OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Últims Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Lliga 23 08/03/2020  19:00
CALDES DE MONTBUI
CF. CALDES SÈNIOR MASCULÍ 2 - 3
Lliga 19 08/03/2020  17:00
CAMPRODON
FEC VALL DEL TER JUVENIL B 0 - 9
Lliga 21 08/03/2020  16:30
GIRONA
CF. STA. EUGÈNIA SÈNIOR FEMENÍ 1 - 2
Lliga 17 08/03/2020  13:15
SABADELL
CE. SABADELL INFANTIL FEMENÍ B 4 - 4
Lliga 18 08/03/2020  12:30
CORNELLÀ TERRI
CORNELLÀ DEL TERRI CADET D 1 - 5
Lliga 18 08/03/2020  12:30
HOSPITALET
CE. L'HOSPITALET BENJAMÍ FEMENÍ 2 - 5
Lliga 20 08/03/2020  12:00
PINEDA DE MAR
AQUA HOTEL CF. CADET A 2 - 0
Lliga 17 08/03/2020  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ B JE. STA. EUGÈNIA 2 - 3
Lliga 19 08/03/2020  11:00
CAMPRODON
FEC VALL DEL TER ALEVÍ B 0 - 5
Lliga 16 08/03/2020  10:30
CALLDETENES
CF. AT. RIUDEPERES JUVENIL C 0 - 7
Lliga 17 08/03/2020  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C UE. CENTELLES 6 - 0
Lliga 19 08/03/2020  10:00
SANT VICENÇ DE T.
JUVENIL FEMENÍ CE. LLERONA 1 - 3
Lliga 19 08/03/2020  09:30
LA GARRIGA
CE. LA GARRIGA INFANTIL A 1 - 2
Lliga 21 07/03/2020  17:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ B CF. LA GLEVA 1 - 2
Lliga 21 07/03/2020  13:15
TORELLÓ
ALEVÍ A CF. CALLÚS 3 - 1
Lliga 17 07/03/2020  12:00
SANT VICENÇ DE T.
ALEVÍ C CE. MOIÀ 9 - 1
Lliga 15 07/03/2020  11:45
TORELLÓ
INFANTIL B UE. TONA 2 - 0
Lliga 18 07/03/2020  11:45
GURB
UE. GURB ALEVI E 21 - 0
Lliga 18 07/03/2020  11:00
CALLDETENES
CF. CALLDETENES ALEVÍ D 1 - 7
Lliga 18 07/03/2020  10:30
OLOT
ESCOLA PIA OLOT BENJAMÍ D 13 - 0
Lliga 18 07/03/2020  10:15
SANT ADRIÀ BESÓS
CD. SANT GABRIEL INFANTIL FEMENÍ A 2 - 1
Lliga 19 07/03/2020  10:15
VILAFRANCA DEL P.
FEA. VILAFRANCA ALEVÍ FEMENÍ 5 - 0
Lliga 19 07/03/2020  10:00
TORELLÓ
CADET B EC. GRANOLLERS 3 - 0
Lliga 18 07/03/2020  10:00
MANLLEU
AEC. MANLLEU BENJAMÍ C 4 - 5
Lliga 17 07/03/2020  09:00
SEVA
UE. SEVA CADET C 0 - 9
Lliga 20 01/03/2020  17:30
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ CE. PONTENC 0 - 1
Lliga 18 01/03/2020  16:45
ST. ADRIÀ DEL B.
CD. SANT GABRIEL JUVENIL FEMENÍ 1 - 1
Lliga 18 01/03/2020  15:00
TORELLÓ
JUVENIL B CF. LES PRESES 4 - 0
Lliga 18 01/03/2020  13:30
TORELLÓ
INFANTIL A UE. MOLLET 3 - 0
Lliga 18 01/03/2020  12:30
SANT VICENÇ DE T.
ALEVÍ FEMENÍ RCD. ESPANYOL 0 - 15
Lliga 18 01/03/2020  12:00
TORELLÓ
ALEVÍ B UE. PORQUERES 6 - 2
Lliga 18 01/03/2020  12:00
SANT JULIÀ DE V.
CF. SANT JULIÀ DE V. JUVENIL A 0 - 0
Lliga 17 01/03/2020  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ C FC. ARTÉS 4 - 1
Lliga 16 01/03/2020  11:45
SANT VICENÇ DE T.
INFANTIL FEMENÍ B BELLAVISTA MILAN 14 - 0
Lliga 20 01/03/2020  11:15
FORNELLS
UE. FORNELLS BENJAMÍ A 7 - 4
Lliga 17 01/03/2020  11:00
SANT VICENÇ DE T.
BENJAMÍ FEMENÍ FUND. TERRASA FC 0 - 8
Lliga 20 29/02/2020  17:15
GURB
UE. GURB SÈNIOR MASCULÍ B 3 - 0
Lliga 22 29/02/2020  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ VIC RIUPRIMER REFO 0 - 3
Lliga 12 29/02/2020  13:45
TORELLÓ
JUVENIL FUTBOL SALA FUTSAL TALLERS MATARÓ 3 - 4
Lliga 17 29/02/2020  13:30
SANT VICENÇ DE T.
BENJAMÍ D FUND. UE. OLOT 0 - 4
Lliga 16 29/02/2020  13:15
TORELLÓ
CADET C JE. STA. EUGÈNIA 2 - 4
Lliga 16 29/02/2020  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ C UD. TARADELL 1 - 6
Lliga 16 29/02/2020  11:45
L'ESQUIROL
AE. CORCÓ INFANTIL C 2 - 4
Lliga 17 29/02/2020  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ D UD. TARADELL 1 - 5
Lliga 18 29/02/2020  11:30
L'AMETLLA DEL V.
CF. AMETLLA VALLÉS CADET B 2 - 1
Lliga 17 29/02/2020  10:30
SANT HIPÒLIT V.
CF. VOLTREGÀ ALEVI E 6 - 3
Lliga 16 29/02/2020  10:00
OLOT
JOVENTUT ST PERE MÀRTIR BENJAMÍ B 4 - 3
Lliga 19 29/02/2020  10:00
TORELLÓ
CADET A UE. VILASSAR MAR 2 - 1
Lliga 20 29/02/2020  10:00
BERGA
CE. BERGA ALEVÍ A 3 - 6
Lliga 15 20/02/2020  18:15
SANT VICENÇ DE T.
UE. SANT VICENÇ ALEVÍ C 1 - 8
Lliga 17 16/02/2020  14:30
STA. COLOMA G.
FUND. ESP GRAMA INFANTIL FEMENÍ A 1 - 6
Lliga 16 16/02/2020  12:15
TORELLÓ
ALEVI E UD. TARADELL 0 - 19
Lliga 21 16/02/2020  12:00
CARDEDEU
FC. CARDEDEU SÈNIOR MASCULÍ 3 - 1
Lliga 16 16/02/2020  12:00
ANGLÉS
CE. ANGLÉS CADET D 2 - 5
Lliga 17 16/02/2020  12:00
STA. PERPETUA
UCF. STA. PERPÈTUA INFANTIL A 1 - 1
Lliga 19 16/02/2020  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ A AD. CAL AGUIDO 9 - 3
Lliga 15 16/02/2020  11:00
SANT JULIÀ DE V.
CF. SANT JULIÀ DE V. CADET C 1 - 4
Lliga 16 16/02/2020  10:30
MOIÀ
CE. MOIÀ BENJAMÍ D 3 - 1
Lliga 15 16/02/2020  10:30
GRANOLLERS
AT. VALLÈS INFANTIL FEMENÍ B 0 - 14
Lliga 14 16/02/2020  10:00
TORELLÓ
INFANTIL B UD. SANT QUIRZE 10 - 0
Lliga 19 15/02/2020  18:15
OLOT
UE. OLOT SÈNIOR FEMENÍ 4 - 1
Lliga 15 15/02/2020  17:30
MANLLEU
AEC. MANLLEU JUVENIL C 3 - 1
Lliga 18 15/02/2020  17:00
PARETS DEL V.
CF. PARETS CADET A 3 - 0
Lliga 19 15/02/2020  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ B FC. CALLDETENES 1 - 3
Lliga 17 15/02/2020  15:15
SANT VICENÇ DE T.
JUVENIL FEMENÍ UE. L'ESTARTIT 1 - 2
Lliga 11 15/02/2020  13:45
TORELLÓ
JUVENIL FUTBOL SALA PAL. SOLITÀ I PLEGAMANS 2 - 6
Lliga 17 15/02/2020  13:15
TORELLÓ
JUVENIL A FC. PRADENC 1 - 0
Lliga 16 15/02/2020  13:00
TERRASSA
MON FEMENÍ ST. ADRIÀ BENJAMÍ FEMENÍ 3 - 5
Lliga 17 15/02/2020  11:45
SANT ADRIÀ BESÓS
UD. SANT GABRIEL ALEVÍ FEMENÍ 19 - 0
Lliga 16 15/02/2020  11:45
TORELLÓ
BENJAMÍ B CF. LES PRESES 7 - 3
Lliga 17 15/02/2020  11:00
SERINYÀ
CF. SERINYÀ ALEVÍ B 6 - 4
Lliga 16 15/02/2020  10:00
MANRESA
NÀSTIC MANRESA BENJAMÍ C 5 - 2
Lliga 16 15/02/2020  10:00
PRATS DE LLUÇANÉS
FC. PRADENC ALEVÍ D 7 - 1
Lliga 17 15/02/2020  10:00
TORELLÓ
CADET B FC. CARDEDEU 3 - 3
Lliga 17 09/02/2020  18:30
TORELLÓ
JUVENIL B JOVENTUT ST PERE MÀRTIR 3 - 2
Lliga 16 09/02/2020  18
STA. COLOMA G.
FUND. ESP. GRAMA JUVENIL FEMENÍ 2 - 2
Lliga 18 09/02/2020  16:30
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ BASE MONTCADA CF. 0 - 0
Lliga 13 09/02/2020  14:15
TORELLÓ
INFANTIL B CE. MANRESA 4 - 0
Lliga 15 09/02/2020  12:45
SANT VICENÇ DE T.
ALEVI E FUND. UE. VIC 0 - 5
Lliga 14 09/02/2020  12:30
SANT VICENÇ DE T.
INFANTIL FEMENÍ B OAR VIC 2 - 0
Lliga 16 09/02/2020  12:30
SANT VICENÇ DE T.
ALEVÍ FEMENÍ CE. LLERONA 1 - 2
Lliga 16 09/02/2020  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B FUND. UE. OLOT 3 - 0
Lliga 15 09/02/2020  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ C UE. SANT VICENÇ 3 - 4
Lliga 14 09/02/2020  11:00
VIC
OAR VIC JUVENIL C 0 - 3
Lliga 18 09/02/2020  10:30
BAGÀ
CCR. ALT BERGUEDÀ ALEVÍ A 0 - 14
Lliga 10 09/02/2020  10:15
SABADELL
ESCOLA PIA SABADELL JUVENIL FUTBOL SALA 1 - 4
Lliga 16 09/02/2020  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A CF. PARETS 2 - 0
Lliga 14 09/02/2020  10:00
VIC
VIC RIUPRIMER ALEVÍ C 8 - 2
Lliga 16 08/02/2020  18:00
TORELLÓ
JUVENIL A UE. SEVA 4 - 1
Lliga 20 08/02/2020  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ UE. SABADELLENCA 0 - 1
Lliga 18 08/02/2020  16:00
L'ESQUIROL
AE. CORCÓ SÈNIOR MASCULÍ B 2 - 1
Lliga 16 08/02/2020  13:30
SANT VICENÇ DE T.
INFANTIL FEMENÍ A FUND. TERRASA FC 2 - 0
Lliga 15 08/02/2020  13:30
SANT VICENÇ DE T.
BENJAMÍ FEMENÍ EE. GUINEUETA 1 - 0
Lliga 17 08/02/2020  13:15
TORELLÓ
CADET A CF. MOLLET 0 - 0
Lliga 16 08/02/2020  12:00
MOLLET
CF. MOLLET CADET B 1 - 1
Lliga 14 08/02/2020  12:00
VIC
OAR VIC CADET C 2 - 3
Lliga 18 08/02/2020  12:00
GIRONA
CF. STA. EUGÈNIA BENJAMÍ A 5 - 5
Lliga 15 08/02/2020  11:30
OLOT
JOV. ST. PERE MÀRTIR ALEVÍ D 4 - 1
Lliga 15 08/02/2020  11:30
TORELLÓ
CADET D CF. SARRIÀ DE TER 7 - 1
Lliga 15 08/02/2020  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C UE. SEVA 4 - 1
Lliga 15 08/02/2020  10:00
VIC
OAR VIC BENJAMÍ B 3 - 4
Lliga 15 08/02/2020  09:45
TARADELL
UD. TARADELL BENJAMÍ D 6 - 1
Lliga 13 02/02/2020  17:30
TORELLÓ
CADET C VIC RIUPRIMER 0 - 5
Lliga 15 02/02/2020  16:00
LLERONA
CE. LLERONA CADET B 0 - 5
Lliga 16 02/02/2020  16:00
CORNELLÀ TERRI
AE. CORNELLÀ TERRI JUVENIL B 2 - 3
Lliga 17 02/02/2020  15:30
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ MON FEMENÍ ST. ADRIÀ 2 - 0
Lliga 14 02/02/2020  13:10
TORELLÓ
BENJAMÍ D AEC. MANLLEU 4 - 2
Lliga 16 02/02/2020  12:30
GIRONA
EF. GIRONÉS SABAT CADET A 5 - 1
Lliga 19 02/02/2020  12:00
SABADELL
UD. TIBIDABO T. ROMEU SÈNIOR MASCULÍ 3 - 4
Lliga 13 02/02/2020  11:50
TORELLÓ
ALEVÍ C UE. TONA 0 - 6
Lliga 14 02/02/2020  11:50
TORELLÓ
BENJAMÍ B ESCOLA PIA OLOT 10 - 4
Lliga 15 02/02/2020  10:00
TONA
UE. TONA JUVENIL A 0 - 4
Lliga 15 02/02/2020  10:00
SANT VICENÇ DE T.
INFANTIL FEMENÍ A PENYA BB LA ROCA 7 - 1
Lliga 16 01/02/2020  17:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ B UD. CANTONIGROS 1 - 3
Lliga 15 01/02/2020  15:30
SANT VICENÇ DE T.
JUVENIL FEMENÍ UE. VILASSAR MAR 3 - 2
Lliga 13 01/02/2020  15:00
TORELLÓ
JUVENIL C UE. TONA 5 - 0
Lliga 14 01/02/2020  13:15
TORELLÓ
CADET D CE. BESALÚ 2 - 3
Lliga 15 01/02/2020  12:30
SANT JOAN DESPÍ
FC. LEVANTE LES PLANAS ALEVÍ FEMENÍ 13 - 0
Lliga 14 01/02/2020  12:30
SANT VICENÇ DE T.
ALEVÍ D EF. BOSC DE TOSCA 2 - 5
Lliga 14 01/02/2020  12:00
CAMPDEVÀNOL
EF. RIPOLLÈS ALEVI E 8 - 0
Lliga 15 01/02/2020  11:45
TORELLÓ
INFANTIL A EC. GRANOLLERS 1 - 0
Lliga 12 01/02/2020  11:30
BERGA
CE. BERGA INFANTIL B 4 - 2
Lliga 14 01/02/2020  11:30
CENTELLES
UE. CENTELLES BENJAMÍ FEMENÍ 1 - 3
Lliga 14 01/02/2020  11:30
RODA DE TER
CE. RODA BENJAMÍ C 1 - 5
Lliga 17 01/02/2020  11:00
SOLSONA
FB. SOLSONA ARRELS ALEVÍ A 1 - 9
Lliga 14 01/02/2020  10:00
STA. EUGÈNIA DE B
JE. STA. EUGÈNIA INFANTIL C 4 - 1
Lliga 15 01/02/2020  10:00
TORELLÓ
ALEVÍ B AEC. MANLLEU 0 - 8
Lliga 17 01/02/2020  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A UE. FIGUERES 4 - 2
Lliga 12 26/01/2020  16:30
TORELLÓ
CADET C EF. RIPOLLÈS 3 - 0
Lliga 15 26/01/2020  14:30
TORELLÓ
JUVENIL B CF. AMER 3 - 0
Lliga 14 26/01/2020  13:00
PONT MAJOR
PONTENC JUVENIL FEMENÍ 2 - 3
Lliga 16 26/01/2020  13:00
VILASSAR DE MAR
UE. VILASSAR MAR SÈNIOR FEMENÍ 1 - 2
Lliga 14 26/01/2020  12:30
TORELLÓ
CADET B VIC RIUPRIMER 0 - 2
Lliga 11 26/01/2020  12:30
SANT VICENÇ DE T.
INFANTIL B FC. PRADENC 2 - 1
Lliga 14 26/01/2020  12:00
AVIÀ
UE. AVIÀ JUVENIL A 0 - 2
Lliga 13 26/01/2020  11:30
LES PRESES
EF. BOSC DE TOSCA BENJAMÍ D 10 - 1
Lliga 14 26/01/2020  11:00
SANT VICENÇ DE T.
ALEVÍ FEMENÍ CE. TECNIFUTBOLTARR 4 - 4
Lliga 13 26/01/2020  10:15
CENTELLES
UE. CENTELLES INFANTIL FEMENÍ B 0 - 6
Lliga 16 26/01/2020  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A AT. CLUB HOSTALRICH 1 - 3
Lliga 12 26/01/2020  10:00
CALLDETENES
AT. RIUDEPERES ALEVÍ C 3 - 13
Lliga 15 25/01/2020  18:00
TORELLÓ
CADET A UE. QUART 0 - 2
Lliga 15 25/01/2020  17:00
SANT VICENÇ DE T.
UE. SANT VICENÇ SÈNIOR MASCULÍ B 2 - 0
Lliga 18 25/01/2020  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ FC. SANT QUIRZE V. 0 - 3
Lliga 13 25/01/2020  16:00
CAMPRODON
FEC VALL DEL TER CADET D 2 - 0
Lliga 12 25/01/2020  13:15
TORELLÓ
JUVENIL C CF. VOLTREGÀ 5 - 1
Lliga 14 25/01/2020  12:50
SANT VICENÇ DE T.
INFANTIL FEMENÍ A FC. GIRONA 3 - 5
Lliga 13 25/01/2020  12:30
SANT VICENÇ DE T.
BENJAMÍ FEMENÍ MON FEMENÍ ST. ADRIÀ 0 - 5
Lliga 13 25/01/2020  12:00
STA. EUGÈNIA DE B
JE. STA. EUGÈNIA ALEVÍ D 7 - 0
Lliga 13 25/01/2020  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ C FC. JOANENC 2 - 0
Lliga 16 25/01/2020  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ A GIMNÀSTIC MANRESA 1 - 4
Lliga 13 25/01/2020  11:00
OLOT
FUND. UE. OLOT BENJAMÍ B 2 - 7
Lliga 13 25/01/2020  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C UE. GURB 2 - 0
Lliga 14 25/01/2020  10:00
CORNELLÀ TERRI
AE. CORNELLÀ TERRI ALEVÍ B 1 - 4
Lliga 13 25/01/2020  10:00
SANT VICENÇ DE T.
ALEVI E AT. RIUDEPERES 1 - 14
Lliga 14 25/01/2020  09:30
VIC
OAR VIC INFANTIL A 1 - 8
Lliga 12 19/01/2020  16:30
TORELLÓ
CADET D AT. BANYOLES 2 - 1
Lliga 13 19/01/2020  15:15
CORNELLÀ
CD. FONSANTA-FATJÓ JUVENIL FEMENÍ 1 - 6
Lliga 11 19/01/2020  15:00
TARADELL
UD. TARADELL JUVENIL C 2 - 2
Lliga 13 19/01/2020  13:30
TORELLÓ
ALEVÍ B EF. RIPOLLÈS 3 - 3
Lliga 14 19/01/2020  12:00
MONTAGUT
PENYA ESP. MONTAGUT JUVENIL B 3 - 4
Lliga 13 19/01/2020  12:00
TORELLÓ
INFANTIL A UE. CANOVELLES 6 - 0
Lliga 15 19/01/2020  11:15
STA. COLOMA F.
CE. FARNERS BENJAMÍ A 2 - 4
Lliga 12 19/01/2020  11:15
SANT VICENÇ DE T.
BENJAMÍ D FEC VALL DEL TER 2 - 7
Lliga 12 19/01/2020  11:15
SANT VICENÇ DE T.
BENJAMÍ B CE. MOIÀ 5 - 0
Lliga 12 19/01/2020  10:45
CALLDETENES
AT. RIUDEPERES ALEVÍ D 7 - 2
Lliga 12 19/01/2020  10:00
MANLLEU
AEC. MANLLEU ALEVI E 12 - 2
Lliga 13 19/01/2020  10:00
TORELLÓ
CADET B CE. SABADELL 4 - 3
Lliga 15 18/01/2020  18:30
STA. PERPETUA M.
UCF. STA. PERPÈTUA SÈNIOR FEMENÍ 0 - 2
Lliga 14 18/01/2020  17:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ B CD. MONTESQUIU 4 - 2
Lliga 17 18/01/2020  17:00
CALAF
UD. CALAF SÈNIOR MASCULÍ 4 - 3
Lliga 12 18/01/2020  16:00
BADALONA
CE. SEAGULL BDN BENJAMÍ FEMENÍ 8 - 2
Lliga 13 18/01/2020  15:00
TORELLÓ
JUVENIL A UD. SANT QUIRZE 2 - 1
Lliga 13 18/01/2020  15:00
SANT VICENÇ DE T.
ALEVÍ FEMENÍ CF. IGUALADA 0 - 7
Lliga 9 18/01/2020  13:45
TORELLÓ
JUVENIL FUTBOL SALA S. SALA STA. PERPÈTUA 1 - 2
Lliga 12 18/01/2020  13:30
VIC
FUND. UE. VIC BENJAMÍ C 9 - 1
Lliga 14 18/01/2020  13:15
TORELLÓ
CADET A AEC. MANLLEU 3 - 0
Lliga 12 18/01/2020  12:30
SANT VICENÇ DE T.
INFANTIL FEMENÍ B CF. PLANADEU 10 - 1
Lliga 11 18/01/2020  12:15
SANT JOAN DE LES A.
FEC VALL DEL TER CADET C 1 - 4
Lliga 13 18/01/2020  12:00
SANT VICENÇ DE T.
INFANTIL FEMENÍ A RCD. ESPANYOL 2 - 3
Lliga 15 18/01/2020  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ A CF. SANTPEDOR 8 - 1
Lliga 11 18/01/2020  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ C UE. SEVA 7 - 1
Lliga 10 18/01/2020  11:00
FOLGUEROLES
CF. FOLGUEROLES INFANTIL B 3 - 3
Lliga 12 18/01/2020  09:30
VIC
OAR VIC INFANTIL C 2 - 5
Lliga 13 12/01/2020  18:30
TORELLÓ
JUVENIL B CF. STA. EUGÈNIA 3 - 0
Lliga 14 12/01/2020  16:30
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ UE. CABANES 4 - 0
Lliga 12 12/01/2020  16:00
TERRASSA
MON FEMENÍ ST. ADRIÀ ALEVÍ FEMENÍ 8 - 1
Lliga 12 12/01/2020  16:00
TERRASSA
MON FEMENÍ ST. ADRIÀ INFANTIL FEMENÍ A 0 - 5
Lliga 11 12/01/2020  13:45
TORELLÓ
ALEVÍ D UE. TONA 9 - 0
Lliga 11 12/01/2020  13:15
SANT VICENÇ DE T.
BENJAMÍ C UD. TARADELL 3 - 0
Lliga 10 12/01/2020  12:00
TORELLÓ
CADET C CE. MOIÀ 2 - 4
Lliga 9 12/01/2020  11:30
SANT VICENÇ DE T.
INFANTIL B AT. RIUDEPERES 2 - 2
Lliga 12 12/01/2020  11:30
VIC
REFO VIC RIUPRIMER INFANTIL A 0 - 3
Lliga 11 12/01/2020  11:00
LES PRESES
CF. LES PRESES CADET D 1 - 3
Lliga 12 12/01/2020  10:30
MANLLEU
AEC. MANLLEU CADET B 1 - 2
Lliga 11 12/01/2020  10:00
BARCELONA
WOMENS SOCCER SCHOOL BENJAMÍ FEMENÍ 3 - 2
Lliga 11 12/01/2020  10:00
SANT VICENÇ DE T.
ALEVI E FC. PRADENC 0 - 5
Lliga 11 12/01/2020  10:00
STA. PERPETUA
UNI CF. STA. PERPETUA INFANTIL FEMENÍ B 0 - 3
Lliga 13 11/01/2020  16:30
VINYOLES
CF. VINYOLES SÈNIOR MASCULÍ B 1 - 4
Lliga 8 11/01/2020  16:00
LLORENÇA
FC. LLORENÇÀ JUVENIL FUTBOL SALA 6 - 0
Lliga 16 11/01/2020  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ CF. LES FRANQUESES 0 - 2
Lliga 12 11/01/2020  14:45
SANT VICENÇ DE T.
JUVENIL FEMENÍ VIC RIUPRIMER 2 - 2
Lliga 10 11/01/2020  13:15
TORELLÓ
JUVENIL C CE. MOIÀ 2 - 4
Lliga 14 11/01/2020  13:00
SANT VICENÇ DE T.
BENJAMÍ A FC. GIRONA 2 - 6
Lliga 11 11/01/2020  13:00
TONA
UE. TONA BENJAMÍ D 12 - 2
Lliga 10 11/01/2020  12:00
STA. EUGÈNIA DE B
JE. STA. EUGÈNIA ALEVÍ C 2 - 9
Lliga 12 11/01/2020  12:00
OLOT
SANT ROC OLOT ALEVÍ B 2 - 5
Lliga 13 11/01/2020  11:30
TORELLÓ
CADET A UE. SANTS 2 - 2
Lliga 11 11/01/2020  11:30
TARADELL
UE. TARADELL BENJAMÍ B 2 - 6
Lliga 12 11/01/2020  11:00
FOLGUEROLES
CF. FOLGUEROLES JUVENIL A 4 - 5
Lliga 11 11/01/2020  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C CE. MOIÀ 2 - 2
Lliga 14 11/01/2020  10:00
RODA DE TER
CE. RODA ALEVÍ A 1 - 10
Lliga 12 22/12/2019  18:00
BANYOLES
CE. BANYOLES JUVENIL B 4 - 0
Lliga 13 22/12/2019  17:15
SANT QUIRZE DEL V.
FC. SANT QUIRZE V. SÈNIOR FEMENÍ 0 - 2
Lliga 11 22/12/2019  12:30
LA ROCA DEL V.
CF. PBB LA ROCA JUVENIL FEMENÍ 3 - 1
Lliga 11 22/12/2019  12:30
SANT PERE DE TORELLÓ
ALEVÍ FEMENÍ UD. VILADECANS 2 - 3
Lliga 11 22/12/2019  12:30
TORELLÓ
ALEVÍ B EF. BOSC DE TOSCA 2 - 3
Lliga 9 22/12/2019  12:30
CENTELLES
UE. CENTELLES CADET C 1 - 3
Lliga 7 22/12/2019  11:30
SABADELL
GRUPS ARRAHONA FSC JUVENIL FUTBOL SALA 4 - 0
Lliga 10 22/12/2019  11:15
TORELLÓ
BENJAMÍ B AEC. MANLLEU 10 - 1
Lliga 10 22/12/2019  10:00
CENTELLES
UE. CENTELLES ALEVI E 3 - 11
Lliga 10 22/12/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
EF. BOSC DE TOSCA BENJAMÍ D 0 - 17
Lliga 15 21/12/2019  15:45
SANT JOAN DE V.
FC. JOANENC SÈNIOR MASCULÍ 1 - 1
Lliga 11 21/12/2019  15:30
TORELLÓ
JUVENIL A FUND. UE. VIC 11 - 1
Lliga 8 21/12/2019  15:15
CENTELLES
UE. CENTELLES INFANTIL B 3 - 1
Lliga 9 21/12/2019  14:30
STA. EUGÈNIA DE B
JE. STA. EUGÈNIA JUVENIL C 0 - 4
Lliga 10 21/12/2019  13:45
TORELLÓ
AE. CENTELLES JUVENIL FUTBOL SALA 2 - 2
Lliga 11 21/12/2019  13:30
TORELLÓ
INFANTIL A CF. LES FRANQUESES 1 - 0
Lliga 12 21/12/2019  13:15
SANT ADRIÀ
CD. SANT GABRIEL CADET A 5 - 2
Lliga 10 21/12/2019  12:30
MOIÀ
CE. MOIÀ ALEVÍ D 4 - 1
Lliga 10 21/12/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
BENJAMÍ FEMENÍ CF. PLANADEU 3 - 1
Lliga 13 21/12/2019  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ A CF. AT. RIUDEPERES 5 - 4
Lliga 9 21/12/2019  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ C UE. CENTELLES 3 - 4
Lliga 10 21/12/2019  11:45
GURB
UE. GURB BENJAMÍ C 4 - 2
Lliga 10 21/12/2019  11:30
TARADELL
UE. TARADELL INFANTIL FEMENÍ B 0 - 4
Lliga 10 21/12/2019  11:30
TONA
UE. TONA INFANTIL C 4 - 0
Lliga 11 21/12/2019  11:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL FEMENÍ A CE. LLERONA 3 - 3
Lliga 13 21/12/2019  10:30
BLANES
CD. BLANES BENJAMÍ A 2 - 3
Lliga 11 21/12/2019  10:00
TORELLÓ
CADET B CF. PARETS 4 - 2
Lliga 9 18/12/2019  18:30
SANT PERE DE TORELLÓ
ALEVI E EF. BOSC DE TOSCA 1 - 15
Lliga 11 15/12/2019  18:00
TORELLÓ
JUVENIL B CF. LES PLANES 1 - 2
Lliga 10 15/12/2019  16:00
CENTELLES
UE. CENTELLES JUVENIL A 0 - 3
Lliga 8 15/12/2019  16:00
TORELLÓ
CADET C CF. AT. RIUDEPERES 7 - 0
Lliga 7 15/12/2019  13:30
TORELLÓ
INFANTIL B UD. TARADELL 2 - 3
Lliga 10 15/12/2019  13:00
LES FRANQUESES
CF. LES FRANQUESES CADET B 3 - 2
Lliga 9 15/12/2019  13:00
SANT PERE DE TORELLÓ
ALEVÍ D AEC. TER BRUGENT 5 - 1
Lliga 10 15/12/2019  12:00
HOSTALETS D'EN BAS
CF. VALL D'EN BAS CADET D 1 - 3
Lliga 9 15/12/2019  12:00
TORELLÓ
INFANTIL C FUND. UE. VIC 0 - 5
Lliga 9 15/12/2019  11:15
SANT PERE DE TORELLÓ
BENJAMÍ C FC. PRADENC 0 - 7
Lliga 10 15/12/2019  10:00
L'ESTARTIT
UE. L'ESTARTIT INFANTIL FEMENÍ A 0 - 3
Lliga 12 15/12/2019  09:30
SANT PERE DE TORELLÓ
BENJAMÍ A REFO VIC RIUPRIMER 8 - 1
Lliga 10 15/12/2019  09:30
BANYOLES
CE. BANYOLES ALEVÍ B 4 - 5
Lliga 12 14/12/2019  18:15
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ FC. MARTINENC 1 - 2
Lliga 14 14/12/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ CE. BERGA 1 - 1
Lliga 12 14/12/2019  16:00
VIC
OARVIC SÈNIOR MASCULÍ B 1 - 2
Lliga 9 14/12/2019  15:00
CASTELLAR
FC. CASTELLAR JUVENIL FUTBOL SALA 4 - 1
Lliga 8 14/12/2019  13:20
TORELLÓ
JUVENIL C EF. RIPOLLÈS 11 - 0
Lliga 9 14/12/2019  13:00
LES PRESES
EF. BOSC DE TOSCA BENJAMÍ B 3 - 4
Lliga 10 14/12/2019  12:30
PALAUTORDERA
CF. PALAUTORDERA JUVENIL FEMENÍ 4 - 0
Lliga 9 14/12/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
BENJAMÍ FEMENÍ CE. EF MATARÓ 7 - 0
Lliga 11 14/12/2019  11:30
TORELLÓ
CADET A EF. MATARÓ 2 - 0
Lliga 9 14/12/2019  10:30
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL FEMENÍ B CF. PBB LA ROCA 10 - 0
Lliga 9 14/12/2019  10:30
LES PRESES
CF. LES PRESES BENJAMÍ D 1 - 3
Lliga 10 14/12/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
ALEVÍ FEMENÍ CF. FONTSANTA FATJÓ 0 - 12
Lliga 12 14/12/2019  10:00
MANRESA
CE. MANRESA ALEVÍ A 3 - 5
Lliga 10 14/12/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A AEC. MANLLEU 4 - 1
Lliga 8 14/12/2019  09:30
VIC
FUND. UE. VIC ALEVÍ C 8 - 1
Lliga 11 06/12/2019  12:00
TORELLÓ
ALEVÍ A CCR. ALT BERGUEDÀ 15 - 0
Lliga 4 06/12/2019  11:30
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL FEMENÍ A CD. SANT GABRIEL 1 - 5
Lliga 9 06/12/2019  11:30
SANT PERE DE TORELLÓ
ALEVÍ FEMENÍ CD. SANT GABRIEL 0 - 15
Lliga 9 04/12/2019  19:15
SANT CELONI
FC. SANT CELONI INFANTIL A 1 - 1
Lliga 10 01/12/2019  16:00
OLOT
SANT ROC OLOT JUVENIL B 1 - 3
Lliga 9 01/12/2019  16:00
TORELLÓ
JUVENIL A AT. RIUDEPERES 9 - 1
Lliga 9 01/12/2019  12:45
TORELLÓ
ALEVÍ B CF. VALL D'EN BAS 12 - 0
Lliga 13 01/12/2019  12:00
LA TORRETA
CF. LA TORRETA SÈNIOR MASCULÍ 2 - 4
Lliga 8 01/12/2019  12:00
RIPOLL
EF. RIPOLÈS BENJAMÍ D 10 - 2
Lliga 11 01/12/2019  12:00
BARCELONA
EE. GUINEUETA SÈNIOR FEMENÍ 4 - 4
Lliga 8 01/12/2019  11:15
TORELLÓ
INFANTIL C AT. RIUDEPERES 0 - 4
Lliga 8 01/12/2019  10:15
CENTELLES
UE. CENTELLES ALEVÍ D 5 - 2
Lliga 6 01/12/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL B CE. MOIÀ 1 - 6
Lliga 8 01/12/2019  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ B CF. VALL D'EN BAS 2 - 1
Lliga 11 01/12/2019  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A FE. PALAMÓS 4 - 1
Lliga 11 30/11/2019  17:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ B UE. SANTPERENCA 0 - 2
Lliga 10 30/11/2019  15:15
PALAMÓS
F.E. PALAMÓS CADET A 4 - 1
Lliga 9 30/11/2019  15:00
TORELLÓ
CADET D JOVENTUT ST PERE MÀRTIR 0 - 3
Lliga 8 30/11/2019  13:45
TORELLÓ
JUVENIL FUTBOL SALA CD. SENTMENAT 4 - 2
Lliga 8 30/11/2019  13:30
LLERONA
CE. LLERONA BENJAMÍ FEMENÍ 5 - 3
Lliga 8 30/11/2019  13:15
TERRASSA
FC. TERRASSA ALEVÍ FEMENÍ 6 - 0
Lliga 8 30/11/2019  12:45
VIC
FUND. UE. VIC INFANTIL A 0 - 7
Lliga 7 30/11/2019  12:45
AIGUAFREDA
MBP OSONA JUVENIL C 3 - 5
Lliga 9 30/11/2019  12:10
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL FEMENÍ A AE. SANTA SUSANNA 5 - 1
Lliga 8 30/11/2019  12:00
STA. EUGÈNIA DE B
JE. STA. EUGÈNIA ALEVI E 9 - 5
Lliga 7 30/11/2019  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ C FC. SANT JULIÀ 10 - 2
Lliga 10 30/11/2019  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ A OAR VIC 7 - 2
Lliga 7 30/11/2019  11:30
SANT VICENÇ DE T.
UE. SANT VICENÇ CADET C 1 - 5
Lliga 8 30/11/2019  11:30
MOLLET
UE. MOLLET INFANTIL FEMENÍ B 2 - 2
Lliga 8 30/11/2019  11:30
VIC
FUND. UE. VIC BENJAMÍ C 2 - 2
Lliga 9 30/11/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
JUVENIL FEMENÍ CE. SEAGULL BDN 0 - 1
Lliga 9 30/11/2019  10:00
TORELLÓ
CADET B CF. LLIÇÀ DE AVALL 0 - 4
Lliga 10 24/11/2019  18:30
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ FC. GIRONA 0 - 2
Lliga 8 24/11/2019  16:00
LES PRESES
EF. BOSC DE TOSCA CADET D 3 - 2
Lliga 8 24/11/2019  15:45
TORELLÓ
JUVENIL B CF. VALL D'EN BAS 3 - 2
Lliga 7 24/11/2019  14:15
TORELLÓ
ALEVI E CE. RODA 2 - 6
Lliga 8 24/11/2019  12:45
LA GARRIGA
CF. LA GARRIGA CADET B 3 - 3
Lliga 7 24/11/2019  11:30
SANT PERE DE TORELLÓ
ALEVÍ FEMENÍ CF. MÓN FEM ST. ADRIÀ 2 - 2
Lliga 7 24/11/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ D CE. RODA DE TER 1 - 0
Lliga 8 24/11/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B CF. LES PRESES 5 - 3
Lliga 7 24/11/2019  10:30
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL FEMENÍ B CF. PALAUTORDERA 4 - 1
Lliga 7 24/11/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A FC. CARDEDEU 4 - 0
Lliga 9 23/11/2019  18:00
TORELLÓ
CADET A UE. FORNELLS 0 - 1
Lliga 7 23/11/2019  16:00
VIC
OAR VIC JUVENIL A 1 - 7
Lliga 12 23/11/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ CF. ATL GIRONELLA 2 - 1
Lliga 10 23/11/2019  16:00
FOLGUEROLES
CF. FOLGUEROLES SÈNIOR MASCULÍ B 1 - 2
Lliga 8 23/11/2019  15:00
CORNELLÀ
UE. CORNELLÀ JUVENIL FEMENÍ 2 - 0
Lliga 6 23/11/2019  15:00
VIC
OARVIC ALEVÍ C 3 - 8
Lliga 6 23/11/2019  13:15
TORELLÓ
JUVENIL C FUND. UE. VIC 2 - 0
Lliga 7 23/11/2019  13:00
TONA
UE. TONA BENJAMÍ B 13 - 3
Lliga 5 23/11/2019  12:45
VIC
FUND. U.E.VIC INFANTIL B 2 - 1
Lliga 7 23/11/2019  12:00
SANT HIPÒLIT V.
CF. VOLTREGÀ INFANTIL C 1 - 3
Lliga 7 23/11/2019  11:45
STA. EUGÈNIA DE B
BENJAMÍ D JE. STA. EUGÈNIA 0 - 5
Lliga 7 23/11/2019  11:45
TORELLÓ
BENJAMÍ C MBP. OSONA 3 - 4
Lliga 7 23/11/2019  11:30
SANT PERE DE TORELLÓ
BENJAMÍ FEMENÍ CE. L'HOSPITALET 6 - 0
Lliga 8 23/11/2019  11:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL FEMENÍ A CE. SEAGULL BDN 3 - 0
Lliga 6 23/11/2019  10:00
TORELLÓ
CADET C UE. TONA 2 - 3
Lliga 9 23/11/2019  10:00
PUIGREIG
CE. PUIGREIG ALEVÍ A 1 - 1
Lliga 9 23/11/2019  10:00
SANT CELONI
CF. SANT CELONI BENJAMÍ A 3 - 9
Lliga 7 17/11/2019  16:00
TORELLÓ
CADET D CE. BANYOLES 0 - 4
Lliga 11 17/11/2019  12:00
RIPOLLET
CF. RIPOLLET SÈNIOR MASCULÍ 1 - 1
Lliga 9 17/11/2019  12:00
TONA
U.E. TONA SÈNIOR FEMENÍ 1 - 1
Lliga 7 17/11/2019  11:30
CORNELLÀ
CF. FONTSANTA FATJÓ INFANTIL FEMENÍ A 1 - 3
Lliga 8 17/11/2019  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A FC. RACING BLANENC 2 - 3
Lliga 6 17/11/2019  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ B EF. BOSC DE TOSCA 2 - 6
Lliga 8 16/11/2019  17:15
GRANOLLERS
EC. GRANOLLERS CADET A 3 - 2
Lliga 9 16/11/2019  17:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ B UD. SANT QUIRZE 6 - 1
Lliga 6 16/11/2019  15:00
TORELLÓ
JUVENIL A CE. AVINYÓ 4 - 1
Lliga 6 16/11/2019  13:45
TORELLÓ
JUVENIL FUTBOL SALA FS. CAN CUYÀS 2 - 5
Lliga 6 16/11/2019  13:20
TORELLÓ
INFANTIL C CE. RODA 3 - 2
Lliga 6 16/11/2019  13:15
CORNELLÀ
FUND. UE. CORNELLÀ ALEVÍ FEMENÍ 15 - 0
Lliga 7 16/11/2019  12:30
BANYOLES
AT. C. BANYOLES ALEVÍ B 3 - 3
Lliga 6 16/11/2019  12:00
TERRASSA
FC. TERRASSA BENJAMÍ FEMENÍ 4 - 0
Lliga 6 16/11/2019  12:00
OLOT
JOV. ST. PERE MÀRTIR BENJAMÍ D 2 - 3
Lliga 5 16/11/2019  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ C CF. FOLGUEROLES 2 - 3
Lliga 8 16/11/2019  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ A AEC. MANLLEU 5 - 3
Lliga 6 16/11/2019  11:30
TONA
UE. TONA BENJAMÍ C 0 - 6
Lliga 7 16/11/2019  11:30
LES PRESES
EF. BOSC DE TOSCA JUVENIL B 3 - 0
Lliga 6 16/11/2019  11:00
RIBES DE FRESER
CF. RIBETANA ALEVI E 8 - 0
Lliga 6 16/11/2019  11:00
L'ESQUIROL
AE. CORCÓ ALEVÍ D 7 - 6
Lliga 6 16/11/2019  10:30
LLERONA
CE. LLERONA INFANTIL FEMENÍ B 0 - 8
Lliga 7 16/11/2019  10:00
TORELLÓ
CADET B FC. SANT CELONI 1 - 2
Lliga 7 16/11/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
JUVENIL FEMENÍ UD. CIRERA 2 - 4
Lliga 5 15/11/2019  19:00
L'ESQUIROL
AE. CORCÓ JUVENIL C 2 - 2
Lliga 6 10/11/2019  18:30
TORELLÓ
JUVENIL B EF. RIPOLLÈS 0 - 0
Lliga 8 10/11/2019  16:30
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ CE.EF. MATARÓ 2 - 1
Lliga 4 10/11/2019  13:45
TORELLÓ
JUVENIL C UE. CENTELLES 4 - 2
Lliga 6 10/11/2019  12:00
TORELLÓ
ALEVÍ B CE. BESALÚ 15 - 2
Lliga 5 10/11/2019  12:00
TORELLÓ
CF. TORELLÓ D BENJAMÍ B 0 - 8
Lliga 5 10/11/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ D CF. TORELLÓ B 0 - 8
Lliga 6 10/11/2019  11:30
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL FEMENÍ A FUND. UE. CORNELLÀ 7 - 2
Lliga 5 10/11/2019  11:00
SANT PERE DE TORELLÓ
BENJAMÍ FEMENÍ MÓN FEMENÍ TERRASSA 3 - 3
Lliga 5 10/11/2019  10:00
RIPOLL
EF. RIPOLÈS INFANTIL C 3 - 0
Lliga 5 09/11/2019  19:30
PARETS DEL V.
FS. PARETS JUVENIL FUTBOL SALA 3 - 0
Lliga 6 09/11/2019  18:15
VIC
FUND. UE. VIC CADET B 1 - 2
Lliga 6 09/11/2019  18:15
LLERONA
CE. LLERONA JUVENIL FEMENÍ 3 - 2
Lliga 5 09/11/2019  18:00
TORELLÓ
CADET C U.E. SEVA 5 - 3
Lliga 5 09/11/2019  16:00
SALLENT
CE. SALLENT JUVENIL A 1 - 4
Lliga 8 09/11/2019  16:00
VINYOLES
CF. LA GLEVA SÈNIOR MASCULÍ B 1 - 3
Lliga 10 09/11/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ U.E. CAN TRIAS 0 - 0
Lliga 5 09/11/2019  14:15
TORELLÓ
ALEVI E UE. TONA 2 - 4
Lliga 7 09/11/2019  13:15
TORELLÓ
CADET A CE. VILASSAR DE DALT 1 - 0
Lliga 7 09/11/2019  13:00
SANT JOAN VILAT.
FC. JOANENC ALEVÍ A 5 - 2
Lliga 6 09/11/2019  12:00
SANT JOAN LES FONTS
AE. LA CANYA CADET D 1 - 1
Lliga 5 09/11/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ D FUND. UE. VIC 3 - 3
Lliga 5 09/11/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ C CE. AVINYÓ 0 - 3
Lliga 5 09/11/2019  11:00
SANT PERE DE TORELLÓ
ALEVÍ FEMENÍ FUND. E.A. VILAFRANCA 1 - 1
Lliga 7 09/11/2019  10:45
QUART
UE. QUART BENJAMÍ A 7 - 3
Lliga 4 09/11/2019  10:00
SANT JULIÀ DE V.
CF. SANT JULIÀ DE V. INFANTIL B 1 - 5
Lliga 6 09/11/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A CE. LLIÇÀ DE MUNT 5 - 0
Lliga 5 09/11/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL FEMENÍ B CE. SABADELL 7 - 1
Lliga 9 03/11/2019  16:30
SALLENT
C.E. SALLENT SÈNIOR MASCULÍ 4 - 1
Lliga 4 03/11/2019  12:00
RIPOLL
EF. RIPOLLÈS ALEVÍ D 4 - 1
Lliga 6 03/11/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A BOSC DE TOSCA 3 - 3
Lliga 4 03/11/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ B ESCOLA FUTBOL RIPOLLÈS 3 - 1
Lliga 5 03/11/2019  12:00
GRANOLLERS
C. AT. VALLÈS INFANTIL A 3 - 1
Lliga 5 03/11/2019  11:45
MATARÓ
UD. CIRERA INFANTIL FEMENÍ A 1 - 2
Lliga 5 03/11/2019  11:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET D UE. PORQUERES 0 - 6
Lliga 4 03/11/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C BOSC DE TOSCA 3 - 3
Lliga 5 03/11/2019  09:45
SANT PERE MÀRTIR
JOV. ST. PERE MÀRTIR ALEVÍ B 4 - 6
Lliga 7 02/11/2019  20:00
BADALONA
CE. SEAGULL BDN SÈNIOR FEMENÍ 1 - 1
Lliga 7 02/11/2019  17:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ B UE. GURB 2 - 1
Lliga 4 02/11/2019  16:00
LES FRANQUESES
BELLAVISTA MILAN INFANTIL FEMENÍ B 0 - 23
Lliga 6 02/11/2019  15:30
GIRONA
FC. GIRONA CADET A 2 - 0
Lliga 4 02/11/2019  15:00
TORELLÓ
JUVENIL A UE. GURB 7 - 0
Lliga 3 02/11/2019  13:15
TORELLÓ
INFANTIL B FC. FRUITOSENC 8 - 0
Lliga 3 02/11/2019  12:30
RODA DE TER
CE. RODA JUVENIL C 0 - 3
Lliga 4 02/11/2019  12:30
MOIÀ
CE. MOIÀ BENJAMÍ C 6 - 1
Lliga 4 02/11/2019  12:15
BARCELONA
EE. GUINEUETA BENJAMÍ FEMENÍ 1 - 7
Lliga 5 02/11/2019  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ A CF. CARDONA 6 - 1
Lliga 4 02/11/2019  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ C UE. GURB 2 - 2
Lliga 4 02/11/2019  11:10
VIC
OAR VIC BENJAMÍ D 6 - 3
Lliga 4 02/11/2019  11:00
BARCELONA
RCD. ESPANYOL ALEVÍ FEMENÍ 14 - 1
Lliga 5 02/11/2019  11:00
OLOT
AE. LA CANYA JUVENIL B 2 - 1
Lliga 5 02/11/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
JUVENIL FEMENÍ CD. SANT GABRIEL 1 - 2
Lliga 5 02/11/2019  10:00
TORELLÓ
CADET B CE. MERCANTIL 1 - 2
Lliga 4 02/11/2019  09:45
STA. EUGÈNIA DE B
JE. STA. EUGÈNIA CADET C 1 - 5
Lliga 4 27/10/2019  18:00
TORELLÓ
JUVENIL B FEC VALL DEL TER 10 - 0
Lliga 4 27/10/2019  16:45
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL A OLÍMPIC LA GARRIGA 2 - 1
Lliga 6 27/10/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ C.F. SANTA EUGÈNIA 2 - 0
Lliga 3 27/10/2019  14:00
TORELLÓ
CADET C CF. SANT JULIÀ DE V. 5 - 3
Lliga 3 27/10/2019  12:00
TORELLÓ
ALEVÍ D CF. CALLDETENES 13 - 0
Lliga 4 27/10/2019  12:00
TORELLÓ
ALEVÍ B FEC VALL DEL TER 8 - 2
Lliga 2 27/10/2019  10:00
TORELLÓ
JUVENIL C CF. AT. RIUDEPERES 5 - 1
Lliga 3 27/10/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
ALEVI E UE. GURB 2 - 13
Lliga 4 26/10/2019  18:00
TORELLÓ
CADET D CORNELLÀ DEL TERRI 6 - 1
Lliga 3 26/10/2019  16:30
NAVÀS
CE. NAVÀS JUVENIL A 0 - 4
Lliga 8 26/10/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ C.F. SANT JULIÀ 0 - 0
Lliga 6 26/10/2019  16:00
CALLDETENES
C.F. CALLDETENES SÈNIOR MASCULÍ B 2 - 2
Lliga 4 26/10/2019  15:00
GRANOLLERS
EC. GRANOLLERS CADET B 1 - 2
Lliga 4 26/10/2019  13:45
TORELLÓ
JUVENIL FUTBOL SALA BASE MONTCADA CF. 4 - 1
Lliga 5 26/10/2019  13:00
TORELLÓ
CADET A AQUA HOTEL CF. 1 - 0
Lliga 3 26/10/2019  12:30
CENTELLES
INFANTIL C UE. CENTELLES 0 - 7
Lliga 5 26/10/2019  12:30
LLORET
BLANC BLAVA LLORET BENJAMÍ A 1 - 4
Lliga 4 26/10/2019  12:15
L'ESTARTIT
UE. ESTARTIT JUVENIL FEMENÍ 2 - 3
Lliga 3 26/10/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ D ESCOLA PIA OLOT 1 - 6
Lliga 3 26/10/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ C AEC. MANLLEU 5 - 3
Lliga 3 26/10/2019  11:30
STA. EUGÈNIA
JE. STA EUGÈNIA DE BERGA BENJAMÍ B 8 - 1
Lliga 3 26/10/2019  11:00
MOIÀ
MOIÀ ALEVÍ C 3 - 9
Lliga 3 26/10/2019  10:45
SANT PERE DE TORELLÓ
BENJAMÍ FEMENÍ UE. CENTELLES 8 - 0
Lliga 4 26/10/2019  10:00
CALLÚS
CF. CALLÚS ALEVÍ A 1 - 6
Lliga 2 26/10/2019  10:00
TONA
UE. TONA INFANTIL B 1 - 3
Lliga 3 26/10/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL FEMENÍ B C. AT. VALLÈS 22 - 0
Lliga 5 20/10/2019  18:00
GIRONA
CLUB ESP PONTENC SÈNIOR FEMENÍ 3 - 4
Lliga 3 20/10/2019  16:00
MOLLET
CF. MOLLET INFANTIL A 2 - 2
Lliga 2 20/10/2019  13:15
TORELLÓ
CADET C OAR VIC 7 - 0
Lliga 3 20/10/2019  12:00
OLOT
CF. SANT ROC CADET D 0 - 2
Lliga 4 20/10/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A UE. FORNELLS 8 - 4
Lliga 7 20/10/2019  12:00
SABADELL
C.E. SABADELL SÈNIOR MASCULÍ 3 - 4
Lliga 2 20/10/2019  10:00
TARADELL
UE. TARADELL ALEVÍ C 6 - 1
Lliga 2 20/10/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
ALEVI E CF. VOLTREGÀ 3 - 9
Lliga 3 19/10/2019  18:00
LES PRESES
CF.LES PRESES JUVENIL B 2 - 1
Lliga 5 19/10/2019  17:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ B A.E. CORCÓ 2 - 2
Lliga 2 19/10/2019  16:30
VIC
OAR VIC INFANTIL FEMENÍ B 2 - 1
Lliga 2 19/10/2019  15:00
TORELLÓ
JUVENIL A CF SANT JULIÀ 3 - 0
Lliga 2 19/10/2019  13:20
TORELLÓ
INFANTIL C AE. CORCÓ 4 - 3
Lliga 3 19/10/2019  12:45
MATARÓ
FUTSAL TALLERS MATARÓ JUVENIL FUTBOL SALA 5 - 0
Lliga 3 19/10/2019  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ A CE. BERGA 4 - 1
Lliga 2 19/10/2019  11:45
TORELLÓ
BENJAMÍ B JOVENTUT ST PERE MÀRTIR 14 - 0
Lliga 2 19/10/2019  11:30
TARADELL
UE. TARADELL ALEVÍ D 9 - 2
Lliga 2 19/10/2019  11:15
SANT ADRIÀ
MON FEMENÍ ST. ADRIÀ BENJAMÍ FEMENÍ 6 - 1
Lliga 2 19/10/2019  11:00
ARTÉS
FC. ARTÉS BENJAMÍ C 0 - 1
Lliga 2 19/10/2019  11:00
OLOT
FUND. UE. OLOT BENJAMÍ D 1 - 1
Lliga 4 19/10/2019  10:50
VILASSAR DE MAR
UE. VILASSAR MAR CADET A 2 - 3
Lliga 3 19/10/2019  10:45
LLERONA
CE. LLERONA ALEVÍ FEMENÍ 6 - 0
Lliga 3 19/10/2019  10:00
L'AMETLLA
CADET B CF. AMETLLA VALLÉS 0 - 0
Lliga 3 19/10/2019  10:00
PORQUERES
UE. PORQUERES ALEVÍ B 2 - 5
Lliga 3 19/10/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
JUVENIL FEMENÍ FUND. ESP GRAMA 3 - 0
Lliga 4 13/10/2019  16:30
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA OLOT 1 - 3
Lliga 2 12/10/2019  17:30
--
VILASSAR DE MAR JUVENIL FEMENÍ 7 - 2
Lliga 6 12/10/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ CALDES DE MONTBUI CF 4 - 3
Lliga 2 12/10/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL FEMENÍ A F.E.GRAMA 11 - 0
Lliga 2 06/10/2019  18:00
--
MOLLET U.E.C.F. CADET A 6 - 5
Lliga 3 06/10/2019  18:00
MONTCADA
BASE MONTCADA C.F. SÈNIOR FEMENÍ 3 - 2
Lliga 1 06/10/2019  12:00
--
JOVENTUT ST.PERE MARTIR JUVENIL B 2 - 3
Lliga 1 06/10/2019  10:30
--
PARETS C.F.B. INFANTIL A 1 - 2
Lliga 1 06/10/2019  10.00
SANT PERE DE TORELLÓ
JUVENIL FEMENÍ PONTENC 2 - 2
Lliga 2 06/10/2019  10.00
TORELLÓ
BENJAMÍ A SANTA EUGÈNIA C.F. 2 - 6
Lliga 5 05/10/2019  16:00
STA EULÀLIA DE R.
VIC RIUPRIMER SÈNIOR MASCULÍ 1 - 1
Lliga 3 05/10/2019  15:30
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ B SANT VICENÇ DE TORELLÓ 2 - 4
Lliga 1 05/10/2019  13:45
TORELLÓ
JUVENIL FUTBOL SALA ESCOLA PIA SABADELL C.E.C. 4 - 2
Lliga 1 05/10/2019  12:30
--
F.U.E. OLOT ALEVÍ B 2 - 3
Lliga 1 05/10/2019  12:00
--
TECNIFUTBOL TARRAGONA ALEVÍ FEMENÍ 9 - 0
Lliga 1 05/10/2019  11:30
--
SARRIÀ DE TER CADET D 1 - 2
Lliga 1 05/10/2019  11:30
TERRASSA
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 INFANTIL FEMENÍ A 0 - 4
Lliga 1 05/10/2019  10.00
TORELLÓ
CADET B MOLLET U.E.C.F. 4 - 0
Lliga 1 28/09/2019  18:00
TORELLÓ
CADET A E.F. GIRONES-SABAT 2 - 1
Lliga 2 28/09/2019  18:00
SANT ADRIÀ
MÓN FEMENÍ ST.ADRIÀ SÈNIOR FEMENÍ 3 - 0
Lliga 2 28/09/2019  16:15
TORELLÓ
MONTESQUIU SÈNIOR MASCULÍ B 3 - 1
Lliga 4 28/09/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ CARDEDEU 1 - 2
Lliga 1 28/09/2019  11:30
--
FIGUERES BENJAMÍ A 3 - 3
Lliga 1 22/09/2019  17:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ VILASSAR DE MAR 0 - 2
Lliga 3 22/09/2019  11:30
SABADELL
SABADELLENCA SÈNIOR MASCULÍ 3 - 0
Lliga 1 21/09/2019  17:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ B VINYOLES 1 - 0
Lliga 2 14/09/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR MASCULÍ TIBIDABO TORRE ROMEU 0 - 0
Lliga 1 07/09/2019  17:00
SANT QUIRZE DEL V.
SANT QUIRZE VALLÉS SÈNIOR MASCULÍ 2 - 2

Comparteix a: