OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera C.F. Pobla de Mafumet

Calendaris/Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Amistoso 0 02/08/2018  20:30
POBLA
POBLA B JUV. A NASTIC 0 - 4
Amistoso 0 08/08/2018  20:30
POBLA
POBLA B JUV. A VILASECA 2 - 0
Amistoso 0 11/08/2018  19:00
POBLA
POBLA B CAMBRILS 0 - 4
Amistoso 0 16/08/2018  20:00
POBLA
POBLA B BORGES BLANQUES 1 - 4
Amistoso 0 18/08/2018  19:00
MPAL. LA POBLA
VETERANOS CAMBRILS 3 - 2
Amistoso 0 22/08/2018  20:00
POBLA
POBLA B TORREFORTA 2 - 3
Amistoso 0 25/08/2018  11:50
CAMP STS. CREUS
SANTES CREUS INFANTIL A 2 - 2
Amistoso 0 25/08/2018  18:00
MPAL. LA POBLA
VETERANOS VILAVELLA 8 - 1
Amistoso 0 25/08/2018  20:00
POBLA
POBLA B VALLS 1 - 2
Amistoso 0 26/08/2018  11:00
ESTADIO POBLA
JUVENIL A La Canonja 0 - 4
Torneo 0 01/09/2018  -
MPAL. L'AMPOLLA
ALEVIN C TORNEO PITARQUE -
Amistoso 0 01/09/2018  10:00
MPAL. LA POBLA
INFANTIL A SALOU COSTA DORADA 2 - 3
Amistoso 0 01/09/2018  10:45
MPAL. LA CANONJA
CANONJA F ALEVIN D 5 - 1
Amistoso 0 01/09/2018  12:00
MPAL. LA POBLA
JUVENIL A RAMON SICART 3 - 2
Liga 1 01/09/2018  16:00
MPAL. LA POBLA
POBLA B ULLDECONA 1 - 3
Amistoso 0 01/09/2018  9:30
MPAL. LA CANONJA
CANONJA C ALEVIN B 8 - 3
Amistoso 0 02/09/2018  10:00
MPAL. LA POBLA
CADETE A SALOU COSTA DORADA 1 - 4
Amistoso 0 08/09/2018  10:00
MPAL. EL CATLLAR
EL CATLLAR ALEVIN C 1 - 16
Amistoso 0 08/09/2018  11:30
MPAL. LA POBLA
JUVENIL A NASTIC C 7 - 0
Liga 2 08/09/2018  16:00
REDDIS
REDDIS POBLA B 0 - 3
Amistoso 0 09/09/2018  10:00
CAMPO DEL COLEGIO
PREBENJAMIN A NASTIC 0 - 8
Amistoso 0 09/09/2018  10:15
CAMPO CLARO
SANT PAU BENJAMIN A 8 - 1
Amistoso 0 09/09/2018  10:15
CAMPO CLARO
SANT PAU BENJAMIN B 1 - 9
Amistoso 0 09/09/2018  11:00
MPAL. SAN SALVADOR
SAN SALVADOR ALEVIN A 0 - 11
Amistoso 0 09/09/2018  11:30
CAMPO CLARO
SANT PAU ALEVIN B -
Amistoso 0 09/09/2018  11:30
CAMPO CLARO
SANT PAU ALEVIN D 13 - 1
Amistoso 0 09/09/2018  12:00
CAMPO DEL COLEGIO
PREBENJAMIN B NASTIC 7 - 1
Amistoso 0 09/09/2018  17:00
MPAL. LA POBLA
INFANTIL A EL CATLLAR 9 - 0
Amistoso 0 12/09/2018  17:30
Campo colegio
BENJAMIN A Nastic B 1 - 14
Amistoso 0 13/09/2018  19:00
Campo colegio
BENJAMIN B Valls B 0 - 10
Amistoso 0 15/09/2018  10:00
Campo colegio
BENJAMIN A NASTIC F 2 - 1
Amistoso 0 15/09/2018  10:00
CAMPOS SALOU
SALOU COSTA DORADA JUVENIL A 1 - 2
Amistoso 0 15/09/2018  12:00
MPAL. LA POBLA
INFANTIL A RACING DE BONAVISTA 1 - 4
Amistoso 0 15/09/2018  12:00
campo colegio
PREBENJAMIN A CANONJA B -
Liga 3 15/09/2018  16:00
MPAL. LA POBLA M.
POBLA B PASTORETA -
Amistoso 0 15/09/2018  19:30
MPAL. LA POBLA
VETERANOS CAMBRILS -
Amistoso 0 16/09/2018  10:00
CAMPO DEL COLEGIO
PREBENJAMIN B SANT PAU -
Amistoso 0 16/09/2018  12:00
CAMPO DEL COLEGIO
BENJAMIN B SANT PAU 7 - 5
Amistoso 0 22/09/2018  10:00
MPAL. LA POBLA M.
BENJAMIN A NASTIC E 1 - 9
Amistoso 0 22/09/2018  11:00
Campo colegio
ALEVIN D C.E.Altafulla 5 - 3
Amistoso 0 22/09/2018  11:30
MPAL. LA POBLA
PREBENJAMIN B CAMBRILS C -
Amistoso 0 22/09/2018  12:40
MPAL. LA POBLA
ALEVIN B NASTIC E -
Liga 1 22/09/2018  18:00
MPAL. LA POBLA M.
VETERANOS VET. BASF -
Amistoso 0 22/09/2018  9:30
MPAL. CAMBRILS
CAMBRILS C ALEVIN A 6 - 2
Amistoso 0 23/09/2018  10:00
Mpal. La pobla M
INFANTIL A PERE MANYANET 0 - 5
Amistoso 0 23/09/2018  10:45
MPAL. CAMBRILS (campo de abajo)
CAMBRILS BABY -
Amistoso 0 23/09/2018  10:45
MPAL. CAMBRILS
CAMBRILS H ALEVIN C -
Liga 4 23/09/2018  17:00
AMPOSTA
AMPOSTA POBLA B -
Amistoso 0 29/09/2018  10:00
MPAL. LA POBLA M.
BENJAMIN B NASTIC G -
Torneo 0 29/09/2018  10:00
MPAL. SAN SALVADOR
UD. SAN SALVADOR (cuadrangular ALEVIN C -
Amistoso 0 29/09/2018  10:30
MPAL. TORREDEMBARRA
UD. TORREDEMBARRA ALEVIN A 1 - 5
Torneo 0 29/09/2018  10:30
MPAL. SAN SALVADOR
UD. SAN SALVADOR (cuadrangular ALEVIN B -
Amistoso 0 29/09/2018  11:30
MPAL. LA POBLA M.
ALEVIN D NASTIC F 12 - 0
Amistoso 0 29/09/2018  12:00
CAMPO COLEGIO
BABY EL CATLLAR -
Otras 0 29/09/2018  12:00
MPAL. SAN SALVADOR
UD. SAN SALVADOR (triangular) PREBENJAMIN A -
Amistoso 0 29/09/2018  12:40
Mpal. La pobla M
INFANTIL A Cambrils E 3 - 1
Liga 5 29/09/2018  16:00
POBLA
POBLA B TORREFORTA 2 - 1
Liga 2 29/09/2018  17:30
MPAL. CAMBRILS
CAMBRILS VETERANOS -
Liga 1 29/09/2018  19:00
MPAL. CALAFELL
CALAFELL JUVENIL A 4 - 0
Amistoso 0 30/09/2018  10:00
CAMBRILS
CAMBRILS B BENJAMIN A 0 - 9
Amistoso 0 30/09/2018  10:00
MPAL. JOAN PIJUAN (Altafulla)
CE. ALTAFULLA PREBENJAMIN B -
Amistoso 0 30/09/2018  17:00
MPAL. JOAN PIJUAN (Altafulla)
CE. ALTAFULLA CADETE A 5 - 4
Liga 1 06/10/2018  10:00
MPAL. LA PLANA
CE. CONSTANTI ALEVIN B 2 - 2
Liga 1 06/10/2018  11:15
MPAL. LA POBLA M.
ALEVIN D CF. CUNIT 1 - 8
Liga 1 06/10/2018  11:30
MPAL. BANYERES DEL PENEDES
MARC BARTRA BENJAMIN B 2 - 3
Liga 1 06/10/2018  12:00
MPAL. CUNIT
CF. CUNIT CADETE A 1 - 0
Liga 1 06/10/2018  12:30
MPAL. LA PLANA
CE. CONSTANTI PREBENJAMIN B 0 - 4
Liga 1 06/10/2018  12:30
MPAL. LA BISBAL DEL PENEDES
JUVENTUT BISBALENCA ALEVIN C 4 - 4
Liga 1 06/10/2018  12:40
MPAL. LA POBLA M.
ALEVIN A NASTIC G 8 - 3
Liga 3 06/10/2018  16:30
--
VETERANS CAMP DE TGN VETERANOS -
Liga 2 06/10/2018  18:00
MPAL. LA POBLA
JUVENIL A SAN PEDRO 1 - 5
Liga 0 06/10/2018  19:30
MPAL. VILAFRANCA
VILAFRANCA JUVENIL B -
Liga 1 06/10/2018  9:30
MPAL. VILASECA
CF. VILASECA PREBENJAMIN A 1 - 2
Liga 1 07/10/2018  00:00
XXXXXXXXXX
INFANTIL A "RETIRADO" 0 - 0
Liga 1 07/10/2018  10:30
MPAL. LA POBLA M.
BENJAMIN A CF. VILASECA 3 - 6
Liga 0 07/10/2018  12:00
MPAL. LA POBLA M.
INFANTIL B SANTS -
Amistoso 0 07/10/2018  13:00
MPAL. LA FLORESTA
FLORESTA INFANTIL A 3 - 0
Liga 6 07/10/2018  17:00
VILASECA
VILASECA POBLA B -
Liga 2 13/10/2018  00:00
RETIRADO
"RETIRADO" ALEVIN B -
Liga 2 13/10/2018  10:00
MPAL. LA POBLA M.
ALEVIN C U.D.TORREDEMBARRA 3 - 3
Liga 2 13/10/2018  11:15
MPAL. CAMPO CLARO
COL. SANT PAU APOSTOL ALEVIN A 4 - 8
Liga 2 13/10/2018  11:30
MPAL. LA POBLA M.
PREBENJAMIN A PASTORETA REUS 0 - 7
Liga 2 13/10/2018  11:30
MPAL. SEGUR DE CALAFELL
CALAFELL ALEVIN D 6 - 0
Liga 2 13/10/2018  12:45
MPAL. LA POBLA M.
INFANTIL A CDC TORREFORTA 1 - 1
Liga 7 13/10/2018  16:00
MPAL. LA POBLA M.
POBLA B RIUDOMS -
Liga 3 13/10/2018  18:00
MPAL. REDDIS
SANTES CREUS JUVENIL A 7 - 0
Liga 4 13/10/2018  18:00
MPAL. LA POBLA M.
VETERANOS CEE. CREIXELL -
Liga 2 13/10/2018  9:30
MPAL. LA FLORESTA
LA FLORESTA BENJAMIN A 2 - 7
Liga 2 14/10/2018  10:30
CAMPO COLEGIO
BENJAMIN B CE. VENDRELL 3 - 2
Liga 0 14/10/2018  12:00
MPAL. LA POBLA M.
JUVENIL B CERDANYOLA -
Liga 2 14/10/2018  12:00
CAMPO COLEGIO
PREBENJAMIN B LA CANONJA 5 - 1
Liga 0 14/10/2018  16:00
MPAL. LA POBLA M.
INFANTIL B MECANTIL -
Liga 2 14/10/2018  18:00
MPAL. LA POBLA M.
CADETE A CF. ARBOÇ 3 - 10
Liga 3 20/10/2018  -
--
BENJAMIN A DESCANSO -
Liga 3 20/10/2018  -
--
ALEVIN C DESCANSO, EQUIPO RETIRADO -
Liga 3 20/10/2018  10:00
MPAL. CALAFELL
CALAFELL PREBENJAMIN B -
Liga 3 20/10/2018  11:45
MPAL. MONTBLANC
MONTBLANC ALEVIN B -
Liga 3 20/10/2018  12:00
MPAL. LA POBLA M.
ALEVIN A CALAFELL 3 - 7
Liga 3 20/10/2018  12:00
MPAL. REDDIS anexo F7
SANTES CREUS PREBENJAMIN A -
Liga 3 20/10/2018  15:30
MPAL. PALLARESOS
BASE PALLARESOS INFANTIL A -
Liga 0 20/10/2018  16:00
MPAL. LA POBLA M.
INFANTIL B GRANOLLERS -
Liga 4 20/10/2018  19:30
MPAL. LA POBLA
JUVENIL A ALCOVER -
Liga 5 20/10/2018  20:00
MPAL. VILASECA
VILASECA VETERANOS -
Liga 3 21/10/2018  10:30
MPAL. LA POBLA M.
BENJAMIN B AT. RODA DE BARA -
Liga 1 21/10/2018  11:00
MPAL. CAMBRILS
RIUDOMS BABY -
Liga 2 21/10/2018  12:30
MPAL. CAMBRILS
LA SALLE REUS BABY -
Liga 3 21/10/2018  12:30
MPAL. LA BISBAL
JUVENTUT BISBALENCA ALEVIN D 4 - 2
Liga 3 21/10/2018  15:00
MPAL. JOAN PIJUAN (Altafulla)
ALTAFULLA CADETE A -
Liga 8 21/10/2018  17:00
CEM LA SENIA
LA SENIA POBLA B -
Liga 11 21/10/2018  18:00
MPAL. NARCIS SALA
SANT ANDREU JUVENIL B -
Liga 5 27/10/2018  20:00
COLEGI PARE MANYANET REUS
PARE MANYANET JUVENIL A -
Liga 9 28/10/2018  17:00
VENDRELL
VENDRELL POBLA B -
Liga 10 03/11/2018  17:00
POBLA
POBLA B TORTOSA -
Liga 6 03/11/2018  18:30
MPAL. LA POBLA
JUVENIL A RIUDOMS -
Liga 7 10/11/2018  16:00
EL VILAR
ESCOLA VALLS JUVENIL A -
Liga 11 11/11/2018  17:00
GANDESA
GANDESA POBLA B -
Liga 12 17/11/2018  17:00
POBLA
POBLA B AMPOLLA -
Liga 8 17/11/2018  18:30
MPAL. LA POBLA
JUVENIL A HOSPITALET DEL INFANT -
Liga 9 24/11/2018  18:30
MPAL. LA POBLA
JUVENIL A CANONJA -
Liga 13 25/11/2018  17:00
LA CANONJA
LA CANONJA POBLA B -
Liga 10 01/12/2018  15:30
MPAL. CAMBRILS
CAMBRILS UNION JUVENIL A -
Liga 14 01/12/2018  17:00
POBLA
POBLA B EL CATLLAR -
Liga 11 15/12/2018  18:30
MPAL. LA POBLA
JUVENIL A CUBELLAS -
Liga 15 16/12/2018  17:00
CAMARLES
CAMARLES POBLA B -
Liga 16 22/12/2018  17:00
POBLA
POBLA B VALLS -
Liga 12 22/12/2018  20:00
MPAL. MAS IGLESIAS
LA SALLE REUS JUVENIL A -
Liga 17 13/01/2019  17:00
M.NOVA
M.NOVA POBLA B -
Liga 18 20/01/2019  17:00
ULLDECONA
ULLDECONA POBLA B -
Liga 19 26/01/2019  17:00
POBLA
POBLA B REDDIS -
Liga 20 03/02/2019  12:00
REUS
PASTORETA POBLA B -
Liga 21 09/02/2019  17:00
POBLA
POBLA B AMPOSTA -
Liga 22 17/02/2019  12:00
TORREFORTA
TORREFORTA POBLA B -
Liga 23 23/02/2019  17:00
POBLA
POBLA B VILASECA -
Liga 24 10/03/2019  17:00
RIUDOMS
RIUDOMS POBLA B -
Liga 25 16/03/2019  17:00
POBLA
POBLA B LA SENIA -
Liga 26 23/03/2019  17:00
POBLA
POBLA B VENDRELL -
Liga 27 31/03/2019  17:00
TORTOSA
TORTOSA POBLA B -
Liga 28 06/04/2019  17:00
POBLA
POBLA B GANDESA -
Liga 29 14/04/2019  17:00
AMPOLLA
AMPOLLA POBLA B -
Liga 30 27/04/2019  17:00
POBLA
POBLA B LA CANONJA -
Liga 31 05/05/2019  12:00
EL CATLLAR
EL CATLLAR POBLA B -
Liga 32 11/05/2019  17:00
POBLA
POBLA B CAMARLES -
Liga 33 19/05/2019  17:00
VALLS
VALLS POBLA B -
Liga 34 25/05/2019  17:00
POBLA
POBLA B M.NOVA -

Comparteix a:
  • google+