 12/11/2017  18:00
SON SERVERA
SERVERENSE   JUVENIL CONSTANCIA B 2 - 4
Liga 12 12/11/2017  17:00
MARRATXÍ
PÒRTOL   C.E. CONSTANCIA B 0 - 6
Liga 15 12/11/2017  16:30
SON SERVERA
SERVERENSE   C.E. CONSTANCIA A 1 - 1
Liga 8 12/11/2017  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A ARENAL 5 - 1
Liga 8 12/11/2017  11:00
ALCUDIA
ALCUDIA "B"   INFANTIL CONSTANCIA B 0 - 2
Liga 8 12/11/2017  10:00
SON FERRIOL
FERRIOLENSE   INFANTIL J. CONSTANCIA A 5 - 0
Liga 8 12/11/2017  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B MADRE ALBERTA "B"   6 - 0
Liga 7 11/11/2017  18:15
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A ALCUDIA "B" 6 - 9
Liga 14 11/11/2017  18:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A CIDE "A"   1 - 1
Liga 9 11/11/2017  16:30
PALMA
LA UNION "A"   CADETE J. CONSTANCIA A 1 - 1
Liga 6 11/11/2017  16:30
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B GÉNOVA 5 - 1
Liga 9 11/11/2017  16:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A MALLORCA   1 - 5
Liga 6 11/11/2017  13:00
PALMA
ATº RAFAL "A"   BENJAMIN CONSTANCIA A 4 - 0
Liga 9 11/11/2017  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B ES RAVAL DE STA. C.   0 - 6
Liga 5 11/11/2017  11:15
SELVA
XILVAR BENJAMI J. CONSTANCIA B 3 - 2
Liga 7 11/11/2017  11:00
STA MARIA
UNIÓ ESPORTIVA STA MARIA ALEVIN J. CONSTANCIA B 3 - 0
Liga 7 11/11/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA PLATGES DE CALVIA "A" 4 - 1
Liga 7 11/11/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B PATRONATO "A" 6 - 3
Liga 6 11/11/2017  09:30
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A JUV. C'AN PICAFORT 10 - 0
Liga 7 10/11/2017  19:00
POLLENÇA
POLLENÇA I PORT ATº D.P. "A" ALEVIN J. CONSTANCIA C 4 - 5
Liga 6 08/11/2017  20:00
CIUTAT DE PALMA
SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A"   INFANTIL CONSTANCIA A 0 - 2
Liga 14 05/11/2017  17:00
PALMA
MALLORCA "B"   C.E. CONSTANCIA A 3 - 0
Liga 13 05/11/2017  17:00
PALMA
SAN FRANCISCO "B"   JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 8 05/11/2017  12:00
CALVIÀ
SON CALIU   CADETE J. CONSTANCIA B 2 - 0
Liga 7 05/11/2017  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B S'HORTA   2 - 3
Liga 7 05/11/2017  11:00
CAPDEPERA
ESCOLAR   INFANTIL J. CONSTANCIA B 6 - 1
Liga 7 05/11/2017  10:00
PALMA
LA SALLE ATº "A"   INFANTIL CONSTANCIA A 2 - 3
Liga 7 05/11/2017  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A SP. CIUTAT DE PALMA "A"   1 - 2
Liga 11 04/11/2017  17:15
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B ALQUERIA   1 - 2
Liga 6 04/11/2017  17:15
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA C CAMPANET 4 - 6
Liga 4 04/11/2017  16:00
CAMP SALLISTA
BENJAMI J. CONSTANCIA B ALARÓ 5 - 2
Liga 8 04/11/2017  15:30
CAMPOS
CAMPOS   CADETE CONSTANCIA A 2 - 2
Liga 7 04/11/2017  15:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B ARENAL "A"   1 - 1
Liga 6 04/11/2017  12:45
PALMA
LA UNIÓN "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B 2 - 2
Liga 6 04/11/2017  12:30
PALMA
PATRONATO "A" ALEVIN CONSTANCIA 0 - 2
Liga 5 04/11/2017  12:30
CAMP SALLISRA
BENJAMIN CONSTANCIA A ATº BALEARES   2 - 8
Liga 8 04/11/2017  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A POBLENSE   2 - 2
Liga 5 04/11/2017  10:45
SA POBLA
POBLENSE   BENJAMIN CONSTANCIA B 2 - 2
Liga 5 04/11/2017  10:30
SINEU
SINEU PREBENJAMIN CONSTANCIA A 1 - 10
Liga 6 04/11/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A MADRE ALBERTA "A" 4 - 4
Liga 6 04/11/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B AT BALEARES B 1 - 3
Liga 4 04/11/2017  10:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN J. CONSTANCIA BINISSALEM ATLÈTIC del B.   0 - 2
Liga 6 03/11/2017  19:00
LLUBÍ
LLUBÍ ALEVIN J. CONSTANCIA A 4 - 5
Liga 13 01/11/2017  17:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIA "A"   2 - 0
Liga 12 01/11/2017  12:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A ATº BALEARES "A"   2 - 1
Liga 4 01/11/2017  11:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B BALEARS "A"   1 - 4
Liga 4 01/11/2017  11:00
CALVIÀ
ATº SON CALIU D.RTV.S.C. "A"   BENJAMIN CONSTANCIA A 15 - 2
Liga 10 29/10/2017  19:00
CALVIÀ
CALVIA   C.E. CONSTANCIA B 2 - 0
Liga 12 29/10/2017  16:00
PETRA
PETRA   C.E. CONSTANCIA A 0 - 1
Liga 7 29/10/2017  12:15
PALMA
ATº RAFAL "A"   CADETE J. CONSTANCIA A 3 - 2
Liga 6 29/10/2017  10:00
PALMA
ES JONQUET PENYA ARRABAL   INFANTIL J. CONSTANCIA A 7 - 1
Liga 6 28/10/2017  17:00
S'HORTA  
S'HORTA   JUVENIL CONSTANCIA B 1 - 4
Liga 11 28/10/2017  16:00
PALMA
SP. CIUTAT DE PALMA "A"   JUVENIL CONSTANCIA A 4 - 0
Liga 7 28/10/2017  16:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A SP. CIUTAT DE PALMA   2 - 1
Liga 5 28/10/2017  16:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A CD CONSELL "B" 6 - 6
Liga 3 28/10/2017  12:30
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A SANTANYI   4 - 5
Liga 7 28/10/2017  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B RTVº MARRATXÍ del AT.M.   6 - 1
Liga 5 28/10/2017  11:40
PALMA
SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A 3 - 2
Liga 3 28/10/2017  11:30
BINISSALEM
BINISSALEM ATLÈTIC del B. BENJAMI J. CONSTANCIA B 3 - 1
Liga 3 28/10/2017  10:45
ALGAIDA  
ALGAIDA   PREBENJAMIN J. CONSTANCIA 1 - 0
Liga 5 28/10/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA LA UNIÓN "A" 3 - 4
Liga 5 28/10/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B MONTAURA "A" 3 - 3
Liga 4 28/10/2017  09:30
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA A CAMPANET 10 - 0
Liga 3 28/10/2017  09:00
PALMA
PENYA ARRABAL   BENJAMIN CONSTANCIA B 6 - 1
Liga 5 27/10/2017  20:15
MARRATXÍ
ATº MARRATXÍ ALEVIN J. CONSTANCIA C 4 - 3
Liga 5 27/10/2017  19:00
MARIA DE LA SALUT
MARIA DE LA SALUT "A" ALEVIN J. CONSTANCIA B 2 - 7
Liga 5 22/10/2017  18:00
PALMA
PATRONATO "B"   INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 4
Liga 10 22/10/2017  13:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A P. BLANC I BLAVA "A"   3 - 4
Liga 6 22/10/2017  11:00
SON FERRIOL
FERRIOLENSE   CADETE CONSTANCIA A 1 - 3
Liga 5 22/10/2017  11:00
PALMA
BALEARS "A"   INFANTIL CONSTANCIA A 3 - 0
Liga 5 22/10/2017  10:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A MALLORCA   1 - 3
Liga 5 22/10/2017  09:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B SALLA "B"   0 - 7
Liga 11 21/10/2017  18:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A LLOSETENSE "A"   4 - 0
Liga 9 21/10/2017  17:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B ESCOLAR   1 - 2
Liga 2 21/10/2017  16:30
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B LA UNIÓN "A"   2 - 2
Liga 5 21/10/2017  15:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B PATRONATO "A"   1 - 2
Liga 4 21/10/2017  15:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B MONTAURA "B" 9 - 1
Liga 2 21/10/2017  13:00
PALMA
ROTLET MOLINAR   BENJAMIN CONSTANCIA A 3 - 1
Liga 4 21/10/2017  12:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA C MADRE ALBERTA ATº D.M.A. "A" 3 - 6
Liga 6 21/10/2017  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A LA SALLE ATº   3 - 0
Liga 4 21/10/2017  12:00
MANCOR
MONTAURA "A" ALEVIN CONSTANCIA 1 - 6
Liga 2 21/10/2017  10:15
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN J. CONSTANCIA ATLETICO CIDE   0 - 5
Liga 4 21/10/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A ATº BALEARES "A" 4 - 5
Liga 4 21/10/2017  10:00
SANTA PONSA
SANTA PONSA "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B 3 - 12
Liga 2 21/10/2017  10:00
CONSELL
CD CONSELL BENJAMI J. CONSTANCIA B 4 - 3
Liga 3 21/10/2017  10:00
LLOSETA
LLOSETENSE PREBENJAMIN CONSTANCIA A 1 - 9
Liga 4 17/10/2017  20:00
LLOSETA
LLOSETENSE   JUVENIL CONSTANCIA B 1 - 2
Liga 9 15/10/2017  18:30
SON FERRIOL
FERRIOLENSE "A"   JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 3
Liga 4 15/10/2017  15:00
MANACOR
OLIMPIC INFANTIL J. CONSTANCIA A 3 - 2
Liga 5 15/10/2017  12:00
SON SERVERA
SERVERENSE   CADETE J. CONSTANCIA A 4 - 1
Liga 4 15/10/2017  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A RTVº MALLORCA   0 - 11
Liga 4 15/10/2017  11:30
PALMA
RTVº PENYA ARRABAL   INFANTIL J. CONSTANCIA B 12 - 2
Liga 4 15/10/2017  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B LA SALLE ATº "B"   0 - 5
Liga 8 14/10/2017  18:00
MONTUIRI
ATHLETIC CLUB MONTUIRI   C.E. CONSTANCIA B 0 - 1
Liga 3 14/10/2017  17:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA A SON XIMELIS 12 - 2
Liga 5 14/10/2017  17:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A CIDE   2 - 1
Liga 10 14/10/2017  16:00
MERCADAL
CE MERCADAL   C.E. CONSTANCIA A 2 - 2
Liga 1 14/10/2017  16:00
CAMP SALLISTA
BENJAMI J. CONSTANCIA B SANTA MARIA del UESM 11 - 1
Liga 5 14/10/2017  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B LA REAL DE L.U.   6 - 1
Liga 1 14/10/2017  11:30
CAMP SALLISRA
BENJAMIN CONSTANCIA A ALCUDIA   2 - 9
Liga 3 14/10/2017  11:00
ST LLORENÇ
CARDASSAR ATLÉTIC del C. ALEVIN J. CONSTANCIA B 2 - 4
Liga 1 14/10/2017  11:00
SOLLER
SOLLERENSE D.S. "A"   BENJAMIN CONSTANCIA B 4 - 1
Liga 3 14/10/2017  10:30
BINISSALEM
BINISSALEM ALEVIN CONSTANCIA AT A 3 - 5
Liga 3 14/10/2017  10:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA SANTA PONSA "A" 3 - 3
Liga 1 14/10/2017  09:00
PALMA
SALLA ATLÉTICO   PREBENJAMIN J. CONSTANCIA 8 - 0
Liga 9 12/10/2017  18.00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A ALCUDIA   6 - 1
Liga 8 12/10/2017  12:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A PENYA ARRABAL "A"   3 - 1
Liga 2 12/10/2017  12:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA B MURENSE "B" 3 - 1
Liga 3 08/10/2017  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A LA UNION "A"   1 - 3
Liga 3 08/10/2017  11:00
PALMA
ATº RAFAL "A"   INFANTIL CONSTANCIA A 0 - 1
Amistoso 0 08/10/2017  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B SAN FRANCISCO 0 - 8
Liga 7 07/10/2017  20:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B SOLLER "B"   6 - 0
Liga 4 07/10/2017  18:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A RTVº MALLORCA   2 - 0
Liga 4 07/10/2017  17:00
PALMA
BALEARS   CADETE J. CONSTANCIA A 1 - 1
Liga 4 07/10/2017  16:45
ALGAIDA
ALGAIDA   CADETE J. CONSTANCIA B 2 - 4
Liga 8 07/10/2017  16:30
SANTANYÍ
SANTANYÍ C.E. CONSTANCIA A 1 - 0
Liga 7 07/10/2017  16:00
MAÓ
UD MAHON "A"   JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 2
Liga 3 07/10/2017  16:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B ATº RAFAL "A"   1 - 3
Liga 3 07/10/2017  13:30
PALMA
MADRE ALBERTA ATº D.M.A.   INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 1
Liga 2 07/10/2017  11:15
PALMA
ATLETICO CIDE "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B 3 - 1
Liga 2 07/10/2017  11:15
MANACOR
SP MANACOR ALEVIN J. CONSTANCIA C 3 - 2
Liga 2 07/10/2017  10:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A MURENSE 12 - 2
Liga 1 07/10/2017  10:00
CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN CONSTANCIA B ATº MONTAURA DEL M. 0 - 7
Amistoso 0 07/10/2017  10:00
PORT DE POLLENÇA
PORT DE POLLENÇA BENJAMIN CONSTANCIA B 5 - 8
Liga 1 06/10/2017  19:00
ARTÀ
ARTÀ PREBENJAMIN CONSTANCIA A 1 - 10
Amistoso 0 04/10/2017  18:00
BINISSALEM
BINISSALEM BENJAMIN CONSTANCIA B 3 - 3
Liga 2 01/10/2017  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B ES RAVAL DE STA. C.   2 - 0
Liga 2 01/10/2017  11:00
SA POBLA
POBLENSE   INFANTIL J. CONSTANCIA A 5 - 1
Liga 2 01/10/2017  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A JUVENTUD U.D.S.O.   6 - 1
Liga 2 01/10/2017  09:00
PALMA
AT RAFAL "B"   INFANTIL J. CONSTANCIA B 3 - 0
Liga 7 30/09/2017  19:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A MANACOR   1 - 1
Liga 6 30/09/2017  18:00
PALMA
SANTA MONICA   C.E. CONSTANCIA B 4 - 1
Liga 6 30/09/2017  17:30
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A AT VILLACARLOS "A"   1 - 0
Liga 2 30/09/2017  17:00
CAPDEPERA
ESCOLAR   JUVENIL CONSTANCIA B 3 - 0
Liga 3 30/09/2017  15:30
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A OLIMPIC   3 - 1
Liga 1 30/09/2017  15:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA C POBLENÇ ATº DEL P. 0 - 4
Liga 3 30/09/2017  12:00
PALMA
ES JONQUET PENYA ARRABAL   CADETE CONSTANCIA A 0 - 5
Liga 3 30/09/2017  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B ESPANYA   1 - 7
Liga 1 30/09/2017  12:00
PALMA
CIDE "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A 1 - 3
Liga 1 30/09/2017  12:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B COLLERENSE "A" 4 - 4
Liga 1 30/09/2017  11:00
LLOSETA
LLOSETENSE "A" ALEVIN J. CONSTANCIA A 0 - 1
Amistoso 0 30/09/2017  11:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B SAN CAYETANO 6 - 4
Liga 1 30/09/2017  10:00
SINEU
SINEU ALEVIN J. CONSTANCIA B 1 - 5
Liga 1 30/09/2017  09:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA ATLETICO CIDE "A" 4 - 2
Liga 5 24/09/2017  16:30
PALMA
MALLORCA "B"   JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 0
Liga 2 24/09/2017  12:15
PALMA
ESTUDIANTES CADETE J. CONSTANCIA A 4 - 1
Liga 1 24/09/2017  12:00
PALMA
ROTLET MOLINAR "B"   INFANTIL CONSTANCIA B 0 - 4
Liga 1 24/09/2017  11:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA B BELLVER PALMA   1 - 0
Liga 1 24/09/2017  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A MADRE ALBERTA "A"   1 - 2
Liga 1 24/09/2017  09:45
MANACOR  
MANACOR   INFANTIL CONSTANCIA A 1 - 1
Liga 5 23/09/2017  20:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B VILAFRANCA   1 - 0
Liga 6 23/09/2017  18:30
SANTA CATALINA (PALMA)
SANTA CATALINA ATº   C.E. CONSTANCIA A 2 - 5
Amistoso 0 23/09/2017  18:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A BALEARES 3 - 3
Liga 1 23/09/2017  18:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B ATº BALEARES "B"   2 - 2
Liga 2 23/09/2017  17:00
MONTUIRI
ES PLA CADETE J. CONSTANCIA B 2 - 2
Amistoso 0 23/09/2017  17:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B CONSTANCIA A 5 - 5
Liga 2 23/09/2017  16:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A MANACOR   1 - 4
Amistoso 0 23/09/2017  11:00
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT B SAN FRANCISCO 2 - 1
Torneo 0 23/09/2017  10:45
POBLENSE
TORNEO BENJAMIN CONSTANCIA B 3 - 0
Amistoso 0 23/09/2017  10:30
SON SERVERA
SON SERVERA ALEVIN CONSTANCIA 3 - 0
Torneo 0 21/09/2017  19:30
BUNYOLA
BALEARES BENJAMIN CONSTANCIA B 5 - 0
Torneo 0 21/09/2017  18:45
BUNYOLA
SANTANYI BENJAMIN CONSTANCIA B 1 - 3
Liga 4 17/09/2017  19:00
ALGAIDA
ALGAIDA   C.E. CONSTANCIA B 2 - 0
Amistoso 0 17/09/2017  17:30
BINISSALEM
BINISSALEM JUVENIL CONSTANCIA B 0 - 3
Liga 4 17/09/2017  12:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIA "A"   0 - 0
Amistoso 0 17/09/2017  10:30
BINISSALEM
BINISSALEM INFANTIL CONSTANCIA B 2 - 1
Amistoso 0 17/09/2017  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A SERVERENSE 2 - 1
Liga 5 16/09/2017  19:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A SON CLADERA   3 - 0
Amistoso 0 16/09/2017  19:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B SINEU 4 - 1
Liga 1 16/09/2017  17:30
PALMA
VIVA SPORTS   CADETE CONSTANCIA A 1 - 1
Liga 1 16/09/2017  17:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A SAN FRANCISCO ATº   0 - 0
Liga 1 16/09/2017  12:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B RTVº LA VICTORIA   0 - 1
Amistoso 0 16/09/2017  12:00
ALCUDIA
ALCUDIA INFANTIL J. CONSTANCIA B 0 - 1
Amistoso 0 16/09/2017  11:30
PALMA
LA UNIÓN ALEVIN CONSTANCIA AT B 6 - 5
Amistoso 0 16/09/2017  11:00
SOLLER
SOLLER BENJAMIN CONSTANCIA B 4 - 5
Amistoso 0 16/09/2017  00:00
SINEU
SINEU ALEVIN CONSTANCIA 0 - 12
Amistoso 0 13/09/2017  18:30
POLLENÇA
POLLENÇA INFANTIL CONSTANCIA A 0 - 6
Amistoso 0 10/09/2017  11:00
PALMA
PENYA ARRABAL INFANTIL CONSTANCIA A 2 - 0
Amistoso 0 10/09/2017  10:30
BINISSALEM
BINISSALEM INFANTIL J. CONSTANCIA B 1 - 0
Amistoso 0 10/09/2017  10:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A LA SALLE 3 - 2
Liga 3 09/09/2017  20:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B PORTO CRISTO   2 - 1
Amistoso 0 09/09/2017  18:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B PLA DE NA TESA 2 - 1
Liga 3 09/09/2017  16:30
MANACOR
MANACOR "B"   JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 3
Liga 4 09/09/2017  16:15
SAN RAFEL (IBIZA)
SAN RAFAEL   C.E. CONSTANCIA A 1 - 0
Amistoso 0 09/09/2017  16:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B BINISSALEM 8 - 2
Amistoso 0 09/09/2017  15:15
MANACOR
MANACOR ALEVIN CONSTANCIA AT A 8 - 3
Amistoso 0 09/09/2017  12:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B SINEU 5 - 1
Amistoso 0 09/09/2017  11:30
CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA ES PLA 7 - 2
Amistoso 0 09/09/2017  11:00
SINEU
SINEU ALEVIN CONSTANCIA AT B 0 - 9
Amistoso 0 09/09/2017  10:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A OLIMPIC 0 - 2
Amistoso 0 09/09/2017  10:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA B CIDE 4 - 7
Amistoso 0 03/09/2017  10:00
LLOSETA
LLOSETENSE INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 7
Liga 2 02/09/2017  19:30
PALMA
SAN CAYETANO   C.E. CONSTANCIA B 0 - 3
Amistoso 0 02/09/2017  19:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B MURENSE 4 - 1
Liga 3 02/09/2017  19:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A FERRIOLENSE   1 - 0
Amistoso 0 02/09/2017  17:30
ALCUDIA
ALCUDIA CADETE J. CONSTANCIA B 3 - 2
Liga 2 02/09/2017  17:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A PORTMANY "A"   7 - 0
Amistoso 0 02/09/2017  12:00
CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA A SAN PEDRO 10 - 0
Amistoso 0 02/09/2017  11:30
MONTUIRI
MONTUIRI ALEVIN CONSTANCIA 2 - 3
Amistoso 0 02/09/2017  10:00
ALARÓ
ALARÓ ALEVIN CONSTANCIA AT B 4 - 4
Amistoso 0 02/09/2017  10:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A PENYA ARRABAL 2 - 2
Amistoso 0 02/09/2017  10:00
MATEU CAÑELLAS
INFANTIL J. CONSTANCIA B MURENSE 1 - 6
Amistoso 0 02/09/2017  09:00
BINISSALEM
BINISSALEM CADETE J. CONSTANCIA A 0 - 3
Amistoso 0 31/08/2017  20:00
MANCOR
MONTAURA JUVENIL CONSTANCIA B 1 - 4
Amistoso 0 31/08/2017  19:30
LLOSETA
LLOSETENSE CADETE CONSTANCIA A 2 - 2
Amistoso 0 30/08/2017  19:00
STA EUGÈNIA
INTERPLÀ CADETE J. CONSTANCIA A 1 - 4
Amistoso 0 30/08/2017  18:00
MURO
MURENSE INFANTIL CONSTANCIA B 0 - 1
Amistoso 0 27/08/2017  10:00
NA CAPELLERA
MANACOR INFANTIL CONSTANCIA A 2 - 3
Liga 2 26/08/2017  19:00
BINISSALEM
BINISSALEM "A"   C.E. CONSTANCIA A 3 - 0
Liga 1 26/08/2017  19:00
CAMP SALLISTA
C.E. CONSTANCIA B F.BASE SANTANYI   5 - 0
Amistoso 0 26/08/2017  17:00
MATEU CAÑELLAS
JUVENIL CONSTANCIA B LA SALLE 1 - 2
Liga 1 26/08/2017  16:00
SON MARÇAL
PENYA CIUTADELLA ESP. "A" JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 0
Amistoso 0 26/08/2017  16:00
CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA A CAMPOS 5 - 1
Amistoso 0 26/08/2017  11:00
POLIESPORTIU
CADETE J. CONSTANCIA B LLUBÍ 9 - 2
Amistoso 0 26/08/2017  11:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A BALEARES 0 - 2
Amistoso 0 26/08/2017  10:00
PORT POLLENÇA
POLLENÇA INFANTIL CONSTANCIA B 1 - 3
Amistoso 0 26/08/2017  09:30
CAMP SALLISTA
INFANTIL J. CONSTANCIA A J.CONSTÀNCIA B 4 - 0
Amistoso 0 26/08/2017  09:30
CAMP SALLISTA
J.CONSTÀNCIA A INFANTIL J. CONSTANCIA B 4 - 0
Amistoso 0 23/08/2017  20:30
MARIA DE LA SALUD
MARIENSE JUVENIL CONSTANCIA B 2 - 5
Amistoso 0 23/08/2017  20:00
ALARÓ
ALARÓ JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 5
Amistoso 0 23/08/2017  19:00
CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A CADETE JUV.CONSTÀNCIA 4 - 0
Amistoso 0 19/08/2017  19:00
SELVA
XILVAR JUVENIL CONSTANCIA B 1 - 4
Liga 1 19/08/2017  19:00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A POBLENSE "A"   2 - 0
Amistoso 0 19/08/2017  18:00
CAMP SALLISTA
BENJAMIN CONSTANCIA A BENJAMÍ CONSTÀNCIA B 5 - 5
Amistoso 0 19/08/2017  18:00
CAMP SALLISTA
BENJAMÍ CONSTÀNCIA A BENJAMIN CONSTANCIA B 5 - 5
Amistoso 0 19/08/2017  17:00
CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A MANACOR DH 0 - 5
Amistoso 0 17/08/2017  20:00
CAMPANET
CAMPANET JUVENIL CONSTANCIA A 2 - 0
Amistoso 0 16/08/2017  17:00
MANACOR
JUV C MANACOR CADETE CONSTANCIA A 2 - 2
Torneo 0 13/08/2017  10:30
Palma
UNIÓ MAÓ JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 9
Amistoso 0 12/08/2017  20:30
POLLENÇA
POLLENÇA C.E. CONSTANCIA B 2 - 0
Torneo 0 12/08/2017  20:00
Palma
CIDE JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 0
Amistoso 7 12/08/2017  19.00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A Llosetense 0 - 0
Torneo 0 12/08/2017  18:00
Palma
MALLORCA JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 1
Amistoso 0 12/08/2017  17:15
ALCUDIA
ALCUDIA CADETE J. CONSTANCIA B 10 - 0
Amistoso 0 12/08/2017  10:30
PALMA
CIDE CADETE CONSTANCIA A 1 - 2
Torneo 0 10/08/2017  20.00
Montuiri
MANACOR DH JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 1
Amistoso 0 10/08/2017  20.00
POLLENÇA
POLLENÇA C.E. CONSTANCIA B 1 - 4
Amistoso 6 09/08/2017  19.00
Ciutat Esportiva
Mallorca B C.E. CONSTANCIA A 1 - 0
Torneo 0 07/08/2017  20.00
Montuiri
CIDE JUVENIL CONSTANCIA A 2 - 4
Amistoso 0 07/08/2017  19:00
SELVA
XILVAR CADETE CONSTANCIA A 2 - 2
Amistoso 5 05/08/2017  19.00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A Son Cladera 3ª 3 - 0
Amistoso 4 02/08/2017  19.00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A Collerense 3 - 1
Amistoso 0 29/07/2017  19:00
Camp Sallista
JUVENIL CONSTANCIA A Platges de Calvià 4 - 2
Amistoso 3 29/07/2017  19.00
Muro
Murense Pref C.E. CONSTANCIA A 0 - 3
Amistoso 2 26/07/2017  20.00
NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA A Mallorca A 2ªB 0 - 2
Amistoso 1 22/07/2017  19.00
Genova
Genova Pref C.E. CONSTANCIA A 0 - 5

Comparteix a:
  • google+