OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

JUVENIL A

CF.Corbera 2019-2020

19 Jugadors

David
DAVID (AREGALL)
Carlos
CARLOS
David
DAVID (CEPA)
Pol
POL (COSANO)
Dan
DAN
Enric
ENRIC
Pol
POL (GOÑI)
Pau
PAU (HERBERA)
Joan
JOAN
Lluis
LLUIS
Marc
MARC
Oriol
ORIOL
Hugo
HUGO (PARADA)
Pol
POL
Joan
JOAN (ROMAGOSA)
Marc
MARC (SABATÉS)
Sergi
SERGI
Joan Denis
JOAN DENIS (VALETTE)
Lluís
LLUÍS (VILELLA)
Santi
Santi
Tito
Tito
Jordi
Jordi
Daniel
Daniel
Jornada Data Hora Lloc Local Visitant
11 22/12/2019 18:15 MPAL. CORBERA JUVENIL A VISTA ALEGRE,U.D. "A"
12 11/01/2020 17:45 SAGNIER PRAT, A.E. "B" JUVENIL A
13 18/01/2020 18:15 MPAL. CORBERA JUVENIL A VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A"
14 25/01/2020 17:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A TERLENKA BARCELONISTA C. F. "B
15 02/02/2020 17:00 MPAL. DE SANT JUST DESVERN ATLETIC SANT JUST . F. C. "B" JUVENIL A
16 09/02/2020 12:00 MPAL. SANT ILDEFONS SANT ILDEFONS, U.E. "B" JUVENIL A
17 15/02/2020 17:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A MARTORELL C.F. "A"
18 29/02/2020 20:00 MPAL. CAN BUXERES CAN BUXERES, F.C. "B" JUVENIL A
19 07/03/2020 17:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A CAN VIDALET, C.F. "B"
20 14/03/2020 18:00 MPAL. DE VILADECANS VILADECANS U.D. "A" JUVENIL A
21 21/03/2020 17:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A ESPLUGUENC, C.F.A. "A"
22 29/03/2020 20:00 MPAL. DE CORNELLÀ FUND. UNIO ESP. CORNELLA "A" JUVENIL A
23 04/04/2020 17:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A SANTFELIUENC, F.C. "A"
24 19/04/2020 12:00 FERNANDO MUÑOZ CARRASCO PALLEJA, C.F. "A" JUVENIL A
25 25/04/2020 17:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A CASTELLDEFELS, U.E. "B"
26 02/05/2020 20:00 MPAL. CAN VINADER VISTA ALEGRE,U.D. "A" JUVENIL A
27 09/05/2020 17:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A PRAT, A.E. "B"
28 16/05/2020 16:00 MPAL. LA PARELLADA VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" JUVENIL A
29 23/05/2020 15:15 ESTRUCH TERLENKA BARCELONISTA C.F. "B" JUVENIL A
30 30/05/2020 17:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A ATLETIC SANT JUST . F. C. "B"
Jornada Fecha Hora Lugar Local Visitante
9 30/11/2019 18:15 MPAL. CORBERA JUVENIL A PALLEJA, C.F. "A" 1 - 4
8 23/11/2019 20:00 MPAL. LES GRASES SANTFELIUENC, F.C. "A" JUVENIL A 1 - 3
7 17/11/2019 18:15 MPAL. CORBERA JUVENIL A FUND. UNIO ESP. CORNELLA "A" 1 - 1
6 09/11/2019 18:15 MPAL. SALT DE PI ESPLUGUENC, C.F.A. "A" JUVENIL A 3 - 2
5 03/11/2019 18:15 MPAL. CORBERA JUVENIL A VILADECANS U.D. "A" 0 - 1
4 26/10/2019 18:00 MPAL. EL MOLI CAN VIDALET, C.F. "B" JUVENIL A 2 - 0
3 19/10/2019 13:45 MPAL. CORBERA JUVENIL A CAN BUXERES, F.C. "B" 6 - 2
2 13/10/2019 14:00 TORRENT DE LLOPS MARTORELL C.F. "A" JUVENIL A 3 - 1
1 05/10/2019 16:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A SANT ILDEFONS, U.E. "B" 5 - 1
0 29/09/2019 17:00 MPAL. LA PARELLADA VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" JUVENIL A 4 - 4
0 22/09/2019 16:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A CE SANT GABRIEL 1 - 1
0 21/09/2019 20:00 MPAL. CAN VINADER VISTA ALEGRE,U.D. "A" JUVENIL A 3 - 2
0 14/09/2019 16:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "A" 2 - 2
0 08/09/2019 12:15 MPAL. MARIANAO MARIANAO POBLET UD "A" JUVENIL A 1 - 2
0 31/08/2019 17:00 MPAL. CORBERA JUVENIL A CAN BUXERES "B" 5 - 1