OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Últimos Resultados


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 3 20/10/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE FEMENINO ROJO CB L´HORTA GODELLA 67 - 57
Liga 2 20/10/2019  17:00
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR AZUL CADETE MASC ROJO 47 - 42
Liga 2 20/10/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO NOU BASQUET FEMENI 36 - 76
Liga 2 20/10/2019  16:00
PAB MUNI BETERA
BETERA BLANCO CADETE MASCULINO BLANCO 60 - 51
Liga 2 20/10/2019  13:00
PAB MUNI GODELLA
CDSC GODELLA BLANCO CADETE FEMENINO NEGRO 37 - 43
Liga 3 20/10/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO NEGRO JESUITAS SAN JOSE 90 - 45
Liga 2 20/10/2019  12:30
PAB MUNI LA BOSCA
CB BURRIANA A INFANTIL MASCULINO ROJO 66 - 26
Liga 3 19/10/2019  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO BASQUET ALCASSER A 70 - 66
Liga 3 19/10/2019  19:00
PAB MUNI MELIANA
CARXOFES MELIANA SENIOR MASCULINO NEGRO 71 - 64
Liga 3 19/10/2019  18:00
PAB MUNI EL QUINT
AUTOESCUELAS XARDINETS ALDAIA JUNIOR MASCULINO ROJO 81 - 43
Liga 3 19/10/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR FEM PICANYA BASQUET FUTURPISO 54 - 52
Liga 2 19/10/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO CB CAXTON COLLEGE 0 - 41
Liga 1 19/10/2019  11:00
PAB MUNI SEGORBE
BAUX CB SEGORBE CADETE MASCULINO NEGRO 78 - 72
Liga 2 19/10/2019  11:00
PAB MUNI GRAPA
NOU BASQUET FEMENI CASTELLO ALEVIN FEMENINO 50 - 10
Liga 3 19/10/2019  10:45
PAB MUNI EL VEDAT
UBF TORRENT B INFANTIL FEM NEGRO 4 - 44
Liga 2 19/10/2019  10:45
PAB MUNI ALBERTO ARNAL
CBC MANISES NEGRO INFANTIL MASCULINO NEGRO 33 - 55
Liga 1 19/10/2019  10:00
ACD SAN ANTONIO BENAGEBER
ACD SAN ANTONIO BENAGEBER BENJAMIN ROJO 47 - 7
Liga 2 19/10/2019  00:00
PAB MUNI PLA DE L´ARC
EB LLIRIA ALEVIN GROC ALEVIN MASCULINO NEGRO 14 - 55
Liga 2 18/10/2019  18:30
SAN ANTONIO BENAGEBER
SAN ANTONIO BENAGEBER BENJAMIN NEGRO 23 - 25
Liga 1 16/10/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO EB LLIRIA INFANTIL 29 - 69
Liga 2 13/10/2019  18:00
PAB MUNI ALCORA
INALCO ALCORA CAIXA RURAL SENIOR MASCULINO ROJO 71 - 50
Liga 2 13/10/2019  17:00
PAB MUNI BENIMACLET
PICKEN CLARET AZUL JUNIOR FEM 73 - 35
Liga 2 13/10/2019  17:00
PABELLON DE BENIMACLET
PICKEN CLARET CADETE FEMENINO ROJO 49 - 9
Liga 1 13/10/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASC ROJO CB BETERA VERDE 68 - 52
Liga 1 13/10/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
ALEVIN FEMENINO VALENCIA BASKET NARANJA 19 - 60
Liga 2 13/10/2019  12:30
PAB MUNI MALVARROSA
MARCATE.NET SENIOR FEMENINO NEGRO 10 - 62
Liga 1 13/10/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE FEMENINO NEGRO CB TLL ABASTOS 67 - 27
Liga 2 13/10/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO BASKET MARINES 46 - 6
Liga 1 13/10/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO RIBAROJA CAMP DE TURIA 46 - 51
Liga 1 13/10/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASCULINO BLANCO PICANYA BASQUET 61 - 50
Liga 2 12/10/2019  18:00
PAB MUNU MELIANA
CARXOFES MELIANA SENIOR FEMENINO ROJO 25 - 64
Liga 2 12/10/2019  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO MISLATA VERDE 76 - 53
Liga 2 12/10/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CB PUERTO DE SAGUNTO SENIOR MASCULINO NEGRO 41 - 61
Liga 1 12/10/2019  12:45
PAB MUNI JOSE VERAL
CB PUERTO DE SAGUNTO A INFANTIL FEMENINO ROJO 55 - 58
Liga 1 12/10/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO ACD SAN ANTONIO BENAGEBER 5 - 45
Liga 1 12/10/2019  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO EB LLIRIA ALEVIN NEGRE 76 - 77
Liga 1 12/10/2019  09:30
POLI MUNI DE MASAMAGRELL
CB PROMESES DE MASAMAGRELL ALEVIN MASCULINO BLANCO 45 - 5
Liga 1 06/10/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO ROJO CB BETERA FEMENI 103 - 25
Liga 1 06/10/2019  17:00
CENTRO DEPORTIVO MUNICIPAL
CB CHIVA JUNIOR MASCULINO ROJO 52 - 76
Liga 1 06/10/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO NEGRO NOU BASQUET ALBORAYA NEGRO 41 - 81
Liga 1 05/10/2019  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO CB BURRIANA 74 - 71
Liga 1 05/10/2019  18:30
PAB MUNI CIUTAT DE CASTELLO
CB CASTELLON SENIOR MASCULINO NEGRO 50 - 60
FASE DE ASCENSO 5 08/09/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO MISLATA BC VERDE 80 - 37
FASE DE ASCENSO 3 07/09/2019  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO ROJO FUNDACION VALENCIA BASQUET 59 - 92
FASE DE ASCENSO 1 06/09/2019  20:00
L´ALQUERIA DEL BASQUET
FUNDACION VALENCIA BASQUET JUNIOR MASCULINO ROJO 35 - 49
FASE DE ASCENSO 4 04/09/2019  20:00
PAB MUNI BENICARLO
CB BENICARLO JUNIOR MASCULINO ROJO 76 - 59
FASE DE ASCENSO 3 01/09/2019  17:00
POLI MUNI VALL D´UIXO
HOTEL BELCAIRE VALL D´UIXO JUNIOR MASCULINO ROJO 38 - 78
FASE DE ASCENSO 2 01/09/2019  12:00
PAB MUNI BANCAIXA
YOUNG STARS BASKET VILLAREAL CADETE FEMENINO ROJO 52 - 64
FASE DE ASCENSO 2 28/08/2019  20:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO CLUB BASQUET QUART 60 - 62
FASE DE ASCENSO 1 24/08/2019  11:00
PAB MUNI CIUTAT DE CASTELLO
CB CASTELLON A CADETE FEMENINO ROJO 30 - 58

Comparteix a:
  • google+