OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera C.F. Corbera

Copa Centenari Vila de Corbera

By

Pat Sogeti

Fase de grups

 

GRUP A P.J. G.F. G.C. DIF. PTS   GRUP B P.J. G.F. G.C. DIF. PTS
Valencia CF 3 10 0 10 9   RCD Espanyol 3 19 0 19 9
Real Sociedad 3 8 3 5 4   Girona CF 3 11 5 6 6
Nàstic Manresa 3 11 4 7 4   FIF Lleida 3 7 12 -5 3
CF Corbera B 3 0 22 -22 0   EF Artesa Segre 3 1 25 -24 0

 

GRUP C P.J. G.F. G.C. DIF. PTS   GRUP D P.J. G.F. G.C. DIF. PTS
Villareal CF 3 18 2 16 6   FC Barcelona 3 23 0 23 9
Real Zaragoza 3 9 14 -5 3   Real Mallorca 3 9 3 6 6
Damm CF 3 20 0 20 9   CF Corbera A 3 3 10 -7 3
CF Corbera C 3 0 31 -31 0   St Vicenç Horts 3 0 22 -22 0

 

H CAMP PARTIT RES.     H CAMP PARTIT RES.  
09:30 A Valencia CF 5   10:00 A RCD Espanyol 10
CF Corbera B 0   EF Artesa de Segre 0
 
09:30 B Nàstic Manresa 1   10:00 B FIF Lleida 1
Real Sociedad 1   Girona CF 2
 
10:30 A Valencia CF 3   11:00 A RCD Espanyol 5
Nàstic Manresa 0   FIF Lleida 0
 
10:30 B Real Sociedad 7   11:00 B Girona CF 9
CF Corbera B 0   EF Artesa de Segre 0
 
11:30 A Valencia CF 2   12:00 A FIF Lleida 6
Real Sociedad 0   EF Artesa de Segre 1
 
11:30 B CF Corbera B 0   12:00 B Girona CF 0
Nàstic Manresa 11   RCD Espanyol 4

 

H CAMP PARTIT RES.     H CAMP PARTIT RES.
13:00 A Villareal CF 13   13:30 A FC Barcelona 12
CF Corbera C 0   St Vicenç dels Horts 0
 
13:00 B Damm CF 9   13:30 B CF Corbera A 0
Real Zaragoza 0   Real Mallorca 2
 
14:00 A Villareal CF 0   14:30 A FC Barcelona 8
Damm CF 2   CF Corbera A 0
 
14:00 B Real Zaragoza 9   14:30 B Real Mallorca 7
CF Corbera C 0   St Vicenç dels Horts 0
 
15:00 A Damm CF 9   15:30 A CF Corbera A 3
CF Corbera C 0   St Vicenç dels Horts 0
 
15:00 B Real Zaragoza 0   15:30 B R Mallorca 0
Villareal CF 5   Barcelona 3

 

CONSOLACIÓ I (13è i 16è)   CONSOLACIÓ I (9è i 12è)   CONSOLACIÓ II (13è i 16è)   CONSOLACIÓ II (9è i 12è)
12:30 A CF Corbera B 0(2)   12:30 B Real Sociedad 5   16:00 A CF Corbera C 1   16:00 B Real Zaragoza 1
EF Artesa 0(3)   FiF Lleida 3   Sant Vicenç 3   CF Corbera A 2

Fase final
1/4 de final
HORA CREUAMENT EQUIPS RESULTAT CAMP PARTIT
16:30 1er A Valencia CF 1 A Partit 1
2on B Girona CF 2
           
16:30 1er B RCD Espanyol 0 B Partit 2
2on A Nàstic Manresa 2
           
17:00 1er C Damm CF 3 A Partit 3
2on D Real Mallorca 1
           
17:00 1er D FC Barcelona 1 B Partit 4
2on C Villarreal CF 0
CONSOLACIÓN III
17:30 Perd. part. 1 Valencia CF 3 A (5è y 8è)
Perd. part. 3 Real Mallorca 2
           
17:30 Perd. part. 2 RCD Espanyol 1(1) B (5º y 8º)
Perd. part. 4 Villarreal CF 1(2)
1/2 final
18:00 Gan. part. 1 .Girona CF 0 A Partit 5
Gan. part. 3 Damm CF 1
           
18:00 Gan. part. 2 Nàstic Manrresa 1(1) B Partit 6
Gan. part. 4 FC Barcelona 1(3)
CONSOLACIÓ IV
18:30 Perd. part. 5 Girona CF 1 A (3er y 4rt)
Perd. part. 6 Nàstic Manresa 4
FINAL
19:00 Gan. part. 5 Damm CF 2 A FINAL
Gan. part. 6 FC Barcelona 0
           
20:00 Entrega de trofeus i cloenda de la Copa Centenari "Vila de Corbera"

 


Comparteix a:
  • google+