OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Próximos Partidos


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
CAMPEONATO AUTONOMICO 8 29/02/2020  13:00
PAB. MUNICIPAL GRAPA
NOU BÀSQUET FEMENÍ CASTELLÓ CADETE FEMENINO ROJO -
Liga 20 29/02/2020  16:00
PAB MUNI BETERA
CB BETERA JUNIOR MASCULINO ROJO -
Liga 20 29/02/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO SPORTIU XE ALAQUAS -
CAMPEONATO AUTONOMICO 8 29/02/2020  18:30
PAB. MUNICIPAL JOSÉ VERA
EL CORTIJO ANDALUZ PUERTO SAGU SENIOR FEMENINO ROJO -
Liga 20 29/02/2020  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO CLINICA BALAGUER MONCADA -
LIGA 2ª FASE 8 01/03/2020  12:30
POLI MUNICIPAL L'ELIANA
CADETE FEMENINO NEGRO LOGOS BASKET SEDAVÍ -
LIGA 2ª FASE 8 01/03/2020  17:00
COMPLEX POLI MUNICIPAL
C.B. QUART JUNIOR FEM -
LIGA 2ª FASE 8 01/03/2020  19:00
PAB. MUNICIPAL JOSÉ VERAL
LEJ OLEO HIDRÁULICA PUERTO SAG SENIOR FEMENINO NEGRO -
LIGA 2ª FASE 9 07/03/2020  12:45
COL NUESTRA SEÑORA DE LORETO
C.B. NS LORETO FESD NEGRO CADETE FEMENINO NEGRO -
LIGA 2ª FASE 9 07/03/2020  17:00
POLI MUNICIPAL L'ELIANA
JUNIOR FEM TAU CERÁMICA MORELLA ELS PORTS -
Liga 21 07/03/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO SEDAVI VALENCIA -
Liga 21 07/03/2020  18:00
PAB MUNI BENIFAIO
CBM ROQUETTE BENIFAIO SENIOR MASCULINO ROJO -
LIGA 2ª FASE 9 08/03/2020  12:30
POLI MUNICIPAL L'ELIANA
SENIOR FEMENINO NEGRO C.B. BURRIANA -
Liga 21 08/03/2020  16:30
PAB MUNI LA BOSCA
CB BURRIANA B SENIOR MASCULINO NEGRO -
CAMPEONATO AUTONOMICO 9 08/03/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L'ELIANA
SENIOR FEMENINO ROJO EL PILAR AZUL -
CAMPEONATO AUTONOMICO 9 08/03/2020  19:00
POLI MUNICIPAL L'ELIANA
CADETE FEMENINO ROJO VALENCIA BÀSQUET B -
CAMPEONATO AUTONOMICO 10 14/03/2020  10:00
PAB. MUNICIPAL RAFAEL PASTOR
C.B. SAN BLAS ALICANTE A CADETE FEMENINO ROJO -
LIGA 2ª FASE 10 14/03/2020  16:00
PAB. MUNICIPAL VINAROS
C.B. GIL COMES VINAROS JUNIOR FEM -
Liga 22 14/03/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO CB MONCOFA -
LIGA 2ª FASE 10 14/03/2020  18:00
PAB. MUNICIPAL VINAROS
C.B. GIL COME VINAROZ SENIOR FEMENINO NEGRO -
Liga 22 14/03/2020  19:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO ROJO NB TORRENT -
LIGA 2ª FASE 10 15/03/2020  10:00
PAB MUNICIPAL PA PETXINA
C.B. TLL ABASTOS CADETE FEMENINO NEGRO -
Liga 22 15/03/2020  19:00
PAB MUNI GODELLA
CB L´HORTA GODELLA B JUNIOR MASCULINO ROJO -
CAMPEONATO AUTONOMICO 10 15/03/2020  19:00
PALAU ESPORTS ALBORAYA
NOU BÀSQUET ALBORAYA NEGRO SENIOR FEMENINO ROJO -
LIGA 2ª FASE 11 21/03/2020  17:00
POLI MUNIPAL L'ELIANA
JUNIOR FEM SM HYDRAULIC PUERTO SAGUNTO -
Liga 23 21/03/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO CEB LLIRIA B -
Liga 23 21/03/2020  20:30
PAB MUNI CIUTAT DE CASTELLO
ANT SOLUCIONES GRAU CASTELLON SENIOR MASCULINO NEGRO -
LIGA 2ª FASE 11 22/03/2020  12:30
POLI MUNICIPAL L'ELIANA
CADETE FEMENINO NEGRO C.D. DON BOSCO VLC -
LIGA 2ª FASE 11 22/03/2020  12:30
POLI MUNIPAL L'ELIANA
SENIOR FEMENINO NEGRO C.B. LA POBLA -
CAMPEONATO AUTONOMICO 11 22/03/2020  19:00
POLI MUNICIPAL L'ELIANA
CADETE FEMENINO ROJO FUNDACIÓN VALENCIA BÀSQUET A -
CAMPEONATO AUTONOMICO 11 22/03/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L'ELIANA
SENIOR FEMENINO ROJO NOU BÀSQUET FEMENÍ CASTELLÓ B -
Liga 24 28/03/2020  16:00
PAB MUNI ALMASSERA
JOVENS ALMASSERA A JUNIOR MASCULINO ROJO -
LIGA 2ª FASE 12 29/03/2020  10:00
PAB MUN. ALBERTO ARNAL ANDRÉS
QUART - MANISES CADETE FEMENINO NEGRO -
LIGA 2ª FASE 12 29/03/2020  12:00
PAB. MUNIPAL ONE WALL
JUNIOR FEMENINO MASSAMAGRELL JUNIOR FEM -
LIGA 2ª FASE 12 29/03/2020  12:30
POLI MUNICIPAL L'ELIANA
SENIOR FEMENINO NEGRO QUIMIALMEL CASTELLÓN CBC -
CAMPEONATO AUTONOMICO 12 29/03/2020  17:00
PAB. MUNICIPAL BENIMACLET
PICKEN CLARET A CADETE FEMENINO ROJO -
Liga 24 29/03/2020  17:00
PAB MUNI PEÑISCOLA
BASQUET CB PEÑISCOLA SENIOR MASCULINO NEGRO -
CAMPEONATO AUTONOMICO 12 29/03/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE LÉLIANA
SENIOR FEMENINO ROJO VALENCIA BÀSQUET C -
Liga 25 04/04/2020  17:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
SENIOR MASCULINO NEGRO NB PATERNA -
Liga 25 04/04/2020  17:15
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL L´ELIANA
JUNIOR MASCULINO ROJO NB TORRENT -
LIGA 2ª FASE 13 04/04/2020  18:30
PAB. MUNIPAL BANCAIXA
ASUCER VILA REAL B.C. SENIOR FEMENINO NEGRO -
LIGA 2ª FASE 13 04/04/2020  20:00
PAB. MUNICIPAL CIUTAT DE CASTELLÓ
UBE CASTELLÓN CBC JUNIOR FEM -
LIGA 2ª FASE 13 05/04/2020  12:30
POLI MUNICIPAL L'ELIANA
CADETE FEMENINO NEGRO LZF LAMPS C.B. CHIVA -
CAMPEONATO AUTONOMICO 13 05/04/2020  19:00
POLI MUNICIPAL L'ELIANA
CADETE FEMENINO ROJO C.B. TERRALFAS CDT F A -
CAMPEONATO AUTONOMICO 13 05/04/2020  19:00
PAB. MUNIPAL BANCAIXA
VILA REAL B.C. SENIOR FEMENINO ROJO -
LIGA 2ª FASE 14 18/04/2020  12:30
CENTRO DEP. MUNICIPAL
LA LLUM BC - CF CADETE FEMENINO NEGRO -
CAMPEONATO AUTONOMICO 14 18/04/2020  13:00
PAL DEP UMH
C.B. ILICITANO CLÍNICA BLASCO CADETE FEMENINO ROJO -
LIGA 2ª FASE 14 18/04/2020  16:00
POLI MUNICIPAL L'ELIANA
JUNIOR FEM LAUDE BSV VILA REAL B.C. -
Liga 26 18/04/2020  19:00
COLEGIO SANTO CALIZ
CB PATRONATO BENIMACLET JUNIOR MASCULINO ROJO -
LIGA 2ª FASE 14 19/04/2020  12:30
POLI MUNICIPAL L'ELIANA
SENIOR FEMENINO NEGRO C.B. BENICARLÓ -
CAMPEONATO AUTONOMICO 14 19/04/2020  19:00
POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE L'ELIANA
SENIOR FEMENINO ROJO SENIOR TAU CERÁMICA MORELLA -
Liga 26 19/04/2020  19:00
PAB MUNI ONDA
CB ONDA SENIOR MASCULINO NEGRO -

Comparteix a:
  • google+