OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera CE la Salle Premià

Propers partits


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 12 17/02/2019  11:30
CAMP DE FUTBOL LA LLANTIA (MATARO)
AD LA LLANTIA FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 7 20/02/2019  22.00
Escola Pia Calella
Calella B VOLEIBOL SENIOR C -
Liga 7 21/02/2019  22:00
PAVELLÓ MATARÓ
CV MATARÓ VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 13 23/02/2019  00:00
-
DESCANS 2 FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 12 23/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B SERENA DE VALL -
Liga 13 23/02/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B CE LLIÇA AM -
Liga 13 23/02/2019  10:00
-
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A DESCANSA 2 -
Liga 12 23/02/2019  10:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE DALT
FS PREMIÀ DE DALT FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 20 23/02/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL AT MASNOU FUTSALA A -
Liga 8 07/03/2019  20.30
Escola st Feliu (Cabrera de Mar)
VOLEIBOL SENIOR C Escola St Feliu (Cabrera Mar) -
Liga 13 09/03/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A FS VILALBA -
Liga 14 09/03/2019  09:00
CAMP FUTBOL 1R DE MAIG (GRANOLLERS)
AT VALLES FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 13 09/03/2019  10:00
PAVELLÓ DOSRIUS
FS DOSRIUS FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 21 09/03/2019  11:00
--
DOSRIUS MARESME CLUB A FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 14 09/03/2019  11:30
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 BENJAMÍ CF LLIÇÀ DE V -
Liga 14 10/03/2019  ??
MARTORELLES
CF MARTORELLES FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 8 11/03/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A ASSIS -
Liga 14 16/03/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B LA SALLE A -
Liga 14 16/03/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
LA SALLE B FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 15 16/03/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A FC VALLGORGUINA -
Liga 15 16/03/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B CF VILANOVA -
Liga 22 16/03/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL FUTSAL MATARO CED -
Liga 9 21/03/2019  22.00
Pavelló Euskadi Mataró
CV Mataró VOLEIBOL SENIOR C -
Liga 15 22/03/2019  00:00
SANTA MARIA DEL PI, ALELLA
SANTA MARIA DEL PI FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 15 23/03/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A FS SANT CELONI -
Liga 16 23/03/2019  11:00
CAMP FUTBOL MUNICIPAL SNT FOST
UE SANT FOST FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 16 23/03/2019  11:30
CAMP FUTBOL LLIÇA AM
CE LLIÇA AM FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 9 23/03/2019  13:00
PAVELLÓ MASNOU
CV MASNOU VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 23 23/03/2019  18:15
--
MONTMELO AE B FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 16 30/03/2019  -
--
DESCANSA FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 16 30/03/2019  00:00
ESCOLA SERENA DE VALL, LLAVANERES
SERENA DE VALL FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 17 30/03/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A CF FINSOBE -
Liga 17 30/03/2019  12:45
CAMP DE FUTBOL DE BIGUES
CE BIGUES FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 24 30/03/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL SANVICENTI CFS B -
Liga 17 06/04/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A FS DOSRIUS -
Liga 17 06/04/2019  10:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE DALT
FS PREMIÀ DE DALT FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 18 06/04/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B UD MOLLETENSE -
Liga 25 06/04/2019  12:30
--
CANET FS B FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 18 07/04/2019  13:00
CAMP DE FUTBOL CORRO AVALL
CF LES FRANQUESES FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 10 08/04/2019  19.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Escola Assis (Premià) -
Liga 10 08/04/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A SANT FELIU -
Liga 26 13/04/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL SANT JOAN DE VILASSAR FS C -
Liga 11 25/04/2019  22:00
ESCOLA PIA CALELLA
PIA CALELLA A VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 27 27/04/2019  00:00
--
CFS ARENYS DE MUNT FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 18 27/04/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B FS VILALBA -
Liga 18 27/04/2019  00:00
ESCOLA SANT FELIU, CABRERA DE MAR
SANT FELIU FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 11 27/04/2019  13.00
Pavelló Masnou
CV Masnou VOLEIBOL SENIOR C -
Liga 28 11/05/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL FS SANT CELONI B -
Liga 12 13/05/2019  19.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Escola St Feliu (Cabrera Mar) -
Liga 12 13/05/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
LA SALLE B VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 29 18/05/2019  00:00
--
SANT JOAN DE VILASSAR FS D FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 13 23/05/2019  22.00
Escola Pia Calella
Calella A VOLEIBOL SENIOR C -
Liga 30 25/05/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL RACING PINEDA FS B -
Liga 13 27/05/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A VOLEI PREMIÀ DE MAR -

Comparteix a:
  • google+