OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera CE la Salle Premià

Calendaris/Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 2 29/09/2018  00:00
--
DESCANS FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 3 06/10/2018  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL CARDEDEU FS C 4 - 3
Liga 1 19/10/2018  18:15
ESCOLA POMPEU FABRA
ESCOLA POMPEU FABRA BÀSQUET BENJAMÍ -
Liga 1 27/10/2018  -
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL ALEVÍ DESCANSA -
Liga 1 27/10/2018  09:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A SANTA MARIA DEL PI 7 - 9
Liga 1 27/10/2018  09:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
EL PILAR VOLEIBOL BENJAMÍ 8 - 8
Liga 1 27/10/2018  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A CE LLINARS -
Liga 1 27/10/2018  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B CF LLIÇA DE VALL -
Liga 1 27/10/2018  10:30
PAVELLÓ ARENYS DE MAR
CV ARENYS VOLEIBOL INFANTIL 4 - 12
Liga 1 27/10/2018  11:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
ESCOLÀPIES MASNOU B FUTBOL SALA BENJAMÍ -
Liga 1 27/10/2018  11:30
-
FUTBOL 7 BENJAMÍ DESCANS -
Liga 1 27/10/2018  12:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA PRE-BENJAMI HAMELIN/LAIE A 7 - 9
Liga 1 27/10/2018  13:00
ESCOLA SANT FELIU, CABRERA DE MAR
SANT FELIU FUTBOL SALA ALEVÍ B 8 - 8
Liga 2 27/10/2018  13:30
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
BÀSQUET BENJAMÍ ESCOLA LAVINIA 38 - 33
Liga 6 27/10/2018  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL DOSRIUS MARESME CLUB A 5 - 3
Liga 7 03/11/2018  9:00
PAVELLÓ TERESA MARIA ROCA, MATARÓ
FUTSAL MATARO CED FUTBOL SALA INFANTIL 3 - 8
Liga 4 04/11/2018  9:00
PAVELLÓ ALELLA
HUMMEL ALELLA FS A FUTBOL SALA INFANTIL 3 - 3
Liga 3 09/11/2018  18:15
ESCOLA SALESIANS BOSCO
SALESIANS BOSCO ROCAFORT BÀSQUET BENJAMÍ 38 - 24
Liga 2 10/11/2018  -
--
FUTBOL SALA ALEVÍ A DESCANSA -
Liga 2 10/11/2018  10:30
CAMP D FUTBOL PONENT (GRANOLLERS)
CF PONENT FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B 2 - 5
Liga 2 10/11/2018  11:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL BENJAMÍ CV AMETLLA 12 - 4
Liga 2 10/11/2018  11:45
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ PLA DE L'AVELLÀ 12 - 4
Liga 2 10/11/2018  12:00
MONTORNES
CF MONTORNES FUTBOL 7 BENJAMÍ 2 - 7
Liga 2 10/11/2018  12:30
ESCOLA HAMELIN, ALELLA
HAMELIN C FUTBOL SALA PRE-BENJAMI 4 - 12
Liga 2 10/11/2018  13:30
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL INFANTIL CV VILASSAR DE MAR 4 - 12
Liga 2 10/11/2018  9:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL ALEVÍ CV MATARÓ GROC 12 - 4
Liga 2 10/11/2018  9:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B FS SANT CELONI 7 - 9
Liga 8 11/11/2018  11:00
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL MONTMELO AE B 5 - 2
Liga 2 11/11/2018  11:30
CAMP FUTBOL JOAN BOCANEGRA (MOLLET)
UD LOURDES FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A 1 - 4
Liga 3 16/11/2018  18:15
SANTA MARIA DEL PÌ, ALELLA
SANTA MARIA DEL PI FUTBOL SALA BENJAMÍ -
Liga 3 17/11/2018  10:00
-
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B DESCANSA -
Liga 3 17/11/2018  10:00
-
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A DESCANSA -
Liga 3 17/11/2018  11:00
PAVELLÓ VILASSAR DE MAR
CV VILASSAR VERMELL VOLEIBOL ALEVÍ 12 - 4
Liga 3 17/11/2018  11:30
PAVELLÓ DE MATARÓ
CV MATARÓ VOLEIBOL INFANTIL 12 - 4
Liga 3 17/11/2018  11:45
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A FS PREMIÀ DE DALT 10 - 6
Liga 3 17/11/2018  13:00
ESCOLA SERENA DE VALL, LLAVANERES
SERENA DE VALL FUTBOL SALA ALEVÍ B 10 - 6
Liga 4 17/11/2018  19:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
BÀSQUET BENJAMÍ NUESTRA SEÑORA DE LURDES 43 - 13
Liga 3 17/11/2018  9:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA PRE-BENJAMI FS VILALBA 7 - 9
Liga 9 18/11/2018  10:30
--
SANVICENTI CFS B FUTBOL SALA INFANTIL 4 - 4
Liga 3 19/11/2018  18:45
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 BENJAMÍ FC VALLGORGUINA -
Liga 1 19/11/2018  19.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Salle A 1 - 3
Liga 1 19/11/2018  21:00
LA SALLE PREMIÀ
LA SALLE C VOLEIBOL SENIOR A 1 - 3
Liga 5 23/11/2018  19:00
ESCOLA LA CAIXA
CB ALISOS BÀSQUET BENJAMÍ -
Liga 4 24/11/2018  00:00
-
DESCANSA 2 FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 3 24/11/2018  09:00
INSTITUT VALERIÀ PUJOL, PREMIÀ DE DALT
CV PREMIÀ DE DALT LILA VOLEIBOL BENJAMÍ 6 - 10
Liga 4 24/11/2018  09:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B FS DOSRIUS 9 - 7
Liga 4 24/11/2018  10:15
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL INFANTIL CV ALELLA 12 - 4
Liga 4 24/11/2018  11:15
PAVELLÓ ALELLA
EIE ALELLA B FUTBOL SALA PRE-BENJAMI 7 - 9
Liga 4 24/11/2018  11:30
CAMP DE FUTBOL LLIÇA AM
CE LLIÇA AM FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 4 24/11/2018  11:45
VILALBA SASERRAS
FS VILALBA FUTBOL SALA ALEVÍ A 10 - 6
Liga 10 24/11/2018  11:45
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL CANET FS B 3 - 2
Liga 4 24/11/2018  13:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ ESCOLÀPIES MASNOU A 7 - 9
Liga 4 24/11/2018  14:00
MASNOU CAMP MUNICIPAL
CA MASNOU FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 5 25/11/2018  9:00
--
AT MASNOU FUTSALA A FUTBOL SALA INFANTIL 8 - 4
Liga 2 27/11/2018  19.30
Pavelló de Pemià de Mar
Volei Premià VOLEIBOL SENIOR C 3 - 0
Liga 5 01/12/2018  09:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
ASSIS B VOLEIBOL INFANTIL 12 - 4
Liga 5 01/12/2018  09:30
CEIP SANT MARTÍ, ARENYS DE MUNT
SANT MARTÍ FUTBOL SALA PRE-BENJAMI 4 - 12
Liga 5 01/12/2018  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A CF MARTORELLES -
Liga 5 01/12/2018  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B AT VALLES -
Liga 11 01/12/2018  10:15
--
SANT JOAN DE VILASSAR FS C FUTBOL SALA INFANTIL 3 - 3
Liga 5 01/12/2018  11:30
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 BENJAMÍ AD LA LLANTIA -
Liga 5 01/12/2018  11:45
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A LA SALLE B 9 - 7
Liga 4 01/12/2018  11:45
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL ALEVÍ VALLBONA VERMELL 10 - 6
Liga 5 01/12/2018  11:45
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
LA SALLE A FUTBOL SALA ALEVÍ B 9 - 7
Liga 5 01/12/2018  13:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ FS SANT CELONI 4 - 12
Liga 6 01/12/2018  13:30
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
BÀSQUET BENJAMÍ COLEGIO ALEMÁN -
Liga 2 03/12/2018  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A CV ALELLA 3 - 0
Liga 7 14/12/2018  19:00
PAVELLÓ DEL CARMEL
CB SANTA ROSA DE LIMA- HORTA BÀSQUET BENJAMÍ -
Liga 6 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B SANTA MARIA DEL PI -
Liga 6 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL INFANTIL CV TORDERA -
Liga 5 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL ALEVÍ CV ARENYS -
Liga 4 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL BENJAMÍ PLA DE L'AVELLÀ A -
Liga 6 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA PRE-BENJAMI FS SANT CELONI -
Liga 6 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ MASNOU
ATHLÈTIC MASNOU FUTBOL SALA BENJAMÍ -
Liga 6 15/12/2018  11:30
-
FUTBOL 7 BENJAMÍ DESCANS 2 -
Liga 6 15/12/2018  12:15
CAMP FUTBOL VILANOVA
CF VILANOVA FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 6 15/12/2018  13:30
PAVELLÓ SANT CELONI
FS SANT CELONI FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 12 15/12/2018  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL CFS ARENYS DE MUNT -
Liga 1 16/12/2018  10:00
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL SANT CEBRIÀ DE VALLALTA CFA -
Liga 6 16/12/2018  11:30
VALLGORGUINA
FC VALLGORGUINA FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 3 17/12/2018  19:30
INSTITUT PREMIÀ DE MAR
MAR NOVA VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 3 17/12/2018  21.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Salle B -
Liga 13 22/12/2018  17:15
--
FS SANT CELONI B FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 7 12/01/2019  -
--
FUTBOL SALA ALEVÍ B DESCANSA -
Liga 7 12/01/2019  00:00
ESCOLA PIA CALELLA
PIA CALELLA VOLEIBOL INFANTIL -
Liga 6 12/01/2019  00:00
ESCOLA SANT FELIU, CABRERA DE MAR
SANT FELIU B VOLEIBOL ALEVÍ -
Liga 7 12/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A SERENA DE VALL -
Liga 7 12/01/2019  00:00
ESCOLÀPIES, EL MASNOU
ESCOLÀPIES MASNOU B FUTBOL SALA PRE-BENJAMI -
Liga 5 12/01/2019  00:00
INSTITUT VALERIÀ PUJOL, PREMIÀ DE DALT
CV PREMIÀ DE DALT GROC VOLEIBOL BENJAMÍ -
Liga 7 12/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ SANT JOAN DE VILASSAR -
Liga 7 12/01/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A CE LLIÇA AM -
Liga 7 12/01/2019  10:00
LLIÇA DE V
CF LLIÇÀ DE V FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 7 12/01/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B UE SANT FOST -
Liga 14 12/01/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL SANT JOAN DE VILASSAR FS D -
Liga 4 14/01/2019  19.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Alella -
Liga 4 14/01/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A CABRILS B -
Liga 8 19/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA PRE-BENJAMI SANTA MARIA DEL PI B -
Liga 8 19/01/2019  00:00
-
DESCANS FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 8 19/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B FS PREMIÀ DE DALT -
Liga 8 19/01/2019  00:00
PAVELLÓ DE MATARÓ
FRETA MATARÓ A VOLEIBOL INFANTIL -
Liga 7 19/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL ALEVÍ CV TARADELL -
Liga 8 19/01/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B CE BIGUES -
Liga 8 19/01/2019  10:00
PAVELLÓ DOSRIUS
FS DOSRIUS FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 8 19/01/2019  10:45
VILALBA SASSERRAS
FS VILALBA FUTBOL SALA BENJAMÍ -
Liga 8 19/01/2019  11:00
CAMP DE FUTBOL CAN GILI (GRANOLLERS)
CF FINSOBE FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 15 20/01/2019  00:00
--
RACING PINEDA FS B FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 5 23/01/2019  21:00
ESCOLA PIA CALELLA
PIA CALELLA B VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 9 26/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A SANT FELIU -
Liga 16 26/01/2019  00:00
--
SANT CEBRIÀ DE VALLALTA CFA FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 9 26/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL INFANTIL CV MONTGAT -
Liga 9 26/01/2019  00:00
ESCOLA PIA CALELLA
ESCOLA PIA CALELLA FUTBOL SALA PRE-BENJAMI -
Liga 9 26/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ SANT CEBRIÀ -
Liga 9 26/01/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A CF LES FRANQUESES -
Liga 9 26/01/2019  11:30
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 BENJAMÍ CF MONTORNES -
Liga 9 26/01/2019  11:45
VILALBA SASERRAS
FS VILALBA FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 9 27/01/2019  10:45
CAMP DE FUTBOL ZONA SUD (MOLLET)
UD MOLLETENSE FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 5 28/01/2019  19.30
Institut Premià de Mar
Escola Mar Nova VOLEIBOL SENIOR C -
Liga 10 02/02/2019  00:00
PAVELLÓ ALELLA
FS ALELLA FUTBOL SALA BENJAMÍ -
Liga 10 02/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA PRE-BENJAMI FS PREMIÀ DE DALT A -
Liga 8 02/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
ASSIS A VOLEIBOL ALEVÍ -
Liga 10 02/02/2019  10:00
CAMP DE FUTBOL LLIÇA DE VALL
CF LLIÇA DE VALL FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 10 02/02/2019  12:30
CAMP JOAN MISSER (LLINARS)
CE LLINARS FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 17 02/02/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL DESCANS -
Liga 10 03/02/2019  11:30
VALLGORGUINA
FC VALLGORGUINA FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 10 08/02/2019  00:00
SANTA MARIA DEL PI
SANTA MARIA DEL PI FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 10 09/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B SANT FELIU -
Liga 11 09/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ SANT FELIU -
Liga 11 09/02/2019  00:00
ESCOLA SANT FELIU, CABRERA DE MAR
SANT FELIU FUTBOL SALA PRE-BENJAMI -
Liga 11 09/02/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B CF PONENT -
Liga 11 09/02/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A UD LOURDES -
Liga 11 09/02/2019  11:30
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 BENJAMÍ CA MASNOU -
Liga 18 10/02/2019  10:30
--
CARDEDEU FS C FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 6 11/02/2019  19.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Cabrils B -
Liga 6 11/02/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A CABRILS C -
Liga 9 16/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL ALEVÍ PIA CALELLA -
Liga 11 16/02/2019  00:00
--
DESCANSA FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 12 16/02/2019  00:00
-
DESCANSA FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 12 16/02/2019  00:00
-
DESCANSA FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 11 16/02/2019  13:30
PAVELLÓ SANT CELONI
FS SANT CELONI FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 19 16/02/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL HUMMEL ALELLA FS A -
Liga 12 17/02/2019  11:30
CAMP DE FUTBOL LA LLANTIA (MATARO)
AD LA LLANTIA FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 7 20/02/2019  22.00
Escola Pia Calella
Calella B VOLEIBOL SENIOR C -
Liga 7 21/02/2019  22:00
PAVELLÓ MATARÓ
CV MATARÓ VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 12 23/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B SERENA DE VALL -
Liga 13 23/02/2019  00:00
-
DESCANS 2 FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 13 23/02/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B CE LLIÇA AM -
Liga 13 23/02/2019  10:00
-
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A DESCANSA 2 -
Liga 12 23/02/2019  10:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE DALT
FS PREMIÀ DE DALT FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 20 23/02/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL AT MASNOU FUTSALA A -
Liga 8 07/03/2019  20.30
Escola st Feliu (Cabrera de Mar)
VOLEIBOL SENIOR C Escola St Feliu (Cabrera Mar) -
Liga 13 09/03/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A FS VILALBA -
Liga 14 09/03/2019  09:00
CAMP FUTBOL 1R DE MAIG (GRANOLLERS)
AT VALLES FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 13 09/03/2019  10:00
PAVELLÓ DOSRIUS
FS DOSRIUS FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 21 09/03/2019  11:00
--
DOSRIUS MARESME CLUB A FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 14 09/03/2019  11:30
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 BENJAMÍ CF LLIÇÀ DE V -
Liga 14 10/03/2019  ??
MARTORELLES
CF MARTORELLES FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 8 11/03/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A ASSIS -
Liga 14 16/03/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
LA SALLE B FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 14 16/03/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B LA SALLE A -
Liga 15 16/03/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A FC VALLGORGUINA -
Liga 15 16/03/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B CF VILANOVA -
Liga 22 16/03/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL FUTSAL MATARO CED -
Liga 9 21/03/2019  22.00
Pavelló Euskadi Mataró
CV Mataró VOLEIBOL SENIOR C -
Liga 15 22/03/2019  00:00
SANTA MARIA DEL PI, ALELLA
SANTA MARIA DEL PI FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 15 23/03/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A FS SANT CELONI -
Liga 16 23/03/2019  11:00
CAMP FUTBOL MUNICIPAL SNT FOST
UE SANT FOST FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 16 23/03/2019  11:30
CAMP FUTBOL LLIÇA AM
CE LLIÇA AM FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 9 23/03/2019  13:00
PAVELLÓ MASNOU
CV MASNOU VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 23 23/03/2019  18:15
--
MONTMELO AE B FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 16 30/03/2019  -
--
DESCANSA FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 16 30/03/2019  00:00
ESCOLA SERENA DE VALL, LLAVANERES
SERENA DE VALL FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 17 30/03/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A CF FINSOBE -
Liga 17 30/03/2019  12:45
CAMP DE FUTBOL DE BIGUES
CE BIGUES FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 24 30/03/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL SANVICENTI CFS B -
Liga 17 06/04/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A FS DOSRIUS -
Liga 17 06/04/2019  10:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE DALT
FS PREMIÀ DE DALT FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 18 06/04/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B UD MOLLETENSE -
Liga 25 06/04/2019  12:30
--
CANET FS B FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 18 07/04/2019  13:00
CAMP DE FUTBOL CORRO AVALL
CF LES FRANQUESES FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 10 08/04/2019  19.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Escola Assis (Premià) -
Liga 10 08/04/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A SANT FELIU -
Liga 26 13/04/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL SANT JOAN DE VILASSAR FS C -
Liga 11 25/04/2019  22:00
ESCOLA PIA CALELLA
PIA CALELLA A VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 18 27/04/2019  00:00
ESCOLA SANT FELIU, CABRERA DE MAR
SANT FELIU FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 18 27/04/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B FS VILALBA -
Liga 27 27/04/2019  00:00
--
CFS ARENYS DE MUNT FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 11 27/04/2019  13.00
Pavelló Masnou
CV Masnou VOLEIBOL SENIOR C -
Liga 28 11/05/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL FS SANT CELONI B -
Liga 12 13/05/2019  19.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Escola St Feliu (Cabrera Mar) -
Liga 12 13/05/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
LA SALLE B VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 29 18/05/2019  00:00
--
SANT JOAN DE VILASSAR FS D FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 13 23/05/2019  22.00
Escola Pia Calella
Calella A VOLEIBOL SENIOR C -
Liga 30 25/05/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL RACING PINEDA FS B -
Liga 13 27/05/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A VOLEI PREMIÀ DE MAR -

Comparteix a:
  • google+