OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Ultims resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Lliga 3 28/03/2021  13:00
Sant Quirze del Vallés
H Sant Quirze Verd Infantil Femení 23 - 30
Copa 1 28/03/2021  12:45
IEM
Primer Equip Masculí BCN Sants 25 - 36
Lliga 1 28/03/2021  11:00
IEM
Cadet Masculí H Sant Esteve Sesrovires 32 - 44
Lliga 12 21/03/2021  17:00
Sant Antoni de Vilamajor
H Vilamajor Primer Equip Femení 40 - 24
Lliga 3 20/03/2021  18:30
Argentona
H Laietà Argentona Cadet Masculí 33 - 33
Lliga 5 20/03/2021  17:45
IEM
Primer Equip Femení H Vilamajor 20 - 37
Lliga 2 20/03/2021  16:00
IEM
Juvenil Masculí H Sant Llorenç-Sant Feliu 29 - 27
Lliga 3 20/03/2021  11:15
IEM
Infantil Masculí Groc H Sant Esteve Sesrovires 34 - 29
Lliga 2 13/03/2021  12:15
IEM
Infantil Femení H Terrassa 30 - 15
Lliga 11 07/03/2021  12:30
IEM
Primer Equip Femení Les Franqueses 25 - 31
Lliga 4 06/03/2021  12:15
Les Franqueses del Vallès
Les Franqueses Primer Equip Femení 38 - 22
Lliga 2 06/03/2021  09:00
Granollers
KH7 BM Granollers Sporting Infantil Masculí Groc 34 - 31
Lliga 2 27/02/2021  13:15
IEM
Cadet Masculí H Esplugues 26 - 29
Lliga 10 21/02/2021  16:00
Ascò
H Ascò Primer Equip Femení 26 - 24
Lliga 3 20/02/2021  16:00
IEM
Primer Equip Femení H Ascò 32 - 28
Lliga 9 07/02/2021  17:00
Sant Vicenç dels Horts
H Sant Vicenç "B" Primer Equip Femení 38 - 27
Lliga 2 06/02/2021  17:45
IEM
Primer Equip Femení H Sant Vicenç "B" 24 - 33
Lliga 14 24/01/2021  12:30
IEM
BM La Roca "B" Primer Equip Femení 29 - 20
Lliga 7 23/01/2021  17:45
La Roca del Vallès
Primer Equip Femení BM La Roca "B" 25 - 24
Lliga 8 11/10/2020  19:00
Granollers
KH7 BM Granollers "B" Primer Equip Femení 39 - 20
Lliga 1 10/10/2020  19:15
IEM
Primer Equip Femení KH7 BM Granollers "B" 23 - 23
Lliga 1 10/10/2020  17:30
IEM
Juvenil Masculí H Sant Joan Despí "B" 19 - 23
Lliga 1 10/10/2020  13:15
IEM
Infantil Masculí Negre H Sant Cugat Negre 12 - 9
Lliga 1 10/10/2020  12:00
IEM
Infantil Masculí Groc H Egara 25 - 23
Lliga 12 04/10/2020  16:00
Mataró
H Mataró "B" Primer Equip Masculí 31 - 21
Lliga 10 04/10/2020  11:00
Vic
H Vic Sènior Masculí "B" 25 - 18
Lliga 1 04/10/2020  10:30
IEM
Juvenil Femení H Berga 32 - 8
Lliga 1 04/10/2020  09:00
IEM
Cadet Masculí H Espanyol-Safa Horta 30 - 20
Lliga 1 03/10/2020  19:30
IEM
Primer Equip Masculí H Mataró "B" 29 - 32
Amistos 2 03/10/2020  17:45
IEM
Primer Equip Femení BCN Sants 30 - 30
Lliga 1 03/10/2020  16:00
IEM
Sènior Masculí "B" H Vic 28 - 30
Lliga 1 03/10/2020  12:30
IEM
Infantil Femení H Canovelles 30 - 27
Amistos 1 26/09/2020  19:15
Sant Andreu de la Barca
H Sant Andreu de la Barca Sènior Masculí "B" 29 - 31
Amistos 1 26/09/2020  17:45
IEM
Primer Equip Femení H Ribes 27 - 30
Amistos 2 26/09/2020  16:00
IEM
Primer Equip Masculí H Gavà "B" 34 - 27
Amistos 1 29/08/2020  12:00
Terrassa
H Terrassa Primer Equip Masculí 39 - 29
Amistos 1 22/08/2020  09:30
Sant Pere de Ribes
H Ribes Infantil Masculí Groc 33 - 15

Comparteix a: