OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Ultims resultats


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Lliga 20 08/03/2020  18:00
IEM
Sènior Femení "B" H Sant Andreu de la Barca 27 - 16
Lliga 20 08/03/2020  12:45
Sant Pere de Ribes
H Ribes Sènior Masculí "B" 31 - 30
Lliga 1 08/03/2020  09:00
Barcelona
BCN Sants Cadet Masculí 26 - 29
Lliga 16 08/03/2020  09:00
IEM
Aleví Femení H Vilanova del Camí 10 - 6
Lliga 20 07/03/2020  18:00
Barcelona
H Poblenou "B" Primer Equip Masculí 30 - 22
Lliga 9 07/03/2020  16:00
Igualada
H Igualada Infantil Femení 26 - 25
Lliga 20 07/03/2020  16:00
Cerdanyola del Vallés
H Cerdanyola Primer Equip Femení 28 - 31
Lliga 2 07/03/2020  16:00
Sant Quirze del Vallés
H Sant Quirze Infantil Masculí Groc 31 - 34
Lliga 20 07/03/2020  13:00
Tàrrega
CEACA Tàrrega Juvenil Femení 17 - 32
Lliga 11 07/03/2020  12:00
Esplugues de Llobregat
H Esplugues Aleví Femení 12 - 4
Lliga 16 07/03/2020  11:15
IEM
Aleví Masculí Groc H Calonge i Sant Antoni 7 - 9
Lliga 1 07/03/2020  09:50
IEM
Infantil Masculí Negre H Cardedeu 21 - 19
Lliga 16 07/03/2020  09:00
IEM
Aleví Masculí Negre BM Polinyà "B" 10 - 6
Lliga 12 03/03/2020  22:00
Parets del Vallés
H Parets Primer Equip Masculí 26 - 27
Lliga 19 01/03/2020  18:45
IEM
Primer Equip Masculí BCN Sants 33 - 32
Lliga 19 01/03/2020  17:00
IEM
Primer Equip Femení H Perelló 33 - 21
Lliga 19 01/03/2020  12:00
IEM
Sènior Masculí "B" H Salou 27 - 26
Lliga 19 29/02/2020  17:15
IEM
Sènior Femení "B" H Terrassa 34 - 31
Lliga 8 29/02/2020  17:15
Sant Pere de Ribes
H Ribes Cadet Femení 25 - 23
Lliga 1 29/02/2020  16:00
IEM
Infantil Masculí Groc H Esplugues Corazonistas 35 - 33
Lliga 15 29/02/2020  13:00
Les Franqueses del Vallés
H Les Franqueses Aleví Masculí Groc 11 - 5
Lliga 19 29/02/2020  12:45
IEM
Juvenil Masculí CH Cambrils 31 - 27
Lliga 19 29/02/2020  11:15
IEM
Juvenil Femení OAR Gràcia "B" 29 - 37
Lliga 15 29/02/2020  10:30
Sant Pere de Ribes
H Ribes Vermell Aleví Masculí Negre 12 - 4
Lliga 8 29/02/2020  10:00
IEM
Infantil Femení H Montbui 21 - 21
Lliga 13 29/02/2020  09:00
IEM
Benjamí Masculí Groc H Sant Joan Despí "C" 12 - 4
Lliga 15 29/02/2020  09:00
Sant Esteve Sesrovires
H Sant Esteve Sesrovires Aleví Femení 9 - 7
Lliga 11 28/02/2020  21:00
Riudellots de la Selva
H Riudellots Sènior Femení "B" 35 - 41
Lliga 18 27/02/2020  19:15
CEM Isaac Galvez
CH Vilanova i la Geltru Juvenil Masculí 17 - 30
Lliga 18 23/02/2020  18:45
Cornellà de L.
H Cornellà Juvenil Femení 21 - 30
Lliga 18 23/02/2020  13:00
Sant Cugat del Vallés
H Sant Cugat "B" Primer Equip Masculí 24 - 23
Lliga 18 22/02/2020  17:30
Sabadell
CA Sabadell "B" Sènior Masculí "B" 25 - 22
Lliga 18 22/02/2020  16:15
Montcada i Reixac
H Salle Montcada Sènior Femení "B" 25 - 31
Lliga 7 22/02/2020  13:00
Tàrrega
CEACA Tàrrega Cadet Femení 20 - 22
Lliga 7 22/02/2020  10:45
Terrassa
H Terrassa Infantil Femení 28 - 13
Lliga 18 22/02/2020  10:15
IEM
Cadet Masculí H Esplugues "C" 35 - 35
Lliga 18 22/02/2020  09:00
IEM
Infantil Masculí Negre SA Súria 20 - 23
Lliga 18 20/02/2020  20:30
Sant Cugat del Vallés
H Sant Cugat Primer Equip Femení 13 - 25
Lliga 14 16/02/2020  9:00
IEM
Infantil Masculí Groc BM Granollers 26 - 41
Lliga 17 16/02/2020  11:45
IEM
Juvenil Femení H Matarò 21 - 30
Lliga 17 16/02/2020  10:15
IEM
Sènior Masculí "B" JH La Llagosta 32 - 22
Lliga 17 15/02/2020  20:00
IEM
Juvenil Masculí CE Tortosa 28 - 15
Lliga 17 15/02/2020  18:30
IEM
Primer Equip Masculí H Sant Esteve Sesrovires "B" 27 - 18
Lliga 17 15/02/2020  17:00
IEM
Primer Equip Femení H Garbí Palafruguell 32 - 19
Lliga 17 15/02/2020  17:00
Berga
H Berga Infantil Masculí Negre 17 - 20
Lliga 14 15/02/2020  16:00
IEM
Aleví Masculí Groc BM Barberà 6 - 10
Lliga 6 15/02/2020  11:00
Montcada i Reixac
H Salle Montcada Infantil Femení 22 - 23
Lliga 12 15/02/2020  10:00
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí "B" Benjamí Masculí Groc 7 - 9
Lliga 14 15/02/2020  10:00
IEM
Aleví Masculí Negre CE Molins de Rei Taronja 7 - 9
Lliga 14 15/02/2020  09:00
IEM
Aleví Femení CE Molins de Rei B 6 - 10
Lliga 17 14/02/2020  21:00
IEM
Sènior Femení "B" EH Vendrell-Tarragona 27 - 14
Lliga 6 14/02/2020  19:30
IEM
Cadet Femení H Sant Joan Despí "B" 21 - 29
Lliga 16 09/02/2020  17:00
Igualada
H Igualada Juvenil Femení 32 - 26
Lliga 16 09/02/2020  17:00
Sabadell
OAR Gràcia Sabadell "B" Primer Equip Masculí 25 - 29
Lliga 16 09/02/2020  10:30
Sant Esteve Sesrovires
H Sant Esteve Sesrovires B Infantil Masculí Negre 23 - 31
Lliga 16 09/02/2020  09:00
IEM
Cadet Masculí BM Esparreguera 50 - 24
Lliga 16 08/02/2020  18:30
Roses
H Esplais-Roses Sènior Femení "B" 14 - 19
Lliga 16 08/02/2020  18:00
Vendrell
EH Vendrell Sènior Masculí "B" 25 - 34
Lliga 16 08/02/2020  17:30
Molins de Rei
Molins de Rei Primer Equip Femení 28 - 45
Lliga 16 08/02/2020  16:15
PM del Vendrell
Club Escola Handbol Vendrell Juvenil Masculí 30 - 32
Lliga 13 08/02/2020  12:00
IEM
Aleví Femení H Santpedor 7 - 9
Lliga 13 08/02/2020  12:00
Sant Esteve Sesrovires
H Sant Esteve Sesrovires "B" Aleví Masculí Negre 10 - 6
Lliga 11 08/02/2020  12:00
IEM
Benjamí Masculí Groc H Sant Joan Despí "A" 8 - 8
Lliga 5 08/02/2020  11:30
Ascò
H Ascò Infantil Femení 28 - 22
Lliga 13 08/02/2020  11:00
Sant Esteve Palautordera
Aleví Masculí Groc H Sant Esteve Palautordera 4 - 12
Lliga 5 08/02/2020  11:00
Molins de Rei
CE Molins de Rei Cadet Femení 29 - 23
Lliga 13 08/02/2020  10:15
Sarrià de Ter
UE Sarrià Infantil Masculí Groc 33 - 25
Lliga 15 02/02/2020  18:30
IEM
Sènior Femení "B" H Sant Quirze "B" 30 - 30
Lliga 15 02/02/2020  17:00
IEM
Juvenil Femení H Canovelles 25 - 28
Lliga 15 02/02/2020  13:15
IEM
Sènior Masculí "B" Maristes Rubí 28 - 29
Lliga 15 02/02/2020  11:45
IEM
Juvenil Masculí CBM Esparreguera 25 - 25
Lliga 10 02/02/2020  10:45
Santpedor
H Santpedor Benjamí Masculí Groc 4 - 12
Lliga 15 02/02/2020  10:15
IEM
Cadet Masculí H Sant Joan Despí "B" 28 - 25
Lliga 15 02/02/2020  09:00
IEM
Infantil Masculí Negre H Sant Joan Despí C 29 - 24
Lliga 15 01/02/2020  20:00
La Garriga
H La Garriga Primer Equip Femení 22 - 23
Lliga 4 01/02/2020  17:00
IEM
Infantil Femení H Palautordera 29 - 29
Lliga 12 01/02/2020  16:00
IEM
Aleví Masculí Groc BM Granollers 4 - 12
Lliga 15 01/02/2020  16:00
Lleida
H Lleida Pardinyes Primer Equip Masculí 29 - 22
Lliga 4 01/02/2020  13:15
IEM
Cadet Femení H Les Franqueses 21 - 30
Lliga 12 01/02/2020  12:00
Montcada i Reixac
Infantil Masculí Groc H Salle Montcada 32 - 23
Lliga 12 01/02/2020  11:00
IEM
Aleví Femení H Ribes 12 - 4
Lliga 12 01/02/2020  11:00
IEM
Aleví Masculí Negre CE Maristes Rubí 6 - 10
Lliga 14 26/01/2020  12:45
La Garriga
H La Garriga Juvenil Femení 11 - 49
Lliga 11 26/01/2020  10:30
Terrassa
H Terrassa Infantil Masculí Groc 36 - 21
Lliga 3 26/01/2020  10:00
Sant Esteve de Palautordera
H Sant Esteve Palautordera Infantil Femení 43 - 20
Lliga 11 26/01/2020  09:00
Esplugues del Llobregat
H Esplugues "B" Aleví Masculí Negre 8 - 8
Lliga 14 25/01/2020  19:15
IEM
Sènior Femení "B" H Tarregà 20 - 16
Lliga 14 25/01/2020  19:00
Col-legi Sagrat Cor Sarria
Liceo Frances Juvenil Masculí 33 - 28
Lliga 14 25/01/2020  17:45
IEM
Primer Equip Femení H Sant Joan Despí "B" 32 - 19
Lliga 14 25/01/2020  16:00
IEM
Primer Equip Masculí BM Barberà 31 - 18
Lliga 11 25/01/2020  13:00
Girona
H Geieg Aleví Masculí Groc 12 - 4
Lliga 14 25/01/2020  13:00
Sant Feliu de Llobregat
H Sant Llorenç-Sant Feliu Cadet Masculí 20 - 37
Lliga 9 25/01/2020  12:30
IEM
Benjamí Masculí Groc CE Molins de Rei Blanc 12 - 4
Lliga 14 25/01/2020  11:30
Sant Feliu de Llobregat
H Sant Llorenç-Sant Feliu B Infantil Masculí Negre 25 - 24
Lliga 14 25/01/2020  10:30
Sant Boi de Llobregat
HCR Sant Boi "B" Sènior Masculí "B" 23 - 19
Lliga 3 25/01/2020  10:30
Salou
H Salou Cadet Femení 16 - 21
Lliga 13 19/01/2020  11:30
IEM
Juvenil Masculí Tarragona HC 40 - 24
Lliga 2 19/01/2020  11:00
Ascò
H Ascò "B" Cadet Femení 29 - 21
Lliga 13 19/01/2020  10:00
IEM
Cadet Masculí Coopertaiva Sant Boi B 22 - 31
Lliga 13 18/01/2020  19:00
Esplugues del Llobregat
H Esplugues "B" Primer Equip Masculí 29 - 20
Lliga 13 18/01/2020  18:45
IEM
Sènior Femení "B" HCR Sant Boi "B" 22 - 26
Lliga 13 18/01/2020  18:00
Tarragona
H Tarragona Sènior Masculí "B" 25 - 29
Lliga 13 18/01/2020  17:15
IEM
Juvenil Femení H Sant Esteve Sesrovires 26 - 18
Lliga 2 18/01/2020  16:00
IEM
Infantil Femení CE Molins de Rei Verd 27 - 34
Lliga 10 18/01/2020  13:00
IEM
Aleví Masculí Groc H Vic 4 - 12
Lliga 13 18/01/2020  13:00
IEM
Infantil Masculí Negre H Santpedor 25 - 27
Lliga 10 18/01/2020  11:45
IEM
Infantil Masculí Groc H Sant Cugat 26 - 21
Lliga 8 18/01/2020  09:00
Esplugues del Llobregat
H Esplugues Benjamí Masculí Groc 4 - 12
Lliga 12 12/01/2020  20:30
PM Sant Pere de Ribes
Handbol Ribes Juvenil Masculí 30 - 34
Lliga 12 12/01/2020  13:15
Gavà
H Gavà "B" Cadet Masculí 30 - 42
Lliga 1 12/01/2020  12:00
Sant Boi de Llobregat
Coopertaiva Sant Boi "B" Cadet Femení 27 - 20
Lliga 12 12/01/2020  11:00
Cerdanyola del V.
H Cerdanyola Juvenil Femení 24 - 41
Lliga 12 11/01/2020  20:30
Castelldefels
E Castelldefels Sènior Femení "B" 26 - 27
Lliga 12 11/01/2020  19:30
Sant Pere de Ribes
H Ribes Primer Equip Femení 19 - 24
Lliga 12 11/01/2020  17:00
IEM
Sènior Masculí "B" H Sant Quirze "B" 26 - 28
Lliga 1 11/01/2020  16
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí "B" Infantil Femení 27 - 34
Lliga 12 11/01/2020  13:20
Gavà
H Gavà B Infantil Masculí Negre 19 - 27
Lliga 9 11/01/2020  11:15
Sant Antoni de Vilamajor
H Vilamajor Aleví Masculí Groc 10 - 6
Lliga 9 11/01/2020  10:00
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí B Aleví Femení 4 - 12
Lliga 7 11/01/2020  09:00
IEM
Benjamí Masculí Groc EH Sant Vicenç 12 - 4
Lliga 9 11/01/2020  09:00
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí "B" Aleví Masculí Negre 12 - 4
Lliga 8 21/12/2019  9:00
IEM
Aleví Femení H Igualada 6 - 10
Lliga 11 21/12/2019  19:30
IEM
Primer Equip Masculí UE Sarrià "B" 24 - 24
Lliga 11 21/12/2019  19:30
IEM
Juvenil Femení H Vilamajor 25 - 19
Lliga 11 21/12/2019  18:15
Tortosa
CE Tortosa Sènior Masculí "B" 33 - 21
Lliga 11 21/12/2019  17:00
IEM
Primer Equip Femení UE Sarrià 24 - 19
Lliga 11 21/12/2019  16:00
IEM
Cadet Masculí CE Molins de Rei 32 - 25
Lliga 8 21/12/2019  12:45
IEM
Aleví Masculí Groc H Canovelles 6 - 10
Lliga 11 21/12/2019  11:30
IEM
Infantil Masculí Negre CE Molins de Rei B 24 - 22
Lliga 11 21/12/2019  10:30
Poliesportiu Municipal
C.E. Molins de Rei B Juvenil Masculí 35 - 41
Lliga 9 21/12/2019  10:15
IEM
Infantil Masculí Groc H Bordils 27 - 33
Lliga 6 21/12/2019  10:00
Polinyà
BM Polinyà Benjamí Masculí Groc 4 - 12
Lliga 8 21/12/2019  09:00
IEM
Aleví Masculí Negre H Sant Joan Despí "A" 6 - 10
Lliga 10 15/12/2019  17:30
La Roca del Vallés
BM La Roca "B" Primer Equip Masculí 27 - 26
Lliga 10 15/12/2019  12:30
Cornellà de Llobregat
H Cornellà Cadet Masculí 27 - 36
Lliga 10 15/12/2019  12:30
Castellbisbal
H Castellbisbal Infantil Masculí Negre 16 - 20
Lliga 10 15/12/2019  10:30
IEM
Sènior Femení "B" H Sant Esteve Palautordera 23 - 24
Lliga 7 14/12/2019  9:30
Vilanova del Camí
H Vilanova del Camí Aleví Femení 8 - 8
Lliga 10 14/12/2019  20:00
Banyoles
H Banyoles Primer Equip Femení 23 - 34
Lliga 10 14/12/2019  17:30
IEM
Juvenil Femení H Vilanova del Camí 26 - 26
Lliga 10 14/12/2019  16:00
IEM
Sènior Masculí "B" BM Ripollet 27 - 28
Lliga 10 14/12/2019  16:00
Cornellà de Llobregat
H Cornellà Cadet Femení 16 - 23
Lliga 5 14/12/2019  13:00
IEM
Benjamí Masculí Groc H Ribes 10 - 6
Lliga 10 14/12/2019  12:45
Cardedeu
H Cardedeu Infantil Femení 20 - 35
Lliga 7 14/12/2019  10:30
Polinyà
BM Polinyà "B" Aleví Masculí Negre 12 - 4
Lliga 7 14/12/2019  10:00
Sant Antoni de Calonge
H Calonge i Sant Antoni Aleví Masculí Groc 10 - 6
Lliga 8 14/12/2019  09:30
Gavà
H Gavà Infantil Masculí Groc 25 - 29
Lliga 10 14/12/2019  09:30
Barcelona
La Salle Bonanova Juvenil Masculí 21 - 21
Lliga 9 01/12/2019  10:30
Sant Andreu de la Barca
H Sant Andreu de la Barca Sènior Femení "B" 10 - 30
Lliga 8 01/12/2019  10:00
Montornès del Vallés
H Montornès Infantil Femení 13 - 36
Lliga 6 30/11/2019  9:00
IEM
Aleví Femení H Sant Esteve Sesrovires 12 - 4
Lliga 9 30/11/2019  19:15
IEM
Infantil Femení H Terrassa 14 - 29
Lliga 9 30/11/2019  18:00
Llavaneras
H Llavaneras-Caldes d'Estrac Sènior Masculí "B" 31 - 23
Lliga 7 30/11/2019  17:45
Granollers
BM Granollers Infantil Masculí Groc 35 - 32
Lliga 9 30/11/2019  17:30
IEM
Primer Equip Femení Handbol Maresme 27 - 14
Lliga 9 30/11/2019  16:00
IEM
Primer Equip Masculí H Igualada 24 - 33
Lliga 9 30/11/2019  16:00
Súria
SA Súria Infantil Masculí Negre 18 - 20
Lliga 9 30/11/2019  13:15
Esplugues de Llobregat
H Esplugues Cadet Masculí 36 - 36
Lliga 9 30/11/2019  12:30
IEM
Juvenil Femení CEACA Tàrrega 23 - 18
Lliga 9 30/11/2019  11:00
IEM
Cadet Femení H Sant Joan Despí B 21 - 36
Lliga 6 30/11/2019  10:00
IEM
Aleví Masculí Groc H Les Franqueses 5 - 11
Lliga 6 30/11/2019  09:00
IEM
Aleví Masculí Negre H Ribes Vermell 4 - 12
Lliga 4 30/11/2019  09:00
IEM
CHM (BMN) Benjamí Masculí Groc 8 - 8
Lliga 8 24/11/2019  13:30
Sabadell
OAR Gràcia "B" Primer Equip Femení 24 - 25
Lliga 8 24/11/2019  09:00
Ripollet
JH Ripollet Cadet Femení 2 - 49
Lliga 5 23/11/2019  9:00
Molins de Rei
CE Molins de Rei B Aleví Femení 6 - 10
Lliga 8 23/11/2019  20:30
Sabadell
BM Pau Casals Sènior Masculí "B" 29 - 31
Lliga 8 23/11/2019  19:30
Barcelona
H Manyanet Primer Equip Masculí 30 - 23
Lliga 8 23/11/2019  19:30
Terrassa
H Terrassa Sènior Femení "B" 22 - 23
Lliga 8 23/11/2019  16:30
Sabadell
OAR Gràcia "B" Juvenil Femení 22 - 22
Lliga 8 23/11/2019  16:00
PM Cambrils
CH Cambrils Juvenil Masculí 27 - 32
Lliga 6 23/11/2019  11:30
IEM
Infantil Masculí Groc UE Sarrià 29 - 32
Lliga 3 23/11/2019  11:00
IEM
Benjamí Masculí Groc CE Molins de Rei Verd 12 - 4
Lliga 5 23/11/2019  10:30
Barberà del Vallés
BM Barberà Aleví Masculí Groc 10 - 6
Lliga 8 23/11/2019  10:30
IEM
Infantil Masculí Negre H Berga 25 - 16
Lliga 5 23/11/2019  09:00
Molins de Rei
CE Molins de Rei Taronja Aleví Masculí Negre 12 - 4
Lliga 7 17/11/2019  18:30
IEM
Juvenil Femení H Cornellà 28 - 13
Lliga 7 17/11/2019  17:00
IEM
Juvenil Masculí CH Vilanova i la Geltru 41 - 22
Lliga 7 17/11/2019  11:30
IEM
Sènior Femení "B" H Salle Montcada 24 - 22
Lliga 7 17/11/2019  10:00
IEM
Sènior Masculí "B" H Ribes 27 - 31
Lliga 7 16/11/2019  19:15
IEM
Primer Equip Femení H Les Franqueses 23 - 25
Lliga 7 16/11/2019  17:30
IEM
Primer Equip Masculí H Les Franqueses 29 - 35
Lliga 7 16/11/2019  16:00
IEM
Infantil Masculí Negre H Sant Esteve Sesrovires B 22 - 20
Lliga 7 16/11/2019  13:15
IEM
Cadet Femení Sant Esteve Palautordera 23 - 12
Lliga 7 16/11/2019  12:30
Esparreguera
BM Esparreguera Cadet Masculí 26 - 40
Lliga 4 16/11/2019  11:45
IEM
H Sant Esteve Palautordera Aleví Masculí Groc 12 - 4
Lliga 4 16/11/2019  10:45
IEM
H Santpedor Aleví Femení 6 - 10
Lliga 4 16/11/2019  09:00
IEM
Aleví Masculí Negre H Sant Esteve Sesrovires "B" 6 - 10
Lliga 2 16/11/2019  09:00
IEM
Benjamí Masculí Groc CHM (BM) 8 - 8
Lliga 5 16/11/2019  09:00
Montcada i Reixac
H Salle Montcada Infantil Masculí Groc 36 - 37
Lliga 6 10/11/2019  19:00
Salou
H Salou Sènior Masculí "B" 23 - 19
Lliga 6 10/11/2019  13:00
Santa Margarida de Montbui
H Montbui Primer Equip Femení 23 - 27
Lliga 6 10/11/2019  12:30
PM El Temple
CE Tortosa Juvenil Masculí 28 - 30
Lliga 3 09/11/2019  9:00
Sant Pere de Ribes
H Ribes Aleví Femení 4 - 12
Lliga 6 09/11/2019  20:30
Sant Feliu de Llobregat
H Sant Llorenç-Sant Feliu Primer Equip Masculí 27 - 29
Lliga 3 09/11/2019  13:30
Rubí
Maristes Rubí Aleví Masculí Negre 12 - 4
Lliga 1 09/11/2019  13:30
Sant Esteve Sesrovires
H Sant Esteve Sesrovires Benjamí Masculí Groc 4 - 12
Lliga 4 09/11/2019  13:15
IEM
Infantil Masculí Groc H Terrassa 27 - 37
Lliga 6 09/11/2019  13:00
Mataró
H Mataró Juvenil Femení 23 - 22
Lliga 6 09/11/2019  12:30
Tarragona
EH Vendrell-Tarragona Sènior Femení "B" 24 - 17
Lliga 6 09/11/2019  12:00
IEM
Infantil Femení E Castelldefels 30 - 35
Lliga 1 09/11/2019  11:30
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí B Benjamí Masculí Negre 12 - 4
Lliga 3 09/11/2019  11:00
Granollers
BM Granollers Aleví Masculí Groc 12 - 4
Lliga 1 09/11/2019  10:30
Sant Pere de Ribes
H Ribes Pre Benjamí Masculí Groc 12 - 4
Lliga 6 09/11/2019  09:00
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí C Infantil Masculí Negre 21 - 37
Lliga 6 08/11/2019  19:40
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí "B" Cadet Masculí 27 - 30
Lliga 5 03/11/2019  12:00
IEM
Sènior Masculí "B" CA Sabadell "B" 30 - 30
Lliga 5 03/11/2019  09:00
IEM
Infantil Femení H Cardedeu 36 - 14
Lliga 5 02/11/2019  19:00
IEM
Primer Equip Masculí H Poblenou "B" 44 - 40
Lliga 5 02/11/2019  17:30
IEM
Primer Equip Femení H Cerdanyola 31 - 28
Lliga 5 02/11/2019  16:00
IEM
Infantil Masculí Negre H Sant Llorenç-Sant Feliu B 23 - 24
Lliga 5 02/11/2019  13:00
IEM
Juvenil Masculí Club Escola Handbol Vendrell 28 - 21
Lliga 5 02/11/2019  13:00
IEM
Cadet Masculí H Sant Llorenç-Sant Feliu 59 - 37
Lliga 5 02/11/2019  10:15
IEM
Sènior Femení "B" H Esplais-Roses 24 - 10
Lliga 3 02/11/2019  09:30
Sant Cugat del Vallés
H Sant Cugat Infantil Masculí Groc 29 - 31
Lliga 5 31/10/2019  19:30
IEM
Cadet Femení H Cornellà 24 - 24
Lliga 5 31/10/2019  18:00
IEM
Juvenil Femení H Igualada 27 - 27
Lliga 4 27/10/2019  11:00
Sant Quirze del Vallés
H Sant Quirze "B" Sènior Femení "B" 37 - 31
Lliga 4 27/10/2019  09:00
Terrassa
H Terrassa Infantil Femení 33 - 15
Lliga 4 26/10/2019  19:30
La Llagosta
JH La Llagosta Sènior Masculí "B" 25 - 36
Lliga 4 26/10/2019  19:00
El Perelló
H Perelló Primer Equip Femení 28 - 27
Lliga 4 26/10/2019  16:30
Barcelona
BCN Sants Primer Equip Masculí 28 - 23
Lliga 4 26/10/2019  16:00
Pavello El Castell
CBM Esparreguera Juvenil Masculí 27 - 27
Lliga 4 26/10/2019  16:00
Canovelles
H Canovelles Juvenil Femení 14 - 10
Lliga 4 26/10/2019  13:20
Sant Joan Despí
H Sant Joan Despí B Cadet Femení 34 - 26
Amistos 0 26/10/2019  12:30
IEM
Infantil Masculí BM Esparreguera 10 - 30
Amistos 0 26/10/2019  12:30
Esparreguera
BM Esparreguera Benjamí Masculí Negre 4 - 12
Amistos 0 26/10/2019  12:30
Esparreguera
BM Esparreguera (aleví) Benjamí Masculí Groc 4 - 12
Lliga 2 26/10/2019  11:30
IEM
Aleví Masculí Groc H Geieg 7 - 9
Lliga 2 26/10/2019  10:30
IEM
Aleví Femení H Esplugues 8 - 8
Lliga 2 26/10/2019  10:30
IEM
Aleví Masculí Negre H Esplugues 6 - 10
Amistos 0 26/10/2019  10:30
IEM
Pre Benjamí Masculí Groc H Gavà 8 - 8
Lliga 4 26/10/2019  10:00
Sant Boi de Llobregat
Coopertaiva Sant Boi "B" Cadet Masculí 38 - 23
Lliga 4 26/10/2019  09:00
Santpedor
H Santpedor Infantil Masculí Negre 22 - 26
Lliga 3 20/10/2019  18:30
IEM
Juvenil Femení H La Garriga 49 - 1
Lliga 3 20/10/2019  17:00
IEM
Sènior Masculí "B" EH Vendrell 28 - 25
Lliga 1 20/10/2019  13:30
Vic
H Vic Aleví Masculí Groc 10 - 6
Lliga 2 20/10/2019  12:00
Bordils
H Bordils Infantil Masculí Groc 37 - 22
Lliga 3 20/10/2019  11:45
IEM
Cadet Femení JH Ripollet 54 - 1
Lliga 3 20/10/2019  09:00
IEM
Juvenil Masculí Liceo Frances 24 - 26
Lliga 3 19/10/2019  19:15
IEM
Primer Equip Masculí H Sant Cugat "B" 29 - 28
Lliga 3 19/10/2019  17:30
IEM
Primer Equip Femení H Sant Cugat 26 - 16
Lliga 3 19/10/2019  16:00
IEM
Infantil Masculí Negre H Gavà B 35 - 26
Lliga 3 19/10/2019  13:15
IEM
Cadet Masculí H Gavà "B" 46 - 23
Lliga 3 19/10/2019  11:30
Tarrega
H Tarrega Sènior Femení "B" 15 - 16
Lliga 3 19/10/2019  10:30
IEM
Infantil Femení H Montornès 33 - 9
Lliga 1 13/10/2019  12:30
IEM
Infantil Masculí Groc H Gavà 38 - 34
Lliga 2 13/10/2019  11:00
PM Sant Salvador TGNA
Tarragona HC Juvenil Masculí 26 - 40
Lliga 2 13/10/2019  09:50
Sant Boi de Llobregat
HCR Sant Boi "B" Sènior Femení "B" 24 - 20
Lliga 2 12/10/2019  19:00
Sant Esteve Sesrovires
H Sant Esteve Sesrovires "B" Primer Equip Masculí 27 - 30
Lliga 2 12/10/2019  19:00
Rubí
Maristes Rubí Sènior Masculí "B" 32 - 22
Lliga 2 12/10/2019  17:30
Palafruguell
H Garbí Palafruguell Primer Equip Femení 25 - 28
Amistos 0 12/10/2019  13:15
IEM
Aleví Masculí Negre H Sant Joan Despí "B" 4 - 12
Amistos 0 12/10/2019  12:30
IEM
Benjamí Masculí Groc H Sant Joan Despí A 10 - 6
Amistos 0 12/10/2019  12:15
IEM
Benjamí Masculí Negre H Sant Joan Despí B 8 - 8
Amistos 0 12/10/2019  12:15
IEM
Aleví Femení H Sant Joan Despí B 8 - 8
Lliga 2 12/10/2019  12:00
Sant Esteve Sesrovires
H Sant Esteve Sesrovires Juvenil Femení 14 - 23
Lliga 2 12/10/2019  10:45
Sant Esteve Palautordera
Sant Esteve Palautordera Cadet Femení 8 - 28
Lliga 2 12/10/2019  10:20
Molins de Rei
CE Molins de Rei Cadet Masculí 38 - 45
Lliga 2 12/10/2019  09:00
Molins de Rei
CE Molins de Rei B Infantil Masculí Negre 23 - 29
Lliga 1 06/10/2019  12:15
IEM
Primer Equip Masculí OAR Gràcia Sabadell "B" 28 - 31
Lliga 1 06/10/2019  10:30
IEM
Sènior Femení "B" E Castelldefels 20 - 28
Lliga 1 06/10/2019  09:00
IEM
Juvenil Masculí Handbol Ribes 28 - 39
Lliga 1 05/10/2019  20:30
IEM
Juvenil Femení H Cerdanyola 30 - 18
Lliga 1 05/10/2019  19:00
IEM
Sènior Masculí "B" HCR Sant Boi "B" 24 - 33
Lliga 1 05/10/2019  17:30
IEM
Primer Equip Femení C.E. Molins de Rei 41 - 17
Lliga 1 05/10/2019  16:00
IEM
Infantil Masculí Negre H Castellbisbal 33 - 17
Lliga 1 05/10/2019  16:00
Castelldefels
E Castelldefels Infantil Femení 17 - 18
Lliga 1 05/10/2019  13:00
IEM
Cadet Masculí H Cornellà 39 - 25
Amistos 0 05/10/2019  11:30
IEM
H Sant Andreu Palomar Aleví Masculí Groc 12 - 4
Lliga 3 29/09/2019  10:00
Sabadell
OAR Gràcia Infantil Masculí Groc 27 - 41
Amistos 0 28/09/2019  19:00
IEM
Primer Equip Masculí H Sant Andreu de la Barca 31 - 19
Lliga 2 28/09/2019  19:00
IEM
Infantil Masculí Groc H Amposta 35 - 26
Amistos 0 28/09/2019  17:30
IEM
Primer Equip Femení H Sant Cugat 30 - 20
Amistos 0 28/09/2019  16:00
IEM
Sènior Masculí "B" H Sant Andreu de la Barca "B" 30 - 24
Lliga 1 27/09/2019  19:45
IEM
Infantil Masculí Groc H Terrassa 30 - 34
Amistos 0 22/09/2019  11:30
Sant Vicenç dels Horts
H Sant Vicenç Infantil Masculí Groc 17 - 30
Amistos 0 22/09/2019  -
IEM
Infantil Masculí Negre H Safa Horta 40 - 20
Amistos 0 21/09/2019  21:00
Castellbisbal
H Castellbisbal Sènior Masculí "B" 26 - 30
Amistos 0 21/09/2019  19:15
IEM
Primer Equip Femení H Sant Joan Despí "B" 31 - 24
Amistos 0 21/09/2019  16:00
IEM
Infantil Masculí Groc H Sant Andreu Palomar (cadet) 30 - 25
Amistos 0 19/09/2019  22:00
IEM
Primer Equip Masculí H Sant Cugat "B" 25 - 27
Amistos 0 14/09/2019  19:15
IEM
Primer Equip Masculí H Esplugues "B" 27 - 25
Amistos 0 14/09/2019  16:00
IEM
Juvenil Masculí CE Molins de Rei 29 - 22
Amistos 0 14/09/2019  12:15
IEM
Infantil Masculí Groc H Sant Andreu Palomar 38 - 15
Amistos 0 14/09/2019  11:00
IEM
Infantil Masculí Negre H Sant Andreu Palomar "B" 40 - 20
Amistos 0 14/09/2019  10:00
IEM
Aleví Masculí Groc H Ribes 8 - 8
Amistos 0 08/09/2019  ND
Esplugues del Llobregat
H Esplugues Primer Equip Femení 0 - 0
Amistos 0 08/09/2019  10:30
IEM
Cadet Femení BCN Sants 26 - 33
Amistos 0 07/09/2019  19:00
Argentona
H Laietà Argentona Sènior Masculí "B" 22 - 24
Amistos 0 07/09/2019  18:00
IEM
Sènior Femení "B" CE Molins de Rei 25 - 20
Amistos 0 07/09/2019  13:15
IEM
Infantil Masculí Groc H Esplugues Corazonistas 36 - 38
Amistos 0 07/09/2019  12:00
IEM
Infantil Masculí Negre H Gavà 8 - 38
Amistos 0 31/08/2019  19:00
Lleida
H Lleida Pardinyes Primer Equip Masculí 25 - 29

Comparteix a: