OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera CE la Salle Premià

Ultims resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 2 03/12/2018  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A CV ALELLA 3 - 0
Liga 5 01/12/2018  13:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ FS SANT CELONI 4 - 12
Liga 5 01/12/2018  11:45
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
LA SALLE A FUTBOL SALA ALEVÍ B 9 - 7
Liga 4 01/12/2018  11:45
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL ALEVÍ VALLBONA VERMELL 10 - 6
Liga 5 01/12/2018  11:45
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A LA SALLE B 9 - 7
Liga 11 01/12/2018  10:15
--
SANT JOAN DE VILASSAR FS C FUTBOL SALA INFANTIL 3 - 3
Liga 5 01/12/2018  09:30
CEIP SANT MARTÍ, ARENYS DE MUNT
SANT MARTÍ FUTBOL SALA PRE-BENJAMI 4 - 12
Liga 5 01/12/2018  09:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
ASSIS B VOLEIBOL INFANTIL 12 - 4
Liga 2 27/11/2018  19.30
Pavelló de Pemià de Mar
Volei Premià VOLEIBOL SENIOR C 3 - 0
Liga 5 25/11/2018  9:00
--
AT MASNOU FUTSALA A FUTBOL SALA INFANTIL 8 - 4
Liga 4 24/11/2018  13:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ ESCOLÀPIES MASNOU A 7 - 9
Liga 10 24/11/2018  11:45
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL CANET FS B 3 - 2
Liga 4 24/11/2018  11:45
VILALBA SASERRAS
FS VILALBA FUTBOL SALA ALEVÍ A 10 - 6
Liga 4 24/11/2018  11:15
PAVELLÓ ALELLA
EIE ALELLA B FUTBOL SALA PRE-BENJAMI 7 - 9
Liga 4 24/11/2018  10:15
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL INFANTIL CV ALELLA 12 - 4
Liga 3 24/11/2018  09:00
INSTITUT VALERIÀ PUJOL, PREMIÀ DE DALT
CV PREMIÀ DE DALT LILA VOLEIBOL BENJAMÍ 6 - 10
Liga 4 24/11/2018  09:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B FS DOSRIUS 9 - 7
Liga 1 19/11/2018  21:00
LA SALLE PREMIÀ
LA SALLE C VOLEIBOL SENIOR A 1 - 3
Liga 1 19/11/2018  19.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Salle A 1 - 3
Liga 9 18/11/2018  10:30
--
SANVICENTI CFS B FUTBOL SALA INFANTIL 4 - 4
Liga 3 17/11/2018  9:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA PRE-BENJAMI FS VILALBA 7 - 9
Liga 4 17/11/2018  19:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
BÀSQUET BENJAMÍ NUESTRA SEÑORA DE LURDES 43 - 13
Liga 3 17/11/2018  13:00
ESCOLA SERENA DE VALL, LLAVANERES
SERENA DE VALL FUTBOL SALA ALEVÍ B 10 - 6
Liga 3 17/11/2018  11:45
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A FS PREMIÀ DE DALT 10 - 6
Liga 3 17/11/2018  11:30
PAVELLÓ DE MATARÓ
CV MATARÓ VOLEIBOL INFANTIL 12 - 4
Liga 3 17/11/2018  11:00
PAVELLÓ VILASSAR DE MAR
CV VILASSAR VERMELL VOLEIBOL ALEVÍ 12 - 4
Liga 2 11/11/2018  11:30
CAMP FUTBOL JOAN BOCANEGRA (MOLLET)
UD LOURDES FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A 1 - 4
Liga 8 11/11/2018  11:00
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL MONTMELO AE B 5 - 2
Liga 2 10/11/2018  9:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL ALEVÍ CV MATARÓ GROC 12 - 4
Liga 2 10/11/2018  9:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B FS SANT CELONI 7 - 9
Liga 2 10/11/2018  13:30
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL INFANTIL CV VILASSAR DE MAR 4 - 12
Liga 2 10/11/2018  12:30
ESCOLA HAMELIN, ALELLA
HAMELIN C FUTBOL SALA PRE-BENJAMI 4 - 12
Liga 2 10/11/2018  12:00
MONTORNES
CF MONTORNES FUTBOL 7 BENJAMÍ 2 - 7
Liga 2 10/11/2018  11:45
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ PLA DE L'AVELLÀ 12 - 4
Liga 2 10/11/2018  11:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL BENJAMÍ CV AMETLLA 12 - 4
Liga 2 10/11/2018  10:30
CAMP D FUTBOL PONENT (GRANOLLERS)
CF PONENT FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B 2 - 5
Liga 3 09/11/2018  18:15
ESCOLA SALESIANS BOSCO
SALESIANS BOSCO ROCAFORT BÀSQUET BENJAMÍ 38 - 24
Liga 4 04/11/2018  9:00
PAVELLÓ ALELLA
HUMMEL ALELLA FS A FUTBOL SALA INFANTIL 3 - 3
Liga 7 03/11/2018  9:00
PAVELLÓ TERESA MARIA ROCA, MATARÓ
FUTSAL MATARO CED FUTBOL SALA INFANTIL 3 - 8
Liga 6 27/10/2018  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL DOSRIUS MARESME CLUB A 5 - 3
Liga 2 27/10/2018  13:30
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
BÀSQUET BENJAMÍ ESCOLA LAVINIA 38 - 33
Liga 1 27/10/2018  13:00
ESCOLA SANT FELIU, CABRERA DE MAR
SANT FELIU FUTBOL SALA ALEVÍ B 8 - 8
Liga 1 27/10/2018  12:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA PRE-BENJAMI HAMELIN/LAIE A 7 - 9
Liga 1 27/10/2018  10:30
PAVELLÓ ARENYS DE MAR
CV ARENYS VOLEIBOL INFANTIL 4 - 12
Liga 1 27/10/2018  09:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A SANTA MARIA DEL PI 7 - 9
Liga 1 27/10/2018  09:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
EL PILAR VOLEIBOL BENJAMÍ 8 - 8
Liga 3 06/10/2018  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL CARDEDEU FS C 4 - 3

Comparteix a:
  • google+