OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Calendaris/Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Amistos 1 22/08/2020  09:30
Sant Pere de Ribes
H Ribes Infantil Masculí Groc 33 - 15
Amistos 1 29/08/2020  12:00
Terrassa
H Terrassa Primer Equip Masculí 39 - 29
Amistos 2 26/09/2020  16:00
IEM
Primer Equip Masculí H Gavà "B" 34 - 27
Amistos 1 26/09/2020  17:45
IEM
Primer Equip Femení H Ribes 27 - 30
Amistos 1 26/09/2020  19:15
Sant Andreu de la Barca
H Sant Andreu de la Barca Sènior Masculí "B" 29 - 31
Lliga 1 03/10/2020  12:30
IEM
Infantil Femení H Canovelles 30 - 27
Lliga 1 03/10/2020  16:00
IEM
Sènior Masculí "B" H Vic 28 - 30
Amistos 2 03/10/2020  17:45
IEM
Primer Equip Femení BCN Sants 30 - 30
Lliga 1 03/10/2020  19:30
IEM
Primer Equip Masculí H Mataró "B" 29 - 32
Lliga 1 04/10/2020  09:00
IEM
Cadet Masculí H Espanyol-Safa Horta 30 - 20
Lliga 1 04/10/2020  10:30
IEM
Juvenil Femení H Berga 32 - 8
Lliga 10 04/10/2020  11:00
Vic
H Vic Sènior Masculí "B" 25 - 18
Lliga 12 04/10/2020  16:00
Mataró
H Mataró "B" Primer Equip Masculí 31 - 21
Lliga 1 10/10/2020  12:00
IEM
Infantil Masculí Groc H Egara 25 - 23
Lliga 1 10/10/2020  13:15
IEM
Infantil Masculí Negre H Sant Cugat Negre 12 - 9
Lliga 1 10/10/2020  17:30
IEM
Juvenil Masculí H Sant Joan Despí "B" 19 - 23
Lliga 1 10/10/2020  19:15
IEM
Primer Equip Femení KH7 BM Granollers "B" 23 - 23
Lliga 8 11/10/2020  19:00
Granollers
KH7 BM Granollers "B" Primer Equip Femení 39 - 20
Lliga 1 17/10/2020  -
Igualada
H Igualada Aleví Femení -
Lliga 2 17/10/2020  -
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí "B" Primer Equip Masculí -
Lliga 2 17/10/2020  -
Argentona
H Laietà Argentona Sènior Masculí "B" -
Lliga 2 17/10/2020  -
Tàrrega
CEACA Tàrrega Juvenil Femení -
Lliga 2 17/10/2020  -
IEM
Cadet Masculí H Esplugues -
Lliga 13 18/10/2020  -
IEM
Primer Equip Masculí H Sant Joan Despi "B" -
Lliga 2 18/10/2020  -
IEM
Infantil Femení H Terrassa -
Lliga 11 18/10/2020  -
IEM
Sènior Masculí "B" H Laietà Argentona -
Lliga 1 24/10/2020  -
Sant Esteve Sesrovires
H Sant Esteve Sesrovires "B" Aleví Masculí -
Lliga 2 24/10/2020  -
IEM
Juvenil Masculí H Sant Llorenç-Sant Feliu -
Lliga 1 24/10/2020  -
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí "C" Aleví Masculí Negre -
Lliga 1 24/10/2020  -
IEM
Aleví Masculí Groc H Sant Esteve Sesrovires -
Lliga 2 24/10/2020  -
Castelldefels
E Castelldefels Sènior Femení "B" -
Lliga 2 24/10/2020  -
Sant Vicenç dels Horts
H Sant Vicenç "B" Primer Equip Femení -
Lliga 2 25/10/2020  -
Granollers
KH7 BM Granollers Sporting Infantil Masculí Groc -
Lliga 2 25/10/2020  -
Castellbisbal
H Castellbisbal Infantil Masculí Negre -
Lliga 1 25/10/2020  -
Molins de Rei
CE Molins de Rei Cadet Femení -
Lliga 13 25/10/2020  11:15
IEM
Sènior Femení "B" E Castelldefels -
Lliga 9 25/10/2020  13:00
IEM
Primer Equip Femení H Sant Vicenç "B" -
Lliga 2 31/10/2020  13:00
IEM
Aleví Femení H Vilanova del Camí -
Lliga 3 31/10/2020  16:00
IEM
Juvenil Femení H Terrassa -
Lliga 3 31/10/2020  17:45
IEM
Primer Equip Masculí H Banyoles "B" -
Lliga 3 31/10/2020  19:15
IEM
Sènior Masculí "B" H Banyoles "C" -
Lliga 3 01/11/2020  -
Sant Quirze del Vallés
H Sant Quirze Verd Infantil Femení -
Lliga 12 01/11/2020  -
Banyoles
H Banyoles "C" Sènior Masculí "B" -
Lliga 3 01/11/2020  -
Argentona
H Laietà Argentona Cadet Masculí -
Lliga 14 01/11/2020  -
Banyoles
H Banyoles "B" Primer Equip Masculí -
Lliga 1 07/11/2020  -
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí "B" Benjamí Masculí Groc -
Lliga 1 07/11/2020  -
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí Benjamí Femení -
Lliga 1 07/11/2020  -
-
Pre Benjamí Masculí Groc - -
Lliga 2 07/11/2020  -
IEM
Aleví Masculí Negre CE Molins de Rei Taronja -
Lliga 3 07/11/2020  -
IEM
Primer Equip Femení H Ascò -
Lliga 2 07/11/2020  -
IEM
Aleví Masculí BM Esparreguera -
Lliga 3 07/11/2020  -
IEM
Sènior Femení "B" H Igualada -
Lliga 1 07/11/2020  -
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí "C" Benjamí Masculí Negre -
Lliga 2 08/11/2020  -
IEM
Cadet Femení H Cooperativa Sant Boi -
Lliga 3 08/11/2020  -
IEM
Infantil Masculí Groc H Sant Esteve Sesrovires -
Lliga 3 08/11/2020  -
Sant Antoni de Vilamajor
H Vilamajor Infantil Masculí Negre -
Lliga 10 08/11/2020  -
Ascò
H Ascò Primer Equip Femení -
Lliga 3 08/11/2020  -
Esplugues del Llobregat
H Esplugues "B" Juvenil Masculí -
Lliga 14 08/11/2020  -
Igualada
H Igualada Sènior Femení "B" -
Lliga 2 08/11/2020  -
Granollers
KH7 BM Granollers - Jordi Nuñe Aleví Masculí Groc -
Lliga 4 14/11/2020  -
Esplugues del Llobregat
H Esplugues "B" Primer Equip Masculí -
Lliga 4 14/11/2020  -
Barcelona
H La Salle Bonanova "C" Sènior Masculí "B" -
Lliga 3 14/11/2020  -
Sant Feliu de Llobregat
H Sant Llorenç-Sant Feliu Aleví Femení -
Lliga 4 15/11/2020  -
Barcelona
H Espanyol-Safa Horta Cadet Masculí -
Lliga 13 15/11/2020  -
IEM
Sènior Masculí "B" H La Salle Bonanova "C" -
Lliga 15 15/11/2020  -
IEM
Primer Equip Masculí H Esplugues "B" -
Lliga 4 15/11/2020  -
Berga
H Berga Juvenil Femení -
Lliga 4 15/11/2020  -
Canovelles
H Canovelles Infantil Femení -
Lliga 3 21/11/2020  -
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí "B" Aleví Masculí Negre -
Lliga 2 21/11/2020  -
IEM
Benjamí Masculí Groc CE Molins de Rei Verd -
Lliga 4 21/11/2020  -
Les Franqueses del Vallès
Les Franqueses Primer Equip Femení -
Lliga 2 21/11/2020  -
IEM
Pre Benjamí Masculí Groc CE Molins de Rei Verd -
Lliga 2 21/11/2020  -
IEM
Benjamí Femení H Sant Vicenç -
Lliga 3 21/11/2020  -
Igualada
H Igualada "B" Aleví Masculí -
Lliga 4 21/11/2020  -
Berga
H Berga Sènior Femení "B" -
Lliga 2 21/11/2020  -
-
Benjamí Masculí Negre - -
Lliga 3 22/11/2020  -
IEM
Aleví Masculí Groc H Sant Joan Despí -
Lliga 3 22/11/2020  -
Sant Vicenç dels Horts
H Sant Vicenç Cadet Femení -
Lliga 4 22/11/2020  -
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí "B" Juvenil Masculí -
Lliga 15 22/11/2020  -
IEM
Sènior Femení "B" H Berga -
Lliga 4 22/11/2020  -
IEM
Infantil Masculí Negre H Sant Esteve Sesrovires "B" -
Lliga 11 22/11/2020  -
IEM
Primer Equip Femení Les Franqueses -
Lliga 4 22/11/2020  -
Terrassa
H Egara Infantil Masculí Groc -
Lliga 4 28/11/2020  -
IEM
Aleví Femení H Sant Vicenç -
Lliga 5 28/11/2020  -
-
Primer Equip Masculí - -
Lliga 5 28/11/2020  -
Sant Just Desvern
H Sant Just Sènior Masculí "B" -
Lliga 16 29/11/2020  -
-
Primer Equip Masculí - -
Lliga 5 29/11/2020  -
Esplugues del Llobregat
H Esplugues Cadet Masculí -
Lliga 5 29/11/2020  -
Terrassa
H Terrassa Infantil Femení -
Lliga 14 29/11/2020  -
IEM
Sènior Masculí "B" H Sant Just -
Lliga 5 29/11/2020  -
IEM
Juvenil Femení CEACA Tàrrega -
Lliga 1 05/12/2020  -
IEM
Sènior Femení "B" H Cornellà -
Lliga 12 06/12/2020  -
Cornellà de Llobregat
H Cornellà Sènior Femení "B" -
Lliga 5 12/12/2020  -
Esplugues del Llobregat
H Esplugues Aleví Femení -
Lliga 3 12/12/2020  -
IEM
Benjamí Femení H Gavà -
Lliga 3 12/12/2020  -
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí Pre Benjamí Masculí Groc -
Lliga 6 12/12/2020  -
IEM
Primer Equip Masculí UE Sarrià "B" -
Lliga 3 12/12/2020  -
Esplugues del Llobregat
H Esplugues Benjamí Masculí Groc -
Lliga 4 12/12/2020  -
Berga
H Berga Verd Aleví Masculí -
Lliga 6 12/12/2020  -
IEM
Sènior Masculí "B" H Santpedor -
Lliga 4 12/12/2020  -
IEM
Aleví Masculí Negre H Esplugues -
Lliga 3 12/12/2020  -
IEM
Benjamí Masculí Negre H Gavà "B" -
Lliga 6 13/12/2020  -
Terrassa
H Terrassa Juvenil Femení -
Lliga 5 13/12/2020  -
Rubí
CE Maristes Rubí Blau Infantil Masculí Negre -
Lliga 15 13/12/2020  -
Santpedor
H Santpedor Sènior Masculí "B" -
Lliga 4 13/12/2020  -
Molins de Rei
CE Molins de Rei Aleví Masculí Groc -
Lliga 6 13/12/2020  -
IEM
Cadet Masculí H Laietà Argentona -
Lliga 6 13/12/2020  -
IEM
Infantil Femení H Sant Quirze Verd -
Lliga 17 13/12/2020  19:00
Sarrià de Ter
UE Sarrià "B" Primer Equip Masculí -
Lliga 5 19/12/2020  -
IEM
Sènior Femení "B" H Sant Andreu de la Barca -
Lliga 5 19/12/2020  -
IEM
Primer Equip Femení H Vilamajor -
Lliga 5 20/12/2020  -
Sant Feliu de Llobregat
H Sant Llorenç-Sant Feliu Juvenil Masculí -
Lliga 5 20/12/2020  -
IEM
Infantil Masculí Groc KH7 BM Granollers Sporting -
Lliga 12 20/12/2020  -
Sant Antoni de Vilamajor
H Vilamajor Primer Equip Femení -
Lliga 4 20/12/2020  -
-
Cadet Femení - -
Lliga 16 20/12/2020  -
Sant Andreu de la Barca
H Sant Andreu de la Barca Sènior Femení "B" -
Lliga 5 09/01/2021  -
Vilanova i la Geltrú
H Vilanova i la Geltrú Aleví Masculí Negre -
Lliga 4 09/01/2021  -
Santpedor
H Santpedor Benjamí Masculí Negre -
Lliga 4 09/01/2021  -
-
Pre Benjamí Masculí Groc - -
Lliga 6 09/01/2021  -
IEM
Primer Equip Femení H Cardedeu -
Lliga 4 09/01/2021  -
IEM
Benjamí Masculí Groc H Sant Joan Despí "A" -
Lliga 4 09/01/2021  -
-
Benjamí Femení - -
Lliga 5 09/01/2021  -
IEM
Aleví Masculí H Santpedor -
Lliga 6 09/01/2021  -
Gavà
H Gavà "B" Sènior Femení "B" -
Lliga 5 10/01/2021  -
IEM
Aleví Masculí Groc H Sant Llorenç-Sant Feliu -
Lliga 6 10/01/2021  -
IEM
Juvenil Masculí H Esplugues "B" -
Lliga 6 10/01/2021  -
IEM
Infantil Masculí Negre BM Esparreguera -
Lliga 6 10/01/2021  -
Sant Esteve Sesrovires
H Sant Esteve Sesrovires Infantil Masculí Groc -
Lliga 13 10/01/2021  -
Cardedeu
H Cardedeu Primer Equip Femení -
Lliga 17 10/01/2021  -
IEM
Sènior Femení "B" H Gavà "B" -
Lliga 5 10/01/2021  -
IEM
Cadet Femení H Gavà "B" -
Lliga 7 16/01/2021  -
Les Franqueses del Vallès
Les Franqueses Primer Equip Masculí -
Lliga 7 16/01/2021  -
Sabadell
BM Pau Casals Sènior Masculí "B" -
Lliga 6 16/01/2021  -
IEM
Aleví Femení Coopertaiva Sant Boi -
Lliga 16 17/01/2021  -
IEM
Sènior Masculí "B" BM Pau Casals -
Lliga 18 17/01/2021  -
IEM
Primer Equip Masculí Les Franqueses -
Lliga 5 23/01/2021  -
IEM
Benjamí Femení H Ribes -
Lliga 6 23/01/2021  -
IEM
Aleví Masculí Negre Coopertaiva Sant Boi -
Lliga 6 23/01/2021  -
IEM
Aleví Masculí H Sant Esteve Sesrovires "B" -
Lliga 5 23/01/2021  -
Gavà
H Gavà Pre Benjamí Masculí Groc -
Lliga 7 23/01/2021  -
IEM
Sènior Femení "B" H El Vendrell -
Lliga 5 23/01/2021  -
IEM
Benjamí Masculí Negre H Cooperativa Sant Boi -
Lliga 7 23/01/2021  -
La Roca del Vallès
BM La Roca "B" Primer Equip Femení -
Lliga 5 23/01/2021  -
Gavà
H Gavà Benjamí Masculí Groc -
Lliga 18 24/01/2021  -
El Vendrell
H El Vendrell Sènior Femení "B" -
Lliga 7 24/01/2021  -
Sant Cugat
H Sant Cugat Groc Infantil Masculí Negre -
Lliga 6 24/01/2021  -
Sant Esteve Sesrovires
H Sant Esteve Sesrovires Aleví Masculí Groc -
Lliga 14 24/01/2021  -
IEM
Primer Equip Femení BM La Roca "B" -
Lliga 8 30/01/2021  -
IEM
Sènior Masculí "B" H Montgrí -
Lliga 8 30/01/2021  -
IEM
Primer Equip Masculí BM Barberà -
Lliga 7 30/01/2021  -
Molins de Rei
CE Molins de Rei Blanc Aleví Femení -
Lliga 17 31/01/2021  -
Torroella de Montgrí
H Montgrí Sènior Masculí "B" -
Lliga 19 31/01/2021  -
Barberà del Vallès
BM Barberà Primer Equip Masculí -
Lliga 7 06/02/2021  -
Esparreguera
BM Esparreguera Aleví Masculí -
Lliga 8 06/02/2021  -
Lleida
Ass. Lleidatana "B" Sènior Femení "B" -
Lliga 6 06/02/2021  -
Sant Vicenç dels Horts
H Sant Vicenç Pre Benjamí Masculí Groc -
Lliga 6 06/02/2021  -
-
Benjamí Femení - -
Lliga 6 06/02/2021  -
Sant Vicenç dels Horts
H Sant Vicenç Benjamí Masculí Groc -
Lliga 6 06/02/2021  -
Sant Feliu de Llobregat
H Sant Llorenç-Sant Feliu Benjamí Masculí Negre -
Lliga 7 06/02/2021  -
Sant Vicenç dels Horts
H Sant Vicenç Aleví Masculí Negre -
Lliga 19 07/02/2021  -
IEM
Sènior Femení "B" Ass. Lleidatana "B" -
Lliga 8 07/02/2021  -
Sant Cugat del Vallés
H Sant Cugat Negre Infantil Masculí Negre -
Lliga 7 07/02/2021  -
IEM
Aleví Masculí Groc KH7 BM Granollers - Jordi Nuñe -
Lliga 8 13/02/2021  -
IEM
Aleví Femení H Gavà -
Lliga 9 13/02/2021  -
Barcelona
H Poblenou "B" Primer Equip Masculí -
Lliga 9 13/02/2021  -
Canovelles
H Canovlles "B" Sènior Masculí "B" -
Lliga 20 14/02/2021  -
IEM
Primer Equip Masculí H Poblenou "B" -
Lliga 18 14/02/2021  -
IEM
Sènior Masculí "B" H Canovelles "B" -
Lliga 9 20/02/2021  -
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí "B" Aleví Femení -
Lliga 7 20/02/2021  -
IEM
Pre Benjamí Masculí Groc H Ribes -
Lliga 7 20/02/2021  -
IEM
Benjamí Femení CE Molins de Rei Verd -
Lliga 7 20/02/2021  -
IEM
Benjamí Masculí Groc H Ribes Negre -
Lliga 8 20/02/2021  -
IEM
Aleví Masculí H Igualada "B" -
Lliga 7 20/02/2021  -
IEM
Benjamí Masculí Negre CE Molins de Rei Blanc -
Lliga 8 20/02/2021  -
IEM
Aleví Masculí Negre H Ribes -
Lliga 9 20/02/2021  -
Tàrrega
CEACA Tàrrega Sènior Femení "B" -
Lliga 20 21/02/2021  -
IEM
Sènior Femení "B" CEACA Tàrrega -
Lliga 9 21/02/2021  -
IEM
Infantil Masculí Negre H Castellbisbal -
Lliga 8 21/02/2021  -
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí Aleví Masculí Groc -
Lliga 10 27/02/2021  -
IEM
Primer Equip Masculí H Parets -
Lliga 21 28/02/2021  -
Parets del Vallès
H Parets Primer Equip Masculí -
Lliga 9 06/03/2021  -
Gavà
H Gavà "B" Aleví Masculí Negre -
Lliga 9 06/03/2021  -
IEM
Aleví Masculí H Berga Verd -
Lliga 10 06/03/2021  -
IEM
Sènior Femení "B" H Vilanova i la Geltrú -
Lliga 10 07/03/2021  -
IEM
Infantil Masculí Negre H Vilamajor -
Lliga 9 07/03/2021  -
IEM
Aleví Masculí Groc CE Molins de Rei -
Lliga 21 07/03/2021  -
Vilanova i la Geltrú
H Vilanova i la Geltrú Sènior Femení "B" -
Lliga 11 13/03/2021  -
Valldoreix
H Valldoreix Primer Equip Masculí -
Lliga 22 14/03/2021  -
IEM
Primer Equip Masculí H Valldoreix -
Lliga 11 20/03/2021  -
-
- Sènior Femení "B" -
Lliga 10 20/03/2021  -
Santpedor
H Santpedor Aleví Masculí -
Lliga 22 21/03/2021  -
-
Sènior Femení "B" - -
Lliga 10 21/03/2021  -
Sant Feliu de Llobregat
H Sant Llorenç-Sant Feliu Aleví Masculí Groc -
Lliga 11 21/03/2021  -
Sant Esteve Sesrovires
H Sant Esteve Sesrovires "B" Infantil Masculí Negre -
Lliga 12 11/04/2021  -
IEM
Infantil Masculí Negre CE Maristes Rubí Blau -
Lliga 13 25/04/2021  -
Esparreguera
BM Esparreguera Infantil Masculí Negre -
Lliga 14 09/05/2021  -
IEM
Infantil Masculí Negre H Sant Cugat Groc -

Comparteix a: