OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Calendaris/Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Amistoso 0 15/08/2020  18:30
Bisbal del Penedès
Bisbalenca (3a) Senior B 1 - 2
Amistoso 0 29/08/2020  19:00
Cubelles
Senior A CD Ribes (3a) -
Amistoso 1 05/09/2020  09:00
ANNEXO CUBELLES
Pre-Benjamí B CF CUBELLES A -
Amistoso 1 05/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami D CF CUBELLES E -
Amistoso 1 05/09/2020  09:00
ANNEXO CUBELLES
Pre-Benjamí A CF CUBELLES B 14 - 2
Amistoso 1 05/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi D PENYA JOVE A -
Amistoso 1 05/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami E CF CUBELLES D -
Torneo 1 05/09/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A CF CUBELLES B y C -
Amistoso 1 05/09/2020  10:20
ANNEXE CUBELLES
Alevi F CFCUBELLES H -
Amistoso 1 05/09/2020  10:20
ANNEXE CUBELLES
CF CUBELLES F Aleví H 9 - 2
Amistoso 1 05/09/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami C CF CUBELLES A y B -
Amistoso 1 05/09/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí B CF CUBELLES A y C -
Amistoso 1 05/09/2020  11:30
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS B Alevi A -
Amistoso 1 05/09/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi C CF CUBELLES B 2 - 2
Amistoso 1 05/09/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi B CF CUBELLES C -
Amistoso 1 05/09/2020  11:40
ANNEXO CUBELLES
Pre-Benjamí C CF CUBELLES D 7 - 0
Amistoso 1 05/09/2020  11:40
ANNEXO CUBELLES
Pre-Benjamí D CF CUBELLES C -
Amistoso 1 05/09/2020  12:00
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví G CFCUBELLES E -
Amistoso 1 05/09/2020  12:00
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi E CFCUBELLES G -
Amistoso 0 05/09/2020  18:30
Cubelles
Senior A UE Rubí B (3a) -
Amistoso 0 06/09/2020  12:00
Cubelles
Senior B Segur At (3a) -
Amistoso 0 10/09/2020  21:00
Segur de Calafell
Segur (3a) Senior A -
Amistoso 2 12/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami D PENYA JOVE A -
Amistoso 2 12/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami C SUBIRATS A -
Amistoso 2 12/09/2020  09:00
MPAL. ELS MONJOS
MAS CATARRO A Pre-Benjamí B -
Amistoso 2 12/09/2020  09:30
ANNEXO CUBELLES
Pre-Benjamí A MARTORELL A -
Amistoso 2 12/09/2020  09:30
MPAL SANT PAU D'ORDAL
SUBIRATS B Benjami E -
Amistoso 2 12/09/2020  10:00
MPAL.ROQUETES
PENYA JOVE B Aleví G -
Amistoso 2 12/09/2020  10:00
MPAL CALAFELL
CALAFELL A Benjamí A -
Amistoso 2 12/09/2020  10:00
MPAL.JOSEP BOVE
VENDRELL A Benjamí B -
Amistoso 2 12/09/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi D TANCAT A -
Amistoso 0 12/09/2020  11:00
Subirats, St Pau d'Ordal
Subirats B Cadet B 7 - 2
Amistoso 2 12/09/2020  11:15
ANNEXO CUBELLES
Alevi A -
Amistoso 2 12/09/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví H SUBIRATS B 1 - 10
Amistoso 2 12/09/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi E VENDRELL B -
Amistoso 0 12/09/2020  12:00
Cubelles
Penya Jove A Infantil A -
Amistoso 2 12/09/2020  12:00
MPAL.TORRENT LLOPS
MARTORELL B Pre-Benjamí C 1 - 2
Amistoso 0 12/09/2020  12:45
Subirats, St Pau d'Ordal
Subirats A Juvenil B -
Amistoso 0 12/09/2020  13:00
Cubelles
Infantil C Canyelles -
Amistoso 0 12/09/2020  17:30
Les Roquetes
Penya Jove (3a) Senior A -
Amistoso 0 12/09/2020  18:00
Cubelles
Senior Fem Subirats -
Amistoso 0 12/09/2020  18:30
Torre de Claramunt
Torre de Claramunt (4a) Senior B -
Amistoso 2 13/09/2020  00:00
MPAL.ELS CANYARS
CASTELLDEFELS-D Alevi B -
Amistoso 2 13/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí D MARC BARTRA C -
Amistoso 2 13/09/2020  09:30
MPAL.SANT PAU D'ORDAL
SUBIRATS-A Alevi C 4 - 7
Amistoso 0 13/09/2020  10:00
Cubelles
Cadet A Subirats A -
Amistoso 2 13/09/2020  10:00
MPAL. CALAFELL
CALAFELL F Alevi F 8 - 1
Amistoso 0 13/09/2020  12:00
Cubelles
Infantil B Subirats A -
Amistoso 0 13/09/2020  18:00
Can Buxeres (l'Hospitalet)
Can Buxeres B Juvenil A 1 - 2
Amistoso 0 17/09/2020  21:15
Cubelles
Senior A At Vilanova (3a) -
Amistoso 3 19/09/2020  09:00
MPAL.BOSC DE PLAÇA
RIBES A Alevi B -
Amistoso 3 19/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí A VENDRELL A -
Amistoso 3 19/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí B RIBES A -
Amistoso 3 19/09/2020  09:30
ANNEXO CUBELLES
Benjami F ENTRENAMIENTO -
Amistoso 3 19/09/2020  09:30
ANNEXO CUBELLES
Pre-Benjamí D ENTRENAMIENTO -
Amistoso 3 19/09/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví G RIBES D -
Amistoso 3 19/09/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami D CASTELLDEFELS G -
Amistoso 3 19/09/2020  10:30
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS M Aleví H 5 - 9
Amistoso 3 19/09/2020  10:30
MPAL.BOSC DE PLAÇA
RIBES B Alevi D -
Amistoso 0 19/09/2020  11:00
Cubelles
Benjamí Fem Olesa de Montserrat -
Amistoso 3 19/09/2020  11:00
NOU PINS BENS
BLACA SUBUR B Benjamí A -
Amistoso 0 19/09/2020  11:00
Arboç
Arboç A Juvenil A -
Amistoso 3 19/09/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí C RIBES B 8 - 2
Amistoso 3 19/09/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami E CASTELLDEFELS F -
Amistoso 0 19/09/2020  12:30
Begues
Begues A Infantil A -
Amistoso 0 19/09/2020  13:00
Cubelles
Infantil B Sitges B -
Amistoso 3 19/09/2020  13:00
NOU PINS BENS
BLANCA SUBUR A Alevi A -
Amistoso 0 19/09/2020  14:30
Cubelles
Cadet A UE Mollet E -
Amistoso 0 19/09/2020  16:30
Cubelles
Juvenil B Pubilla Casas -
Amistoso 0 19/09/2020  18:45
Cubelles
Senior B Santa Maria Montcada (4a) -
Amistoso 0 20/09/2020  -
Olesa de Montserrat
Olesa de Montserrat Cad Fem -
Amistoso 3 20/09/2020  00:00
--
Alevi F -
Amistoso 3 20/09/2020  09:30
MPAL CALAFELL
CALAFELL C Benjami C -
Amistoso 3 20/09/2020  10:00
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi C BLANCA SUBUR B 2 - 5
Amistoso 3 20/09/2020  10:00
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí B RIBES-A -
Amistoso 3 20/09/2020  10:30
MPAL. BOSC PLAÇA
RIBES C Alevi E -
Amistoso 0 20/09/2020  10:30
El Vendrell
El Vendrell C Infantil C -
Amistoso 0 20/09/2020  12:00
Cubelles
Cadet B Infantil A 3 - 0
Amistoso 0 20/09/2020  12:30
Cubelles
Senior Fem Entre nosaltres -
Amistoso 0 20/09/2020  19:00
Calafell
Calafell (3a) Senior A -
Amistoso 4 26/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí A SITGES A -
Amistoso 4 26/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami F PREBENJAMI B -
Amistoso 4 26/09/2020  09:00
MPAL.BOSC DE PLAÇA
RIBES B Benjami E -
Amistoso 4 26/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
BENJAMI F Pre-Benjamí B -
Amistoso 4 26/09/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí D PREBENJAMI B -
Amistoso 4 26/09/2020  09:15
MPAL.ELS CANYARS
CASTELLDEFELS I Aleví G -
Amistoso 0 26/09/2020  09:30
Olesa de Montserrat
Olesa de Montserrat Benjamí Fem -
Amistoso 4 26/09/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami D VENDRELL B -
Amistoso 4 26/09/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí B BLANCA SUBUR A -
Amistoso 4 26/09/2020  11:25
MPAL.ELS CANYARS
CASTELLDEFELS J Alevi F -
Amistoso 4 26/09/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi A RIBES A -
Amistoso 4 26/09/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi B L'ARBOÇ A -
Amistoso 4 26/09/2020  11:45
ANNEXO CUBELLES
Benjamí A CORNELLÁ D -
Amistoso 4 26/09/2020  12:30
MPAL. JOSEP BOVE
VENDRELL C Pre-Benjamí C 2 - 1
Amistoso 0 26/09/2020  12:30
Olesa de Montserrat
Olesa de Montserrat Juvenil B -
Amistoso 0 26/09/2020  13:00
Cubelles
Infantil C Ramon Sicart -
Amistoso 4 26/09/2020  13:00
NOU PINS BENS
BLANCA SUBUR D Alevi E -
Amistoso 4 26/09/2020  13:30
ANNEXO CUBELLES
Alevi C CASTELLDEFELS C 2 - 1
Amistoso 0 26/09/2020  17:00
Cubelles
Juvenil A Calafell A -
Amistoso 0 26/09/2020  18:00
Sant Martí Sarroca
Martinenca (4a) Senior B -
Amistoso 0 26/09/2020  19:15
Cubelles
Senior A Cerdanyola (Juv DH) -
Amistoso 0 27/09/2020  -
Cubelles
Cad Fem Torre de Claramunt -
Amistoso 4 27/09/2020  10:00
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami C MAS CATARRO A -
Amistoso 4 27/09/2020  10:00
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví H MAS CATARRO B 1 - 7
Amistoso 4 27/09/2020  10:00
MPAL. L'ARBOÇ
L'ARBOÇ B Alevi D -
Amistoso 0 27/09/2020  11:30
Cubelles
Cadet A Arboç A -
Amistoso 0 27/09/2020  12:30
St Pere de Ribes
Ribes B Infantil B -
Amistoso 0 27/09/2020  13:30
Cubelles
Senior Fem El Morell -
Amistoso 0 27/09/2020  14:45
Cubelles
Infantil A Blanca Subur A -
Amistoso 0 27/09/2020  16:00
Sitges
Sitges B Cadet B 8 - 1
Amistoso 5 03/10/2020  00:00
--
Nada Benjami F -
Amistoso 5 03/10/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí B VENDRELL B -
Amistoso 5 03/10/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí A MAS CATARRO A -
Amistoso 5 03/10/2020  09:15
MPAL SEGUR DE CALAFELL
CALAFELL F Aleví G -
Amistoso 5 03/10/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi D RAMÓN SACART A -
Amistoso 5 03/10/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví H Descanso -
Amistoso 5 03/10/2020  10:30
MPAL OLIVELLA
OLIVELLA A Alevi F -
Amistoso 5 03/10/2020  11:15
MPAL. L'ARBORÇ
L'ARBOÇ B Benjami E -
Amistoso 5 03/10/2020  11:15
MPLA. PALAU I RABASSO
MARC BARTRA A Benjamí B -
Amistoso 5 03/10/2020  11:15
JOSEP PONS I VENTURA
CUBELLES A Benjami C -
Amistoso 5 03/10/2020  11:15
ANNEXO CUBELLES
Benjamí A CUBELLES C -
Amistoso 5 03/10/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi E CALAFELL D -
Amistoso 5 03/10/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi C PIERA A 10 - 0
Amistoso 3 03/10/2020  12:30
MPAL.VILAFRANCA
VILAFRANCA A Iniciación "A" 8 - 0
Amistoso 0 03/10/2020  13:00
Cubelles
Infantil B Base Vilanova B -
Amistoso 0 03/10/2020  14:30
Cubelles
Juvenil B Blanca Subur B -
Amistoso 0 03/10/2020  17:00
Cubelles
Senior B UE Salou B (4a) -
Liga 1 03/10/2020  18:00
CAMP DE FUTBOL CEM JULIO MÉNDEZ
ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" Senior A 2 - 1
Amistoso 0 03/10/2020  18:00
Vilanova i la Geltrú
Base Vilanova A Juvenil A -
Amistoso 0 03/10/2020  19:00
Sitges
Sitges A Cadet A -
Amistoso 0 04/10/2020  -
Cubelles
Cad Fem Marc Bartra -
Amistoso 5 04/10/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi A VILAFRANCA A -
Amistoso 5 04/10/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi B CALAFELL C -
Amistoso 5 04/10/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami D BLANCA SUBUR C -
Amistoso 0 04/10/2020  10:20
Cubelles
Benjamí Fem Olímpic Can Fatjó -
Amistoso 5 04/10/2020  11:00
MPAL CALAFELL
CALAFELL C Pre-Benjamí D -
Amistoso 0 04/10/2020  11:40
Cubelles
Base Vilanova C Infantil C -
Amistoso 0 04/10/2020  12:15
El Prat (Camp Julio Méndez)
At Prat Delta Senior Fem -
Amistoso 5 04/10/2020  12:15
MPAL. ELS MOJOS
MAS CATARRO B Pre-Benjamí C 5 - 0
Amistoso 0 04/10/2020  12:30
Vilanova i la Geltrú
Base Vilanova A Infantil A -
Amistoso 0 04/10/2020  13:30
Cubelles
Cadet B Olesa Montserrat C 3 - 3
Amistoso 6 10/10/2020  00:00
--
Benjami F -
Amistoso 4 10/10/2020  00:00
--
Iniciación "A" -
Amistoso 6 10/10/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami D CUBELLES E -
Amistoso 6 10/10/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí B CASTELLDEFELS B -
Amistoso 6 10/10/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Benjami E CUBELLES D -
Amistoso 6 10/10/2020  10:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí A CASTELLDEFELS A -
Amistoso 6 10/10/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí B ALEVÍN E CUBELLES -
Amistoso 6 10/10/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
BENJAMI B CUBELLES Alevi E -
Amistoso 6 10/10/2020  10:30
MPAL. AIGUADOLÇ
SITGES C Benjami C -
Amistoso 6 10/10/2020  11:00
MPAL. RIUDEBITLLES
RIUDEBITLLES C Pre-Benjamí D -
Amistoso 6 10/10/2020  11:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí C CASTELLDEFELS C 2 - 4
Amistoso 6 10/10/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi B MAS CATARRO A -
Amistoso 6 10/10/2020  11:45
JOSEP PONS I VENTURA
ALEVÍ C Alevi D -
Amistoso 6 10/10/2020  11:45
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi C ALEVÍ C CUBELLES -
Amistoso 0 10/10/2020  12:00
Rubí
Olímpic Can Fatjó Benjamí Fem -
Amistoso 0 10/10/2020  13:00
Cubelles
Infantil C Blanca Subur B -
Amistoso 0 10/10/2020  14:45
Cubelles
Juvenil A Castelldefels B -
Amistoso 0 10/10/2020  15:15
Sitges
Blanca Subur C Infantil B -
Amistoso 0 10/10/2020  16:00
Arboç
Arboç B Juvenil B -
Liga 2 10/10/2020  17:00
JOSEP PONS I VENTURA
Senior A DESCANSA -
Amistoso 0 10/10/2020  17:15
Sitges
Blanca Subur B Cadet B 2 - 1
Amistoso 0 11/10/2020  -
Cubelles
Cad Fem Olesa de Montserrat -
Liga 1 11/10/2020  09:30
MPAL. CALAFELL
CALAFELL CF "A" Benjamí A 3 - 0
Amistoso 6 11/10/2020  09:45
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví G OLIVELLA A -
Amistoso 6 11/10/2020  09:45
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi A MARTORELL A -
Amistoso 6 11/10/2020  10:15
MPAL. AIGUADOLÇ
STGES D Alevi F -
Amistoso 6 11/10/2020  11:00
MPAL. ESPIRALL
PATI SANT RAMÓN B Aleví H 3 - 4
Amistoso 0 11/10/2020  11:30
Cubelles
Infantil A Ribes A -
Amistoso 0 11/10/2020  13:00
Cubelles
Cadet A Base Vilanova A -
Amistoso 0 11/10/2020  15:00
Cubelles
Senior Fem Entre nosaltres -
Liga 1 17/10/2020  -
--
Liga Benjamí B -
Amistoso 7 17/10/2020  00:00
MPAL. AIGUADOLÇ
SITGES E Benjami F -
Amistoso 7 17/10/2020  00:00
--
Alevi E -
Liga 1 17/10/2020  00:00
--
Liga Alevi D -
Amistoso 7 17/10/2020  00:00
MPAL. JOSEP BOVE
VENDRELL D Benjami E -
Liga 1 17/10/2020  00:00
--
Liga Alevi A -
Amistoso 5 17/10/2020  00:00
--
Iniciación "A" -
Amistoso 7 17/10/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí B L'ARBOÇ A -
Amistoso 7 17/10/2020  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí D MARC BARTRA C -
Amistoso 0 17/10/2020  10:20
Cubelles
Benjamí Fem Viladecans -
Amistoso 7 17/10/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi F CUBELLES H -
Amistoso 7 17/10/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
CUBELLES F Aleví H -
Amistoso 7 17/10/2020  10:30
MPAL. TORRENT LLOPS
MARTORELL F Benjami D -
Amistoso 7 17/10/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Pre-Benjamí C RAMÓN SACART A -
Liga 1 17/10/2020  11:40
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi B Liga -
Amistoso 7 17/10/2020  12:30
MPAL. SANT SADURNI
SANT SADURNÍ A Pre-Benjamí A -
Amistoso 0 17/10/2020  14:50
Cubelles
Juvenil B Calafell C -
Liga 3 17/10/2020  17:00
JOSEP PONS I VENTURA
Senior A F. E. ATLETIC VILAFRANCA "A" -
Amistoso 0 18/10/2020  -
Cubelles
Cad Fem Anoia -
Amistoso 0 18/10/2020  09:30
Cubelles
Infantil B Viladecans B -
Amistoso 7 18/10/2020  10:00
MPL. LLORENÇ
RAMÓN SACART A Benjami C -
Amistoso 7 18/10/2020  10:00
MPAL. OLERDOLA
BASE OLÉRDOLA B Aleví G -
Liga 1 18/10/2020  11:20
JOSEP PONS I VENTURA
Alevi C Liga -
Liga 2 18/10/2020  11:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A RAPITENCA, UE "A" -
Amistoso 0 18/10/2020  13:00
Cubelles
Cadet A Viladecans D -
Amistoso 0 18/10/2020  13:00
Calafell
Calafell D Infantil C -
Amistoso 0 18/10/2020  14:45
Cubelles
Calafell D Cadet B -
Amistoso 0 18/10/2020  15:00
Cubelles
Senior Fem Levante Las Planas C -
Amistoso 6 24/10/2020  00:00
--
Iniciación "A" -
Liga 3 24/10/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A TORREFORTA, C.D.C. "A" -
Liga 4 24/10/2020  17:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS
MOJA, A.E. "A" Senior A -
Liga 4 31/10/2020  12:00
ESTADIO MPAL. JOSEP OTERO
TORTOSA, CD "A" Benjamí A -
Liga 5 31/10/2020  17:00
JOSEP PONS I VENTURA
Senior A OLIVELLA, C.E "A" -
Liga 5 07/11/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" -
Liga 6 08/11/2020  12:15
CAMP DE FUTBOL MPAL. LA FEIXA LLARGA
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. "A Senior A -
Liga 6 14/11/2020  11:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. LA FLORESTA
LA FLORESTA, C.D. "A" Benjamí A -
Liga 7 14/11/2020  17:00
JOSEP PONS I VENTURA
Senior A CAN BUXERES, F.C. "A" -
Liga 7 21/11/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" -
Liga 8 22/11/2020  12:00
CAMP D'ESPORTS MPAL. SALT DE PI
ESPLUGUENC, C.F.A. "A" Senior A -
Liga 8 28/11/2020  10:15
CAMP DE FUTBOL MPAL. REDDIS
SANTES CREUS CLUB ESP. "A" Benjamí A -
Liga 9 28/11/2020  17:00
JOSEP PONS I VENTURA
Senior A GORNAL, U.D. "A" -
Liga 9 05/12/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" -
Liga 10 06/12/2020  12:15
CAMP DE FUTBOL MPAL. D'AIGUADOLÇ
SITGES, U.E. "A" Senior A -
Liga 10 12/12/2020  11:00
ESTADI MPAL. D'AMPOSTA
AMPOSTA, C.F. "A" Benjamí A -
Liga 11 12/12/2020  17:00
JOSEP PONS I VENTURA
Senior A TERLENKA BARCELONISTA C. F. "A -
Liga 11 19/12/2020  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO -
Liga 12 19/12/2020  17:00
JOSEP PONS I VENTURA
Senior A ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" -
Liga 12 09/01/2021  09:00
CAMP DE FUTBOL CLUB GIMNÀSTIC TARRAGONA
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" Benjamí A -
Liga 13 10/01/2021  00:00
--
DESCANSA Senior A -
Liga 14 16/01/2021  16:00
ESTADI ZEM DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS (A)
F. E. ATLETIC VILAFRANCA "A" Senior A -
Liga 13 17/01/2021  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C -
Liga 14 23/01/2021  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A FUNDACIÓ P. F.BASE REUS "A" -
Liga 15 23/01/2021  17:00
JOSEP PONS I VENTURA
Senior A MOJA, A.E. "A" -
Liga 16 30/01/2021  17:00
CAMP DE FUTBOL ZEM LA CRIVELLERA
OLIVELLA, C.E "A" Senior A -
Liga 15 31/01/2021  10:45
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE LA RIERA DE GAI
LA RIERA, C.F. "A" Benjamí A -
Liga 16 06/02/2021  10:30
CAMP D'ESPORTS MPAL. DE LA CANONJA
CANONJA, C.F. "A" Benjamí A -
Liga 17 06/02/2021  17:00
JOSEP PONS I VENTURA
Senior A UNIFICACION BELLVITGE, U.D. "A -
Amistoso 0 12/02/2021  17:40
Anexe Cubelles
Aleví F Aleví H 5 - 1
Amistoso 0 12/02/2021  17:40
Anexe Cubelles
Aleví H Aleví F -
Liga 17 13/02/2021  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A RAPITENCA, U.E. "A" -
Liga 18 13/02/2021  18:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. CAN BUXERES
CAN BUXERES, F.C. "A" Senior A -
Liga 18 20/02/2021  09:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. TORREFORTA
TORREFORTA, C.D.C. "A" Benjamí A -
Liga 19 20/02/2021  17:00
JOSEP PONS I VENTURA
Senior A ESPLUGUENC, C.F.A. "A" -
Liga 19 27/02/2021  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A TORTOSA, C.D. "A" -
Liga 20 28/02/2021  12:15
CAMP DE FUTBOL MPAL. EL GORNAL
GORNAL, U.D. "A" Senior A -
Liga 20 06/03/2021  10:45
CAMP DE FUTBOL IEM DEL VILAR
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" Benjamí A -
Liga 21 06/03/2021  17:00
JOSEP PONS I VENTURA
Senior A SITGES, U.E. "A" -
Liga 21 13/03/2021  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A LA FLORESTA, C.D. "A" -
Liga 22 13/03/2021  17:30
CAMP DE FUTBOL CEM ESTRUCH
TERLENKA BARCELONISTA C. F. "A Senior A -
Liga 22 20/03/2021  09:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE CAMBRILS (2)
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" Benjamí A 4 - 4
Liga 7 27/03/2021  10:00
MPAL. SANT PERE RIUDEBITLLES
RIUDEBITLLES CD A Aleví H -
Liga 23 27/03/2021  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A SANTES CREUS CLUB ESP. "A" 2 - 15
Liga 1 04/04/2021  00:00
DESCANSA
DESCANSA Aleví H -
Liga 8 10/04/2021  09:00
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví H BLANCA SUBUR CF E 0 - 0
Liga 24 11/04/2021  11:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. DELS PALLARESOS
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" Benjamí A -
Liga 25 17/04/2021  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A AMPOSTA, C.F. "A" -
Liga 9 18/04/2021  -
MPAL. ELS MONJOS
MAS CATARRO B Aleví H -
Liga 10 24/04/2021  10:30
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví H VILANOVA I LA GELTRÚ F -
Liga 26 24/04/2021  10:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANT PERE I SAN
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO Benjamí A -
Liga 11 01/05/2021  10:00
MPAL. DE TORRELLES DE FOIX
BASE TORRELLES CF A Aleví H -
Liga 27 01/05/2021  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" -
Liga 12 08/05/2021  10:30
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví H SUBIRATS UNIÓ ESPORTIVA A -
Liga 28 09/05/2021  10:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE CALAFELL
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF Benjamí A -
Liga 13 15/05/2021  10:00
CEM LES COMES ANNEX A
ATENEU IGUALADI SEF C Aleví H -
Liga 29 15/05/2021  12:30
ESTADI MPAL. C.F.REUS ANNEX 1
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS "A" Benjamí A -
Liga 30 22/05/2021  10:20
JOSEP PONS I VENTURA
Benjamí A LA RIERA, C.F. "A" -
Liga 2 22/05/2021  10:30
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví H PATÍ SANT RAMON CLUB B -
Liga 3 29/05/2021  09:00
--
BASE OLERDOLA B Aleví H -
Liga 4 05/06/2021  10:30
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví H IGUALADA I -
Liga 5 13/06/2021  09:00
MPAL D'AIGUADOLÇ
SITGES UE E Aleví H -
Liga 6 19/06/2021  10:30
JOSEP PONS I VENTURA
Aleví H RIBES CD B -

Comparteix a: