OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

ALEVI B

CF.Corbera 2019-2020

11 Jugadors

Arnau
ARNAU
Bernat
BERNAT
Carlos
CARLOS
Cesar Daniel
CESAR DANIEL (CESAR)
Ferran
FERRAN
Gabriel
GABRIEL
Lluis
LLUIS
Max
MAX
Miquel Armando
MIQUEL ARMANDO (MIQUEL)
Pablo
PABLO
Roger
ROGER
Aymane
Aymane
Laura
Laura
Elias
Elias
Jornada Data Hora Lloc Local Visitant
11 22/12/2019 13:00 ESTADI LES COMES IGUALADA, C.F. "F" ALEVI B
12 11/01/2020 11:30 MPAL. CORBERA ALEVI B MARTORELL ASS. ESPORTIVA "C"
13 18/01/2020 13:30 MPAL. SANT ILDEFONS SANT ILDEFONS, U.E. "B" ALEVI B
14 26/01/2020 10:00 MPAL. CORBERA ALEVI B CUBELLES, C.F. "C"
15 01/02/2020 17:15 MPAL. CORNELLÀ FUND. UNIO ESP. CORNELLA "F" ALEVI B
16 09/02/2020 10:00 MPAL. CORBERA ALEVI B VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A"
17 15/02/2020 16:00 CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER BARCELONA, F.C. "E" ALEVI B
18 01/03/2020 10:00 MPAL. CORBERA ALEVI B FONTSANTA-FATJO, C.D. "A"
19 07/03/2020 10:00 MPAL. ELS CANYARS CASTELLDEFELS, U.E. "D" ALEVI B
20 15/03/2020 10:00 MPAL. CORBERA ALEVI B F.E. ATLETIC VILAFRANCA "E"
21 22/03/2020 10:00 MPAL. LA FALGUERA Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "A" ALEVI B
22 29/03/2020 10:00 MPAL. CORBERA ALEVI B SANT ANDREU BARCA AGRUP. "C"
23 04/04/2020 09:00 CAN TORELLÓ ESCOLA F. GAVA, C. "F" ALEVI B
24 19/04/2020 10:00 MPAL. CORBERA ALEVI B ALMEDA, C.D. "A"
25 26/04/2020 09:00 MPAL. VALLIRANA Pª BLAUGRANA VALLIRANA "B" ALEVI B
26 03/05/2020 10:00 MPAL. CORBERA ALEVI B IGUALADA, C.F. "F"
27 09/05/2020 09:00 TORRENT DE LLOPS MARTORELL ASS. ESPORTIVA "C" ALEVI B
28 17/05/2020 10:00 MPAL. CORBERA ALEVI B SANT ILDEFONS, U.E. "B"
29 23/05/2020 11:30 MPAL. JOSEP PONS I VENTURA CUBELLES, C.F. "C" ALEVI B
30 31/05/2020 10:00 MPAL. CORBERA ALEVI B FUND. UNIO ESP. CORNELLA "F"
Jornada Fecha Hora Lugar Local Visitante
10 14/12/2019 09:00 MPAL. CORBERA ALEVI B Pª BLAUGRANA VALLIRANA "B" 1 - 3
8 11/12/2019 19:00 MPAL. CORBERA ALEVI B ESCOLA F. GAVA, C. "F" 1 - 4
9 30/11/2019 12:00 MPAL. ALMEDA ALMEDA, C.D. "A" ALEVI B 7 - 3
7 16/11/2019 10:20 CAN SALVI SANT ANDREU BARCA AGRUP. "C" ALEVI B 3 - 4
6 09/11/2019 10:00 MPAL. CORBERA ALEVI B Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "A" 2 - 4
5 02/11/2019 10:15 ESTADI VILAFRANCA DEL PENEDÈS F.E. ATLETIC VILAFRANCA "E" ALEVI B 2 - 10
4 26/10/2019 10:30 MPAL. CORBERA ALEVI B CASTELLDEFELS, U.E. "D" 4 - 3
3 19/10/2019 11:00 MPAL. FONTSANTA-FATJÓ FONTSANTA-FATJO, C.D. "A" ALEVI B 8 - 1
2 12/10/2019 11:30 MPAL. CORBERA ALEVI B BARCELONA, F.C. "E" 2 - 9
1 06/10/2019 11:30 MPAL. LA PARELLADA VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" ALEVI B 5 - 3
0 28/09/2019 12:45 MPAL. DE CASTELLBISBAL UE CASTELLBISBAL "A" ALEVI B 7 - 6
0 21/09/2019 10:30 MPAL. CORBERA ALEVI B E.F. OLESA 87, C. "B" 7 - 4
0 14/09/2019 10:30 MPAL. CAN MAGÍ Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "B" ALEVI B 5 - 4
0 07/09/2019 10:15 MPAL. CORBERA ALEVI B PB SANT VICENÇ DELS HORTS "A" 3 - 4
0 15/06/2019 10:15 MPAL. CORBERA ALEVI B ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" 3 - 5
0 08/06/2019 11:15 MPAL. CORBERA ALEVI B SANTA EULALIA "B" 13 - 1