Liga
15
|
10/03/2024
9:00
MPAL.LA PATACONA
|
PATACONA "A"
|
BENJAMIN A
|
4 - 1
|
Liga
20
|
10/03/2024
19:00
MPAL.LA EXPOSICION
|
CIUTAT DE VALENCIA "B"
|
INFANTIL B
|
1 - 1
|
Liga
21
|
10/03/2024
17:00
SALESIANOS DON BOSCO
|
DON BOSCO "A"
|
JUVENIL A
|
4 - 3
|
Liga
21
|
10/03/2024
16:00
MPAL.LA ELIANA
|
LA ELIANA "B"
|
JUVENIL C
|
0 - 6
|
Liga
21
|
10/03/2024
12:30
CRACKS (6)
|
JUVENIL B
|
EL RUMBO "B"
|
3 - 1
|
Liga
17
|
10/03/2024
10:45
CRACKS (6)
|
INFANTIL E
|
U.D.ROCARFORT "C"
|
3 - 1
|
Liga
17
|
09/03/2024
9:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN F
|
EL RUMBO "C"
|
3 - 4
|
Liga
21
|
09/03/2024
12:30
CRACKS (6)
|
INFANTIL A
|
RIBARROJA "A"
|
0 - 0
|
Liga
17
|
09/03/2024
12:30
MPAL.EL CANO
|
LLIRIA "C"
|
BENJAMIN D
|
3 - 0
|
Liga
17
|
09/03/2024
11:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN B
|
AT.VALLBONENSE "A"
|
1 - 2
|
Liga
17
|
09/03/2024
10:45
MPAL.SERRANOS
|
C.D.SERRANOS "A"
|
PREBENJAMIN A
|
2 - 4
|
Liga
20
|
03/03/2024
19:30
MPAL.LA ELIANA
|
LA ELIANA "C"
|
JUVENIL B
|
1 - 2
|
Liga
16
|
03/03/2024
12:00
CRACKS (8)
|
BENJAMIN D
|
AT.VALLBONENSE "D"
|
2 - 2
|
Liga
20
|
03/03/2024
12:00
CRACKS (6)
|
JUVENIL C
|
RIBARROJA "B"
|
3 - 1
|
Liga
19
|
03/03/2024
10:00
CRACKS (6)
|
INFANTIL B
|
U.D.BETERA "A"
|
2 - 1
|
Liga
16
|
03/03/2024
10:00
CRACKS (5)
|
FEMENINO A
|
AT.NAZARET
|
6 - 0
|
Liga
16
|
02/03/2024
9:30
MAS DE TOUS
|
AT.VALLBONENSE "C"
|
INFANTIL E
|
1 - 0
|
Liga
14
|
02/03/2024
9:00
CRACKS (8)
|
BENJAMIN A
|
ALBORAYA "A"
|
0 - 2
|
Liga
16
|
02/03/2024
9:00
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN A
|
AT.VALLBONENSE "A"
|
0 - 4
|
Liga
20
|
02/03/2024
16:15
CRACKS (6)
|
JUVENIL A
|
AT.TURIA "A"
|
1 - 1
|
Liga
20
|
02/03/2024
16:00
MPAL.JOSE MANGRIÑAN
|
VALL D'UXO "A"
|
CADETE A
|
1 - 2
|
Liga
16
|
02/03/2024
13:00
MPAL.BETERA
|
U.D.BETERA "C"
|
ALEVIN F
|
1 - 4
|
Liga
0
|
02/03/2024
12:45
CRACKS (8)
|
BENJAMIN C
|
AT.VALLBONENSE "F"
|
1 - 3
|
Liga
16
|
02/03/2024
12:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN D
|
AT.VALLBONENSE "B"
|
1 - 4
|
Liga
20
|
02/03/2024
12:00
CDAD.DEPORT.LEVANTE - BUÑOL
|
LEVANTE "B"
|
INFANTIL A
|
0 - 1
|
Liga
16
|
02/03/2024
11:30
MPAL.DE GODELLA
|
GODELLA "C"
|
CADETE D
|
4 - 1
|
Liga
16
|
02/03/2024
11:30
DOCTOR LLUCH
|
MARITIMO CABANYAL "A"
|
ALEVIN B
|
2 - 4
|
Liga
16
|
02/03/2024
11:30
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN D
|
AT.VALLBONENSE "D"
|
4 - 0
|
Liga
16
|
02/03/2024
10:15
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN C
|
ALBORAYA "B"
|
4 - 3
|
Liga
15
|
25/02/2024
9:00
CRACKS (6)
|
INFANTIL E
|
MAS CAMARENA "B"
|
1 - 9
|
Liga
12
|
18/02/2024
9:00
MPAL.ALBORAYA
|
ALBORAYA "B"
|
ALEVIN E
|
1 - 2
|
Liga
18
|
18/02/2024
17:30
C.D.CEM
|
ESPORTIU VILA-REAL "A"
|
CADETE A
|
2 - 1
|
Liga
18
|
18/02/2024
17:00
TRAMO II PARQUE TURIA
|
RUMBO "A"
|
ALEVIN A
|
5 - 3
|
Liga
18
|
18/02/2024
16:00
MPAL.LA PAZ
|
AT.VILLAR "A"
|
JUVENIL C
|
1 - 2
|
Liga
14
|
18/02/2024
12:00
CRACKS (8)
|
BENJAMIN D
|
U.D.BETERA "C"
|
3 - 3
|
Liga
18
|
18/02/2024
12:00
CRACKS (6)
|
JUVENIL B
|
DEUTSCHE SCHULE VCIA "B"
|
1 - 1
|
Liga
17
|
18/02/2024
10:15
CRACKS (6)
|
INFANTIL B
|
BENAGUASIL "A"
|
2 - 0
|
Liga
14
|
17/02/2024
9:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN D
|
LLIRIA "A"
|
1 - 4
|
Liga
14
|
17/02/2024
9:30
MAS DE TOUS
|
VALLBONENSE "C"
|
FEMENINO A
|
0 - 5
|
Liga
14
|
17/02/2024
9:00
MPAL.SAN ANTONIO
|
SAN ANTONIO DE BENAGEBER "B"
|
CADETE D
|
1 - 1
|
Liga
14
|
17/02/2024
9:00
SAN JOSE
|
INTER SAN JOSE VALENCIA
|
ALEVIN B
|
2 - 4
|
Liga
14
|
17/02/2024
9:00
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN A
|
CIUTAT DE VALENCIA "A"
|
5 - 2
|
Liga
19
|
17/02/2024
19:30
SALVADOR MARTI
|
AT.VALLBONENSE "B"
|
AMATER B
|
1 - 1
|
Liga
18
|
17/02/2024
16:00
CRACKS (6)
|
JUVENIL A
|
U.D.PATERNA "A"
|
0 - 3
|
Liga
12
|
17/02/2024
12:45
CRACKS (8)
|
BENJAMIN C
|
GODELLA "B"
|
3 - 3
|
Liga
12
|
17/02/2024
12:30
CRACKS (5)
|
BENJAMIN A
|
CIUTAT DE VALENCIA "A"
|
1 - 1
|
Liga
17
|
17/02/2024
12:30
CRACKS (6)
|
INFANTIL C
|
REQUENA "A"
|
1 - 1
|
Liga
14
|
17/02/2024
12:00
MPAL.EL CANO
|
LLIRIA "B"
|
ALEVIN F
|
3 - 6
|
Liga
14
|
17/02/2024
11:30
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN D
|
LOS SILOS PROMISES
|
3 - 1
|
Liga
18
|
17/02/2024
11:00
MPAL.LA CANALETA
|
MISLATA "A"
|
INFANTIL A
|
1 - 1
|
Liga
14
|
17/02/2024
11:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN C
|
LOS SILOS-PROMISES
|
1 - 6
|
Liga
14
|
17/02/2024
10:15
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN C
|
PATERNA "B"
|
0 - 1
|
Liga
11
|
15/02/2024
18:00
CRACKS (5)
|
BENJAMIN A
|
LEVANTE U.D. "C"
|
0 - 5
|
Liga
13
|
11/02/2024
9:30
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN D
|
INTER SAN JOSE "D"
|
4 - 2
|
Liga
13
|
11/02/2024
11:30
CRACKS (5)
|
FEMENINO A
|
RAFELBUNYOL "B"
|
3 - 0
|
Liga
17
|
11/02/2024
11:00
CRACKS (6)
|
JUVENIL C
|
LLIRIA "B"
|
1 - 3
|
Liga
13
|
11/02/2024
10:30
CRACKS (8)
|
BENJAMIN D
|
MAS CAMARENA "B"
|
2 - 3
|
Liga
11
|
10/02/2024
9:30
CRACKS (8)
|
BENJAMIN C
|
MARINES "A"
|
0 - 4
|
Liga
17
|
10/02/2024
9:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN A
|
ALBORAYA "A"
|
2 - 2
|
Liga
13
|
10/02/2024
9:00
MPA.BETERA
|
U.D.BETERA "B"
|
CADETE D
|
0 - 1
|
Liga
13
|
10/02/2024
9:00
CRACKS (6)
|
CADETE C
|
U.D.BETERA "A"
|
0 - 4
|
Liga
16
|
10/02/2024
19:15
MPAL. EL TERÇ
|
EAF VALENCIA "A"
|
INFANTIL C
|
4 - 0
|
Liga
17
|
10/02/2024
16:00
MPAL.SALVADOR MARTI
|
AT.VALLBONENSE "A"
|
JUVENIL A
|
4 - 0
|
Liga
13
|
10/02/2024
15:00
MPAL.SAN ANTONIO
|
SAN ANTONIO DE BENAGEBER
|
INFANTIL E
|
1 - 3
|
Liga
16
|
10/02/2024
13:00
MPAL.MANISES
|
MANISES "B"
|
CADETE B
|
2 - 2
|
Liga
16
|
10/02/2024
13:00
MPAL.LA ELIANA
|
LA ELIANA "A"
|
INFANTIL B
|
4 - 2
|
Liga
17
|
10/02/2024
12:30
CRACKS (6)
|
INFANTIL A
|
MANISES "A"
|
1 - 0
|
Liga
13
|
10/02/2024
12:30
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN A
|
MANISES "A"
|
4 - 2
|
Liga
13
|
10/02/2024
12:00
MPAL.EL BARRANQUET
|
BENAGUASIL "B"
|
ALEVIN F
|
0 - 1
|
Liga
13
|
10/02/2024
11:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN C
|
LEVANTE "F"
|
7 - 1
|
Liga
13
|
10/02/2024
11:00
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN C
|
U.D.BETERA "B"
|
1 - 5
|
Liga
17
|
10/02/2024
10:45
CRACKS (6)
|
CADETE A
|
TORRE LEVANTE "A"
|
2 - 2
|
Liga
13
|
10/02/2024
10:15
MPAL.MARXALENES
|
HISTORICS DE VALENCIA "B"
|
ALEVIN B
|
3 - 3
|
Liga
11
|
09/02/2024
19:30
MPAL.BENIFERRI
|
INTER SAN JOSE "B"
|
ALEVIN E
|
4 - 0
|
Liga
16
|
04/02/2024
16:00
MPAL.VIÑA DEL ANDALUZ
|
U.D.PATERNA "C"
|
JUVENIL C
|
1 - 0
|
Liga
16
|
04/02/2024
13:30
MPAL.SAN GREGORIO
|
TORRENT "B"
|
INFANTIL A
|
2 - 0
|
Liga
15
|
04/02/2024
12:00
MPAL.DAVID CASINOS
|
AT.MONCADENSE "B"
|
CADETE B
|
2 - 1
|
Liga
15
|
03/02/2024
9:00
MPA.ROBERTO GIL
|
RACING RIBA-ROJA "A"
|
INFANTIL B
|
3 - 5
|
Liga
12
|
03/02/2024
9:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN B
|
SERRANOS "A"
|
1 - 2
|
Liga
16
|
03/02/2024
17:00
CRACKS (6)
|
JUVENIL A
|
RUMBO "A"
|
1 - 1
|
Liga
17
|
03/02/2024
16:30
MPAL.OLOCAU
|
OLOCAU "A"
|
AMATER B
|
1 - 4
|
Liga
10
|
03/02/2024
13:15
MUNICIPAL BENIFERRI
|
INTER SAN JOSE VCIA "A"
|
BENJAMIN A
|
5 - 1
|
Liga
12
|
03/02/2024
13:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN F
|
SERRANOS "B"
|
0 - 3
|
Liga
12
|
03/02/2024
12:30
CRACKS (6)
|
INFANTIL E
|
BETERA "C"
|
1 - 3
|
Liga
15
|
03/02/2024
12:30
MPAL. ALDAIA
|
U.D.ALDAIA "A"
|
INFANTIL C
|
2 - 1
|
Liga
10
|
03/02/2024
12:00
MPAL.LA ELIANA
|
LA ELIANA "E"
|
BENJAMIN C
|
3 - 3
|
Liga
12
|
03/02/2024
11:40
MPAL.BENIMACLET
|
EXPOSICION
|
PREBENJAMIN D
|
2 - 3
|
Liga
12
|
03/02/2024
11:30
TORRE LEVANTE ORRIOLS
|
TORRE LEVANTE "C"
|
PREBENJAMIN C
|
4 - 0
|
Liga
12
|
03/02/2024
10:45
CRACKS (6)
|
CADETE D
|
BENISANO C.F.
|
2 - 1
|
Liga
10
|
03/02/2024
10:15
CRACKS (5)
|
ALEVIN E
|
AT.MONCADENSE "D"
|
2 - 3
|
Liga
12
|
03/02/2024
10:15
ESCUELAS SAN JOSE
|
INTER SAN JOSE "D"
|
BENJAMIN D
|
4 - 3
|
Liga
12
|
02/02/2024
18:30
MPAL.EL BARRANQUET
|
BENAGUASIL "A"
|
ALEVIN C
|
2 - 1
|
Liga
12
|
02/02/2024
18:30
MPAL.LA ELIANA
|
LA ELIANA "B"
|
ALEVIN D
|
4 - 1
|
Liga
15
|
28/01/2024
16:30
MPAL.CATARROJA
|
CATARROJA "A"
|
INFANTIL A
|
3 - 1
|
Liga
11
|
28/01/2024
12:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN D
|
CASINOS "A"
|
4 - 2
|
Liga
15
|
28/01/2024
12:00
CRACKS (6)
|
JUVENIL B
|
TORREFIEL "A"
|
2 - 2
|
Liga
11
|
28/01/2024
10:15
CRACKS (8)
|
BENJAMIN D
|
SERRANOS "B"
|
1 - 1
|
Liga
11
|
28/01/2024
10:00
MPAL.LA PAZ
|
AT.VILLAR "A"
|
CADETE D
|
3 - 5
|
Liga
9
|
28/01/2024
10:00
TORRE LEVANTE ORRIOLS
|
TORRE LEVANTE "B"
|
ALEVIN E
|
2 - 1
|
Liga
14
|
28/01/2024
10:00
CRACKS (6)
|
INFANTIL C
|
INTER SAN JOSE "D"
|
4 - 1
|
Liga
11
|
27/01/2024
9:00
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN A
|
LLIRIA U.D. A
|
5 - 3
|
Liga
14
|
27/01/2024
9:00
CRACKS (6)
|
CADETE B
|
C.D.SERRANOS "C"
|
4 - 2
|
Liga
11
|
27/01/2024
9:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN C
|
INTER SAN JOSE "H"
|
0 - 4
|
Liga
15
|
27/01/2024
19:30
MPAL.SALVADOR MARTI
|
AT.VALLBONENSE "B"
|
JUVENIL C
|
0 - 3
|
Liga
15
|
27/01/2024
16:30
CRACKS (6)
|
JUVENIL A
|
LA ELIANA "A"
|
3 - 3
|
Liga
11
|
27/01/2024
13:00
MPAL.LA ELIANA
|
LA ELIANA "C"
|
INFANTIL E
|
3 - 0
|
Liga
9
|
27/01/2024
12:45
CRACKS (5)
|
BENJAMIN A
|
AT.SAGUNTINO "A"
|
2 - 2
|
Liga
14
|
27/01/2024
12:45
CRACKS (6)
|
INFANTIL B
|
U.D.JUVENTUD Bº CRISTO "A"
|
12 - 0
|
Liga
11
|
27/01/2024
12:45
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN C
|
INTER SAN JOSE VCIA "B"
|
0 - 12
|
Liga
15
|
27/01/2024
12:00
MPAL.LLOMBAI
|
AT.BURRIANA SALESIANOS "A"
|
CADETE A
|
1 - 1
|
Liga
9
|
27/01/2024
11:30
CRACKS (8)
|
BENJAMIN C
|
PEDRALBA "A"
|
1 - 4
|
Liga
11
|
27/01/2024
10:45
CRACKS (6)
|
CADETE C
|
RACING RIBA-ROJA "A"
|
3 - 1
|
Liga
11
|
27/01/2024
10:45
MPAL.VIÑA DEL ANDALUZ
|
U.D.PATERNA "B"
|
ALEVIN F
|
3 - 2
|
Liga
11
|
27/01/2024
10:15
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN D
|
C.F.ROVELLA MISLATA
|
4 - 0
|
Liga
11
|
27/01/2024
10:00
MPAL.PONT DE FUSTA
|
AT.TURIA "A"
|
ALEVIN B
|
2 - 5
|
Liga
13
|
21/01/2024
12:00
HNOS.ALBIOL
|
VILAMARXANT
|
CADETE B
|
0 - 4
|
Liga
10
|
21/01/2024
12:00
CRACKS (6)
|
INFANTIL E
|
U.D.PATERNA "F"
|
0 - 1
|
Liga
10
|
21/01/2024
10:30
TRAMO II PARQUE TURIA
|
RUMBO "B"
|
PREBENJAMIN D
|
3 - 4
|
Liga
13
|
21/01/2024
10:15
MPAL.SALVADOR MARTI
|
AT.VALLBONENSE "A"
|
INFANTIL B
|
2 - 0
|
Liga
10
|
21/01/2024
10:15
MPAL.LA MALVARROSA
|
IMPOSIBLES BETERO
|
PREBENJAMIN C
|
3 - 2
|
Liga
14
|
20/01/2024
9:45
MPAL.SAN GREGORIO
|
TORRENT "A"
|
ALEVIN A
|
3 - 1
|
Liga
10
|
20/01/2024
9:00
CRACKS (6)
|
LA ELIANA "B"
|
CADETE D
|
7 - 1
|
Liga
10
|
20/01/2024
9:00
TRAMO II PARQUE TURIA
|
RUMBO "A"
|
PREBENJAMIN A
|
3 - 9
|
Liga
15
|
20/01/2024
18:45
CRACKS (6)
|
AMATER B
|
RACING RIBA-ROJA "A"
|
3 - 1
|
Liga
14
|
20/01/2024
16:30
CRACKS (6)
|
JUVENIL C
|
BENAGUASIL
|
1 - 0
|
Liga
14
|
20/01/2024
15:30
MPA..SERRANOS
|
C.D.SERRANOS "C"
|
JUVENIL B
|
1 - 0
|
Liga
14
|
20/01/2024
15:00
MPAL.MARXALENES
|
HISTORICS VALENCIA "B"
|
JUVENIL A
|
2 - 2
|
Liga
14
|
20/01/2024
12:30
CRACKS (6)
|
INFANTIL A
|
PAIPORTA "A"
|
3 - 3
|
Liga
0
|
20/01/2024
12:30
MPAL.LA CELADILLA
|
C.D.UTIEL "A"
|
INFANTIL C
|
4 - 0
|
Liga
10
|
20/01/2024
12:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN B
|
BURJASSOT "A"
|
10 - 1
|
Liga
10
|
20/01/2024
12:00
MPAL. EL PARRAL
|
PEDRALBA "B"
|
ALEVIN D
|
1 - 4
|
Liga
10
|
20/01/2024
11:40
TRAMO II PARQUE TURIA
|
RUMBO "C"
|
BENJAMIN D
|
2 - 3
|
Liga
10
|
20/01/2024
11:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN F
|
AT.VALLBONENSE "C"
|
3 - 1
|
Liga
14
|
20/01/2024
10:45
CRACKS (6)
|
CADETE A
|
CANET "A"
|
3 - 0
|
Liga
10
|
20/01/2024
10:00
MPAL.EL PARRAL
|
PEDRALBA "A"
|
ALEVIN C
|
4 - 0
|
Liga
8
|
19/01/2024
19:15
CRACKS (5)
|
ALEVIN E
|
SAN ANTONIO BENAGEBER "C"
|
2 - 1
|
Liga
13
|
14/01/2024
9:00
MPAL.LA CANALETA
|
SP.MISLATA "A"
|
ALEVIN A
|
2 - 6
|
Liga
9
|
14/01/2024
13:00
MAS CAMARENA
|
MAS CAMARENA "A"
|
CADETE D
|
3 - 1
|
Liga
9
|
14/01/2024
12:00
MPAL.LA PAZ
|
AT.VILLAR "B"
|
INFANTIL E
|
0 - 3
|
Liga
13
|
14/01/2024
12:00
CRACKS (6)
|
JUVENIL B
|
U.D.BETERA "D"
|
5 - 0
|
Liga
9
|
14/01/2024
11:00
CRACKS (8)
|
BENJAMIN D
|
IMPOSIBLES BETERO "C"
|
4 - 1
|
Liga
13
|
14/01/2024
11:00
MPAL.BETERA
|
U.D.BETERA "B"
|
JUVENIL C
|
3 - 3
|
Liga
10
|
14/01/2024
11:00
CRACKS (8)
|
FEMENINO A
|
MALILLA "B"
|
1 - 7
|
Liga
13
|
14/01/2024
10:45
MPAL.SAN MARCELINO
|
SAN MARCELINO "A"
|
INFANTIL A
|
1 - 6
|
Liga
12
|
14/01/2024
10:00
CRACKS (6)
|
CADETE B
|
ALBORAYA "C"
|
1 - 2
|
Liga
7
|
13/01/2024
9:30
CRACKS (5)
|
BENJAMIN A
|
RAFELBUNYOL "A"
|
1 - 4
|
Liga
12
|
13/01/2024
9:15
CRACKS (6)
|
INFANTIL B
|
GODELLA "A"
|
1 - 0
|
Liga
9
|
13/01/2024
9:00
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN A
|
U.D.PATERNA "A"
|
2 - 8
|
Liga
13
|
13/01/2024
16:00
CRACKS (6)
|
JUVENIL A
|
SERRANOS "B"
|
1 - 0
|
Liga
13
|
13/01/2024
12:45
EL FORNAS
|
C.D.ACERO "A"
|
CADETE A
|
2 - 2
|
Liga
7
|
13/01/2024
12:45
CRACKS (8)
|
BENJAMIN C
|
LLIRIA "B"
|
3 - 2
|
Liga
9
|
13/01/2024
12:30
CRACKS (6)
|
CADETE C
|
LOS SILOS
|
4 - 1
|
Liga
9
|
13/01/2024
12:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN D
|
SAN ANTONIO DE BENAGEBER "C"
|
4 - 3
|
Liga
9
|
13/01/2024
12:15
MPAL.ROBERTO GIL
|
RIBARROJA "A"
|
ALEVIN B
|
1 - 4
|
Liga
9
|
13/01/2024
12:15
MPAL.RIBARROJA
|
RIBARROJA "D"
|
ALEVIN F
|
1 - 4
|
Liga
9
|
13/01/2024
11:30
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN C
|
FUNDACIO VALENCIA "B"
|
1 - 8
|
Liga
9
|
13/01/2024
11:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN C
|
MAS CAMARENA "A"
|
2 - 4
|
Liga
12
|
13/01/2024
10:45
CRACKS (6)
|
INFANTIL C
|
SALGUI "C"
|
2 - 1
|
Liga
7
|
13/01/2024
10:15
MPAL.EXPOSICION
|
CIUTAT DE VALENCIA "D"
|
ALEVIN E
|
6 - 4
|
Liga
9
|
13/01/2024
10:15
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN D
|
UD.MARITIMO CABANYAL "B"
|
4 - 1
|
Liga
6
|
19/12/2023
18:00
CRACKS (5)
|
BENJAMIN A
|
VALENCIA C.F. "A"
|
0 - 6
|
Liga
12
|
17/12/2023
15:00
MPAL.MARXALENES
|
HISTORICS VALENCIA "C"
|
JUVENIL B
|
1 - 2
|
Liga
9
|
17/12/2023
13:15
CAMPS DE XULLA
|
F.B.SAGUNTO "B"
|
FEMENINO A
|
3 - 2
|
Liga
11
|
17/12/2023
12;00
MPAL.VIÑA DEL ANDALUZ
|
U.D.PATERNA "A"
|
INFANTIL B
|
4 - 0
|
Liga
8
|
17/12/2023
12:45
MPAL.LA CANALETA
|
MISLATA "A"
|
PREBENJAMIN A
|
0 - 8
|
Liga
8
|
17/12/2023
12:00
MPAL.LA EXPOSICION
|
JUCAR C.F. "B"
|
PREBENJAMIN D
|
1 - 4
|
Liga
11
|
17/12/2023
11:00
MPAL.ROBERTO GIL
|
RIBARROJA "A"
|
CADETE B
|
4 - 0
|
Liga
8
|
17/12/2023
10:30
MPAL.EL BARRANQUET
|
BENAGUASIL "B"
|
CADETE D
|
1 - 2
|
Liga
12
|
16/12/2023
9:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN A
|
LEVANTE U.D. "A"
|
2 - 2
|
Liga
6
|
16/12/2023
9:30
CRACKS (8)
|
BENJAMIN C
|
VILAMARXANT "B"
|
2 - 0
|
Liga
12
|
16/12/2023
9:15
CRACKS (6)
|
INFANTIL A
|
TAVERNES BLANQUES "A"
|
1 - 1
|
Liga
8
|
16/12/2023
9:00
LA MALVARROSA
|
IMPOSIBLES BETERO "A"
|
ALEVIN C
|
5 - 3
|
Liga
8
|
16/12/2023
9:00
MPAL.ROBERTO GIL
|
RIBARROJA "B"
|
ALEVIN D
|
1 - 3
|
Liga
12
|
16/12/2023
19:00
MPAL.SAN MARCELINO
|
SALGUI "B"
|
JUVENIL A
|
0 - 4
|
Liga
13
|
16/12/2023
18:30
CRACKS (6)
|
AMATER B
|
SAN ANTONIO DE BENAGEBER "C"
|
3 - 1
|
Liga
11
|
16/12/2023
13:00
MPAL.QUATRE CARRERES
|
U.D.FONTETA "A"
|
INFANTIL C
|
1 - 2
|
Liga
6
|
16/12/2023
12:45
MPAL. BENIFERRI
|
SPORTING BENISSANO "B"
|
ALEVIN E
|
1 - 1
|
Liga
8
|
16/12/2023
12:30
CRACKS (6)
|
INFANTIL E
|
F.C.BENAGUASIL "A"
|
0 - 2
|
Liga
8
|
16/12/2023
12:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN F
|
PATERNA C.F. "B"
|
4 - 2
|
Liga
8
|
16/12/2023
11:45
ENCRUCIJADAS
|
U.D.ALDAIA "E"
|
BENJAMIN D
|
1 - 2
|
Liga
8
|
16/12/2023
11:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN B
|
BENAGUASIL "A"
|
2 - 2
|
Liga
12
|
16/12/2023
10:45
CRACKS (6)
|
CADETE A
|
C.D.CASTELLON "B"
|
0 - 1
|
Liga
11
|
03/12/2023
16:00
MPAL.ALMASSERA
|
CONTAUDIT ALMASSERA "A"
|
INFANTIL A
|
1 - 2
|
Liga
11
|
03/12/2023
12:30
CRACKS (6)
|
JUVENIL B
|
AT.TURIA "B"
|
7 - 2
|
Liga
8
|
03/12/2023
11:00
CRACKS (5)
|
FEMENINO A
|
BIENSA "B"
|
4 - 3
|
Liga
5
|
02/12/2023
9:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN E
|
MASSAMAGRELL "B"
|
5 - 1
|
Liga
7
|
02/12/2023
9:30
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN A
|
MISLATA C.F. "A"
|
3 - 2
|
Liga
11
|
02/12/2023
9:00
MPAL.EXPOSICION
|
CIUTAT DE VALENCIA "a"
|
ALEVIN A
|
3 - 1
|
Liga
12
|
02/12/2023
18:30
CRACKS (6)
|
AMATER B
|
U.D.BETERA "B"
|
3 - 4
|
Liga
11
|
02/12/2023
18:30
MPAL.CASINOS
|
C.D.CASINOS
|
JUVENIL C
|
1 - 3
|
Liga
11
|
02/12/2023
16:15
CRACKS (6)
|
JUVENIL A
|
MARITIMO CABANYAL "A"
|
5 - 1
|
Liga
7
|
02/12/2023
16:15
CRACKS (8)
|
BENJAMIN D
|
PATERNA "E"
|
0 - 2
|
Liga
11
|
02/12/2023
15:00
CD CHENCHO
|
PRIMER TOQUE "B"
|
CADETE A
|
1 - 2
|
Liga
7
|
02/12/2023
13:00
MPAL.RIBARROJA
|
RACING RIBA-ROJA C
|
ALEVIN F
|
1 - 6
|
Liga
7
|
02/12/2023
12:30
MPAL.BETERA
|
BETERA "B"
|
INFANTIL D
|
3 - 6
|
Liga
7
|
02/12/2023
12:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN D
|
BENAGUASIL "B"
|
3 - 1
|
Liga
7
|
02/12/2023
11:30
MPAL.SAN ANTONIO
|
SAN ANTONIO BENAGEBER "A"
|
INFANTIL E
|
5 - 0
|
Liga
7
|
02/12/2023
11:00
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN D
|
JUVENTUD MANISENSE
|
3 - 2
|
Liga
7
|
02/12/2023
11:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN C
|
SAN ANTONIO DE BENAGEBER "A"
|
6 - 1
|
Liga
10
|
02/12/2023
10:45
MAS CAMARENA
|
MAS CAMARENA "A"
|
INFANTIL B
|
0 - 1
|
Liga
7
|
02/12/2023
10:00
MPAL.EL BARRANQUET
|
BENAGUASIL "A"
|
CADETE C
|
2 - 1
|
Liga
7
|
02/12/2023
10:00
MPAL.DE GODELLA
|
GODELLA "A"
|
ALEVIN B
|
5 - 2
|
Liga
10
|
02/12/2023
-
MPAL.GODELLA
|
GODELLA "A"
|
CADETE B
|
1 - 1
|
Liga
5
|
01/12/2023
19:30
MPAL.ROCAFORT
|
U.D.ROCAFORT "A"
|
BENJAMIN A
|
4 - 2
|
Liga
10
|
26/11/2023
9:45
CRACKS (6)
|
JUVENIL C
|
MARINES "A"
|
1 - 1
|
Liga
4
|
26/11/2023
9:00
MPAL.ALBORAYA
|
SANTA BARBARA PLATGES ALBORAIA
|
ALEVIN E
|
1 - 2
|
Liga
10
|
26/11/2023
17:30
MPAL.ALMASSERA
|
CONTAUDIT ALMASSERA "A"
|
CADETE A
|
0 - 1
|
Liga
10
|
26/11/2023
11:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN A
|
INTER SAN JOSE "C"
|
1 - 2
|
Liga
10
|
26/11/2023
11:00
MPAL.GODELLA
|
GODELLA "C"
|
JUVENIL B
|
1 - 4
|
Liga
10
|
26/11/2023
10:30
MPAL.ALBORAYA
|
Alboraya "b"
|
INFANTIL A
|
1 - 1
|
Liga
6
|
26/11/2023
10:00
TAULES
|
LA ELIANA "B"
|
INFANTIL D
|
2 - 2
|
Liga
6
|
26/11/2023
10:00
CRACKS (8)
|
BENJAMIN D
|
RIBARROJA "B"
|
2 - 1
|
Liga
4
|
25/11/2023
9:30
CRACKS (5)
|
BENJAMIN A
|
PATACONA "A"
|
3 - 2
|
Liga
6
|
25/11/2023
9:30
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN A
|
VALENCIA "B"
|
3 - 1
|
Liga
9
|
25/11/2023
9:00
MPAL.LA EXPOSICION
|
CIUTAT DE VALENCIA "A"
|
INFANTIL C
|
2 - 0
|
Liga
9
|
25/11/2023
9:00
CRACKS (6)
|
CADETE B
|
ACD SAN ANTONIO BENAGEBER "A"
|
3 - 1
|
Liga
11
|
25/11/2023
16:30
MPAL.LA PAZ
|
AT.VILLAR "B"
|
AMATER B
|
1 - 2
|
Liga
10
|
25/11/2023
15:00
LOS SILOS
|
BURJASSOT "A"
|
JUVENIL A
|
0 - 3
|
Liga
6
|
25/11/2023
12:30
CRACKS (6)
|
ALEVIN D
|
RACING RIBA-ROJA "B"
|
2 - 3
|
Liga
9
|
25/11/2023
12:30
CRACKS (6)
|
INFANTIL B
|
MISLATA "B"
|
0 - 5
|
Liga
6
|
25/11/2023
12:30
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN C
|
C.D.ACERO "B"
|
2 - 8
|
Liga
6
|
25/11/2023
12:00
MPAL.CASINOS
|
C.D.CASINOS
|
CADETE D
|
2 - 4
|
Liga
6
|
25/11/2023
11:00
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN D
|
U.D.PATERNA "B"
|
4 - 2
|
Liga
6
|
25/11/2023
11:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN C
|
VILAMARXANT "A"
|
2 - 4
|
Liga
6
|
25/11/2023
10:45
CRACKS (6)
|
INFANTIL E
|
LLIRIA "C"
|
10 - 0
|
Liga
6
|
25/11/2023
10:45
MPAL.LA ELIANA
|
LA ELIANA "D"
|
BENJAMIN E
|
4 - 3
|
Liga
6
|
25/11/2023
10:00
MPAL.DE GODELLA
|
GODELLA "C"
|
ALEVIN F
|
2 - 6
|
Liga
6
|
24/11/2023
18:00
MPAL.VIRGEN DEL CARMEN
|
C.D.EXPOSICION
|
ALEVIN B
|
2 - 1
|
Liga
9
|
19/11/2023
9:45
CRACKS (6)
|
JUVENIL B
|
CIUTAT DE VALENCIA "B"
|
2 - 4
|
Liga
5
|
19/11/2023
9:00
MPAL.SERRANOS
|
SERRANOS "B"
|
PREBENJAMIN D
|
2 - 3
|
Liga
5
|
19/11/2023
13:00
MPAL.ROBERTO GIL
|
RACING RIBA-ROJA "B"
|
INFANTIL E
|
4 - 0
|
Liga
10
|
19/11/2023
12:00
CRACKS (6)
|
AMATER B
|
AT.MONCADENSE "B"
|
3 - 3
|
Liga
5
|
19/11/2023
11:30
TAULES
|
L'ELIANA "C"
|
CADETE C
|
0 - 7
|
Liga
5
|
19/11/2023
11:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN F
|
LA ELIANA "C"
|
1 - 1
|
Liga
8
|
19/11/2023
10:30
MPAL.MARXALENES
|
HISTORICS VALENCIA "C"
|
CADETE B
|
1 - 3
|
Liga
3
|
19/11/2023
10:15
MPAL.ALBORAYA
|
ALBORAYA "A"
|
BENJAMIN A
|
3 - 2
|
Liga
9
|
18/11/2023
9:00
CRACKS (6)
|
CADETE A
|
F.B.SAGUNTO "A"
|
1 - 1
|
Liga
5
|
18/11/2023
18:30
CRACKS (6)
|
CADETE D
|
AT.VALLBONENSE "B"
|
2 - 2
|
Liga
9
|
18/11/2023
16:15
CRACKS (6)
|
JUVENIL A
|
TORRE LEVANTE "C"
|
3 - 0
|
Liga
9
|
18/11/2023
15:00
GERARDO SALVADOR
|
PATERNA "C"
|
JUVENIL C
|
3 - 0
|
Liga
5
|
18/11/2023
12:30
CRACKS (6)
|
INFANTIL D
|
CASINOS "A"
|
1 - 2
|
Liga
3
|
18/11/2023
12:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN E
|
PATACONA "B"
|
1 - 2
|
Liga
7
|
18/11/2023
12:30
MAS DE TOUS
|
AT.VALLBONENSE "C"
|
FEMENINO A
|
0 - 13
|
Liga
5
|
18/11/2023
12:00
MAIMONA
|
C.F.MARINES "A"
|
ALEVIN C
|
4 - 2
|
Liga
5
|
18/11/2023
11:30
MPAL.MARXALENES
|
HISTORICS VALENCIA "B"
|
PREBENJAMIN C
|
7 - 1
|
Liga
5
|
18/11/2023
11:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN B
|
EL RUMBO "B"
|
6 - 1
|
Liga
9
|
18/11/2023
10:45
CRACKS (6)
|
INFANTIL A
|
PATACONA "B"
|
2 - 1
|
Liga
8
|
18/11/2023
10:30
MPAL.ROCAFORT
|
ROCAFORT "B"
|
INFANTIL B
|
1 - 3
|
Liga
5
|
18/11/2023
10:30
MPAL.BETERA
|
U.D.BETERA "D"
|
ALEVIN D
|
1 - 4
|
Liga
5
|
18/11/2023
10:30
MPAL. LA ELIANA
|
LA ELIANA "C"
|
BENJAMIN D
|
3 - 1
|
Liga
5
|
18/11/2023
10:15
MPAL.MARXALENES
|
HITORICS DE VALENCIA "A"
|
PREBENJAMIN A
|
1 - 1
|
Liga
8
|
18/11/2023
10:00
MPAL.LA VIÑA- CHESTE
|
CHESTE "A"
|
INFANTIL C
|
5 - 3
|
Liga
9
|
17/11/2023
18:30
MPAL.PATACONA
|
PATACONA "A"
|
ALEVIN A
|
3 - 4
|
Liga
8
|
12/11/2023
9:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN A
|
RUMBO "A"
|
5 - 2
|
Liga
4
|
12/11/2023
9:30
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN C
|
MISLATA "C"
|
2 - 3
|
Liga
7
|
12/11/2023
9:00
CRACKS (6)
|
CADETE B
|
LA ELIANA "A"
|
3 - 1
|
Liga
4
|
12/11/2023
17:00
MPAL.EL PARRAL
|
PEDRALBA "A"
|
CADETE D
|
1 - 3
|
Liga
8
|
12/11/2023
13:00
MALVARROSA
|
IMPOSIBLES BETERO
|
JUVENIL B
|
3 - 0
|
Liga
4
|
12/11/2023
12:30
CRACKS (5)
|
ALEVIN D
|
BENISANO
|
4 - 2
|
Liga
4
|
12/11/2023
12:00
MPAL.LA PAZ
|
VILLAR "A"
|
INFANTIL D
|
1 - 3
|
Liga
4
|
12/11/2023
12:00
MPAL.ROCAFORT
|
ROCAFORT "C"
|
INFANTIL E
|
3 - 5
|
Liga
9
|
12/11/2023
11:30
CRACKS (6)
|
JUVENIL C
|
GODELLA "B"
|
2 - 6
|
Liga
6
|
12/11/2023
11:00
CRACKS (5)
|
FEMENINO A
|
LA ELIANA "B"
|
5 - 1
|
Liga
2
|
11/11/2023
9:30
CRACKS (5)
|
BENJAMIN A
|
SPOR.XIRIVELLA"B"
|
1 - 4
|
Liga
4
|
11/11/2023
9:00
CRACKS (6)
|
CADETE C
|
LLIRIA "C"
|
2 - 6
|
Liga
2
|
11/11/2023
9:00
MPAL.ALMASERA
|
CONTAUDIT ALMASERA
|
ALEVIN E
|
0 - 1
|
Liga
4
|
11/11/2023
9:00
CRACKS (8)
|
BENJAMIN D
|
LLIRIA "C"
|
1 - 5
|
Liga
8
|
11/11/2023
16:15
CRACKS (6)
|
JUVENIL A
|
SP MISLATA UF "B"
|
1 - 1
|
Liga
9
|
11/11/2023
16:00
MPAL.CASINOS
|
CASINOS
|
AMATER B
|
1 - 1
|
Liga
7
|
11/11/2023
12:45
CRACKS (6)
|
INFANTIL B
|
SERRANOS "B"
|
4 - 1
|
Liga
4
|
11/11/2023
12:45
SALVADOR MARTI
|
VALLBONENSE "A"
|
ALEVIN B
|
1 - 4
|
Liga
4
|
11/11/2023
12:45
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN A
|
SERRANOS "A"
|
13 - 0
|
Liga
8
|
11/11/2023
12:00
LA TORRE
|
AT.CABAÑAL
|
CADETE A
|
4 - 1
|
Liga
8
|
11/11/2023
11:45
QUATRE CARRERES
|
AMISTAD "A"
|
INFANTIL A
|
2 - 1
|
Liga
4
|
11/11/2023
11:15
MPAL.LA PAZ
|
VILLAR B
|
BENJAMIN E
|
4 - 1
|
Liga
4
|
11/11/2023
11:00
CRACKS (5)
|
ALEVIN C
|
GODELLA "B"
|
2 - 2
|
Liga
7
|
11/11/2023
10:45
CRACKS (6)
|
INFANTIL C
|
LA HOYA "a"
|
5 - 0
|
Liga
4
|
11/11/2023
10:15
TRAMO II CAUCE RIO
|
RUMBO "C"
|
ALEVIN F
|
3 - 7
|
Liga
4
|
11/11/2023
10:15
CRACKS (8)
|
PREBENJAMIN D
|
MONCADENSE "B"
|
2 - 3
|