OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Últims Resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 9 11/04/2021  18:15
MPAL.CORBERA
JUVENIL A CF.BLANCA SUBUR A 1 - 2
Liga 11 11/04/2021  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CE.ESPARRAGUERA A 5 - 0
Liga 8 11/04/2021  12:00
CAN SALVI
CF.SANT ANDREU BARCA A JUVENIL B 5 - 0
Liga 8 11/04/2021  12:00
MPAL. LA PALMA
UE LA PALMA "A" CADET B 1 - 4
Liga 8 11/04/2021  10:00
MPAL.LA FALGUERA
PR.SANT FELIU A BENJAMI A 3 - 4
Liga 8 11/04/2021  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI D SANT ESTEVE SESROVIRES "C" 3 - 5
Liga 9 10/04/2021  16:30
MPAL. CORBERA
CADET A CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "A" 1 - 3
Liga 10 10/04/2021  16:30
MPAL.ESPARRAGUERA
AT.ESPARRAGUERA A AMATEUR B 3 - 0
Liga 8 10/04/2021  12:45
MPAL. MORELL
MORELL, C.D. "A" FEMENI JUVENIL 1 - 0
Liga 8 10/04/2021  12:30
MPAL.CORBERA
INFANTIL B UE.TORRELLES A 0 - 1
Liga 9 10/04/2021  12:00
MPAL. ALMEDA
ALMEDA, C.D. "A" ALEVI B 6 - 3
Liga 8 10/04/2021  11:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI C CASTELLDEFELS, U.E. "H" 7 - 0
Liga 8 10/04/2021  11:00
CAN TINTORER (A)
SPORTING GAVA E PREBENJAMI B 3 - 0
Liga 8 10/04/2021  10:30
MPAL. PAPIOL
ESPORT BASE DEL PAPIOL "A" ALEVI C 6 - 2
Liga 9 10/04/2021  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A IGUALADA, C.F. "E" 3 - 1
Liga 8 10/04/2021  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B SANTBOIA, F.C. "H" 5 - 2
Liga 2 04/04/2021  18:00
MPAL.CORBERA
AMATEUR B PB.SANT FELIU A 6 - 2
Liga 1 04/04/2021  17:00
CAN TITÓ
ANOIA , C.E. "A" FEMENI AMATEUR 0 - 1
Liga 1 04/04/2021  16:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI B FONTSANTA-FATJO, C.D. "B" 4 - 9
Liga 1 04/04/2021  16:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI C SANTFELIUENC, F.C. "E" 4 - 9
Liga 1 04/04/2021  16:00
JOSEP RAICH
CF.MOLINS REI A JUVENIL B 3 - 2
Liga 3 04/04/2021  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A AT.INCRESA A 6 - 2
Liga 1 04/04/2021  10:45
MPAL. ABRERA
ABRERA, A.E. "A" ALEVI A 3 - 5
Liga 1 04/04/2021  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B SPORTIN GAVA A 1 - 8
Liga 1 04/04/2021  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI D Pª BLAUGRANA VALLIRANA "C" 8 - 7
Liga 1 03/04/2021  13:30
ZEM CAN TITO
CF.ANOIA A JUVENIL A 1 - 3
Liga 1 03/04/2021  13:30
MPAL. ABRERA
ABRERA, A.E. "A" INFANTIL A 1 - 3
Liga 1 03/04/2021  09:00
MPAL.LA FALGUERA
PR.SANT FELIU C ALEVI C 2 - 4
Liga 1 02/04/2021  10:00
MPAL. EL MOLI
CAN VIDALET, C.F. "B" CADET A 5 - 1
Liga 9 28/03/2021  18:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR B CF.SANT JUST B 1 - 2
Liga 8 28/03/2021  16:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "A" 0 - 10
Liga 7 28/03/2021  16:00
MPAL. CORBERA
ALEVI C SANT ESTEVE SESROVIRES "A" 3 - 13
Liga 7 28/03/2021  12:30
MPAL. LA GUARDIA
SANT VICENÇ HORTS ASS. FUT "B" FEMENI AMATEUR 1 - 8
Liga 7 28/03/2021  12:15
MPAL.CORBERA
CADET B CF.PALLEJA A 1 - 1
Liga 10 28/03/2021  12:00
MPAL.LA PLANA
CD.CERVELLO A AMATEUR A 0 - 1
Compensatorio 7 28/03/2021  10:00
MPAL. 25 DE SETEMBRE
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE "A" BENJAMI A 0 - 2
Liga 7 28/03/2021  10:00
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI B PB. VALLIRANA C 2 - 0
Liga 7 28/03/2021  09:00
MPAL. ESPARRAGUERA
ESPARREGUERA, C.E. "A" ALEVI D 9 - 1
Liga 8 27/03/2021  17:00
TORRENT DE LLOPS
CF.MARTORELL B JUVENIL A 2 - 3
Liga 8 27/03/2021  13:30
MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC, F.C. "B" CADET A 2 - 2
Liga 8 27/03/2021  13:00
CAMP DE FUTBOL MPAL. ELS PINS (A)
BASE OLERDOLA, C.E. "A" INFANTIL A 1 - 6
Liga 7 27/03/2021  12:30
MPAL.CORBERA
JUVENIL B CF.MARTORELL C 2 - 4
Liga 7 27/03/2021  11:30
CAN SALVI
SANT ANDRE BARCA B INFANTIL B 2 - 2
Liga 7 27/03/2021  10:30
MPAL. JOAN BAPTISTA MILÀ
SANTBOIA, F.C. "G" BENJAMI C 0 - 5
Liga 7 27/03/2021  10:30
MPAL. CORBERA
FEMENI JUVENIL TERRES DE L'EBRE, C.F. "A" 0 - 12
Liga 7 27/03/2021  10:30
JOAN BAPTISTA MILA
FC. SANTBOIA A PREBENJAMI A 4 - 3
Liga 8 27/03/2021  10:00
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A" ALEVI A 3 - 7
Liga 6 21/03/2021  18:15
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR SANTBOIA, F.C. "A" 6 - 0
Amistoso 0 21/03/2021  16:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL A SANT ANDREU BARCA AGRUPA "A" 4 - 2
Liga 9 21/03/2021  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A JUVENTUD 25 SEPTIEMBRE A 4 - 1
Liga 8 21/03/2021  12:00
MPAL. LA PLANA
CD.CERVELLO B AMATEUR B 0 - 2
Amistoso 0 21/03/2021  10:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A SANT ANDREU BARCA AGRUPA "A" 5 - 1
Liga 7 20/03/2021  18:15
MPAL.CORBERA
JUVENIL A CD.RIBES A 2 - 5
Liga 6 20/03/2021  17:00
MPAL. CALAFELL
ESC. FUTBOL BASE CALAFELL "A" FEMENI JUVENIL 4 - 4
Liga 6 20/03/2021  16:00
MPAL.LES PLANES
FC.LEVANTE LAS PLANAS B JUVENIL B 3 - 1
Amistoso 0 20/03/2021  16:00
MPAL. CORBERA
CADET A SANT ANDREU BARCA AGRUPA "A" 3 - 3
Amistoso 0 20/03/2021  13:20
MPAL. CORBERA
INFANTIL B SANT ANDREU BARCA AGRUPA "B" 1 - 1
Amistoso 0 20/03/2021  12:30
MPAL. LA BARRUANA
PB SANT VICENÇ HORTS "B" BENJAMI C 2 - 2
Amistoso 0 20/03/2021  12:15
MPAL. CASTELLBISBAL
PB CASTELLBISBAL "B" BENJAMI B 4 - 5
Amistoso 0 20/03/2021  11:30
MPAL. CORBERA
CADET B SANT ANDREU BARCA AGRUPA "B" 2 - 2
Amistoso 0 20/03/2021  10:45
MPAL. LA BARRUANA
PB SANT VICENÇ HORTS "A" ALEVI C 3 - 2
Amistoso 0 20/03/2021  10:45
MPAL. CAN ARANYÓ-AGAPITO FERNÁNDEZ
CE VILA OLIMPICA ALEVI A 6 - 6
Amistoso 0 20/03/2021  10:30
MPAL. LA PALMA DE CERVELLÓ
UE LA PALMA PREBENJAMI B 8 - 4
Amistoso 0 20/03/2021  10:20
MPAL. CORBERA
BENJAMI A SANT ANDREU BARCA AGRUPA "A" 9 - 2
Amistoso 0 20/03/2021  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B SANT ANDREU BARCA AGRUPA "B" 5 - 6
Amistoso 0 20/03/2021  09:00
MPAL. CORBERA
ALEVI D SANT ANDREU BARCA AGRUPA "C" 6 - 3
Amistoso 0 14/03/2021  18:15
MPAL. CORBERA
AMATEUR A ATHLETIC VILADECANS FC "A" 5 - 1
Amistoso 0 14/03/2021  16:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A SANT ANDREU BARCA AGRUP. "A" 0 - 1
Amistoso 0 14/03/2021  12:00
MPAL.ESPARRAGUERA
CE.ESPARRAGUERA B AMATEUR B 0 - 0
Amistoso 0 14/03/2021  11:30
MPAL. PUBILLA CASAS
PUBILLA CASAS C.E. "B" FEMENI AMATEUR 2 - 7
Amistoso 0 13/03/2021  10:30
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "B" FEMENI JUVENIL 2 - 1
Pretemporada 0 11/10/2020  17:35
MPAL. SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "D" CADET B 5 - 0
Pretemporada 0 11/10/2020  17:00
CAN ROIG
TORRELLES, U.E. "A" JUVENIL B 3 - 0
Pretemporada 0 11/10/2020  16:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL A Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A" 5 - 1
Liga 2 11/10/2020  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A UE.RUBI B 2 - 0
Pretemporada 0 11/10/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI D Pª BLAUGRANA CERVELLO "B" 8 - 0
Pretemporada 0 11/10/2020  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI A FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "A" 2 - 7
Pretemporada 0 10/10/2020  18:00
MPAL. LA SATÀLIA
APA POBLE SEC CE "B" JUVENIL A 4 - 3
Pretemporada 0 10/10/2020  17:15
CAN CASABLANQUES
SANT QUIRZE VALLES "C" CADET A 1 - 5
Liga 2 10/10/2020  16:00
JOSEP RAICH
CF.MOLINS DE REI VETERANS 3 - 4
Pretemporada 0 10/10/2020  13:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A UB CATALONIA "B" 9 - 0
Pretemporada 0 10/10/2020  12:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL B RIBES, C.D. "A" 0 - 7
Pretemporada 0 10/10/2020  11:00
MPAL. LES PLANES (OLESA MONT)
E.F. OLESA 87, C "A" BENJAMI A 5 - 2
Pretemporada 0 10/10/2020  10:30
MPAL. CORBERA
ALEVI A SANT QUIRZE VALLES "A" 4 - 6
Pretemporada 0 10/10/2020  10:30
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" 1 - 11
Pretemporada 0 10/10/2020  09:30
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" BENJAMI B 10 - 3
Pretemporada 0 10/10/2020  09:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B MOLINS DE REI, C.F. "A" 2 - 6
Pretemporada 0 10/10/2020  09:00
MPAL. CORBERA
ALEVI C MOLINS DE REI, C.F. "D" 7 - 4
Pretemporada 0 10/10/2020  09:00
MPAL. TORRE-ROJA
ATHLETIC VILADECANS FC "B" BENJAMI C 5 - 4
Pretemporada 0 10/10/2020  09:00
MPAL. LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "B" PREBENJAMI A 1 - 0
Pretemporada 0 04/10/2020  18:30
MPAL. CERVELLO
CERVELLO, C.D. "B" AMATEUR B 0 - 2
Pretemporada 0 04/10/2020  18:15
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR ESC. F. BARBERA ANDALUCIA "A" 5 - 0
Pretemporada 0 04/10/2020  16:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL A ATLETIC SANT JUST . F. C. "B" 4 - 3
Pretemporada 0 04/10/2020  12:45
MPAL.CORBERA
ALEVI A CD.MARIANAO POBLET 2 - 5
Pretemporada 0 04/10/2020  12:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI C UE SANTS "E" 3 - 2
Pretemporada 0 04/10/2020  12:00
CAN ROIG
TORRELLES, U.E. "A" CADET B 4 - 4
Pretemporada 0 04/10/2020  11:30
MPAL. CORBERA
ALEVI C TORRELLES, U.E. "B" 5 - 5
Pretemporada 0 04/10/2020  11:15
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A CF SINGUERLÍN "A" 1 - 7
Pretemporada 0 04/10/2020  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI A CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "A" 10 - 0
Pretemporada 0 04/10/2020  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B UE RUBI "B" 3 - 7
Liga 1 03/10/2020  18:15
MPAL.ABRERA
AE.ABRERA A AMATEUR A 2 - 5
Pretemporada 0 03/10/2020  18:15
MPAL. CORBERA
FEMENI JUVENIL FUND. UNIO ESP. CORNELLA "C" 2 - 4
Liga 1 03/10/2020  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS STOITCHKOV 5 - 5
Pretemporada 0 03/10/2020  13:45
MPAL. CORBERA
JUVENIL B SECTOR MONTSERRATINA UD "B" 1 - 3
Pretemporada 0 03/10/2020  13:45
MPAL. SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "B" CADET A 3 - 2
Pretemporada 0 03/10/2020  13:00
CAN ROIG
TORRELLES, U.E. "A" INFANTIL B 6 - 2
Pretemporada 0 03/10/2020  10:30
MPAL. CORBERA
ALEVI A SANT SADURNI, U.E. "A" 7 - 3
Pretemporada 0 03/10/2020  10:30
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "C" 2 - 1
Pretemporada 0 03/10/2020  10:00
CAN ROIG
TORRELLES, U.E. "A" ALEVI D 1 - 6
Pretemporada 0 03/10/2020  09:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA "E" 6 - 7
Pretemporada 0 03/10/2020  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B TORRELLES, U.E. "A" 1 - 5
Pretemporada 0 27/09/2020  16:15
MPAL. CORBERA
FEMENI JUVENIL SANTA EULALIA CF "A" 11 - 4
Pretemporada 0 27/09/2020  16:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL B SANT ANDREU BARCA AGRUP. "B" 2 - 2
Pretemporada 0 27/09/2020  16:00
MPAL. TORRE-ROJA
SECTOR MONTSERRATINA UD "B" INFANTIL B 0 - 6
Pretemporada 0 27/09/2020  16:00
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "A" FEMENI AMATEUR 2 - 0
Pretemporada 0 27/09/2020  12:30
MPAL. CORBERA
CADET A SANT ANDREU BARCA AGRUP. "A" 2 - 3
Pretemporada 0 27/09/2020  11:00
MPAL. CORBERA
ALEVI D ATLETIC SANT JUST . F. C. "H" 6 - 4
Pretemporada 0 27/09/2020  10:30
MPAL. SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "D" ALEVI B 5 - 1
Pretemporada 0 27/09/2020  09:15
MPAL. SANT JUST DESVERN
ATLETIC SANT JUST . F. C. "B" BENJAMI C 0 - 8
Pretemporada 8 26/09/2020  18:45
MPAL.CORBERA
AMATEUR A PEÑA JOVE ROQUETES 0 - 2
Pretemporada 0 26/09/2020  16:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL A CF DON BOSCO "A" 2 - 1
Pretemporada 0 26/09/2020  13:30
MPAL. TORRE-ROJA
SECTOR MONTSERRATINA UD "A" INFANTIL A 0 - 6
Pretemporada 0 26/09/2020  12:15
MPAL. CORBERA
CADET B SANT ANDREU BARCA AGRUP. "B" 2 - 0
Pretemporada 0 26/09/2020  12:00
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA AGRUP. "D" ALEVI C 2 - 11
Pretemporada 0 26/09/2020  11:30
MPAL. INDUSTRIAL RIPOLLET
EFB RIPOLLET "A" BENJAMI A 3 - 6
Pretemporada 0 26/09/2020  11:00
MPAL. LES PLANES (OLESA MONT)
E.F. OLESA 87 "A" ALEVI A 2 - 2
Pretemporada 0 26/09/2020  11:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B SANT SADURNI, U.E. "B" 3 - 4
Pretemporada 0 26/09/2020  10:00
MPAL. FALGUERA
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "B" PREBENJAMI B 10 - 1
Pretemporada 7 24/09/2020  21:00
MPAL.SANT ESTEVE
CF.SANT ESTEVE SESROVIRES AMATEUR A 1 - 2
Pretemporada 0 20/09/2020  17:00
ESTADI MPAL. LA SORT
ODENA CE "A" FEMENI JUVENIL 2 - 7
Pretemporada 0 20/09/2020  13:00
MPAL. ESPARREGUERA
ESPARREGUERA, C.E. "A" CADET B 6 - 1
Pretemporada 0 20/09/2020  13:00
MPAL. DE L'HOSPITALET
L'HOSPITALET CENTRE ESP. "A-B" FEMENI AMATEUR 4 - 1
Pretemporada 0 20/09/2020  10:00
MPAL. LA PARELLADA
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A" PREBENJAMI A 5 - 1
Pretemporada 0 19/09/2020  20:00
MPAL. CAN BUXERES
CAN BUXERES, F.C. "B" JUVENIL A 2 - 3
Pretemporada 6 19/09/2020  20:00
MPAL.CASTELLDEFELS
UE.CASTELLDEFELS B AMATEUR A 0 - 1
Pretemporada 0 19/09/2020  16:00
MPAL. LA FALGUERA
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "A" INFANTIL A 0 - 1
Pretemporada 0 19/09/2020  15:30
MPAL. CAN BUXERES
CAN BUXERES, F.C. "B" CADET A 3 - 2
Pretemporada 0 19/09/2020  15:00
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" JUVENIL B 5 - 1
Pretemporada 0 19/09/2020  12:00
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" ALEVI C 0 - 3
Pretemporada 0 19/09/2020  11:45
MPAL. IBERIA
UE SANTS "C" ALEVI A 3 - 2
Pretemporada 0 19/09/2020  10:45
CAMP DE FUTBOL CLUB JUNIOR, F.C.
JUNIOR C.F. "C" INFANTIL B 0 - 1
Pretemporada 0 19/09/2020  10:15
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A" ALEVI B 5 - 1
Pretemporada 0 19/09/2020  09:00
MPAL. SANT JUST DESVERN
SANT JUST DESVERN CF "A" BENJAMI A 0 - 4
Pretemporada 4 13/09/2020  12:30
MPAL.CAN VINADER
CF.CAN ROCA AMATEUR A 3 - 1
Pretemporada 3 12/09/2020  20:30
MPAL.VALLIRANA
CF.VALLIRANA AMATEUR A 3 - 2
Pretemporada 2 06/09/2020  12:00
MPAL.TRINITAT
CD.CERRO AMATEUR A 0 - 1
Pretemporada 1 05/09/2020  18:30
CAMPO INEFF BCN
PB.ANGUERA AMATEUR A 2 - 1

Comparteix a: