OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

CADET A

CF.Corbera 2019-2020

18 Jugadors

Alex
ALEX
Arnau
ARNAU
Biel
BIEL
Hugo
HUGO (H.MATAS)
Hugo
HUGO (H.MEDINA)
Jan
JAN
Joel
JOEL
Jordi
JORDI
Jorge
JORGE
Juan Diego
JUAN DIEGO
Marc
MARC (MARC P.)
Marc
MARC (MARC R.)
Mario
MARIO
Pau
PAU
Pau
PAU (SEGARRA)
Sergi
SERGI
Toni
TONI
Umesh
UMESH
Marco Antonio
Marco Antonio
Aymane
Aymane
Laura
Laura
Manel
Manel
Jornada Data Hora Lloc Local Visitant
11 21/12/2019 18:15 MPAL.CORBERA CADET A MARTORELL C.F. "A"
12 11/01/2020 18:15 MPAL. CORBERA CADET A ESCOLA F. GAVA, C. "E"
13 19/01/2020 10:00 MPAL. DE CORNELLÀ FUND. UNIO ESP. CORNELLA "A" CADET A
14 25/01/2020 13:30 MPAL. CORBERA CADET A PIERA, A.E. "B"
15 02/02/2020 12:15 MPAL. VALLIRANA Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A" CADET A
16 08/02/2020 20:00 MPAL. LES GRASES SANTFELIUENC, F.C. "B" CADET A
17 15/02/2020 13:30 MPAL. CORBERA CADET A CAN VIDALET, C.F. "B"
18 29/02/2020 13:30 MPAL. CORBERA CADET A VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A"
19 08/03/2020 12:00 MPAL. LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ) LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A" CADET A
20 14/03/2020 13:30 MPAL. CORBERA CADET A IGUALADA, C.F. "C"
21 22/03/2020 12:00 MPAL. LES PLANES (OLESA MONT) E.F. OLESA 87, C "A" CADET A
22 28/03/2020 13:30 MPAL. CORBERA CADET A MARIANAO POBLET UD "B"
23 05/04/2020 12:00 MPAL. DANI JARQUE CIUTAT COOPERATIVA CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "A" CADET A
24 18/04/2020 13:30 MPAL. CORBERA CADET A F.E. ATLETIC VILAFRANCA "A"
25 25/04/2020 15:10 MPAL. SANT ILDEFONS SANT ILDEFONS, U.E. "C" CADET A
26 02/05/2020 16:00 TORRENT DEL LLOPS MARTORELL C.F. "A" CADET A
27 10/05/2020 12:00 CAN TORELLÓ ESCOLA F. GAVA, C. "E" CADET A
28 16/05/2020 13:30 MPAL. CORBERA CADET A FUND. UNIO ESP. CORNELLA "A"
29 24/05/2020 16:00 MPAL. PIERA PIERA, A.E. "B" CADET A
30 30/05/2020 13:30 MPAL. CORBERA CADET A Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A"
Jornada Fecha Hora Lugar Local Visitante
9 30/11/2019 15:15 ESTADI VILAFRANCA DEL PENEDÈS F.E. ATLETIC VILAFRANCA "A" CADET A 5 - 1
8 23/11/2019 12:15 MPAL. CORBERA CADET A CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "A" 1 - 1
7 16/11/2019 16:00 MPAL. MARIANAO MARIANAO POBLET UD "B" CADET A 2 - 1
6 09/11/2019 12:00 MPAL. CORBERA CADET A E.F. OLESA 87, C "A" 3 - 4
5 02/11/2019 13:30 ESTADI LES COMES IGUALADA, C.F. "C" CADET A 4 - 1
4 26/10/2019 16:30 MPAL. CORBERA CADET A LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A" 1 - 1
3 19/10/2019 14:00 MPAL. LA PARELLADA VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" CADET A 0 - 4
2 12/10/2019 14:15 MPAL. EL MOLI CAN VIDALET, C.F. "B" CADET A 2 - 6
1 05/10/2019 11:00 MPAL. CORBERA CADET A SANTFELIUENC, F.C. "B" 5 - 0
0 28/09/2019 12:30 MPAL. CORBERA CADET A Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "A" 4 - 0
0 22/09/2019 10:00 MPAL. LES PLANES (OLESA DE MONTSERRAT) E.F. OLESA 87, C. "A" CADET A 1 - 7
0 14/09/2019 13:00 MPAL. CORBERA CADET A CAN BUXERES "B" 4 - 5
0 07/09/2019 20:15 MPAL. CORBERA CADET A PB CINC COPES "A" 2 - 4
0 01/09/2019 17:00 MPAL. CORBERA CADET A GAVA MAR CF "A" 5 - 3
0 15/06/2019 09:50 MPAL. LA BARRUANA PB SANT VICENÇ DELS HORTS "A" CADET A 2 - 0
0 09/06/2019 16:00 MPAL. CORBERA CADET A SANTA EULALIA "A" 4 - 0