Liga
19
|
8/3/2020
17:30
Municipal Les Comes
|
JUVENIL A
|
CF Base Marc Bartra
|
2 - 0
|
Liga
18
|
8/3/2020
15:30
LES COMES IGUALADA
|
CADET D
|
VILANOVA I LA GELTRU CF. D
|
1 - 1
|
Liga
19
|
8/3/2020
13:15
Municipal Les Comes
|
INFANTIL B
|
CF Blanca Subur
|
2 - 1
|
Liga
19
|
8/3/2020
12:00
Les Comes
|
BENJAMÍ F
|
FUNDACIÓ UE CORNELLÀ, K
|
5 - 4
|
Liga
19
|
8/3/2020
11:00
Les Franqueses del Vallès
|
Llerona
|
ALEVÍ A FEMENÍ
|
1 - 0
|
Liga
20
|
8/3/2020
11:00
MPAL. BARRI CENTRE (SANT JOAN DESPÍ)
|
UE SANT JOAN DESPÍ
|
ALEVÍ A
|
1 - 10
|
Liga
19
|
8/3/2020
10:00
Les Comes
|
BENJAMI C
|
Sporting Gava
|
5 - 2
|
Liga
19
|
8/3/2020
10:00
Mpal. Can Jofresa
|
UFB Jabac Terrassa "C"
|
BENJAMÍ B
|
5 - 0
|
Liga
18
|
7/3/2020
19:45
Vilanova del Camí
|
Anoia
|
CADET JUVENIL FEM B
|
0 - 3
|
Liga
18
|
7/3/2020
19:00
Palleja
|
Palleja
|
JUVENIL C
|
3 - 3
|
Liga
19
|
7/3/2020
13:30
Igualada
|
CADETE C
|
Can Vidalet
|
2 - 0
|
Liga
20
|
7/3/2020
13.30
ESTADI CEM LES COMES
|
INFANTIL A
|
CE FIF LLEIDA A
|
2 - 1
|
Liga
18
|
7/3/2020
12:15
Les Comes Igualada
|
INFANTIL FEMENÍ B
|
Masquefa
|
6 - 0
|
Liga
18
|
7/3/2020
12:15
Les Comes Igualada
|
ALEVÍ B FEMENÍ
|
Marianao Poblet
|
18 - 0
|
Liga
19
|
7/3/2020
12:00
ST. MARGARIDA MONTBUI
|
SANT MAURO A
|
CADET B
|
2 - 2
|
Liga
20
|
7/3/2020
11:30
Les Comes Igualada
|
CADET JUVENIL FEM A
|
Sant Gabriel
|
2 - 3
|
Liga
19
|
7/3/2020
11:00
Sant Joan Despí
|
Levante Las Planas
|
INFANTIL FEMENÍ A
|
2 - 1
|
Liga
18
|
7/3/2020
09:15
Les Comes
|
PREBENJAMÍ A
|
C.E. ANOIA
|
3 - 0
|
Liga
19
|
1/3/2020
16:00
Sant Joan Despí
|
Levante Las Planas
|
CADET JUVENIL FEM A
|
1 - 2
|
Liga
18
|
1/3/2020
16:00
IGUALADA
|
CADET B
|
CASTELLDEFELS C
|
1 - 5
|
Liga
19
|
1/3/2020
12:30
Les Comes Igualada
|
1R EQUIP FEMENÍ
|
Toppfotball Mallorca
|
17 - 0
|
Liga
19
|
1/3/2020
11:40
Cerdanyola
|
Cerdanyola
|
BENJAMÍN A
|
2 - 2
|
Liga
18
|
1/3/2020
11:00
Les Comes Igualada
|
ALEVÍ A FEMENÍ
|
Levante Las Planas
|
2 - 1
|
Liga
18
|
1/3/2020
10:30
Mpal. Can Titó
|
ANOIA CE, B
|
BENJAMÍ F
|
10 - 1
|
Liga
17
|
1/3/2020
10:00
Òdena
|
Òdena
|
INFANTIL FEMENÍ B
|
1 - 3
|
Liga
18
|
29/2/2020
20:00
Santfeliuen
|
Santfeliuen
|
CADETE C
|
3 - 4
|
Liga
17
|
29/2/2020
20:00
Igualada
|
JUVENIL C
|
Sant Vicenc Horts
|
8 - 3
|
Liga
17
|
29/2/2020
20:00
Les Comes Igualada
|
CADET JUVENIL FEM B
|
Òdena
|
10 - 0
|
Liga
17
|
29/2/2020
19:15
Odena
|
Odena
|
JUVENIL B
|
3 - 3
|
Liga
18
|
29/2/2020
16:30
Municipal Can Torelló
|
Escola Futbol Gavà
|
JUVENIL A
|
2 - 0
|
Liga
18
|
29/2/2020
15:00
Municipal de Vilafranca del Penedès
|
Fundació Atletic Vilafranca
|
INFANTIL B
|
3 - 0
|
Liga
18
|
29/2/2020
13:30
Mpal. Les Comes (B)
|
BENJAMÍ B
|
CE Sabadell FC "B"
|
1 - 5
|
Liga
18
|
29/2/2020
13:15
Les Comes Igualada
|
INFANTIL FEMENÍ A
|
Viladecans
|
1 - 1
|
Liga
18
|
29/2/2020
12:45
Sant Andreu B
|
Sant Andreu de la Barca
|
BENJAMI C
|
1 - 4
|
Liga
17
|
29/2/2020
12:15
Cornellà de Llobregat
|
Fontsanta Fatjó
|
ALEVÍ B FEMENÍ
|
0 - 6
|
Liga
17
|
29/2/2020
12:00
MPAL SANTA MARGARIDA DE MONTBUI
|
SAN MAURO
|
INFANTIL D
|
2 - 1
|
Liga
17
|
29/2/2020
11:40
Cubelles
|
C.F. CUBELLES
|
PREBENJAMÍ A
|
2 - 5
|
Liga
19
|
29/2/2020
10:00
LES COMES (IGUALADA)
|
ALEVÍ A
|
UE SANT ANDREU
|
5 - 3
|
Liga
17
|
29/2/2020
09:30
MPAL. DE SANTA COLOMA DE QUERALT
|
SANTA COLOMA DE QUERALT U.E. A
|
CADET D
|
1 - 4
|
Liga
19
|
28/2/2020
15.15
MPAL. LA BÓBILA
|
FC CERDANYOLA VALLES A
|
INFANTIL A
|
0 - 3
|
Liga
17
|
19/2/2020
19:00
Les Comes Igualada
|
INFANTIL FEMENÍ A
|
Sant Gabriel
|
1 - 2
|
Liga
17
|
16/2/2020
16:15
Tarragona
|
Tecnifutbol Tarragona
|
ALEVÍ A FEMENÍ
|
2 - 6
|
Liga
16
|
16/2/2020
15:30
LES COMES IGUALADA
|
CADET D
|
GELIDA C.F.A.
|
4 - 6
|
Liga
17
|
16/2/2020
15:15
Municipal de Sant Just Desvern
|
FC Atletic Sant Just
|
INFANTIL B
|
1 - 1
|
Liga
17
|
16/2/2020
14:45
ST. JOAN D'ESPI
|
ST. JOAN D'ESPI
|
CADET B
|
3 - 3
|
Liga
17
|
16/2/2020
13:15
Gimnàstic Parc
|
Gimnàstic Manresa "D"
|
BENJAMÍ B
|
4 - 3
|
Liga
17
|
16/2/2020
13:15
SANT JUST DESVERN
|
ATLETIC SANT JUST
|
BENJAMÍ E
|
1 - 3
|
Liga
16
|
16/2/2020
12:30
Les Comes Igualada
|
INFANTIL FEMENÍ B
|
La Torre Claramunt
|
9 - 0
|
Liga
16
|
16/2/2020
12:00
Torrelles
|
Torrelles
|
JUVENIL C
|
3 - 6
|
Liga
17
|
16/2/2020
12:00
Les Comes
|
BENJAMÍ F
|
SANT VICENÇ DELS HORTS AF, A
|
1 - 1
|
Liga
16
|
16/2/2020
11:30
LES COMES
|
INFANTIL D
|
CALAF
|
4 - 1
|
Liga
18
|
16/2/2020
10:30
Igualada
|
BENJAMÍN A
|
Ef. Gavà
|
2 - 1
|
Amistoso
0
|
16/2/2020
10:15
Santa Margarida de Montbui
|
San Mauro
|
ALEVÍ B FEMENÍ
|
5 - 1
|
Liga
16
|
16/2/2020
10.00
CAN TITÓ
|
ANOIA "B"
|
PREBENJAMÍ B
|
3 - 0
|
Liga
16
|
16/2/2020
09:00
LES COMES
|
PREBENJAMÍ A
|
A.E. PIERA
|
19 - 0
|
Liga
16
|
15/2/2020
20:00
Les Comes
|
JUVENIL B
|
San Mauro
|
3 - 1
|
Liga
17
|
15/2/2020
20:00
Estadi Parc del Garraf
|
CF Vilanova Geltru
|
JUVENIL A
|
2 - 1
|
Liga
16
|
15/2/2020
16:20
Calafell
|
Calafell
|
CADET JUVENIL FEM B
|
0 - 3
|
Liga
17
|
15/2/2020
13:30
Igualada
|
CADETE C
|
Pa. Blaugrana
|
6 - 1
|
Liga
18
|
15/2/2020
13:15
Les Comes Igualada
|
CADET JUVENIL FEM A
|
Santa Susanna
|
7 - 2
|
Liga
17
|
15/2/2020
12:30
Les Comes
|
BENJAMI C
|
CE Ribes
|
12 - 1
|
Liga
17
|
15/2/2020
12:00
SANT CUGAT DEL VALLÈS
|
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT
|
ALEVÍ B
|
5 - 1
|
Liga
16
|
15/2/2020
11:00
Camp de Futbol Municipal de Calaf
|
Unió Esportiva Calaf
|
BENJAMÍ H
|
1 - 4
|
Liga
18
|
15/2/2020
11.15
ESTADI CEM LES COMES
|
INFANTIL A
|
UE BORDETA DE LLEIDA
|
2 - 0
|
Liga
18
|
15/2/2020
10:30
CAMP FUTBOL ZEM CAN TORELLÓ
|
E.F. GAVÀ
|
ALEVÍ A
|
1 - 4
|
Liga
17
|
11/2/2020
19:15
Barcelona
|
F.C Barcelona
|
BENJAMÍN A
|
13 - 0
|
Liga
16
|
9/2/2020
16:00
Piera
|
Piera
|
CADETE C
|
1 - 0
|
Liga
15
|
9/2/2020
16:00
Molins de Rei
|
Molins de Rei
|
JUVENIL C
|
11 - 0
|
Liga
15
|
9/2/2020
16:00
LES COMES IGUALADA
|
CADET D
|
PENEDES-ESPIRALL B
|
6 - 0
|
Liga
16
|
9/2/2020
13:15
IGUALADA
|
CADET B
|
RIBES A
|
1 - 1
|
Liga
18
|
9/2/2020
12:00
Sant Pere Pescador
|
Sant Pere Pescador
|
1R EQUIP FEMENÍ
|
2 - 4
|
Liga
15
|
9/2/2020
11:45
Cornellà de Llobregat
|
Fontsanta Fatjó
|
CADET JUVENIL FEM B
|
0 - 6
|
Liga
16
|
9/2/2020
11:30
Les Comes Igualada
|
ALEVÍ A FEMENÍ
|
Fontsanta Fatjó
|
2 - 5
|
Liga
16
|
9/2/2020
11:30
Municipal Les Comes
|
INFANTIL B
|
CF Base Marc Bartra
|
1 - 3
|
Liga
16
|
9/2/2020
10:00
IGUALADA
|
ALEVÍ B
|
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU
|
3 - 0
|
Liga
15
|
9/2/2020
10:00
LES COMES
|
PREBENJAMÍ A
|
F.C. LES CABANYES
|
6 - 1
|
Liga
16
|
9/2/2020
10:00
IGUALADA
|
BENJAMÍ E
|
SANT JOAN DESPI
|
0 - 10
|
Liga
15
|
8/2/2020
9:30
Camp de Futbol Mpal de Sant Pau d'Ordal
|
Subirats Unió Esportiva
|
BENJAMÍ H
|
4 - 4
|
Liga
15
|
8/2/2020
20:00
Les Comes
|
JUVENIL B
|
Masquefa
|
1 - 4
|
Liga
17
|
8/2/2020
15:15
LA TEIXONERA (BARCELONA)
|
DAMM C.F.
|
ALEVÍ A
|
5 - 2
|
Liga
15
|
8/2/2020
13:30
Sant Cugat del Vallès
|
Sant Cugat
|
ALEVÍ B FEMENÍ
|
0 - 4
|
Liga
17
|
8/2/2020
13:00
Les Comes Igualada
|
CADET JUVENIL FEM A
|
Penya Blanc-i-Blava La Roca
|
2 - 1
|
Liga
16
|
8/2/2020
13:00
CE Europa
|
CE Europa
|
BENJAMI C
|
1 - 3
|
Liga
16
|
8/2/2020
12:15
Municipal Les Comes (camp B)
|
BENJAMÍ B
|
Cerdanyola Vallès "B"
|
5 - 3
|
Liga
15
|
8/2/2020
11:30
Santa Margarida i els Monjos
|
Mas Catarro
|
INFANTIL FEMENÍ B
|
2 - 0
|
Liga
16
|
8/2/2020
11:30
Mpal. St Esteve Sesrovires
|
ST ESTEVE SESROVIRES, FC, A
|
BENJAMÍ F
|
1 - 5
|
Liga
16
|
8/2/2020
11:00
Tarragona
|
Tecnifutbol Tarragona
|
INFANTIL FEMENÍ A
|
5 - 1
|
Liga
16
|
8/2/2020
11:00
Municipal Les Comes
|
JUVENIL A
|
UE Sitges
|
1 - 2
|
Liga
17
|
8/2/2020
10.45
CAMP DE FUTBOL MPAL. OLÍMPIA
|
CE SABADELL FC A
|
INFANTIL A
|
1 - 3
|
Liga
15
|
8/2/2020
10.30
HOSTALETS DE PIEROLA
|
HOSTALETS DE PIEROLA "A"
|
PREBENJAMÍ B
|
1 - 12
|
Liga
15
|
8/2/2020
09:15
LES COMES
|
INFANTIL D
|
ODENA
|
0 - 3
|
Liga
14
|
2/2/2020
9:30
Municipal Les Comes
|
BENJAMÍ H
|
Unión Deportiva San Mauro
|
6 - 1
|
Liga
15
|
2/2/2020
18:15
Cornella
|
Cornella
|
CADETE C
|
4 - 3
|
Liga
16
|
2/2/2020
16:00
ESTADI CEM LES COMES
|
CADET A
|
RUBI, U.E.,A
|
6 - 1
|
Liga
16
|
2/2/2020
16:00
Sabadell
|
Mercantil
|
CADET JUVENIL FEM A
|
4 - 2
|
Liga
15
|
2/2/2020
13:30
Municipal Les Comes
|
INFANTIL B
|
AF Sant Vicenç dels Horts 2004
|
3 - 5
|
Liga
15
|
2/2/2020
12:30
IGUALADA
|
BENJAMÍ E
|
SPORTING GAVA
|
10 - 5
|
Liga
14
|
2/2/2020
12:15
EST. MPAL. STA MARGARIDA I ELS MONJOS
|
MAS CATARRO
|
PREBENJAMÍ A
|
0 - 5
|
Liga
17
|
2/2/2020
12:00
Palma de Mallorca
|
Baleares
|
1R EQUIP FEMENÍ
|
2 - 2
|
Liga
14
|
2/2/2020
11:30
Igualada
|
INFANTIL FEMENÍ B
|
Atlètic Valls
|
5 - 0
|
Liga
14
|
2/2/2020
11:00
Les Comes Igualada
|
ALEVÍ B FEMENÍ
|
Barberà del Vallès
|
23 - 0
|
Liga
14
|
2/2/2020
10:30
MUNICIPAL DE LES GARRIGUES, CALAF
|
CALAF, U.D.A
|
CADET D
|
4 - 0
|
Liga
15
|
2/2/2020
10:30
Sabadell
|
Sabadell
|
INFANTIL FEMENÍ A
|
2 - 3
|
Liga
16
|
2/2/2020
10:00
Igualada
|
BENJAMÍN A
|
Santfeliuenc
|
4 - 3
|
Liga
15
|
2/2/2020
10:00
IGUALADA
|
ALEVÍ B
|
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
|
2 - 2
|
Liga
14
|
1/2/2020
9.15
LES COMES
|
PREBENJAMÍ B
|
MAS CATARRO "B"
|
6 - 1
|
Liga
14
|
1/2/2020
20:00
Igualada
|
JUVENIL C
|
Olesa
|
2 - 7
|
Liga
14
|
1/2/2020
18:15
Les Comes Igualada
|
CADET JUVENIL FEM B
|
Mon Femení Sant Adrià
|
1 - 0
|
Liga
15
|
1/2/2020
15:15
IGUALADA
|
CADET B
|
MAS CATARRO
|
6 - 0
|
Liga
14
|
1/2/2020
13:30
Vilanova del Camí
|
Anoia
|
JUVENIL B
|
0 - 5
|
Liga
16
|
1/2/2020
13.30
ESTADI CEM LES COMES
|
INFANTIL A
|
CA NATACIO TERRASSA A
|
3 - 2
|
Liga
15
|
1/2/2020
12:00
Les Comes Igualada
|
ALEVÍ A FEMENÍ
|
Mon Femení Terrassa
|
0 - 3
|
Liga
15
|
1/2/2020
12:00
CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX
|
ALEVÍ D
|
RIBES, C.D.,A
|
11 - 0
|
Liga
15
|
1/2/2020
11:30
Municipal Les Comes
|
JUVENIL A
|
FC Santboià
|
3 - 0
|
Liga
15
|
1/2/2020
10:30
Municipal Les Comes (camp B)
|
BENJAMÍ B
|
St.Quirze del Vallès "A"
|
2 - 4
|
Liga
15
|
1/2/2020
10:30
Mpal. Falguera
|
Pª REC SANT FELIU LLOBREGAT, A
|
BENJAMÍ F
|
2 - 0
|
Liga
15
|
1/2/2020
10:15
El Prat de Llobregat
|
Terlenka Barcelonista A
|
BENJAMI C
|
2 - 4
|
Liga
16
|
1/2/2020
10:00
LES COMES (IGUALADA)
|
ALEVÍ A
|
TERLENKA BARCELONISTA
|
7 - 0
|
Liga
15
|
1/2/2020
-
--
|
ALEVÍ F
|
FE ATLETIC VILAFRANCA
|
15 - 0
|
Liga
13
|
26/1/2020
15:30
LES COMES IGUALADA
|
CADET D
|
ANOIA C.E. B
|
1 - 1
|
Liga
15
|
26/1/2020
13:45
Igualada
|
BENJAMÍN A
|
Joanenc
|
2 - 1
|
Liga
14
|
26/1/2020
13:00
HOSPITALET
|
HOSPITALET CENTRE ESPORTS, D
|
BENJAMÍ E
|
3 - 1
|
Liga
16
|
26/1/2020
12:30
Igualada
|
1R EQUIP FEMENÍ
|
Pardinyes
|
1 - 3
|
Liga
15
|
26/1/2020
12:15
LES COMES (IGUALADA)
|
ALEVÍ A
|
FUND. ESPORTIVA CORNELLÀ
|
0 - 2
|
Liga
14
|
26/1/2020
12:00
SITGES
|
BLANCA SUBUR A
|
CADET B
|
6 - 3
|
Liga
14
|
26/1/2020
12:00
Igualada
|
INFANTIL FEMENÍ A
|
Martorell
|
6 - 1
|
Liga
14
|
26/1/2020
10:30
Les Comes
|
BENJAMÍ F
|
INCRESA ATLETICO CF, A
|
6 - 0
|
Liga
14
|
26/1/2020
10:00
MANRESA
|
MANRESA, C.E.,B
|
ALEVÍ B
|
6 - 4
|
Liga
13
|
26/1/2020
10:00
Igualada
|
CADET JUVENIL FEM B
|
Levante Las Planas
|
4 - 0
|
Liga
14
|
26/1/2020
10:00
Viladecans
|
Viladecans
|
ALEVÍ A FEMENÍ
|
2 - 4
|
Liga
13
|
26/1/2020
10:00
LES COMES
|
PREBENJAMÍ A
|
P. Jove Les Roquetes
|
8 - 0
|
Liga
13
|
26/1/2020
09:00
LES COMES
|
INFANTIL D
|
LA LOBLA CLARAMUNT
|
5 - 0
|
Liga
14
|
26/1/2020
-
--
|
CASTELLDEFELS UE
|
ALEVÍ F
|
4 - 1
|
Liga
13
|
25/1/2020
20:00
Les Comes
|
JUVENIL B
|
Base Vilanova i la Geltrú
|
4 - 1
|
Liga
14
|
25/1/2020
19:00
Municipal de Santa Margarida
|
UD San Mauro
|
JUVENIL A
|
1 - 0
|
Liga
13
|
25/1/2020
18:15
ABRERA
|
ABRERA
|
JUVENIL C
|
1 - 1
|
Liga
14
|
25/1/2020
13:30
ESTADI MPAL. LA SORT
|
ODENA, C.E.,A
|
ALEVÍ D
|
0 - 9
|
Liga
15
|
25/1/2020
13.15
ESTADI CEM LES COMES
|
INFANTIL A
|
CF MOLLERUSSA A
|
6 - 1
|
Liga
13
|
25/1/2020
12:30
Sant Cugat del Vallès
|
Junior
|
ALEVÍ B FEMENÍ
|
2 - 2
|
Liga
13
|
25/1/2020
12:15
Municipal Aiguadolç
|
Unió Esportiva Sitges
|
BENJAMÍ H
|
0 - 6
|
Liga
13
|
25/1/2020
12:15
Les Comes
|
BENJAMÍ G
|
VILANOVA GELTRU C.F., G
|
2 - 9
|
Liga
14
|
25/1/2020
12:15
Les Comes
|
BENJAMI C
|
Blanca Subur A
|
2 - 1
|
Liga
14
|
25/1/2020
12:00
Municipal La Triola
|
UE Sant Sadurni
|
INFANTIL B
|
3 - 3
|
Liga
15
|
25/1/2020
11:00
Igualada
|
CADET JUVENIL FEM A
|
Espanyol
|
0 - 2
|
Liga
13
|
25/1/2020
11.30
STA COLOMA
|
SANTA COLOMA QUERALT "A"
|
PREBENJAMÍ B
|
3 - 3
|
Liga
14
|
25/1/2020
10:00
Camp futbol Mpal. Polinyà
|
Polinya, At., "A"
|
BENJAMÍ B
|
3 - 0
|
Liga
13
|
25/1/2020
10:00
El Morell
|
Morell
|
INFANTIL FEMENÍ B
|
1 - 4
|
Liga
14
|
25/1/2020
09:00
Igualada
|
CADETE C
|
Gava
|
4 - 1
|
Liga
13
|
19/1/2020
17:00
Municipal Les Comes
|
JUVENIL A
|
CF Cubelles
|
3 - 1
|
Liga
12
|
19/1/2020
16:00
MPAL PIERA
|
PIERA
|
INFANTIL D
|
1 - 5
|
Liga
14
|
19/1/2020
13:30
CAMP DE FUTBOL CAN JOFRESA (TERRASSA)
|
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA
|
ALEVÍ A
|
1 - 3
|
Liga
13
|
19/1/2020
13:30
Municipal Les Comes
|
INFANTIL B
|
UD San Mauro
|
1 - 2
|
Liga
12
|
19/1/2020
13:00
Igualada (Les Comes)
|
ATENEU IGUALADÍ S.E.F. A
|
CADET D
|
2 - 3
|
Liga
14
|
19/1/2020
13.00
Cornellà
|
UE. Cornellà
|
BENJAMÍN A
|
6 - 1
|
Liga
13
|
19/1/2020
12:00
Ciutat Esportiva Joan Gamper
|
F.C. BARCELONA
|
BENJAMI C
|
7 - 0
|
Liga
12
|
19/1/2020
11:30
Igualada
|
JUVENIL C
|
Agora Masia Bach
|
3 - 2
|
Liga
12
|
19/1/2020
10:45
Estadi Zem Vilafranca
|
FUNDACIO ATLETIC VILAFRANCA
|
PREBENJAMÍ A
|
2 - 1
|
Liga
13
|
19/1/2020
10:00
CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX
|
ALEVÍ D
|
ATLETIC SANT JUST . F. C. ,D
|
4 - 2
|
Liga
12
|
19/1/2020
09.15
LES COMES
|
PREBENJAMÍ B
|
MASQUEFA "A"
|
1 - 3
|
Liga
12
|
18/1/2020
16:15
Santa Margarida i els Monjos
|
Mas Catarro
|
JUVENIL B
|
1 - 2
|
Liga
13
|
18/1/2020
13:15
IGUALADA
|
ALEVÍ B
|
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA
|
1 - 2
|
Liga
13
|
18/1/2020
13:00
Municipal Les Comes (camp b)
|
BENJAMÍ B
|
Juventud 25 Septiembre "A"
|
3 - 2
|
Liga
13
|
18/1/2020
11:15
IGUALADA
|
CADET B
|
MARTORELL B
|
2 - 2
|
Liga
14
|
18/1/2020
11.15
ZEM ST. JOAN VILATORRADA
|
FC JOANENC A
|
INFANTIL A
|
1 - 6
|
Liga
13
|
18/1/2020
10:30
Torrent De Llops
|
MARTORELL AE, B
|
BENJAMÍ F
|
6 - 1
|
Liga
13
|
18/1/2020
10:00
Martorell
|
Martorell
|
CADETE C
|
3 - 1
|
Liga
13
|
18/1/2020
-
--
|
ALEVÍ F
|
FONTSANTA FATJÓ
|
2 - 6
|
Liga
12
|
12/1/2020
9:30
Les Comes, Igualada
|
BENJAMI C
|
Atletic Sant Just
|
2 - 1
|
Liga
11
|
12/1/2020
9:30
Les Comes
|
BENJAMÍ G
|
PIERA, A.E.,B
|
1 - 5
|
Liga
11
|
12/1/2020
16:15
LES COMES
|
INFANTIL D
|
FATIMA
|
4 - 1
|
Liga
12
|
12/1/2020
11:15
Les Comes
|
BENJAMÍ F
|
FC BARCELONA, E
|
2 - 2
|
Liga
11
|
12/1/2020
11:00
Estadi Les Comes
|
PREBENJAMÍ A
|
BASE OLERDOLA
|
8 - 1
|
Liga
11
|
12/1/2020
10.15
JOSEP PONS I VENTURA
|
CUBELLES "B"
|
PREBENJAMÍ B
|
4 - 2
|
Liga
12
|
12/1/2020
-
--
|
FC BARCELONA
|
ALEVÍ F
|
3 - 3
|
Liga
11
|
11/1/2020
20:00
Les Comes
|
JUVENIL B
|
Ateneu Igualadí
|
8 - 0
|
Liga
12
|
11/1/2020
17:30
Municipal Bosc de Plaça
|
CD Ribes
|
JUVENIL A
|
5 - 0
|
Liga
12
|
11/1/2020
13:45
Mpal Les Comes
|
INFANTIL C
|
Fontsanta Fatjó
|
2 - 0
|
Liga
12
|
11/1/2020
13:00
Nou Municipal de Cornellà
|
FUE Cornellà
|
INFANTIL B
|
2 - 2
|
Liga
12
|
11/1/2020
13:00
Sant Jaume dels Domenys
|
BASE MARC BARTRA A
|
CADET B
|
0 - 0
|
Liga
13
|
11/1/2020
13.30
Igualada
|
INFANTIL A
|
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906
|
2 - 1
|
Liga
12
|
11/1/2020
11:45
CAMP DE FUTBOL ZEM CAN TORELLÓ
|
ESCOLA F. GAVA, C.,H
|
ALEVÍ D
|
2 - 4
|
Liga
12
|
11/1/2020
11:30
MANRESA
|
JOANENC, F.C.,A
|
ALEVÍ B
|
4 - 1
|
Liga
12
|
11/1/2020
10:45
Camp futbol Junior (Sant Cugat)
|
FC Junior A
|
BENJAMÍ B
|
2 - 3
|
Liga
11
|
11/1/2020
10:00
Odena
|
CE Odena
|
ALEVÍ H
|
3 - 2
|
Liga
11
|
22/12/2019
9:45
CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX
|
ALEVÍ D
|
ANOIA , C.E.,A
|
10 - 1
|
Liga
11
|
22/12/2019
13:00
Municipal Les Comes (camp bB)
|
BENJAMÍ B
|
Fundació Terrasa FC 1906 "A"
|
3 - 5
|
Liga
10
|
22/12/2019
12:00
Camp de Futbol Municipal Josep Pons
|
Cubelles Club de Futbol
|
BENJAMÍ H
|
1 - 5
|
Liga
11
|
22/12/2019
11:30
IGUALADA
|
ALEVÍ B
|
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,D
|
2 - 3
|
Liga
10
|
22/12/2019
10:00
SANTA MARGARIDA DE MOMTBUI
|
U.D. SAN MAURO
|
PREBENJAMÍ A
|
0 - 6
|
Liga
10
|
22/12/2019
09.25
LES COMES
|
PREBENJAMÍ B
|
SAN MAURO "B"
|
5 - 0
|
Liga
11
|
22/12/2019
-
--
|
ALEVÍ F
|
CORBERA CF
|
4 - 3
|
Liga
10
|
21/12/2019
9:15
Les Comes
|
BENJAMÍ G
|
HOSTALETS DE PIEROLA, C.F., A
|
0 - 2
|
Liga
10
|
21/12/2019
12:45
Sant Pau D'Ordal
|
Subirats
|
JUVENIL B
|
0 - 2
|
Liga
12
|
21/12/2019
11.30
GIMNASTIC PARC
|
CLUB GIMNASTIC MANRESA
|
INFANTIL A
|
2 - 3
|
Liga
11
|
21/12/2019
10:15
Vallirana
|
Pª BLAUGRANA VALLIRANA, B
|
BENJAMÍ F
|
0 - 13
|
Liga
9
|
15/12/2019
9:45
Municipal Les Comes
|
BENJAMÍ H
|
Capellades Club de Futbol
|
9 - 1
|
Liga
10
|
15/12/2019
13:15
Les Comes
|
BENJAMÍ F
|
ABRERA AE, A
|
3 - 2
|
Liga
9
|
15/12/2019
12:30
ZEM DE VILAFRANCA
|
VILAFRANCA
|
INFANTIL D
|
1 - 5
|
Liga
10
|
15/12/2019
11:15
Mpal Les Comes
|
INFANTIL C
|
Corbera CF
|
4 - 3
|
Liga
10
|
15/12/2019
10:00
CEM Sant Oleguer
|
Escola Sabadell "A"
|
BENJAMÍ B
|
4 - 4
|
Liga
9
|
15/12/2019
09:45
LES COMES
|
PREBENJAMÍ A
|
U.E. SANT SADURNI
|
4 - 1
|
Liga
10
|
15/12/2019
-
--
|
CORNELLA
|
ALEVÍ F
|
4 - 6
|
Liga
9
|
14/12/2019
20:00
Les Comes
|
JUVENIL B
|
Santa Coloma de Queralt
|
0 - 2
|
Liga
10
|
14/12/2019
13:15
CAMP DE FUTBOL MPAL. D'AIGUADOLÇ
|
SITGES, U.E.,A
|
ALEVÍ D
|
2 - 7
|
Liga
11
|
14/12/2019
11.30
ESTADI CEM LES COMES
|
INFANTIL A
|
CF VIC RIUPRIMER REFO B
|
3 - 0
|
Liga
10
|
14/12/2019
10:30
CASTELLAR DEL VALLÈS
|
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
|
ALEVÍ B
|
4 - 6
|
Liga
9
|
14/12/2019
10:20
Josep Pons i Ventura
|
CUBELLES, C.F.,F
|
BENJAMÍ G
|
1 - 0
|
Liga
9
|
14/12/2019
10.30
LES CABANYES
|
LES CABANYES "B"
|
PREBENJAMÍ B
|
1 - 6
|
Liga
8
|
1/12/2019
9:15
Les Comes
|
BENJAMÍ G
|
CAPELLADES, C.F.,A
|
4 - 8
|
Liga
10
|
1/12/2019
12.00
CAMP FUTBOL CLUB MERCANTIL
|
CE MERCANTIL B
|
INFANTIL A
|
0 - 0
|
Liga
9
|
1/12/2019
11:00
CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX
|
ALEVÍ D
|
CUBELLES, C.F.,A
|
4 - 4
|
Liga
9
|
1/12/2019
11:00
IGUALADA
|
ALEVÍ B
|
BERGA, C.E.,A
|
1 - 5
|
Liga
9
|
1/12/2019
10:30
Mpal Sant Just Desvern
|
Atletic Sant Just FC
|
INFANTIL C
|
0 - 0
|
Liga
9
|
1/12/2019
10:30
Can Salvi
|
SANT ANDREU DE LA BARCA, B
|
BENJAMÍ F
|
0 - 1
|
Liga
8
|
1/12/2019
09:15
LES COMES
|
INFANTIL D
|
ANOIA
|
2 - 1
|
Liga
8
|
1/12/2019
09.15
LES COMES
|
PREBENJAMÍ B
|
ATLÈTIC VILAFRANCA "B"
|
5 - 3
|
Liga
8
|
30/11/2019
12:30
VILANOVA I LA GELTRU
|
C.F. VILANOVA I LA GELTRU
|
PREBENJAMÍ A
|
2 - 3
|
Liga
8
|
30/11/2019
12:00
Sant Quintí de Mediona
|
Quintinenc
|
JUVENIL B
|
1 - 5
|
Liga
9
|
30/11/2019
10:45
Municipal Les Comes (camp B)
|
BENJAMÍ B
|
Sant Cugat "C"
|
1 - 4
|
Liga
8
|
30/11/2019
10:00
Camp de futbol Municipal de Sant Llorenç
|
Hortonenc
|
BENJAMÍ H
|
5 - 3
|
Liga
9
|
30/11/2019
-
--
|
ALEVÍ F
|
CUBELLES CF
|
1 - 7
|
Liga
8
|
24/11/2019
13:45
ZEM del Congost
|
CE Manresa "B"
|
BENJAMÍ B
|
5 - 2
|
Liga
8
|
24/11/2019
13:15
Les Comes
|
BENJAMÍ F
|
PALLEJÀ CF, A
|
1 - 6
|
Liga
8
|
24/11/2019
11:30
Mpal Les Comes
|
INFANTIL C
|
Sant Joan d'Espi UE
|
6 - 1
|
Liga
7
|
24/11/2019
11:00
Pas Blau
|
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
|
BENJAMÍ G
|
1 - 10
|
Liga
8
|
24/11/2019
10:30
SABADELL
|
SABADELL F.C., C.E.,B
|
ALEVÍ B
|
5 - 2
|
Liga
7
|
24/11/2019
10:00
LES COMES
|
PREBENJAMÍ A
|
U.E. SITGES
|
0 - 2
|
Liga
7
|
24/11/2019
09:00
CEM PARC DEL GARRAF
|
VILANOVA GELTRU
|
INFANTIL D
|
5 - 2
|
Liga
8
|
23/11/2019
9:45
CAMP DE FUTBOL MPAL. DE SANT PERE DE RIU
|
RIUDEBITLLES, C.D.,A
|
ALEVÍ D
|
2 - 8
|
Liga
7
|
23/11/2019
20:00
Les Comes
|
JUVENIL B
|
La Pobla de Claramunt
|
4 - 0
|
Liga
8
|
23/11/2019
13:30
--
|
SANT ILDEFONS UE
|
ALEVÍ F
|
2 - 5
|
Liga
9
|
23/11/2019
13.15
ESTADI CEM LES COMES
|
INFANTIL A
|
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA
|
6 - 0
|
Liga
7
|
23/11/2019
12:15
Municipal Les Comes
|
BENJAMÍ H
|
Fundació Atlètic Vilafranca
|
7 - 0
|
Liga
7
|
23/11/2019
11.04
ELS MONJOS
|
MAS CATARRO "C"
|
PREBENJAMÍ B
|
1 - 2
|
Liga
4
|
19/11/2019
18:00
Municipal Les Comes
|
Ateneu Igualadí
|
BENJAMÍ H
|
3 - 6
|
Liga
7
|
17/11/2019
9:15
CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX
|
ALEVÍ D
|
PIERA, A.E.,A
|
5 - 5
|
Liga
6
|
17/11/2019
13:30
LES COMES
|
INFANTIL D
|
BASE OLERDOLA
|
4 - 1
|
Liga
7
|
17/11/2019
12:45
IGUALADA
|
ALEVÍ B
|
NATACIO TERRASSA, C,A
|
7 - 3
|
Liga
7
|
17/11/2019
12:00
Mpal Les Grases
|
Santfeliuenc FC
|
INFANTIL C
|
0 - 2
|
Liga
7
|
17/11/2019
-
--
|
ALEVÍ F
|
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA
|
1 - 4
|
Liga
6
|
16/11/2019
13.30
LES COMES
|
PREBENJAMÍ B
|
CALAF "A"
|
1 - 6
|
Liga
6
|
16/11/2019
12:15
Les Comes
|
BENJAMÍ G
|
FATIMA, F.C.,A
|
10 - 0
|
Liga
8
|
16/11/2019
12.30
ESTADI MPAL. LA DEVESA
|
UE RAPITENCA A
|
INFANTIL A
|
0 - 5
|
Liga
7
|
16/11/2019
10:45
Municipal Les Comes (camp B)
|
BENJAMÍ B
|
Sabadell Nord "A"
|
5 - 1
|
Liga
7
|
16/11/2019
10:30
Josep Raich
|
MOLINS DE REI CF, A
|
BENJAMÍ F
|
3 - 1
|
Liga
6
|
16/11/2019
10:08
EST. MPAL. LA SORT
|
C.E. ODENA
|
PREBENJAMÍ A
|
1 - 9
|
Liga
6
|
16/11/2019
10:00
Municipal La Sort
|
Òdena
|
BENJAMÍ H
|
3 - 11
|
Liga
6
|
10/11/2019
12:00
Les Comes
|
BENJAMÍ F
|
EF OLESA 87, A
|
3 - 2
|
Liga
5
|
10/11/2019
10:30
Municipal Les Comes
|
BENJAMÍ H
|
Pobla de Claramunt
|
4 - 2
|
Liga
6
|
10/11/2019
10:10
RUBÍ
|
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
|
ALEVÍ B
|
3 - 5
|
Liga
5
|
10/11/2019
09:15
LES COMES
|
PREBENJAMÍ A
|
C.F. LA GRANADA
|
5 - 0
|
Liga
6
|
10/11/2019
-
--
|
ALEVÍ F
|
VINYETS MOLI-VELL
|
3 - 0
|
Liga
6
|
9/11/2019
16:00
CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX
|
ALEVÍ D
|
VILANOVA GELTRU C.F.,B
|
7 - 2
|
Liga
5
|
9/11/2019
14:30
Hostalets de Pierola
|
Hostalets de Pierola
|
JUVENIL B
|
2 - 2
|
Liga
6
|
9/11/2019
13:50
Mpal Les Comes
|
INFANTIL C
|
Penya Blaugrana Vallirana
|
3 - 2
|
Liga
7
|
9/11/2019
13.15
ESTADI CEM LES COMES
|
INFANTIL A
|
CF LLEIDA ESP. TERRAFERMA A
|
2 - 0
|
Liga
6
|
9/11/2019
11:15
Camp futbol CNTerrassa
|
Natació Terrassa "A"
|
BENJAMÍ B
|
5 - 5
|
Liga
5
|
9/11/2019
10:02
La Sort
|
ODENA, C.E.,B
|
BENJAMÍ G
|
1 - 3
|
Liga
5
|
9/11/2019
10.45
ANNEX ALUMNES OBRERS
|
VILANOVA "B"
|
PREBENJAMÍ B
|
3 - 2
|
Liga
4
|
3/11/2019
13:15
LES COMES
|
INFANTIL D
|
ATANEU
|
0 - 0
|
Liga
4
|
3/11/2019
12:15
LES COMES
|
PREBENJAMÍ A
|
BASE MARC BARTRA
|
5 - 0
|
Liga
5
|
3/11/2019
11:30
Municipal Les Comes (camp B)
|
BENJAMÍ B
|
Can Rull Romulo Tronchoni "B"
|
5 - 1
|
Liga
5
|
3/11/2019
-
--
|
PB VALLIRANA
|
ALEVÍ F
|
2 - 3
|
Liga
4
|
2/11/2019
20:00
Les Comes
|
JUVENIL B
|
Capellades
|
6 - 1
|
Liga
4
|
2/11/2019
12:15
Les Comes
|
BENJAMÍ G
|
ATANEU IGULADI, S.E.F.,A
|
2 - 6
|
Liga
5
|
2/11/2019
12:10
IGUALADA
|
ALEVÍ B
|
JUNIOR,C.F.,A
|
5 - 12
|
Liga
5
|
2/11/2019
12:00
Camp futbol Cem Tor
|
Martorell AE
|
INFANTIL C
|
1 - 4
|
Liga
5
|
2/11/2019
12:00
ESTADI ZEM DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS
|
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA
|
ALEVÍ D
|
3 - 1
|
Liga
6
|
2/11/2019
11.30
ESTADI CEM LES COMES
|
INFANTIL A
|
UE SANT JOAN DESPI A
|
4 - 0
|
Liga
5
|
2/11/2019
10:30
Les Grases
|
SANTFELIUENC FC, C
|
BENJAMÍ F
|
2 - 12
|
Liga
4
|
2/11/2019
09.00
LA GRANADA
|
LA GRANADA "B"
|
PREBENJAMÍ B
|
1 - 2
|
Liga
4
|
27/10/2019
14:00
Cornellà de Llobregat
|
FUNDACIÓ UE CORNELLÀ, K
|
BENJAMÍ F
|
0 - 5
|
Liga
3
|
27/10/2019
10:00
Municipal Les Comes
|
BENJAMÍ H
|
Vilanova i la Geltrú
|
7 - 2
|
Liga
3
|
27/10/2019
09.30
LES COMES
|
PREBENJAMÍ B
|
RIUDEBITLLES "A"
|
2 - 2
|
Liga
4
|
27/10/2019
-
--
|
ALEVÍ F
|
ALMEDA CD
|
3 - 6
|
Liga
3
|
26/10/2019
9:30
De la torre de Claramunt
|
LA TORRE CLARAMUNT, U.D.,A
|
BENJAMÍ G
|
6 - 3
|
Liga
4
|
26/10/2019
16:30
Mpal Les Comes
|
INFANTIL C
|
EF Olesa 87
|
4 - 0
|
Liga
4
|
26/10/2019
13:30
Municipal Les Comes (camp B)
|
BENJAMÍ B
|
UFB Jabac Terrassa "C"
|
0 - 2
|
Liga
3
|
26/10/2019
12:00
MPAL MASQUEFA
|
MASQUEFA
|
INFANTIL D
|
2 - 1
|
Liga
3
|
26/10/2019
11:30
CANT TITO
|
C.E. ANOIA
|
PREBENJAMÍ A
|
1 - 6
|
Liga
4
|
26/10/2019
11:05
CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX
|
ALEVÍ D
|
BASE OLERDOLA, C.E.,A
|
6 - 3
|
Liga
5
|
26/10/2019
11.30
CAMP FUTBOL MPAL. DE MAGRANERS
|
CE FIF LLEIDA A
|
INFANTIL A
|
0 - 1
|
Liga
4
|
26/10/2019
10:00
MANRESA
|
GIMNASTIC MANRESA, C.,C
|
ALEVÍ B
|
5 - 1
|
Liga
2
|
20/10/2019
9:30
Camp de futbol Municipal de Masquefa
|
Masquefa Futbol Club
|
BENJAMÍ H
|
0 - 10
|
Liga
3
|
20/10/2019
9:15
Les Comes
|
BENJAMÍ F
|
ANOIA CE, B
|
3 - 3
|
Liga
2
|
20/10/2019
12:30
LES COMES
|
PREBENJAMÍ A
|
C.F. CUBELLES
|
3 - 2
|
Liga
2
|
20/10/2019
10:30
LES COMES
|
INFANTIL D
|
SAN MAURO
|
2 - 2
|
Liga
3
|
20/10/2019
10:30
Mpal Olímpia
|
CE Sabadell "B"
|
BENJAMÍ B
|
7 - 0
|
Liga
3
|
20/10/2019
10:00
IGUALADA
|
ALEVÍ B
|
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
|
4 - 2
|
Liga
2
|
19/10/2019
20:00
Les Comes
|
JUVENIL B
|
Odena
|
0 - 2
|
Liga
3
|
19/10/2019
12:15
Mpal la parellada
|
Vinyets Moli Vell CF
|
INFANTIL C
|
1 - 3
|
Liga
3
|
19/10/2019
11:30
CAMP DE FUTBOL MPAL. NOU PINS VENS
|
BLANCA SUBUR, C.F.,B
|
ALEVÍ D
|
2 - 8
|
Liga
2
|
19/10/2019
11:00
Les Comes
|
BENJAMÍ G
|
MASQUEFA, F.C.,A
|
1 - 9
|
Liga
2
|
19/10/2019
11.40
JOSEP PONS I VENTURA
|
CUBELLES "C"
|
PREBENJAMÍ B
|
5 - 1
|
Liga
4
|
19/10/2019
11.00
ESTADI CEM LES COMES
|
INFANTIL A
|
FC CERDANYOLA VALLES A
|
1 - 2
|
Liga
3
|
19/10/2019
-
--
|
EF GAVA
|
ALEVÍ F
|
6 - 2
|
Liga
1
|
13/10/2019
13:00
Municipal Les Comes
|
BENJAMÍ H
|
Unió Esportiva Calaf
|
5 - 4
|
Liga
2
|
13/10/2019
13:00
CAMP DE FUTBOL CEM LES COMES ANNEX
|
ALEVÍ D
|
SANT SADURNI, U.E.,A
|
13 - 1
|
Liga
1
|
13/10/2019
12:00
Santa Margarida de Montbui
|
San Mauro
|
JUVENIL B
|
3 - 6
|
Liga
2
|
13/10/2019
-
--
|
ALEVÍ F
|
SANT ANDREU DE LA BARCA
|
15 - 0
|
Liga
3
|
12/10/2019
14.00
CAMP FUTBOL MPAL. DE LA BORDETA
|
UE BORDETA DE LLEIDA A
|
INFANTIL A
|
0 - 3
|
Liga
2
|
12/10/2019
12:30
Mpal d'Abrera
|
Abrera AE
|
INFANTIL C
|
1 - 3
|
Liga
1
|
12/10/2019
12.50
LES COMES
|
PREBENJAMÍ B
|
ANOIA "B"
|
2 - 1
|
Liga
2
|
12/10/2019
11:15
IGUALADA
|
ALEVÍ B
|
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
|
4 - 1
|
Liga
1
|
12/10/2019
11:00
MPAL LES GARRIGUES
|
CALAF
|
INFANTIL D
|
2 - 3
|
Liga
2
|
12/10/2019
11:00
Municipal Les Comes (camp B)
|
BENJAMÍ B
|
Gimnàstic Manresa "D"
|
3 - 6
|
Liga
1
|
12/10/2019
10:20
PIERA
|
A.E. PIERA
|
PREBENJAMÍ A
|
0 - 10
|
Liga
2
|
12/10/2019
10:15
La Guardia
|
SANT VICENÇ DELS HORTS AF, A
|
BENJAMÍ F
|
1 - 5
|
Liga
1
|
12/10/2019
09:30
Les Garrigues
|
CALAF, U.D., A
|
BENJAMÍ G
|
6 - 1
|
Liga
1
|
6/10/2019
14:30
Mpal. La Bóbila
|
Cerdanyola Vallès "B"
|
BENJAMÍ B
|
3 - 2
|
Liga
1
|
6/10/2019
11:30
Mpal Les Comes
|
INFANTIL C
|
Sant Cugat FC
|
3 - 0
|
Liga
2
|
6/10/2019
11.30
ESTADI CEM LES COMES
|
INFANTIL A
|
CE SABADELL FC A
|
3 - 5
|
Liga
1
|
5/10/2019
10:15
SABADELL
|
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU
|
ALEVÍ B
|
1 - 4
|
Liga
1
|
5/10/2019
10:13
ESTADI MPAL. DE SANTA MARGARIDA DE MONTB
|
SAN MAURO, U.D.,A
|
ALEVÍ D
|
4 - 1
|
Liga
1
|
5/10/2019
10:00
Les Comes
|
BENJAMÍ F
|
ST ESTEVE SESROVIRES, FC, A
|
8 - 2
|
Liga
1
|
5/10/2019
-
--
|
PR SANFELIU LLOBREGAT
|
ALEVÍ F
|
3 - 3
|
Liga
1
|
29/9/2019
12.00
CAMP DE FUTBOL CLUB NATACIÓ TERRASSA
|
CA NATACIO TERRASSA A
|
INFANTIL A
|
0 - 2
|