OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Propers partits


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 2 31/10/2020  09:00
MPAL.SALT DEL PI
ALEVIN C AT VILADECANS -
Liga 2 31/10/2020  09:00
MPAL. ESCOLA LLOR
ESCOLA LLOR ALEVIN B -
Liga 2 31/10/2020  09:00
MPAL.SALT DEL PI
ALEVIN D MARIANAO POBLET -
Liga 3 31/10/2020  10:00
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS ALEVIN A -
Liga 2 31/10/2020  10:30
MPAL.SALT DEL PI
BENJAMIN A PRAT -
Liga 2 31/10/2020  10:30
MPAL.SALT DEL PI
BENJAMIN C VISTA ALEGRE -
Liga 5 31/10/2020  16:00
MPAL. SALT DEL PI
VETERANOS 25 SEPTIEMBRE -
Liga 2 31/10/2020  18:15
MPAL.SALT DEL PI
JUVENIL B CAN VIDALET -
Liga 3 31/10/2020  20:00
MPAL. CAN BUXERES
CAN BUXERES JUVENIL A -
Liga 3 31/10/2020  20:00
MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC CADETE A -
Liga 2 01/11/2020  10:00
MPAL. SALT DEL PI
INFANTIL A SANT VICENS DELS HORTS -
Liga 2 01/11/2020  10:00
MPAL. SANT JUST
SANT JUST DESVERN BENJAMIN B -
Liga 4 01/11/2020  12:00
MPAL. SALT DEL PI
AMATEUR B SANT LLUIS -
Liga 5 01/11/2020  12:15
MPAL. AIGUADOLÇ
SITGES AMATEUR A -
Liga 2 01/11/2020  18:00
MPAL.SALT DEL PI
CAN CLOTA A VETERANS CATALUNYA -
Liga 6 07/11/2020  00:00
--
TORRELLES VETERANOS -
Liga 3 07/11/2020  08:30
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS BENJAMIN A -
Liga 3 07/11/2020  09:00
MPAL. EUSEBI GUELL
ESCOLA LLOR ALEVIN D -
Liga 4 07/11/2020  09:00
MPAL.SALT DEL PI
ALEVIN A UNIF BELLVITGE -
Liga 3 07/11/2020  09:00
MPAL.SALT DEL PI
ALEVIN B F CORNELLA -
Liga 3 07/11/2020  09:30
MPAL. DANI JARQUE
CIUTAT COOPERATIVA BENJAMIN C -
Liga 3 07/11/2020  10:30
MPAL.SALT DEL PI
BENJAMIN B SPORTING GAVA -
Liga 4 07/11/2020  12:30
MPAL. SALT DEL PI
CADETE A CAN BUXERES -
Liga 3 07/11/2020  16:00
MPAL. BEGUES
BEGUES JUVENIL B -
Liga 4 07/11/2020  18:15
MPAL. SALT DEL PI
JUVENIL A MARTORELL -
Liga 07/11/2020  20:00
MPAL.SALT DEL PI
CAN CLOTA C ESPLUGUENC -
Liga 3 08/11/2020  09:30
MPAL.MARIANAO
MARIANAO POBLET INFANTIL A -
Liga 3 08/11/2020  10:00
MPAL. ALMEDA
ALMEDA ALEVIN C -
Liga 6 08/11/2020  12:00
MPAL. SALT DEL PI
AMATEUR A TERLENKA BARCECLONISTA -
Liga 5 08/11/2020  18:00
MPAL. SALT DEL PI
CAN CLOTA AMATEUR B -
Liga 08/11/2020  18:00
MPAL.SALT DEL PI
CAN CLOTA B LLOREDA -
Liga 16 09/11/2020  16:00
MPAL. SALT DEL PI
SAN MIGUEL COLO COLO -
Liga 4 14/11/2020  09:00
MPAL.SALT DEL PI
ALEVIN D OLESA 87 -
Liga 5 14/11/2020  09:00
MPAL.SALT DEL PI
ALEVIN A F PE EUROPA -
Liga 4 14/11/2020  10:30
MPAL.SALT DEL PI
BENJAMIN A CIUTAT COOPERATIVA -
Liga 4 14/11/2020  10:30
MPAL.SALT DEL PI
BENJAMIN C BEGUES -
Liga 7 14/11/2020  16:00
MPAL. SALT DEL PI
VETERANOS BADALONA -
Liga 7 14/11/2020  18:00
MPAL. JULIO MENDEZ
AT PRAT DELTA AMATEUR A -
Liga 5 14/11/2020  18:15
MPAL. SALT DEL PI
JUVENIL A F CORNELLA -
Liga 4 14/11/2020  18:15
MPAL.SALT DEL PI
JUVENIL B TERLENKA -
Liga 4 15/11/2020  09:00
MPAL.SALT DEL PI
ALEVIN C DESCANSA -
Liga 4 15/11/2020  10:00
MPAL. SALT DEL PI
INFANTIL A CAN VIDALET -
Liga 5 15/11/2020  10:00
MPAL. SANT ILDEFONS
SANT ILDEFONS CADETE A -
Liga 4 15/11/2020  11:30
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS ALEVIN B -
Liga 6 15/11/2020  12:00
MPAL. SALT DEL PI
AMATEUR B MARINA AT -
Liga 4 15/11/2020  14:00
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS BENJAMIN B -
Liga 3 15/11/2020  18:00
MPAL.SALT DEL PI
CAN CLOTA A SAN IGNASI -
Liga 8 21/11/2020  00:00
--
PRAT VETERANOS -
Liga 5 21/11/2020  09:00
MPAL.SALT DEL PI
ALEVIN C F CORNELLA -
Liga 6 21/11/2020  09:00
MPAL. SAGNIER
PRAT ALEVIN A -
Liga 5 21/11/2020  09:00
MPAL.SALT DEL PI
ALEVIN B P R SANT FELIU -
Liga 5 21/11/2020  10:30
MPAL.SALT DEL PI
BENJAMIN B VILADECANS -
Liga 6 21/11/2020  12:30
MPAL. SALT DEL PI
CADETE A VILANOVA I LA GELTRU -
Liga 5 21/11/2020  14:00
MPAL. SANT JUST
AT SANT JUST ALEVIN D -
Liga 17 21/11/2020  16:00
MPAL. SALT DEL PI
SAN MIGUEL CLOT AMERICA -
Liga 6 21/11/2020  17:45
MPAL. SAGNIER
PRAT JUVENIL A -
Liga 7 21/11/2020  17:45
MPAL. TORRRE ROJA
SECTOR MONSERRATINA AMATEUR B -
Liga 5 21/11/2020  18:15
MPAL.SALT DEL PI
JUVENIL B GAVA -
Liga 5 22/11/2020  09:00
MPAL. CORNELLA
F CORNELLA BENJAMIN C -
Liga 5 22/11/2020  10:00
MPAL. CAN VINADER
VISTA ALEGRE INFANTIL A -
Liga 5 22/11/2020  11:30
MPAL. CORNELLA
F CORNELLA BENJAMIN A -
Liga 8 22/11/2020  12:00
MPAL. SALT DEL PI
AMATEUR A CUBELLES -
Liga 22/11/2020  18:00
MPAL.SALT DEL PI
CAN CLOTA B LA SALUT PERE GOL -
Liga 7 28/11/2020  09:00
MPAL.SALT DEL PI
ALEVIN A L'HOSPITALET -
Liga 6 28/11/2020  09:00
MPAL.SALT DEL PI
ALEVIN D SAN PANCRACIO -
Liga 6 28/11/2020  09:00
MPAL. FONTSANTA
FONSANTA FATJO ALEVIN C -
Liga 7 28/11/2020  15:15
MPAL. CAN ESTRUCH
TERLENKA CADETE A -
Liga 9 28/11/2020  16:00
MPAL. SALT DEL PI
VETERANOS MONSERRATINA -
Liga 9 28/11/2020  16:00
MPAL. VILAFRANCA
AT VILAFRANCA AMATEUR A -
Liga 6 28/11/2020  17:15
MPAL. EUSEBI GUELL
SANT LLUIS JUVENIL B -
Liga 7 28/11/2020  18:15
MPAL. SALT DEL PI
JUVENIL A SANTFELIUENC -
Liga 28/11/2020  20:00
MPAL.SALT DEL PI
CAN CLOTA C MARINA AT -
Liga 6 29/11/2020  09:00
MPAL. CORNELLA
F CORNELLA BENJAMIN B -
Liga 6 29/11/2020  10:00
MPAL. SALT DEL PI
INFANTIL A MARTORELL -
Liga 6 29/11/2020  10:15
MPAL. LA PARELLADA
VINYETS MOLI VELL ALEVIN B -
Liga 6 29/11/2020  10:30
MPAL.SALT DEL PI
BENJAMIN A DESCANSA -
Liga 6 29/11/2020  10:30
MPAL.SALT DEL PI
BENJAMIN C DESCANSA -
Liga 8 29/11/2020  12:00
MPAL. SALT DEL PI
AMATEUR B MARIANAO POBLET -
Liga 4 29/11/2020  18:00
MPAL.SALT DEL PI
CAN CLOTA A YOUNG TALENT -
Liga 10 05/12/2020  00:00
--
LA BETICA VETERANOS -

Comparteix a: