OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Calendarios/Resultados


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 1 10/01/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR FEMENINO ROJO CDSC GODELLA -
Liga 2 17/01/2020  16:30
COLEGIO ELISEO VIDAL
CB ELISEO VIDAL SENIOR FEMENINO ROJO -
Liga 2 18/10/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO PICKEN CLARET AZUL (CADETE) -
Liga 3 25/10/2020  17:00
PAB MUNI BENIMACLET
PICKEN CLARET A (CADETE) CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO -
Liga 4 31/10/2020  16:30
COLEGIO ELISEO VIDAL
CB ELISEO VIDAL CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO -
Liga 5 31/10/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO VALENCIA BASKET (CADETE) -
Liga 1 31/10/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO CD ESCOLAPIAS VALENCIA -
Liga 1 31/10/2020  19:00
COLEGIO ESCOLAPIAS
CB ESCOLAPIAS B SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 1 01/11/2020  10:30
PAB MUNI BENIMACLET
NB ALBORAYA PICKEN CLARET JUNIOR FEMENINO NEGRO -
Liga 3 01/11/2020  19:00
PAB MUNI JOSE VERAL
PUERTO DE SAGUNTO SENIOR FEMENINO ROJO -
Liga 1 07/11/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASCULINO BLANCO PROMESES DE MASSAMAGRELL -
Liga 1 07/11/2020  11:00
PAB MUNI CIUTAT CASTELLO
IAG INGENIEROS CBC CADETE MASCULINO NEGRO -
Liga 1 07/11/2020  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL FEMENINO ROJO FUNDACION VALENCIA BASKET -
Liga 1 07/11/2020  12:30
--
DESCANSA BENJAMIN FEMENINO -
Liga 2 07/11/2020  16:00
PAB MUNI TABERNES BLANQUES
CB TABERNES BLANQUES JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 1 08/11/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE FEMENINO NEGRO MARISTAS VALENCIA A -
Liga 2 08/11/2020  17:00
COMPLEX POLI MUNICIPAL
CB QUART JUNIOR FEMENINO NEGRO -
Liga 4 08/11/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR FEMENINO ROJO CLUB BALONCESTO COLEGIO ALEMAN -
Liga 1 11/11/2020  17:45
PAB MUNI ONE WALL
PROMESES DE MASSAMAGERLL INFANTIL MASCULINO NEGRO -
Liga 1 11/11/2020  18:00
Pistas de taules
ALEVIN MASCULINO ROJO ACD SAN ANTONIO BENAGEBER -
Liga 1 11/11/2020  18:45
COL SAN JOSE DE CALASANZ
SD BALONCESTO CALASANZ INFANTIL MASCULINO ROJO -
Liga 2 14/11/2020  09:30
PAB MUNI LA POBLA VALLBONA
CB LA POBLA ROJO ALEVIN MASCULINO NEGRO -
Liga 2 14/11/2020  10:30
Pistas de taules
ALEVIN MASCULINO ROJO DESCANSA -
Liga 2 14/11/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASCULINO NEGRO BASQUET MORVEDRE ROIG -
Liga 2 14/11/2020  11:00
COLEGIO CLARET
PICKEN CLARET VERDE INFANTIL FEMENINO ROJO -
Liga 6 14/11/2020  11:00
PAB GRAPA
NBF CASTELLO (CADETE) CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO -
Liga 2 14/11/2020  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL MASCULINO NEGRO DESCANSA -
Liga 2 14/11/2020  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO NBF CASTELLO -
Liga 3 14/11/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO ACADEMIA PETRAHER A -
Liga 1 15/11/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASC ROJO EL `PILAR AMARILLO -
Liga 2 15/11/2020  12:30
CP RAMIRO JOVER
ACADEMIA PETRAHER B SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 2 15/11/2020  12:30
COLEGIO EL PILAR
EL `PILAR AZUL CADETE FEMENINO NEGRO -
Liga 1 15/11/2020  12:30
PAB MUNI GRAPA
NOU BASQUET FEMENI ALEVIN FEMENINO -
Liga 7 15/11/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO BASQUET COMENIUS -
Liga 3 18/11/2020  18:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO SPORTIU XE ALAQUAS -
Liga 2 18/11/2020  18:30
ACD SAN ANTONIO BENAGEBER
ACD SAN ANTONIO BENAGEBER CADETE MASCULINO BLANCO -
Liga 2 21/11/2020  09:30
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET NARANJA ALEVIN FEMENINO -
Liga 3 21/11/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASCULINO NEGRO CB BURRIANA -
Liga 3 21/11/2020  11:00
PAB BANCAIXA
LAUDE BSV VILA REAL BENJAMIN FEMENINO -
Liga 3 21/11/2020  11:00
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR BLANCO ALEVIN MASCULINO ROJO -
Liga 3 21/11/2020  12:00
COLEGIO SAN JOSE DE CALASANZ
BALONCESTO CALASANZ CADETE MASCULINO BLANCO -
Liga 4 21/11/2020  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO ACADEMIA PETRAHER -
Liga 3 21/11/2020  16:00
PAB MUNI GODELLA
CB L´HORTA GODELLA B INFANTIL FEMENINO ROJO -
Liga 8 21/11/2020  17:00
PAB MUNI BENIMACLET
PICKEN CLARET AZUL (CADETE) CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO -
Liga 3 21/11/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE FEMENINO NEGRO SAFADI UBF TORRENT -
Liga 3 21/11/2020  18:15
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR AMARILLO JUNIOR FEMENINO NEGRO -
Liga 2 22/11/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL MASCULINO ROJO CB BETERA -
Liga 2 22/11/2020  12:00
PABELLON VIEJO
CEB LLIRIA CADETE MASC ROJO -
Liga 4 22/11/2020  12:15
PAB MUNI MALVARROSA
CB GRAO A JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 3 22/11/2020  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL MASCULINO NEGRO CD ESCUELAS PIAS -
Liga 3 22/11/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO CB NS LORETO FESD -
Liga 9 22/11/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO TEODORO LLORENTE ABASTOS -
Liga 4 24/11/2020  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR FEMENINO NEGRO JESUITAS SAN JOSE -
Liga 4 26/11/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO CB QUART -
Liga 5 26/11/2020  21:00
PAB MUNI GODELLA
CDSC GODELLA SENIOR FEMENINO ROJO -
Liga 4 28/11/2020  10:30
PALAU ESPORTS ALBORAYA
NOU BASQUET ALBORAYA NEGRO INFANTIL MASCULINO NEGRO -
Liga 4 28/11/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASCULINO BLANCO CB BETERA VERDE -
Liga 4 28/11/2020  10:30
Pistas de taules
ALEVIN MASCULINO ROJO CD ESCUELAS PIAS -
Liga 5 28/11/2020  12:00
ACD SAN ANTONIO BENAJEBER
ACD SAN ANTONIO ALEVIN MASCULINO NEGRO -
Liga 4 28/11/2020  12:30
PALAU ESPORTS ALBORAYA
NOU BASQUET ALBORAYA NEGRO CADETE FEMENINO NEGRO -
Liga 4 28/11/2020  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL FEMENINO ROJO DESCANSA -
Liga 3 28/11/2020  12:30
COL MARISTAS VALENCIA
MARISTAS VALENCIA INFANTIL MASCULINO ROJO -
Liga 4 28/11/2020  13:00
PAB MUNI SEGORBE
BAUX C B SEGORBE CADETE MASCULINO NEGRO -
Liga 4 28/11/2020  13:00
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR AZUL BENJAMIN FEMENINO -
Liga 10 28/11/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO PICKEN CLARET A (CADETE) -
Liga 3 28/11/2020  17:15
PABELLON PRINCIPAL
ALEVIN FEMENINO DESCANSA -
Liga 5 28/11/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO CB MONCADA -
Liga 5 28/11/2020  20:15
COLEGIO MARISTAS
MARISTAS VALENCIA SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 3 29/11/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASC ROJO CB BETERA -
Liga 11 29/11/2020  12:00
PAB MUNI ONE WALL
PROMESES DE MASSAMAGRELL CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO -
Liga 5 29/11/2020  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR FEMENINO NEGRO SADAFI UBF TORRENT -
Liga 4 29/11/2020  17:00
PABELLON PRINCIPAL
ALEVIN FEMENINO GODELLA -
Liga 6 29/11/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR FEMENINO ROJO CB ELISEO VIDAL -
Liga 12 03/12/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO CB L´HORTA GODELLA (CADETE) -
Liga 1 03/12/2020  18:45
POLI MUNI BETERA
CB BETERA FEMENINO CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO -
Liga 4 05/12/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASC ROJO DESCANSA -
Liga 5 05/12/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASCULINO NEGRO PROMESES MASSAMAGREL -
Liga 5 05/12/2020  11:00
PAB MUNI GRAPA
EXTINCAS VILLA REAL ALEVIN FEMENINO -
Liga 5 05/12/2020  12:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET AZUL INFANTIL FEMENINO ROJO -
Liga 5 05/12/2020  12:00
PAB MUNI BENETUSSER
CB BENETUSSER CADETE MASCULINO BLANCO -
Liga 5 05/12/2020  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL MASCULINO NEGRO SPORTIU XE ALAQUAS -
Liga 5 05/12/2020  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO GRAUGO CBF PUERTO SAGUNTO -
Liga 1 05/12/2020  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO CB BETERA NEGRO -
Liga 6 05/12/2020  16:30
PAB MUNI VIEJO
CEB LLIRIA B JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 5 05/12/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE FEMENINO NEGRO DESCANSA -
Liga 6 05/12/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO SPORTIU-XE ALAQUAS -
Liga 7 05/12/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR FEMENINO ROJO PUERTO DE SAGUNTO -
Liga 4 06/12/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL MASCULINO ROJO EL PILAR AMARILLO -
Liga 13 06/12/2020  12:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET (CADETE) CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO -
Liga 5 06/12/2020  12:00
PAB MUNI SILLA
CB SILLA ALEVIN MASCULINO ROJO -
Liga 6 06/12/2020  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR FEMENINO NEGRO NB ALBORAYA PICKEN CLARET -
Liga 14 06/12/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO CB ELISEO VIDAL -
Liga 8 09/12/2020  20:45
POLIDEPORTIVO DE BETERA
CB BETERA FEMENI SENIOR FEMENINO ROJO -
Liga 6 12/12/2020  10:00
PAB MUNI ONE WALL
PROMESES DE MASSAMAGRELL CADETE MASCULINO BLANCO -
Liga 6 12/12/2020  10:00
COLEGIO MARISTAS VALENCIA
MARISTAS VALENCIA A CADETE FEMENINO NEGRO -
Liga 5 12/12/2020  10:00
PAB MUNI VIEJO
EB LLIRIA INFANTIL INFANTIL MASCULINO ROJO -
Liga 6 12/12/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASCULINO NEGRO IAG INGENIEROS CBC -
Liga 6 12/12/2020  10:30
ACD SAN ANTONIO BENAGEBER
ACD SAN ANTONIO BENAGEBER ALEVIN MASCULINO ROJO -
Liga 6 12/12/2020  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO DESCANSA -
Liga 6 12/12/2020  12:30
PAB MUNI ALAQUAS
SPORTIU XE ALAQUAS ALEVIN MASCULINO NEGRO -
Liga 6 12/12/2020  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL MASCULINO NEGRO PROMESES DE MASSAMAGERLL -
Liga 6 12/12/2020  12:30
ALQUERIA DEL BASKET
FUNDACION VALENCIA BASKET INFANTIL FEMENINO ROJO -
Liga 6 12/12/2020  16:00
PAB MUNI GODELLA
GODELLA ALEVIN FEMENINO -
Liga 7 12/12/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO SPORTIU XE ALAQUAS -
Liga 7 12/12/2020  19:00
PAB MUNI NICOLA ANDRES
CREACIVIL BARRIO CRISTO SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 6 13/12/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL MASCULINO ROJO EB LLIRIA INFANTIL -
Liga 5 13/12/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASC ROJO MARISTAS VALENCIA A -
Liga 7 13/12/2020  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR FEMENINO NEGRO CB QUART -
Liga 16 13/12/2020  13:00
PAB MUNI GODELLA
CB L´HORTA GODELLA (CADETE) CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO -
Liga 15 13/12/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO CB BETERA FEMENINO -
Liga 9 13/12/2020  19:00
COLEGIO ALEMAN
CLUB BALONCESTO COLEGIO ALEMAN SENIOR FEMENINO ROJO -
Liga 7 19/12/2020  00:00
--
DESCANSA ALEVIN MASCULINO ROJO -
Liga 7 19/12/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASCULINO BLANCO ACD SAN ANTONIO BENAGEBER -
Liga 7 19/12/2020  11:00
PAB MUNI GRAPA
NBF CASTELLO BENJAMIN FEMENINO -
Liga 7 19/12/2020  12:00
--
DESCANSA INFANTIL MASCULINO NEGRO -
Liga 7 19/12/2020  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL FEMENINO ROJO PICKEN CLARET VERDE -
Liga 7 19/12/2020  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO CB LA POBLA ROJO -
Liga 7 19/12/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE FEMENINO NEGRO EL `PILAR AZUL -
Liga 7 19/12/2020  17:15
PABELLON PRINCIPAL
ALEVIN FEMENINO NOU BASQUET FEMENI -
Liga 8 19/12/2020  18:00
PAB MUNI EL VEDAT
NB TORRENT B JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 17 19/12/2020  18:00
COLEGIO JUAN COMENIUS
BASQUET COMENIUS CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO -
Liga 8 20/12/2020  10:00
COLEGIO SAN JOSE
JESUITAS SAN JOSE JUNIOR FEMENINO NEGRO -
Liga 7 20/12/2020  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL MASCULINO ROJO SD BALONCESTO CALASANZ -
Liga 6 20/12/2020  10:30
COLEGIO EL PILAR
EL `PILAR AMARILLO CADETE MASC ROJO -
Liga 7 20/12/2020  12:00
PAB MUNI RENE MARIGIL
BASQUET MORVEDRE ROIG CADETE MASCULINO NEGRO -
Liga 18 20/12/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO NBF CASTELLO (CADETE) -
Liga 8 20/12/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO ILC DENTAL JUVENTUD REQUENA -
Liga 10 20/12/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR FEMENINO ROJO CB BETERA FEMENI -
Liga 8 09/01/2021  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASCULINO BLANCO BALONCESTO CALASANZ -
Liga 8 09/01/2021  10:30
CP RAMIRO JOVER
ACADEMIA PETRAHER ALEVIN MASCULINO NEGRO -
Liga 8 09/01/2021  10:30
Pistas de taules
ALEVIN MASCULINO ROJO EL PILAR BLANCO -
Liga 8 09/01/2021  11:00
COLEGIO ESCUELAS PIAS
CD ESCUELAS PIAS INFANTIL MASCULINO NEGRO -
Liga 8 09/01/2021  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL FEMENINO ROJO CB L´HORTA GODELLA B -
Liga 8 09/01/2021  12:30
PAB MUNI EL VEDAT
SAFADI UBF TORRENT CADETE FEMENINO NEGRO -
Liga 8 09/01/2021  17:15
PABELLON PRINCIPAL
ALEVIN FEMENINO VALENCIA BASKET NARANJA -
Liga 9 09/01/2021  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO CB BETERA -
Liga 9 09/01/2021  20:00
PAB MUNI ALDAIA
CB ALDAIA C SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 19 10/01/2021  10:00
PAB MUNI LA PETXINA
TEODORO LLORENTE ABASTOS CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO -
Liga 7 10/01/2021  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASC ROJO CEB LLIRIA -
Liga 9 10/01/2021  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR FEMENINO NEGRO EL PILAR AMARILLO -
Liga 8 10/01/2021  12:30
PAB MUNI LA BOSCA
CB BURRIANA CADETE MASCULINO NEGRO -
Liga 8 10/01/2021  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO LAUDE BSV VILA REAL -
Liga 8 10/01/2021  16:00
POLI MUNI BETERA
CB BETERA INFANTIL MASCULINO ROJO -
Liga 9 16/01/2021  09:00
COLEGIO ESCUELAS PIAS
CD ESCUELAS PIAS ALEVIN MASCULINO ROJO -
Liga 9 16/01/2021  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASCULINO NEGRO BAUX C B SEGORBE -
Liga 9 16/01/2021  12:00
--
DESCANSA INFANTIL FEMENINO ROJO -
Liga 9 16/01/2021  12:00
--
DESCANSA ALEVIN FEMENINO -
Liga 9 16/01/2021  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL MASCULINO NEGRO NOU BASQUET ALBORAYA NEGRO -
Liga 9 16/01/2021  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO ACD SAN ANTONIO -
Liga 9 16/01/2021  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE FEMENINO NEGRO NOU BASQUET ALBORAYA NEGRO -
Liga 8 17/01/2021  10:00
POLI MUNI BETERA
CB BETERA CADETE MASC ROJO -
Liga 10 17/01/2021  10:00
PAB MUNI EL VEDAT
SADAFI UBF TORRENT JUNIOR FEMENINO NEGRO -
Liga 9 17/01/2021  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL MASCULINO ROJO MARISTAS VALENCIA -
Liga 10 17/01/2021  12:00
PAB MUNI ALDAYA
CB GODELLA ALDAYA JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 9 17/01/2021  12:00
COLEGIO MARISTAS VALENCIA
MARISTAS VALENCIA A CADETE MASC ROJO -
Liga 9 17/01/2021  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO EL PILAR AZUL -
Liga 9 17/01/2021  16:00
POLI MUNI BETERA
CB BETERA VERDE CADETE MASCULINO BLANCO -
Liga 10 17/01/2021  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO CB JOVENS ALMASSERA PRE -
Liga 20 17/01/2021  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
CADETE/ JUNIOR FEMENINO ROJO PROMESES DE MASSAMAGRELL -
Liga 10 23/01/2021  10:30
Pistas de taules
ALEVIN MASCULINO ROJO CB SILLA -
Liga 10 23/01/2021  10:30
POLIDEPORTIVO MUICIPAL
CADETE MASCULINO BLANCO CB BENETUSSER -
Liga 10 23/01/2021  10:45
PAB MUNI ALAQUAS
SPORTIU XE ALAQUAS INFANTIL MASCULINO NEGRO -
Liga 10 23/01/2021  11:00
PAB MUNI JOSE VERAL
GRAUGO CBF PUERTO SAGUNTO BENJAMIN FEMENINO -
Liga 10 23/01/2021  11:00
POLI MUNI BETERA
CB BETERA NEGRO ALEVIN MASCULINO NEGRO -
Liga 10 23/01/2021  12:00
--
DESCANSA CADETE FEMENINO NEGRO -
Liga 10 23/01/2021  12:00
--
DESCANSA CADETE MASC ROJO -
Liga 10 23/01/2021  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
INFANTIL FEMENINO ROJO VALENCIA BASKET AZUL -
Liga 10 23/01/2021  17:00
PAB MUNI ONE WALL
PROMESES MASSAMAGREL CADETE MASCULINO NEGRO -
Liga 10 23/01/2021  17:15
PABELLON PRINCIPAL
ALEVIN FEMENINO EXTINCAS VILLA REAL -
Liga 11 24/01/2021  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO PICANYA BASQUET FUTURPISO -
Liga 11 24/01/2021  17:00
PAB MUNI BENIMACLET
PICKEN CLARET AZUL JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 10 24/01/2021  19:00
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR AMARILLO INFANTIL MASCULINO ROJO -
Liga 12 30/01/2021  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO NETLLAR CHIVA -
Liga 12 31/01/2021  19:00
PAB MUNI VIEJO
CEB LLIRIA SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 13 07/02/2021  10:00
PAB MUNI PATERNA
NB PATERNA PORTALUM JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 13 07/02/2021  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO CB TABERNES BLANQUES C -
Liga 14 13/02/2021  19:00
COLEGIO ESCOLAPIAS
CD ESCOLAPIAS VALENCIA JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 14 14/02/2021  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO CB ESCOLAPIAS B -
Liga 15 20/02/2021  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO CB TABERNES BLANQUES -
Liga 15 21/02/2021  19:00
COMPLEX POLI MUNICIPAL
CB QUART SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 16 28/02/2021  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO ACADEMIA PETRAHER B -
Liga 16 28/02/2021  17:30
CP RAMIRO JOVER
ACADEMIA PETRAHER A JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 17 06/03/2021  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO CB GRAO A -
Liga 17 07/03/2021  17:00
COLEGIO NS LORETO
CB NS LORETO FESD SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 18 14/03/2021  12:30
PAB MUNI BADIA PEDRERETA
CB MONCADA JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 18 14/03/2021  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO MARISTAS VALENCIA -
Liga 19 20/03/2021  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO CEB LLIRIA B -
Liga 19 20/03/2021  18:00
PAB MINI ALAQUAS
SPORTIU-XE ALAQUAS SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 20 27/03/2021  16:00
PAB MUNI ALAQUAS
SPORTIU XE ALAQUAS JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 20 28/03/2021  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO CREACIVIL BARRIO CRISTO -
Liga 21 10/04/2021  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO NB TORRENT B -
Liga 21 10/04/2021  18:30
POLI MUNI REQUENA
ILC DENTAL JUVENTUD REQUENA SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 22 18/04/2021  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO CB ALDAIA C -
Liga 22 18/04/2021  18:00
POLI MUNI BETERA
CB BETERA JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 23 24/04/2021  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO CB GODELLA ALDAYA -
Liga 23 25/04/2021  19:00
PAB MUNI ALMASSERA
CB JOVENS ALMASSERA PRE SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 24 01/05/2021  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO PICKEN CLARET AZUL -
Liga 24 02/05/2021  00:00
PAB MUNI PICANYA
PICANYA BASQUET FUTURPISO SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 25 08/05/2021  17:30
CENTRO DEP MUNICIPAL
NETLLAR CHIVA JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 25 09/05/2021  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
SENIOR MASCULINO NEGRO CEB LLIRIA -
Liga 26 15/05/2021  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL
JUNIOR MASCULINO ROJO NB PATERNA PORTALUM -
Liga 26 16/05/2021  12:00
PAB MUNI TABERNES BLANQUES
CB TABERNES BLANQUES C SENIOR MASCULINO NEGRO -

Comparteix a: