OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Calendaris/Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Amistoso 0 08/06/2019  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A MOLINS DE REI, C.F. "C" 4 - 2
Amistoso 0 08/06/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B SPORTING GAVA "E" 2 - 3
Amistoso 0 08/06/2019  11:00
MPAL. FALGUERA
Pª RECREATIVA SANT FELIU "B" INFANTIL C 4 - 3
Amistoso 0 08/06/2019  11:15
MPAL. CORBERA
ALEVI B SANTA EULALIA "B" 13 - 1
Amistoso 0 08/06/2019  11:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D Pª RECREATIVA SANT FELIU "C" 1 - 10
Amistoso 0 08/06/2019  12:30
MPAL. CORBERA
ALEVI A Pª RECREATIVA SANT FELIU "A" 4 - 1
Amistoso 0 08/06/2019  12:30
MPAL. CORBERA
ALEVI C Pª RECREATIVA SANT FELIU "B" 1 - 6
Amistoso 0 09/06/2019  10:00
MPAL. CORBERA
DEBUTANTES MOLINS DE REI, C.F. 7 - 2
Amistoso 0 09/06/2019  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A Pª RECREATIVA SANT FELIU "A" 10 - 0
Amistoso 0 09/06/2019  11:30
MPAL. SANTA EULALIA
SANTA EULALIA "C" INFANTIL B 2 - 1
Amistoso 0 09/06/2019  12:15
MPAL. CORBERA
CADET B ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA "A" 3 - 2
Amistoso 0 09/06/2019  13:00
MPAL. SANTA EULALIA
SANTA EULALIA "B" INFANTIL A 2 - 0
Amistoso 0 09/06/2019  16:00
MPAL. CORBERA
CADET A SANTA EULALIA "A" 4 - 0
Amistoso 0 15/06/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" 3 - 5
Amistoso 0 15/06/2019  09:50
MPAL. LA BARRUANA
PB SANT VICENÇ DELS HORTS "A" CADET A 2 - 0
Amistoso 0 15/06/2019  10:00
MPAL. DE VILADECANS
VILADECANS U.D. "B" BENJAMI A 0 - 3
Amistoso 0 15/06/2019  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI B ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" 3 - 5
Amistoso 0 15/06/2019  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D SANT ILDEFONS, U.E. "C" 3 - 6
Amistoso 0 15/06/2019  12:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL B ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" 5 - 2
Amistoso 0 15/06/2019  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A CASTELLDEFELS, U.E. "B" 1 - 1
Amistoso 0 15/06/2019  16:00
MPAL. CORBERA
CADET B ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" 4 - 4
Amistoso 0 15/06/2019  18:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR A SANT LLUIS ASSOCIACIÓ ESP. "A" 6 - 2
Amistoso 0 15/06/2019  18:45
JULIO MÉNDEZ
ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" FEMENI AMATEUR 7 - 4
Amistoso 0 16/06/2019  10:00
JULIO MÉNDEZ
ATLETIC PRAT DELTA C.F. "B" INFANTIL C 0 - 0
Amistoso 0 16/06/2019  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A TERRASSA FC "A" 4 - 8
Amistoso 0 16/06/2019  10:00
MPAL. CORBERA
DEBUTANTES ESCOLA FUTBOL GAVA 5 - 1
Amistoso 0 16/06/2019  12:00
MPAL. LA BARRUANA
PB SANT VICENÇ DELS HORTS "A" ALEVI A 3 - 4
Amistoso 0 16/06/2019  12:15
JULIO MÉNDEZ
ATLETIC PRAT DELTA C.F. "B" ALEVI C 6 - 3
Amistoso 0 16/06/2019  12:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B CAN BUXERES "C" 2 - 0
Pretemporada 1 24/08/2019  17:30
MPAL.LA PALMA CERVELLO
AMATEUR A CF.TERLENKA A 1 - 5
Pretemporada 2 25/08/2019  19:00
MPAL.SANT JUST
CF.SANT JUST A AMATEUR A 1 - 4
Pretemporada 3 28/08/2019  21:00
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CF.MOLINS DE REI A 0 - 0
Amistoso 0 31/08/2019  17:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A CAN BUXERES "B" 5 - 1
Pretemporada 4 31/08/2019  19:00
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CF.ALZAMORA 1 - 1
Amistoso 0 01/09/2019  16:00
MPAL. SALT DE PI
ESPLUGUENC, F.A. "B" AMATEUR B 1 - 3
Amistoso 0 01/09/2019  17:00
MPAL. CORBERA
CADET A GAVA MAR CF "A" 5 - 3
Pretemporada 5 01/09/2019  19:00
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CD.CERRO 3 - 3
Torneo Joan Garcias 0 07/09/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI A F.E. ATLETIC VILAFRANCA "A" 7 - 1
Torneo Joan Garcias 0 07/09/2019  10:15
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A FPCE JUPITER "B" 7 - 5
Torneo Joan Garcias 0 07/09/2019  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI B PB SANT VICENÇ DELS HORTS "A" 3 - 4
Torneo Joan Garcias 0 07/09/2019  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL A UE CASTELLBISBAL "A" 5 - 1
Amistoso 0 07/09/2019  12:00
MPAL. TORRE-ROJA
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "C" ALEVI C 4 - 5
Amistoso 0 07/09/2019  12:00
MPAL. TORRE-ROJA
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "D" BENJAMI C 2 - 8
Torneo Joan Garcias 0 07/09/2019  13:15
MPAL. CORBERA
INFANTIL B ATLETIC SANT JUST . F. C. "G" 2 - 0
Torneo Joan Garcias 0 07/09/2019  14:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL C SANTFELIUENC FC "D" 2 - 0
Liga 1 07/09/2019  16:15
MPAL.CORBERA
VETERANS CF.SANT JUST 2 - 1
Torneo Joan Garcias 0 07/09/2019  18:15
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR HOSPITALET CENTRE ESPORTS "B" 2 - 3
Pretemporada 0 07/09/2019  20:15
MPAL. CORBERA
CADET A PB CINC COPES "A" 2 - 4
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B SECTOR MONTSERRATINA U.D. "B" 2 - 2
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2019  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B CE ESPARREGUERA "B" 0 - 8
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2019  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D ATLETIC SANT JUST . F. C. "G" 0 - 11
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2019  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI A SANT QUIRZE VALLES, F.C. "A" 6 - 6
Amistoso 0 08/09/2019  12:15
MPAL. MARIANAO
MARIANAO POBLET UD "A" JUVENIL A 1 - 2
Liga 1 08/09/2019  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CD.RIUDEBITLLES A 5 - 4
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2019  14:15
MPAL. CORBERA
CADET B BUFALÀ CF "D" 1 - 4
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2019  16:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL B SECTOR MONTSERRATINA UD "B" 5 - 0
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2019  18:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "A" 3 - 4
Amistoso 0 14/09/2019  09:00
MPAL. CAN MAGÍ
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT ALEVI D 12 - 0
Amistoso 0 14/09/2019  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C Pª BLAUGRANA SANT CUGAT 7 - 1
Amistoso 0 14/09/2019  10:15
MPAL. TORRE-ROJA
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "A" PREBENJAMI A 0 - 7
Amistoso 0 14/09/2019  10:30
MPAL. CAN MAGÍ
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "B" ALEVI B 5 - 4
Amistoso 0 14/09/2019  11:15
MPAL. CORBERA
INFANTIL A Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "A" 3 - 1
Amistoso 0 14/09/2019  12:00
MPAL. CAN MAGÍ
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "B" BENJAMI B 6 - 3
Amistoso 0 14/09/2019  13:00
MPAL. CORBERA
CADET A CAN BUXERES "B" 4 - 5
Amistoso 0 14/09/2019  13:30
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "B" FEMENI INFANTIL A 0 - 4
Amistoso 0 14/09/2019  16:00
MPAL. CAN BUXERES
CAN BUXERES "C" INFANTIL B 4 - 2
Amistoso 0 14/09/2019  16:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "A" 2 - 2
Pretemporada 0 14/09/2019  16:00
MPAL. CAN MAGÍ
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "C" CADET B 1 - 2
Liga 2 14/09/2019  17:00
ESTADI MPAL. LA SORT
CE.ODENA A AMATEUR A 3 - 0
Liga 2 14/09/2019  17:15
MPALCAN ANGLADA
KUBALAS VETERANS 3 - 6
Amistoso 0 14/09/2019  18:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B RUBI UE "C" 2 - 2
Amistoso 0 15/09/2019  10:00
MPAL. CAN BUXERES
CAN BUXERES "B" INFANTIL C 1 - 0
Amistoso 0 15/09/2019  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI C Pª BLAUGRANA SANT CUGAT 3 - 4
Amistoso 0 15/09/2019  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI A Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "A" 12 - 2
Amistoso 0 15/09/2019  10:30
MPAL. TORRE-ROJA
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "A" ALEVI A 1 - 4
Amistoso 0 15/09/2019  12:15
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR FUNDACIO UE CORNELLA "A" (JUV) 3 - 6
Amistoso 0 15/09/2019  12:30
MPAL. CAN MAGÍ
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "B" JUVENIL B 3 - 4
Amistoso 0 21/09/2019  09:00
MPAL. CORBERA
ALEVI D PB SANT VICENÇ DELS HORTS "C" 2 - 4
Amistoso 0 21/09/2019  09:00
MPAL. LES PLANES (OLESA DE MONTSERRAT)
E.F. OLESA 87, C. "C" ALEVI C 4 - 12
Amistoso 0 21/09/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B GAVA MAR "B" 7 - 0
Amistoso 0 21/09/2019  10:00
MPAL. LA FALGUERA
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "B" PREBENJAMI B 4 - 0
Amistoso 0 21/09/2019  10:30
MPAL. CORBERA
ALEVI B E.F. OLESA 87, C. "B" 7 - 4
Amistoso 0 21/09/2019  10:30
MPAL. CORBERA
ALEVI A PB SANT VICENÇ DELS HORTS "A" 6 - 4
Amistoso 0 21/09/2019  10:45
MPAL. DANI JARQUE (CIUDAD COOPERATIVA)
CIUDAD COOPERATIVA, CF. "A" BENJAMI A 2 - 3
Amistoso 0 21/09/2019  11:30
MPAL. DE CASTELLBISBAL
UE CASTELLBISBAL "A" BENJAMI C 3 - 6
Amistoso 0 21/09/2019  12:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL A FONTSANTA-FATJO, C.D. "B" 8 - 1
Amistoso 0 21/09/2019  13:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B SECTOR MONTSERRATINA U.D. "B" 4 - 2
Liga 3 21/09/2019  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS LA GUARDIA 6 - 2
Pretemporada 0 21/09/2019  18:15
MPAL. CORBERA
CADET B MAURINA EGARA "B" 2 - 2
Amistoso 0 21/09/2019  20:00
MPAL. CAN VINADER
VISTA ALEGRE,U.D. "A" JUVENIL A 3 - 2
Amistoso 0 21/09/2019  20:00
MPAL. LA FLORIDA
LA FLORIDA CF "A" FEMENI AMATEUR 2 - 2
Amistoso 0 22/09/2019  09:00
MPAL. CAN MAGÍ
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "E" INFANTIL C 1 - 4
Amistoso 0 22/09/2019  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A JUVENTUD 25 SEP "A" 1 - 2
Amistoso 0 22/09/2019  10:00
MPAL. LES PLANES (OLESA DE MONTSERRAT)
E.F. OLESA 87, C. "A" CADET A 1 - 7
Amistoso 0 22/09/2019  10:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A E.F. OLESA 87, C. "A" 3 - 2
Liga 3 22/09/2019  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A FC.MASQUEFA A 0 - 3
Amistoso 0 22/09/2019  16:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A CE SANT GABRIEL 1 - 1
Amistoso 0 22/09/2019  18:00
MPAL. TORRE-ROJA
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "A" INFANTIL A 0 - 4
Liga 1 22/09/2019  18:00
MPAL. LA GUARDIA
SANT VICENÇ HORTS 2014 AS. "B" AMATEUR B 3 - 1
Amistoso 0 22/09/2019  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B VINYETS MOLI-VELL, C.F. "C" 4 - 0
Amistoso 0 28/09/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C E.F. OLESA 87, C. "C" 3 - 3
Amistoso 0 28/09/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI A SANT QUIRZE VALLES, F.C. "A" 2 - 1
Amistoso 0 28/09/2019  10:00
CAN TITÓ
ANOIA , C.E. "B" FEMENI INFANTIL A 1 - 12
Amistoso 0 28/09/2019  10:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL C UE CASTELLBISBAL "B" 5 - 1
Amistoso 0 28/09/2019  10:30
MPAL. DE CASTELLBISBAL
UE CASTELLBISBAL "A" PREBENJAMI A 2 - 11
Amistoso 0 28/09/2019  10:30
MPAL. TORRE-ROJA
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "F" ALEVI D 1 - 4
Amistoso 0 28/09/2019  12:30
MPAL. CORBERA
CADET A Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "A" 4 - 0
Amistoso 0 28/09/2019  12:45
MPAL. DE CASTELLBISBAL
UE CASTELLBISBAL "A" ALEVI B 7 - 6
Amistoso 0 28/09/2019  15:00
MPAL. LES PLANES (OLESA DE MONTSERRAT)
E.F. OLESA 87, C. "B" CADET B 6 - 1
Amistoso 0 28/09/2019  16:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL A E.F. OLESA 87, C. "A" 2 - 2
Liga 4 28/09/2019  17:30
CAMP ZEM BOSC DE PLAÇA
CD.RIBES A AMATEUR A 1 - 1
Liga 4 28/09/2019  18:00
MPAL.LA PARELLADA
CF.VINYETS MOLI VETERANS 2 - 4
Liga 2 28/09/2019  18:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "B" 3 - 4
Amistoso 0 29/09/2019  09:00
MPAL. CAN MAGÍ
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT "C" INFANTIL B 4 - 5
Amistoso 0 29/09/2019  10:15
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B SANT ILDEFONS, U.E. "C" 2 - 0
Amistoso 0 29/09/2019  10:15
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL B SANT PERE NORD "A" 3 - 6
Amistoso 0 29/09/2019  11:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C ATLETIC SANT JUST . F. C. "I" 4 - 8
Amistoso 0 29/09/2019  12:30
MPAL.SANT LLORENÇ HORTONS
FC.HORTONENC JUVENIL B 4 - 2
Amistoso 0 29/09/2019  12:45
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR ANOIA , C.E. "A" 2 - 0
Amistoso 0 29/09/2019  17:00
MPAL. LA PARELLADA
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" JUVENIL A 4 - 4
Amistoso 0 05/10/2019  09:00
MPAL. CAN VINADER
VISTA ALEGRE,U.D. "B" BENJAMI C 3 - 10
Amistoso 0 05/10/2019  09:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI B ATLETIC SANT JUST . F. C. "F" 9 - 4
Amistoso 0 05/10/2019  09:15
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A FUNDACIO UE CORNELLA "C" 5 - 0
Amistoso 0 05/10/2019  10:00
MPAL. CAN FATJÓ
OLIMPIC CAN FATJO CE "E" ALEVI D 4 - 4
Amistoso 0 05/10/2019  10:15
MPAL. CAN VINADER
VISTA ALEGRE,U.D. "C" ALEVI C 0 - 18
Liga 1 05/10/2019  11:00
MPAL. CORBERA
CADET A SANTFELIUENC, F.C. "B" 5 - 0
Amistoso 0 05/10/2019  11:45
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "C" PREBENJAMI B 1 - 4
Amistoso 0 05/10/2019  12:00
MPAL. CAN VINADER
VISTA ALEGRE,U.D. "A" INFANTIL B 4 - 4
Amistoso 0 05/10/2019  13:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL C VISTA ALEGRE,U.D. "B" 8 - 1
Liga 1 05/10/2019  16:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A SANT ILDEFONS, U.E. "B" 5 - 1
Liga 3 05/10/2019  16:30
MPAL. ESPARREGUERA
ATHLETIC CLUB ESPARREGUERA "A" AMATEUR B 3 - 1
Liga 5 05/10/2019  18:00
MPAL.CORBERA
VETERANS CF.POBLE NOU 5 - 2
Amistoso 0 06/10/2019  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A ATLETIC SANT JUST . F. C. "B" 4 - 4
Liga 1 06/10/2019  09:30
MPAL. CORBERA
BENJAMI A ESCOLA F. GAVA, C. "C" 3 - 0
Amistoso 0 06/10/2019  10:00
MPAL. CAN VINADER
VISTA ALEGRE,U.D. "B" CADET B 4 - 3
Liga 1 06/10/2019  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A F.E. ATLETIC VILAFRANCA "C" 7 - 4
Liga 1 06/10/2019  10:15
MPAL. SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "B" INFANTIL A 0 - 3
Liga 1 06/10/2019  11:30
MPAL. LA PARELLADA
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" ALEVI B 5 - 3
Liga 5 06/10/2019  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A AE. LA MUNIA A 6 - 2
Amistoso 0 06/10/2019  16:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL B E.F. OLESA 87, C. "A" 2 - 4
Amistoso 0 06/10/2019  18:15
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR LEVANTE LAS PLANAS "A" (JUV) 2 - 1
Amistoso 1 12/10/2019  *****
*********************
INFANTIL B **********DESCANSA********** -
Liga 1 12/10/2019  09:00
MPAL.CORBERA
ALEVI D PB.VALLIRANA E 1 - 9
Liga 1 12/10/2019  09:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI B FE.CORNELLA O 1 - 3
Liga 1 12/10/2019  10:15
MPAL.CORBERA
BENJAMI C AE.MARTORELL F 18 - 0
Liga 2 12/10/2019  10:30
MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC, F.C. "C" ALEVI A 5 - 3
Liga 1 12/10/2019  10:30
MPAL. CORBERA
ALEVI C CF.PALLEJA A 3 - 9
Liga 2 12/10/2019  11:30
MPAL. CORBERA
ALEVI B BARCELONA, F.C. "E" 2 - 9
Liga 2 12/10/2019  12:00
CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
BARCELONA, F.C. "C" BENJAMI A 8 - 0
Amistoso 0 12/10/2019  13:45
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA AGRUP. "A" FEMENI INFANTIL B 0 - 3
Liga 2 12/10/2019  14:15
MPAL. EL MOLI
CAN VIDALET, C.F. "B" CADET A 2 - 6
Liga 1 12/10/2019  16:00
MPAL.CORBERA
CADET B PB.CERVELLO "A" 3 - 3
Liga 6 12/10/2019  18:00
MPAL.CAN TINTORER
CF.GAVA MAR VETERANS 0 - 2
Liga 1 12/10/2019  18:15
MPAL.CORBERA
JUVENIL B FC.SANT ESTEVE SES A 3 - 7
Liga 1 13/10/2019  09:00
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI A CD.FONTSANTA FATJO A 2 - 2
Liga 1 13/10/2019  09:30
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA B PREBENJAMI B 3 - 1
Liga 1 13/10/2019  10:00
CAN TINTORER
SPORTING GAVA 2013 FC "A" FEMENI INFANTIL A 0 - 23
Liga 2 13/10/2019  10:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" 0 - 3
Liga 1 13/10/2019  10:35
MPAL.SANT JUST
CF.SANT JUST B INFANTIL C 1 - 6
Liga 6 13/10/2019  12:00
IEM DE CARME
CE.CARME A AMATEUR A 2 - 2
Liga 4 13/10/2019  12:30
MPAL. CORBERA
AMATEUR B PAPIOL, U.E. "A" 2 - 6
Liga 2 13/10/2019  14:00
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL C.F. "A" JUVENIL A 3 - 1
Liga 1 13/10/2019  17:00
MPAL.JOAN BAPTISTA MILA
FC.SANTBOIA FEMENI AMATEUR 1 - 3
Consell 1 19/10/2019  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL B AGRUPACIÓ ESPORTIVA ABRERA 1 - 6
Liga 2 19/10/2019  10:30
MPAL.PAPIOL
EB.PAPIOL B BENJAMI C 0 - 10
Liga 3 19/10/2019  11:00
MPAL. FONTSANTA-FATJÓ
FONTSANTA-FATJO, C.D. "A" ALEVI B 8 - 1
Liga 2 19/10/2019  11:00
MPAL.TORRELLES
UE.TORRELLES A BENJAMI B 5 - 1
Liga 3 19/10/2019  11:30
MPAL. CORBERA
BENJAMI A FUND. UNIO ESP. CORNELLA "C" 0 - 3
Liga 3 19/10/2019  11:30
MPAL. CORBERA
ALEVI A SANT JOAN DESPI, U.E. "B" 5 - 6
Liga 2 19/10/2019  12:00
MPAL.CORNELLA
FE.CORNELLA N ALEVI D 18 - 0
Liga 2 19/10/2019  12:30
MPAL.CAPELLADES
CF.CAPELLADES "A" CADET B 2 - 2
Liga 2 19/10/2019  13:00
MPAL.ABRERA
AE.ABRERA B INFANTIL B 5 - 5
Liga 3 19/10/2019  13:45
MPAL. CORBERA
JUVENIL A CAN BUXERES, F.C. "B" 6 - 2
Liga 3 19/10/2019  14:00
MPAL. LA PARELLADA
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" CADET A 0 - 4
Liga 7 19/10/2019  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS JUPITER 3 - 0
Liga 3 19/10/2019  18:15
MPAL. CORBERA
INFANTIL A ESCOLA F. GAVA, C. "B" 2 - 1
Liga 2 19/10/2019  18:15
MPAL.ABRERA
AE.ABRERA A JUVENIL B 6 - 0
Liga 5 19/10/2019  18:30
MPAL. VALLIRANA
VALLIRANA C.F. "A" AMATEUR B 5 - 1
Liga 2 20/10/2019  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A E.F. OLESA 87, C "A" 19 - 0
Liga 2 20/10/2019  10:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE "B" 4 - 4
Liga 7 20/10/2019  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A P.JOVE DE LES ROQUETES A 4 - 1
Liga 2 20/10/2019  12:45
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA A PREBENJAMI A 5 - 0
Liga 2 20/10/2019  16:00
MPAL.CORBERA
INFANTIL C COLEGIO ALEMAN A 1 - 2
Liga 2 20/10/2019  18:00
MPAL.CORBERA
FEMENI AMATEUR FC.LEVANTE LAS PLANAS C 4 - 2
Liga 3 26/10/2019  09:00
MPAL.CORBERA
ALEVI D EFO 87 C 4 - 3
Liga 3 26/10/2019  09:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI C UE.LA PALMA B 7 - 1
Liga 3 26/10/2019  09:00
MPAL. LA GUARDIA
SANT VICENÇ ASSOC. ESP "A" FEMENI INFANTIL A 0 - 15
Liga 3 26/10/2019  09:00
MPAL.CORNELLA
FUE.CORNELLA B PREBENJAMI A 5 - 4
Liga 3 26/10/2019  10:15
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI B FUE.CORNELLA E 0 - 5
Liga 4 26/10/2019  10:30
MPAL. CORBERA
ALEVI B CASTELLDEFELS, U.E. "D" 4 - 3
Consell 2 26/10/2019  11:30
MPAL. SANT FOST DE CAMPCENTELLES
UE SANT FOST FEMENI INFANTIL B 3 - 2
Liga 3 26/10/2019  12:00
MPAL. LA PLANA
PB.CERVELLO A INFANTIL B 1 - 6
Liga 3 26/10/2019  12:00
MPAL.CORBERA
INFANTIL C FE.CORNELLA E 2 - 0
Liga 4 26/10/2019  12:15
MPAL. FONTSANTA-FATJÓ
FONTSANTA-FATJO, C.D. "A" INFANTIL A 0 - 2
Liga 8 26/10/2019  16:00
MPAL.CASABLANCA
CINCO ROSAS VETERANS 2 - 6
Liga 4 26/10/2019  16:30
MPAL. CORBERA
CADET A LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A" 1 - 1
Liga 4 26/10/2019  18:00
MPAL. EL MOLI
CAN VIDALET, C.F. "B" JUVENIL A 2 - 0
Liga 3 26/10/2019  18:30
MPAL.CORBERA
JUVENIL B CF.MARTORELL C 3 - 1
Liga 4 27/10/2019  09:00
MPAL. NOU PINS VENS
BLANCA SUBUR, C.F. "A" BENJAMI A 2 - 1
Liga 3 27/10/2019  09:30
MPAL.CORBERA
ALEVI C CE.ESPARRAGUERA B 2 - 5
Liga 4 27/10/2019  09:45
RICARD GINEBREDA
INCRESA ATLETICO CF "A" ALEVI A 2 - 2
Liga 3 27/10/2019  10:00
IEM CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA "B" CADET B 2 - 2
Liga 3 27/10/2019  10:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI B COLEGIO ALEMAN A 7 - 4
Liga 8 27/10/2019  12:00
MPAL. LA GRANADA PENEDES
CF.LA GRANADA A AMATEUR A 1 - 4
Liga 6 27/10/2019  12:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B MOLINS DE REI, C.F. "B" 4 - 2
Liga 3 27/10/2019  17:00
MPAL.FONTSANTA
CD.FONTSANTA FATJO C FEMENI AMATEUR 2 - 4
Liga 4 02/11/2019  *****
***************************
PREBENJAMI A **********DESCANSA********** -
Liga 4 02/11/2019  *****
******************
**********DESCANSA********** BENJAMI C -
Liga 4 02/11/2019  09:00
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "B" INFANTIL C 1 - 3
Liga 4 02/11/2019  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A SANTBOIA, F.C. "A" 0 - 1
Liga 4 02/11/2019  10:00
MPAL.LES PLANES
FC.LEVANTE LAS PLANAS C BENJAMI B 2 - 6
Liga 5 02/11/2019  10:15
ESTADI VILAFRANCA DEL PENEDÈS
F.E. ATLETIC VILAFRANCA "E" ALEVI B 2 - 10
Liga 4 02/11/2019  11:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL B SANT VICENÇ HORTS 2014 AS. "C" 5 - 0
Liga 4 02/11/2019  13:00
MPAL. LA BARRUANA
PB.SANT VICENÇ B ALEVI C 7 - 2
Liga 4 02/11/2019  13:15
MPAL CORBERA
CADET B CF MARTORELL "C" 5 - 0
Liga 5 02/11/2019  13:30
ESTADI LES COMES
IGUALADA, C.F. "C" CADET A 4 - 1
Liga 9 02/11/2019  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS CASABLANCA 0 - 0
Liga 5 02/11/2019  18:15
MPAL. CORBERA
INFANTIL A MOLINS DE REI, C.F. "A" 1 - 1
Liga 4 03/11/2019  09:00
RICARD GINEBREDA
AT.INCRESA D ALEVI D 5 - 3
Liga 5 03/11/2019  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI A CASTELLDEFELS, U.E. "A" 2 - 5
Liga 5 03/11/2019  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A" 9 - 4
Liga 4 03/11/2019  11:00
TORRENT DE LLOPS
AE.MARTORELL E PREBENJAMI B 0 - 6
Liga 7 03/11/2019  12:00
MPAL. LA PLANA
CERVELLO, C.D. "A" AMATEUR B 1 - 0
Liga 9 03/11/2019  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A UD.MONTSERRAT IGUALADA A 2 - 3
Liga 4 03/11/2019  16:00
MPAL.CORBERA
FEMENI AMATEUR CF.MOLINS DE REI A 2 - 5
Liga 4 03/11/2019  16:15
MPAL. LES PLANES (OLESA MONT)
E.F. OLESA 87, C "A" JUVENIL B 4 - 2
Liga 5 03/11/2019  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL A VILADECANS U.D. "A" 0 - 1
Liga 5 09/11/2019  09:00
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI B CF.MOLINS DE REI C 2 - 3
Liga 5 09/11/2019  09:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI B UE.CASTELLDEFELS H 8 - 3
Liga 6 09/11/2019  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "A" 2 - 4
Consell 3 09/11/2019  10:00
MPAL. FUTBOL CAN ROSES
U.E.RUBI FEMENI FEMENI INFANTIL B 4 - 0
Liga 5 09/11/2019  10:15
MPAL.CORBERA
ALEVI C FC.SANT ESTEVE SES B 4 - 3
Liga 5 09/11/2019  11:00
MPAL. CAN TORELLO
EF.GAVA B PREBENJAMI A 4 - 5
Liga 6 09/11/2019  11:15
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA AGRUP. "A" INFANTIL A 2 - 1
Liga 5 09/11/2019  11:15
MPAL.CALAFELL
EF.BASE CALAFELL B FEMENI INFANTIL A 0 - 8
Liga 6 09/11/2019  11:30
ESTRUCH
TERLENKA BARCELONISTA C.F. "A" BENJAMI A 2 - 3
Liga 6 09/11/2019  12:00
MPAL. CORBERA
CADET A E.F. OLESA 87, C "A" 3 - 4
Liga 5 09/11/2019  12:00
MPAL HOSTALETS DE PIEROLA
CF HOSTALETS PIEROLA "A" CADET B 0 - 2
Liga 6 09/11/2019  14:30
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "A" ALEVI A 3 - 4
Liga 5 09/11/2019  16:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL B SANT ANDREU BARCA AGRUP. "B" 4 - 3
Liga 10 09/11/2019  17:30
MPAL.L'ENERGIA
MERCAT NOU VETERANS 2 - 8
Liga 6 09/11/2019  18:15
MPAL. SALT DE PI
ESPLUGUENC, C.F.A. "A" JUVENIL A 3 - 2
Liga 5 10/11/2019  10:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI C UE.CASTELLDEFELS I 8 - 3
Liga 5 10/11/2019  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI D AT.SANT JUST I 1 - 16
Liga 5 10/11/2019  12:00
MPAL. DE LA PALMA DE CERVELLÓ
LA PALMA CERVELLO, U.E. "A" INFANTIL B 2 - 5
Liga 5 10/11/2019  12:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL C Pª BLANC BLAVA SANT FELIU "A" 5 - 1
Liga 8 10/11/2019  16:00
MPAL. CORBERA
AMATEUR B EUSEBI GUELL, C.E. "A" 3 - 2
Liga 5 10/11/2019  17:00
MPAL. VALLIRANA
VALLIRANA C.F. "A" FEMENI AMATEUR 0 - 8
Liga 10 10/11/2019  18:00
ESTADI CEM LES COMES
ATENEU IGUALADI SEF A AMATEUR A 1 - 3
Liga 2 13/11/2019  19:00
MPAL.LA PALMA C
UE.LA PALMA A ALEVI C 4 - 1
Liga 7 16/11/2019  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI A F.E. ATLETIC VILAFRANCA "A" 3 - 1
Liga 7 16/11/2019  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI A Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A" 3 - 1
Liga 7 16/11/2019  10:20
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA AGRUP. "C" ALEVI B 3 - 4
Liga 6 16/11/2019  11:00
MPAL. LA PLANA CERVELLO
PB.CERVELLO A ALEVI C 1 - 6
Liga 6 16/11/2019  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B Pª BLAUGRANA VALLIRANA "B" 5 - 2
Liga 7 16/11/2019  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A SANT ESTEVE SESROVIRES "A" 5 - 0
Liga 11 16/11/2019  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS FC.SANTBOIA 4 - 1
Liga 7 16/11/2019  16:00
MPAL. MARIANAO
MARIANAO POBLET UD "B" CADET A 2 - 1
Liga 6 16/11/2019  18:15
MPAL CORBERA
CADET B CF LA POBLA CLARAMUNT "A" 3 - 0
Liga 6 17/11/2019  09:00
TORRENT DELS LLOPS
AE.MARTORELL H ALEVI D 4 - 3
Consell 4 17/11/2019  09:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL B SANT PERE NORD CF 1 - 4
Liga 6 17/11/2019  10:00
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA C BENJAMI C 1 - 3
Liga 6 17/11/2019  10:00
MPAL.CORBERA
FEMENI INFANTIL A UD.MARIANAO POBLET A 13 - 0
Liga 6 17/11/2019  10:00
MPAL. LA FALGUERA
PR.SANT FELIU B PREBENJAMI B 6 - 0
Liga 6 17/11/2019  10:30
MPAL.LES GRASSES
FC.SANTFELIUENC E BENJAMI B 2 - 2
Liga 6 17/11/2019  10:30
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI A PR.SANT FELIU A 1 - 1
Liga 9 17/11/2019  12:00
MPAL. LA GUARDIA
LA GUARDIA, C.D. "A" AMATEUR B 5 - 4
Liga 6 17/11/2019  12:00
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "A" JUVENIL B 5 - 0
Liga 6 17/11/2019  12:00
MPAL. LA FALGUERA
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "A" INFANTIL C 2 - 5
Liga 11 17/11/2019  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A AE.PIERA A 1 - 4
Liga 6 17/11/2019  16:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR SANT VICENÇ H.-AT VICENTI "A" 9 - 0
Liga 7 17/11/2019  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL A FUND. UNIO ESP. CORNELLA "A" 1 - 1
Liga 7 23/11/2019  *****
*********************
**********DESCANSA********** INFANTIL B -
Liga 7 23/11/2019  *****
***************************
INFANTIL C **********DESCANSA********** -
Liga 7 23/11/2019  *****
******************
**********DESCANSA********** BENJAMI C -
Liga 7 23/11/2019  09:00
MPAL.CORBERA
ALEVI C PB.VALLIRANA D 3 - 4
Consell 5 23/11/2019  09:00
CAMP FUTBOL ESCOLA THAU
ESCOLA THAU FEMENI INFANTIL B 0 - 4
Liga 7 23/11/2019  10:00
MPAL.VILADECANS
UD.VILADECANS B FEMENI INFANTIL A 2 - 2
Liga 8 23/11/2019  10:15
MPAL. L'ÀLIGA
FUNDACIO P.E. EUROPA "A" BENJAMI A 2 - 5
Liga 7 23/11/2019  10:30
MPAL.CORBERA
BENJAMI B AT.SANT JUST F 7 - 2
Liga 7 23/11/2019  10:30
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI B FC.SANTBOIA D 0 - 3
Liga 8 23/11/2019  12:15
MPAL. CORBERA
CADET A CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "A" 1 - 1
Liga 8 23/11/2019  13:30
JAUME TUBAU
SANT CUGAT FUTBOL CLUB "C" INFANTIL A 2 - 2
Liga 8 23/11/2019  13:45
MPAL. ABRERA
ABRERA, A.E. "A" ALEVI A 3 - 1
Liga 12 23/11/2019  15:45
MPAL. ELS PINS
AE.MOJA A AMATEUR A 1 - 3
Liga 12 23/11/2019  16:00
RICARD GINEBREDA
AT.INCRESA MOLINS VETERANS 0 - 1
Liga 7 23/11/2019  19:00
ZEM FERNANDO MUÑOZ
CF PALLEJÀ "B" CADET B 2 - 3
Liga 8 23/11/2019  20:00
MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC, F.C. "A" JUVENIL A 1 - 3
Liga 7 24/11/2019  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI D CF.MOLINS DE REI D 1 - 7
Amistoso 7 24/11/2019  10:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A" 1 - 6
Liga 7 24/11/2019  12:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL B PAPIOL, U.E. "A" 2 - 2
Liga 7 24/11/2019  12:00
JULIO MÉNDEZ
ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" FEMENI AMATEUR 0 - 7
Liga 10 24/11/2019  17:00
MPAL. CORBERA
AMATEUR B SANT JOAN DESPI, U.E. "B" 4 - 3
Liga 9 30/11/2019  09:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A E.F. OLESA 87, C "A" 3 - 1
Liga 8 30/11/2019  09:00
MPAL.CAN TINTORER
SPORTING GAVA C PREBENJAMI B 18 - 0
Consell 6 30/11/2019  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL B EF PLANADEU A 2 - 3
Liga 8 30/11/2019  10:15
MPAL. SALT DEL PI
CF.ESPLUGUENC C BENJAMI B 0 - 5
Liga 9 30/11/2019  10:30
MPAL. CORBERA
BENJAMI A IGUALADA, C.F. "C" 1 - 2
Liga 8 30/11/2019  10:30
TORRENT DEL LLOPS
AE.MARTORELL F ALEVI C 0 - 13
Liga 8 30/11/2019  11:30
MPAL.ABRERA
AE.ABRERA D ALEVI D 7 - 4
Liga 8 30/11/2019  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B MOLINS DE REI, C.F. "C" 3 - 7
Liga 9 30/11/2019  12:00
MPAL. ALMEDA
ALMEDA, C.D. "A" ALEVI B 7 - 3
Liga 8 30/11/2019  13:00
CAN ROIG
TORRELLES, U.E. "A" JUVENIL B 4 - 3
Liga 8 30/11/2019  13:30
MPAL CORBERA
CADET B CE ODENA "B" 5 - 0
Liga 8 30/11/2019  15:00
MPAL.CAN TORELLO
SPORTING GAVA 2013 C INFANTIL C 0 - 6
Liga 9 30/11/2019  15:15
ESTADI VILAFRANCA DEL PENEDÈS
F.E. ATLETIC VILAFRANCA "A" CADET A 5 - 1
Liga 13 30/11/2019  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS UE.LA PALMA 4 - 2
Liga 9 30/11/2019  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL A PALLEJA, C.F. "A" 1 - 4
Liga 8 01/12/2019  10:00
SCHOOL AGORA INT.
AGORA MASIA BACH A BENJAMI C 3 - 4
Liga 8 01/12/2019  10:00
MPAL.CORBERA
FEMENI INFANTIL A CF.MOLINS DE REI A 11 - 0
Liga 8 01/12/2019  10:00
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI A UE.SANT ILDEFONS A 1 - 5
Liga 11 01/12/2019  12:00
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "B" AMATEUR B 1 - 1
Liga 13 01/12/2019  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CF.BEGUES A 3 - 1
Liga 8 01/12/2019  16:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR LA FLORIDA C.F. "A" 5 - 3
Liga 9 01/12/2019  18:15
MPAL. CORBERA
INFANTIL A ABRERA, A.E. "A" 3 - 0
Liga 8 11/12/2019  19:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B ESCOLA F. GAVA, C. "F" -
Liga 10 14/12/2019  09:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B Pª BLAUGRANA VALLIRANA "B" -
Liga 9 14/12/2019  09:00
CEM ESTRUCH
CF.TERLENKA BARC. A PREBENJAMI A -
Liga 9 14/12/2019  09:00
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI B FC.TERLENKA BAR. B -
Liga 10 14/12/2019  09:30
ESTADI LES COMES
IGUALADA, C.F. "C" INFANTIL A -
Liga 9 14/12/2019  10:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI C AE.ABRERA D -
Consell 7 14/12/2019  10:00
ESTADI OLIMPIC MUNICIPAL
FUNDACIO TERRASSA FC 1906 FEMENI INFANTIL B -
Liga 10 14/12/2019  10:15
MPAL. VALLIRANA
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A" ALEVI A -
Liga 9 14/12/2019  10:30
MPAL.CORBERA
ALEVI C SANT VICENÇ 2014 B -
Liga 9 14/12/2019  12:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL C ATLETIC SANT JUST . F. C. "G" -
Liga 9 14/12/2019  12:00
MPAL.PALLEJA
CF.PALLEJA A FEMENI INFANTIL A -
Liga 14 14/12/2019  15:30
MPAL.LA BARRUANA
AT.VICENTI VETERANS -
Liga 10 14/12/2019  17:00
MPAL. CORBERA
CADET A SANT ILDEFONS, U.E. "C" -
Liga 14 14/12/2019  17:45
MPAL. ZEM CAN TITO
CE.ANOIA A AMATEUR A -
Liga 10 14/12/2019  20:00
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS, U.E. "B" JUVENIL A -
Liga 9 15/12/2019  09:00
MPAL. ESPARREGUERA
ESPARREGUERA, C.E. "A" INFANTIL B -
Liga 10 15/12/2019  09:30
BOSC DE PLAÇA
RIBES, C.D. "A" BENJAMI A -
Liga 9 15/12/2019  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI D CF.PALLEJA B -
Liga 9 15/12/2019  10:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI B AE.PRAT E -
Liga 9 15/12/2019  12:00
MPAL SANT ESTEVE SESROVIRES
FC SANT ESTEVE SESROVIRES "B" CADET B -
Liga 9 15/12/2019  12:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL B IGUALADA, C.F. "C" -
Liga 12 15/12/2019  17:00
MPAL. CORBERA
AMATEUR B TORRELLES, U.E. "A" -
Liga 9 15/12/2019  18:00
MPAL. L'HOSPITALET DE LLOBREGAT
L'HOSPITALET CENTRE ESPORT "B" FEMENI AMATEUR -
Liga 10 21/12/2019  09:00
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "D" INFANTIL C -
Liga 10 21/12/2019  09:00
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI A PB.SANT VICENS A -
Liga 11 21/12/2019  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI A SANTFELIUENC, F.C. "B" -
Liga 10 21/12/2019  10:30
MPAL. LES PLANES
EFO 87 C BENJAMI C -
Liga 10 21/12/2019  10:30
CAN TORELLO
EF.GAVA L BENJAMI B -
Liga 10 21/12/2019  11:00
MPAL. CAN TORELLO
EF.GAVA E PREBENJAMI B -
Liga 10 21/12/2019  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B MARTORELL ASS. ESPORTIVA "C" -
Liga 10 21/12/2019  12:00
MPAL.LA PALMA
UE. LA PALMA CERVELLO B ALEVI D -
Liga 10 21/12/2019  13:30
MPAL CORBERA
CADET B AE ABRERA "B" -
Liga 15 21/12/2019  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS CAN ROCA 74 -
Liga 11 21/12/2019  16:00
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL C.F. "A" CADET A -
Liga 11 21/12/2019  18:15
MPAL. CORBERA
INFANTIL A E.F. OLESA 87, C "A" -
Liga 10 22/12/2019  09:00
MPAL. LES PLANES
EFO 87 B ALEVI C -
Liga 11 22/12/2019  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A IGUALADA, C.F. "E" -
Liga 10 22/12/2019  10:00
MPAL.CORBERA
CF.FONTSANTA FATJO C FEMENI INFANTIL A -
Liga 15 22/12/2019  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A AT.VILANOVA I LA GELTRU A -
Liga 10 22/12/2019  12:30
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" JUVENIL B -
Liga 11 22/12/2019  13:00
ESTADI LES COMES
IGUALADA, C.F. "F" ALEVI B -
Liga 10 22/12/2019  16:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR SPORTING GAVA 2013 FC "A" -
Liga 11 22/12/2019  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL A VISTA ALEGRE,U.D. "A" -
Liga 13 22/12/2019  18:15
MPAL. LA BARRUANA
SANT VICENÇ H.-AT VICENTI "A" AMATEUR B -
Liga 11 11/01/2020  *****
**********
******DESCANSA****** CADET B -
Liga 12 11/01/2020  09:00
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "B" ALEVI A -
Liga 11 11/01/2020  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B ALMEDA, C.D. "A" -
Liga 11 11/01/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "C" -
Consell 8 11/01/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL B UD TIBIDABO TORRE ROMEU A -
Liga 11 11/01/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C ESPORT BASE DEL PAPIOL "A" -
Liga 11 11/01/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "D" -
Liga 12 11/01/2020  10:45
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA AGRUP. "A" BENJAMI A -
Liga 11 11/01/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL C E.F. OLESA 87, C "B" -
Liga 12 11/01/2020  12:00
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "A" INFANTIL A -
Liga 12 11/01/2020  13:30
MPAL. CORBERA
CADET A ESCOLA F. GAVA, C. "E" -
Liga 11 11/01/2020  13:30
MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC, F.C. "A" FEMENI INFANTIL A -
Liga 16 11/01/2020  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS ST.PERE NORD -
Liga 16 11/01/2020  17:00
MPAL. DE LES CABANYES
FC.LES CABANYES A AMATEUR A -
Liga 12 11/01/2020  17:45
SAGNIER
PRAT, A.E. "B" JUVENIL A -
Liga 11 11/01/2020  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B Pª BLAUGRANA CERVELLO "A" -
Liga 12 12/01/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B MARTORELL ASS. ESPORTIVA "C" -
Liga 11 12/01/2020  10:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI C CE.ESPARRAGUERA B -
Liga 11 12/01/2020  10:30
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "B" PREBENJAMI A -
Liga 11 12/01/2020  12:00
MPAL. LES GRASSES
SANTFELIUENC, F.C. "C" INFANTIL B -
Liga 11 12/01/2020  14:15
MPAL. LA FEIXA LLARGA
UNIFICACION BELLVITGE U.D. "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 14 12/01/2020  16:15
ESTADI MPAL. D'ATLETISME
Pª BLANC BLAVA SANT FELIU "A" AMATEUR B -
Liga 12 18/01/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "A" -
Liga 12 18/01/2020  09:30
MPAL. DANI JARQUE CIUTAT COOPERATIVA
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "D" BENJAMI B -
Liga 12 18/01/2020  10:00
MPAL. SANT ESTEVE SESROVIRES
SANT ESTEVE SESROVIRES "C" ALEVI D -
Liga 13 18/01/2020  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI A CUBELLES, C.F. "B" -
Liga 12 18/01/2020  10:15
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" PREBENJAMI B -
Liga 12 18/01/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B E.F. OLESA 87, C "C" -
Liga 12 18/01/2020  11:45
MPAL.JOSEP RAICH
CF.MOLINS REI E BENJAMI C -
Consell 9 18/01/2020  13:00
MPAL. FUTBOL CA N'ANGLADA
MON FEMENI TERRASSA FEMENI INFANTIL B -
Liga 13 18/01/2020  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A" -
Liga 13 18/01/2020  13:30
MPAL. SANT ILDEFONS
SANT ILDEFONS, U.E. "B" ALEVI B -
Liga 12 18/01/2020  15:00
MPAL CORBERA
CADET B CE ESPARREGUERA "A" -
Liga 17 18/01/2020  16:00
MPAL.SANT ESTEVE
ST.ESTEVE SES. VETERANS -
Liga 13 18/01/2020  17:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" -
Liga 12 18/01/2020  19:00
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "B" JUVENIL B -
Liga 12 18/01/2020  19:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A" -
Liga 12 19/01/2020  09:00
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA AGRUP. "D" ALEVI C -
Liga 13 19/01/2020  10:00
MPAL. DE CORNELLÀ
FUND. UNIO ESP. CORNELLA "A" CADET A -
Liga 13 19/01/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A SANT ANDREU BARCA AGRUP. "B" -
Liga 12 19/01/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A MARTORELL ASS. ESPORTIVA "B" -
Liga 17 19/01/2020  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A UE.SITGES B -
Liga 15 19/01/2020  12:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B SANT JUST DESVERN "B" -
Liga 12 19/01/2020  14:00
MPAL. BARRI CENTRE
SANT JOAN DESPI, U.E. "D" INFANTIL C -
Liga 13 25/01/2020  09:00
MPAL. SANT JUST DESVERN
SANT JUST DESVERN CF "C" BENJAMI B -
Liga 13 25/01/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B Pª BLAUGRANA VALLIRANA "C" -
Liga 14 25/01/2020  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI A SPORTING GAVA 2013 FC "A" -
Liga 13 25/01/2020  10:45
SCHOOL AGORA INTERNATIONAL BARCELONA
AGORA MASIA BACH CE "A" ALEVI C -
Liga 13 25/01/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL C INCRESA ATLETICO CF "A" -
Liga 13 25/01/2020  12:00
MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC, F.C. "A" PREBENJAMI A -
Liga 13 25/01/2020  12:00
CAN TITÓ
ANOIA , C.E. "B" FEMENI INFANTIL A -
Liga 14 25/01/2020  12:30
MPAL. LA TRIOLA
SANT SADURNI, U.E. "B" ALEVI A -
Liga 14 25/01/2020  13:30
MPAL. CORBERA
CADET A PIERA, A.E. "B" -
Liga 18 25/01/2020  16:15
MPAL.SANT JUST
SANT JUST VETERANS -
Liga 14 25/01/2020  17:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A TERLENKA BARCELONISTA C. F. "B -
Liga 13 25/01/2020  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B LA GUARDIA, C.D. "A" -
Liga 14 26/01/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B CUBELLES, C.F. "C" -
Liga 13 26/01/2020  10:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI C CF.PALLEJA B -
Liga 13 26/01/2020  10:30
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "A" INFANTIL B -
Liga 13 26/01/2020  10:30
MPAL. LES GRASSES
SANTFELIUENC, F.C. "H" ALEVI D -
Liga 18 26/01/2020  12:00
MPAL. SANT PERE DE RIUDEBITLLES
CD.RIUDEBITLLES A AMATEUR A -
Liga 14 26/01/2020  12:00
MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC, F.C. "A" INFANTIL A -
Liga 13 26/01/2020  12:00
MPAL LA PALMA
UE LA PALMA CERVELLÓ "A" CADET B -
Liga 16 26/01/2020  12:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B SANT VICENÇ HORTS 2014 AS. "B" -
Liga 13 26/01/2020  18:00
MPAL. LA GUARDIA
SANT VICENÇ ASSOC. ESP "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 14 01/02/2020  *****
*******************
**********DESCANSA********** BENJAMI C -
Liga 14 01/02/2020  *****
***************************
ALEVI D **********DESCANSA********** -
Liga 14 01/02/2020  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B SANT ILDEFONS, U.E. "C" -
Liga 14 01/02/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A CAN VIDALET, C.F. "A" -
Liga 14 01/02/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C MOLINS DE REI, C.F. "C" -
Liga 14 01/02/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B ESPORT BASE DEL PAPIOL "A" -
Liga 15 01/02/2020  12:00
MPAL. SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "A" BENJAMI A -
Liga 15 01/02/2020  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A SANT JOAN DESPI, U.E. "B" -
Liga 14 01/02/2020  15:00
MPAL CORBERA
CADET B PB VALLIRANA "B" -
Liga 19 01/02/2020  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS KUBALAS -
Liga 15 01/02/2020  17:15
MPAL. CORNELLÀ
FUND. UNIO ESP. CORNELLA "F" ALEVI B -
Liga 17 01/02/2020  18:00
MPAL. LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "B" AMATEUR B -
Liga 14 01/02/2020  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B ESPARREGUERA, C.E. "A" -
Liga 14 01/02/2020  19:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR SANTBOIA, F.C. "A" -
Liga 14 02/02/2020  *****
********************
**********DESCANSA********** INFANTIL C -
Liga 15 02/02/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A FUND. UNIO ESP. CORNELLA "E" -
Liga 14 02/02/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A SPORTING GAVA 2013 FC "A" -
Liga 19 02/02/2020  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CE.ODENA A -
Liga 15 02/02/2020  12:15
MPAL. VALLIRANA
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A" CADET A -
Liga 14 02/02/2020  14:00
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS, U.E. "C" PREBENJAMI B -
Liga 15 02/02/2020  17:00
MPAL. DE SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "B" JUVENIL A -
Liga 15 08/02/2020  09:00
MPAL. LA GUARDIA
SANT VICENÇ HORTS 2014 AS. "C" ALEVI D -
Liga 15 08/02/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B SECTOR MONTSERRATINA UD "B" -
Consell 10 08/02/2020  09:00
MPAL. ABRERA
AGRUPACIÓ ESPORTIVA ABRERA FEMENI INFANTIL B -
Liga 15 08/02/2020  11:30
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA AGRUP. "C" INFANTIL B -
Liga 15 08/02/2020  11:30
MPAL. ABRERA
ABRERA, A.E. "C" ALEVI C -
Liga 15 08/02/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL C FONTSANTA-FATJO, C.D. "C" -
Liga 16 08/02/2020  12:00
CAN TORELLÓ
ESCOLA F. GAVA, C. "C" BENJAMI A -
Liga 15 08/02/2020  12:00
MPAL. LES PLANES (OLESA MONT)
E.F. OLESA 87, C "A" FEMENI INFANTIL A -
Liga 16 08/02/2020  13:00
ESTADI VILAFRANCA DEL PENEDÈS
F.E. ATLETIC VILAFRANCA "C" ALEVI A -
Liga 15 08/02/2020  13:00
MPAL. SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "A" PREBENJAMI A -
Liga 16 08/02/2020  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A ATLETIC SANT JUST . F. C. "B" -
Liga 15 08/02/2020  14:00
SCHOOL AGORA INTERNATIONAL SANT CUGAT
AGORA MASIA BACH CE "A" JUVENIL B -
Liga 20 08/02/2020  17:30
MPAL.LA GUARDIA
LA GUARDIA VETERANS -
Liga 16 08/02/2020  20:00
MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC, F.C. "B" CADET A -
Liga 15 08/02/2020  20:00
MPAL. LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "C" FEMENI AMATEUR -
Liga 16 09/02/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" -
Liga 16 09/02/2020  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C SANT VICENÇ HORTS 2014 AS. "C" -
Liga 15 09/02/2020  10:15
MPAL. CAN TINTORER
SPORTING GAVA 2013 F BENJAMI B -
Liga 16 09/02/2020  12:00
MPAL. SANT ILDEFONS
SANT ILDEFONS, U.E. "B" JUVENIL A -
Liga 18 09/02/2020  12:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B ATHLETIC CLUB ESPARREGUERA "A" -
Liga 15 09/02/2020  12:15
MPAL MASQUEFA
FC MASQUEFA "A" CADET B -
Liga 20 09/02/2020  17:00
MPAL.MASQUEFA
FC.MASQUEFA A AMATEUR A -
Liga 16 15/02/2020  *****
*********************
**********DESCANSA********** INFANTIL B -
Liga 16 15/02/2020  09:00
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "A" ALEVI C -
Liga 16 15/02/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B SANT ANDREU BARCA AGRUP. "B" -
Liga 16 15/02/2020  10:00
MPAL. FONTSANTA-FATJÓ
FONTSANTA-FATJO, C.D. "A" PREBENJAMI A -
Consell 11 15/02/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL B UE SANT FOST -
Liga 17 15/02/2020  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI A BARCELONA, F.C. "C" -
Liga 16 15/02/2020  10:15
MPAL. VALLIRANA
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "E" ALEVI D -
Liga 16 15/02/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL C SANT JUST DESVERN "B" -
Liga 16 15/02/2020  12.30
MPAL PLANA CAN ESTEVE
PB CERVELLÒ "A" CADET B -
Liga 17 15/02/2020  13:30
MPAL. CORBERA
CADET A CAN VIDALET, C.F. "B" -
Liga 17 15/02/2020  14:00
MPAL. LA PARELLADA
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" INFANTIL A -
Liga 17 15/02/2020  16:00
CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
BARCELONA, F.C. "E" ALEVI B -
Liga 21 15/02/2020  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS MOLI VELL -
Liga 17 15/02/2020  17:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A MARTORELL C.F. "A" -
Liga 16 15/02/2020  18:00
MPAL. SANT ESTEVE SESROVIRES
SANT ESTEVE SESROVIRES "A" JUVENIL B -
Liga 16 15/02/2020  19:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR FONTSANTA-FATJO, C.D. "C" -
Liga 17 16/02/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A SANTFELIUENC, F.C. "C" -
Liga 16 16/02/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A SANT VICENÇ ASSOC. ESP "A" -
Liga 17 16/02/2020  10:30
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "F" BENJAMI C -
Liga 19 16/02/2020  12:00
MPAL. PAPIOL
PAPIOL, U.E. "A" AMATEUR B -
Liga 21 16/02/2020  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CD.RIBES A -
Liga 16 16/02/2020  14:30
MPAL. CORNELLÀ
FUND. UNIO ESP. CORNELLA "O" BENJAMI B -
Liga 17 29/02/2020  08:45
MPAL. SANT JUST DESVERN
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO "A" INFANTIL C -
Liga 17 29/02/2020  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B TORRELLES, U.E. "A" -
Liga 17 29/02/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A SANT ANDREU BARCA AGRUP. "A" -
Consell 12 29/02/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL B U.E.RUBI FEMENI -
Liga 17 29/02/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C LA PALMA CERVELLO, U.E. "A" -
Liga 17 29/02/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D FUND. UNIO ESP. CORNELLA "N" -
Liga 18 29/02/2020  11:30
MPAL. BARRI CENTRE
SANT JOAN DESPI, U.E. "B" ALEVI A -
Liga 17 29/02/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B ABRERA, A.E. "B" -
Liga 17 29/02/2020  13:00
MPAL. DEL 25 DE SETEMBRE
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE "B" PREBENJAMI B -
Liga 18 29/02/2020  13:30
MPAL. CORBERA
CADET A VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" -
Liga 17 29/02/2020  15:00
MPAL CORBERA
CADET B CF CAPELLADES "A" -
Liga 22 29/02/2020  16:00
MPAL.POBLE NOU
POBLE NOU VETERANS -
Liga 22 29/02/2020  17:00
MPAL. LA MUNIA
AE.LA MUNIA A AMATEUR A -
Liga 17 29/02/2020  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B ABRERA, A.E. "A" -
Liga 18 29/02/2020  20:00
MPAL. CAN BUXERES
CAN BUXERES, F.C. "B" JUVENIL A -
Liga 18 01/03/2020  10:00
CAN TORELLÓ
ESCOLA F. GAVA, C. "B" INFANTIL A -
Liga 18 01/03/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B FONTSANTA-FATJO, C.D. "A" -
Liga 17 01/03/2020  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C ESPORT BASE DEL PAPIOL "B" -
Liga 20 01/03/2020  12:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B VALLIRANA C.F. "A" -
Liga 17 01/03/2020  12:30
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 18 01/03/2020  13:15
MPAL. CORNELLÀ
FUND. UNIO ESP. CORNELLA "C" BENJAMI A -
Liga 17 01/03/2020  13:30
MPAL. JOAN BAPTISTA MILÀ
SANTBOIA, F.C. "A" FEMENI INFANTIL A -
Liga 18 07/03/2020  08:30
MPAL. CORNELLÀ
FUND. UNIO ESP. CORNELLA "E" INFANTIL C -
Liga 18 07/03/2020  08:45
COL·LEGI ALEMAN SAN ALBERTO MAGNO
COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO "A" BENJAMI B -
Liga 18 07/03/2020  09:00
MPAL. LES PLANES (OLESA MONT)
E.F. OLESA 87, C "C" ALEVI D -
Liga 18 07/03/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A FUND. UNIO ESP. CORNELLA "B" -
Liga 19 07/03/2020  10:00
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS, U.E. "D" ALEVI B -
Liga 19 07/03/2020  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI A BLANCA SUBUR, C.F. "A" -
Liga 18 07/03/2020  11:00
MPAL. CORNELLÀ
FUND. UNIO ESP. CORNELLA "E" PREBENJAMI B -
Consell 13 07/03/2020  11:00
MPAL. FUTBOL SANT PERE NORD
SANT PERE NORD CF FEMENI INFANTIL B -
Liga 18 07/03/2020  11:30
MPAL. LA PALMA DE CERVELLÓ
LA PALMA CERVELLO, U.E. "B" BENJAMI C -
Liga 18 07/03/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B Pª BLAUGRANA CERVELLO "A" -
Liga 19 07/03/2020  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A FONTSANTA-FATJO, C.D. "A" -
Liga 18 07/03/2020  15:00
MPAL CORBERA
CADET B SANT ANDREU BARCA "B" -
Liga 19 07/03/2020  17:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A CAN VIDALET, C.F. "B" -
Liga 21 07/03/2020  18:00
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "B" AMATEUR B -
Liga 18 07/03/2020  18:30
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL C.F. "C" JUVENIL B -
Liga 18 07/03/2020  19:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR VALLIRANA C.F. "A" -
Liga 19 08/03/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A INCRESA ATLETICO CF "A" -
Liga 18 08/03/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A ESC. FUTBOL BASE CALAFELL "B" -
Liga 18 08/03/2020  10:30
MPAL. ESPARREGUERA
ESPARREGUERA, C.E. "B" ALEVI C -
Liga 19 08/03/2020  12:00
MPAL. LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A" CADET A -
Liga 23 08/03/2020  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CE.CARME A -
Liga 22 13/03/2020  12:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B CERVELLO, C.D. "A" -
Liga 19 14/03/2020  *****
***************************
**********DESCANSA********** PREBENJAMI A -
Liga 20 14/03/2020  08:30
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS, U.E. "A" BENJAMI A -
Liga 20 14/03/2020  09:00
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "A" INFANTIL A -
Liga 19 14/03/2020  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "C" -
Liga 19 14/03/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B MARTORELL ASS. ESPORTIVA "E" -
Consell 14 14/03/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL B ESCOLA THAU -
Liga 19 14/03/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" -
Liga 19 14/03/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D INCRESA ATLETICO CF "D" -
Liga 20 14/03/2020  11:00
MPAL. LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A" ALEVI A -
Liga 19 14/03/2020  11:30
MPAL. LA GUARDIA
SANT VICENÇ HORTS 2014 AS. "C" INFANTIL B -
Liga 19 14/03/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL C MOLINS DE REI, C.F. "B" -
Liga 20 14/03/2020  13:30
MPAL. CORBERA
CADET A IGUALADA, C.F. "C" -
Liga 19 14/03/2020  13:30
CEM TORRENT DE LLOPS
CF MARTORELL "C" CADET B -
Liga 24 14/03/2020  18:00
MPAL. CEM PARC DEL GARRAF
P.JOVE DE LES ROQUETES A AMATEUR A -
Liga 20 14/03/2020  18:00
MPAL. DE VILADECANS
VILADECANS U.D. "A" JUVENIL A -
Liga 19 14/03/2020  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B E.F. OLESA 87, C "A" -
Liga 19 15/03/2020  *****
*****************
**********DESCANSA********** BENJAMI C -
Liga 20 15/03/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B F.E. ATLETIC VILAFRANCA "E" -
Liga 19 15/03/2020  15:30
MPAL. MARIANAO
MARIANAO POBLET UD "A" FEMENI INFANTIL A -
Liga 19 15/03/2020  16:00
MPAL. LA BARRUANA
SANT VICENÇ H.-AT VICENTI "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 20 21/03/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A ESCOLA F. GAVA, C. "B" -
Consell 15 21/03/2020  10:00
MPAL. FUTBOL LA PLANADA-CAN DEU
EF PLANADEU A FEMENI INFANTIL B -
Liga 21 21/03/2020  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI A TERLENKA BARCELONISTA C.F. "A" -
Liga 20 21/03/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B LA PALMA CERVELLO, U.E. "A" -
Liga 20 21/03/2020  11:45
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "C" PREBENJAMI B -
Liga 21 21/03/2020  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A SANT ANDREU BARCA AGRUP. "A" -
Liga 20 21/03/2020  14:00
MPAL. D'ATLETISME
Pª BLANC BLAVA SANT FELIU "A" INFANTIL C -
Liga 20 21/03/2020  14:00
MPAL. SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "I" ALEVI D -
Liga 20 21/03/2020  15:00
MPAL CORBERA
CADET B CF HOSTALETS PIEROLA "A" -
Liga 21 21/03/2020  17:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A ESPLUGUENC, C.F.A. "A" -
Liga 20 21/03/2020  19:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" -
Liga 21 22/03/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A MOLINS DE REI, C.F. "A" -
Liga 21 22/03/2020  10:00
MPAL. LA FALGUERA
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "A" ALEVI B -
Liga 20 22/03/2020  10:00
MPAL. SANT ESTEVE SESROVIRES
SANT ESTEVE SESROVIRES "B" ALEVI C -
Liga 20 22/03/2020  10:00
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS, U.E. "I" BENJAMI C -
Liga 20 22/03/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A VILADECANS U.D. "B" -
Liga 21 22/03/2020  12:00
MPAL. LES PLANES (OLESA MONT)
E.F. OLESA 87, C "A" CADET A -
Liga 20 22/03/2020  12:00
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA AGRUP. "B" JUVENIL B -
Liga 25 22/03/2020  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CF.LA GRANADA A -
Liga 20 22/03/2020  14:00
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS, U.E. "H" BENJAMI B -
Liga 23 22/03/2020  17:00
MPAL. EUSEBI GÜELL
EUSEBI GUELL, C.E. "A" AMATEUR B -
Liga 21 28/03/2020  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B SANTFELIUENC, F.C. "E" -
Liga 21 28/03/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "B" -
Liga 21 28/03/2020  10:00
MPAL PAS BLAU
CF LA POBLA CLARAMUNT "A" CADET B -
Consell 16 28/03/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL B FUNDACIO TERRASSA FC 1906 -
Liga 22 28/03/2020  10:15
ESTADI VILAFRANCA DEL PENEDÈS
F.E. ATLETIC VILAFRANCA "A" BENJAMI A -
Liga 21 28/03/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C Pª BLAUGRANA CERVELLO "A" -
Liga 21 28/03/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D MARTORELL ASS. ESPORTIVA "H" -
Liga 22 28/03/2020  10:45
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A" ALEVI A -
Liga 21 28/03/2020  11:00
MPAL. LA FALGUERA
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "A" PREBENJAMI A -
Liga 21 28/03/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL C Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "A" -
Liga 21 28/03/2020  12:30
MPAL. VALLIRANA
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "B" INFANTIL B -
Liga 22 28/03/2020  13:00
MPAL. SANT ESTEVE SESROVIRES
SANT ESTEVE SESROVIRES "A" INFANTIL A -
Liga 21 28/03/2020  13:00
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "A" FEMENI INFANTIL A -
Liga 22 28/03/2020  13:30
MPAL. CORBERA
CADET A MARIANAO POBLET UD "B" -
Liga 26 28/03/2020  17:45
ESTADI CEM LES COMES
UD.MONTSERRAT IGUALADA A AMATEUR A -
Liga 21 28/03/2020  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B MOLINS DE REI, C.F. "A" -
Liga 22 29/03/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B SANT ANDREU BARCA AGRUP. "C" -
Liga 21 29/03/2020  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C SANT ANDREU BARCA AGRUP. "C" -
Liga 24 29/03/2020  12:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B LA GUARDIA, C.D. "A" -
Liga 21 29/03/2020  14:00
MPAL. LA FLORIDA
LA FLORIDA C.F. "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 22 29/03/2020  20:00
MPAL. DE CORNELLÀ
FUND. UNIO ESP. CORNELLA "A" JUVENIL A -
Liga 22 04/04/2020  *****
*********************
INFANTIL B **********DESCANSA********** -
Liga 22 04/04/2020  *****
***************************
**********DESCANSA********** INFANTIL C -
Liga 22 04/04/2020  *****
*******************
**********DESCANSA********** BENJAMI C -
Liga 22 04/04/2020  *****
***************************
PREBENJAMI A **********DESCANSA********** -
Liga 23 04/04/2020  09:00
CAN TORELLÓ
ESCOLA F. GAVA, C. "F" ALEVI B -
Liga 22 04/04/2020  09:00
MPAL. SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "F" BENJAMI B -
Liga 23 04/04/2020  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI A FUNDACIO P.E. EUROPA "A" -
Liga 22 04/04/2020  10:15
MPAL. JOAN BAPTISTA MILÀ
SANTBOIA, F.C. "D" PREBENJAMI B -
Liga 23 04/04/2020  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A SANT CUGAT FUTBOL CLUB "C" -
Liga 22 04/04/2020  14:30
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "D" ALEVI D -
Liga 22 04/04/2020  15:00
MPAL CORBERA
CADET B CF PALLEJÀ "B" -
Liga 23 04/04/2020  17:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A SANTFELIUENC, F.C. "A" -
Liga 22 04/04/2020  19:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR L'HOSPITALET CENTRE ESPORT "B" -
Liga 23 05/04/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A ABRERA, A.E. "A" -
Liga 22 05/04/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A PALLEJA, C.F. "A" -
Liga 22 05/04/2020  10:15
MPAL. VALLIRANA
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "D" ALEVI C -
Liga 23 05/04/2020  12:00
MPAL. DANI JARQUE CIUTAT COOPERATIVA
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "A" CADET A -
Liga 22 05/04/2020  12:00
MPAL. PAPIOL
PAPIOL, U.E. "A" JUVENIL B -
Liga 27 05/04/2020  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A ATENEU IGUALADI SEF -
Liga 25 05/04/2020  19:00
MPAL. BARRI CENTRE
SANT JOAN DESPI, U.E. "B" AMATEUR B -
Liga 23 18/04/2020  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B ESPLUGUENC, C.F.A. "C" -
Liga 23 18/04/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B SPORTING GAVA 2013 FC "C" -
Consell 17 18/04/2020  10:00
CAMP MUNICIPAL TIBIDABO
UD TIBIDABO TORRE ROMEU A FEMENI INFANTIL B -
Liga 23 18/04/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C MARTORELL ASS. ESPORTIVA "F" -
Liga 23 18/04/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D ABRERA, A.E. "D" -
Liga 24 18/04/2020  10:45
MPAL. LES PLANES (OLESA MONT)
E.F. OLESA 87, C "A" ALEVI A -
Liga 24 18/04/2020  11:00
MAPL. ABRERA
ABRERA, A.E. "A" INFANTIL A -
Liga 23 18/04/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL C SPORTING GAVA 2013 FC "C" -
Liga 23 18/04/2020  12:15
MPAL. SANT ILDEFONS
SANT ILDEFONS, U.E. "A" PREBENJAMI A -
Liga 23 18/04/2020  12:15
MPAL. FONTSANTA-FATJÓ
FONTSANTA-FATJO, C.D. "C" FEMENI INFANTIL A -
Liga 24 18/04/2020  13:30
MPAL. CORBERA
CADET A F.E. ATLETIC VILAFRANCA "A" -
Liga 23 18/04/2020  18:00
CAN TINTORER
SPORTING GAVA 2013 FC "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 23 18/04/2020  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B TORRELLES, U.E. "A" -
Liga 23 18/04/2020  9:00
MPAL LA SORT
CE ODENA "B" CADET B -
Liga 23 19/04/2020  09:30
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "C" INFANTIL B -
Liga 24 19/04/2020  10:00
ESTADI LES COMES
IGUALADA, C.F. "C" BENJAMI A -
Liga 24 19/04/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B ALMEDA, C.D. "A" -
Liga 23 19/04/2020  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C AGORA MASIA BACH CE "A" -
Liga 28 19/04/2020  12:00
MPAL.PIERA
AE.PIERA A AMATEUR A -
Liga 24 19/04/2020  12:00
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "A" JUVENIL A -
Liga 26 19/04/2020  12:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B PALLEJA, C.F. "B" -
Liga 24 25/04/2020  09:00
MPAL. LA GUARDIA
SANT VICENÇ HORTS 2014 AS. "B" ALEVI C -
Liga 24 25/04/2020  09:00
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "B" ALEVI D -
Liga 24 25/04/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A TERLENKA BARCELONISTA C.F. "A" -
Liga 24 25/04/2020  09:00
ESTRUCH
TERLENKA BARCELONISTA C.F. "B" PREBENJAMI B -
Liga 24 25/04/2020  09:15
MPAL. ABRERA
ABRERA, A.E. "D" BENJAMI C -
Consell 18 25/04/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL B MON FEMENI TERRASSA -
Liga 25 25/04/2020  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI A RIBES, C.D. "A" -
Liga 24 25/04/2020  11:30
SAGNIER
PRAT, A.E. "E" BENJAMI B -
Liga 24 25/04/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B ESPARREGUERA, C.E. "A" -
Liga 25 25/04/2020  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A IGUALADA, C.F. "C" -
Liga 24 25/04/2020  15:00
MPAL CORBERA
CADET B FC SANT ESTEVE SESROVIRES "B" -
Liga 25 25/04/2020  15:10
MPAL. SANT ILDEFONS
SANT ILDEFONS, U.E. "C" CADET A -
Liga 25 25/04/2020  17:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A CASTELLDEFELS, U.E. "B" -
Liga 27 25/04/2020  18:00
CAN ROIG
TORRELLES, U.E. "A" AMATEUR B -
Liga 24 25/04/2020  19:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR UNIFICACION BELLVITGE U.D. "A" -
Liga 24 25/04/2020  20:00
ESTADI LES COMES
IGUALADA, C.F. "C" JUVENIL B -
Liga 25 26/04/2020  09:00
MPAL. VALLIRANA
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "B" ALEVI B -
Liga 25 26/04/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A" -
Liga 24 26/04/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A SANTFELIUENC, F.C. "A" -
Liga 29 26/04/2020  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A AE.MOJA A -
Liga 24 26/04/2020  15:00
MPAL. SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "G" INFANTIL C -
Liga 25 02/05/2020  09:00
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "C" INFANTIL B -
Liga 25 02/05/2020  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B ESCOLA F. GAVA, C. "L" -
Liga 25 02/05/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B ESCOLA F. GAVA, C. "E" -
Liga 25 02/05/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C E.F. OLESA 87, C "B" -
Liga 25 02/05/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D LA PALMA CERVELLO, U.E. "B" -
Liga 25 02/05/2020  10:15
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A" PREBENJAMI A -
Liga 25 02/05/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL C MARTORELL ASS. ESPORTIVA "D" -
Liga 26 02/05/2020  12:00
MPAL. LES PLANES (OLESA MONT)
E.F. OLESA 87, C "A" INFANTIL A -
Liga 26 02/05/2020  12:00
MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC, F.C. "B" BENJAMI A -
Liga 25 02/05/2020  12:00
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "B" FEMENI INFANTIL A -
Liga 25 02/05/2020  13:00
MPAL ABRERA
AE ABRERA "B" CADET B -
Liga 26 02/05/2020  13:30
MPAL. CORBERA
CADET A MARTORELL C.F. "A" -
Liga 25 02/05/2020  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" -
Liga 26 02/05/2020  20:00
MPAL. CAN VINADER
VISTA ALEGRE,U.D. "A" JUVENIL A -
Liga 26 03/05/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B IGUALADA, C.F. "F" -
Liga 25 03/05/2020  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C E.F. OLESA 87, C "C" -
Liga 30 03/05/2020  12:00
MPAL.BEGUES
CF.BEGUES A AMATEUR A -
Liga 28 03/05/2020  12:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B SANT VICENÇ H.-AT VICENTI "A" -
Liga 26 03/05/2020  13:00
ESTADI LES COMES
IGUALADA, C.F. "E" ALEVI A -
Liga 25 03/05/2020  16:00
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 26 09/05/2020  *****
**************
******DESCANSA****** CADET B -
Liga 26 09/05/2020  08:30
MPAL. LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "D" ALEVI D -
Liga 27 09/05/2020  09:00
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "C" ALEVI B -
Liga 26 09/05/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A MARTORELL ASS. ESPORTIVA "B" -
Liga 27 09/05/2020  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI A SANT ANDREU BARCA AGRUP. "A" -
Liga 26 09/05/2020  10:30
MPAL. PAPIOL
ESPORT BASE DEL PAPIOL "A" ALEVI C -
Liga 26 09/05/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B SANTFELIUENC, F.C. "C" -
Liga 26 09/05/2020  12:00
MPAL. ALMEDA
ALMEDA, C.D. "A" BENJAMI B -
Liga 27 09/05/2020  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A MARTORELL ASS. ESPORTIVA "A" -
Liga 26 09/05/2020  14:00
MPAL. LES PLANES (OLESA MONT)
E.F. OLESA 87, C "B" INFANTIL C -
Liga 27 09/05/2020  17:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A PRAT, A.E. "B" -
Liga 26 09/05/2020  17:00
MPAL. LA PLANA
Pª BLAUGRANA CERVELLO "A" JUVENIL B -
Liga 26 09/05/2020  19:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR SANT VICENÇ ASSOC. ESP "A" -
Liga 26 10/05/2020  08:30
MPAL. LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "C" PREBENJAMI B -
Liga 27 10/05/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A MARTORELL ASS. ESPORTIVA "B" -
Liga 26 10/05/2020  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL A ANOIA , C.E. "B" -
Liga 26 10/05/2020  10:30
MPAL. ESPARREGUERA
ESPARREGUERA, C.E. "B" BENJAMI C -
Liga 27 10/05/2020  12:00
CAN TORELLÓ
ESCOLA F. GAVA, C. "E" CADET A -
Liga 31 10/05/2020  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CE.ANOIA A -
Liga 29 10/05/2020  12:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR B Pª BLANC BLAVA SANT FELIU "A" -
Liga 27 16/05/2020  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "D" -
Liga 27 16/05/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" -
Liga 28 16/05/2020  10:15
MPAL. JOSEP PONS I VENTURA
CUBELLES, C.F. "B" BENJAMI A -
Liga 27 16/05/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C SANT ANDREU BARCA AGRUP. "D" -
Liga 27 16/05/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D SANT ESTEVE SESROVIRES "C" -
Liga 28 16/05/2020  11:15
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA AGRUP. "B" ALEVI A -
Liga 27 16/05/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL C SANT JOAN DESPI, U.E. "D" -
Liga 27 16/05/2020  11:45
MPAL. DANI JARQUE CIUTAT COOPERATIVA
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "A" PREBENJAMI A -
Liga 28 16/05/2020  12:30
MPAL. VALLIRANA
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A" INFANTIL A -
Liga 28 16/05/2020  13:30
MPAL. CORBERA
CADET A FUND. UNIO ESP. CORNELLA "A" -
Liga 30 16/05/2020  14:15
MPAL. SANT JUST DESVERN
SANT JUST DESVERN "B" AMATEUR B -
Liga 28 16/05/2020  16:00
MPAL. LA PARELLADA
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" JUVENIL A -
Liga 27 16/05/2020  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B PALLEJA, C.F. "B" -
Liga 28 17/05/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B SANT ILDEFONS, U.E. "B" -
Liga 27 17/05/2020  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C MOLINS DE REI, C.F. "E" -
Liga 27 17/05/2020  14:00
MPAL ESPARREGUERA
CE ESPARREGUERA "A" CADET B -
Liga 27 17/05/2020  15:45
MPAL. LES PLANES (OLESA MONT)
E.F. OLESA 87, C "C" INFANTIL B -
Liga 32 17/05/2020  17:00
MPAL. DE LES ROQUETES
AT.VILANOVA I LA GELTRU A AMATEUR A -
Liga 28 23/05/2020  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B SANT JUST DESVERN CF "C" -
Liga 28 23/05/2020  09:00
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "B" BENJAMI C -
Liga 28 23/05/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A SANTFELIUENC, F.C. "A" -
Liga 28 23/05/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C AGORA MASIA BACH CE "A" -
Liga 28 23/05/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D SANTFELIUENC, F.C. "H" -
Liga 29 23/05/2020  11:30
MPAL. JOSEP PONS I VENTURA
CUBELLES, C.F. "C" ALEVI B -
Liga 28 23/05/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B PALLEJA, C.F. "A" -
Liga 28 23/05/2020  12:00
MPAL. LA GUARDIA
LA GUARDIA, C.D. "A" JUVENIL B -
Liga 29 23/05/2020  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A SANTFELIUENC, F.C. "A" -
Liga 29 23/05/2020  13:30
CAN TORELLÓ
SPORTING GAVA 2013 FC "A" BENJAMI A -
Liga 28 23/05/2020  15:00
MPAL CORBERA
CADET B UE LA PALMA CERVELLÓ "A" -
Liga 29 23/05/2020  15:15
ESTRUCH
TERLENKA BARCELONISTA C.F. "B" JUVENIL A -
Liga 28 24/05/2020  09:00
MPAL. VALLIRANA
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "C" PREBENJAMI B -
Liga 28 24/05/2020  09:45
RICARD GINEBREDA
INCRESA ATLETICO CF "A" INFANTIL C -
Liga 29 24/05/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A SANT SADURNI, U.E. "B" -
Liga 33 24/05/2020  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A FC.LES CABANYES A -
Liga 29 24/05/2020  16:00
MPAL. PIERA
PIERA, A.E. "B" CADET A -
Liga 29 30/05/2020  *****
*******************
**********DESCANSA********** INFANTIL C -
Liga 29 30/05/2020  *****
***************************
**********DESCANSA********** ALEVI D -
Liga 29 30/05/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B CASTELLDEFELS, U.E. "C" -
Liga 30 30/05/2020  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI A ATLETIC SANT JUST . F. C. "A" -
Liga 29 30/05/2020  11:15
MPAL. EL MOLI
CAN VIDALET, C.F. "A" PREBENJAMI A -
Liga 29 30/05/2020  12:00
MPAL. PAPIOL
ESPORT BASE DEL PAPIOL "A" INFANTIL B -
Liga 29 30/05/2020  12:15
MPAL. SANT ILDEFONS
SANT ILDEFONS, U.E. "C" BENJAMI B -
Liga 30 30/05/2020  13:30
MPAL. CORBERA
CADET A Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A" -
Liga 30 30/05/2020  14:15
MPAL. BARRI CENTRE
SANT JOAN DESPI, U.E. "B" INFANTIL A -
Liga 29 30/05/2020  14:30
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "C" ALEVI C -
Liga 34 30/05/2020  17:00
MPAL.AIGUADOLÇ
UE.SITGES B AMATEUR A -
Liga 30 30/05/2020  17:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A ATLETIC SANT JUST . F. C. "B" -
Liga 30 30/05/2020  17:15
MPAL. CORNELLÀ
FUND. UNIO ESP. CORNELLA "E" ALEVI A -
Liga 29 31/05/2020  *****
********************
**********DESCANSA********** BENJAMI C -
Liga 30 31/05/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B FUND. UNIO ESP. CORNELLA "F" -
Liga 29 31/05/2020  12:15
MPAL VALLIRANA
PB VALLIRANA "B" CADET B -
Liga 29 31/05/2020  16:00
MPAL. ESPARREGUERA
ESPARREGUERA, C.E. "A" JUVENIL B -
Liga 30 06/06/2020  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B SPORTING GAVA 2013 FC "F" -
Liga 30 06/06/2020  09:00
MPAL. LA GUARDIA
SANT VICENÇ HORTS 2014 AS. "C" BENJAMI C -
Liga 30 06/06/2020  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A ATLETIC SANT JUST . F. C. "A" -
Liga 30 06/06/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C ABRERA, A.E. "C" -
Liga 30 06/06/2020  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D SANT VICENÇ HORTS 2014 AS. "C" -
Liga 30 06/06/2020  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B SANT ANDREU BARCA AGRUP. "C" -
Liga 30 06/06/2020  12:45
MPAL. TORRE-ROJA
SECTOR MONTSERRATINA UD "B" PREBENJAMI B -
Liga 30 06/06/2020  15:00
MPAL CORBERA
CADET B FC MASQUEFA "A" -
Liga 30 06/06/2020  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL B AGORA MASIA BACH CE "A" -
Liga 30 07/06/2020  10:00
MPAL. FONTSANTA-FATJÓ
FONTSANTA-FATJO, C.D. "C" INFANTIL C -

Comparteix a:
  • google+