Liga
11
|
17/12/2023
19:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANT CUGAT SES
|
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB E
|
Juvenil B
|
4 - 1
|
|
Liga
11
|
17/12/2023
12:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Juvenil C
|
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU
|
2 - 0
|
|
Liga
11
|
17/12/2023
10:30
--
|
MAS CATARRO, CF.B. "A"
|
Aleví B
|
9 - 0
|
|
Liga
11
|
17/12/2023
09:00
--
|
IGUALADA, C.F. "A"
|
Prebenjamí A
|
5 - 3
|
|
Liga
12
|
16/12/2023
17:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Juvenil A
|
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC.
|
2 - 1
|
|
Liga
11
|
16/12/2023
12:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. NOU PINS VENS
|
BLANCA SUBUR, C.F. "A"
|
Aleví A
|
9 - 1
|
|
Liga
11
|
16/12/2023
11:45
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Cadet B
|
LA GRANADA, C.F. "A"
|
8 - 2
|
|
Liga
11
|
16/12/2023
10:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Benjamí B
|
Pª JOVE DE LES ROQUETES "A"
|
4 - 4
|
|
Liga
11
|
16/12/2023
09:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANT PAU D'ORDAL
|
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA "A"
|
Benjamí A
|
2 - 2
|
|
Liga
0
|
16/12/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL CEM PARC DEL GARRAF (1)
|
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU F
|
Infantil A
|
3 - 3
|
|
Liga
12
|
16/12/2023
09.30
--
|
Cadet A
|
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
|
1 - 4
|
|
Liga
11
|
3/12/2023
18:15
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE CORBERA DE LLOBR
|
CORBERA , C.F. "A"
|
Juvenil A
|
1 - 6
|
|
Liga
10
|
3/12/2023
12:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. AITANA BONMATÍ CON
|
RIBES, C.D. "B"
|
Juvenil C
|
6 - 1
|
|
Liga
10
|
3/12/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. NOU PINS VENS
|
BLANCA SUBUR, C.F. "C"
|
Cadet B
|
5 - 2
|
|
Liga
11
|
2/12/2023
11:45
CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES 2 Camps
|
IGUALADA, C.F. "C"
|
Cadet A
|
2 - 2
|
|
Liga
10
|
2/12/2023
11:15
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Infantil A
|
CUBELLES, C.F. "B"
|
2 - 3
|
|
Liga
10
|
2/12/2023
11:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Aleví A
|
LA GRANADA, C.F. "A"
|
2 - 1
|
|
Liga
10
|
2/12/2023
10:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE LA MÚNIA
|
CASTELLVI MARCA ASSOC. ESP. "
|
Benjamí B
|
6 - 6
|
|
Liga
10
|
2/12/2023
09.30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Benjamí A
|
CUBELLES, C.F. "C"
|
3 - 3
|
|
Liga
10
|
2/12/2023
09.30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Aleví B
|
MARC BARTRA 2020, C.F. "B"
|
1 - 4
|
|
Liga
10
|
2/12/2023
09.30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Prebenjamí A
|
BLANCA SUBUR, C.F. "A"
|
0 - 7
|
|
Liga
9
|
26/11/2023
17:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. PAS BLAU
|
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. "A"
|
Aleví A
|
10 - 3
|
|
Liga
9
|
26/11/2023
12:30
CAMP DE FUTBOL CEM PARC DEL GARRAF (1)
|
VILANOVA GELTRU C.F. "B"
|
Juvenil B
|
1 - 22
|
|
Liga
9
|
26/11/2023
11:30
ESTADI MPAL. DE SANTA MARGARIDA DE MONTB
|
SAN MAURO, U.D. "A"
|
Prebenjamí A
|
5 - 0
|
|
Liga
9
|
26/11/2023
10:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. NOU PINS VENS
|
BLANCA SUBUR, C.F. "C"
|
Infantil A
|
4 - 1
|
|
Liga
10
|
25/11/2023
17:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Juvenil A
|
RIUDEBITLLES, C.D. "A"
|
2 - 1
|
|
Liga
9
|
25/11/2023
13:15
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Juvenil C
|
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANC
|
0 - 4
|
|
Liga
10
|
25/11/2023
11:15
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Cadet A
|
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB E
|
2 - 2
|
|
Liga
9
|
25/11/2023
11:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
CUBELLES, C.F. "B"
|
Benjamí A
|
3 - 5
|
|
Liga
9
|
25/11/2023
10:30
CAMP DE FUTBOL CEM PARC DEL GARRAF (2)
|
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU F
|
Aleví B
|
5 - 3
|
|
Otras
3
|
25/11/2023
10:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. DER GELIDA
|
C.F. GELIDA
|
Mainada
|
1 - 7
|
|
Liga
9
|
25/11/2023
10:30
CAMP DE FUTBOL CEM PARC DEL GARRAF (2)
|
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU F
|
Benjamí B
|
5 - 3
|
|
Liga
9
|
25/11/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Cadet B
|
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU F
|
0 - 3
|
|
Liga
8
|
19/11/2023
17:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. D'AIGUADOLÇ
|
SITGES, U.E. "B"
|
Cadet B
|
1 - 9
|
|
Liga
9
|
19/11/2023
16:00
C.D.F. MPAL. DE CORBERA DE LLOBRECAT
|
CORBERA, C.F. "A"
|
Cadet A
|
5 - 2
|
|
Liga
8
|
19/11/2023
12:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. D'AIGUADOLÇ
|
SITGES, U.E. "A"
|
Juvenil A
|
0 - 3
|
|
Liga
9
|
19/11/2023
11:45
C.D.F. MPAL. JOSEP PONS I VENTUR
|
CUBELLES, C.F. "A"
|
Juvenil B
|
2 - 4
|
|
Liga
8
|
18/11/2023
13:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Juvenil C
|
MARTINENCA, U.E. "A"
|
0 - 1
|
|
Liga
8
|
18/11/2023
12:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Prebenjamí A
|
MARC BARTRA 2020, C.F. "A"
|
0 - 10
|
|
Liga
8
|
18/11/2023
11:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Infantil A
|
VILANOVA GELTRU, C.F. "E"
|
6 - 0
|
|
Liga
8
|
18/11/2023
10:30
C.D.F. CEM PARC DEL GARRAF (2)
|
B. VILANOVA 2015 C.N.F. "A"
|
Benjamí B
|
5 - 3
|
|
Liga
8
|
18/11/2023
09:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Aleví A
|
F.E.A. VILAFRANACA "C
|
0 - 6
|
|
Liga
8
|
18/11/2023
09.30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Aleví B
|
A. IGUALADI, S.E.F. "C"
|
5 - 4
|
|
Liga
8
|
18/11/2023
09.30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Benjamí A
|
M. BARTRA 2020, C.F. "C"
|
8 - 0
|
|
Liga
7
|
11/11/2023
13;30
CAMP DE FUTBOL CEM PARC DEL GARRAF (1)
|
VILANOVA GELTRU C.F. "A"
|
Prebenjamí A
|
11 - 1
|
|
Liga
7
|
11/11/2023
13:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. LA TRIOLA
|
SANT SADURNI, U.E. "A"
|
Aleví A
|
2 - 3
|
|
Liga
7
|
11/11/2023
10:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE LES ROQUETES
|
Pª JOVE DE LES ROQUETES "A"
|
Aleví B
|
2 - 12
|
|
Liga
7
|
11/11/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. C.F.CAPELLADES
|
CAPELLADES, C.F. "B"
|
Benjamí A
|
1 - 9
|
|
Liga
7
|
11/11/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Benjamí B
|
RIBES, C.D. "B"
|
2 - 9
|
|
Liga
6
|
5/11/2023
11:55
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANT CUGAT SESG
|
SANT CUGAT SESGARRIGUES CLUB
|
Benjamí B
|
4 - 3
|
|
Liga
6
|
4/11/2023
11:15
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Prebenjamí A
|
SITGES, U.E. "A"
|
0 - 10
|
|
Liga
6
|
4/11/2023
09:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Aleví B
|
RIBES, C.D. "C"
|
9 - 1
|
|
Liga
6
|
4/11/2023
09:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Benjamí A
|
BASE VILANOVA 2015, CLUB NOU F
|
4 - 4
|
|
Liga
6
|
4/11/2023
09:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Aleví A
|
RIUDEBITLLES, C.D. "A"
|
3 - 6
|
|
Liga
5
|
28/10/2023
13:42
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANT PERE DE RIU
|
ODENA, C.E. "A"
|
Aleví A
|
6 - 3
|
|
Liga
5
|
28/10/2023
10:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Benjamí B
|
VILANOVA GELTRU C.F. "C"
|
4 - 9
|
|
Liga
5
|
28/10/2023
10:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. LA TRIOLA
|
SANT SADURNI, U.E. "A"
|
Prebenjamí A
|
10 - 0
|
|
Liga
5
|
28/10/2023
10:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE LA MÚNIA
|
CASTELLVI MARCA ASSOC. ESP.
|
Aleví B
|
0 - 9
|
|
Liga
5
|
28/10/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL CEM PARC DEL GARRAF (2)
|
IGUALADA, C.F. "E"
|
Benjamí A
|
2 - 5
|
|
Liga
4
|
21/10/2023
11:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Benjamí B
|
SITGES, U.E. "C"
|
5 - 3
|
|
Liga
4
|
21/10/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Benjamí A
|
FATIMA, F.C. "B"
|
11 - 1
|
|
Liga
4
|
21/10/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Aleví B
|
BLANCA SUBUR, C.F. "D"
|
2 - 6
|
|
Liga
4
|
21/10/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Aleví A
|
IGUALADA, C.F. "D"
|
6 - 2
|
|
Liga
4
|
20/10/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. JOSEP PONS I VENTU
|
CUBELLES, C.F. "A"
|
Prebenjamí A
|
6 - 0
|
|
Liga
3
|
15/10/2023
10:30
CAMP DE FUTBOL CEM PARC DEL GARRAF (1)
|
VILANOVA GELTRU C.F. "D"
|
Aleví B
|
0 - 3
|
|
Liga
3
|
15/10/2023
10:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Prebenjamí A
|
ATENEU IGUALADI, S.E.F. "A"
|
2 - 5
|
|
Liga
3
|
15/10/2023
09:00
MARC BARTRA 2020, C.F. "A"
|
MARC BARTRA 2020, C.F. "A"
|
Aleví A
|
8 - 1
|
|
Liga
3
|
14/10/2023
10:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE GELIDA
|
GELIDA, C.F. "A"
|
Benjamí A
|
10 - 3
|
|
Liga
3
|
14/10/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANTA MARGARIDA
|
MAS CATARRO, CF.B. "A"
|
Benjamí B
|
6 - 1
|
|
Liga
2
|
8/10/2023
09:45
CAMP DE FUTBOL MPAL. LA GRAVA
|
AVINYONET, U.E. "A"
|
Benjamí A
|
3 - 6
|
|
Liga
2
|
7/10/2023
10:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Aleví A
|
CUBELLES, C.F. "C"
|
3 - 0
|
|
Liga
2
|
7/10/2023
09:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE LES ROQUETES
|
Pª JOVE DE LES ROQUETES "A"
|
Prebenjamí A
|
1 - 2
|
|
Liga
2
|
7/10/2023
09:00
ESTADI ZEM DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS
|
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRAN
|
Aleví B
|
5 - 0
|
|
Liga
1
|
1/10/2023
12:45
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Benjamí A
|
RIUDEBITLLES, C.D. "A"
|
3 - 5
|
|
Liga
1
|
1/10/2023
10:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Aleví B
|
SITGES, U.E. "C"
|
1 - 5
|
|
Liga
1
|
1/10/2023
10:30
CAMP DE FUTBOL CEM PARC DEL GARRAF (1)
|
VILANOVA GELTRU C.F. "B"
|
Aleví A
|
4 - 8
|
|
Liga
1
|
1/10/2023
09:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
|
Prebenjamí A
|
RIBES, C.D. "A"
|
4 - 6
|
|
Liga
1
|
30/9/2023
10:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ESPIRAL
|
MARC BARTRA 2020, C.F. "D"
|
Benjamí B
|
4 - 3
|
|