OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Actualitat

II Copa Vila de Corbera

  És un plaer per a tots nosaltres presentar-vos la II COPA VILA DE CORBERA ALEVÍ, un esdeveniment esportiu fundat única i exclusivament per a impulsar i projectar els...

Llegir més
sdsII Copa Vila de Corbera

CANVI HORARIS SETMANA 28 DE OCTUBRE A 1 DE NOVEMBRE

Aquesta setmana hauran canvis d'horaris, degut a la festivitat del 1 de novembre. 

Llegir més
sdsCANVI HORARIS SETMANA 28 DE OCTUBRE A 1 DE NOVEMBRE

Torneig Joan Garcias

Comença un altre temporada, com ja és habitual, amb el torneig homenatge Joan Garcias. Aquest any degut a que l'Amateur A inicia el campionat de lliga i que tenim molts equip...

Llegir més
sdsTorneig Joan Garcias
CANVI HORARIS SETMANA 28 DE OCTUBRE A 1 DE NOVEMBRE

CANVI HORARIS SETMANA 28 DE OCTUBRE A 1 DE NOVEMBRE

Aquesta setmana hauran canvis d'horaris, degut a la festivitat del 1 de novembre.  ...

Nous horaris d'oficina a partir del dilluns 26 d'Agost

Nous horaris d'oficina a partir del dilluns 26 d'Agost

Dilluns, dimecres i divendres - Tardes: de 17 a 21h Dimarts i dijous: - Matins: de 11 a 14h - Tardes: de 19 a 21h...

Patrocinadors









26/01 09:00 MPAL. LES GRASSES
SANTFELIUENC, F.C. "H"
ALEVI D
26/01 11:30 CAN TITÓ
ANOIA , C.E. "B"
FEMENI INFANTIL A
26/01 11:45 MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC, F.C. "A"
PREBENJAMI A
26/01 12:00 MPAL. SANT PERE DE RIUDEBITLLES
CD.RIUDEBITLLES A
AMATEUR A
26/01 16:00 MPAL. LA GUARDIA
SANT VICENÇ ASSOC. ESP "A"
FEMENI AMATEUR
26/01 16:00 MPAL. CORBERA
JUVENIL A
TERLENKA BARCELONISTA C. F. "B
LAURAFEMENI AMATEUR30
ALBAFEMENI INFANTIL A28
IZANINFANTIL A19
POLINFANTIL C17
DAVIDBENJAMI C17
MARCINFANTIL C16
MARCAMATEUR A15
HUGOALEVI C14
CLAUDIABENJAMI C14
ÁLVAROJUVENIL B13

Aniversaris

  • LIDER 39 VETERANS 26/01
  • ANDREA ANDREA 16 FEMENI AMATEUR 26/01
  • ARNAU ARNAU 16 CADET A 27/01
  • MARTÍ MARTÍ 4 ESCOLA 31/01
  • BEA BEA 14 FEMENI INFANTIL A 01/02
JUVENIL B 6 - 0 LA GUARDIA, C.D. "A"
PREBENJAMI B 2 - 3 Pª BLAUGRANA VALLIRANA "C"
UE LA PALMA CERVELLÓ "A" 1 - 4 CADET B
AMATEUR B 4 - 1 SANT JUST DESVERN "B"
JUVENIL A 2 - 1 VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A"
AMATEUR A 3 - 3 UE.SITGES B
SANT JOAN DESPI, U.E. "D" 2 - 5 INFANTIL C
SANT ESTEVE SESROVIRES "C" 2 - 3 ALEVI D
PREBENJAMI A 2 - 5 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "A"
ALEVI A 1 - 2 SANT ANDREU BARCA AGRUP. "B"
PALLEJA, C.F. "B" 0 - 1 JUVENIL B
FEMENI AMATEUR 6 - 1 Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A"

Ninguna crónica

Àlbums de Fotos

Sense Fotos

Vídeos

Presentació CF Corbera

Twitter