<%=Club.Nombre %>

INFANTIL FEMENÍ A

Grupo de datos iniciales

Berta
BERTA
Carlota
CARLOTA
Judit
JUDIT
Júlia
JÚLIA
Laura
LAURA
Laura
LAURA
Leyre
LEYRE
Maitane
MAITANE
Maria
MARIA
Noelia
NOELIA
Jornada Data Hora Lloc Local Visitant
1 29/09/2019 12.00 CAMP DE FUTBOL CLUB NATACIÓ TERRASSA CA NATACIO TERRASSA A INFANTIL A 0 - 2
1 05/10/2019 - -- PR SANFELIU LLOBREGAT ALEVÍ F 3 - 3
1 05/10/2019 10:00 Les Comes BENJAMÍ F ST ESTEVE SESROVIRES, FC, A 8 - 2
1 05/10/2019 10:13 ESTADI MPAL. DE SANTA MARGARIDA DE MONTB SAN MAURO, U.D.,A ALEVÍ D 4 - 1
1 05/10/2019 10:15 SABADELL CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU ALEVÍ B 1 - 4
2 06/10/2019 11.30 ESTADI CEM LES COMES INFANTIL A CE SABADELL FC A 3 - 5
1 06/10/2019 11:30 Mpal Les Comes INFANTIL C Sant Cugat FC 3 - 0
1 06/10/2019 14:30 Mpal. La Bóbila Cerdanyola Vallès "B" BENJAMÍ B 3 - 2
1 12/10/2019 09:30 Les Garrigues CALAF, U.D., A BENJAMÍ G 6 - 1
2 12/10/2019 10:15 La Guardia SANT VICENÇ DELS HORTS AF, A BENJAMÍ F 1 - 5
1 12/10/2019 10:20 PIERA A.E. PIERA PREBENJAMÍ A 0 - 10
1 12/10/2019 11:00 MPAL LES GARRIGUES CALAF INFANTIL D 2 - 3
2 12/10/2019 11:00 Municipal Les Comes (camp B) BENJAMÍ B Gimnàstic Manresa "D" 3 - 6
2 12/10/2019 11:15 IGUALADA ALEVÍ B Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 4 - 1
1 12/10/2019 12.50 LES COMES PREBENJAMÍ B ANOIA "B" 2 - 1
2 12/10/2019 12:30 Mpal d'Abrera Abrera AE INFANTIL C 1 - 3
3 12/10/2019 14.00 CAMP FUTBOL MPAL. DE LA BORDETA UE BORDETA DE LLEIDA A INFANTIL A 0 - 3
2 13/10/2019 - -- ALEVÍ F SANT ANDREU DE LA BARCA 15 - 0
1 13/10/2019 12:00 Santa Margarida de Montbui San Mauro JUVENIL B 3 - 6
1 13/10/2019 13:00 Municipal Les Comes BENJAMÍ H Unió Esportiva Calaf 5 - 4
2 13/10/2019 13:00 CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX ALEVÍ D SANT SADURNI, U.E.,A 13 - 1
3 19/10/2019 - -- EF GAVA ALEVÍ F 6 - 2
4 19/10/2019 11.00 ESTADI CEM LES COMES INFANTIL A FC CERDANYOLA VALLES A 1 - 2
2 19/10/2019 11.40 JOSEP PONS I VENTURA CUBELLES "C" PREBENJAMÍ B 5 - 1
2 19/10/2019 11:00 Les Comes BENJAMÍ G MASQUEFA, F.C.,A 1 - 9
3 19/10/2019 11:30 CAMP DE FUTBOL MPAL. NOU PINS VENS BLANCA SUBUR, C.F.,B ALEVÍ D 2 - 8
3 19/10/2019 12:15 Mpal la parellada Vinyets Moli Vell CF INFANTIL C 1 - 3
2 19/10/2019 20:00 Les Comes JUVENIL B Odena 0 - 2
3 20/10/2019 10:00 IGUALADA ALEVÍ B CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 4 - 2
2 20/10/2019 10:30 LES COMES INFANTIL D SAN MAURO 2 - 2
3 20/10/2019 10:30 Mpal Olímpia CE Sabadell "B" BENJAMÍ B 7 - 0
2 20/10/2019 12:30 LES COMES PREBENJAMÍ A C.F. CUBELLES 3 - 2
3 20/10/2019 9:15 Les Comes BENJAMÍ F ANOIA CE, B 3 - 3
2 20/10/2019 9:30 Camp de futbol Municipal de Masquefa Masquefa Futbol Club BENJAMÍ H 0 - 10
4 26/10/2019 10:00 MANRESA GIMNASTIC MANRESA, C.,C ALEVÍ B 5 - 1
5 26/10/2019 11.30 CAMP FUTBOL MPAL. DE MAGRANERS CE FIF LLEIDA A INFANTIL A 0 - 1
4 26/10/2019 11:05 CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX ALEVÍ D BASE OLERDOLA, C.E.,A 6 - 3
3 26/10/2019 11:30 CANT TITO C.E. ANOIA PREBENJAMÍ A 1 - 6
3 26/10/2019 12:00 MPAL MASQUEFA MASQUEFA INFANTIL D 2 - 1
4 26/10/2019 13:30 Municipal Les Comes (camp B) BENJAMÍ B UFB Jabac Terrassa "C" 0 - 2
4 26/10/2019 16:30 Mpal Les Comes INFANTIL C EF Olesa 87 4 - 0
3 26/10/2019 9:30 De la torre de Claramunt LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A BENJAMÍ G 6 - 3
4 27/10/2019 - -- ALEVÍ F ALMEDA CD 3 - 6
3 27/10/2019 09.30 LES COMES PREBENJAMÍ B RIUDEBITLLES "A" 2 - 2
3 27/10/2019 10:00 Municipal Les Comes BENJAMÍ H Vilanova i la Geltrú 7 - 2
4 27/10/2019 14:00 Cornellà de Llobregat FUNDACIÓ UE CORNELLÀ, K BENJAMÍ F 0 - 5
4 02/11/2019 09.00 LA GRANADA LA GRANADA "B" PREBENJAMÍ B 1 - 2
5 02/11/2019 10:30 Les Grases SANTFELIUENC FC, C BENJAMÍ F 2 - 12
6 02/11/2019 11.30 ESTADI CEM LES COMES INFANTIL A UE SANT JOAN DESPI A 4 - 0
5 02/11/2019 12:00 Camp futbol Cem Tor Martorell AE INFANTIL C 1 - 4
5 02/11/2019 12:00 ESTADI ZEM DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ALEVÍ D 3 - 1
5 02/11/2019 12:10 IGUALADA ALEVÍ B JUNIOR,C.F.,A 5 - 12
4 02/11/2019 12:15 Les Comes BENJAMÍ G ATANEU IGULADI, S.E.F.,A 2 - 6
4 02/11/2019 20:00 Les Comes JUVENIL B Capellades 6 - 1
5 03/11/2019 - -- PB VALLIRANA ALEVÍ F 2 - 3
5 03/11/2019 11:30 Municipal Les Comes (camp B) BENJAMÍ B Can Rull Romulo Tronchoni "B" 5 - 1
4 03/11/2019 12:15 LES COMES PREBENJAMÍ A BASE MARC BARTRA 5 - 0
4 03/11/2019 13:15 LES COMES INFANTIL D ATANEU 0 - 0
5 09/11/2019 10.45 ANNEX ALUMNES OBRERS VILANOVA "B" PREBENJAMÍ B 3 - 2
5 09/11/2019 10:02 La Sort ODENA, C.E.,B BENJAMÍ G 1 - 3
6 09/11/2019 11:15 Camp futbol CNTerrassa Natació Terrassa "A" BENJAMÍ B 5 - 5
7 09/11/2019 13.15 ESTADI CEM LES COMES INFANTIL A CF LLEIDA ESP. TERRAFERMA A 2 - 0
6 09/11/2019 13:50 Mpal Les Comes INFANTIL C Penya Blaugrana Vallirana 3 - 2
5 09/11/2019 14:30 Hostalets de Pierola Hostalets de Pierola JUVENIL B 2 - 2
6 09/11/2019 16:00 CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX ALEVÍ D VILANOVA GELTRU C.F.,B 7 - 2
6 10/11/2019 - -- ALEVÍ F VINYETS MOLI-VELL 3 - 0
5 10/11/2019 09:15 LES COMES PREBENJAMÍ A C.F. LA GRANADA 5 - 0
6 10/11/2019 10:10 RUBÍ JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A ALEVÍ B 3 - 5
5 10/11/2019 10:30 Municipal Les Comes BENJAMÍ H Pobla de Claramunt 4 - 2
6 10/11/2019 12:00 Les Comes BENJAMÍ F EF OLESA 87, A 3 - 2
6 16/11/2019 10:00 Municipal La Sort Òdena BENJAMÍ H 3 - 11
6 16/11/2019 10:08 EST. MPAL. LA SORT C.E. ODENA PREBENJAMÍ A 1 - 9
7 16/11/2019 10:30 Josep Raich MOLINS DE REI CF, A BENJAMÍ F 3 - 1
7 16/11/2019 10:45 Municipal Les Comes (camp B) BENJAMÍ B Sabadell Nord "A" 5 - 1
8 16/11/2019 12.30 ESTADI MPAL. LA DEVESA UE RAPITENCA A INFANTIL A 0 - 5
6 16/11/2019 12:15 Les Comes BENJAMÍ G FATIMA, F.C.,A 10 - 0
6 16/11/2019 13.30 LES COMES PREBENJAMÍ B CALAF "A" 1 - 6
7 17/11/2019 - -- ALEVÍ F MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA 1 - 4
7 17/11/2019 12:00 Mpal Les Grases Santfeliuenc FC INFANTIL C 0 - 2
7 17/11/2019 12:45 IGUALADA ALEVÍ B NATACIO TERRASSA, C,A 7 - 3
6 17/11/2019 13:30 LES COMES INFANTIL D BASE OLERDOLA 4 - 1
7 17/11/2019 9:15 CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX ALEVÍ D PIERA, A.E.,A 5 - 5
4 19/11/2019 18:00 Municipal Les Comes Ateneu Igualadí BENJAMÍ H 3 - 6
7 23/11/2019 11.04 ELS MONJOS MAS CATARRO "C" PREBENJAMÍ B 1 - 2
7 23/11/2019 12:15 Municipal Les Comes BENJAMÍ H Fundació Atlètic Vilafranca 7 - 0
9 23/11/2019 13.15 ESTADI CEM LES COMES INFANTIL A UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA 6 - 0
8 23/11/2019 13:30 -- SANT ILDEFONS UE ALEVÍ F 2 - 5
7 23/11/2019 20:00 Les Comes JUVENIL B La Pobla de Claramunt 4 - 0
8 23/11/2019 9:45 CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANT PERE DE RIU RIUDEBITLLES, C.D.,A ALEVÍ D 2 - 8
7 24/11/2019 09:00 CEM PARC DEL GARRAF VILANOVA GELTRU INFANTIL D 5 - 2
7 24/11/2019 10:00 LES COMES PREBENJAMÍ A U.E. SITGES 0 - 2
8 24/11/2019 10:30 SABADELL SABADELL F.C., C.E.,B ALEVÍ B 5 - 2
7 24/11/2019 11:00 Pas Blau LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A BENJAMÍ G 1 - 10
8 24/11/2019 11:30 Mpal Les Comes INFANTIL C Sant Joan d'Espi UE 6 - 1
8 24/11/2019 13:15 Les Comes BENJAMÍ F PALLEJÀ CF, A 1 - 6
8 24/11/2019 13:45 ZEM del Congost CE Manresa "B" BENJAMÍ B 5 - 2
9 30/11/2019 - -- ALEVÍ F CUBELLES CF 1 - 7
8 30/11/2019 10:00 Camp de futbol Municipal de Sant Llorenç Hortonenc BENJAMÍ H 5 - 3
9 30/11/2019 10:45 Municipal Les Comes (camp B) BENJAMÍ B Sant Cugat "C" 1 - 4
8 30/11/2019 12:00 Sant Quintí de Mediona Quintinenc JUVENIL B 1 - 5
8 30/11/2019 12:30 VILANOVA I LA GELTRU C.F. VILANOVA I LA GELTRU PREBENJAMÍ A 2 - 3
8 01/12/2019 09.15 LES COMES PREBENJAMÍ B ATLÈTIC VILAFRANCA "B" 5 - 3
8 01/12/2019 09:15 LES COMES INFANTIL D ANOIA 2 - 1
9 01/12/2019 10:30 Mpal Sant Just Desvern Atletic Sant Just FC INFANTIL C 0 - 0
9 01/12/2019 10:30 Can Salvi SANT ANDREU DE LA BARCA, B BENJAMÍ F 0 - 1
9 01/12/2019 11:00 CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX ALEVÍ D CUBELLES, C.F.,A 4 - 4
9 01/12/2019 11:00 IGUALADA ALEVÍ B BERGA, C.E.,A 1 - 5
10 01/12/2019 12.00 CAMP FUTBOL CLUB MERCANTIL CE MERCANTIL B INFANTIL A 0 - 0
8 01/12/2019 9:15 Les Comes BENJAMÍ G CAPELLADES, C.F.,A 4 - 8
9 14/12/2019 10.30 LES CABANYES LES CABANYES "B" PREBENJAMÍ B 1 - 6
9 14/12/2019 10:20 Josep Pons i Ventura CUBELLES, C.F.,F BENJAMÍ G 1 - 0
10 14/12/2019 10:30 CASTELLAR DEL VALLÈS CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A ALEVÍ B 4 - 6
11 14/12/2019 11.30 ESTADI CEM LES COMES INFANTIL A CF VIC RIUPRIMER REFO B 3 - 0
10 14/12/2019 13:15 CAMP DE FUTBOL MPAL. D'AIGUADOLÇ SITGES, U.E.,A ALEVÍ D 2 - 7
9 14/12/2019 20:00 Les Comes JUVENIL B Santa Coloma de Queralt 0 - 2
10 15/12/2019 - -- CORNELLA ALEVÍ F 4 - 6
9 15/12/2019 09:45 LES COMES PREBENJAMÍ A U.E. SANT SADURNI 4 - 1
10 15/12/2019 10:00 CEM Sant Oleguer Escola Sabadell "A" BENJAMÍ B 4 - 4
10 15/12/2019 11:15 Mpal Les Comes INFANTIL C Corbera CF 4 - 3
9 15/12/2019 12:30 ZEM DE VILAFRANCA VILAFRANCA INFANTIL D 1 - 5
10 15/12/2019 13:15 Les Comes BENJAMÍ F ABRERA AE, A 3 - 2
9 15/12/2019 9:45 Municipal Les Comes BENJAMÍ H Capellades Club de Futbol 9 - 1
11 21/12/2019 10:15 Vallirana Pª BLAUGRANA VALLIRANA, B BENJAMÍ F 0 - 13
12 21/12/2019 11.30 GIMNASTIC PARC CLUB GIMNASTIC MANRESA INFANTIL A 2 - 3
10 21/12/2019 12:45 Sant Pau D'Ordal Subirats JUVENIL B 0 - 2
10 21/12/2019 9:15 Les Comes BENJAMÍ G HOSTALETS DE PIEROLA, C.F., A 0 - 2
11 22/12/2019 - -- ALEVÍ F CORBERA CF 4 - 3
10 22/12/2019 09.25 LES COMES PREBENJAMÍ B SAN MAURO "B" 5 - 0
10 22/12/2019 10:00 SANTA MARGARIDA DE MOMTBUI U.D. SAN MAURO PREBENJAMÍ A 0 - 6
11 22/12/2019 11:30 IGUALADA ALEVÍ B SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,D 2 - 3
10 22/12/2019 12:00 Camp de Futbol Municipal Josep Pons Cubelles Club de Futbol BENJAMÍ H 1 - 5
11 22/12/2019 13:00 Municipal Les Comes (camp bB) BENJAMÍ B Fundació Terrasa FC 1906 "A" 3 - 5
11 22/12/2019 9:45 CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX ALEVÍ D ANOIA , C.E.,A 10 - 1
11 11/01/2020 10:00 Odena CE Odena ALEVÍ H 3 - 2
12 11/01/2020 10:45 Camp futbol Junior (Sant Cugat) FC Junior A BENJAMÍ B 2 - 3
12 11/01/2020 11:30 MANRESA JOANENC, F.C.,A ALEVÍ B 4 - 1
12 11/01/2020 11:45 CAMP DE FUTBOL ZEM CAN TORELLÓ ESCOLA F. GAVA, C.,H ALEVÍ D 2 - 4
13 11/01/2020 13.30 Igualada INFANTIL A FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 2 - 1
12 11/01/2020 13:00 Nou Municipal de Cornellà FUE Cornellà INFANTIL B 2 - 2
12 11/01/2020 13:00 Sant Jaume dels Domenys BASE MARC BARTRA A CADET B 0 - 0
12 11/01/2020 13:45 Mpal Les Comes INFANTIL C Fontsanta Fatjó 2 - 0
12 11/01/2020 17:30 Municipal Bosc de Plaça CD Ribes JUVENIL A 5 - 0
11 11/01/2020 20:00 Les Comes JUVENIL B Ateneu Igualadí 8 - 0
12 12/01/2020 - -- FC BARCELONA ALEVÍ F 3 - 3
11 12/01/2020 10.15 JOSEP PONS I VENTURA CUBELLES "B" PREBENJAMÍ B 4 - 2
11 12/01/2020 11:00 Estadi Les Comes PREBENJAMÍ A BASE OLERDOLA 8 - 1
12 12/01/2020 11:15 Les Comes BENJAMÍ F FC BARCELONA, E 2 - 2
11 12/01/2020 16:15 LES COMES INFANTIL D FATIMA 4 - 1
12 12/01/2020 9:30 Les Comes, Igualada BENJAMI C Atletic Sant Just 2 - 1
11 12/01/2020 9:30 Les Comes BENJAMÍ G PIERA, A.E.,B 1 - 5
13 18/01/2020 - -- ALEVÍ F FONTSANTA FATJÓ 2 - 6
13 18/01/2020 10:00 Martorell Martorell CADETE C 3 - 1
13 18/01/2020 10:30 Torrent De Llops MARTORELL AE, B BENJAMÍ F 6 - 1
14 18/01/2020 11.15 ZEM ST. JOAN VILATORRADA FC JOANENC A INFANTIL A 1 - 6
13 18/01/2020 11:15 IGUALADA CADET B MARTORELL B 2 - 2
13 18/01/2020 13:00 Municipal Les Comes (camp b) BENJAMÍ B Juventud 25 Septiembre "A" 3 - 2
13 18/01/2020 13:15 IGUALADA ALEVÍ B UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA 1 - 2
12 18/01/2020 16:15 Santa Margarida i els Monjos Mas Catarro JUVENIL B 1 - 2
12 19/01/2020 09.15 LES COMES PREBENJAMÍ B MASQUEFA "A" 1 - 3
13 19/01/2020 10:00 CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX ALEVÍ D ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D 4 - 2
12 19/01/2020 10:45 Estadi Zem Vilafranca FUNDACIO ATLETIC VILAFRANCA PREBENJAMÍ A 2 - 1
12 19/01/2020 11:30 Igualada JUVENIL C Agora Masia Bach 3 - 2
13 19/01/2020 12:00 Ciutat Esportiva Joan Gamper F.C. BARCELONA BENJAMI C 7 - 0
14 19/01/2020 13.00 Cornellà UE. Cornellà BENJAMÍN A 6 - 1
12 19/01/2020 13:00 Igualada (Les Comes) ATENEU IGUALADÍ S.E.F. A CADET D 2 - 3
14 19/01/2020 13:30 CAMP DE FUTBOL CAN JOFRESA (TERRASSA) UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ALEVÍ A 1 - 3
13 19/01/2020 13:30 Municipal Les Comes INFANTIL B UD San Mauro 1 - 2
12 19/01/2020 16:00 MPAL PIERA PIERA INFANTIL D 1 - 5
13 19/01/2020 17:00 Municipal Les Comes JUVENIL A CF Cubelles 3 - 1
14 25/01/2020 09:00 Igualada CADETE C Gava 4 - 1
14 25/01/2020 10:00 Camp futbol Mpal. Polinyà Polinya, At., "A" BENJAMÍ B 3 - 0
13 25/01/2020 10:00 El Morell Morell INFANTIL FEMENÍ B 1 - 4
13 25/01/2020 11.30 STA COLOMA SANTA COLOMA QUERALT "A" PREBENJAMÍ B 3 - 3
15 25/01/2020 11:00 Igualada CADET JUVENIL FEM A Espanyol 0 - 2
14 25/01/2020 12:00 Municipal La Triola UE Sant Sadurni INFANTIL B 3 - 3
13 25/01/2020 12:15 Municipal Aiguadolç Unió Esportiva Sitges BENJAMÍ H 0 - 6
13 25/01/2020 12:15 Les Comes BENJAMÍ G VILANOVA GELTRU C.F., G 2 - 9
14 25/01/2020 12:15 Les Comes BENJAMI C Blanca Subur A 2 - 1
13 25/01/2020 12:30 Sant Cugat del Vallès Junior ALEVÍ B FEMENÍ 2 - 2
15 25/01/2020 13.15 ESTADI CEM LES COMES INFANTIL A CF MOLLERUSSA A 6 - 1
14 25/01/2020 13:30 ESTADI MPAL. LA SORT ODENA, C.E.,A ALEVÍ D 0 - 9
13 25/01/2020 18:15 ABRERA ABRERA JUVENIL C 1 - 1
14 25/01/2020 19:00 Municipal de Santa Margarida UD San Mauro JUVENIL A 1 - 0
13 25/01/2020 20:00 Les Comes JUVENIL B Base Vilanova i la Geltrú 4 - 1
14 26/01/2020 - -- CASTELLDEFELS UE ALEVÍ F 4 - 1
13 26/01/2020 09:00 LES COMES INFANTIL D LA LOBLA CLARAMUNT 5 - 0
14 26/01/2020 10:00 MANRESA MANRESA, C.E.,B ALEVÍ B 6 - 4
13 26/01/2020 10:00 Igualada CADET JUVENIL FEM B Levante Las Planas 4 - 0
14 26/01/2020 10:00 Viladecans Viladecans ALEVÍ A FEMENÍ 2 - 4
13 26/01/2020 10:00 LES COMES PREBENJAMÍ A P. Jove Les Roquetes 8 - 0
14 26/01/2020 10:30 Les Comes BENJAMÍ F INCRESA ATLETICO CF, A 6 - 0
14 26/01/2020 12:00 SITGES BLANCA SUBUR A CADET B 6 - 3
14 26/01/2020 12:00 Igualada INFANTIL FEMENÍ A Martorell 6 - 1
15 26/01/2020 12:15 LES COMES (IGUALADA) ALEVÍ A FUND. ESPORTIVA CORNELLÀ 0 - 2
16 26/01/2020 12:30 Igualada 1R EQUIP FEMENÍ Pardinyes 1 - 3
14 26/01/2020 13:00 HOSPITALET HOSPITALET CENTRE ESPORTS, D BENJAMÍ E 3 - 1
15 26/01/2020 13:45 Igualada BENJAMÍN A Joanenc 2 - 1
13 26/01/2020 15:30 LES COMES IGUALADA CADET D ANOIA C.E. B 1 - 1
15 01/02/2020 - -- ALEVÍ F FE ATLETIC VILAFRANCA 15 - 0
16 01/02/2020 10:00 LES COMES (IGUALADA) ALEVÍ A TERLENKA BARCELONISTA 7 - 0
15 01/02/2020 10:15 El Prat de Llobregat Terlenka Barcelonista A BENJAMI C 2 - 4
15 01/02/2020 10:30 Municipal Les Comes (camp B) BENJAMÍ B St.Quirze del Vallès "A" 2 - 4
15 01/02/2020 10:30 Mpal. Falguera Pª REC SANT FELIU LLOBREGAT, A BENJAMÍ F 2 - 0
15 01/02/2020 11:30 Municipal Les Comes JUVENIL A FC Santboià 3 - 0
15 01/02/2020 12:00 Les Comes Igualada ALEVÍ A FEMENÍ Mon Femení Terrassa 0 - 3
15 01/02/2020 12:00 CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX ALEVÍ D RIBES, C.D.,A 11 - 0
16 01/02/2020 13.30 ESTADI CEM LES COMES INFANTIL A CA NATACIO TERRASSA A 3 - 2
14 01/02/2020 13:30 Vilanova del Camí Anoia JUVENIL B 0 - 5
15 01/02/2020 15:15 IGUALADA CADET B MAS CATARRO 6 - 0
14 01/02/2020 18:15 Les Comes Igualada CADET JUVENIL FEM B Mon Femení Sant Adrià 1 - 0
14 01/02/2020 20:00 Igualada JUVENIL C Olesa 2 - 7
14 01/02/2020 9.15 LES COMES PREBENJAMÍ B MAS CATARRO "B" 6 - 1
16 02/02/2020 10:00 Igualada BENJAMÍN A Santfeliuenc 4 - 3
15 02/02/2020 10:00 IGUALADA ALEVÍ B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 2 - 2
14 02/02/2020 10:30 MUNICIPAL DE LES GARRIGUES, CALAF CALAF, U.D.A CADET D 4 - 0
15 02/02/2020 10:30 Sabadell Sabadell INFANTIL FEMENÍ A 2 - 3
14 02/02/2020 11:00 Les Comes Igualada ALEVÍ B FEMENÍ Barberà del Vallès 23 - 0
14 02/02/2020 11:30 Igualada INFANTIL FEMENÍ B Atlètic Valls 5 - 0
17 02/02/2020 12:00 Palma de Mallorca Baleares 1R EQUIP FEMENÍ 2 - 2
14 02/02/2020 12:15 EST. MPAL. STA MARGARIDA I ELS MONJOS MAS CATARRO PREBENJAMÍ A 0 - 5
15 02/02/2020 12:30 IGUALADA BENJAMÍ E SPORTING GAVA 10 - 5
15 02/02/2020 13:30 Municipal Les Comes INFANTIL B AF Sant Vicenç dels Horts 2004 3 - 5
16 02/02/2020 16:00 ESTADI CEM LES COMES CADET A RUBI, U.E.,A 6 - 1
16 02/02/2020 16:00 Sabadell Mercantil CADET JUVENIL FEM A 4 - 2
15 02/02/2020 18:15 Cornella Cornella CADETE C 4 - 3
14 02/02/2020 9:30 Municipal Les Comes BENJAMÍ H Unión Deportiva San Mauro 6 - 1
15 08/02/2020 09:15 LES COMES INFANTIL D ODENA 0 - 3
15 08/02/2020 10.30 HOSTALETS DE PIEROLA HOSTALETS DE PIEROLA "A" PREBENJAMÍ B 1 - 12
17 08/02/2020 10.45 CAMP DE FUTBOL MPAL. OLÍMPIA CE SABADELL FC A INFANTIL A 1 - 3
16 08/02/2020 11:00 Tarragona Tecnifutbol Tarragona INFANTIL FEMENÍ A 5 - 1
16 08/02/2020 11:00 Municipal Les Comes JUVENIL A UE Sitges 1 - 2
15 08/02/2020 11:30 Santa Margarida i els Monjos Mas Catarro INFANTIL FEMENÍ B 2 - 0
16 08/02/2020 11:30 Mpal. St Esteve Sesrovires ST ESTEVE SESROVIRES, FC, A BENJAMÍ F 1 - 5
16 08/02/2020 12:15 Municipal Les Comes (camp B) BENJAMÍ B Cerdanyola Vallès "B" 5 - 3
17 08/02/2020 13:00 Les Comes Igualada CADET JUVENIL FEM A Penya Blanc-i-Blava La Roca 2 - 1
16 08/02/2020 13:00 CE Europa CE Europa BENJAMI C 1 - 3
15 08/02/2020 13:30 Sant Cugat del Vallès Sant Cugat ALEVÍ B FEMENÍ 0 - 4
17 08/02/2020 15:15 LA TEIXONERA (BARCELONA) DAMM C.F. ALEVÍ A 5 - 2
15 08/02/2020 20:00 Les Comes JUVENIL B Masquefa 1 - 4
15 08/02/2020 9:30 Camp de Futbol Mpal de Sant Pau d'Ordal Subirats Unió Esportiva BENJAMÍ H 4 - 4
16 09/02/2020 10:00 IGUALADA ALEVÍ B CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU 3 - 0
15 09/02/2020 10:00 LES COMES PREBENJAMÍ A F.C. LES CABANYES 6 - 1
16 09/02/2020 10:00 IGUALADA BENJAMÍ E SANT JOAN DESPI 0 - 10
16 09/02/2020 11:30 Les Comes Igualada ALEVÍ A FEMENÍ Fontsanta Fatjó 2 - 5
16 09/02/2020 11:30 Municipal Les Comes INFANTIL B CF Base Marc Bartra 1 - 3
15 09/02/2020 11:45 Cornellà de Llobregat Fontsanta Fatjó CADET JUVENIL FEM B 0 - 6
18 09/02/2020 12:00 Sant Pere Pescador Sant Pere Pescador 1R EQUIP FEMENÍ 2 - 4
16 09/02/2020 13:15 IGUALADA CADET B RIBES A 1 - 1
16 09/02/2020 16:00 Piera Piera CADETE C 1 - 0
15 09/02/2020 16:00 Molins de Rei Molins de Rei JUVENIL C 11 - 0
15 09/02/2020 16:00 LES COMES IGUALADA CADET D PENEDES-ESPIRALL B 6 - 0
17 11/02/2020 19:15 Barcelona F.C Barcelona BENJAMÍN A 13 - 0
18 15/02/2020 10:30 CAMP FUTBOL ZEM CAN TORELLÓ E.F. GAVÀ ALEVÍ A 1 - 4
18 15/02/2020 11.15 ESTADI CEM LES COMES INFANTIL A UE BORDETA DE LLEIDA 2 - 0
16 15/02/2020 11:00 Camp de Futbol Municipal de Calaf Unió Esportiva Calaf BENJAMÍ H 1 - 4
17 15/02/2020 12:00 SANT CUGAT DEL VALLÈS Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ALEVÍ B 5 - 1
17 15/02/2020 12:30 Les Comes BENJAMI C CE Ribes 12 - 1
18 15/02/2020 13:15 Les Comes Igualada CADET JUVENIL FEM A Santa Susanna 7 - 2
17 15/02/2020 13:30 Igualada CADETE C Pa. Blaugrana 6 - 1
16 15/02/2020 16:20 Calafell Calafell CADET JUVENIL FEM B 0 - 3
16 15/02/2020 20:00 Les Comes JUVENIL B San Mauro 3 - 1
17 15/02/2020 20:00 Estadi Parc del Garraf CF Vilanova Geltru JUVENIL A 2 - 1
16 16/02/2020 09:00 LES COMES PREBENJAMÍ A A.E. PIERA 19 - 0
16 16/02/2020 10.00 CAN TITÓ ANOIA "B" PREBENJAMÍ B 3 - 0
0 16/02/2020 10:15 Santa Margarida de Montbui San Mauro ALEVÍ B FEMENÍ 5 - 1
18 16/02/2020 10:30 Igualada BENJAMÍN A Ef. Gavà 2 - 1
16 16/02/2020 11:30 LES COMES INFANTIL D CALAF 4 - 1
16 16/02/2020 12:00 Torrelles Torrelles JUVENIL C 3 - 6
17 16/02/2020 12:00 Les Comes BENJAMÍ F SANT VICENÇ DELS HORTS AF, A 1 - 1
16 16/02/2020 12:30 Les Comes Igualada INFANTIL FEMENÍ B La Torre Claramunt 9 - 0
17 16/02/2020 13:15 Gimnàstic Parc Gimnàstic Manresa "D" BENJAMÍ B 4 - 3
17 16/02/2020 13:15 SANT JUST DESVERN ATLETIC SANT JUST BENJAMÍ E 1 - 3
17 16/02/2020 14:45 ST. JOAN D'ESPI ST. JOAN D'ESPI CADET B 3 - 3
17 16/02/2020 15:15 Municipal de Sant Just Desvern FC Atletic Sant Just INFANTIL B 1 - 1
16 16/02/2020 15:30 LES COMES IGUALADA CADET D GELIDA C.F.A. 4 - 6
17 16/02/2020 16:15 Tarragona Tecnifutbol Tarragona ALEVÍ A FEMENÍ 2 - 6
17 19/02/2020 19:00 Les Comes Igualada INFANTIL FEMENÍ A Sant Gabriel 1 - 2
19 28/02/2020 15.15 MPAL. LA BÓBILA FC CERDANYOLA VALLES A INFANTIL A 0 - 3
17 29/02/2020 09:30 MPAL. DE SANTA COLOMA DE QUERALT SANTA COLOMA DE QUERALT U.E. A CADET D 1 - 4
19 29/02/2020 10:00 LES COMES (IGUALADA) ALEVÍ A UE SANT ANDREU 5 - 3
17 29/02/2020 11:40 Cubelles C.F. CUBELLES PREBENJAMÍ A 2 - 5
17 29/02/2020 12:00 MPAL SANTA MARGARIDA DE MONTBUI SAN MAURO INFANTIL D 2 - 1
17 29/02/2020 12:15 Cornellà de Llobregat Fontsanta Fatjó ALEVÍ B FEMENÍ 0 - 6
18 29/02/2020 12:45 Sant Andreu B Sant Andreu de la Barca BENJAMI C 1 - 4
18 29/02/2020 13:15 Les Comes Igualada INFANTIL FEMENÍ A Viladecans 1 - 1
18 29/02/2020 13:30 Mpal. Les Comes (B) BENJAMÍ B CE Sabadell FC "B" 1 - 5
18 29/02/2020 15:00 Municipal de Vilafranca del Penedès Fundació Atletic Vilafranca INFANTIL B 3 - 0
18 29/02/2020 16:30 Municipal Can Torelló Escola Futbol Gavà JUVENIL A 2 - 0
17 29/02/2020 19:15 Odena Odena JUVENIL B 3 - 3
18 29/02/2020 20:00 Santfeliuen Santfeliuen CADETE C 3 - 4
17 29/02/2020 20:00 Igualada JUVENIL C Sant Vicenc Horts 8 - 3
17 29/02/2020 20:00 Les Comes Igualada CADET JUVENIL FEM B Òdena 10 - 0
17 01/03/2020 10:00 Òdena Òdena INFANTIL FEMENÍ B 1 - 3
18 01/03/2020 10:30 Mpal. Can Titó ANOIA CE, B BENJAMÍ F 10 - 1
18 01/03/2020 11:00 Les Comes Igualada ALEVÍ A FEMENÍ Levante Las Planas 2 - 1
19 01/03/2020 11:40 Cerdanyola Cerdanyola BENJAMÍN A 2 - 2
19 01/03/2020 12:30 Les Comes Igualada 1R EQUIP FEMENÍ Toppfotball Mallorca 17 - 0
19 01/03/2020 16:00 Sant Joan Despí Levante Las Planas CADET JUVENIL FEM A 1 - 2
18 01/03/2020 16:00 IGUALADA CADET B CASTELLDEFELS C 1 - 5
18 07/03/2020 09:15 Les Comes PREBENJAMÍ A C.E. ANOIA 3 - 0
19 07/03/2020 11:00 Sant Joan Despí Levante Las Planas INFANTIL FEMENÍ A 2 - 1
20 07/03/2020 11:30 Les Comes Igualada CADET JUVENIL FEM A Sant Gabriel 2 - 3
19 07/03/2020 12:00 ST. MARGARIDA MONTBUI SANT MAURO A CADET B 2 - 2
18 07/03/2020 12:15 Les Comes Igualada INFANTIL FEMENÍ B Masquefa 6 - 0
18 07/03/2020 12:15 Les Comes Igualada ALEVÍ B FEMENÍ Marianao Poblet 18 - 0
20 07/03/2020 13.30 ESTADI CEM LES COMES INFANTIL A CE FIF LLEIDA A 2 - 1
19 07/03/2020 13:30 Igualada CADETE C Can Vidalet 2 - 0
18 07/03/2020 19:00 Palleja Palleja JUVENIL C 3 - 3
18 07/03/2020 19:45 Vilanova del Camí Anoia CADET JUVENIL FEM B 0 - 3
19 08/03/2020 10:00 Les Comes BENJAMI C Sporting Gava 5 - 2
19 08/03/2020 10:00 Mpal. Can Jofresa UFB Jabac Terrassa "C" BENJAMÍ B 5 - 0
19 08/03/2020 11:00 Les Franqueses del Vallès Llerona ALEVÍ A FEMENÍ 1 - 0
20 08/03/2020 11:00 MPAL. BARRI CENTRE (SANT JOAN DESPÍ) UE SANT JOAN DESPÍ ALEVÍ A 1 - 10
19 08/03/2020 12:00 Les Comes BENJAMÍ F FUNDACIÓ UE CORNELLÀ, K 5 - 4
19 08/03/2020 13:15 Municipal Les Comes INFANTIL B CF Blanca Subur 2 - 1
18 08/03/2020 15:30 LES COMES IGUALADA CADET D VILANOVA I LA GELTRU CF. D 1 - 1
19 08/03/2020 17:30 Municipal Les Comes JUVENIL A CF Base Marc Bartra 2 - 0