OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera C.F. Corbera

Últims Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 4 10/12/2018  19:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL FONTSANTA-FATJO, C.D. "C" 0 - 11
Liga 5 10/12/2018  19:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI A EF.OLESA 87 A 3 - 2
Liga 4 06/12/2018  11:30
MPAL.ELS CANYARS
UE.CASTELLDEFELS H BENJAMI C 2 - 2
Liga 9 03/12/2018  19:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI A CF.PALLEJA 2 - 4
Liga 4 03/12/2018  18:45
MPAL.CORBERA
BENJAMI D CF.MOLINS DE REI D 9 - 0
Liga 9 02/12/2018  18:00
MPAL. LA GUARDIA
SANT VICENÇ ASS. ESPORTIVA "A" FEMENI AMATEUR 5 - 2
Liga 14 02/12/2018  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CF.INCRESA AT. A 2 - 0
Liga 10 02/12/2018  10:30
MPAL.LES GRASSES
FC.SANTFELIUENC B ALEVI A 2 - 1
Liga 9 02/12/2018  10:30
ESTADI DEL CONGOST
MANRESA, C.E. "B" FEMENI INFANTIL 3 - 3
Liga 10 02/12/2018  10:30
MPAL.TORRENT DELS LLOPS
AE.MARTORELL B BENJAMI A 1 - 3
Liga 10 02/12/2018  09:45
MPAL.CORBERA
CADET A CF.MARTORELL A 1 - 8
Liga 10 02/12/2018  09:00
MPAL.ESPARRAGUERA
CE.ESPARRAGUERA A INFANTIL A 2 - 2
Liga 12 01/12/2018  18:15
MPAL CORBERA
AMATEUR B UE LA PALMA CERVELLÓ 1 - 4
Liga 9 01/12/2018  16:00
MPAL. DE SANT ESTEVE SESROVIRES
SANT ESTEVE SESROVIRES. "A" JUVENIL A 1 - 5
Liga 14 01/12/2018  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS INCRESA MOLINS 3 - 1
Liga 9 01/12/2018  13:15
MPAL. SANT ESTEVE SESROVIRES
SANT ESTEVE SESROVIRES. "B" CADET B 5 - 1
Liga 9 01/12/2018  12:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL B TORRELLES, U.E. "A" 3 - 0
Liga 9 01/12/2018  11:30
CAMP D'ESPORTS MPAL. EL MOLI
CAN VIDALET, CF "A" PREBENJAMI A 0 - 1
Liga 10 01/12/2018  11:15
MPAL.CORBERA
ALEVI B FC.SANTFELIUENC C 4 - 6
Liga 9 01/12/2018  11:15
MPAL. CORBERA
ALEVI C ATHLETIC VILADECANS FC "B" 6 - 4
Liga 9 01/12/2018  10:30
MPAL. DE VALLIRANA
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "D" ALEVI D 12 - 1
Liga 9 01/12/2018  10:30
MPAL.LA PALMA
LA PALMA CERVELLO, U.E. "B" BENJAMI D 7 - 4
Liga 9 01/12/2018  10:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B FUNDACIO UE CORNELLA "C" 0 - 11
Liga 9 01/12/2018  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C SANT ILDEFONS, U.E. "C" 4 - 5
Liga 9 01/12/2018  09:00
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "D" INFANTIL C 2 - 0
Liga 9 01/12/2018  08:30
MPAL. DEL BARRI DE LES PLANES
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "C" BENJAMI B 2 - 13
Liga 11 25/11/2018  17:00
MPAL JOSEP RAICH
CF MOLINS DE REI "B" AMATEUR B 4 - 1
Liga 8 25/11/2018  12:30
MPAL. DE BEGUES
BEGUES, C.F. "A" INFANTIL B 4 - 0
Liga 8 25/11/2018  12:15
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR BASE OLERDOLA, C.E. "A" 1 - 3
Liga 8 25/11/2018  10:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL C Pª BLAUGRANA CERVELLO "A 4 - 0
Liga 8 25/11/2018  10:15
CAN TINTORER
SPORTSPORTING GAVA 2013 FC "D" BENJAMI C 5 - 4
Liga 8 25/11/2018  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A SANT ILDEFONS, U.E. "A" 3 - 4
Liga 13 24/11/2018  20:00
MPAL.ELS CANYARS
UE.CASTELLDEFELS B AMATEUR A 3 - 4
Liga 8 24/11/2018  18:00
MPAL. CORBERA
CADET B LA PALMA CERVELLO, U.E. "A" 8 - 0
Liga 13 24/11/2018  17:00
CAN ZAM 1
ARRABAL CALAF VETERANS 4 - 1
Liga 8 24/11/2018  16:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A ESPARREGUERA, C.E. "B" 13 - 0
Liga 9 24/11/2018  16:00
MPAL. FALGUERA
PR.SANT FELIU A CADET A 1 - 2
Liga 9 24/11/2018  13:30
MPAL.CORBERA
INFANTIL A FC.SANT CUGAT C 1 - 0
Liga 8 24/11/2018  12:00
MPAL. CORBERA
ALEVI D Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" 1 - 3
Liga 9 24/11/2018  11:30
MPAL.CORBERA
ALEVI A FUE.CORNELLA F 3 - 3
Liga 8 24/11/2018  10:30
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "C" PREBENJAMI B 10 - 0
Liga 8 24/11/2018  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI B SECTOR MONTSERRATINA U.D. "C" 5 - 3
Liga 8 24/11/2018  09:30
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL MOLINS DE REI, C.F. "A" 3 - 2
Liga 9 24/11/2018  09:15
MPAL.MARIANAO POBLET
UD.MARIANAO POBLET A ALEVI B 2 - 3
Liga 8 24/11/2018  09:00
MPAL. LA GUARDIA
SANT VICENÇ ASS. 2014 "A" ALEVI C 3 - 5
Liga 8 24/11/2018  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI D SANT ANDREU BARCA AGRUP. "D" 2 - 1
Liga 7 20/11/2018  20:00
CAMP NOU PLANA CAN ESTEVE
CD CERVELLÒ AMATEUR B 0 - 1
Liga 12 18/11/2018  18:00
MPAL.CORBERA
AMATEUR A AE.ABRERA A 3 - 3
Liga 7 18/11/2018  17:00
MPAL. DE VALLIRANA
VALLIRANA C.F. "A" FEMENI AMATEUR 4 - 1
Liga 8 18/11/2018  16:00
MPAL.CORBERA
ALEVI B CF.FONTSANTA FATJO A 5 - 4
Liga 7 18/11/2018  16:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C VILADECANS U.D. "C" 1 - 3
Liga 8 18/11/2018  13:00
MPAL.LES GRASSES
FC.SANTFELIUENC B INFANTIL A 2 - 1
Liga 7 18/11/2018  11:30
MPAL. SANT ESTEVE SESROVIRES
SANT ESTEVE SESROVIRES. "C" BENJAMI D 5 - 1
Liga 7 18/11/2018  10:30
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "B" INFANTIL C 7 - 2
Liga 7 18/11/2018  10:15
MPAL. DE SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "A" PREBENJAMI A 3 - 2
Liga 8 18/11/2018  10:00
MPAL.SANT ESTEVE SES
FC.SANT ESTEVE SES A ALEVI A 1 - 10
Liga 10 17/11/2018  18:15
MPAL CORBERA
AMATEUR B AE SANT LLUIS 3 - 6
Liga 7 17/11/2018  18:00
ESTADI MPAL. D'ATLETISME (LES GRASES)
SANTFELIUENC, F.C. "C" JUVENIL A 0 - 6
Liga 12 17/11/2018  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS PRAT 2 - 0
Liga 7 17/11/2018  13:00
MPAL. DE PIERA
PIERA, A.E. "C" CADET B 3 - 0
Liga 7 17/11/2018  12:00
CAMP DE FUTBOL JAUME TUBAU
SANT CUGAT FUTBOL CLUB "A" FEMENI INFANTIL 16 - 0
Liga 8 17/11/2018  12:00
MPAL.CORBERA
CADET A FC.SANTFELIUENC B 6 - 2
Liga 7 17/11/2018  10:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL B TERLENKA BARCELONISTA CF "C" 2 - 2
Liga 8 17/11/2018  10:30
MPAL.LA GUARDIA
AE.SANT VICENÇ 2014 BENJAMI A 2 - 5
Liga 7 17/11/2018  10:30
RICARD GINEBREDA
INCRESA ATLETICO CF "B" ALEVI D 11 - 1
Liga 7 17/11/2018  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B E.F. OLESA 87, C. "B" 1 - 2
Liga 7 17/11/2018  09:00
RICARD GINEBREDA
INCRESA ATLETICO CF "B" BENJAMI B 1 - 8
Liga 7 17/11/2018  09:00
MPAL. CORBERA
ALEVI C SANTFELIUENC, F.C. "J" 10 - 2
Liga 7 11/11/2018  17:30
MPAL. FONTSANTA F.
CD.FONTSANTA FATJO A CADET A 4 - 2
Liga 6 11/11/2018  12:30
MPAL. CORBERA
JUVENIL A SANTBOIA, F.C. "D" 3 - 0
Liga 7 11/11/2018  10:30
MPAL.CORBERA
INFANTIL A FC.LEVANTE LAS PLANAS A 2 - 4
Liga 7 11/11/2018  10:15
MPAL.DANI JARQUE
CF.CIUDAD COOPERATIVA A ALEVI B 2 - 1
Liga 6 11/11/2018  10:00
MPAL. SALT DE PI
ESPLUGUENC, F.A. "C" BENJAMI C 0 - 8
Liga 7 11/11/2018  09:00
MPALCORBERA
ALEVI A PB.VALLIRANA B 6 - 1
Liga 6 11/11/2018  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI D INCRESA ATLETICO CF "C" 4 - 0
Liga 11 10/11/2018  18:30
MPAL.BARRI EL CENTRE
UE.SANT JOAN DESPI A AMATEUR A 1 - 0
Liga 9 10/11/2018  18:20
MPAL SANT JUST DESVERN
CF SANT JUST DESVERN AMATEUR B 6 - 0
Liga 6 10/11/2018  18:15
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR FEMENI TORTOSA-EBRE, C.F. "A" 2 - 5
Liga 11 10/11/2018  16:30
MPAL.SANT JUST
SANT JUST VETERANS 3 - 1
Liga 6 10/11/2018  16:00
MPAL. CORBERA
CADET B ESPARREGUERA, C.E. "B" 1 - 1
Liga 6 10/11/2018  13:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL C SANT ANDREU BARCA AGRUP. "B" 2 - 2
Liga 6 10/11/2018  12:00
MPAL. TORRE-ROJA
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "A" INFANTIL B 3 - 0
Liga 6 10/11/2018  11:45
CAN TORELLO
ESCOLA F. GAVA, C. "H" ALEVI C 6 - 4
Liga 6 10/11/2018  11:30
MPAL. CORBERA
ALEVI D FUNDACIO UE CORNELLA "J" 5 - 8
Liga 6 10/11/2018  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI B ESPLUGUENC, F.A. "A" 4 - 2
Liga 6 10/11/2018  10:15
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A" 3 - 5
Liga 6 10/11/2018  10:00
MPAL. DEL BARRI DE LES PLANES
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "B" PREBENJAMI B 4 - 0
Liga 6 10/11/2018  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A SANTBOIA, F.C. "A" 1 - 0
Liga 7 10/11/2018  09:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI A UD.SAN MAURO A 9 - 1
Liga 10 04/11/2018  18:00
MPAL.CORBERA
AMATEUR A FC.LEVANTE LAS PLANAS A 2 - 3
Liga 5 04/11/2018  18:00
MASIA SCHOOL AGORA
AGORA MASIA BACH B ALEVI D 3 - 3
Liga 6 04/11/2018  16:00
MPAL.CORBERA
ALEVI B EF.GAVA F 3 - 4
Liga 5 04/11/2018  16:00
MPAL.CORBERA
ALEVI C CF.GAVA MAR C 4 - 12
Liga 5 04/11/2018  13:30
MPAL. D'AIGUADOLÇ
SITGES U.E. "A" FEMENI AMATEUR 8 - 0
Liga 6 04/11/2018  12:00
MPAL.SANT JUST
AT.SANT JUST B INFANTIL A 0 - 1
Liga 8 03/11/2018  18:15
MPAL CORBERA
AMATEUR B AE ABRERA "B" 3 - 3
Liga 5 03/11/2018  16:00
MPAL. LA PLANA
Pª BLAUGRANA CERVELLO "A" JUVENIL A 2 - 4
Liga 10 03/11/2018  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS PBB.SANTFELIU 6 - 4
Liga 5 03/11/2018  13:30
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA AGRUP. "B" CADET B 3 - 0
Liga 6 03/11/2018  12:45
MPAL.JOSEP RAICH
CF.MOLINS REI A ALEVI A 2 - 2
Liga 6 03/11/2018  12:45
ESTADI LES COMES
CF.IGUALADA F BENJAMI A 1 - 2
Liga 5 03/11/2018  12:15
MPAL.CORBERA
INFANTIL B AE.SANT LLUIS A 3 - 1
Liga 5 03/11/2018  12:00
CAN TINTORER
CF.GAVA MAR B BENJAMI B 2 - 8
Liga 5 03/11/2018  11:50
MPAL.ESPARRAGUERA
CE.ESPARRAGUERA B INFANTIL C 1 - 1
Liga 5 03/11/2018  11:30
MPAL.ABRERA
AE.ABRERA C BENJAMI D 2 - 7
Liga 6 03/11/2018  10:30
MPAL.CORBERA
CADET A FA.ESPLUGUENC B 10 - 0
Liga 5 03/11/2018  09:45
MPAL.MARIANAO
UD.MARIANAO POBLET A PREBENJAMI A 0 - 0
Liga 5 03/11/2018  09:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI C FUE.CORNELLA K 1 - 7
Liga 5 03/11/2018  09:00
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI B FC.SANTBOIA B 0 - 6
Liga 3 29/10/2018  18:15
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI B MOLINS DE REI, C.F. "C" 5 - 0
Liga 4 28/10/2018  13:45
ESTADI MPAL.ATLETISME
FC.SANTFELIUENC E INFANTIL B 5 - 2
Liga 9 28/10/2018  12:00
CAN SALVI
AE.SANT ANDREU BARCA A AMATEUR A 2 - 1
Liga 5 28/10/2018  09:00
MPAL.JOAN BAPTISTA MILA
FC.SANTBOIA B ALEVI B 0 - 2
Liga 4 28/10/2018  09:00
ESTADI MPAL ATLETISME
FC.SANTFELIUENC I ALEVI D 6 - 4
Liga 4 27/10/2018  18:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A ABRERA, A.E "A" 2 - 2
Liga 5 27/10/2018  17:30
MPAL.DANI JARQUE
CF.CIUDAD COOPERATIVA A CADET A 2 - 2
Liga 9 27/10/2018  16:00
MPAL.CASABLANCA
PB.CINCO ROSAS VETERANS 3 - 2
Liga 4 27/10/2018  16:00
MPAL.CORBERA
INFANTIL C AE.SANT VICENÇ A 5 - 2
Liga 4 27/10/2018  13:20
MPAL. CORBERA
CADET B IGUALADA, C.F. "D" 1 - 7
Liga 4 27/10/2018  12:00
MPAL. TORRE-ROJA
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "C" PREBENJAMI B 2 - 6
Liga 5 27/10/2018  11:45
MPAL.CORBERA
INFANTIL A CF.IGUALADA B 1 - 3
Liga 4 27/10/2018  10:15
MPAL.CORBERA
ALEVI C FC.SANT JUST F 12 - 3
Liga 5 27/10/2018  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI A EF.OLESA 87 A 1 - 5
Liga 4 27/10/2018  09:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI B CF.BEGUES C 15 - 0
Liga 4 27/10/2018  09:00
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI A EF.OLESA 87 A 6 - 12
Liga 8 21/10/2018  18:30
MPAL.CORBERA
AMATEUR A AE. SANT VICENÇ 2014 1 - 3
Liga 3 21/10/2018  16:00
MPAL.CORBERA
JUVENIL A SANT ANDREU BARCA AGRUP. "A" 2 - 4
Liga 3 21/10/2018  13:00
MPAL.LES PLANES
E.F. OLESA 87, C. "A" FEMENI AMATEUR 5 - 1
Liga 4 21/10/2018  10:30
MPAL.LA FALGUERA
PR.SANT FELIU A ALEVI A 4 - 5
Liga 3 21/10/2018  10:30
ESTADI MPAL. ATLETISME
FC.SANTFELIUENC F BENJAMI D 4 - 3
Liga 4 21/10/2018  09:00
MPAL.VALLIRANA
PB.VALLIRANA A BENJAMI A 2 - 0
Liga 6 20/10/2018  18:15
MPAL CORBERA
AMATEUR B CD ALMEDA "B" 4 - 2
Liga 8 20/10/2018  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS PIERA 2 - 2
Liga 3 20/10/2018  13:45
MPAL.CORBERA
INFANTIL B AE.PRAT B 4 - 2
Liga 3 20/10/2018  13:30
CAMP DE FUTBOL ZEM CAN TORELLÓ
SPORTING GAVA 2013 F BENJAMI B 0 - 9
Liga 3 20/10/2018  13:00
MPAL.SANT ESTEVE SES
FC.SANT ESTEVE SES B INFANTIL C 3 - 2
Liga 4 20/10/2018  12:30
MPAL.VALLIRANA
PB.VALLIRANA A INFANTIL A 1 - 0
Liga 3 20/10/2018  12:00
ESTADI VILAFRANCA DEL PENEDÉS
F.E. ATLETIC VILAFRANCA "B" FEMENI INFANTIL 5 - 0
Liga 4 20/10/2018  11:30
MPAL.CORBERA
CADET A AE.PRAT C 1 - 0
Liga 3 20/10/2018  10:00
MPAL. DE CORNELLÁ
FUNDACIO UE CORNELLA "B" PREBENJAMI A 5 - 1
Liga 3 20/10/2018  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI D FC.SANT JUST H 1 - 8
Liga 4 20/10/2018  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI B FUE.CORNELLA D 3 - 2
Liga 3 20/10/2018  09:00
CEM ESCOLA LLOR
ESCOLA ESP. LLOR A ALEVI C 5 - 9
Liga 3 20/10/2018  08:45
MPAL.CORBERA
BENJAMI C ESCOLA ESP. LLOR B 3 - 6
Liga 5 14/10/2018  18:15
MPAL LA BARRUANA
ST VICENÇ-AT VICENTÏ AMATEUR B 4 - 0
Liga 3 14/10/2018  13:45
MPAL.VALLIRANA
PB.VALLIRANA A ALEVI B 11 - 2
Liga 2 14/10/2018  12:15
MPAL.CORBERA
FEMENI AMATEUR LA GRANADA, C.F. "A" 2 - 1
Liga 3 14/10/2018  12:00
MPAL.CAN TORELLO
EF.GAVA D CADET A 1 - 3
Liga 2 14/10/2018  10:30
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "A" FEMENI INFANTIL 18 - 0
Liga 2 14/10/2018  10:00
MPAL.CORBERA
INFANTIL B SANTVICENÇ 2014 A 2 - 2
Liga 2 13/10/2018  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL A MOLINS DE REI, C.F. "B" 4 - 1
Liga 7 13/10/2018  17:00
MPAL.PALLEJA
CF.PALLEJA A AMATEUR A 1 - 3
Liga 7 13/10/2018  16:00
MPAL.MARTORELL
MARTORELL VETERANS 2 - 2
Liga 2 13/10/2018  13:30
MPAL. D'ABRERA
ABRERA, A.E "A" CADET B 7 - 1
Liga 3 13/10/2018  13:00
MPAL.CORBERA
INFANTIL A NAISE BARCELONA FC A 3 - 1
Liga 2 13/10/2018  11:30
MPAL.EL MOLI
CF.CAN VIDALET C BENJAMI B 4 - 7
Liga 3 13/10/2018  11:15
MPAL.CORBERA
ALEVI A AE.ABRERA A 7 - 2
Liga 2 13/10/2018  11:15
MPAL.CORBERA
ALEVI C FC.SANTBOIA G 8 - 6
Liga 2 13/10/2018  10:30
MPAL.PAPIOL
EF.BASE PAPIOL A BENJAMI D 10 - 0
Liga 3 13/10/2018  10:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI A SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB 6 - 4
Liga 2 13/10/2018  09:00
MPAL.PALLEJA
CF.PALLEJA B ALEVI D 12 - 0
Liga 2 13/10/2018  08:30
MPAL.CORNELLA
FUE.CORNELLA E INFANTIL C 3 - 2
Liga 6 07/10/2018  18:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CF.OLESA MONT. A 1 - 1
Liga 1 07/10/2018  18:00
ZEM CAN TINTORER
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB FEMENI AMATEUR 0 - 4
Compensatorio 1 07/10/2018  16:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI D SANT ILDEFONS, U.E. "C" 1 - 2
Liga 1 07/10/2018  16:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL SITGES U.E. "A" 2 - 4
Liga 1 07/10/2018  10:30
MPAL.SANT JUST
AT.SANT JUST D INFANTIL B 7 - 0
Liga 2 07/10/2018  10:00
MPAL.BARRI CENTRE
UE.SANT JOAN DESPI A CADET A 1 - 1
Liga 1 06/10/2018  19:15
MPAL.SANT JUST
FC.SANT JUST F BENJAMI C 1 - 4
Liga 1 06/10/2018  18:00
MPAL. CORBERA
CADET B MARTORELL C.F. "D" 0 - 6
Liga 1 06/10/2018  17:00
CAMP DE FUTBOL FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "B" JUVENIL A 0 - 4
Liga 4 06/10/2018  16:30
MPAL ESPARREGUERA
ATH, C ESPARREGUERA AMATEUR B 1 - 2
Liga 6 06/10/2018  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS AT.INCRESA 2 - 2
Liga 2 06/10/2018  13:30
MPAL.CORBERA
INFANTIL A FC.SANT ESTEVE A 2 - 4
Liga 1 06/10/2018  13:00
MPAL.BARRI DEL CENTRE
CF.SANT JOAN DESPI B PREBENJAMI B 6 - 0
Liga 1 06/10/2018  12:00
CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
FC.BARCELONA E ALEVI C 13 - 0
Liga 1 06/10/2018  11:45
MPAL.CORBERA
INFANTIL C AE.SANTVICENÇ 2014 B 0 - 6
Liga 2 06/10/2018  11:30
MPAL.VILADECANS
UD.VILADECANS B ALEVI B 4 - 0
Liga 2 06/10/2018  10:15
MPAL.CORBERA
ALEVI A UE.SANT SADURNI B 5 - 0
Liga 1 06/10/2018  10:15
MPAL.CORBERA
ALEVI D FC.SANT ESTEVE SES B 1 - 3
Amistoso 1 06/10/2018  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B CASTELLDEFELS, U.E. "G" 15 - 7
Amistoso 0 30/09/2018  12:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL A SECTOR MONTSERRATINA "A" 1 - 0
Liga 1 30/09/2018  12:00
CAN SALVI
AE.SANT ANDREU BARCA B BENJAMI A 2 - 1
Amistoso 0 30/09/2018  10:30
MPAL. CORBERA
ALEVI D SECTOR MONTSERRATINA "D" 3 - 1
Amistoso 0 30/09/2018  10:30
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL EFB CALAFELL "A" 0 - 4
Liga 3 29/09/2018  18:15
MPAL CORBERA
AMATEUR B UE PAPIOL 3 - 7
Liga 5 29/09/2018  18:00
MPAL.LA PARELLADA
CF.VINYETS MOLI VELL A AMATEUR A 1 - 1
Liga 1 29/09/2018  16:00
MPAL.CORBERA
CADET A UE.SANT ILDEFONSO C 3 - 2
Liga 5 29/09/2018  16:00
MPAL.VALLIRANA
OLESA DE BONESVALLS VETERANS 2 - 3
Amistoso 0 29/09/2018  14:00
MPAL. JOAN BAPTISTA MILÀ
SANTBOIA "B" INFANTIL C 3 - 1
Amistoso 0 29/09/2018  14:00
MPAL. CAN BUXERES
CAN BUXERES "C" CADET B 4 - 0
Amistoso 0 29/09/2018  13:00
ESTADI OLÍMPIC DE TERRASSA
FUND. TERRASSA FC 1906 "B" FEMENI AMATEUR 0 - 2
Amistoso 0 29/09/2018  13:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL B Pª BLAUG. CASTELLBISBAL "A" 7 - 0
Amistoso 0 29/09/2018  12:15
MPAL. FONTSANTA-FATJO
FONTSANTA-FATJO "B" PREBENJAMI B 8 - 0
Liga 1 29/09/2018  12:00
MPAL.ABRERA
AE.ABRERA A INFANTIL A 5 - 1
Amistoso 0 29/09/2018  11:30
MPAL. CORBERA
BENJAMI D MARIANAO POBLET UD "D" 12 - 4
Liga 1 29/09/2018  11:30
MPAL.CORBERA
ALEVI B AT.SANT JUST B 3 - 3
Liga 1 29/09/2018  10:30
MPAL.ESPARRAGUERA
CE.ESPARRAGUERA A ALEVI A 2 - 7
Amistoso 0 29/09/2018  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI C SPORTING GAVA 6 - 4
Amistoso 0 29/09/2018  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A FONTSANTA-FATJO "A" 0 - 4
Amistoso 0 29/09/2018  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B SPORTING GAVA 5 - 2
Amistoso 0 29/09/2018  08:45
CAN TINTORER
SPORTING GAVA "B" ALEVI C 4 - 7
Liga 2 23/09/2018  18:15
MPAL LA BARRUANA
PªBARC ST VICENÇ AMATEUR B 4 - 0
Liga 4 23/09/2018  18:00
MPAL.CAN VINADER
UE.CAN ROCA 74 AMATEUR A 2 - 2
Amistoso 0 23/09/2018  11:30
MPAL. VILADECANS
UD VILADECANS "B" FEMENI INFANTIL 4 - 0
Amistoso 0 23/09/2018  10:30
MPAL. SANT JUST
AT SANT JUST "D" INFANTIL B 3 - 0
Amistoso 0 22/09/2018  18:00
MPAL. CORBERA
CADET B SANT VICENÇ ASS. 2014 "A" 2 - 9
Amistoso 0 22/09/2018  17:05
MPAL. SANT JUST
AT SANT JUST "D" BENJAMI B 2 - 4
Amistoso 0 22/09/2018  16:00
MPAL. DE CASTELLBISBAL
Pª BLAUG. CASTELLBISBAL "A" JUVENIL A 1 - 2
Liga 4 22/09/2018  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS VILADECANS 1 - 2
Amistoso 0 22/09/2018  15:00
MPAL. SANT JUST
AT SANT JUST "E" BENJAMI C 2 - 1
Amistoso 0 22/09/2018  14:15
MPAL. SANT JUST
AT SANT JUST "A" CADET A 6 - 0
Amistoso 0 22/09/2018  13:45
MPAL. SANT JUST
AT SANT JUST "F" ALEVI D 10 - 2
Amistoso 0 22/09/2018  13:15
MPAL. CORBERA
INFANTIL C CAN BUXERES "C" 2 - 1
Amistoso 0 22/09/2018  13:00
MPAL. DEL BARRI CENTRE
SANT JOAN DESPÍ UE "C" ALEVI B 2 - 6
Amistoso 0 22/09/2018  11:45
MPAL. CORBERA
ALEVI C SANT VICENÇ ASS. 2014 "A" 2 - 4
Amistoso 0 22/09/2018  10:30
CAMP DE FUTBOL RICARD GINEBREDA
AT INCRESA "C" BENJAMI D 0 - 3
Amistoso 0 22/09/2018  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI A SECTOR MONTSERRATINA "A" 5 - 0
Amistoso 0 22/09/2018  10:00
MPAL. LA BARRUANA
PB SANT VICENÇ DELS HORTS "A" INFANTIL A 0 - 3
Amistoso 0 22/09/2018  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B SANT VICENÇ ASS. 2014 "A" 2 - 4
Amistoso 0 22/09/2018  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI A SANT VICENÇ ASS. 2014 "A" 6 - 0
Amistoso 0 16/09/2018  18:30
CAMP DE FUTBOL ZEM CASC ANTIC
ESCOLA F. VILADECAVALLS "A" FEMENI AMATEUR 8 - 0
Liga 3 16/09/2018  18:30
MPAL.CORBERA
AMATEUR A UD.VILADECANS B 4 - 1
Amistoso 0 16/09/2018  16:15
MPAL. CORBERA
CADET A SANTBOIA "B" 3 - 4
Amistoso 0 16/09/2018  15:30
MPAL. MARIANAO
MARIANAO POBLET JUVENIL A 0 - 5
Amistoso 0 16/09/2018  09:00
MPAL. LES PLANES (OLESA DE MONTSERRAT)
EF OLESA 87 "B" PREBENJAMI B 3 - 6
Amistoso 0 16/09/2018  09:00
MPAL. SANT JUST
AT SANT JUST "C" BENJAMI A 2 - 4
Amistoso 0 16/09/2018  09:00
MPAL. LES PLANES (OLESA DE MONTSERRAT)
EF OLESA 87 "B" BENJAMI C 5 - 1
Liga 1 15/09/2018  18:15
MPAL CORBERA
AMATEUR B UD SAN PANCRACIO 2 - 2
Amistoso 0 15/09/2018  16:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A AT SANT JUST "B" 0 - 3
Liga 3 15/09/2018  16:00
MPAL.VALLBONA
STOITCHKOV VETERANS 4 - 1
Torneo 0 15/09/2018  15:50
MPAL. 25 DE SETEMBRE
JUVENTUD 25 SEP (Torneo) INFANTIL B 1 - 1
Amistoso 0 15/09/2018  14:00
MPAL. LES PLANES (OLESA DE MONTSERRAT)
EF OLESA 87 "C" INFANTIL C 2 - 4
Torneo 0 15/09/2018  14:00
MPAL. 25 DE SETEMBRE
JUVENTUD 25 SEP (Torneo) ALEVI A 2 - 0
Amistoso 0 15/09/2018  13:15
MPAL. CORBERA
INFANTIL A AT SANT JUST "C" 0 - 4
Amistoso 0 15/09/2018  12:00
ESTADI VILAFRANCA DEL PENEDÉS
ATLETIC VILAFRANCA FE "B" FEMENI INFANTIL 4 - 0
Amistoso 0 15/09/2018  11:45
MPAL. CORBERA
BENJAMI B Pª BLAUG. CASTELLBISBAL "B" 2 - 8
Amistoso 0 15/09/2018  11:45
MPAL. CORBERA
ALEVI C Pª BLAUG. CASTELLBISBAL "B" 3 - 1
Amistoso 0 15/09/2018  11:30
MPAL. LES PLANES (OLESA DE MONTSERRAT)
EF OLESA 87 "B" CADET B 12 - 0
Amistoso 0 15/09/2018  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI B AT SANT JUST "E" 2 - 4
Amistoso 0 15/09/2018  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D SPORTING GAVA 1 - 20
Amistoso 0 15/09/2018  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A AT SANT JUST "A" 4 - 2
Amistoso 0 15/09/2018  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI D FONTSANTA-FATJO "C" 8 - 4
Pretemporada 0 11/09/2018  11:30
MPAL.SANT JUST
CF.SANT JUST A AMATEUR B 3 - 1
Torneo Joan Garcias 0 09/09/2018  20:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR EFB CALAFELL "A" 6 - 4
Amistoso 0 09/09/2018  18:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A AT INCRESA "A" 4 - 2
Torneo Joan Garcias 0 09/09/2018  16:00
MPAL. CORBERA
CADET B AT INCRESA "B" 2 - 10
Torneo Joan Garcias 0 09/09/2018  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A EF OLESA 87 "A" 3 - 3
Torneo Joan Garcias 0 09/09/2018  11:45
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL SANTFELIUENC "A" 0 - 4
Torneo Joan Garcias 0 09/09/2018  11:45
MPAL. CORBERA
ALEVI C AT INCRESA "B" 5 - 1
Torneo Joan Garcias 0 09/09/2018  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D JUVENTUD 25 SEP "E" 4 - 11
Torneo Joan Garcias 0 09/09/2018  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI D SPORTING GAVA 2 - 6
Torneo Joan Garcias 0 09/09/2018  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI A JUVENTUD 25 SEP "B" 2 - 2
Liga 2 08/09/2018  18:30
MPAL.VALLIRANA
CF.VALLIRANA A AMATEUR A 1 - 4
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2018  18:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL C AT INCRESA "B" 2 - 5
Liga 2 08/09/2018  16:00
MPAL.GELIDA
GELIDA VETERANS 3 - 2
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2018  16:00
MPAL. CORBERA
CADET A EF OLESA 87 "A" 1 - 3
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2018  13:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL B EF OLESA 87 "B" 3 - 0
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2018  11:30
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B AT INCRESA "A" 0 - 7
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2018  11:30
MPAL. CORBERA
ALEVI B Pª BLAUG. CASTELLBISBAL "A" 2 - 5
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2018  10:15
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A SANTBOIA "B" 0 - 7
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2018  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI B EF OLESA 87 "C" 12 - 1
Torneo Joan Garcias 0 08/09/2018  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C AT INCRESA "B" 3 - 4
Liga 1 02/09/2018  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A UE.TORRELLES A 5 - 0
Pretemporada 0 02/09/2018  12:00
Mpal Can Aranyó
GOLAGOL FC AMATEUR B 6 - 1
Amistoso 0 01/09/2018  20:15
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS "D" JUVENIL A 1 - 4
Liga 1 01/09/2018  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS POBLE SEC 1 - 5
Pretemporada 0 29/08/2018  20:00
MPAL VALLIRANA
JUVENIL" A" PB VALLIRANA AMATEUR B 3 - 1
Pretemporada 0 26/08/2018  19:00
MPAL.LA FLORIDA
CF.FLORIDA AMATEUR A 6 - 3
Pretemporada 0 25/08/2018  19:00
MPAL.MASQUEFA
UD.MASQUEFA AMATEUR A 0 - 1
Pretemporada 0 22/08/2018  20:30
MPAL.CORBERA
AMATEUR A PU.MALAGA 1 - 3
Pretemporada 0 19/08/2018  11:30
MPAL.PUBILLA CASAS
CF.PUBILLA CASAS AMATEUR A 2 - 1
Pretemporada 0 18/08/2018  18:30
MPAL.JUVENTUD 25 SEPTIEMBRE
JUVENTUD 25 SEPTIEMBRE AMATEUR A 4 - 4

Comparteix a:
  • google+