OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

CADET B

CF.Corbera 2019-2020

20 Jugadors

Alex Manuel
ALEX MANUEL (ALEX)
Àlex
ÀLEX
Arnau
ARNAU
Bilal
BILAL
Cristhyan
CRISTHYAN
Francesc
FRANCESC
Gerard
GERARD
Joel
JOEL
Jose
JOSE
Marc
MARC
Mateo
MATEO
Ignacio Antonio
IGNACIO ANTONIO (NACHO)
Junior Nicolas
JUNIOR NICOLAS (NICO)
Nil
NIL
Oldayr
OLDAYR (OLDY)
Oscar
OSCAR
Pau
PAU
Pau
PAU
Pol
POL
Pol
POL (ROSO)
Diego
Diego
Edgar
Edgar
Joan
Joan
Jornada Data Hora Lloc Local Visitant
10 21/12/2019 12:00 MPAL CORBERA CADET B AE ABRERA "B"
11 11/01/2020 ***** ********** ******DESCANSA****** CADET B
12 19/01/2020 16:00 MPAL CORBERA CADET B CE ESPARREGUERA "A"
13 26/01/2020 12:00 MPAL LA PALMA UE LA PALMA CERVELLÓ "A" CADET B
14 01/02/2020 15:00 MPAL CORBERA CADET B PB VALLIRANA "B"
15 09/02/2020 12:15 MPAL MASQUEFA FC MASQUEFA "A" CADET B
16 15/02/2020 12.30 MPAL PLANA CAN ESTEVE PB CERVELLÒ "A" CADET B
17 29/02/2020 15:00 MPAL CORBERA CADET B CF CAPELLADES "A"
18 07/03/2020 15:00 MPAL CORBERA CADET B SANT ANDREU BARCA "B"
19 14/03/2020 13:30 CEM TORRENT DE LLOPS CF MARTORELL "C" CADET B
20 21/03/2020 15:00 MPAL CORBERA CADET B CF HOSTALETS PIEROLA "A"
21 28/03/2020 10:00 MPAL PAS BLAU CF LA POBLA CLARAMUNT "A" CADET B
22 04/04/2020 15:00 MPAL CORBERA CADET B CF PALLEJÀ "B"
23 18/04/2020 9:00 MPAL LA SORT CE ODENA "B" CADET B
24 25/04/2020 15:00 MPAL CORBERA CADET B FC SANT ESTEVE SESROVIRES "B"
25 02/05/2020 13:00 MPAL ABRERA AE ABRERA "B" CADET B
26 09/05/2020 ***** ************** ******DESCANSA****** CADET B
27 17/05/2020 14:00 MPAL ESPARREGUERA CE ESPARREGUERA "A" CADET B
28 23/05/2020 15:00 MPAL CORBERA CADET B UE LA PALMA CERVELLÓ "A"
29 31/05/2020 12:15 MPAL VALLIRANA PB VALLIRANA "B" CADET B
30 06/06/2020 15:00 MPAL CORBERA CADET B FC MASQUEFA "A"
Jornada Fecha Hora Lugar Local Visitante
9 15/12/2019 12:00 MPAL SANT ESTEVE SESROVIRES FC SANT ESTEVE SESROVIRES "B" CADET B 4 - 1
8 30/11/2019 13:30 MPAL CORBERA CADET B CE ODENA "B" 5 - 0
7 23/11/2019 19:00 ZEM FERNANDO MUÑOZ CF PALLEJÀ "B" CADET B 2 - 3
6 16/11/2019 18:15 MPAL CORBERA CADET B CF LA POBLA CLARAMUNT "A" 3 - 0
5 09/11/2019 12:00 MPAL HOSTALETS DE PIEROLA CF HOSTALETS PIEROLA "A" CADET B 0 - 2
4 02/11/2019 13:15 MPAL CORBERA CADET B CF MARTORELL "C" 5 - 0
3 27/10/2019 10:00 IEM CAN SALVI SANT ANDREU BARCA "B" CADET B 2 - 2
2 19/10/2019 12:30 MPAL.CAPELLADES CF.CAPELLADES "A" CADET B 2 - 2
1 12/10/2019 16:00 MPAL.CORBERA CADET B PB.CERVELLO "A" 3 - 3
0 06/10/2019 10:00 MPAL. CAN VINADER VISTA ALEGRE,U.D. "B" CADET B 4 - 3
0 28/09/2019 15:00 MPAL. LES PLANES (OLESA DE MONTSERRAT) E.F. OLESA 87, C. "B" CADET B 6 - 1
0 21/09/2019 18:15 MPAL. CORBERA CADET B MAURINA EGARA "B" 2 - 2
0 14/09/2019 16:00 MPAL. CAN MAGÍ Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "C" CADET B 1 - 2
0 08/09/2019 14:15 MPAL. CORBERA CADET B BUFALÀ CF "D" 1 - 4
0 15/06/2019 16:00 MPAL. CORBERA CADET B ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" 4 - 4
0 09/06/2019 12:15 MPAL. CORBERA CADET B ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA "A" 3 - 2