OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Próximos Partidos


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 10 07/12/2019  16:30
PAB MUNI VIEJO
CEB LLIRIA B JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 10 07/12/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO ANT SOLUCIONES GRAU CASTELLON -
Liga 10 07/12/2019  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO CBM ROQUETTE BENIFAIO -
Liga 9 08/12/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO CB L´HORTA GODELLA -
Liga 1 08/12/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO ROJO NOU BASQUET CASTELLO -
Liga 9 14/12/2019  09:00
CENTRO DEP MUNICIPAL CHIVA
CB CHIVA BENJAMIN NEGRO -
Liga 9 14/12/2019  09:00
PAB MUNI BETERA
CB BETERA VERDE ALEVIN MASCULINO BLANCO -
Liga 9 14/12/2019  09:30
POLI MUNI SEDAVI
LBS-CB XIRIVELLA ALEVIN MASCULINO ROJO -
Liga 9 14/12/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASCULINO BLANCO CBC MANISES -
Liga 9 14/12/2019  10:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO CB BETERA -
Liga 9 14/12/2019  11:00
PAB MUNI SEGORBE
BAUX CB SEGORBE INFANTIL MASCULINO ROJO -
Liga 9 14/12/2019  11:00
CENTRO DEPORTIVO MUNICIPAL
CB CHIVA AZUL ALEVIN MASCULINO NEGRO -
Liga 9 14/12/2019  12:30
COL MARISTAS
MARISTAS VALENCIA A CADETE MASC ROJO -
Liga 11 14/12/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO BASQUET CB PEÑISCOLA -
Liga 11 14/12/2019  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO JOVENS ALMASSERA A -
Liga 9 14/12/2019  18:00
POLI MUNI LA POBLA VALLBONA
CB LA POBLA SENIOR FEMENINO NEGRO -
Liga 9 14/12/2019  19:00
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR BLANCO JUNIOR FEM -
Liga 11 14/12/2019  19:00
PAB MUNI EL VEDAT
NB TORRENT SENIOR MASCULINO ROJO -
Liga 9 15/12/2019  09:00
PAB MUNI EL VEDAT
NB TORRENT BLANCO INFANTIL MASCULINO NEGRO -
Liga 1 15/12/2019  10:00
POLI MUNI DE BURJASSOT
OPTICA COLON BURJASSOT INFANTIL FEM NEGRO -
Liga 9 15/12/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASCULINO NEGRO JET EXTRAMAR BASQUET MORVEDRE -
Liga 9 15/12/2019  12:00
PAB MUNI BETERA
CB BETERA FEMENI CADETE FEMENINO NEGRO -
Liga 9 15/12/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
ALEVIN FEMENINO EXTINCAS VILA REAL -
Liga 9 15/12/2019  19:00
PAB BANCAIXA
VILA REAL BC SENIOR FEMENINO ROJO -
Liga 10 21/12/2019  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO CBC MANISES NARANJA -
Liga 10 21/12/2019  12:00
--
DESCANSA BENJAMIN ROJO -
Liga 10 21/12/2019  12:00
PAB MUNI ONE WALL
CB PROMESES DE MASAMAGRELL CADETE MASCULINO NEGRO -
Liga 10 21/12/2019  12:30
COLEGIO SAN JOSE DE CALASANZ
CD CALASANZ CADETE MASCULINO BLANCO -
Liga 10 21/12/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO EB LLIRIA BENJAMI NEGRE -
Liga 10 21/12/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO CBC MANISES -
Liga 10 21/12/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO BASQUET MORVEDRE GROC -
Liga 10 21/12/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO ENGUERA BASKET TORRENT 2009 -
Liga 10 21/12/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO ESPORTS LIZONDO ONDA -
Liga 12 21/12/2019  17:00
PAB MUNI EL VEDAT
NB TORRENT JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 10 21/12/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR FEM CDSC GODELLA B -
Liga 10 21/12/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASC ROJO LOGOS BASQUET SEDAVI -
Liga 10 21/12/2019  19:30
PAB MUNI BENIMACLET
MA PICKEN AZUL CADETE FEMENINO ROJO -
Liga 10 22/12/2019  00:00
PAB MUNI BANCAIXA
PINTURAS ECOPLAS VILA REAL INFANTIL FEMENINO ROJO -
Liga 10 22/12/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO CB BETERA VERDE -
Liga 10 22/12/2019  12:00
--
DESCANSA ALEVIN FEMENINO -
Liga 10 22/12/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE FEMENINO NEGRO UBF TORRENT -
Liga 10 22/12/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO NEGRO EL CORTIJO ANDALUZ PUERTO SAGU -
Liga 12 22/12/2019  12:30
PAB MUNI PATERNA
NB PATERNA SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 12 22/12/2019  18:30
PAB MUNI LA BOSCA
CB BURRIANA SENIOR MASCULINO ROJO -
Liga 10 22/12/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO ROJO OLEO HIDRAULICA PUERTO SAGUNTO -
Liga 13 11/01/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO CB ONDA -
Liga 13 11/01/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO CB PATRONATO BENIMACLET -
Liga 13 11/01/2020  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO INALCO ALCORA CAIXA RURAL -
Liga 14 18/01/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO CB CASTELLON -
Liga 14 18/01/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO CB CHIVA -
Liga 14 18/01/2020  20:00
PAB MUNI ALCASSER
BASQUET ALCASSER A SENIOR MASCULINO ROJO -
Liga 15 25/01/2020  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO UNIDREAMS ESCOLAPIAS -
Liga 15 26/01/2020  12:45
PAB MUNI JOSE VERAL
CB PUERTO DE SAGUNTO SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 15 26/01/2020  19:00
PAB MUNI EL QUINT
MISLATA VERDE JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 16 01/02/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO CARXOFES MELIANA -
Liga 16 01/02/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO AUTOESCUELAS XARDINETS ALDAIA -
Liga 16 01/02/2020  20:00
CP RAMIRO JOVER
MIARCO PETRAHER SENIOR MASCULINO ROJO -
Liga 17 08/02/2020  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO ATC CERAMICOS ONDA -
Liga 17 09/02/2020  12:30
CP RAMIRO JOVER
ACADEMIA PETRAHER JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 17 09/02/2020  18:30
SALON SOCIAL CULTURAL
MEDITERRANEA ALTURA-MORVEDRE SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 18 15/02/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO CB GRAO -
Liga 18 15/02/2020  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO EB VILA REAL -
Liga 18 16/02/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO DESCANSA -
Liga 19 22/02/2020  16:00
PAB MUNI TABERNES BLANQUES
CB TABERNES BLANQUES JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 19 22/02/2020  16:30
PAB MUNI CATARROJA
BAIXENS JOVENS BERENGUER DALMA SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 19 22/02/2020  19:00
PAB MUNI ALMASSERA
CB JOVENS ALMASSERA SENIOR MASCULINO ROJO -
Liga 20 29/02/2020  16:00
PAB MUNI BETERA
CB BETERA JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 20 29/02/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO SPORTIU XE ALAQUAS -
Liga 20 29/02/2020  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO CLINICA BALAGUER MONCADA -
Liga 21 07/03/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO SEDAVI VALENCIA -
Liga 21 07/03/2020  18:00
PAB MUNI BENIFAIO
CBM ROQUETTE BENIFAIO SENIOR MASCULINO ROJO -
Liga 21 08/03/2020  16:30
PAB MUNI LA BOSCA
CB BURRIANA B SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 22 14/03/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO CB MONCOFA -
Liga 22 14/03/2020  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO NB TORRENT -
Liga 22 15/03/2020  19:00
PAB MUNI GODELLA
CB L´HORTA GODELLA B JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 23 21/03/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO CEB LLIRIA B -
Liga 23 21/03/2020  20:30
PAB MUNI CIUTAT DE CASTELLO
ANT SOLUCIONES GRAU CASTELLON SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 24 28/03/2020  16:00
PAB MUNI ALMASSERA
JOVENS ALMASSERA A JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 24 29/03/2020  17:00
PAB MUNI PEÑISCOLA
BASQUET CB PEÑISCOLA SENIOR MASCULINO NEGRO -
Liga 25 04/04/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO NB PATERNA -

Comparteix a:
  • google+