OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera Jovens L'eliana

Próximos Partidos


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 2 24/10/2019  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASCULINO NEGRO CB PUERTO DE SAGUNTO -
Liga 3 26/10/2019  09:00
COLEGIO ESCOLAPIAS
ESCOLAPIAS B INFANTIL MASCULINO NEGRO -
Liga 3 26/10/2019  10:00
PAB MUNI VIEJO
CEB LLIRIA CADETE MASC ROJO -
Liga 3 26/10/2019  10:00
ALQUERIA DEL BASKET
FUNDACION VALENCIA BASQUET ALEVIN MASCULINO ROJO -
Liga 2 26/10/2019  10:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO BARBERIA VICTOR MONCADA -
Liga 3 26/10/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASCULINO BLANCO CB LA POBLA -
Liga 3 26/10/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO CB BETERA BLANCO -
Liga 3 26/10/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO CB BENICARLO -
Liga 3 26/10/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO NBF CASTELLON SAGRADO CORAZON -
Liga 4 26/10/2019  16:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO MEDITERRANEA ALTURA-MORVEDRE -
Liga 4 26/10/2019  16:30
PAB MUNI LA PETXINA
UNIDREAMS ESCOLAPIAS SENIOR MASCULINO ROJO -
Liga 4 26/10/2019  17:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASQUET B CADETE FEMENINO ROJO -
Liga 4 26/10/2019  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO ACADEMIA PETRAHER -
Liga 4 26/10/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR FEM EL PILAR BLANCO -
Liga 3 27/10/2019  10:00
POLI MUNI PUÇOL
BITNOVO CEB PUÇOL ALEVIN MASCULINO BLANCO -
Liga 4 27/10/2019  10:00
POLI MUNI BETERA
CB BETERA FEMENI INFANTIL FEM NEGRO -
Liga 3 27/10/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASCULINO NEGRO L´ALPINO VALL D´UIXO -
Liga 3 27/10/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO MA PICKEN CLARET -
Liga 4 27/10/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO NEGRO CB LA POBLA -
Liga 3 27/10/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE FEMENINO NEGRO CB ELISEO VIDAL -
Liga 3 27/10/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
ALEVIN FEMENINO EMB GODELLA A -
Liga 4 27/10/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO ROJO VILA REAL BC -
Liga 4 02/11/2019  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO LBS-CB XIRIVELLA -
Liga 4 02/11/2019  11:00
PAB MUNI GRAPA
EXTINCAS VILA REAL ALEVIN FEMENINO -
Liga 3 02/11/2019  11:00
PAB MUNI BETERA
CB BETERA BENJAMIN ROJO -
Liga 4 02/11/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO BAUX CB SEGORBE -
Liga 4 02/11/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO CB CHIVA AZUL -
Liga 4 02/11/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO CB BETERA VERDE -
Liga 4 02/11/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO CB CHIVA -
Liga 5 02/11/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO OPTICA COLON BURJASSOT -
Liga 4 02/11/2019  12:45
PAB MUNI ALBERTO ARNAL
CBC MANISES CADETE MASCULINO BLANCO -
Liga 9 02/11/2019  13:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
NOU BASQUET FEMENI CADETE FEMENINO ROJO -
Liga 4 02/11/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASC ROJO MARISTAS VALENCIA A -
Liga 5 02/11/2019  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO MIARCO PETRAHER -
Liga 4 03/11/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO NB TORRENT BLANCO -
Liga 4 03/11/2019  12:00
PAB MUNI RENE MARIGIL
JET EXTRAMAR BASQUET MORVEDRE CADETE MASCULINO NEGRO -
Liga 5 03/11/2019  12:15
PAB MUNI MALVARROSA
CB GRAO JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 4 03/11/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE FEMENINO NEGRO CB BETERA FEMENI -
Liga 4 03/11/2019  13:00
PAB MUNI GODELLA
CB L´HORTA GODELLA INFANTIL FEMENINO ROJO -
Liga 5 03/11/2019  20:00
--
DESCANSA SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 3 08/11/2019  20:45
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO ROJO NOU BASQUET FEMENI B -
Liga 5 09/11/2019  00:00
PAB MUNI JOSE VERAL
EL CORTIJO ANDALUZ PUERTO SAGU SENIOR FEMENINO NEGRO -
Liga 5 09/11/2019  09:00
PAB MUNI EL VEDAT
ENGUERA BASKET TORRENT 2009 ALEVIN MASCULINO NEGRO -
Liga 5 09/11/2019  09:15
PAB MUNI PLA DE L´ARC
EB LLIRIA BENJAMI NEGRE BENJAMIN NEGRO -
Liga 5 09/11/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASCULINO BLANCO CD CALASANZ -
Liga 5 09/11/2019  10:45
PAB MUNI EL VEDAT
UBF TORRENT CADETE FEMENINO NEGRO -
Liga 6 09/11/2019  11:00
PAB MUNI ALBERTO ARNAL
CBC MANISES INFANTIL FEM NEGRO -
Liga 5 09/11/2019  12:45
PAB MUNI ALBERTO ARNAL
CBC MANISES NARANJA ALEVIN MASCULINO ROJO -
Liga 5 09/11/2019  13:00
POLI MUNI BETERA
CB BETERA VERDE INFANTIL MASCULINO NEGRO -
Liga 6 09/11/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO BAIXENS JOVENS BERENGUER DALMA -
Liga 5 09/11/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
ALEVIN FEMENINO DESCANSA -
Liga 6 09/11/2019  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO CB TABERNES BLANQUES -
Liga 5 10/11/2019  09:00
PAB MUNI ONDA
ESPORTS LIZONDO ONDA INFANTIL MASCULINO ROJO -
Liga 5 10/11/2019  10:00
POLI MUNI SEDAVI
LOGOS BASQUET SEDAVI CADETE MASC ROJO -
Liga 5 10/11/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASCULINO NEGRO CB PROMESES DE MASAMAGRELL -
Liga 4 10/11/2019  10:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO DESCANSA -
Liga 5 10/11/2019  11:00
PAB MUNI RENE MARIGIL
BASQUET MORVEDRE GROC ALEVIN MASCULINO BLANCO -
Liga 5 10/11/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO PINTURAS ECOPLAS VILA REAL -
Liga 6 10/11/2019  19:00
PAB MUNI ONDA
ATC CERAMICOS ONDA SENIOR MASCULINO ROJO -
Liga 5 10/11/2019  19:00
PAB MUNI JOSE VERAL
OLEO HIDRAULICA PUERTO SAGUNTO SENIOR FEMENINO ROJO -
Liga 5 10/11/2019  19:00
PAB MUNI GODELLA
CDSC GODELLA B JUNIOR FEM -
Liga 5 10/11/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE FEMENINO ROJO MA PICKEN AZUL -
Liga 6 16/11/2019  09:15
PAB MUNI PLA DE L´ARC
EB LLIRIA ALEVIN NEGRE ALEVIN MASCULINO ROJO -
Liga 6 16/11/2019  10:00
ACD SAN ANTONIO BENAGEBER
ACD SAN ANTONIO BENAGEBER ALEVIN MASCULINO NEGRO -
Liga 6 16/11/2019  10:00
PAB MUNI VIEJO
EB LLIRIA INFANTIL INFANTIL MASCULINO NEGRO -
Liga 5 16/11/2019  10:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO CB PUERTO SAGUNTO -
Liga 6 16/11/2019  12:00
ALKERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET NARANJA ALEVIN FEMENINO -
Liga 7 16/11/2019  12:00
POLIDEPORTIVO MUNI MARINES
BASKET MARINES INFANTIL FEM NEGRO -
Liga 6 16/11/2019  12:00
--
DESCANSA BENJAMIN NEGRO -
Liga 6 16/11/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO CB PROMESES DE MASAMAGRELL -
Liga 6 16/11/2019  16:00
PAB MUNI RIBA ROJA
RIBAROJA CAMP DE TURIA INFANTIL MASCULINO ROJO -
Liga 7 16/11/2019  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO CB BETERA -
Liga 7 16/11/2019  18:00
PAB MUNI ALAQUAS
SPORTIU XE ALAQUAS SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 7 16/11/2019  18:30
CENTRE DE TECNIFICACIO VILAREAL
EB VILA REAL SENIOR MASCULINO ROJO -
Liga 6 17/11/2019  10:00
PAB MUNI DE BETERA
CB BETERA VERDE CADETE MASC ROJO -
Liga 6 17/11/2019  10:00
IES ABASTOS
CB TLL ABASTOS CADETE FEMENINO NEGRO -
Liga 6 17/11/2019  12:00
PAB MUNI BETERA
CB BETERA FEMENI SENIOR FEMENINO ROJO -
Liga 6 17/11/2019  12:45
PAB MUNI JOSE VERAL
CB PUERTO DE SAGUNTO CADETE MASCULINO NEGRO -
Liga 6 17/11/2019  12:45
PAB MUNI JOSE VERAL
CB PUERTO SAGUNTO BENJAMIN ROJO -
Liga 6 17/11/2019  17:00
PAB MUNI PICANYA
PICANYA BASQUET CADETE MASCULINO BLANCO -

Comparteix a:
  • google+