OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Ultims resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 13 19/01/2020  17:00
Municipal Les Comes
JUVENIL A CF Cubelles 3 - 1
Liga 12 19/01/2020  16:00
MPAL PIERA
PIERA INFANTIL D 1 - 5
Liga 13 19/01/2020  13:30
Municipal Les Comes
INFANTIL B UD San Mauro 1 - 2
Liga 14 19/01/2020  13:30
CAMP DE FUTBOL CAN JOFRESA (TERRASSA)
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ALEVÍ A 1 - 3
Liga 12 19/01/2020  13:00
Igualada (Les Comes)
Ateneu Igualadí S.E.F. A CADET D 2 - 3
Liga 12 19/01/2020  10:45
Estadi Zem Vilafranca
FUNDACIO ATLETIC VILAFRANCA PREBENJAMÍ A 2 - 1
Liga 12 18/01/2020  16:15
Santa Margarida i els Monjos
Mas Catarro JUVENIL B 1 - 1
Liga 13 18/01/2020  13:00
Municipal Les Comes (camp b)
BENJAMÍ B Juventud 25 Septiembre "A" 3 - 2
Liga 13 18/01/2020  11:15
IGUALADA
CADET B MARTORELL B 2 - 2
Liga 14 18/01/2020  11.15
ZEM ST. JOAN VILATORRADA
FC JOANENC A INFANTIL A 1 - 6
Liga 13 18/01/2020  10:30
Torrent De Llops
MARTORELL AE, B BENJAMÍ F 6 - 1
Liga 12 12/01/2020  9:30
Les Comes, Igualada
BENJAMI C Atletic Sant Just 2 - 1
Liga 11 12/01/2020  16:15
LES COMES
INFANTIL D FATIMA 4 - 1
Liga 12 12/01/2020  11:15
Les Comes
BENJAMÍ F FC BARCELONA, E 2 - 2
Liga 11 12/01/2020  11:00
Estadi Les Comes
PREBENJAMÍ A BASE OLERDOLA 8 - 1
Liga 11 12/01/2020  10.15
JOSEP PONS I VENTURA
CUBELLES "B" PREBENJAMÍ B 4 - 2
Liga 11 11/01/2020  20:00
Les Comes
JUVENIL B Ateneu Igualadí 8 - 0
Liga 12 11/01/2020  17:30
Municipal Bosc de Plaça
CD Ribes JUVENIL A 5 - 0
Liga 12 11/01/2020  13:45
Mpal Les Comes
INFANTIL C Fontsanta Fatjó 2 - 0
Liga 12 11/01/2020  13:00
Nou Municipal de Cornellà
FUE Cornellà INFANTIL B 2 - 2
Liga 12 11/01/2020  13:00
Sant Jaume dels Domenys
BASE MARC BARTRA A CADET B 0 - 0
Liga 13 11/01/2020  13.30
Igualada
INFANTIL A FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 2 - 1
Liga 12 11/01/2020  10:45
Camp futbol Junior (Sant Cugat)
FC Junior A BENJAMÍ B 2 - 3
Liga 11 11/01/2020  10:00
Odena
CE Odena ALEVÍ H 3 - 2
Liga 10 22/12/2019  09.25
LES COMES
PREBENJAMÍ B SAN MAURO "B" 5 - 0
Liga 10 21/12/2019  12:45
Sant Pau D'Ordal
Subirats JUVENIL B 0 - 2
Liga 12 21/12/2019  11.30
GIMNASTIC PARC
CLUB GIMNASTIC MANRESA INFANTIL A 2 - 3
Liga 11 21/12/2019  10:15
Vallirana
Pª BLAUGRANA VALLIRANA, B BENJAMÍ F 0 - 13
Liga 10 15/12/2019  13:15
Les Comes
BENJAMÍ F ABRERA AE, A 3 - 2
Liga 9 15/12/2019  12:30
ZEM DE VILAFRANCA
VILAFRANCA INFANTIL D 1 - 5
Liga 10 15/12/2019  11:15
Mpal Les Comes
INFANTIL C Corbera CF 4 - 3
Liga 9 14/12/2019  20:00
Les Comes
JUVENIL B Santa Coloma de Queralt 0 - 2
Liga 11 14/12/2019  11.30
ESTADI CEM LES COMES
INFANTIL A CF VIC RIUPRIMER REFO B 3 - 0
Liga 9 14/12/2019  10.30
LES CABANYES
LES CABANYES "B" PREBENJAMÍ B 1 - 6
Liga 10 01/12/2019  12.00
CAMP FUTBOL CLUB MERCANTIL
CE MERCANTIL B INFANTIL A 0 - 0
Liga 9 01/12/2019  10:30
Mpal Sant Just Desvern
Atletic Sant Just FC INFANTIL C 0 - 0
Liga 9 01/12/2019  10:30
Can Salvi
SANT ANDREU DE LA BARCA, B BENJAMÍ F 0 - 1
Liga 8 01/12/2019  09:15
LES COMES
INFANTIL D ANOIA 2 - 1
Liga 8 01/12/2019  09.15
LES COMES
PREBENJAMÍ B ATLÈTIC VILAFRANCA "B" 5 - 3
Liga 8 30/11/2019  12:00
Sant Quintí de Mediona
Quintinenc JUVENIL B 1 - 5
Liga 8 24/11/2019  13:15
Les Comes
BENJAMÍ F PALLEJÀ CF, A 1 - 6
Liga 8 24/11/2019  11:30
Mpal Les Comes
INFANTIL C Sant Joan d'Espi UE 6 - 1
Liga 7 24/11/2019  09:00
CEM PARC DEL GARRAF
VILANOVA GELTRU INFANTIL D 5 - 2
Liga 7 23/11/2019  20:00
Les Comes
JUVENIL B La Pobla de Claramunt 4 - 0
Liga 9 23/11/2019  13.15
ESTADI CEM LES COMES
INFANTIL A UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA 6 - 0
Liga 7 23/11/2019  11.04
ELS MONJOS
MAS CATARRO "C" PREBENJAMÍ B 1 - 2
Liga 6 17/11/2019  13:30
LES COMES
INFANTIL D BASE OLERDOLA 4 - 1
Liga 7 17/11/2019  12:00
Mpal Les Grases
Santfeliuenc FC INFANTIL C 0 - 2
Liga 6 16/11/2019  13.30
LES COMES
PREBENJAMÍ B CALAF "A" 1 - 6
Liga 8 16/11/2019  12.30
ESTADI MPAL. LA DEVESA
UE RAPITENCA A INFANTIL A 0 - 5
Liga 7 16/11/2019  10:30
Josep Raich
MOLINS DE REI CF, A BENJAMÍ F 3 - 1
Liga 6 10/11/2019  12:00
Les Comes
BENJAMÍ F EF OLESA 87, A 3 - 2
Liga 5 09/11/2019  14:30
Hostalets de Pierola
Hostalets de Pierola JUVENIL B 2 - 2
Liga 6 09/11/2019  13:50
Mpal Les Comes
INFANTIL C Penya Blaugrana Vallirana 3 - 2
Liga 7 09/11/2019  13.15
ESTADI CEM LES COMES
INFANTIL A CF LLEIDA ESP. TERRAFERMA A 2 - 0
Liga 5 09/11/2019  10.45
ANNEX ALUMNES OBRERS
VILANOVA "B" PREBENJAMÍ B 3 - 2
Liga 4 03/11/2019  13:15
LES COMES
INFANTIL D ATANEU 0 - 0
Liga 4 02/11/2019  20:00
Les Comes
JUVENIL B Capellades 6 - 1
Liga 5 02/11/2019  12:00
Camp futbol Cem Tor
Martorell AE INFANTIL C 1 - 4
Liga 6 02/11/2019  11.30
ESTADI CEM LES COMES
INFANTIL A UE SANT JOAN DESPI A 4 - 0
Liga 5 02/11/2019  10:30
Les Grases
SANTFELIUENC FC, C BENJAMÍ F 2 - 12
Liga 4 02/11/2019  09.00
LA GRANADA
LA GRANADA "B" PREBENJAMÍ B 1 - 2
Liga 4 27/10/2019  14:00
Cornellà de Llobregat
FUNDACIÓ UE CORNELLÀ, K BENJAMÍ F 0 - 5
Liga 3 27/10/2019  09.30
LES COMES
PREBENJAMÍ B RIUDEBITLLES "A" 2 - 2
Liga 4 26/10/2019  16:30
Mpal Les Comes
INFANTIL C EF Olesa 87 4 - 0
Liga 3 26/10/2019  12:00
MPAL MASQUEFA
MASQUEFA INFANTIL D 2 - 1
Liga 5 26/10/2019  11.30
CAMP FUTBOL MPAL. DE MAGRANERS
CE FIF LLEIDA A INFANTIL A 0 - 1
Liga 3 20/10/2019  9:15
Les Comes
BENJAMÍ F ANOIA CE, B 3 - 3
Liga 2 20/10/2019  10:30
LES COMES
INFANTIL D SAN MAURO 2 - 2
Liga 2 19/10/2019  20:00
Les Comes
JUVENIL B Odena 0 - 2
Liga 3 19/10/2019  12:15
Mpal la parellada
Vinyets Moli Vell CF INFANTIL C 1 - 3
Liga 2 19/10/2019  11.40
JOSEP PONS I VENTURA
CUBELLES "C" PREBENJAMÍ B 5 - 1
Liga 4 19/10/2019  11.00
ESTADI CEM LES COMES
INFANTIL A FC CERDANYOLA VALLES A 1 - 2
Liga 1 13/10/2019  12:00
Santa Margarida de Montbui
San Mauro JUVENIL B 3 - 6
Liga 3 12/10/2019  14.00
CAMP FUTBOL MPAL. DE LA BORDETA
UE BORDETA DE LLEIDA A INFANTIL A 0 - 3
Liga 2 12/10/2019  12:30
Mpal d'Abrera
Abrera AE INFANTIL C 1 - 3
Liga 1 12/10/2019  12.50
LES COMES
PREBENJAMÍ B ANOIA "B" 2 - 1
Liga 1 12/10/2019  11:00
MPAL LES GARRIGUES
CALAF INFANTIL D 2 - 3
Liga 2 12/10/2019  10:15
La Guardia
SANT VICENÇ DELS HORTS AF, A BENJAMÍ F 1 - 5
Liga 1 06/10/2019  11:30
Mpal Les Comes
INFANTIL C Sant Cugat FC 3 - 0
Liga 2 06/10/2019  11.30
ESTADI CEM LES COMES
INFANTIL A CE SABADELL FC A 3 - 5
Liga 1 05/10/2019  10:00
Les Comes
BENJAMÍ F ST ESTEVE SESROVIRES, FC, A 8 - 2
Liga 1 29/09/2019  12.00
CAMP DE FUTBOL CLUB NATACIÓ TERRASSA
CA NATACIO TERRASSA A INFANTIL A 0 - 2

Comparteix a:
  • google+