OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera CF Torelló

Últims Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Lliga 30 02/06/2019  18:00
--
SANT PERE PESCADOR SÈNIOR FEMENÍ 3 - 2
Lliga 30 02/06/2019  17:30
--
OAR VIC FEMENÍ ALEVÍ B 11 - 1
Lliga 30 02/06/2019  12:45
--
MANLLEU BENJAMÍ C 1 - 6
Lliga 30 01/06/2019  17:00
--
GIMNÀSTIC MANRESA INFANTIL D 1 - 0
Lliga 30 01/06/2019  12:15
--
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL CADET C 10 - 1
Lliga 30 01/06/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ D FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC 0 - 11
Lliga 30 01/06/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL B SEVA 11 - 0
Lliga 30 01/06/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET ESTARTIT 8 - 2
Lliga 30 01/06/2019  10:00
--
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL JUVENIL A 0 - 3
Lliga 29 26/05/2019  17:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ MOIÀ 6 - 0
Lliga 29 26/05/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C RODA DE TER 1 - 1
Lliga 30 26/05/2019  11:45
--
CORNELLÀ TERRI CADET D 3 - 2
Lliga 30 26/05/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ C PORQUERES 10 - 3
Lliga 29 26/05/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ C FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. OLOT 6 - 0
Lliga 30 26/05/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C CORNELLÀ TERRI 3 - 0
Lliga 29 26/05/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D AVIÀ 3 - 2
Lliga 29 25/05/2019  18:15
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. OLOT FEMENÍ JUVENIL CADET 0 - 5
Lliga 29 25/05/2019  18:00
TORELLÓ
JUVENIL A RIUDEPERES 2 - 0
Lliga 30 25/05/2019  17:00
--
SANT PONÇ JUVENIL B 2 - 1
Lliga 34 25/05/2019  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP BORGONYÀ 2 - 1
Lliga 26 25/05/2019  14:30
--
FUTSAL MATARÓ CADET FUTBOL SALA 0 - 4
Lliga 30 25/05/2019  13:15
TORELLÓ
CADET B ESCOLA FUTBOL BARBERÀ 1 - 1
Lliga 30 25/05/2019  12:30
--
SANT CELONI CADET A 3 - 0
Lliga 30 25/05/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B ALT BERGUEDÀ 4 - 3
Lliga 29 25/05/2019  10:00
--
VOLTREGANÉS ALEVÍ D 0 - 6
Lliga 30 25/05/2019  10:00
--
TONA ALEVÍ A 1 - 3
Lliga 29 25/05/2019  10:00
--
GURB INFANTIL B 1 - 6
Lliga 29 25/05/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B MOLLET 3 - 4
Lliga 30 25/05/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A OAR VIC 4 - 2
Lliga 29 19/05/2019  18:00
TORELLÓ
CADET D TER BRUGENT 2014 3 - 0
Lliga 28 19/05/2019  16:30
--
FEMENÍ MANU LANZAROTE FEMENÍ ALEVÍ B 11 - 1
Lliga 29 19/05/2019  12:30
--
MOIÀ INFANTIL A 1 - 6
Lliga 29 19/05/2019  12:15
--
ATLÈTIC CLUB BANYOLES INFANTIL C 0 - 0
Lliga 28 19/05/2019  11:45
--
OAR VIC JUVENIL A 2 - 3
Lliga 28 19/05/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ D SANTA EUGÈNIA 1 - 5
Lliga 30 19/05/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ A ESCOLA SANT FELIU DE GUIXOLS 9 - 1
Lliga 29 19/05/2019  10:30
--
SANT GREGORI ALEVÍ C 4 - 9
Lliga 33 18/05/2019  19:15
--
PENYA BLAUGRANA SANT CUGAT PRIMER EQUIP 0 - 4
Lliga 29 18/05/2019  18:00
TORELLÓ
JUVENIL B CELLERA 1 - 0
Lliga 29 18/05/2019  16:30
--
MOLLETENSE CADET B 0 - 2
Lliga 25 18/05/2019  13:45
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA UNIÓ F.S. MOLLET 2 - 1
Lliga 29 18/05/2019  13:15
TORELLÓ
CADET A ESCOLA FUTBOL MATARÓ 0 - 0
Lliga 28 18/05/2019  12:00
--
SEVA CADET C 6 - 2
Lliga 28 18/05/2019  11:30
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A SALLENT 3 - 2
Lliga 28 18/05/2019  11:00
--
MOIÀ BENJAMÍ C 2 - 5
Lliga 28 18/05/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET LLERS 12 - 0
Lliga 28 18/05/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL B VALL D'EN BAS 3 - 1
Lliga 29 18/05/2019  10:00
TORELLÓ
ALEVÍ A SEVA 3 - 0
Lliga 29 18/05/2019  10:00
--
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS ALEVÍ B 2 - 1
Lliga 28 18/05/2019  09:15
--
MOIÀ INFANTIL D 4 - 2
Lliga 27 16/05/2019  19:30
--
CORCÓ CADET C 0 - 3
Lliga 27 12/05/2019  18:00
--
MANRESA INFANTIL D 8 - 0
Lliga 28 12/05/2019  17:30
--
MOLLET INFANTIL A 1 - 1
Lliga 27 12/05/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ TONA 2 - 3
Lliga 28 12/05/2019  12:30
--
JOVENTUT SANT PERE MARTÍR CADET D 7 - 2
Lliga 28 12/05/2019  12:00
--
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT JUVENIL B 3 - 4
Lliga 27 12/05/2019  12:00
--
CABANES FEMENÍ JUVENIL CADET 3 - 3
Lliga 28 12/05/2019  12:00
--
LLIÇÀ D'AMUNT CADET B 0 - 5
Lliga 32 12/05/2019  11:45
--
OAR VIC PRIMER EQUIP 1 - 5
Torneig 5 12/05/2019  11:45
--
SANT GABRIEL FEMENÍ INFANTIL 1 - 0
Torneig 5 12/05/2019  11:30
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. CORNELLÀ FEMENÍ ALEVÍ A 1 - 2
Lliga 27 12/05/2019  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ C GIMNÀSTIC MANRESA 2 - 0
Lliga 30 11/05/2019  17:00
--
SANTPERENCA SUB 24 3 - 1
Lliga 27 11/05/2019  16:00
TORELLÓ
JUVENIL A SANT VICENÇ DE TORELLÓ 4 - 1
Lliga 28 11/05/2019  13:15
TORELLÓ
CADET A AQUA HOTEL FUTBOL 0 - 3
Lliga 28 11/05/2019  13:10
--
MANLLEU ALEVÍ A 6 - 3
Lliga 24 11/05/2019  12:15
--
PARETS CADET FUTBOL SALA 3 - 0
Lliga 28 11/05/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B CARDONA 2 - 7
Lliga 29 11/05/2019  11:30
--
SANT CELONI BENJAMÍ A 2 - 3
Lliga 27 11/05/2019  10:30
--
MANRESA PREBENJAMÍ A 2 - 3
Lliga 28 11/05/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C PORQUERES 5 - 0
Lliga 27 11/05/2019  10:00
--
VIC RIUPRIMER ALEVÍ D 11 - 1
Lliga 27 11/05/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B LLERONA 3 - 3
Lliga 27 08/05/2019  20:30
TORELLÓ
JUVENIL B SANT ROC OLOT 3 - 0
Lliga 27 05/05/2019  18:00
TORELLÓ
CADET D SANT PONÇ 1 - 2
Lliga 26 05/05/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ TARADELL 4 - 2
Lliga 26 05/05/2019  12:15
TORELLÓ
ALEVÍ D TONA 3 - 8
Torneig 4 05/05/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. CORNELLÀ 3 - 3
Lliga 26 05/05/2019  11:15
TORELLÓ
BENJAMÍ D PRADENC 1 - 5
Lliga 26 05/05/2019  11:15
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A JOANENC 2 - 3
Lliga 28 05/05/2019  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A QUART 3 - 2
Lliga 26 05/05/2019  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ B MANLLEU 2 - 8
Lliga 29 04/05/2019  18:00
TORELLÓ
SUB 24 SALLENT 2 - 1
Lliga 27 04/05/2019  18:00
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. OLOT INFANTIL C 3 - 2
Lliga 31 04/05/2019  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP VOLTREGÀ 2 - 2
Lliga 26 04/05/2019  13:30
TORELLÓ
JUVENIL A SANTA EUGÈNIA 8 - 1
Lliga 27 04/05/2019  12:30
--
OLÍMPIC LA GARRIGA CADET A 2 - 2
Lliga 26 04/05/2019  12:30
--
MOIÀ FEMENÍ ALEVÍ B 3 - 2
Lliga 26 04/05/2019  12:00
--
RIBETANA INFANTIL B 3 - 2
Torneig 4 04/05/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A IGUALADA 3 - 0
Lliga 27 04/05/2019  11:30
TORELLÓ
CADET B MOLLET 4 - 2
Lliga 26 04/05/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET SILS 8 - 0
Lliga 26 04/05/2019  10:00
--
RIUDEPERES CADET C 11 - 1
Lliga 27 04/05/2019  10:00
TORELLÓ
ALEVÍ A SANT FELIU DE CODINES 5 - 1
Lliga 27 04/05/2019  10:00
TORELLÓ
ALEVÍ C BESALÚ 6 - 3
Lliga 26 04/05/2019  10:00
--
SANT JULIÀ DE VILATORTA BENJAMÍ C 2 - 1
Lliga 27 01/05/2019  17:00
--
MANRESA ALEVÍ B 5 - 2
Lliga 23 01/05/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ PONTENC 3 - 1
Torneig 2 01/05/2019  11:00
--
TECNIFUTBOL SALOU FEMENÍ INFANTIL 4 - 6
Lliga 25 28/04/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ CABANES 1 - 4
Lliga 25 28/04/2019  12:00
--
GERUNDA FEMENÍ JUVENIL CADET 2 - 6
Lliga 25 28/04/2019  12:00
--
ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS BENJAMÍ B 6 - 3
Torneig 3 28/04/2019  11:30
--
FONTSANTA FEMENÍ INFANTIL 4 - 5
Lliga 25 28/04/2019  11:30
--
TER BRUGENT 2014 BENJAMÍ C 6 - 3
Lliga 26 28/04/2019  10:30
--
VALL D'EN BAS ALEVÍ C 2 - 5
Lliga 25 28/04/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL B SANTA EUGÈNIA 6 - 2
Lliga 26 28/04/2019  09:30
--
GRANOLLERS ALEVÍ A 5 - 2
Lliga 25 27/04/2019  18:00
TORELLÓ
JUVENIL A GURB 1 - 1
Lliga 30 27/04/2019  17:00
--
MOIÀ PRIMER EQUIP 2 - 5
Lliga 28 27/04/2019  17:00
TORELLÓ
SUB 24 SANTPEDOR 4 - 2
Lliga 26 27/04/2019  16:30
--
ESCOLA BOSC DE TOSCA JUVENIL B 1 - 2
Lliga 26 27/04/2019  14:45
--
LES FRANQUESES INFANTIL A 4 - 1
Lliga 26 27/04/2019  13:15
TORELLÓ
CADET A CARDEDEU 0 - 3
Lliga 23 27/04/2019  13:00
--
A.E.MONTORNÉS F.SALA CADET FUTBOL SALA 2 - 1
Lliga 25 27/04/2019  12:15
--
CENTELLES CADET C 1 - 4
Lliga 26 27/04/2019  12:00
--
CALDES DE MONTBUI CADET B 0 - 3
Lliga 26 27/04/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B GIMNÀSTIC MANRESA 0 - 4
Lliga 25 27/04/2019  10:30
--
SEVA ALEVÍ D 6 - 3
Lliga 25 27/04/2019  10:30
--
AVIÀ PREBENJAMÍ A 0 - 9
Torneig 3 27/04/2019  10:15
--
SANT GABRIEL FEMENÍ ALEVÍ A 3 - 2
Lliga 26 27/04/2019  10:00
--
ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS CADET D 2 - 4
Lliga 26 27/04/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C BANYOLES 3 - 0
Lliga 25 27/04/2019  10:00
--
AVINYÓ INFANTIL D 2 - 6
Lliga 25 27/04/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B MIRASOL BACO UNIÓN 7 - 1
Lliga 25 27/04/2019  09:30
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. OLOT BENJAMÍ D 7 - 2
Lliga 22 27/04/2019  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ B SEVA 1 - 1
Lliga 22 27/04/2019  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ C ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS 5 - 9
Lliga 25 17/04/2019  18:00
TORELLÓ
CADET D FUNDACIÓ ESPORT. CAMPRODON 0 - 2
Lliga 22 16/04/2019  18:00
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A PIRINAICA 1 - 0
Lliga 25 14/04/2019  17:00
TORELLÓ
CADET B PARETS 4 - 0
Lliga 24 14/04/2019  16:00
--
CASSÀ SÈNIOR FEMENÍ 1 - 1
Lliga 24 14/04/2019  14:10
--
ESCOLA FUTBOL BARBERÀ FEMENÍ ALEVÍ B 3 - 2
Lliga 24 14/04/2019  13:15
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A GIMNÀSTIC MANRESA 1 - 14
Lliga 24 14/04/2019  12:00
--
PRADENC INFANTIL B 0 - 9
Lliga 25 14/04/2019  12:00
--
SANT GREGORI INFANTIL C 3 - 5
Lliga 25 14/04/2019  12:00
--
MOIÀ ALEVÍ B 3 - 0
Lliga 24 14/04/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ C TONA 8 - 1
Lliga 24 14/04/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ D TARADELL 3 - 1
Lliga 26 14/04/2019  11:30
--
VIC RIUPRIMER BENJAMÍ A 2 - 0
Lliga 24 14/04/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET VIC RIUPRIMER 1 - 3
Lliga 25 13/04/2019  18:00
TORELLÓ
JUVENIL B SARRIÀ DE TER 3 - 0
Lliga 25 13/04/2019  17:00
--
GRANOLLERS CADET A 1 - 2
Lliga 29 13/04/2019  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP TONA 0 - 2
Lliga 27 13/04/2019  16:00
--
SANT QUIRZE DE BESORA SUB 24 3 - 1
Torneig 2 13/04/2019  15:30
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A TECNIFUTBOL SALOU 0 - 1
Lliga 25 13/04/2019  13:15
TORELLÓ
ALEVÍ C TER BRUGENT 2014 3 - 2
Lliga 24 13/04/2019  13:15
TORELLÓ
ALEVÍ D FOLGUEROLES 3 - 5
Lliga 24 13/04/2019  12:00
--
SEVA JUVENIL A 0 - 15
Lliga 24 13/04/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D SANT VICENÇ DE TORELLÓ 2 - 3
Lliga 25 13/04/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ A UNIF.STA.PERPÈTUA 2 - 4
Lliga 24 13/04/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ B FUNDACIÓ ESPORT. CAMPRODON 0 - 4
Lliga 24 13/04/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C TONA 0 - 3
Lliga 25 13/04/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A CARDEDEU 2 - 2
Lliga 22 13/04/2019  10:00
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA CARDEDEU 5 - 2
Lliga 9 13/04/2019  -
--
RIUDEPERES ESCOLETA B 8 - 2
Lliga 21 07/04/2019  18:30
--
FUTSAL MATARÓ CADET FUTBOL SALA 5 - 3
Lliga 24 07/04/2019  13:00
--
MONTCADA CADET B 1 - 7
Lliga 23 07/04/2019  12:45
--
MANLLEU BENJAMÍ D 3 - 4
Lliga 23 07/04/2019  12:00
--
GIRONA FEMENÍ JUVENIL CADET 0 - 6
Lliga 25 07/04/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ A RACING BLANENC 3 - 3
Lliga 23 07/04/2019  10:30
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B SANTA EULÀLIA RONÇANA 2 - 1
Lliga 23 07/04/2019  10:30
--
VALL D'EN BAS BENJAMÍ B 6 - 4
Lliga 24 07/04/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C TER BRUGENT 2014 13 - 0
Torneig 1 07/04/2019  -
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL LLERONA 2 - 2
Lliga 24 06/04/2019  18:00
--
BANYOLES JUVENIL B 2 - 3
Lliga 26 06/04/2019  17:00
TORELLÓ
SUB 24 MARGANELL 2 - 4
Lliga 28 06/04/2019  16:30
--
TARADELL PRIMER EQUIP 2 - 3
Lliga 23 06/04/2019  15:00
TORELLÓ
JUVENIL A VOLTREGÀ 0 - 1
Lliga 23 06/04/2019  15:00
--
SANTA EUGÈNIA CADET C 0 - 0
Lliga 24 06/04/2019  15:00
--
ROSES ALEVÍ C 2 - 13
Lliga 24 06/04/2019  13:15
TORELLÓ
CADET A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC 3 - 1
Lliga 23 06/04/2019  12:30
--
MANLLEU INFANTIL D 4 - 1
Lliga 24 06/04/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B OAR VIC 3 - 6
Lliga 23 06/04/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ D MBP OSONA CLUB DE FUTBOL 3 - 8
Lliga 23 06/04/2019  11:30
--
TONA BENJAMÍ C 0 - 8
Lliga 24 06/04/2019  11:00
--
MANLLEU INFANTIL A 1 - 1
Lliga 24 06/04/2019  10:30
--
SANT CELONI ALEVÍ A 1 - 5
Lliga 23 06/04/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL B FOLGUEROLES 2 - 0
Lliga 23 06/04/2019  10:00
--
BERGA PREBENJAMÍ A 9 - 1
Lliga 9 06/04/2019  -
--
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL ESCOLETA A 2 - 5
Lliga 21 06/04/2019  -
--
GURB PREBENJAMÍ C 2 - 8
Lliga 27 03/04/2019  -
TORELLÓ
BENJAMÍ A ESCOLA BOSC DE TOSCA 2 - 1
Lliga 23 31/03/2019  16:00
TORELLÓ
CADET D CELLERA 2 - 3
Lliga 22 31/03/2019  13:45
TORELLÓ
BENJAMÍ C SANTA EUGÈNIA 10 - 2
Lliga 22 31/03/2019  13:45
TORELLÓ
BENJAMÍ D ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS 2 - 2
Lliga 22 31/03/2019  12:15
--
CENTELLES JUVENIL A 1 - 6
Lliga 23 31/03/2019  12:00
--
SANT JULIÀ DE VILATORTA CADET A 0 - 4
Lliga 23 31/03/2019  12:00
TORELLÓ
ALEVÍ A PONENT 4 - 2
Lliga 23 31/03/2019  12:00
TORELLÓ
ALEVÍ C LA CANYA 6 - 2
Lliga 22 31/03/2019  12:00
--
TARADELL ALEVÍ D 6 - 1
Lliga 22 31/03/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET LA PERA 3 - 0
Lliga 27 30/03/2019  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP SEVA 3 - 0
Lliga 25 30/03/2019  16:00
--
CORCÓ SUB 24 5 - 2
Lliga 23 30/03/2019  16:00
TORELLÓ
JUVENIL B ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS 1 - 1
Lliga 22 30/03/2019  15:30
--
RIPOLL SÈNIOR FEMENÍ 1 - 1
Lliga 20 30/03/2019  13:45
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA LLIÇÀ D'AMUNT 1 - 0
Lliga 23 30/03/2019  13:15
TORELLÓ
CADET B SABADELL 2 - 1
Lliga 22 30/03/2019  12:15
--
FONTSANTA FEMENÍ ALEVÍ A 2 - 3
Lliga 22 30/03/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC 2 - 4
Lliga 22 30/03/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ B JOVENTUT SANT PERE MARTÍR 1 - 3
Lliga 22 30/03/2019  11:00
--
SANT QUIRZE DE BESORA INFANTIL B 3 - 9
Lliga 22 30/03/2019  11:00
--
FONTSANTA FEMENÍ INFANTIL 1 - 5
Lliga 23 30/03/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A VALLÈS CLUB ATLÈTIC 9 - 0
Lliga 23 30/03/2019  10:00
--
ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS INFANTIL C 4 - 1
Lliga 22 30/03/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D RODA DE TER 0 - 4
Lliga 23 30/03/2019  10:00
--
SANT JULIÀ DE VILATORTA ALEVÍ B 2 - 1
Lliga 22 30/03/2019  10:00
--
ESCOLA FUTBOL PLANADEU FEMENÍ ALEVÍ B 4 - 0
Lliga 20 30/03/2019  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ B RODA DE TER 1 - 5
Lliga 20 30/03/2019  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ C TARADELL 6 - 5
Lliga 8 30/03/2019  -
TORELLÓ
ESCOLETA B RODA DE TER 1 - 2
Lliga 22 24/03/2019  17:45
--
CAN RULL ROMULO TRONCHONI CADET B 1 - 3
Lliga 22 24/03/2019  16:30
--
LA CANYA JUVENIL B 3 - 0
Lliga 21 24/03/2019  12:30
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ CANET 6 - 0
Lliga 26 24/03/2019  11:45
--
SANTA EUGÈNIA PRIMER EQUIP 4 - 3
Lliga 22 24/03/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B MANLLEU 3 - 2
Lliga 21 24/03/2019  10:30
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A FEMENÍ MANU LANZAROTE 1 - 0
Lliga 21 24/03/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL SANT GABRIEL 1 - 3
Lliga 21 24/03/2019  10:00
TORELLÓ
ALEVÍ D GURB 2 - 9
Lliga 23 24/03/2019  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A FARNERS 2 - 3
Lliga 19 24/03/2019  09:15
--
HUMMEL ALELLA CADET FUTBOL SALA 0 - 5
Lliga 24 23/03/2019  17:00
TORELLÓ
SUB 24 PALILLO 3 - 6
Lliga 22 23/03/2019  16:00
--
PORQUERES CADET D 3 - 0
Lliga 21 23/03/2019  15:00
TORELLÓ
JUVENIL A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC 2 - 3
Lliga 22 23/03/2019  13:15
TORELLÓ
CADET A VILASSAR MAR 1 - 3
Lliga 22 23/03/2019  13:15
--
MOLLETENSE ALEVÍ A 2 - 1
Lliga 21 23/03/2019  12:45
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL B CENTELLES 9 - 1
Lliga 21 23/03/2019  11:30
--
VOLTREGANÉS CADET C 3 - 1
Lliga 22 23/03/2019  11:30
--
VIC RIUPRIMER INFANTIL A 1 - 3
Lliga 22 23/03/2019  11:30
--
VILAMALLA ALEVÍ C 7 - 3
Lliga 21 23/03/2019  11:30
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A PUIGREIG 1 - 0
Lliga 21 23/03/2019  10:15
--
OAR VIC INFANTIL D 4 - 1
Lliga 21 23/03/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET OAR VIC 4 - 1
Lliga 22 23/03/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C BESALÚ 2 - 0
Lliga 21 23/03/2019  10:00
--
LES PRESES BENJAMÍ B 4 - 1
Lliga 21 23/03/2019  10:00
--
FUNDACIÓ ESPORT. CAMPRODON BENJAMÍ D 10 - 3
Lliga 21 23/03/2019  09:30
--
RODA DE TER BENJAMÍ C 2 - 2
Lliga 19 23/03/2019  -
--
FOLGUEROLES PREBENJAMÍ B 6 - 0
Lliga 19 23/03/2019  -
--
CORCÓ PREBENJAMÍ C 2 - 8
Lliga 8 23/03/2019  -
TORELLÓ
ESCOLETA A CENTELLES 6 - 0
Lliga 23 17/03/2019  16:00
--
CALDERS SUB 24 5 - 0
Lliga 21 17/03/2019  16:00
TORELLÓ
CADET D ESCOLA BOSC DE TOSCA 1 - 2
Lliga 20 17/03/2019  14:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL C JOVENTUT SANT PERE MARTÍR 12 - 1
Lliga 20 17/03/2019  13:15
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A ALT BERGUEDÀ 2 - 3
Lliga 20 17/03/2019  13:00
--
SANT FOST SÈNIOR FEMENÍ 0 - 3
Lliga 20 17/03/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C FOLGUEROLES 0 - 9
Lliga 20 17/03/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ C FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC 11 - 1
Lliga 20 17/03/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ D VALL D'EN BAS 5 - 6
Lliga 20 17/03/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D ARTÉS 0 - 14
Lliga 20 17/03/2019  10:00
--
SABADELL FEMENÍ ALEVÍ A 0 - 4
Lliga 21 16/03/2019  18:00
TORELLÓ
JUVENIL B LES PRESES 2 - 1
Lliga 25 16/03/2019  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP SANT JULIÀ DE VILATORTA 1 - 0
Lliga 20 16/03/2019  15:00
--
MANLLEU FEMENÍ JUVENIL CADET 1 - 2
Lliga 18 16/03/2019  13:45
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA ATLÈTIC PREMIÀ 4 - 0
Lliga 20 16/03/2019  13:30
--
CIRERA FEMENÍ INFANTIL 1 - 0
Lliga 21 16/03/2019  13:30
TORELLÓ
ALEVÍ C FUNDACIÓ ESPORT. CAMPRODON 0 - 17
Lliga 21 16/03/2019  13:15
TORELLÓ
CADET B MANLLEU 6 - 0
Lliga 20 16/03/2019  13:00
--
TARADELL INFANTIL B 0 - 5
Lliga 20 16/03/2019  12:30
--
FOLGUEROLES JUVENIL A 1 - 8
Lliga 21 16/03/2019  12:00
--
GIRONELLA ALEVÍ B 0 - 3
Lliga 21 16/03/2019  11:30
--
VIC RIUPRIMER CADET A 1 - 3
Lliga 21 16/03/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ A RIUDEPERES 1 - 3
Lliga 20 16/03/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ B TONA 3 - 6
Lliga 21 16/03/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A LLIÇÀ D'AMUNT 3 - 0
Lliga 20 16/03/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B SANT CUGAT 0 - 4
Lliga 22 16/03/2019  10:00
--
GIRONA BENJAMÍ A 8 - 2
Lliga 20 16/03/2019  09:30
--
RODA DE TER ALEVÍ D 1 - 9
Lliga 18 16/03/2019  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ B ESCOLA BOSC DE TOSCA 0 - 0
Lliga 18 16/03/2019  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ C FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC 0 - 5
Lliga 19 10/03/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ LA PERA 9 - 1
Lliga 24 10/03/2019  12:00
--
SANT FELIU DE CODINES PRIMER EQUIP 2 - 4
Lliga 7 10/03/2019  12:00
--
ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS ESCOLETA B 7 - 1
Lliga 19 10/03/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ D SANT VICENÇ DE TORELLÓ 9 - 2
Lliga 21 10/03/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ A ESCOLA FUTBOL GIRONÉS 2 - 0
Lliga 19 10/03/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL SEAGULL 5 - 2
Lliga 20 10/03/2019  10:00
--
BANYOLES ALEVÍ C 10 - 3
Lliga 19 10/03/2019  10:00
--
JOVENTUT SANT PERE MARTÍR BENJAMÍ D 4 - 2
Lliga 22 09/03/2019  17:15
TORELLÓ
SUB 24 AIGUAFREDA 1 - 2
Lliga 20 09/03/2019  17:15
--
TER BRUGENT 2014 JUVENIL B 0 - 1
Lliga 17 09/03/2019  16:30
--
LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA CADET FUTBOL SALA 0 - 11
Lliga 19 09/03/2019  15:15
TORELLÓ
JUVENIL A SANT JULIÀ DE VILATORTA 3 - 0
Lliga 19 09/03/2019  13:30
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC 2 - 2
Lliga 19 09/03/2019  13:00
--
TARADELL CADET C 3 - 1
Lliga 19 09/03/2019  13:00
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC INFANTIL D 9 - 2
Lliga 7 09/03/2019  13:00
--
GURB ESCOLETA A 3 - 0
Lliga 19 09/03/2019  12:30
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A TECNIFUTBOL SALOU 4 - 2
Lliga 17 09/03/2019  12:20
SANT PERE DE TORELLÓ
PREBENJAMÍ B ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS 1 - 4
Lliga 20 09/03/2019  12:15
--
LLIÇÀ DE VALL CADET B 0 - 3
Lliga 20 09/03/2019  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ B JOANENC 1 - 4
Lliga 19 09/03/2019  11:45
TORELLÓ
BENJAMÍ B SANTA EUGÈNIA 0 - 6
Lliga 20 09/03/2019  11:30
--
SANTJOANENC CADET D 3 - 3
Lliga 20 09/03/2019  11:30
--
VILAMAJOR ALEVÍ A 2 - 3
Lliga 19 09/03/2019  11:30
--
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL BENJAMÍ C 0 - 6
Lliga 19 09/03/2019  11:00
--
FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS PREBENJAMÍ A 3 - 3
Lliga 17 09/03/2019  11:00
--
SANT JULIÀ DE VILATORTA PREBENJAMÍ C 2 - 0
Lliga 19 09/03/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET MOIÀ 6 - 0
Lliga 20 09/03/2019  10:00
TORELLÓ
CADET A LES FRANQUESES 1 - 3
Lliga 20 09/03/2019  09:30
--
BIGUES INFANTIL A 1 - 4
Lliga 16 27/02/2019  18:45
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL LLERONA 8 - 6
Lliga 16 27/02/2019  18:45
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A LLERONA 7 - 0
Lliga 16 26/02/2019  19:00
--
LA CANYA INFANTIL C 1 - 2
Lliga 19 24/02/2019  16:00
TORELLÓ
CADET B UNIF.STA.PERPÈTUA 4 - 3
Lliga 18 24/02/2019  12:00
--
GURB SÈNIOR FEMENÍ 0 - 3
Lliga 19 24/02/2019  12:00
TORELLÓ
ALEVÍ C ATLÈTIC CLUB BANYOLES 4 - 5
Lliga 18 24/02/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ C GURB 5 - 3
Lliga 18 24/02/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ D LES PRESES 0 - 5
Lliga 18 24/02/2019  12:00
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A VIC RIUPRIMER 0 - 7
Lliga 19 24/02/2019  10:30
--
PUIGREIG ALEVÍ B 7 - 1
Lliga 18 24/02/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C VIC RIUPRIMER 1 - 7
Lliga 23 23/02/2019  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP OLÍMPIC LA GARRIGA 3 - 0
Lliga 19 23/02/2019  16:00
--
BANYOLES CADET D 3 - 2
Lliga 18 23/02/2019  15:00
--
MANLLEU JUVENIL A 0 - 1
Lliga 16 23/02/2019  13:45
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA AEE INSTITUT ICÀRIA 2 - 1
Lliga 18 23/02/2019  13:30
--
IGUALADA FEMENÍ ALEVÍ A 1 - 0
Lliga 18 23/02/2019  13:15
--
LA ROCA PENYA BLANC I BLAVA FEMENÍ INFANTIL 6 - 4
Lliga 18 23/02/2019  12:00
--
CORNELLÀ TERRI FEMENÍ JUVENIL CADET 0 - 9
Lliga 19 23/02/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ A SANTA EULÀLIA RONÇANA 10 - 1
Lliga 18 23/02/2019  11:30
--
PRADENC ALEVÍ D 3 - 1
Lliga 18 23/02/2019  11:15
--
SANT JULIÀ DE VILATORTA INFANTIL B 1 - 7
Lliga 19 23/02/2019  11:00
--
SANTJOANENC INFANTIL C 4 - 7
Lliga 19 23/02/2019  10:00
--
OAR VIC CADET A 0 - 4
Lliga 19 23/02/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A OLÍMPIC LA GARRIGA 3 - 2
Lliga 18 23/02/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B CERDANYOLA VALLÉS 1 - 7
Lliga 20 23/02/2019  10:00
--
FUNDACIÓ ESPORT. PALAMÓS BENJAMÍ A 3 - 3
Lliga 18 23/02/2019  10:00
--
ESCOLA BOSC DE TOSCA BENJAMÍ B 2 - 4
Lliga 19 23/02/2019  -
TORELLÓ
JUVENIL B PONTENC 3 - 0
Lliga 16 23/02/2019  -
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC PREBENJAMÍ B 6 - 5
Lliga 16 23/02/2019  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ C CASTELLTERÇOL 0 - 0
Lliga 6 23/02/2019  -
TORELLÓ
ESCOLETA A SEVA 4 - 2
Lliga 6 23/02/2019  -
--
TONA ESCOLETA B 3 - 7
Lliga 17 20/02/2019  12:30
TORELLÓ
ALEVÍ C FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. OLOT 6 - 0
Lliga 17 17/02/2019  16:00
--
OAR VIC SÈNIOR FEMENÍ 2 - 3
Lliga 18 17/02/2019  16:00
--
JOVENTUT SANT PERE MARTÍR JUVENIL B 2 - 6
Lliga 15 17/02/2019  15:30
--
ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ CADET FUTBOL SALA 1 - 5
Lliga 18 17/02/2019  13:30
--
CERDANYOLA VALLÉS CADET B 1 - 1
Lliga 18 17/02/2019  13:30
--
AMETLLA DEL VALLÉS INFANTIL A 2 - 4
Lliga 17 17/02/2019  11:30
--
GIMNÀSTIC MANRESA PREBENJAMÍ A 1 - 3
Lliga 18 17/02/2019  10:00
--
VIC RIUPRIMER ALEVÍ A 4 - 6
Lliga 15 17/02/2019  -
SANT PERE DE TORELLÓ
PREBENJAMÍ B SANTA EUGÈNIA 3 - 1
Lliga 17 16/02/2019  18:30
--
CORCÓ JUVENIL A 1 - 3
Lliga 22 16/02/2019  17:00
--
MANLLEU PRIMER EQUIP 1 - 2
Lliga 20 16/02/2019  17:00
TORELLÓ
SUB 24 PIRINAICA 2 - 1
Lliga 18 16/02/2019  13:15
TORELLÓ
CADET A MANLLEU 2 - 2
Lliga 17 16/02/2019  12:15
TORELLÓ
ALEVÍ D RIUDEPERES 4 - 11
Lliga 19 16/02/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A SILS 3 - 1
Lliga 18 16/02/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC 1 - 3
Lliga 17 16/02/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ B TORELLÓ 4 - 1
Lliga 17 16/02/2019  11:30
--
TORELLÓ BENJAMÍ D 4 - 1
Lliga 17 16/02/2019  11:15
--
SABADELL FEMENÍ ALEVÍ B 2 - 10
Lliga 18 16/02/2019  10:15
--
CORNELLÀ TERRI ALEVÍ C 3 - 5
Lliga 17 16/02/2019  10:00
--
OAR VIC CADET C 4 - 5
Amistos 17 16/02/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL B RIUDEPERES 10 - 1
Lliga 18 16/02/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C SANT ROC OLOT 1 - 2
Lliga 17 16/02/2019  10:00
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. CORNELLÀ FEMENÍ INFANTIL 4 - 5
Lliga 17 16/02/2019  10:00
--
TARADELL BENJAMÍ C 1 - 2
Lliga 17 16/02/2019  09:30
--
RIUDEPERES INFANTIL D 8 - 1
Lliga 15 16/02/2019  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ C PRADENC 5 - 6
Lliga 19 10/02/2019  16:30
--
MONISTROLENCA SUB 24 1 - 0
Lliga 16 10/02/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ GIRONA 0 - 4
Lliga 16 10/02/2019  16:00
--
PONTENC FEMENÍ JUVENIL CADET 4 - 2
Lliga 17 10/02/2019  16:00
--
ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS CADET A 3 - 0
Lliga 17 10/02/2019  12:00
--
VALL D'EN BAS CADET D 2 - 2
Lliga 17 10/02/2019  11:00
TORELLÓ
INFANTIL C ESCOLA BOSC DE TOSCA 7 - 2
Lliga 16 10/02/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B LA ROCA PENYA BLANC I BLAVA 6 - 0
Lliga 16 10/02/2019  10:00
--
PRADENC BENJAMÍ B 1 - 2
Lliga 16 10/02/2019  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ C SANT VICENÇ DE TORELLÓ 1 - 2
Lliga 16 10/02/2019  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ D SANTA EUGÈNIA 6 - 2
Lliga 21 09/02/2019  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP LLORENÇÀ 6 - 0
Lliga 17 09/02/2019  13:15
TORELLÓ
CADET B POLINYÀ 2 - 0
Lliga 14 09/02/2019  12:30
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA SPORT SALA SANTA PERPÈTUA 7 - 1
Lliga 16 09/02/2019  12:20
--
OAR VIC ALEVÍ D 15 - 0
Lliga 16 09/02/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C SANT VICENÇ DE TORELLÓ 1 - 4
Lliga 16 09/02/2019  12:00
--
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL INFANTIL B 0 - 3
Lliga 17 09/02/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B BERGA 0 - 6
Lliga 16 09/02/2019  11:30
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A BERGA 2 - 1
Lliga 14 09/02/2019  11:10
--
OAR VIC PREBENJAMÍ B 4 - 1
Lliga 18 09/02/2019  10:15
--
BLANES BENJAMÍ A 0 - 3
Lliga 17 09/02/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A LLIÇÀ DE VALL 0 - 1
Lliga 16 09/02/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D TONA 0 - 3
Lliga 17 09/02/2019  09:30
--
OLÍMPIC LA GARRIGA ALEVÍ A 4 - 2
Lliga 14 09/02/2019  -
--
TONA PREBENJAMÍ C 1 - 4
Lliga 5 09/02/2019  -
TORELLÓ
ESCOLETA B SANTA EUGÈNIA 9 - 5
Lliga 16 08/02/2019  21:00
--
RODA DE TER JUVENIL A 3 - 4
Lliga 14 07/02/2019  12:20
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. OLOT 4 - 1
Lliga 15 03/02/2019  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ SANT PERE PESCADOR 3 - 1
Lliga 16 03/02/2019  16:00
--
RIPOLLET CADET B 1 - 4
Lliga 16 03/02/2019  13:15
--
SANT CELONI INFANTIL A 0 - 2
Lliga 16 03/02/2019  13:00
TORELLÓ
CADET D LA CANYA 0 - 3
Lliga 15 03/02/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C MBP OSONA CLUB DE FUTBOL 0 - 7
Lliga 15 03/02/2019  12:00
--
SEVA INFANTIL B 0 - 7
Lliga 17 03/02/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A FIGUERES 1 - 1
Lliga 15 03/02/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ C MANLLEU 10 - 1
Lliga 15 03/02/2019  11:30
--
ESPANYOL FEMENÍ INFANTIL 7 - 2
Lliga 15 03/02/2019  11:30
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC ALEVÍ D 7 - 2
Lliga 13 03/02/2019  11:30
TORELLÓ
PREBENJAMÍ B TARADELL 2 - 4
Lliga 15 03/02/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D GIMNÀSTIC MANRESA 1 - 5
Lliga 15 03/02/2019  10:00
--
ESPANYOL FEMENÍ ALEVÍ A 9 - 0
Lliga 18 02/02/2019  17:00
TORELLÓ
SUB 24 SANT JULIÀ DE VILATORTA 3 - 1
Lliga 16 02/02/2019  17:00
--
FUNDACIÓ ESPORT. CAMPRODON JUVENIL B 2 - 0
Lliga 20 02/02/2019  16:00
--
GURB PRIMER EQUIP 0 - 2
Lliga 15 02/02/2019  15:00
TORELLÓ
JUVENIL A MBP OSONA CLUB DE FUTBOL 3 - 1
Lliga 16 02/02/2019  13:15
TORELLÓ
CADET A MOIÀ 1 - 1
Lliga 15 02/02/2019  13:00
--
ESCOLA BOSC DE TOSCA BENJAMÍ D 3 - 2
Lliga 15 02/02/2019  12:15
--
ESTARTIT FEMENÍ JUVENIL CADET 2 - 0
Lliga 15 02/02/2019  11:45
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B OAR VIC 6 - 0
Lliga 16 02/02/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ A AMETLLA DEL VALLÉS 5 - 2
Lliga 15 02/02/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. OLOT 0 - 7
Lliga 16 02/02/2019  11:00
--
CORCÓ ALEVÍ B 3 - 2
Lliga 16 02/02/2019  10:00
--
ESCOLA BOSC DE TOSCA ALEVÍ C 5 - 3
Lliga 15 02/02/2019  10:00
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A FRUITOSENC 3 - 1
Lliga 13 02/02/2019  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ C RODA DE TER 0 - 5
Lliga 5 02/02/2019  -
--
MANLLEU ESCOLETA A 5 - 0
Lliga 14 27/01/2019  16:45
--
MOIÀ SÈNIOR FEMENÍ 2 - 9
Lliga 17 27/01/2019  16:00
--
JOANENC SUB 24 5 - 0
Lliga 15 27/01/2019  13:00
TORELLÓ
CADET D CORNELLÀ TERRI 8 - 0
Lliga 15 27/01/2019  11:45
--
CORNELLÀ TERRI INFANTIL C 3 - 4
Lliga 14 27/01/2019  11:45
TORELLÓ
BENJAMÍ D TONA 2 - 1
Lliga 15 27/01/2019  10:00
TORELLÓ
CADET A SANT CELONI 0 - 1
Lliga 14 27/01/2019  10:00
--
MOLLET FEMENÍ ALEVÍ B 2 - 2
Lliga 15 26/01/2019  18:00
TORELLÓ
JUVENIL B SANT PONÇ 2 - 1
Lliga 15 26/01/2019  17:10
--
ESCOLA FUTBOL BARBERÀ CADET B 1 - 0
Lliga 19 26/01/2019  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP FOLGUEROLES 2 - 1
Lliga 13 26/01/2019  13:45
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA FUTSAL MATARÓ 4 - 2
Lliga 12 26/01/2019  12:45
--
GURB PREBENJAMÍ B 3 - 1
Lliga 14 26/01/2019  12:00
--
RODA DE TER CADET C 3 - 2
Lliga 14 26/01/2019  12:00
--
AVIÀ INFANTIL D 5 - 2
Lliga 16 26/01/2019  12
--
BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESP. BENJAMÍ A 0 - 5
Lliga 15 26/01/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ A TONA 1 - 0
Lliga 14 26/01/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ D VOLTREGANÉS 2 - 4
Lliga 14 26/01/2019  11:15
--
RIUDEPERES JUVENIL A 1 - 7
Lliga 11 26/01/2019  11:00
--
JOANENC PREBENJAMÍ A 2 - 0
Lliga 14 26/01/2019  10:30
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL SANTA SUSANNA 9 - 3
Lliga 14 26/01/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL B GURB 2 - 0
Lliga 15 26/01/2019  10:00
--
PORQUERES ALEVÍ C 2 - 8
Lliga 14 26/01/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A SANT GABRIEL 2 - 1
Lliga 14 26/01/2019  10:00
--
TARADELL BENJAMÍ B 5 - 3
Lliga 15 26/01/2019  09:30
--
OAR VIC INFANTIL A 1 - 7
Lliga 14 26/01/2019  09:30
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. OLOT BENJAMÍ C 0 - 7
Lliga 12 26/01/2019  -
--
SANTA EUGÈNIA PREBENJAMÍ C 2 - 5
Lliga 13 20/01/2019  13:30
TORELLÓ
BENJAMÍ C MOIÀ 10 - 1
Lliga 13 20/01/2019  12:45
--
MANLLEU BENJAMÍ B 4 - 0
Lliga 18 20/01/2019  12:15
--
CASTELLTERÇOL PRIMER EQUIP 1 - 2
Lliga 13 20/01/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C SEVA 1 - 9
Lliga 13 20/01/2019  12:00
--
VALL D'EN BAS INFANTIL B 1 - 1
Lliga 14 20/01/2019  12:00
TORELLÓ
INFANTIL C ATLÈTIC CLUB BANYOLES 1 - 1
Lliga 13 20/01/2019  11:15
--
IGUALADA FEMENÍ INFANTIL 2 - 4
Lliga 12 20/01/2019  11:15
--
UNIÓ F.S. MOLLET CADET FUTBOL SALA 2 - 3
Lliga 15 20/01/2019  11:00
--
ESCOLA SANT FELIU DE GUIXOLS BENJAMÍ A 1 - 10
Lliga 14 20/01/2019  10:30
--
SEVA ALEVÍ A 2 - 13
Lliga 13 20/01/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D MOIÀ 0 - 1
Lliga 13 20/01/2019  10:00
--
PRADENC BENJAMÍ D 3 - 2
Lliga 14 19/01/2019  17:45
--
ESCOLA FUTBOL MATARÓ CADET A 1 - 1
Lliga 16 19/01/2019  17:00
TORELLÓ
SUB 24 CALLÚS 2 - 1
Lliga 13 19/01/2019  16:30
--
LLERS FEMENÍ JUVENIL CADET 0 - 7
Lliga 14 19/01/2019  15:30
--
TER BRUGENT 2014 CADET D 0 - 0
Lliga 13 19/01/2019  15:00
TORELLÓ
JUVENIL A OAR VIC 0 - 1
Lliga 14 19/01/2019  13:15
TORELLÓ
CADET B MOLLETENSE 3 - 1
Lliga 14 19/01/2019  12:30
--
CELLERA JUVENIL B 2 - 0
Lliga 13 19/01/2019  12:10
--
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 FEMENÍ ALEVÍ A 1 - 5
Lliga 13 19/01/2019  11:45
--
SANTA EUGÈNIA ALEVÍ D 15 - 0
Lliga 14 19/01/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS 5 - 3
Lliga 14 19/01/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ C SANT GREGORI 3 - 7
Lliga 13 19/01/2019  11:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B FEMENÍ MANU LANZAROTE 2 - 3
Lliga 11 19/01/2019  11:00
--
SEVA PREBENJAMÍ B 9 - 2
Lliga 13 19/01/2019  10:30
--
SALLENT PREBENJAMÍ A 1 - 1
Lliga 14 19/01/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A MOIÀ 9 - 0
Lliga 4 19/01/2019  -
--
RIBETANA ESCOLETA B 4 - 10
Lliga 11 19/01/2019  -
--
ESC.FUT.RIPOLLÉS PUIGMAL PREBENJAMÍ C 7 - 1
Lliga 12 13/01/2019  17:00
--
TONA SÈNIOR FEMENÍ 2 - 2
Lliga 13 13/01/2019  16:00
--
AQUA HOTEL FUTBOL CADET A 7 - 0
Lliga 13 13/01/2019  15:00
TORELLÓ
CADET D JOVENTUT SANT PERE MARTÍR 4 - 0
Lliga 12 13/01/2019  13:15
TORELLÓ
BENJAMÍ D FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. OLOT 1 - 7
Lliga 12 13/01/2019  13:15
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A MANRESA 1 - 2
Lliga 12 13/01/2019  12:20
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET CABANES 5 - 0
Lliga 12 13/01/2019  12:00
TORELLÓ
ALEVÍ D VIC RIUPRIMER 2 - 7
Lliga 14 13/01/2019  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A SANT CELONI 2 - 0
Lliga 10 13/01/2019  12:00
TORELLÓ
PREBENJAMÍ B VIC RIUPRIMER 3 - 3
Lliga 12 13/01/2019  11:45
--
LLERONA FEMENÍ ALEVÍ B 6 - 1
Lliga 12 13/01/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D MANRESA 0 - 11
Lliga 12 13/01/2019  10:00
--
GIMNÀSTIC MANRESA BENJAMÍ C 3 - 5
Lliga 17 12/01/2019  18:00
--
BORGONYÀ PRIMER EQUIP 2 - 1
Lliga 15 12/01/2019  17:00
TORELLÓ
SUB 24 SANTPERENCA 2 - 2
Lliga 12 12/01/2019  16:00
--
SANT VICENÇ DE TORELLÓ JUVENIL A 1 - 5
Lliga 13 12/01/2019  15:00
TORELLÓ
JUVENIL B PENYA ESPORTIVA MONTAGUT 2 - 1
Lliga 11 12/01/2019  13:45
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA PARETS 3 - 2
Lliga 13 12/01/2019  13:15
TORELLÓ
CADET B LLIÇÀ D'AMUNT 3 - 0
Lliga 12 12/01/2019  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C CORCÓ 4 - 2
Lliga 13 12/01/2019  11:45
--
PORQUERES INFANTIL C 0 - 4
Lliga 13 12/01/2019  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ A MANLLEU 5 - 5
Lliga 12 12/01/2019  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ B ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS 1 - 2
Lliga 12 12/01/2019  10:15
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL EUROPA 10 - 3
Lliga 13 12/01/2019  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A MOLLET 3 - 2
Lliga 13 12/01/2019  10:00
--
CARDONA ALEVÍ B 3 - 2
Lliga 12 12/01/2019  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. CORNELLÀ 1 - 4
Lliga 10 12/01/2019  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ C GURB 7 - 5
Lliga 4 12/01/2019  -
TORELLÓ
ESCOLETA A CALLDETENES 5 - 0
Lliga 7 05/01/2019  11:00
--
LA PERA FEMENÍ JUVENIL CADET 1 - 4
Lliga 4 29/12/2018  11:30
--
LA PERA SÈNIOR FEMENÍ 2 - 2
Lliga 7 28/12/2018  20:30
--
AIGUAFREDA SUB 24 5 - 0
Lliga 9 28/12/2018  19:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL CIRERA 2 - 4
Lliga 14 23/12/2018  16:00
--
SALLENT SUB 24 2 - 1
Lliga 11 23/12/2018  16:00
--
SANTA EUGÈNIA JUVENIL A 0 - 6
Lliga 12 23/12/2018  16:00
--
SANT ROC OLOT JUVENIL B 0 - 1
Lliga 12 23/12/2018  12:00
--
MOLLET CADET B 1 - 0
Lliga 11 23/12/2018  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C RIUDEPERES 1 - 12
Lliga 13 23/12/2018  10:45
--
QUART BENJAMÍ A 4 - 3
Lliga 12 23/12/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET A OLÍMPIC LA GARRIGA 0 - 5
Lliga 11 23/12/2018  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ C SANT JULIÀ DE VILATORTA 0 - 0
Lliga 11 22/12/2018  18:15
--
TARADELL SÈNIOR FEMENÍ 2 - 3
Lliga 16 22/12/2018  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP PENYA BLAUGRANA SANT CUGAT 4 - 0
Lliga 11 22/12/2018  16:00
--
SILS FEMENÍ JUVENIL CADET 1 - 5
Lliga 12 22/12/2018  15:00
--
SANT PONÇ CADET D 0 - 2
Lliga 10 22/12/2018  13:45
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA A.E.MONTORNÉS F.SALA 1 - 1
Lliga 11 22/12/2018  13:15
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL B RIBETANA 5 - 0
Lliga 12 22/12/2018  11:45
--
BESALÚ ALEVÍ C 5 - 1
Lliga 11 22/12/2018  11:45
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A FONTSANTA 2 - 1
Lliga 12 22/12/2018  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B MANRESA 0 - 3
Lliga 11 22/12/2018  11:30
--
TARADELL BENJAMÍ D 4 - 4
Lliga 11 22/12/2018  11:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL FONTSANTA 6 - 2
Lliga 11 22/12/2018  10:30
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B MOIÀ 2 - 1
Lliga 11 22/12/2018  10:30
--
FUNDACIÓ ESPORT. CAMPRODON BENJAMÍ B 5 - 2
Lliga 12 22/12/2018  10:00
--
SANT FELIU DE CODINES ALEVÍ A 2 - 1
Lliga 11 22/12/2018  10:00
--
TONA ALEVÍ D 8 - 1
Lliga 11 16/12/2018  17:00
--
CARDEDEU CADET A 4 - 1
Lliga 10 16/12/2018  16:30
--
FEMENÍ MANU LANZAROTE FEMENÍ ALEVÍ A 2 - 5
Lliga 10 16/12/2018  16:00
--
GURB JUVENIL A 1 - 5
Lliga 11 16/12/2018  15:00
TORELLÓ
CADET D ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS 1 - 0
Lliga 10 16/12/2018  13:15
TORELLÓ
BENJAMÍ D MANLLEU 0 - 13
Lliga 10 16/12/2018  12:00
--
CABANES SÈNIOR FEMENÍ 1 - 2
Lliga 10 16/12/2018  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C CENTELLES 4 - 1
Lliga 11 16/12/2018  12:00
--
BANYOLES INFANTIL C 1 - 2
Lliga 11 16/12/2018  11:45
TORELLÓ
ALEVÍ C VALL D'EN BAS 6 - 1
Lliga 10 16/12/2018  11:45
TORELLÓ
BENJAMÍ C TER BRUGENT 2014 1 - 5
Lliga 12 16/12/2018  11:15
--
ESCOLA BOSC DE TOSCA BENJAMÍ A 1 - 2
Lliga 11 16/12/2018  10:00
TORELLÓ
CADET B CALDES DE MONTBUI 0 - 0
Lliga 10 16/12/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D AVINYÓ 8 - 1
Lliga 10 16/12/2018  10:00
--
MIRASOL BACO UNIÓN FEMENÍ ALEVÍ B 0 - 6
Lliga 11 15/12/2018  18:00
TORELLÓ
JUVENIL B ESCOLA BOSC DE TOSCA 2 - 2
Lliga 13 15/12/2018  16:30
--
SANTPEDOR SUB 24 3 - 4
Lliga 15 15/12/2018  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP OAR VIC 1 - 0
Lliga 9 15/12/2018  16:00
--
CARDEDEU CADET FUTBOL SALA 3 - 2
Lliga 10 15/12/2018  15:30
--
SANT GABRIEL FEMENÍ INFANTIL 3 - 0
Lliga 10 15/12/2018  13:15
TORELLÓ
ALEVÍ D SEVA 6 - 1
Lliga 10 15/12/2018  13:15
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A AVIÀ 7 - 0
Lliga 11 15/12/2018  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ A GRANOLLERS 5 - 0
Lliga 11 15/12/2018  11:30
--
GIMNÀSTIC MANRESA ALEVÍ B 7 - 0
Lliga 10 15/12/2018  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ B VALL D'EN BAS 9 - 0
Lliga 9 15/12/2018  11:30
--
TARADELL PREBENJAMÍ C 5 - 2
Lliga 10 15/12/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET GERUNDA 5 - 1
Lliga 11 15/12/2018  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A LES FRANQUESES 1 - 2
Lliga 9 15/12/2018  10:00
--
RODA DE TER PREBENJAMÍ B 1 - 0
Lliga 10 15/12/2018  09:45
--
SANTA EUGÈNIA INFANTIL B 3 - 6
Lliga 3 15/12/2018  -
--
ESCOLA BOSC DE TOSCA ESCOLETA A 4 - 2
Lliga 3 15/12/2018  -
TORELLÓ
ESCOLETA B GURB 0 - 3
Lliga 7 09/12/2018  12:30
--
VALL D'EN BAS BENJAMÍ D 7 - 3
Lliga 10 02/12/2018  17:00
--
CARDEDEU INFANTIL A 2 - 1
Lliga 9 02/12/2018  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ CASSÀ 5 - 1
Lliga 10 02/12/2018  16:00
--
SARRIÀ DE TER JUVENIL B 1 - 3
Lliga 9 02/12/2018  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B ESCOLA FUTBOL BARBERÀ 2 - 7
Lliga 11 02/12/2018  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ A VIC RIUPRIMER 3 - 2
Lliga 9 02/12/2018  12:00
--
ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS BENJAMÍ D 3 - 0
Lliga 8 02/12/2018  11:30
TORELLÓ
PREBENJAMÍ B FOLGUEROLES 0 - 6
Lliga 8 02/12/2018  11:30
TORELLÓ
PREBENJAMÍ C CORCÓ 7 - 1
Lliga 10 02/12/2018  10:00
--
UNIF.STA.PERPÈTUA ALEVÍ A 3 - 1
Lliga 9 02/12/2018  10:00
--
JOVENTUT SANT PERE MARTÍR BENJAMÍ B 6 - 1
Lliga 10 01/12/2018  19:15
--
PARETS CADET B 1 - 2
Lliga 14 01/12/2018  17:00
--
VOLTREGÀ PRIMER EQUIP 1 - 2
Lliga 12 01/12/2018  17:00
TORELLÓ
SUB 24 SANT QUIRZE DE BESORA 1 - 1
Lliga 10 01/12/2018  16:00
--
FUNDACIÓ ESPORT. CAMPRODON CADET D 7 - 4
Lliga 9 01/12/2018  15:30
--
VIC RIUPRIMER FEMENÍ JUVENIL CADET 1 - 0
Lliga 9 01/12/2018  15:30
--
FOLGUEROLES ALEVÍ D 4 - 4
Lliga 9 01/12/2018  15:00
TORELLÓ
JUVENIL A SEVA 3 - 2
Lliga 9 01/12/2018  15:00
--
TONA CADET C 13 - 0
Lliga 8 01/12/2018  13:45
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA FUTSAL MATARÓ 1 - 3
Lliga 10 01/12/2018  13:15
TORELLÓ
INFANTIL C SANT GREGORI 7 - 0
Lliga 9 01/12/2018  13:00
--
TONA BENJAMÍ C 1 - 11
Lliga 9 01/12/2018  12:45
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A SABADELL 6 - 2
Lliga 9 01/12/2018  12:00
--
SANT VICENÇ DE TORELLÓ INFANTIL D 3 - 0
Lliga 10 01/12/2018  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B MOIÀ 5 - 2
Lliga 10 01/12/2018  11:30
--
TER BRUGENT 2014 ALEVÍ C 2 - 5
Lliga 10 01/12/2018  10:00
TORELLÓ
CADET A GRANOLLERS 3 - 1
Lliga 9 01/12/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL B PRADENC 8 - 0
Lliga 9 01/12/2018  10:00
--
GIMNÀSTIC MANRESA PREBENJAMÍ A 10 - 1
Lliga 2 01/12/2018  -
--
SANT QUIRZE DE BESORA ESCOLETA B 6 - 2
Lliga 8 25/11/2018  18:00
--
PONTENC SÈNIOR FEMENÍ 0 - 4
Lliga 7 25/11/2018  13:30
--
LLIÇÀ D'AMUNT CADET FUTBOL SALA 0 - 0
Lliga 8 25/11/2018  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C SANTA EUGÈNIA 2 - 8
Lliga 8 25/11/2018  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ C TONA 2 - 1
Lliga 8 25/11/2018  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ D FUNDACIÓ ESPORT. CAMPRODON 1 - 11
Lliga 8 25/11/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D MANLLEU 5 - 1
Lliga 9 25/11/2018  10:00
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC CADET A 0 - 1
Lliga 9 25/11/2018  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A MANLLEU 1 - 1
Lliga 9 24/11/2018  18:00
TORELLÓ
JUVENIL B BANYOLES 1 - 0
Lliga 8 24/11/2018  17:00
--
VOLTREGÀ JUVENIL A 7 - 1
Lliga 11 24/11/2018  16:30
--
MARGANELL SUB 24 4 - 3
Lliga 13 24/11/2018  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP MOIÀ 3 - 2
Lliga 8 24/11/2018  16:00
--
SEAGULL FEMENÍ INFANTIL 2 - 3
Lliga 9 24/11/2018  13:15
TORELLÓ
CADET B MONTCADA 8 - 0
Lliga 8 24/11/2018  13:15
--
SANTA EULÀLIA RONÇANA FEMENÍ ALEVÍ B 7 - 1
Lliga 10 24/11/2018  12:30
--
RACING BLANENC BENJAMÍ A 1 - 2
Lliga 9 24/11/2018  12:15
--
TER BRUGENT 2014 INFANTIL C 1 - 11
Lliga 9 24/11/2018  12:00
--
OAR VIC ALEVÍ B 7 - 3
Lliga 8 24/11/2018  12:00
--
TECNIFUTBOL SALOU FEMENÍ ALEVÍ A 4 - 0
Lliga 9 24/11/2018  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ A SANT CELONI 6 - 1
Lliga 9 24/11/2018  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ C ROSES 7 - 5
Lliga 7 24/11/2018  11:00
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC PREBENJAMÍ C 2 - 2
Lliga 8 24/11/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET GIRONA 3 - 7
Lliga 8 24/11/2018  10:00
--
FOLGUEROLES INFANTIL B 1 - 6
Lliga 8 24/11/2018  10:00
--
MBP OSONA CLUB DE FUTBOL ALEVÍ D 6 - 2
Lliga 8 24/11/2018  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ B LES PRESES 3 - 2
Lliga 8 24/11/2018  10:00
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A BERGA 0 - 4
Lliga 7 24/11/2018  -
--
ESCOLA BOSC DE TOSCA PREBENJAMÍ B 1 - 0
Lliga 2 24/11/2018  -
TORELLÓ
ESCOLETA A FOLGUEROLES 1 - 9
Lliga 5 22/11/2018  18:30
--
JOANENC ALEVÍ B 6 - 1
Lliga 7 18/11/2018  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ RIPOLL 3 - 0
Lliga 8 18/11/2018  16:00
--
ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS JUVENIL B 4 - 2
Lliga 8 18/11/2018  12:15
--
CELLERA CADET D 4 - 0
Lliga 7 18/11/2018  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL B SANT QUIRZE DE BESORA 3 - 0
Lliga 6 18/11/2018  12:00
--
E.F. RIPOLLÉS CATLLAR PREBENJAMÍ B 7 - 0
Lliga 6 18/11/2018  11:30
TORELLÓ
PREBENJAMÍ C SANT JULIÀ DE VILATORTA 0 - 4
Lliga 7 18/11/2018  11:00
--
RODA DE TER INFANTIL D 3 - 0
Lliga 8 18/11/2018  11:00
--
PONENT ALEVÍ A 3 - 3
Lliga 10 17/11/2018  17:00
TORELLÓ
SUB 24 CORCÓ 0 - 3
Lliga 8 17/11/2018  17:00
--
SABADELL CADET B 0 - 1
Lliga 12 17/11/2018  15:30
--
TONA PRIMER EQUIP 0 - 2
Lliga 7 17/11/2018  15:00
TORELLÓ
JUVENIL A CENTELLES 5 - 1
Lliga 6 17/11/2018  13:45
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA HUMMEL ALELLA 8 - 2
Lliga 8 17/11/2018  13:15
TORELLÓ
CADET A SANT JULIÀ DE VILATORTA 3 - 4
Lliga 7 17/11/2018  13:00
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC CADET C 6 - 3
Lliga 8 17/11/2018  12:00
--
VALLÈS CLUB ATLÈTIC INFANTIL A 0 - 3
Lliga 7 17/11/2018  11:45
--
SANTA EUGÈNIA BENJAMÍ C 0 - 11
Lliga 8 17/11/2018  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B SANT JULIÀ DE VILATORTA 0 - 2
Lliga 7 17/11/2018  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ D TARADELL 2 - 1
Lliga 7 17/11/2018  11:30
--
TONA BENJAMÍ B 1 - 2
Lliga 7 17/11/2018  11:20
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B ESCOLA FUTBOL PLANADEU 0 - 8
Lliga 8 17/11/2018  10:30
--
LA CANYA ALEVÍ C 2 - 3
Lliga 7 17/11/2018  10:30
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL LA ROCA PENYA BLANC I BLAVA 5 - 8
Lliga 8 17/11/2018  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C ESCOLA FUTBOL RIPOLLÉS 1 - 3
Lliga 7 17/11/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A IGUALADA 3 - 4
Lliga 7 17/11/2018  10:00
--
PIRINAICA PREBENJAMÍ A 1 - 4
Lliga 4 14/11/2018  19:30
--
MOIÀ FEMENÍ JUVENIL CADET 0 - 8
Lliga 6 11/11/2018  12:30
--
CANET SÈNIOR FEMENÍ 1 - 4
Lliga 7 11/11/2018  12:30
TORELLÓ
CADET D PORQUERES 0 - 4
Lliga 6 11/11/2018  12:00
SANT PERE DE TORELLÓ
CADET C VOLTREGANÉS 1 - 6
Lliga 5 11/11/2018  11:30
TORELLÓ
PREBENJAMÍ B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC 3 - 2
Lliga 7 11/11/2018  11:00
TORELLÓ
ALEVÍ C VILAMALLA 6 - 5
Lliga 6 11/11/2018  11:00
TORELLÓ
PUIGREIG PREBENJAMÍ A 0 - 5
Lliga 7 11/11/2018  10:30
--
VILASSAR MAR CADET A 2 - 1
Lliga 6 11/11/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D OAR VIC 2 - 7
Lliga 6 11/11/2018  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ C RODA DE TER 1 - 0
Lliga 6 11/11/2018  10:00
TORELLÓ
BENJAMÍ D JOVENTUT SANT PERE MARTÍR 3 - 2
Lliga 9 10/11/2018  16:00
--
PALILLO SUB 24 4 - 2
Lliga 11 10/11/2018  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP TARADELL 1 - 3
Lliga 6 10/11/2018  15:00
--
OAR VIC FEMENÍ JUVENIL CADET 0 - 1
Lliga 6 10/11/2018  13:15
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC JUVENIL A 2 - 1
Lliga 7 10/11/2018  13:15
TORELLÓ
CADET B CAN RULL ROMULO TRONCHONI 4 - 1
Lliga 6 10/11/2018  12:15
--
CENTELLES INFANTIL B 0 - 11
Lliga 1 10/11/2018  12:00
--
VIC RIUPRIMER ESCOLETA A 8 - 3
Lliga 6 10/11/2018  11:45
--
GURB ALEVÍ D 3 - 2
Lliga 6 10/11/2018  11:45
--
SANTA EUGÈNIA BENJAMÍ B 4 - 1
Lliga 7 10/11/2018  11:30
TORELLÓ
JUVENIL B LA CANYA 2 - 3
Lliga 7 10/11/2018  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ A MOLLETENSE 0 - 3
Lliga 8 10/11/2018  11:00
--
FARNERS BENJAMÍ A 3 - 2
Lliga 5 10/11/2018  10:30
--
CASTELLTERÇOL PREBENJAMÍ C 4 - 6
Lliga 7 10/11/2018  10:00
--
BESALÚ INFANTIL C 3 - 2
Lliga 5 10/11/2018  10:00
--
ATLÈTIC PREMIÀ CADET FUTBOL SALA 1 - 0
Lliga 7 10/11/2018  10:00
--
MANLLEU ALEVÍ B 5 - 2
Lliga 6 10/11/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. CORNELLÀ 6 - 2
Lliga 7 10/11/2018  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A VIC RIUPRIMER 1 - 0
Lliga 1 10/11/2018  -
TORELLÓ
ESCOLETA B VALL D'EN BAS 10 - 4
Lliga 5 07/11/2018  18:45
--
ALEVÍ D RODA DE TER 8 - 4
Lliga 6 04/11/2018  18:00
--
RIUDEPERES ALEVÍ A 5 - 5
Lliga 5 04/11/2018  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ SANT FOST 3 - 0
Lliga 10 04/11/2018  16:00
--
SEVA PRIMER EQUIP 0 - 3
Lliga 7 04/11/2018  12:00
--
BENJAMÍ A GIRONA 0 - 7
Lliga 6 04/11/2018  11:30
--
LES PRESES JUVENIL B 1 - 4
Lliga 6 04/11/2018  11:00
--
CAMPRODÓN ALEVÍ C 16 - 0
Lliga 5 04/11/2018  09:15
--
LLERONA FEMENÍ ALEVÍ A 0 - 3
Lliga 5 04/11/2018  -
TORELLÓ
JUVENIL A FOLGUEROLES 3 - 0
Lliga 8 03/11/2018  17:00
TORELLÓ
SUB 24 CALDERS 1 - 3
Lliga 6 03/11/2018  17:00
--
ESCOLA BOSC DE TOSCA CADET D 1 - 0
Lliga 5 03/11/2018  17:00
--
FOLGUEROLES CADET C 10 - 2
Lliga 6 03/11/2018  13:15
TORELLÓ
CADET A VIC RIUPRIMER 0 - 2
Lliga 6 03/11/2018  12:30
--
LLIÇÀ D'AMUNT INFANTIL A 1 - 2
Lliga 6 03/11/2018  11:30
--
ALEVÍ B GIRONELLA 3 - 3
Lliga 5 03/11/2018  11:30
--
BENJAMÍ B ESCOLA BOSC DE TOSCA 1 - 5
Lliga 6 03/11/2018  11:00
--
MANLLEU CADET B 0 - 7
Lliga 5 03/11/2018  10:30
--
SANT CUGAT FEMENÍ ALEVÍ B 6 - 4
Lliga 5 03/11/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET MANLLEU 1 - 2
Lliga 5 03/11/2018  10:00
--
INFANTIL B TARADELL 6 - 1
Lliga 5 03/11/2018  10:00
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC BENJAMÍ C 1 - 7
Lliga 5 03/11/2018  10:00
--
ALT BERGUEDÀ PREBENJAMÍ A 2 - 5
Lliga 5 03/11/2018  09:15
--
LLERONA FEMENÍ INFANTIL 3 - 7
Lliga 4 01/11/2018  17:00
TORELLÓ
SUB 24 MONISTROLENCA 2 - 0
Lliga 5 01/11/2018  10:00
--
LES PRESES BENJAMÍ D 5 - 6
Lliga 5 01/11/2018  09:45
--
ARTÉS INFANTIL D 10 - 1
Lliga 5 28/10/2018  15:30
TORELLÓ
CADET D SANTJOANENC 1 - 9
Lliga 5 28/10/2018  12:45
TORELLÓ
ALEVÍ C BANYOLES 1 - 14
Lliga 4 28/10/2018  12:00
--
SANT JULIÀ DE VILATORTA JUVENIL A 2 - 1
Lliga 4 28/10/2018  11:45
TORELLÓ
TORELLÓ BENJAMÍ B 1 - 6
Lliga 4 28/10/2018  11:45
TORELLÓ
BENJAMÍ C MBP OSONA CLUB DE FUTBOL 3 - 0
Lliga 4 28/10/2018  11:45
TORELLÓ
BENJAMÍ D TORELLÓ 1 - 6
Lliga 4 28/10/2018  11:00
TORELLÓ
CADET C TARADELL 2 - 1
Lliga 5 28/10/2018  10:00
TORELLÓ
CADET B LLIÇÀ DE VALL 4 - 0
Lliga 4 28/10/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC 2 - 8
Lliga 4 28/10/2018  10:00
--
SANT VICENÇ DE TORELLÓ ALEVÍ D 6 - 3
Lliga 6 28/10/2018  09:30
--
ESCOLA FUTBOL GIRONÉS BENJAMÍ A 2 - 4
Lliga 4 28/10/2018  -
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC INFANTIL B 2 - 0
Lliga 4 28/10/2018  -
--
SANTA EUGÈNIA PREBENJAMÍ B 3 - 2
Lliga 5 27/10/2018  18:00
TORELLÓ
JUVENIL B TER BRUGENT 2014 4 - 0
Lliga 9 27/10/2018  16:00
TORELLÓ
PRIMER EQUIP SANTA EUGÈNIA 4 - 3
Lliga 5 27/10/2018  15:15
--
JOVENTUT SANT PERE MARTÍR INFANTIL C 0 - 10
Lliga 5 27/10/2018  13:00
--
LES FRANQUESES CADET A 3 - 0
Lliga 5 27/10/2018  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ A VILAMAJOR 14 - 1
Lliga 4 27/10/2018  11:30
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A FUTBOL BASE SOLSONA ARRELS 6 - 0
Lliga 4 27/10/2018  10:30
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL ESPANYOL 2 - 4
Lliga 5 27/10/2018  10:00
TORELLÓ
INFANTIL A BIGUES 9 - 0
Lliga 4 27/10/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A ESPANYOL 0 - 6
Lliga 4 27/10/2018  -
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA LLIÇA DE VALL CLUB FUTBOL SALA 13 - 1
Lliga 4 27/10/2018  -
--
PRADENC PREBENJAMÍ C 3 - 6
Lliga 3 21/10/2018  16:00
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ GURB 3 - 1
Lliga 3 21/10/2018  15:30
--
VIC RIUPRIMER CADET C 4 - 0
Lliga 4 21/10/2018  13:00
--
CADET D BANYOLES 1 - 1
Lliga 4 21/10/2018  12:30
--
OLÍMPIC LA GARRIGA INFANTIL A 3 - 2
Lliga 4 21/10/2018  12:30
--
ATLÈTIC CLUB BANYOLES ALEVÍ C 9 - 5
Lliga 3 21/10/2018  12:00
TORELLÓ
ALEVÍ D PRADENC 1 - 7
Lliga 3 21/10/2018  12:00
TORELLÓ
BENJAMÍ B PRADENC 3 - 4
Lliga 3 21/10/2018  -
--
VIC RIUPRIMER PREBENJAMÍ A 12 - 0
Lliga 3 21/10/2018  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ B OAR VIC 1 - 1
Lliga 3 21/10/2018  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ C TONA 5 - 0
Lliga 8 20/10/2018  16:00
--
SANT JULIÀ DE VILATORTA PRIMER EQUIP 2 - 3
Lliga 3 20/10/2018  16:00
TORELLÓ
JUVENIL A MANLLEU 2 - 3
Lliga 4 20/10/2018  16:00
--
PONTENC JUVENIL B 3 - 2
Lliga 4 20/10/2018  13:15
TORELLÓ
CADET A OAR VIC 3 - 1
Lliga 4 20/10/2018  13:00
--
UNIF.STA.PERPÈTUA CADET B 1 - 2
Lliga 3 20/10/2018  12:30
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET CORNELLÀ TERRI 7 - 0
Lliga 3 20/10/2018  11:45
--
GURB BENJAMÍ C 1 - 3
Lliga 4 20/10/2018  11:30
TORELLÓ
ALEVÍ B PUIGREIG 1 - 4
Lliga 5 20/10/2018  11:30
TORELLÓ
BENJAMÍ A FUNDACIÓ ESPORT. PALAMÓS 1 - 4
Lliga 3 20/10/2018  11:30
--
SANTA EUGÈNIA BENJAMÍ D 8 - 3
Lliga 4 20/10/2018  11:00
--
SANTA EULÀLIA RONÇANA ALEVÍ A 4 - 5
Lliga 3 20/10/2018  10:00
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL B SANT JULIÀ DE VILATORTA 2 - 0
Lliga 4 20/10/2018  10:00
TORELLÓ
INFANTIL C SANTJOANENC 3 - 1
Lliga 3 20/10/2018  10:00
--
SANTA SUSANNA FEMENÍ INFANTIL 3 - 7
Lliga 3 20/10/2018  -
--
SANT GABRIEL FEMENÍ ALEVÍ A 4 - 1
Lliga 3 20/10/2018  -
--
CERDANYOLA VALLÉS FEMENÍ ALEVÍ B 13 - 2
Lliga 3 20/10/2018  -
--
AEE INSTITUT ICÀRIA CADET FUTBOL SALA 2 - 2
Lliga 2 14/10/2018  13:15
TORELLÓ
CADET C OAR VIC 1 - 3
Lliga 2 14/10/2018  -
TORELLÓ
SÈNIOR FEMENÍ OAR VIC 2 - 0
Lliga 5 14/10/2018  -
--
PIRINAICA SUB 24 2 - 0
Lliga 2 14/10/2018  -
TORELLÓ
JUVENIL A CORCÓ 6 - 1
Lliga 3 14/10/2018  -
TORELLÓ
JUVENIL B JOVENTUT SANT PERE MARTÍR 1 - 1
Lliga 3 14/10/2018  -
--
MANLLEU CADET A 0 - 1
Lliga 3 14/10/2018  -
TORELLÓ
CADET B CERDANYOLA VALLÉS 1 - 0
Lliga 3 14/10/2018  -
--
INFANTIL A AMETLLA DEL VALLÉS 3 - 0
Lliga 2 14/10/2018  -
--
RIUDEPERES INFANTIL B 6 - 4
Lliga 3 14/10/2018  -
--
SANT ROC OLOT INFANTIL C 3 - 2
Lliga 2 14/10/2018  -
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL D RIUDEPERES 4 - 6
Lliga 3 14/10/2018  -
TORELLÓ
ALEVÍ A VIC RIUPRIMER 3 - 1
Lliga 3 14/10/2018  -
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. VIC ALEVÍ B 6 - 1
Lliga 3 14/10/2018  -
TORELLÓ
ALEVÍ C CORNELLÀ TERRI 9 - 5
Lliga 2 14/10/2018  -
--
RIUDEPERES ALEVÍ D 10 - 1
Lliga 4 14/10/2018  -
--
SILS BENJAMÍ A 0 - 6
Lliga 2 14/10/2018  -
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. OLOT BENJAMÍ B 11 - 0
Lliga 2 14/10/2018  -
TORELLÓ
BENJAMÍ D ESCOLA BOSC DE TOSCA 3 - 4
Lliga 2 14/10/2018  -
TORELLÓ
BENJAMÍ C TARADELL 4 - 2
Lliga 2 14/10/2018  -
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ A FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 10 - 1
Lliga 2 14/10/2018  -
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ ALEVÍ B SABADELL 4 - 4
Lliga 2 14/10/2018  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ A GIMNÀSTIC MANRESA 1 - 0
Lliga 7 13/10/2018  -
TORELLÓ
PRIMER EQUIP SANT FELIU DE CODINES 4 - 0
Lliga 2 13/10/2018  -
--
MONELLS FEMENÍ JUVENIL CADET 0 - 16
Lliga 2 13/10/2018  -
TORELLÓ
CADET FUTBOL SALA ROGER'S ATLÈTIC CATALÀ 1 - 2
Lliga 2 13/10/2018  -
--
TARADELL PREBENJAMÍ B 6 - 3
Lliga 2 13/10/2018  -
--
RODA DE TER PREBENJAMÍ C 5 - 1
Lliga 2 12/10/2018  -
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ INFANTIL IGUALADA 8 - 4
Lliga 1 07/10/2018  -
--
GIRONA SÈNIOR FEMENÍ 3 - 2
Lliga 6 07/10/2018  -
--
OLÍMPIC LA GARRIGA PRIMER EQUIP 0 - 0
Lliga 1 07/10/2018  -
TORELLÓ
JUVENIL A RODA DE TER 2 - 0
Lliga 2 07/10/2018  -
TORELLÓ
CADET A RIPOLLET 0 - 1
Lliga 2 07/10/2018  -
--
POLINYÀ CADET B 0 - 0
Lliga 2 07/10/2018  -
TORELLÓ
CADET D VALL D'EN BAS 5 - 0
Lliga 1 07/10/2018  -
--
SANT VICENÇ DE TORELLÓ CADET C 1 - 0
Lliga 2 07/10/2018  -
--
LLIÇÀ DE VALL INFANTIL A 0 - 6
Lliga 1 07/10/2018  -
SANT PERE DE TORELLÓ
INFANTIL B MBP OSONA CLUB DE FUTBOL 5 - 2
Lliga 2 07/10/2018  -
--
ESCOLA BOSC DE TOSCA INFANTIL C 0 - 3
Lliga 1 07/10/2018  -
--
TONA INFANTIL D 13 - 1
Lliga 1 07/10/2018  -
--
EUROPA FEMENÍ INFANTIL 1 - 13
Lliga 2 07/10/2018  -
TORELLÓ
ALEVÍ A OLÍMPIC LA GARRIGA 7 - 8
Lliga 2 07/10/2018  -
--
BERGA ALEVÍ B 2 - 2
Lliga 2 07/10/2018  -
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. OLOT ALEVÍ C 5 - 8
Lliga 1 07/10/2018  -
TORELLÓ
ALEVÍ D OAR VIC 3 - 14
Lliga 3 07/10/2018  -
TORELLÓ
BENJAMÍ A BLANES 3 - 4
Lliga 1 07/10/2018  -
TORELLÓ
BENJAMÍ B TARADELL 8 - 2
Lliga 1 07/10/2018  -
--
TONA BENJAMÍ D 3 - 1
Lliga 1 07/10/2018  -
--
SANT VICENÇ DE TORELLÓ BENJAMÍ C 3 - 2
Lliga 1 07/10/2018  -
--
FUNDACIÓ UNIÓ ESPORT. CORNELLÀ FEMENÍ ALEVÍ A 2 - 3
Lliga 1 07/10/2018  -
--
LA ROCA PENYA BLANC I BLAVA FEMENÍ ALEVÍ B 0 - 12
Lliga 1 07/10/2018  -
--
BERGA PREBENJAMÍ A 4 - 2
Lliga 1 07/10/2018  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ B GURB 1 - 1
Lliga 1 07/10/2018  -
TORELLÓ
PREBENJAMÍ C SANTA EUGÈNIA 2 - 5
Lliga 1 06/10/2018  -
SANT PERE DE TORELLÓ
FEMENÍ JUVENIL CADET PONTENC 1 - 3
Lliga 1 06/10/2018  -
--
SPORT SALA SANTA PERPÈTUA CADET FUTBOL SALA 1 - 5
Lliga 5 30/09/2018  -
TORELLÓ
PRIMER EQUIP MANLLEU 4 - 2
Lliga 3 30/09/2018  -
--
SANT JULIÀ DE VILATORTA SUB 24 2 - 5
Lliga 1 30/09/2018  -
TORELLÓ
JUVENIL B CAMPRODÓN 1 - 3
Lliga 1 30/09/2018  -
--
MOIÀ CADET A 2 - 0
Lliga 1 30/09/2018  -
TORELLÓ
CADET B RIPOLLET 5 - 4
Lliga 1 30/09/2018  -
--
LA CANYA CADET D 4 - 0
Lliga 1 30/09/2018  -
TORELLÓ
INFANTIL A SANT CELONI 4 - 1
Lliga 1 30/09/2018  -
TORELLÓ
INFANTIL C LA CANYA 1 - 0
Lliga 1 30/09/2018  -
--
AMETLLA DEL VALLÉS ALEVÍ A 3 - 3
Lliga 1 30/09/2018  -
TORELLÓ
ALEVÍ B CORCÓ 5 - 1
Lliga 1 30/09/2018  -
TORELLÓ
ALEVÍ C ESCOLA BOSC DE TOSCA 1 - 6
Lliga 2 30/09/2018  -
--
FIGUERES BENJAMÍ A 11 - 0
Lliga 4 23/09/2018  -
--
LLORENÇÀ PRIMER EQUIP 0 - 3
Lliga 1 23/09/2018  -
TORELLÓ
BENJAMÍ A BLANC BLAVA LLORET ASSOC. ESP. 5 - 2
Lliga 2 22/09/2018  -
TORELLÓ
SUB 24 JOANENC 1 - 4
Lliga 1 16/09/2018  -
--
CALLÚS SUB 24 6 - 0
Lliga 3 15/09/2018  -
TORELLÓ
PRIMER EQUIP GURB 2 - 1
Lliga 2 09/09/2018  -
--
FOLGUEROLES PRIMER EQUIP 1 - 1
Lliga 1 02/09/2018  -
TORELLÓ
PRIMER EQUIP CASTELLTERÇOL 1 - 1

Comparteix a:
  • google+