OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera Jovens L'eliana

Últimos Resultados


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
TROFEO FEDERACION 7 28/04/2019  13:00
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR CADETE MASC ROJO 40 - 80
1/4 FINAL SENIOR FEM 1 27/04/2019  16:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION PICKEN CLARET LA CUINA 58 - 63
1/8 FINAL 2ª ZONAL 1 27/04/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO JOVENS ALMASSERA ROJO 65 - 49
1/4 FINAL 1ª ZONAL 1 27/04/2019  11:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO MARISTAS VALENCIA 40 - 63
1/4 FINAL PREFERENTE 1 27/04/2019  11:00
POLI MUNI ALBUFERETA
CABO MAR GESGRAPH INFANTIL FEMENINO ROJO 36 - 40
1/8 FINAL 2ª ZONAL 1 27/04/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO BASQUET COMENIUS 25 - 66
1/4 FINAL PREFERENTE 1 27/04/2019  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO EB LIRIA ALEVI GROC 57 - 59
1/8 FINAL 1ª ZONAL 1 27/04/2019  10:00
POLI MUNI MELIANA
BC MELIANA INFANTIL MASCULINO ROJO 55 - 50
Liga 26 14/04/2019  19:00
PAB MUNI ALMASSERA
ACADEMIA PETRAHER CBJA JUNIOR MASCULINO ROJO 63 - 51
LIGA 2ª FASE 14 14/04/2019  17:00
PAB SALESIANOS
CD DON BOSCO VLC INFANTIL MASCULINO NEGRO 50 - 56
LIGA 2ª FASE 14 14/04/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO BASQUET MORVEDRE 43 - 72
1ª DIVISION F. DESCENS 4 13/04/2019  18:00
PAB MUNI BENIFAIO
CBM BENIFAIO ROQUETTE SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 71 - 59
Liga 26 13/04/2019  17:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL JOVENS DEL GRAO 45 - 59
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  17:00
COLEGIO ESCOLAPIAS
CB ESCOLAPIAS JUNIOR FEM 62 - 38
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  17:00
PAB ESPORT PEDREGUER
CB ROLSER PEDREGUER SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 49 - 64
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  13:00
PAB MUNÍ GODELLA
ACCIÓN INFORMÁTICA GODELLA INFANTIL FEMENINO ROJO 48 - 58
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO VALENCIA BASKET AZUL 44 - 70
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO CB MASSAMAGRELL 15 - 55
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  12:30
POLI MUNÍ PICASSENT
EEM PICASSENT A INFANTIL MASCULINO BLANCO 32 - 20
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  12:30
COLEGIO MARISTAS
MARISTAS VALENCIA A INFANTIL FEMENINO BLANCO 77 - 45
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  11:15
POLI MUNÍ SEDAVI
LOGOS BASQUET SEDAVI NARANJA INFANTIL MASCULINO ROJO 37 - 58
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  11:00
CP RAMIRO JOVER
ACADEMIA PETRAHER BENJAMIN ROJO 0 - 2
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  11:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO CB BETERA FERRETERIA ASENSI 65 - 30
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  10:45
PAB MUNÍ ALAQUAS
SPORTIU XE ALAQUASS AMARILLO CADETE MASC ROJO 39 - 57
CAMPEONATO AUTONOMICO 6 13/04/2019  10:30
PAB MUNI BANCAIXA
VILA REAL BC BENJAMIN FEMENINO 23 - 50
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO NB TORRENT 40 - 35
LIGA 2ª FASE 14 13/04/2019  10:00
COLEGIO SAGRADO CORAZON
CD SAGRADO CORAZÓN GODELLA INFANTIL FEM NEGRO 11 - 51
LIGA 2ª FASE 13 11/04/2019  18:30
PAB MUNÍ RENÉ MARIGIL
BASQUET MORVEDRE A ALEVIN MASCULINO BLANCO 53 - 28
Liga 25 07/04/2019  18:30
PAB MUNI SEDAVI
LOGOS BASKET SEDAVI B SENIOR MASCULINO ZONAL 50 - 54
1ª DIVISION F. DESCENS 3 07/04/2019  18:30
PAB MUNI VOLEY
CLUB NOU BASQUET XATIVA SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 64 - 60
LIGA 2ª FASE 13 07/04/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
JUNIOR FEM CARXOFES MELIANA 48 - 56
LIGA 2ª FASE 13 07/04/2019  16:30
PABELLÓN MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO PICKEN LA CUINA AZUL 77 - 52
LIGA 2ª FASE 13 07/04/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO AUTONOMICO CB BURRIANA 53 - 57
LIGA 2ª FASE 10 07/04/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO NB ALZIRA 54 - 23
LIGA 2ª FASE 13 07/04/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASC ROJO NB TORRENT AZUL 55 - 35
LIGA 2ª FASE 13 06/04/2019  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO BASQUET MONSERRAT 41 - 79
Liga 25 06/04/2019  16:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO SPORTIU XE ALAQUAS 75 - 78
CAMPEONATO AUTONOMICO 5 06/04/2019  13:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO BENIFAIO 55 - 29
LIGA 2ª FASE 13 06/04/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO CD BALONCESTO PENY ROJA 83 - 62
LIGA 2ª FASE 13 06/04/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO CB NS LORETO FESD 21 - 36
LIGA 2ª FASE 13 06/04/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO BASQUET MONTSERRAT 45 - 37
LIGA 2ª FASE 13 06/04/2019  12:15
PAB MUNI BANCAIXA
VILA REAL BC A CADETE FEMENINO 87 - 51
LIGA 2ª FASE 13 06/04/2019  11:00
POLI MUNÍ GANDIA
FRUTAS VERCHER UPB GANDIA 2008 ALEVIN MASCULINO ROJO 34 - 74
LIGA 2ª FASE 13 06/04/2019  10:30
PAB MUNÍ TABERNES BLANQUES
CB TABERNES BLANQUES BENJAMIN NEGRO 64 - 40
LIGA 2ª FASE 13 06/04/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO CB ESCOLAPIAS B 70 - 29
LIGA 2ª FASE 13 06/04/2019  10:00
PAB MUNÍ RENÉ MARIGIL
BASQUET MORVEDRE ALEVIN FEMENINO 54 - 49
LIGA 2ª FASE 13 06/04/2019  09:45
PAB MUNÍ ALBERTO ARNAL
CBC MANISES BLANCO ALEVIN MASCULINO NEGRO 50 - 43
LIGA 2ª FASE 13 06/04/2019  09:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO ESCOLA BASQUET TORRENT 25 - 51
LIGA 2ª FASE 10 05/04/2019  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO NOU BASQUET FEMENI CASTELLO 53 - 67
LIGA 2ª FASE 12 05/04/2019  18:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO CD LA SALLE AZUL 69 - 59
Liga 22 04/04/2019  19:00
PAB MUNI ALMASSERA
JOVENS ALMASSERA JUNIOR MASCULINO ROJO 87 - 45
LIGA 2ª FASE 10 03/04/2019  20:45
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION CALVESTRA VALENCIA 48 - 58
LIGA 2ª FASE 12 01/04/2019  18:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO JESUITAS 07 14 - 54
LIGA 2ª FASE 12 31/03/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO CB CASTELLON A 75 - 51
LIGA 2ª FASE 7 31/03/2019  16:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO CD SAGRADO CORAZÓN GODELLA 56 - 21
LIGA 2ª FASE 12 31/03/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASC ROJO CB BETERA CADETE VERDE 58 - 73
LIGA 2ª FASE 12 31/03/2019  10:00
POLI MUNÍ BETERA
CB BÉTERA INFANTIL NEGRO INFANTIL MASCULINO BLANCO 61 - 36
LIGA 2ª FASE 10 31/03/2019  09:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
JUNIOR FEM PICANYA BASQUET FUTURPISO 28 - 46
1ª DIVISION F. DESCENS 2 30/03/2019  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION ATC COLORES CERAMICOS ONDA 100 - 88
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  18:30
PAB MUNI BANCAIXA
VILA REAL BC B SENIOR FEMENINO AUTONOMICO 28 - 49
Liga 24 30/03/2019  18:00
PAB MUNI BETERA
CB BETERA JUNIOR MASCULINO ROJO 59 - 71
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  18:00
COLEGIO SAGRADO CORAZON
SAGRADO CORAZÓN A INFANTIL FEMENINO ROJO 33 - 39
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  18:00
PAB MUNI BOCAIRENT
CB PATRONATO BOCAIRENT SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 62 - 50
Liga 24 30/03/2019  17:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL CB UTIEL 58 - 53
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
JUNIOR FEM CB GIL COMES VINAROS 48 - 50
LIGA 2ª FASE 10 30/03/2019  16:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASC ROJO LOGOS BASQUET SEDAVI 58 - 57
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  13:00
CENTRO DEPORTIVO MUNICIPAL CHIVA
HOTEL LA CARRETA CHIVA BENJAMIN ROJO 64 - 34
CAMPEONATO AUTONOMICO 4 30/03/2019  13:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO PICKEN CLARET 46 - 30
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO VALENCIA ATLÉTICO NARANJA 20 - 60
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO CLUB BALONCESTO PUERTO SAGUNTO 56 - 59
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  11:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO VILA REAL BC BLAU 42 - 52
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  11:00
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR C INFANTIL MASCULINO NEGRO 41 - 60
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  11:00
COLEGIO SAN JOSE
JESUITAS SAN JOSE INFANTIL FEM NEGRO 27 - 29
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  10:45
PAB MUNÍ EL VEDAT
UBF TORRENT INFANTIL FEMENINO BLANCO 43 - 26
LIGA 2ª FASE 12 30/03/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO CB SILLA 59 - 47
LIGA 2ª FASE 10 28/03/2019  18:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO NOU BSQUET PATERNA 66 - 60
LIGA 2ª FASE 13 26/03/2019  21:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION CB ESCOLAPIAS 72 - 43
LIGA 2ª FASE 10 25/03/2019  18:00
PAB MUNÍ ALMASSERA
JOVENS LAMASSERA BLANCO ALEVIN MASCULINO ROJO 55 - 63
Liga 23 24/03/2019  19:00
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO CB TABERNES BLANQUES 70 - 68
LIGA 2ª FASE 11 24/03/2019  17:00
POLI MUNI FRANCISCO LA
MUTUA LEVANTE ALCOI SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 58 - 77
LIGA 2ª FASE 11 24/03/2019  16:30
PABELLÓN MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO EL PILAR A 66 - 60
LIGA 2ª FASE 10 24/03/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO PICANYA BASQUET 06 26 - 41
LIGA 2ª FASE 11 24/03/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO AUTONOMICO CB QUART 60 - 67
LIGA 2ª FASE 10 24/03/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO MISLATA BC NEGRO 50 - 10
LIGA 2ª FASE 10 24/03/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO ALDAIA 67 - 42
LIGA 2ª FASE 11 24/03/2019  10:00
PAB SALESIANOS
CD DON BOSCO VALENCIA INFANTIL FEM NEGRO 46 - 39
1ª DIVISION F. DESCENS 1 23/03/2019  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION CBM BENIFAIO ROQUETTE 76 - 70
Liga 23 23/03/2019  18:00
POLI MUNI PICASSENT
CB PICASSENT SENIOR MASCULINO ZONAL 58 - 66
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  18:00
CENTRE ESPORTIU JAUME I
TAU CERÁMICA MORELLA JUNIOR FEM 64 - 31
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  17:00
ALQUERIA DEL BASQUET
VALENCIA BASKET BLANCO CADETE MASC ROJO 57 - 49
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  13:00
COLEGIO ESCUELA PIAS
ESCUELAS PÍAS C INFANTIL MASCULINO BLANCO 38 - 43
CAMPEONATO AUTONOMICO 3 23/03/2019  13:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO VILA REAL BC 51 - 39
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  12:45
COLEGIO SAN JOSE
JESUITAS AZUL INFANTIL MASCULINO NEGRO 66 - 51
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO CD SAGARDO CORAZÓN GODELLA 31 - 40
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  12:00
PAB MUNÍ JOSE VERAL
VALSIF CBF PUERTO SAGUNTO ALEVIN FEMENINO 24 - 47
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  12:00
POLI MUNÍ MELIANA
CARXOFES MELIANA INFANTIL FEMENINO BLANCO 24 - 30
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  12:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET ROJO CADETE FEMENINO 59 - 53
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  12.30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO NOU BASQUET ALBORAIA 38 - 54
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  11:00
COLEGIO ESCOLAPIAS
CB ESCOLAPIAS FEM B BENJAMIN NEGRO 9 - 41
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  11:00
PAB MUNÍ LA BOSCA
CB BURRIANA ALEVIN MASCULINO BLANCO 63 - 58
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO MARISTAS VALENCIA A 54 - 57
LIGA 2ª FASE 11 23/03/2019  09:30
PAB MUNÍ PATERNA
NOU BASQUET PATERNA NEGRO INFANTIL MASCULINO ROJO 33 - 73
Liga 22 16/03/2019  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION TAU CASTELLO B 70 - 104
Liga 22 16/03/2019  17:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL CB LA POBLA B 62 - 87
LIGA 2ª FASE 10 16/03/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO JOVENS ALMASSERA ROJO 20 - 54
LIGA 2ª FASE 10 16/03/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO SD BALONCESTO CALASANZ NARANJA 84 - 47
CAMPEONATO AUTONOMICO 2 16/03/2019  10:00
PAB MUNI BENIFAIO
BENIFAIO BENJAMIN FEMENINO 22 - 46
LIGA 2ª FASE 10 16/03/2019  09:30
PAB MUNÍ PATERNA
NOU BASQUET PATERNA EL ARMELAR INFANTIL FEMENINO ROJO 37 - 61
LIGA 2ª FASE 10 16/03/2019  00:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET AZUL BENJAMIN ROJO 47 - 24
LIGA 2ª FASE 10 14/03/2019  21:00
PAB MUNI GODELLA
CD SAGRADO CORAZON GODELLA B SENIOR FEMENINO AUTONOMICO 67 - 58
Liga 21 10/03/2019  19:00
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO PICKEN LA CUINA CLARET 59 - 74
LIGA 2ª FASE 9 10/03/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO CB QUART 72 - 49
LIGA 2ª FASE 9 10/03/2019  17:00
PAB MUNI LA BOSCA
CB BURRIANA JUNIOR FEM 59 - 53
LIGA 2ª FASE 9 10/03/2019  13:00
PAB SALESIANOS
CD DON BOSCO VALENCIA BENJAMIN ROJO 53 - 12
LIGA 2ª FASE 7 10/03/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO EEM PICASSENT A 29 - 70
LIGA 2ª FASE 9 10/03/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO AUTONOMICO QUIMIALMEL CASTELLON 82 - 68
Liga 21 10/03/2019  12:00
PAB MUNI EL VEDAT
NB TORRENT SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 68 - 60
LIGA 2ª FASE 9 10/03/2019  10:30
CENTRO DEPORTIVO MUNICIPAL CHIVA
LZF LUCIFER CHIVA INFANTIL FEMENINO BLANCO 30 - 41
LIGA 2ª FASE 9 10/03/2019  10:00
PAB MUNI ALBERTO ARNAL
CBC MANISES INFANTIL MASCULINO ROJO 73 - 82
LIGA 2ª FASE 9 10/03/2019  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO ACD SAN ANTONIO BENAGEBER 50 - 43
LIGA 2ª FASE 9 10/03/2019  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO CD DON BOSCO VLC 51 - 44
LIGA 2ª FASE 9 09/03/2019  20:00
PAB MUNI BENIFAIO
CBM BENIFAIO SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 40 - 74
Liga 21 09/03/2019  18:00
PAB UNIVERSIDAD VALENCIA
ROCKEROS CHE SENIOR MASCULINO ZONAL 52 - 33
LIGA 2ª FASE 9 09/03/2019  13:00
PAB MUNÍ GRAPA
NOU BASQUET FEMENI INFANTIL FEMENINO ROJO 54 - 73
LIGA 2ª FASE 10 09/03/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO ESPORTIU QUARTELL 2 - 0
CAMPEONATO AUTONOMICO 1 09/03/2019  12:00
COLEGIO CLARET
PICKEN CLARET BENJAMIN FEMENINO 37 - 53
LIGA 2ª FASE 9 09/03/2019  11:30
PAB MUNÍ EL QUINT
MISLATA BC VERDE BENJAMIN NEGRO 60 - 18
LIGA 2ª FASE 9 09/03/2019  11:00
ÍES RIU TURIA
CB QUART ROJO INFANTIL MASCULINO BLANCO 54 - 26
LIGA 2ª FASE 9 09/03/2019  11:00
COLEGIO ALEMÁN
CLUB BALONCESTO COLEGIO ALEMAN INFANTIL MASCULINO NEGRO 25 - 43
LIGA 2ª FASE 9 09/03/2019  10:45
COLEGIO NUESTRA SEÑORA DE LORETO
CB NS LORETO VERDE INFANTIL FEM NEGRO 33 - 46
LIGA 2ª FASE 9 09/03/2019  10:30
PAB MUNI LA BOSCA
CB BURRIANA ALEVIN FEMENINO 55 - 43
LIGA 2ª FASE 9 09/03/2019  09:30
PAB MUNÍ PATERNA
NOU BASQUET PATERNA A CADETE MASC ROJO 39 - 48
LIGA 2ª FASE 8 07/03/2019  18:30
POLI MUNÍ BETERA
CB BETERA FERRETERIA ASENSI ALEVIN FEMENINO 2 - 0
LIGA 2ª FASE 8 03/03/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION DENIA BASQUET 71 - 41
LIGA 2ª FASE 8 03/03/2019  16:30
PABELLÓN MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO CB BURRIANA 70 - 29
LIGA 2ª FASE 8 03/03/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO ERCROS ALMUSSAFES 69 - 63
LIGA 2ª FASE 8 03/03/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASC ROJO CD DON BOSCO 56 - 36
Liga 20 02/03/2019  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION ATC COLORES CERAMICOS ONDA 89 - 73
LIGA 2ª FASE 8 02/03/2019  18:00
PAB MUNI BENICARLO
CB BENICARLO SENIOR FEMENINO AUTONOMICO 54 - 59
Liga 20 02/03/2019  17:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL CB BARRIO DEL CRISTO 48 - 63
Liga 20 02/03/2019  12:30
PAB MUNI VIEJO
CEB LLIRIA B JUNIOR MASCULINO ROJO 69 - 56
LIGA 2ª FASE 8 02/03/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO ACADEMIA PETRAHER 0 - 40
LIGA 2ª FASE 8 02/03/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO EMB GODELLA 24 - 58
LIGA 2ª FASE 8 02/03/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO PICKEN LA CUINA CLARET VERDE 59 - 34
LIGA 2ª FASE 8 02/03/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO PICANYA BASQUET FUTUR PISO 25 - 48
LIGA 2ª FASE 8 02/03/2019  12:30
PAB MUNÍ EL VEDAT
CARVA UBF TORRENT CADETE FEMENINO 61 - 49
LIGA 2ª FASE 8 02/03/2019  12:00
PAB MUNÍ VINAROS
CB GIL VINAROS ALEVIN MASCULINO BLANCO 49 - 61
Liga 18 02/03/2019  11:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO VALENCIA BASKET AZUL FEMENINO 45 - 4
LIGA 2ª FASE 9 02/03/2019  11:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO EL PILAR C 53 - 22
LIGA 2ª FASE 8 02/03/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO PICKEN LA CUINA CLARET ROJO 68 - 40
LIGA 2ª FASE 9 02/03/2019  10:00
PAB MUNÍ SILLA
CB SILLA B ALEVIN MASCULINO NEGRO 55 - 24
LIGA 2ª FASE 8 02/03/2019  09:00
PAB MUNÍ 9 DE OCTUBRE
CB ALGEMESI TARONJA ALEVIN MASCULINO ROJO 64 - 24
LIGA 2ª FASE 6 26/02/2019  19:00
PAB MUNÍ BANCAIXA
VILA REAL BC BLAU ALEVIN FEMENINO 46 - 47
LIGA 2ª FASE 7 24/02/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION CB ROLSER PEDREGUER 65 - 44
Liga 19 24/02/2019  17:00
PAB MUNI BENICALAP
CAMPANAR C SENIOR MASCULINO ZONAL 41 - 51
LIGA 2ª FASE 7 24/02/2019  16:30
PABELLÓN MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO ACCIÓN INFORMÁTICA GODELLA 62 - 38
LIGA 2ª FASE 7 24/02/2019  16:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
JUNIOR FEM CB ESCOLAPIAS 39 - 58
LIGA 2ª FASE 7 24/02/2019  13:00
PAB MUNÍ EL.VEDAT
NB TORRENT ALEVIN MASCULINO ROJO 31 - 38
LIGA 2ª FASE 7 24/02/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO AUTONOMICO CB BENICARLO 44 - 45
LIGA 2ª FASE 7 24/02/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASC ROJO SPORTIU XE ALAQUASS AMARILLO 71 - 42
Liga 19 23/02/2019  19:30
PAB MUNI BADIA PEDRERETA
CLINICA BALAGUER MONCADA SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 79 - 90
Liga 19 23/02/2019  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO PICANYA BASQUET FUTURPISO 73 - 90
LIGA 2ª FASE 7 23/02/2019  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO MARISTAS VALENCIA A 38 - 48
LIGA 2ª FASE 7 23/02/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO ACADEMIA PETRAHER 63 - 30
LIGA 2ª FASE 7 23/02/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO CD DON BOSCO VLC 72 - 55
LIGA 2ª FASE 7 23/02/2019  12:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET AZUL ALEVIN MASCULINO BLANCO 67 - 31
LIGA 2ª FASE 7 23/02/2019  12:00
PAB MUNI RENÉ MARIGIL
BASQUET MORVEDRE CADETE FEMENINO 44 - 75
LIGA 2ª FASE 7 23/02/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO LOGOS BASQUET SEDAVI NARANJA 66 - 26
Liga 17 23/02/2019  10:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET FEMNI A BENJAMIN FEMENINO 25 - 59
LIGA 2ª FASE 8 23/02/2019  10:00
POLI MUNÍ MASAMAGRELL
CB MASSAMAGRELL ALEVIN MASCULINO NEGRO 69 - 38
Liga 15 21/02/2019  18:15
COLEGIO CLARET
PICKEN CLARET ROJO BENJAMIN FEMENINO 24 - 43
LIGA 2ª FASE 6 20/02/2019  19:00
PAB MUNI MELIANA
CARXOFES MELIANA JUNIOR FEM 57 - 41
LIGA 2ª FASE 6 19/02/2019  21:00
COL ESCOLAPIAS
CB ESCOLAPIAS SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 49 - 54
LIGA 2ª FASE 4 17/02/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO CD DON BOSCO VALENCIA 66 - 45
LIGA 2ª FASE 5 17/02/2019  19:00
PAB MUNI LA BOSCA
CB BURRIANA SENIOR FEMENINO AUTONOMICO 50 - 61
LIGA 2ª FASE 6 17/02/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO VILA REAL BC A 57 - 54
LIGA 2ª FASE 6 17/02/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO BASQUET MORVEDRE A 58 - 63
LIGA 2ª FASE 6 17/02/2019  12:30
COLEGIO NUESTRA SELORA DE LORETO
CB NS LORETO FESD INFANTIL FEMENINO BLANCO 47 - 43
Liga 10 17/02/2019  11:00
PAB MUNI BENIFAIO
CBM BENIFAIO BENJAMIN FEMENINO 23 - 42
LIGA 2ª FASE 6 17/02/2019  09:30
PAB MUNÍ BENIMACLET
PICKEN LA CUINA AZUL INFANTIL FEMENINO ROJO 37 - 60
Liga 18 16/02/2019  19:30
L´ALQUERIA DEL BASKET
SEDAVI VALENCIA JUNIOR MASCULINO ROJO 75 - 63
Liga 18 16/02/2019  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION EB VILA REAL 82 - 83
Liga 18 16/02/2019  17:00
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL CB COLEGIO ALEMAN 66 - 76
LIGA 2ª FASE 6 16/02/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO CB TABERNES BLANQUES 6 - 47
LIGA 2ª FASE 7 16/02/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO CBC MANISES BLANCO 79 - 39
LIGA 2ª FASE 6 16/02/2019  12:00
ÍES ALCALANS
BASQUET MONTSERRAT INFANTIL FEM NEGRO 45 - 49
Liga 16 16/02/2019  11:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO NOU BASQUET FEMENI CASTELLO 44 - 4
LIGA 2ª FASE 7 16/02/2019  11:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO BASQUET MORVEDRE 57 - 16
LIGA 2ª FASE 6 16/02/2019  10:45
PAB MUNÍ EL VEDAT
NB TORRENT AZUL CADETE MASC ROJO 50 - 62
LIGA 2ª FASE 6 16/02/2019  10:15
PAB MUNÍ NAZARET
CD BALONCESTO PENY ROJA INFANTIL MASCULINO NEGRO 51 - 62
LIGA 2ª FASE 6 16/02/2019  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO FRUTAS VERCHER UPB GANDIA 2008 56 - 16
LIGA 2ª FASE 6 16/02/2019  10:00
ÍES ALCALANS
BASQUET MONSERRAT INFANTIL MASCULINO BLANCO 62 - 25
LIGA 2ª FASE 6 16/02/2019  09:00
PAB MUNÍ EL VEDAT
ESCOLA BASQUET TORRENT BENJAMIN ROJO 48 - 7
LIGA 2ª FASE 6 16/02/2019  09:00
COLEGIO ESCOLAPIAS
CB ESCOLAPIAS B INFANTIL MASCULINO ROJO 53 - 68
LIGA 2ª FASE 4 13/02/2019  18:15
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR A INFANTIL FEMENINO ROJO 59 - 75
LIGA 2ª FASE 5 10/02/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION CB PATRONATO BOCAIRENT 64 - 63
Liga 17 10/02/2019  16:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO ESCUELA PIAS 65 - 81
LIGA 2ª FASE 4 10/02/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO AUTONOMICO VILA REAL BC B 77 - 43
Liga 17 10/02/2019  12:00
PAB MUNI TABERNES BLANQUES
CB TABERNES BLANQUES C SENIOR MASCULINO ZONAL 60 - 62
LIGA 2ª FASE 5 10/02/2019  12:00
PAB MUNI VINAROS
CB GIL COMES VINAROS JUNIOR FEM 54 - 51
LIGA 2ª FASE 5 10/02/2019  09:15
PAB MUNÍ JOSE VERAL
CLUB BALONCESTO PUERTO SAGUNTO ALEVIN MASCULINO BLANCO 83 - 51
LIGA 2ª FASE 5 09/02/2019  19:15
PABELLÓN MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO SAGRADO CORAZÓN A 77 - 56
Liga 17 09/02/2019  18:15
PAB MUNI TABERNES BLANQUES
CB TABERNES BLANQUES SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 73 - 53
LIGA 2ª FASE 5 09/02/2019  16:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO JESUITAS SAN JOSE 52 - 12
LIGA 2ª FASE 5 09/02/2019  16:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO CB BÉTERA INFANTIL NEGRO 38 - 66
LIGA 2ª FASE 5 09/02/2019  16:00
POLI MUNÍ BETERAPOLI MUNÍ BETERA
CB BETERA CADETE VERDE CADETE MASC ROJO 53 - 41
LIGA 2ª FASE 5 09/02/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO HOTEL LA CARRETA CHIVA 49 - 71
LIGA 2ª FASE 10 09/02/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO CB ONDA 100 - 88
LIGA 2ª FASE 5 09/02/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO EL PILAR C 2 - 0
LIGA 2ª FASE 5 09/02/2019  12:00
COLEGIO LA SALLE
CD LA SALLE AZUL ALEVIN MASCULINO ROJO 45 - 48
LIGA 2ª FASE 5 09/02/2019  12:00
PAB MUNÍ SILLA
CB SILLA INFANTIL MASCULINO ROJO 8 - 49
LIGA 2ª FASE 5 09/02/2019  11:00
PAB MUNI CIUTAT DE CASTELLO
CB CASTELLON A CADETE FEMENINO 68 - 50
LIGA 2ª FASE 5 09/02/2019  10:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA ATLÉTICO NARANJA BENJAMIN NEGRO 52 - 2
LIGA 2ª FASE 5 09/02/2019  10:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO UBF TORRENT 33 - 50
LIGA 2ª FASE 6 09/02/2019  09:30
COLEGIO SAN JOSE
JESUITAS 07 ALEVIN MASCULINO NEGRO 40 - 0
LIGA 2ª FASE 3 03/02/2019  19:00
COMPLEXIÓN POLIDEPORTIU MUNICIPAL
CB QUART SENIOR FEMENINO AUTONOMICO 73 - 45
LIGA 2ª FASE 4 03/02/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION MUTUA LEVANTE ALCOI 72 - 57
LIGA 2ª FASE 4 03/02/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO VALENCIA BASKET ROJO 42 - 60
LIGA 2ª FASE 4 03/02/2019  16:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
JUNIOR FEM TAU CERÁMICA MORELLA 32 - 51
Liga 16 03/02/2019  12:30
PAB MUNI EL VEDAT
NB TORRENT AZUL JUNIOR MASCULINO ROJO 68 - 60
LIGA 2ª FASE 2 03/02/2019  12:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO CD DON BOSCO VALENCIA 14 - 33
LIGA 2ª FASE 4 03/02/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASC ROJO VALENCIA BASKET BLANCO 58 - 64
LIGA 2ª FASE 2 03/02/2019  10:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO LZF LUCIFER CHIVA 36 - 38
Liga 16 02/02/2019  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION PICKEN CLARET LA CUINA 60 - 87
Liga 16 02/02/2019  17:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL CLUB BASQUET SILLA 71 - 62
LIGA 2ª FASE 5 02/02/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO CB ESCOLAPIAS FEM B 52 - 11
LIGA 2ª FASE 4 02/02/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO CB BURRIANA 66 - 26
LIGA 2ª FASE 4 02/02/2019  12:30
COLEGIO MARISTAS VALENCIA
MARISTAS VALENCIA A ALEVIN MASCULINO ROJO 51 - 38
LIGA 2ª FASE 4 02/02/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO ESCUELAS PÍAS C 53 - 37
LIGA 2ª FASE 4 02/02/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO JESUITAS AZUL 69 - 46
LIGA 2ª FASE 4 02/02/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO CARXOFES MELIANA 58 - 31
LIGA 2ª FASE 5 02/02/2019  12:00
COL SAGRADO CORAZON
CD SAGARDO CORAZÓN GODELLA ALEVIN MASCULINO NEGRO 53 - 26
Liga 14 02/02/2019  11:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO CB ESCOLAPIAS FEM 61 - 30
LIGA 2ª FASE 5 02/02/2019  11:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO VALSIF CBF PUERTO SAGUNTO 35 - 28
LIGA 2ª FASE 4 02/02/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO NOU BASQUET PATERNA NEGRO 60 - 20
LIGA 2ª FASE 4 02/02/2019  09:00
PALAU ESPORTS ALBORAIA
NOU BASQUET ALBORAIA BENJAMIN ROJO 51 - 48
LIGA 2ª FASE 3 27/01/2019  19:00
ALQUERIA DEL BASQUET
CALVESTRA VALENCIA SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 56 - 54
LIGA 2ª FASE 3 27/01/2019  16:30
PABELLÓN MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO NOU BASQUET PATERNA EL ARMELAR 73 - 33
LIGA 2ª FASE 2 27/01/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO AUTONOMICO CD SAGRADO CORAZON GODELLA B 62 - 69
LIGA 2ª FASE 3 27/01/2019  10:00
POLI MUNÍ SEDAVI
LOGOS BASQUET SEDAVI CADETE MASC ROJO 45 - 53
LIGA 2ª FASE 3 26/01/2019  20:00
PAB MUNI PICANYA
PICANYA BASQUET FUTURPISO JUNIOR FEM 41 - 63
Liga 15 26/01/2019  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION BASQUET ALCASSER A 76 - 74
Liga 15 26/01/2019  17:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL CHESTE BASKET CLUB A 65 - 41
LIGA 2ª FASE 3 26/01/2019  13:00
PAB MUNÍ PICANYA
PICANYA BASQUET 06 INFANTIL MASCULINO BLANCO 61 - 43
LIGA 2ª FASE 3 26/01/2019  13:00
PAB MUNÍ GRAPA
NOU BASQUET FEMENI CASTELLO CADETE FEMENINO 69 - 29
LIGA 2ª FASE 4 26/01/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO ALEVI BLAU 73 - 67
LIGA 2ª FASE 4 26/01/2019  12:30
PAB MUNÍ PATERNA
NOU BSQUET PATERNA ALEVIN FEMENINO 59 - 61
LIGA 2ª FASE 3 26/01/2019  12:30
AB MUNI EL QUINT
MISLATA BC NEGRO INFANTIL MASCULINO ROJO 13 - 53
LIGA 2ª FASE 3 26/01/2019  12:00
PAB MUNÍ PÉREZ PUIG
NB ALZIRA INFANTIL FEM NEGRO 51 - 50
LIGA 2ª FASE 3 26/01/2019  12.30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO VALENCIA BASKET AZUL 45 - 64
LIGA 2ª FASE 3 26/01/2019  11:00
PAB MUNÍ ONDA
CB ONDA ALEVIN MASCULINO BLANCO 72 - 76
LIGA 2ª FASE 3 26/01/2019  10:45
PAB MUNÍ ALDAIA
ALDAIA INFANTIL FEMENINO BLANCO 40 - 68
Liga 13 26/01/2019  10:30
PAB MUNI BANCAIXA
A&A PODOACTIVAVILA REAL BENJAMIN FEMENINO 45 - 44
LIGA 2ª FASE 3 26/01/2019  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO JOVENS LAMASSERA BLANCO 50 - 57
LIGA 2ª FASE 3 26/01/2019  09:30
COLEGIO SAN JOSE DE CALASANZ
SD BALONCESTO CALASANZ NARANJA INFANTIL MASCULINO NEGRO 54 - 71
LIGA 2ª FASE 4 26/01/2019  09:00
PAB MUNÍ ALMASSERA
JOVENS ALMASSERA ROJO BENJAMIN NEGRO 52 - 12
LIGA 2ª FASE 2 20/01/2019  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION CBM BENIFAIO 82 - 60
LIGA 2ª FASE 2 20/01/2019  16:30
PABELLÓN MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO NOU BASQUET FEMENI 69 - 45
Liga 14 20/01/2019  16:00
PAB MUNI ALDAIA
CB ALDAIA SENIOR MASCULINO ZONAL 67 - 52
LIGA 2ª FASE 1 20/01/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO CBC MANISES 06 90 - 52
LIGA 2ª FASE 2 20/01/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO CB NS LORETO VERDE 51 - 11
LIGA 2ª FASE 2 20/01/2019  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
CADETE MASC ROJO NOU BASQUET PATERNA A 44 - 76
Liga 14 19/01/2019  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO PATRONATO VALENCIA BASKET BENI 85 - 79
Liga 14 19/01/2019  18:30
PAB MUNI ALMASSERA
JOVENS ALMASSERA SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 88 - 80
LIGA 2ª FASE 1 19/01/2019  18:30
PAB MUNI CIUTAT CASTELLO
QUIMIALMEL CASTELLON SENIOR FEMENINO AUTONOMICO 53 - 38
LIGA 2ª FASE 2 19/01/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L´ELIANA
JUNIOR FEM CB BURRIANA 59 - 51
LIGA 2ª FASE 2 19/01/2019  12:45
PAB SALESIANOS
CD DON BOSCO VLC ALEVIN MASCULINO ROJO 67 - 50
LIGA 2ª FASE 3 19/01/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO MISLATA BC VERDE 19 - 61
LIGA 2ª FASE 2 19/01/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO CB QUART ROJO 17 - 43
LIGA 2ª FASE 2 19/01/2019  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO CLUB BALONCESTO COLEGIO ALEMAN 71 - 35
LIGA 2ª FASE 3 19/01/2019  11:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO CB BURRIANA 52 - 26
LIGA 2ª FASE 2 19/01/2019  11:00
ÍES RIU TURIA
CB QUART CADETE FEMENINO 54 - 50
LIGA 2ª FASE 3 19/01/2019  10:00
PAB MUNÍ QUARTELL
ESPORTIU QUARTELL ALEVIN MASCULINO NEGRO 40 - 54
LIGA 2ª FASE 2 19/01/2019  09:00
COLEGIO 8 DE ABRIL
ACD SAN ANTONIO BENAGEBER ALEVIN MASCULINO BLANCO 52 - 12
Liga 13 13/01/2019  17:00
PAB MUNI EL CABANYAL
JOVENS DEL GRAO SENIOR MASCULINO ZONAL 57 - 47
LIGA 2ª FASE 1 13/01/2019  17:00
PAB SALESIANOS
CD DON BOSCO CADETE MASC ROJO 60 - 49
LIGA 2ª FASE 1 13/01/2019  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO CARVA UBF TORRENT 33 - 53
LIGA 2ª FASE 2 13/01/2019  13:00
PAB MUNÍ BENIMACLET
PICKEN LA CUINA CLARET ROJO INFANTIL MASCULINO ROJO 53 - 71
Liga 13 12/01/2019  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO ACADEMIA PETRAHER CBJA 60 - 96
Liga 13 12/01/2019  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION CB GIL VINAROS 100 - 58
LIGA 2ª FASE 1 12/01/2019  17:00
NOU PAB DENIA
DENIA BASQUET SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 43 - 67
LIGA 2ª FASE 2 12/01/2019  13:00
COL EL PILAR C
EL PILAR C ALEVIN FEMENINO 40 - 57
LIGA 2ª FASE 1 12/01/2019  12:30
PAB MUNÍ LA BOSCA
CB BURRIANA INFANTIL FEMENINO ROJO 45 - 58
LIGA 2ª FASE 1 12/01/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO CB GIL VINAROS 74 - 54
LIGA 2ª FASE 2 12/01/2019  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO CB SILLA B 42 - 21
LIGA 2ª FASE 1 12/01/2019  12:00
PAB MUNÍ ALMUSSAFES
ERCROS ALMUSSAFES INFANTIL FEM NEGRO 63 - 39
Liga 11 12/01/2019  11:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO EMB GODELLA F 52 - 12
LIGA 2ª FASE 2 12/01/2019  11:00
CP RAMIRO JOVER
ACADEMIA PETRAHER BENJAMIN NEGRO 48 - 8
LIGA 2ª FASE 1 12/01/2019  11:00
PAB MUNÍ PICANYA
PICANYA BASQUET FUTUR PISO INFANTIL FEMENINO BLANCO 56 - 41
LIGA 2ª FASE 1 12/01/2019  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO CB ALGEMESI TARONJA 71 - 47
LIGA 2ª FASE 1 12/01/2019  09:00
PAB MUNÍ GODELLA
EMB GODELLA INFANTIL MASCULINO BLANCO 53 - 12
LIGA 2ª FASE 1 12/01/2019  09:00
COLEGIO CLARET
PICKEN LA CUINA CLARET VERDE INFANTIL MASCULINO NEGRO 21 - 59
Liga 10 23/12/2018  10:00
PAB MUNI GRAPA
NOU BASQUET FEMENI CASTELLO INFANTIL FEMENINO ROJO 70 - 46
Liga 12 22/12/2018  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION INALCO ALCORA CAIXA RURAL 91 - 84
Liga 12 22/12/2018  18:00
PAB MUNI ALAQUAS
SPORTIU XE ALAQUAS JUNIOR MASCULINO ROJO 61 - 54
Liga 12 22/12/2018  17:30
PABELLON AUXILIAR, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL LOGOS BASKET SEDAVI B 61 - 40
Liga 10 22/12/2018  13:00
PAB MUNI BETERA
BETERA CADETE VERDE CADETE MASC ROJO 78 - 51
Liga 10 22/12/2018  12:30
PAB MUNI ALBERTO ARNAL
CBC MANISES NARANJA BENJAMIN ROJO 56 - 29
Liga 10 22/12/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO CD DON BOSCO VLC 6 - 46
Liga 10 22/12/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO SPORTIU-XE ALAQUAS NEGRO 70 - 43
Liga 10 22/12/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO BC MELIANA 7 - 47
Liga 10 22/12/2018  12:30
PAB MUNI ALAQUAS
SPORTIU XE ALAQUAS NEGRO INFANTIL MASCULINO NEGRO 2 - 42
Liga 10 22/12/2018  12:30
COLEGIO MARISATS VALENCIA
MARISTAS VALENCIA INFANTIL MASCULINO ROJO 76 - 36
Liga 10 22/12/2018  10:30
PAB MUNI BETERA
CB BETERA FERRETERIA ASENSI ALEVIN FEMENINO 60 - 51
Liga 10 22/12/2018  09:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO EL PILAR A 21 - 61
Liga 10 21/12/2018  18:00
PALAU ESPORTS ALBORAYA
NOU BASQUET ALBORAIA INFANTIL FEM NEGRO 37 - 24
Liga 10 20/12/2018  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO NOU BASQUET PATERNA 66 - 50
Liga 10 19/12/2018  18:00
PABELLO PLA DE L´ARC
ESCOLA BASQUET LLIRIA ALEVIN MASCULINO ROJO 83 - 43
Liga 10 19/12/2018  18:00
COLEGIO MONTESION
MONTE-SION ALEVIN MASCULINO NEGRO 50 - 9
Liga 11 18/12/2018  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO CB BETERA 54 - 63
Liga 10 16/12/2018  19:00
PALAU ESPORTS ALBORAYA
NOU BASQUET ALBOARYA SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 76 - 60
Liga 11 16/12/2018  18:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL CB UTIEL 85 - 77
Liga 9 16/12/2018  12:30
PAB MUNI ALDAIA
CB ALDAIA CADETE FEMENINO 58 - 63
Liga 9 16/12/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO EL PILAR C 15 - 55
Liga 9 16/12/2018  12:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO VALENCIA BASKET AZUL 42 - 51
Liga 9 16/12/2018  10:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO EB LLIRIA INFANTIL BLAU 59 - 58
Liga 1 15/12/2018  20:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE MASC ROJO VALENCIA BASKET ROJO 55 - 60
Liga 9 15/12/2018  13:00
PAB MUNI PUÇOL
MYWIGO PUÇOL INFANTIL MASCULINO BLANCO 38 - 57
Liga 9 15/12/2018  12:45
PAB MUNI ALBERTO ARNAL
CBC MANISES BLANCO ALEVIN MASCULINO BLANCO 14 - 54
Liga 9 15/12/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO CB BETERA ACADEMIA APRENENT 34 - 64
Liga 9 15/12/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO CB BETERA 52 - 24
Liga 9 15/12/2018  11:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO PICANYA BASQUET FUTURPISO 2 - 0
Liga 9 15/12/2018  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO CB BETERA OPTICA BULEVAR 63 - 25
Liga 9 15/12/2018  10:00
COLEGIO SAGRADO CORAZON
CD SAGRADO CORAZON GODELLA INFANTIL FEMENINO BLANCO 58 - 25
Liga 9 15/12/2018  09:00
PALAU D´ESPORTS DE ALBORAYA
NOU BASQUET ALBORAYA BENJAMIN NEGRO 54 - 20
Liga 9 13/12/2018  18:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET AZUL FEMENINO BENJAMIN FEMENINO 6 - 46
Liga 10 12/12/2018  20:30
PAB MUNI EL VEDAT
UBF TORRENT JUNIOR FEM 46 - 59
Liga 9 11/12/2018  20:45
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION VALENCIA BASKET CALVESTRA 52 - 72
Liga 11 10/12/2018  20:30
PAB CIUTAT DE CASTELLO
TAU CASTELLO B SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 76 - 63
Liga 7 10/12/2018  19:45
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR C JUNIOR FEM 64 - 30
Liga 9 09/12/2018  16:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO PICKEN CLARET AZUL 80 - 40
Liga 10 08/12/2018  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION NB TORRENT 68 - 77
Liga 10 08/12/2018  17:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL CB PICASSENT 69 - 66
Liga 10 08/12/2018  16:00
PAB MUNI TABERNES BLANQUES
CB TABERNES BLANQUES JUNIOR MASCULINO ROJO 83 - 69
Liga 6 05/12/2018  18:30
COLEGIO MONTESION
MONTE SION INFANTIL MASCULINO BLANCO 53 - 13
Liga 2 03/12/2018  17:45
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO ESCOLA BASQUET LLIRIA BLAU 50 - 65
Liga 9 02/12/2018  19:00
PAB MUNI ONDA
ATC COLORES CERAMICOS ONDA SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 82 - 87
Liga 8 02/12/2018  17:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO CB SILLA A 62 - 41
Liga 8 02/12/2018  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO EL PILAR C 73 - 52
Liga 8 02/12/2018  16:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
BENJAMIN FEMENINO VALENCIA BASKET FEMNI A 67 - 29
Liga 9 02/12/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO AUTONOMICO CORTIJO ANDALUZ PUERTO SAGUNTO 52 - 63
Liga 8 02/12/2018  12:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO VALENCIA BASKET NARANJA 13 - 54
Liga 8 02/12/2018  12:00
ALQUERIA DEL BASKET
GENOVES VALENCIA A INFANTIL FEMENINO ROJO 54 - 14
Liga 8 02/12/2018  10:00
PAB MUNI ONE WALL
CB MASAMAGRELL 05 INFANTIL MASCULINO BLANCO 42 - 2
Liga 2 02/12/2018  09:15
PAB MUNI ALAQUAS
SPORTIU XE ALAQUAS AMARILLO CADETE MASC ROJO 40 - 61
Liga 9 01/12/2018  20:00
PAB MUNI LA POBLA DE VALLBONA
CB LA POBLA B SENIOR MASCULINO ZONAL 80 - 66
Liga 9 01/12/2018  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO JOVENS ALMASSERA 55 - 93
Liga 8 01/12/2018  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO CB ACADEMIA SUMMAD 62 - 69
Liga 9 01/12/2018  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR FEM CBF PUERTO SAGUNTO 51 - 72
Liga 9 01/12/2018  13:00
PAB MUNI GODELLA
CB L´HORTA GODELLA B CADETE MASC ROJO 42 - 39
Liga 8 01/12/2018  13:00
COLEGIO ESCOLAPIAS
CB ESCOLAPIAS A INFANTIL FEM NEGRO 35 - 67
Liga 8 01/12/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO BASQUET MORVEDRE 29 - 56
Liga 8 01/12/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO CB MASAMAGRELL 07 34 - 50
Liga 8 01/12/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO CB RIBAROJA CAMP DE TURIA 45 - 55
Liga 1 01/12/2018  11:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO CBM BENIFAIO 63 - 36
Liga 8 01/12/2018  11:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO CB SILLA 46 - 62
Liga 8 01/12/2018  10:45
PABELLO PLA DE L´ARC
ESCOLA BASQUET LLIRIA BENJAMIN NEGRO 42 - 0
Liga 8 01/12/2018  09:00
CENTRO DEPORTIVO MUNICIPAL
POLLO PLANES CB CHIVA ALEVIN MASCULINO BLANCO 7 - 48
Liga 7 30/11/2018  17:45
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO CB L´HORTA GODELLA 67 - 56
Liga 5 26/11/2018  18:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO MONTE-SION 11 - 51
Liga 7 26/11/2018  18:00
PAB MUNI GODELLA
PC LOCURA GODELLA B INFANTIL MASCULINO ROJO 75 - 42
Liga 8 25/11/2018  19:00
PAB MUNI BENIMACLET
PICKEN LA CUINA CLARET JUNIOR MASCULINO ROJO 41 - 51
Liga 8 25/11/2018  19:00
PAB MUNI GODELLA
CD SAGRADO CORAZON GODELLA SENIOR FEMENINO AUTONOMICO 64 - 57
Liga 8 25/11/2018  12:00
PAB MUNI LA POBLA VALLBONA
CB LA POBLA JUNIOR FEM 43 - 35
Liga 8 25/11/2018  12:00
PABELLON VIEJO
CEB LLIRIA CADETE MASC ROJO 56 - 46
Liga 7 25/11/2018  12:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO CB L´HORTA GODELLA 17 - 52
Liga 7 25/11/2018  11:00
PAB SALESIANOS
CD DON BOSCO INFANTIL MASCULINO NEGRO 66 - 64
Liga 7 25/11/2018  10:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
ALEVIN MASCULINO BLANCO CB SILLA B 2 - 0
Liga 7 24/11/2018  19:30
PAB MUNI BENIMACLET
PICKEN CLARET ROJO INFANTIL FEMENINO ROJO 67 - 63
Liga 8 24/11/2018  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION CLINICA BALAGUER MONCADA 87 - 73
Liga 8 24/11/2018  17:45
PAB MUNI GODELLA
TALLERES B&B GODELLA SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 83 - 44
Liga 8 24/11/2018  17:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL ROCKEROS CHE 58 - 51
Liga 7 24/11/2018  13:00
PAB MUNI ONDA
CB ONDA BENJAMIN ROJO 28 - 54
Liga 7 24/11/2018  13:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET AZUL INFANTIL FEM NEGRO 50 - 10
Liga 7 24/11/2018  12:45
COL. NUESTRA SEÑORA DE LORETO
CB NS LORETO FESD ALEVIN FEMENINO 40 - 27
Liga 7 24/11/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO HOTEL LA CARRETA CB CHIVA 14 - 54
Liga 7 24/11/2018  12:30
PAB MUNI PATERNA
NOU BASQUET PATERNA AMARILLO ALEVIN MASCULINO ROJO 29 - 52
Liga 7 24/11/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO EL CORTIJO ANDALUZ PUERTO SAGU 19 - 60
Liga 7 24/11/2018  11:00
PAB MUNI GRAPA
NOU BASQUET FEMENI CASTELLO BENJAMIN FEMENINO 3 - 43
Liga 7 24/11/2018  09:15
PABELLO PLA DE L´ARC
ESCOLA BASQUET LLIRIA BLAU ALEVIN MASCULINO NEGRO 55 - 39
LIGA 2ª FASE 1 24/11/2018  09:15
PAB MUNÍ PLA DE L´ARC
ALEVI BLAU ALEVIN MASCULINO NEGRO 0 - 2
Liga 6 23/11/2018  18:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO BURJASSOT CB 23 - 49
Liga 1 23/11/2018  17:45
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO VALENCIA BASKET ROJO 37 - 60
Liga 6 22/11/2018  18:15
COLEGIO MARISTAS
MARISTAS VALENCIA BENJAMIN NEGRO 54 - 13
Liga 5 21/11/2018  18:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO ESCOLA BASQUET LLIRIA 45 - 54
Liga 7 18/11/2018  19:00
PAB MUNI GRAPA
NOU BASQUET FEMENI CASTELLO SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 87 - 49
Liga 6 18/11/2018  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO PICKEN CLARET VERDE 35 - 61
Liga 7 18/11/2018  17:30
CENTRO DE TECNIFICACION VILAREAL
EB VILA REAL SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 83 - 74
Liga 5 18/11/2018  13:00
PAB SALESIANOS
CD DON BOSCO VLC BENJAMIN NEGRO 42 - 16
Liga 6 18/11/2018  12:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO YOUNG STAR VILLAREAL 66 - 73
Liga 7 18/11/2018  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE MASC ROJO SPORTIU XE ALAQUAS AMARILLO 61 - 57
Liga 7 17/11/2018  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO CEB LLIRIA B 71 - 63
Liga 7 17/11/2018  19:00
PAB MUNI ANDRES NICOLAS
CB BARRIO DEL CRISTO SENIOR MASCULINO ZONAL 77 - 83
Liga 5 17/11/2018  19:00
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR INFANTIL FEMENINO BLANCO 71 - 31
Liga 7 17/11/2018  18:00
COLEGIO RAMIRO JOVER
CB PETRAHER SENIOR FEMENINO AUTONOMICO 55 - 45
Liga 6 17/11/2018  13:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO PICKEN CLARET ROJO 41 - 21
Liga 6 17/11/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO NEGRO ACD SAN ANTONIO BENAGEBER 9 - 49
Liga 6 17/11/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO CB QUART ROJO 47 - 44
Liga 6 17/11/2018  10:45
PAB MUNI ALDAIA
ALDAIA INFANTIL FEMENINO BLANCO 43 - 59
Liga 6 17/11/2018  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO CBC MANISES NARANJA 43 - 77
Liga 6 17/11/2018  10:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO CB ESCOLAPIAS B 59 - 23
Liga 6 17/11/2018  09:30
POLI MUNI SEDAVI
CB SEDAVI G ALEVIN MASCULINO BLANCO 14 - 44
Liga 6 17/11/2018  09:30
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET ROJO CADETE FEMENINO 65 - 43
Liga 5 14/11/2018  18:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO CB ESCOLAPIAS FEM 49 - 17
Liga 6 11/11/2018  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION NOU BASQUET PATERNA 63 - 70
Liga 6 11/11/2018  17:00
PAB MUNI PICANYA
PICANYA BASQUET FUTURPISO JUNIOR MASCULINO ROJO 86 - 59
Liga 5 11/11/2018  16:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO NOU BASQUET FEMENI CASTELLO 46 - 47
Liga 6 11/11/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO AUTONOMICO BURJASSOT CB 77 - 68
Liga 5 11/11/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO CBC MANISES NARANJA 21 - 57
Liga 4 11/11/2018  12:00
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN FEMENINO A&A PODOACTIVAVILA REAL 52 - 21
Liga 2 11/11/2018  11:30
CENTRO DEPORTIVO MUNICIPAL
HOTEL LA CARRETA CB CHIVA BENJAMIN NEGRO 53 - 12
Liga 6 11/11/2018  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE MASC ROJO BETERA CADETE VERDE 63 - 73
Liga 5 11/11/2018  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO NOU BASQUET ALBORAIA 56 - 15
Liga 6 10/11/2018  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION CB TABERNES BLANQUES 73 - 89
Liga 6 10/11/2018  17:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL CAMPANAR C 63 - 55
Liga 6 10/11/2018  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR FEM NOU BASQUET PATERNA 41 - 86
Liga 5 10/11/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO SPORTIU XE ALAQUAS NEGRO 63 - 23
Liga 5 10/11/2018  11:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO CB BETERA FERRETERIA ASENSI 40 - 59
Liga 5 10/11/2018  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO MARISTAS VALENCIA 35 - 75
Liga 5 10/11/2018  10:00
PAB MUNI MELIANA
BC MELIANA INFANTIL MASCULINO BLANCO 50 - 10
Liga 5 10/11/2018  09:30
PAB MUNI PATERNA
NOU BASQUET PATERNA CADETE FEMENINO 36 - 44
Liga 5 10/11/2018  09:00
PAB MUNI ALAQUAS
SPORTIU-XE ALAQUAS NEGRO ALEVIN MASCULINO BLANCO 46 - 33
Liga 3 08/11/2018  20:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO AUTONOMICO CD SAGRADO CORAZON GODELLA 49 - 62
Liga 2 05/11/2018  18:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO ROJO NOU BASQUET PATERNA AMARILLO 49 - 9
Liga 5 04/11/2018  19:00
COLEGIO ALEMAN
CB COLEGIO ALEMAN SENIOR MASCULINO ZONAL 70 - 63
Liga 5 04/11/2018  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION NOU BASQUET ALBOARYA 48 - 56
Liga 4 04/11/2018  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO CB ALDAIA 70 - 47
Liga 4 04/11/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO CD SAGRADO CORAZON GODELLA 0 - 40
Liga 4 04/11/2018  11:00
PAB MUNI BENIMACLET
PICKEN CLARET AZUL INFANTIL FEMENINO ROJO 52 - 61
Liga 4 04/11/2018  10:30
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR C INFANTIL FEM NEGRO 61 - 20
Liga 4 04/11/2018  10:00
PAB MUNI BETERA
CB BETERA INFANTIL MASCULINO NEGRO 29 - 43
Liga 5 03/11/2018  19:30
PAB MUNI BENIMACLET
PICKEN CLARET LA CUINA SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 78 - 58
Liga 5 03/11/2018  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO SEDAVI VALENCIA 50 - 68
Liga 5 03/11/2018  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR FEM UBF TORRENT 55 - 85
Liga 5 03/11/2018  17:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET ROJO CADETE MASC ROJO 62 - 53
Liga 4 03/11/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO NOU BASQUET ALBORAYA 10 - 51
Liga 4 03/11/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO MYWIGO PUÇOL 42 - 46
Liga 4 03/11/2018  12:00
L´ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET AZUL BENJAMIN ROJO 0 - 2
Liga 4 03/11/2018  11:00
POLI MUNI BETERA
CB BETERA OPTICA BULEVAR ALEVIN MASCULINO ROJO 43 - 63
Liga 4 03/11/2018  11:00
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO CBC MANISES BLANCO 57 - 17
Liga 4 03/11/2018  10:00
PAB MUNI VIEJO
EB LLIRIA INFANTIL BLAU INFANTIL MASCULINO ROJO 19 - 59
Liga 4 03/11/2018  09:00
POLI MUNI BETERA
CB BETERA ACADEMIA APRENENT ALEVIN MASCULINO NEGRO 53 - 12
Liga 4 03/11/2018  09:00
PAB MUNI PICANYA
PICANYA BASQUET FUTURPISO ALEVIN FEMENINO 40 - 45
Liga 2 30/10/2018  19:15
PAB MUNI GODELLA
CB L´HORTA GODELLA CADETE FEMENINO 57 - 64
Liga 4 28/10/2018  20:00
PAB MUNI JOSE VERAL
CORTIJO ANDALUZ PUERTO SAGUNTO SENIOR FEMENINO AUTONOMICO 85 - 48
Liga 4 28/10/2018  19:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET CALVESTRA SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 62 - 45
Liga 4 28/10/2018  18:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL CB TABERNES BLANQUES C 72 - 56
Liga 4 28/10/2018  16:30
PAB MUNI JOSE VERAL
CBF PUERTO SAGUNTO JUNIOR FEM 57 - 29
Liga 3 28/10/2018  16:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO GENOVES VALENCIA A 7 - 47
Liga 3 28/10/2018  12:30
COLEGIO EL PILAR
EL PILAR C CADETE FEMENINO 31 - 59
Liga 4 28/10/2018  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE MASC ROJO CB L´HORTA GODELLA B 47 - 61
Liga 3 28/10/2018  10:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO CB ESCOLAPIAS A 49 - 17
Liga 3 28/10/2018  09:30
PAB MUNI RENE MARIGIL
BASQUET MORVEDRE BENJAMIN ROJO 38 - 29
Liga 4 27/10/2018  20:00
PAB MUNI ALCASSER
BASQUET ALCASSER A SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 72 - 70
Liga 3 27/10/2018  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO CB MASAMAGRELL 05 8 - 49
Liga 4 27/10/2018  18:30
PAB MUNI PETXINA
ESCUELA PIAS JUNIOR MASCULINO ROJO 72 - 48
Liga 3 27/10/2018  16:00
PAB MUNI RIBA ROJA
CB RIBAROJA CAMP DE TURIA INFANTIL MASCULINO NEGRO 61 - 59
Liga 3 27/10/2018  13:00
ALQUERIA DEL BASKET
VALENCIA BASKET NARANJA INFANTIL FEMENINO BLANCO 55 - 14
Liga 3 27/10/2018  13:00
PAB MUNI BETERA
CB ACADEMIA SUMMAD INFANTIL MASCULINO ROJO 54 - 48
Liga 3 27/10/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO ESCOLA BASQUET LLIRIA 2 - 42
Liga 3 27/10/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO POLLO PLANES CB CHIVA 63 - 23
Liga 3 27/10/2018  12:00
PAB MUNI SILLA
CB SILLA A ALEVIN MASCULINO ROJO 49 - 68
Liga 3 27/10/2018  10:00
POLI MUNI MASSAMAGRELL
CB MASAMAGRELL 07 ALEVIN MASCULINO NEGRO 81 - 48
Liga 3 27/10/2018  10:00
PAB MUNI SILLA
CB SILLA ALEVIN FEMENINO 77 - 48
Liga 1 26/10/2018  18:45
POLI MUNI BURJASSOT
BURJASSOT CB BENJAMIN ROJO 56 - 57
Liga 1 26/10/2018  18:00
COLEGIO ESCUELA PIAS
CB ESCOLAPIAS B ALEVIN MASCULINO ROJO 53 - 78
Liga 2 25/10/2018  19:15
PAB MUNI GODELLA
CB L´HORTA GODELLA INFANTIL FEMENINO BLANCO 42 - 2
Liga 2 25/10/2018  18:15
PISTAS DE TAULES
ALEVIN FEMENINO CB NS LORETO FESD 39 - 48
Liga 2 25/10/2018  18:00
PAB MUNI GODELLA
EMB GODELLA F BENJAMIN FEMENINO 19 - 53
Liga 2 23/10/2018  19:00
IES RIU TURIA
CB QUART ROJO INFANTIL MASCULINO NEGRO 63 - 49
Liga 2 23/10/2018  18:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN ROJO CB ONDA 2 - 0
Liga 3 21/10/2018  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION TALLERES B&B GODELLA 57 - 82
Liga 2 21/10/2018  16:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO ROJO PICKEN CLARET ROJO 46 - 66
Liga 2 21/10/2018  16:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO ROJO PC LOCURA GODELLA B 56 - 74
Liga 1 21/10/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEMENINO BLANCO ALDAIA 70 - 32
Liga 3 21/10/2018  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR FEM CB LA POBLA 54 - 43
Liga 3 21/10/2018  10:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE MASC ROJO CEB LLIRIA 49 - 81
Liga 2 21/10/2018  09:15
PAB MUNI JOSE VERAL
EL CORTIJO ANDALUZ PUERTO SAGU INFANTIL MASCULINO BLANCO 61 - 29
Liga 3 20/10/2018  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO NB TORRENT AZUL 84 - 46
Liga 3 20/10/2018  19:15
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION JOVENS ALMASSERA 80 - 77
Liga 3 20/10/2018  19:00
PAB MUNI SILLA
CLUB BASQUET SILLA SENIOR MASCULINO ZONAL 71 - 72
Liga 2 20/10/2018  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL FEM NEGRO VALENCIA BASKET AZUL 33 - 55
Liga 1 20/10/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO NEGRO CD DON BOSCO 35 - 41
Liga 1 20/10/2018  12:15
PAB MUNI BANCAIXA
YOUNG STAR VILLAREAL INFANTIL FEMENINO ROJO 87 - 75
Liga 2 20/10/2018  10:00
PAB MUNI SILLA
CB SILLA B ALEVIN MASCULINO BLANCO 21 - 62
Liga 1 16/10/2018  19:15
COLEGIO CLARET
PICKEN CLARET VERDE INFANTIL FEM NEGRO 36 - 25
Liga 2 14/10/2018  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION NOU BASQUET FEMENI CASTELLO 59 - 74
Liga 2 14/10/2018  17:30
PAB MUNI CHESTE
CHESTE BASKET CLUB A SENIOR MASCULINO ZONAL 49 - 65
Liga 2 14/10/2018  17:00
PAB MUNI VINAROS
CB GIL VINAROS SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 89 - 83
Liga 2 14/10/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR FEMENINO AUTONOMICO CB PETRAHER 50 - 74
Liga 2 13/10/2018  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR FEM EL PILAR C 48 - 35
Liga 1 13/10/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
BENJAMIN NEGRO MARISTAS VALENCIA 4 - 45
Liga 1 13/10/2018  12:30
PISTAS DE TAULES
ALEVIN MASCULINO BLANCO CB SEDAVI G 2 - 0
Liga 1 13/10/2018  12:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
INFANTIL MASCULINO BLANCO MONTE SION 27 - 61
Liga 1 13/10/2018  10:00
COLEGIO 8 DE ABRIL
ACD SAN ANTONIO BENAGEBER ALEVIN MASCULINO NEGRO 55 - 14
Liga 1 09/10/2018  20:00
PAB MUNI ALCORA
INALCO ALCORA CAIXA RURAL SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 73 - 66
Liga 1 07/10/2018  19:00
PAB MUNI PATERNA
NOU BASQUET PATERNA SENIOR FEMENINO 1ª DIVISION 77 - 64
Liga 1 07/10/2018  17:30
PABELLON PRINCIPAL, P. L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ZONAL CB ALDAIA 61 - 54
Liga 1 07/10/2018  16:30
PAB MUNI PATERNA
NOU BASQUET PATERNA JUNIOR FEM 106 - 38
Liga 1 07/10/2018  10:30
PABELLON MUNICIPAÑ BURJASSOT
BURJASSOT CB SENIOR FEMENINO AUTONOMICO 50 - 57
Liga 1 06/10/2018  19:00
COLEGIO SANTO CALIZ
PATRONATO VALENCIA BASKET BENI JUNIOR MASCULINO ROJO 68 - 62
1/4 FINAL SENIOR FEM 0 23/09/2018  16:30
Pabellón Municipla L'Eliana
CADETE FEMENINO Vila-real, B.C. 46 - 63
1/4 FINAL SENIOR FEM 0 23/09/2018  12:00
Pabellón Municipal L'Eliana
INFANTIL FEMENINO BLANCO Vila-real, B.C. "B" 48 - 58
LLIGA VALENCIANA 3 19/09/2018  20:30
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION PICANYA BASQUET FUTUR-PISO 70 - 69
LLIGA VALENCIANA 2 15/09/2018  20:00
PAB MUNI ALCASSER
BASQUET ALCASSER A SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION 77 - 72
SEMIFINAL AUOTONOMICA 3 09/09/2018  17:00
PAB. MUNICIPAL BENIMACLET
PICKEN CLARET CADETE FEMENINO 43 - 2
LLIGA VALENCIANA 1 08/09/2018  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO 1ª DIVISION JOVENS ALMASSERA 85 - 71
SEMIFINAL AUOTONOMICA 2 05/09/2018  19:30
PABELLON MUNICIPAL L´ELIANA
CADETE FEMENINO CD SAGRADO CORAZON GODELLA 50 - 69
SEMIFINAL AUOTONOMICA 1 02/09/2018  12:30
NOU PABELLO DENIA
DENIA BASQUET 03 CADETE FEMENINO 52 - 47

Comparteix a:
  • google+