OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Calendaris/Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 1 05/10/2019  11:10
Gavà
ESCOLA F. GAVA, C. Benjamí "A" 5 - 2
Liga 1 05/10/2019  12:00
Sitges
BLANCA SUBUR, C.F. Aleví "A" 3 - 4
Liga 2 12/10/2019  09:00
Moja
Benjamí "A" SITGES, U.E. 1 - 7
Liga 1 12/10/2019  10:30
Moja
Aleví "B" SANT SADURNI, U.E. 4 - 3
Liga 2 12/10/2019  11:00
Moja
Aleví "A" VILANOVA GELTRU C.F. 4 - 3
Liga 1 12/10/2019  12:00
Moja
Aleví "C" FUNDACIO ATLETIC VILAFRANCA 0 - 7
Liga 1 12/10/2019  13:00
Hostalets de Pierola
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F Infantil "B" -
Liga 1 12/10/2019  17:00
Sta Margarida de Montbui
SAN MAURO, U.D. Cadet "B" 6 - 1
Liga 1 13/10/2019  11:30
Moja
Infantil "A" CUBELLES, C.F. 5 - 1
Liga 1 13/10/2019  13:00
Moja
Cadet "A" CUBELLES, C.F. 0 - 6
Liga 3 19/10/2019  10:00
Moja
Benjamí "A" FUNDACIO UE CORNELLA 4 - 5
Liga 2 19/10/2019  10:15
Sta Margarida de Montbui
SAN MAURO, U.D. Prebenjamí "A" 2 - 4
Liga 2 19/10/2019  11:00
Moja
Infantil "B" DESCANS -
Liga 3 19/10/2019  12:00
Moja
Aleví "A" FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA 1 - 7
Liga 2 19/10/2019  12:15
Vilanova i la Geltrú
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE Aleví "C" 4 - 2
Liga 2 19/10/2019  19:30
Sitges
SITGES, U.E. Cadet "A" 2 - 3
Liga 2 20/10/2019  10:00
Sant Cugat Sesgarrigues
SANT CUGAT SESGARRIGUES CE Aleví "B" 1 - 7
Liga 2 20/10/2019  13:00
Roquetes
Pª JOVE DE LES ROQUETES Infantil "A" 1 - 3
Liga 2 20/10/2019  17:00
Moja
Cadet "B" SANT CUGAT SESGARRIGUES CE 2 - 4
Liga 3 26/10/2019  09:00
Moja
Aleví "B" SITGES, U.E. 10 - 0
Liga 3 26/10/2019  09:00
Moja
Aleví "C" RIBES, C.D. 2 - 2
Liga 3 26/10/2019  11:00
St Jaume del Domenys
BASE MARC BARTRA CF Prebenjamí "A" 0 - 4
Liga 4 26/10/2019  11:05
Igualada
IGUALADA, C.F. Aleví "A" 6 - 3
Liga 4 26/10/2019  11:45
Cervellò
LA PALMA CERVELLO, U.E Benjamí "A" 6 - 2
Liga 3 26/10/2019  12:00
Moja
Infantil "B" VILANOVA GELTRU C.F. 0 - 6
Liga 3 26/10/2019  16:00
Sant Sadurní
SANT SADURNI, U.E. Cadet "A" 16 - 0
Liga 3 27/10/2019  -
--
Infantil "A" Descans -
Liga 3 27/10/2019  12:00
Moja
Cadet "B" HORTONENC, F.C. 3 - 0
Liga 5 02/11/2019  09:00
Moja
Benjamí "A" IGUALADA, C.F. 5 - 1
Liga 4 02/11/2019  10:30
Olivella
OLIVELLA, C.E. Aleví "C" 8 - 5
Liga 4 02/11/2019  10:30
Moja
Prebenjamí "A" FUNDACIO ATLETIC VILAFRANCA 4 - 7
Liga 5 02/11/2019  11:00
Moja
Aleví "A" PIERA, A.E. 4 - 7
Liga 4 02/11/2019  11:30
Vilanova del Camí
ANOIA , C.E. Infantil "B" 11 - 1
Liga 4 02/11/2019  12:00
Fátima
FATIMA, F.C. Cadet "B" 3 - 2
Liga 4 03/11/2019  10:00
Sitges
BLANCA SUBUR, C.F Aleví "B" 2 - 13
Liga 4 03/11/2019  13:00
Moja
Infantil "A" BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE 9 - 1
Liga 4 03/11/2019  17:00
Moja
Cadet "A" BLANCA SUBUR, C.F 0 - 6
Liga 1 06/11/2019  19:00
Moja
Prebenjamí "A" SANT SADURNI, U.E. 2 - 1
Liga 5 09/11/2019  09:00
Moja
Aleví "C" BASE MARC BARTRA CF 1 - 10
Liga 6 09/11/2019  09:00
Roquetes
Pª JOVE DE LES ROQUETES Benjamí "A" 1 - 4
Liga 5 09/11/2019  11:00
Roquetes
Pª JOVE DE LES ROQUETES Prebenjamí "A" 2 - 3
Liga 5 09/11/2019  11:00
Moja
Infantil "B" FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA 2 - 3
Liga 6 09/11/2019  12:15
St Pere de Riudebitlles
RIUDEBITLLES, C.D. Aleví "A" 3 - 5
Liga 5 09/11/2019  12:25
Sta. Margarida i Els Monjos
MAS CATARRO, CF.B. Infantil "A" 0 - 7
Liga 5 09/11/2019  13:00
Moja
Cadet "B" IGUALADA, C.F. 1 - 0
Liga 5 10/11/2019  -
--
Aleví "B" DESCANS -
Liga 6 16/11/2019  12:15
St Joan de Mediona
MEDIONA, C.F. Cadet "B" 0 - 2
Liga 6 17/11/2019  09:00
Sitges
SITGES, U.E. Aleví "C" 5 - 6
Liga 7 17/11/2019  09:00
Moja
Benjamí "A" PIERA, A.E. 2 - 1
Liga 6 17/11/2019  10:00
Moja
Aleví "B" BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE 1 - 2
Liga 6 17/11/2019  10:30
Moja
Prebenjamí "A" MAS CATARRO, CF.B. 3 - 4
Liga 7 17/11/2019  12:00
Moja
Aleví "A" CUBELLES, C.F. 1 - 6
Liga 6 17/11/2019  12:00
Moja
Cadet "A" RIBES, C.D. 1 - 2
Liga 6 17/11/2019  13:30
Igualada
IGUALADA, C.F. Infantil "B" 4 - 1
Liga 6 17/11/2019  17:00
Moja
Infantil "A" FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA 3 - 0
Liga 7 23/11/2019  09:00
Moja
Aleví "C" BLANCA SUBUR, C.F. 1 - 2
Liga 8 23/11/2019  09:00
Vilanova i la Geltrú
VILANOVA GELTRU C.F. Benjamí "A" 7 - 0
Liga 7 23/11/2019  09:15
Les Cabanyes
LES CABANYES, F.C. Prebenjamí "A" 5 - 1
Liga 7 23/11/2019  11:45
St Pere de Ribes
RIBES, C.D. Aleví "B" 4 - 5
Liga 7 23/11/2019  12:00
Torrelles de Foix
BASE TORRELLES CF Infantil "A" 0 - 3
Liga 7 23/11/2019  12:00
Moja
Infantil "B" FATIMA, F.C. 7 - 0
Liga 7 23/11/2019  13:00
Moja
Cadet "B" SUBIRATS UNIO ESPORTIVA 10 - 0
Liga 7 24/11/2019  10:00
St Cugat Sesgarrigues
SANT CUGAT SESGARRIGUES CE Cadet "A" 1 - 0
Liga 8 24/11/2019  10:30
Òdena
SITGES, U.E. Aleví "A" 10 - 2
Liga 8 30/11/2019  11:00
Vilanova i la Geltrú
VILANOVA GELTRU C.F. Aleví "C" 15 - 0
Liga 8 30/11/2019  13:30
Piera
PIERA, A.E. Infantil "B" 1 - 4
Liga 8 30/11/2019  19:15
Òdena
ODENA, C.E. Cadet "B" 4 - 0
Liga 9 01/12/2019  09:30
Moja
Aleví "A" ANOIA , C.E. 2 - 5
Liga 8 01/12/2019  10:00
Moja
Aleví "B" GELIDA, C.F. 7 - 0
Liga 8 01/12/2019  11:30
Moja
Prebenjamí "A" PIERA, A.E. 3 - 0
Liga 8 01/12/2019  11:30
Moja
Infantil "A" VILANOVA GELTRU C.F. 7 - 0
Liga 9 01/12/2019  13:00
Moja
Benjamí "A" ANOIA , C.E. 2 - 1
Liga 8 01/12/2019  13:30
Moja
Cadet "A" SUBIRATS UNIO ESPORTIVA 0 - 1
Liga 5 05/12/2019  19:00
La Granada
LA GRANADA, C.F. Cadet "A" 4 - 0
Liga 10 14/12/2019  09:00
Gavà
ESCOLA F. GAVA, C. Aleví "A" 11 - 3
Liga 9 14/12/2019  10:45
La Granada
LA GRANADA, C.F. Aleví "B" 2 - 7
Liga 9 14/12/2019  12:30
St Pere de Riudebitlles
RIUDEBITLLES, C.D. Cadet "A" 4 - 0
Liga 9 15/12/2019  09:00
Cubelles
CUBELLES, C.F. Prebenjamí "A" 3 - 1
Liga 10 15/12/2019  09:15
Vilafranca del Penedès
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA Benjamí "A" 3 - 3
Liga 9 15/12/2019  09:30
Moja
Aleví "C" Pª JOVE DE LES ROQUETES 3 - 3
Liga 9 15/12/2019  10:30
Sitges
SITGES, U.E. Infantil "A" 0 - 3
Liga 9 15/12/2019  11:30
Moja
Infantil "B" LA POBLA CLARAMUNT, C.F. 2 - 1
Liga 9 15/12/2019  19:00
Moja
Cadet "B" ATENEU IGUALADI, S.E.F. 8 - 0
Liga 10 21/12/2019  09:25
Sta Margarida i Els Monjos
MAS CATARRO, CF.B Aleví "C" 4 - 0
Liga 10 21/12/2019  11:45
Vilanova del Camí
ANOIA , C.E. Cadet "B" 1 - 4
Liga 10 22/12/2019  09:30
Moja
Aleví "B" CUBELLES, C.F. 4 - 2
Liga 11 22/12/2019  09:30
Moja
Aleví "A" ATLETIC SANT JUST . F. C. 1 - 8
Liga 10 22/12/2019  10:00
Vilafranca del Penedès
PENEDES ESPIRALL CF Infantil "B" -
Liga 10 22/12/2019  11:30
Moja
Infantil "A" PENEDES ESPIRALL CF 10 - 0
Liga 10 22/12/2019  11:30
Moja
Prebenjamí "A" ANOIA , C.E. 2 - 2
Liga 11 22/12/2019  13:00
Moja
Benjamí "A" BLANCA SUBUR, C.F. 0 - 4
Liga 10 22/12/2019  13:30
Moja
Cadet "A" Pª JOVE DE LES ROQUETES 0 - 8
Liga 12 11/01/2020  10:00
Òdena
ODENA, C.E. Benjamí "A" 1 - 5
Liga 11 11/01/2020  10:45
Vilanova i la Geltrú
VILANOVA GELTRU C.F. Aleví "B" 0 - 7
Liga 12 11/01/2020  13:40
Òdena
ODENA, C.E. Aleví "A" 5 - 3
Liga 11 11/01/2020  13:45
Vilanova i la Geltrú
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE Cadet "A" 1 - 0
Liga 11 12/01/2020  09:30
Moja
Aleví "C" SUBIRATS UNIO ESPORTIVA 0 - 5
Liga 11 12/01/2020  10:00
Sitges
BLANCA SUBUR, C.F. Infantil "A" 0 - 12
Liga 11 12/01/2020  11:00
Igualada
IGUALADA, C.F. Prebenjamí "A" 8 - 1
Liga 11 12/01/2020  11:30
Moja
Infantil "B" ODENA, C.E. 0 - 5
Liga 11 12/01/2020  13:30
Moja
Cadet "B" CALAF, U.D. 4 - 1
Liga 12 18/01/2020  10:00
Vilafranca del Penedès
PENEDES ESPIRALL CF Aleví "C" 6 - 2
Liga 12 18/01/2020  12:30
Vilafranca del Penedès
PENEDES -ESPIRALL CF Cadet "B" 0 - 1
Liga 13 19/01/2020  09:30
Moja
Aleví "A" RIBES, C.D. 4 - 2
Liga 12 19/01/2020  09:30
Moja
Aleví "B" Pª JOVE DE LES ROQUETES 12 - 3
Liga 12 19/01/2020  11:00
Calaf
CALAF, U.D. Infantil "B" 1 - 0
Liga 12 19/01/2020  11:30
Moja
Infantil "A" RIBES, C.D 4 - 1
Liga 12 19/01/2020  11:30
Moja
Prebenjamí "A" LA GRANADA, C.F. 2 - 4
Liga 13 19/01/2020  13:00
Moja
Benjamí "A" BASE MARC BARTRA CF 0 - 5
Liga 12 19/01/2020  13:30
Moja
Cadet "A" PENEDES ESPIRALL CF 3 - 0
Liga 14 25/01/2020  09:00
Cubelles
CUBELLES, C.F. Benjamí "A" 1 - 4
Liga 13 25/01/2020  10:00
Òdena
ODENA, C.E. Prebenjamí "A" 0 - 0
Liga 13 25/01/2020  10:00
St Cugat Sesgarrigues
SANT CUGAT SESGARRIGUES CE Aleví "C" 7 - 2
Liga 13 25/01/2020  11:00
St Martí Sarroca
MARTINENCA, U.E. Infantil "A" 0 - 2
Liga 13 25/01/2020  11:45
Moja
Infantil "B" SAN MAURO, U.D. 1 - 4
Liga 13 25/01/2020  12:00
Santa Margarida i Els Monjos
MAS CATARRO, CF.B. Aleví "B" 6 - 3
Liga 14 25/01/2020  13:30
Sta Margarida de Montbui
SAN MAURO, U.D. Aleví "A" 10 - 0
Liga 13 25/01/2020  13:30
Moja
Cadet "B" GELIDA, C.F. 0 - 0
Liga 13 26/01/2020  10:00
St Martí Sarroca
MARTINENCA, U.E. Cadet "A" 3 - 2
Liga 14 01/02/2020  09:35
Sta Coloma de Queralt
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. Cadet "B" 1 - 6
Liga 14 01/02/2020  12:00
Masquefa
MASQUEFA, F.C. Infantil "B" 4 - 0
Liga 14 02/02/2020  09:00
Moja
Aleví "B" SUBIRATS UNIO ESPORTIVA 4 - 4
Liga 14 02/02/2020  09:00
Moja
Aleví "C" CANYELLES ASSOC. ESP. CF. 1 - 9
Liga 15 02/02/2020  10:40
Moja
Aleví "A" SANT SADURNI, U.E. 7 - 2
Liga 14 02/02/2020  11:00
Moja
Infantil "A" ST CUGAT SESGARRIGUES CE 3 - 0
Liga 14 02/02/2020  12:00
Moja
Prebenjamí "A" SITGES, U.E. 4 - 9
Liga 15 02/02/2020  13:00
Moja
Benjamí "A" SANT SADURNI, U.E. 2 - 2
Liga 14 02/02/2020  13:00
Moja
Cadet "A" MAS CATARRO, CF.B. 0 - 3
Liga 15 08/02/2020  09:00
Vilanova i la Geltrú
VILANOVA GELTRU C.F. Cadet "A" 7 - 1
Liga 15 08/02/2020  09:30
Canyelles
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. Infantil "A" 1 - 4
Liga 15 08/02/2020  11:45
Cubelles
CUBELLES, C.F. Aleví "C" 7 - 1
Liga 15 08/02/2020  12:30
Vilanova i la Geltrú
VILANOVA GELTRU C.F. Prebenjamí "A" 5 - 3
Liga 15 09/02/2020  09:30
Igualada
IGUALADA, C.F Aleví "B" 0 - 3
Liga 16 09/02/2020  10:30
Moja
Aleví "A" BLANCA SUBUR, C.F. 5 - 4
Liga 15 09/02/2020  11:30
Moja
Cadet "B" VILANOVA GELTRU C.F. 2 - 2
Liga 16 09/02/2020  12:30
Moja
Benjamí "A" ESCOLA F. GAVA, C. 3 - 6
Liga 15 09/02/2020  13:30
Moja
Infantil "B" ATENEU IGUALADI, S.E.F. 2 - 0
Liga 16 15/02/2020  09:00
Vilafranca del Penedès
FUNDACIO ATLETIC VILAFRANCA Aleví "C" 10 - 1
Liga 17 15/02/2020  10:45
Vilanova i la Geltrú
VILANOVA GELTRU C.F. Aleví "A" 4 - 2
Liga 16 15/02/2020  11:00
Moja
Infantil "B" HOSTALETS DE PIEROLA, C.F -
Liga 17 15/02/2020  12:15
Sitges
SITGES, U.E. Benjamí "A" 7 - 1
Liga 16 15/02/2020  14:45
Cubelles
CUBELLES, C.F. Infantil "A" 0 - 7
Liga 16 15/02/2020  19:30
Cubelles
CUBELLES, C.F. Cadet "A" 5 - 0
Liga 16 16/02/2020  10:00
Sant Sadurní
SANT SADURNI, U.E. Prebenjamí "A" 1 - 1
Liga 16 16/02/2020  11:00
Sant Sadurní
SANT SADURNI, U.E. Aleví "B" 4 - 5
Liga 16 16/02/2020  11:30
Moja
Cadet "B" SAN MAURO, U.D. 1 - 2
Liga 18 29/02/2020  10:30
Vilafranca del Penedès
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA Aleví "A" 5 - 3
Liga 17 29/02/2020  13:00
Moja
Cadet "A" SITGES, U.E. 5 - 3
Liga 17 01/03/2020  00:00
--
DESCANS Infantil "B" -
Liga 17 01/03/2020  10:00
Sant Cugat Sesgarrigues
SANT CUGAT SESGARRIGUES CE Cadet "B" 3 - 4
Liga 17 01/03/2020  10:30
Moja
Prebenjamí "A" SAN MAURO, U.D. -
Liga 18 01/03/2020  11:30
Cornellà
FUNDACIO UE CORNELLA Benjamí "A" 1 - 1
Liga 17 01/03/2020  11:30
Moja
Aleví "C" BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE 2 - 14
Liga 17 01/03/2020  11:30
Moja
Aleví "B" SANT CUGAT SESGARRIGUES CE 10 - 0
Liga 17 01/03/2020  13:30
Moja
Infantil "A" Pª JOVE DE LES ROQUETES 3 - 0
Liga 18 07/03/2020  -
--
Descans Infantil "A" -
Liga 18 07/03/2020  09:00
Vilanova i la Geltrú
VILANOVA GELTRU C.F. Infantil "B" 8 - 0
Liga 18 07/03/2020  11:30
St Pere de Ribes
RIBES, C.D. Aleví "C" 4 - 4
Liga 18 07/03/2020  12:00
St Llorenç d'Hortons
HORTONENC, F.C. Cadet "B" 1 - 3
Liga 18 08/03/2020  09:00
Sitges
SITGES, U.E. Aleví "B" 1 - 5
Liga 18 08/03/2020  10:00
Moja
Prebenjamí "A" BASE MARC BARTRA CF 9 - 1
Liga 19 08/03/2020  11:00
Moja
Aleví "A" IGUALADA, C.F. 3 - 8
Liga 19 08/03/2020  13:00
Moja
Benjamí "A" LA PALMA CERVELLO, U.E 2 - 1
Liga 18 08/03/2020  17:00
Moja
Cadet "A" SANT SADURNI, U.E. 0 - 9
Liga 19 14/03/2020  10:45
Vilafranca del Penedès
FUNDACIO ATLETIC VILAFRANCA Prebenjamí "A" -
Liga 19 14/03/2020  16:00
Vilanova i la Geltrú
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE Infantil "A" -
Liga 19 14/03/2020  17:00
Sitges
BLANCA SUBUR, C.F Cadet "A" -
Liga 20 15/03/2020  09:30
Igualada
IGUALADA, C.F. Benjamí "A" -
Liga 19 15/03/2020  10:30
Moja
Aleví "B" BLANCA SUBUR, C.F -
Liga 19 15/03/2020  11:00
Moja
Infantil "B" ANOIA , C.E. -
Liga 19 15/03/2020  12:00
Moja
Aleví "C" OLIVELLA, C.E. -
Liga 19 15/03/2020  13:00
Moja
Cadet "B" FATIMA, F.C. -
Liga 20 15/03/2020  16:00
Piera
PIERA, A.E. Aleví "A" -
Liga 20 21/03/2020  -
--
DESCANS Aleví "B" -
Liga 21 21/03/2020  09:00
Moja
Benjamí "A" Pª JOVE DE LES ROQUETES -
Liga 21 21/03/2020  09:00
Moja
Aleví "A" RIUDEBITLLES, C.D. -
Liga 20 21/03/2020  10:00
St Jaume del Domenys
BASE MARC BARTRA CF Aleví "C" -
Liga 20 21/03/2020  10:30
Moja
Prebenjamí "A" Pª JOVE DE LES ROQUETES -
Liga 20 21/03/2020  11:00
Moja
Infantil "A" MAS CATARRO, CF.B. -
Liga 20 21/03/2020  13:30
Igualada
IGUALADA, C.F. Cadet "B" -
Liga 20 21/03/2020  17:00
Moja
Cadet "A" LA GRANADA, C.F. -
Liga 20 22/03/2020  09:00
Vilafranca del Penedès
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA Infantil "B" -
Liga 21 28/03/2020  10:00
Sta Margarida i Els Monjos
MAS CATARRO, CF.B. Prebenjamí "A" -
Liga 21 28/03/2020  11:00
Moja
Infantil "B" IGUALADA, C.F. -
Liga 22 28/03/2020  11:30
Cubelles
CUBELLES, C.F. Aleví "A" -
Liga 21 28/03/2020  12:00
Moja
Aleví "C" SITGES, U.E. -
Liga 21 28/03/2020  12:15
Vilanova i la Geltrú
BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE Aleví "B" -
Liga 21 28/03/2020  13:00
Moja
Cadet "B" MEDIONA, C.F. -
Liga 21 28/03/2020  15:00
St Pere de Ribes
RIBES, C.D. Cadet "A" -
Liga 21 29/03/2020  09:00
Vilafranca del Penedès
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA Infantil "A" -
Liga 22 29/03/2020  10:00
Piera
PIERA, A.E. Benjamí "A" -
Liga 23 04/04/2020  09:00
Moja
Aleví "A" SITGES, U.E. -
Liga 23 04/04/2020  09:00
Moja
Benjamí "A" VILANOVA GELTRU C.F. -
Liga 22 04/04/2020  10:30
Moja
Aleví "B" RIBES, C.D. -
Liga 22 04/04/2020  10:30
Moja
Prebenjamí "A" LES CABANYES, F.C. -
Liga 22 04/04/2020  11:00
Moja
Infantil "A" BASE TORRELLES CF -
Liga 22 04/04/2020  11:00
Subirats
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA Cadet "B" -
Liga 22 04/04/2020  12:00
Fátima
FATIMA, F.C. Infantil "B" -
Liga 22 04/04/2020  17:00
Moja
Cadet "A" SANT CUGAT SESGARRIGUES CE -
Liga 22 05/04/2020  10:00
Sitges
BLANCA SUBUR, C.F. Aleví "C" -
Liga 24 18/04/2020  10:00
Vilanova del Camí
ANOIA , C.E. Aleví "A" -
Liga 24 18/04/2020  10:30
Vilanova del Camí
ANOIA , C.E. Benjamí "A" -
Liga 23 18/04/2020  11:00
Vilanova i la Geltrú
VILANOVA GELTRU C.F. Infantil "A" -
Liga 23 18/04/2020  11:00
Moja
Infantil "B" PIERA, A.E. -
Liga 23 18/04/2020  11:30
Piera
PIERA, A.E. Prebenjamí "A" -
Liga 23 18/04/2020  12:00
Moja
Aleví "C" VILANOVA GELTRU C.F. -
Liga 23 18/04/2020  12:30
Subirats
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA Cadet "A" -
Liga 23 18/04/2020  13:00
Moja
Cadet "B" ODENA, C.E. -
Liga 23 19/04/2020  10:00
Gelida
GELIDA, C.F. Aleví "B" -
Liga 25 25/04/2020  09:00
Moja
Aleví "A" ESCOLA F. GAVA, C. -
Liga 24 25/04/2020  09:00
Roquetes
Pª JOVE DE LES ROQUETES Aleví "C" -
Liga 25 25/04/2020  09:00
Moja
Benjamí "A" FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA -
Liga 24 25/04/2020  10:30
Moja
Prebenjamí "A" CUBELLES, C.F. -
Liga 24 25/04/2020  10:30
Moja
Aleví "B" LA GRANADA, C.F. -
Liga 24 25/04/2020  11:30
Moja
Infantil "A" SITGES, U.E. -
Liga 24 25/04/2020  12:00
Pobla de Claramunt
LA POBLA CLARAMUNT, C.F. Infantil "B" -
Liga 24 25/04/2020  16:00
Igualada
ATENEU IGUALADI, S.E.F. Cadet "B" -
Liga 24 25/04/2020  17:00
Moja
Cadet "A" RIUDEBITLLES, C.D. -
Liga 25 02/05/2020  10:00
Vilafranca del Penedès
PENEDES -ESPIRALL CF Infantil "A" -
Liga 25 02/05/2020  11:00
Moja
Infantil "B" PENEDES ESPIRALL CF -
Liga 25 02/05/2020  11:30
Cubelles
CUBELLES, C.F. Aleví "B" -
Liga 25 02/05/2020  12:00
Vilanova del Camí
ANOIA , C.E. Prebenjamí "A" -
Liga 25 02/05/2020  12:00
Moja
Aleví "C" MAS CATARRO, CF.B -
Liga 26 02/05/2020  12:00
Sitges
BLANCA SUBUR, C.F. Benjamí "A" -
Liga 25 02/05/2020  13:00
Moja
Cadet "B" ANOIA , C.E. -
Liga 25 02/05/2020  16:00
Roquetes
Pª JOVE DE LES ROQUETES Cadet "A" -
Liga 26 03/05/2020  18:30
St Just Desvern
ATLETIC SANT JUST . F. C. Aleví "A" -
Liga 27 09/05/2020  09:00
Moja
Aleví "A" ODENA, C.E. -
Liga 27 09/05/2020  09:00
Moja
Benjamí "A" ODENA, C.E. -
Liga 26 09/05/2020  09:30
Subirats
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA Aleví "C" -
Liga 26 09/05/2020  10:30
Calaf
CALAF, U.D. Cadet "B" -
Liga 26 09/05/2020  10:30
Moja
Aleví "B" VILANOVA GELTRU C.F. -
Liga 26 09/05/2020  10:30
Moja
Prebenjamí "A" IGUALADA, C.F. -
Liga 26 09/05/2020  11:00
Moja
Infantil "A" BLANCA SUBUR, C.F. -
Liga 26 09/05/2020  12:15
Òdena
ODENA, C.E. Infantil "B" -
Liga 26 09/05/2020  17:00
Moja
Cadet "A" BASE VILANOVA LA GELTRU, FP.UE -
Liga 27 16/05/2020  09:00
La Granada
LA GRANADA, C.F. Prebenjamí "A" -
Liga 27 16/05/2020  10:00
Roquetes
Pª JOVE DE LES ROQUETES Aleví "B" -
Liga 28 16/05/2020  10:00
Banyeres del Penedès
BASE MARC BARTRA CF Benjamí "A" -
Liga 27 16/05/2020  11:00
Moja
Infantil "B" CALAF, U.D. -
Liga 27 16/05/2020  11:30
Vilafranca del Penedès
PENEDES ESPIRALL CF Cadet "A" -
Liga 28 16/05/2020  11:30
St Pere de Ribes
RIBES, C.D. Aleví "A" -
Liga 27 16/05/2020  12:00
Moja
Aleví "C" PENEDES ESPIRALL CF -
Liga 27 16/05/2020  13:00
Moja
Cadet "B" PENEDES -ESPIRALL CF -
Liga 27 16/05/2020  13:00
St Pere de Ribes
RIBES, C.D Infantil "A" -
Liga 29 23/05/2020  09:00
Moja
Benjamí "A" CUBELLES, C.F. -
Liga 29 23/05/2020  09:00
Moja
Aleví "A" SAN MAURO, U.D. -
Liga 28 23/05/2020  10:30
Moja
Prebenjamí "A" ODENA, C.E. -
Liga 28 23/05/2020  10:30
Moja
Aleví "B" MAS CATARRO, CF.B. -
Liga 28 23/05/2020  11:00
Moja
Infantil "A" MARTINENCA, U.E. -
Liga 28 23/05/2020  12:00
Moja
Aleví "C" SANT CUGAT SESGARRIGUES CE -
Liga 28 23/05/2020  17:00
Moja
Cadet "A" MARTINENCA, U.E. -
Liga 28 24/05/2020  12:00
Santa Margarida de Montbui
SAN MAURO, U.D. Infantil "B" -
Liga 28 24/05/2020  12:00
Gelida
GELIDA, C.F. Cadet "B" -
Liga 29 30/05/2020  09:30
Subirats
SUBIRATS UNIO ESPORTIVA Aleví "B" -
Liga 29 30/05/2020  10:00
Sta Margarida i Els Monjos
MAS CATARRO, CF.B. Cadet "A" -
Liga 30 30/05/2020  10:45
Sant Sadurní
SANT SADURNI, U.E. Aleví "A" -
Liga 29 30/05/2020  11:00
Moja
Infantil "B" MASQUEFA, F.C. -
Liga 29 30/05/2020  11:45
Canyelles
CANYELLES ASSOC. ESP. CF. Aleví "C" -
Liga 29 30/05/2020  13:00
Moja
Cadet "B" SANTA COLOMA QUERALT, U.E. -
Liga 29 31/05/2020  10:00
St Cugat Sesgarrigues
ST CUGAT SESGARRIGUES CE Infantil "A" -
Liga 29 31/05/2020  10:15
Sitges
SITGES, U.E. Prebenjamí "A" -
Liga 30 31/05/2020  12:00
Sant Sadurní
SANT SADURNI, U.E. Benjamí "A" -
Liga 30 06/06/2020  09:30
Igualada
ATENEU IGUALADI, S.E.F. Infantil "B" -
Liga 30 06/06/2020  10:30
Moja
Aleví "B" IGUALADA, C.F -
Liga 30 06/06/2020  10:30
Moja
Prebenjamí "A" VILANOVA GELTRU C.F. -
Liga 30 06/06/2020  11:00
Moja
Infantil "A" CANYELLES ASSOC. ESP. CF. -
Liga 30 06/06/2020  12:00
Moja
Aleví "C" CUBELLES, C.F. -
Liga 30 06/06/2020  17:00
Moja
Cadet "A" VILANOVA GELTRU C.F. -
Liga 30 06/06/2020  18:00
Vilanova i la Geltrú
VILANOVA GELTRU C.F. Cadet "B" -

Comparteix a: