OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Actualitat

PROTOCOL D'ACCÉS AL CAMP

Comuniquem el protocol d'accés al Camp Municipal de Corbera.   També teniu a l'apartat de descàrregues el protocol d'accés tant al Camp Municipal...

Llegiu més
sdsProtocol d'accés al camp

INSCRIPCIONS TEMPORADA 2020 - 2021

  Benvolgudes famílies, Amb els desitjos de que tots estigueu bé i puguem conviure el millor possible amb la pandèmia, fins a deixar-la enrere, obrim les inscripcio...

Llegiu més
sdsInscripcions Temporada 2020 - 2021
CANVI HORARIS SETMANA 28 DE OCTUBRE A 1 DE NOVEMBRE

CANVI HORARIS SETMANA 28 DE OCTUBRE A 1 DE NOVEMBRE

Aquesta setmana hauran canvis d'horaris, degut a la festivitat del 1 de novembre.  ...

Nous horaris d'oficina a partir del dilluns 26 d'Agost

Nous horaris d'oficina a partir del dilluns 26 d'Agost

Dilluns, dimecres i divendres - Tardes: de 17 a 21h Dimarts i dijous: - Matins: de 11 a 14h - Tardes: de 19 a 21h...

Inscripcions Temporada 2020 - 2021

Inscripcions Temporada 2020 - 2021

23/01 09:00 TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "G"
ALEVI C
23/01 09:00 RICARD GINEBREDA
AT.INCRESA A
BENJAMI A
23/01 10:00 MPAL. CORBERA
ALEVI A
INCRESA ATLETICO CF "A"
23/01 10:00 MPAL.CORNELLA
FUE.CORNELLA D
PREBENJAMI B
23/01 10:00 MPAL. CORBERA
BENJAMI B
SANT ESÇ
23/01 11:15 MPAL. CORBERA
BENJAMI C
FUND. UNIO ESP. CORNELLA "L"
MARCAMATEUR A3
RUBENCADET B2
ETHANCADET B2
PAUCADET B2
EDGARAMATEUR A1
CASAMATEUR A1
VALKAMATEUR A1
CABEROAMATEUR A1
PAUCADET B1

Aniversaris

  • DANIEL DANIEL 10 BENJAMI A 21/01
  • PABLO PABLO 11 ALEVI B 22/01
  • OSSAMA OSSAMA 12 ALEVI C 25/01
  • FRANCK FRANCK 5 DEBUTANTES 25/01
  • OLIVER OLIVER 10 BENJAMI A 26/01
ATLETIC SANT JUST . F. C. "D" 5 - 0 CADET B
TORRELLES, U.E. "A" 3 - 0 JUVENIL B
INFANTIL A 5 - 1 Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A"
AMATEUR A 2 - 0 UE.RUBI B
ALEVI D 8 - 0 Pª BLAUGRANA CERVELLO "B"
BENJAMI A 2 - 7 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "A"
APA POBLE SEC CE "B" 4 - 3 JUVENIL A
SANT QUIRZE VALLES "C" 1 - 5 CADET A
CF.MOLINS DE REI 3 - 4 VETERANS
INFANTIL A 9 - 0 UB CATALONIA "B"
INFANTIL B 0 - 7 RIBES, C.D. "A"
E.F. OLESA 87, C "A" 5 - 2 BENJAMI A

Sense resultats

Àlbums de Fotos

Sense Fotos

Vídeos

Presentació CF Corbera

Twitter