OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera CE la Salle Premià

Propers partits


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 7 14/12/2018  19:00
PAVELLÓ DEL CARMEL
CB SANTA ROSA DE LIMA- HORTA BÀSQUET BENJAMÍ -
Liga 6 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA PRE-BENJAMI FS SANT CELONI -
Liga 6 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B SANTA MARIA DEL PI -
Liga 4 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL BENJAMÍ PLA DE L'AVELLÀ A -
Liga 5 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL ALEVÍ CV ARENYS -
Liga 6 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL INFANTIL CV TORDERA -
Liga 6 15/12/2018  00:00
PAVELLÓ MASNOU
ATHLÈTIC MASNOU FUTBOL SALA BENJAMÍ -
Liga 6 15/12/2018  11:30
-
FUTBOL 7 BENJAMÍ DESCANS 2 -
Liga 6 15/12/2018  12:15
CAMP FUTBOL VILANOVA
CF VILANOVA FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 6 15/12/2018  13:30
PAVELLÓ SANT CELONI
FS SANT CELONI FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 12 15/12/2018  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL CFS ARENYS DE MUNT -
Liga 1 16/12/2018  10:00
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL SANT CEBRIÀ DE VALLALTA CFA -
Liga 6 16/12/2018  11:30
VALLGORGUINA
FC VALLGORGUINA FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 3 17/12/2018  19:30
INSTITUT PREMIÀ DE MAR
MAR NOVA VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 3 17/12/2018  21.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Salle B -
Liga 13 22/12/2018  17:15
--
FS SANT CELONI B FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 7 12/01/2019  -
--
FUTBOL SALA ALEVÍ B DESCANSA -
Liga 6 12/01/2019  00:00
ESCOLA SANT FELIU, CABRERA DE MAR
SANT FELIU B VOLEIBOL ALEVÍ -
Liga 5 12/01/2019  00:00
INSTITUT VALERIÀ PUJOL, PREMIÀ DE DALT
CV PREMIÀ DE DALT GROC VOLEIBOL BENJAMÍ -
Liga 7 12/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ SANT JOAN DE VILASSAR -
Liga 7 12/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A SERENA DE VALL -
Liga 7 12/01/2019  00:00
ESCOLÀPIES, EL MASNOU
ESCOLÀPIES MASNOU B FUTBOL SALA PRE-BENJAMI -
Liga 7 12/01/2019  00:00
ESCOLA PIA CALELLA
PIA CALELLA VOLEIBOL INFANTIL -
Liga 7 12/01/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B UE SANT FOST -
Liga 7 12/01/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A CE LLIÇA AM -
Liga 7 12/01/2019  10:00
LLIÇA DE V
CF LLIÇÀ DE V FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 14 12/01/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL SANT JOAN DE VILASSAR FS D -
Liga 4 14/01/2019  19.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Alella -
Liga 4 14/01/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A CABRILS B -
Liga 8 19/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA PRE-BENJAMI SANTA MARIA DEL PI B -
Liga 8 19/01/2019  00:00
PAVELLÓ DE MATARÓ
FRETA MATARÓ A VOLEIBOL INFANTIL -
Liga 8 19/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B FS PREMIÀ DE DALT -
Liga 8 19/01/2019  00:00
-
DESCANS FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 7 19/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL ALEVÍ CV TARADELL -
Liga 8 19/01/2019  10:00
PAVELLÓ DOSRIUS
FS DOSRIUS FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 8 19/01/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B CE BIGUES -
Liga 8 19/01/2019  10:45
VILALBA SASSERRAS
FS VILALBA FUTBOL SALA BENJAMÍ -
Liga 8 19/01/2019  11:00
CAMP DE FUTBOL CAN GILI (GRANOLLERS)
CF FINSOBE FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 15 20/01/2019  00:00
--
RACING PINEDA FS B FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 5 23/01/2019  21:00
ESCOLA PIA CALELLA
PIA CALELLA B VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 9 26/01/2019  00:00
ESCOLA PIA CALELLA
ESCOLA PIA CALELLA FUTBOL SALA PRE-BENJAMI -
Liga 9 26/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL INFANTIL CV MONTGAT -
Liga 16 26/01/2019  00:00
--
SANT CEBRIÀ DE VALLALTA CFA FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 9 26/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ SANT CEBRIÀ -
Liga 9 26/01/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ A SANT FELIU -
Liga 9 26/01/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A CF LES FRANQUESES -
Liga 9 26/01/2019  11:30
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 BENJAMÍ CF MONTORNES -
Liga 9 26/01/2019  11:45
VILALBA SASERRAS
FS VILALBA FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 9 27/01/2019  10:45
CAMP DE FUTBOL ZONA SUD (MOLLET)
UD MOLLETENSE FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 5 28/01/2019  19.30
Institut Premià de Mar
Escola Mar Nova VOLEIBOL SENIOR C -
Liga 8 02/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
ASSIS A VOLEIBOL ALEVÍ -
Liga 10 02/02/2019  00:00
PAVELLÓ ALELLA
FS ALELLA FUTBOL SALA BENJAMÍ -
Liga 10 02/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA PRE-BENJAMI FS PREMIÀ DE DALT A -
Liga 10 02/02/2019  10:00
CAMP DE FUTBOL LLIÇA DE VALL
CF LLIÇA DE VALL FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 10 02/02/2019  12:30
CAMP JOAN MISSER (LLINARS)
CE LLINARS FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 17 02/02/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL DESCANS -
Liga 10 03/02/2019  11:30
VALLGORGUINA
FC VALLGORGUINA FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 10 08/02/2019  00:00
SANTA MARIA DEL PI
SANTA MARIA DEL PI FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 10 09/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B SANT FELIU -
Liga 11 09/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA BENJAMÍ SANT FELIU -
Liga 11 09/02/2019  00:00
ESCOLA SANT FELIU, CABRERA DE MAR
SANT FELIU FUTBOL SALA PRE-BENJAMI -
Liga 11 09/02/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B CF PONENT -
Liga 11 09/02/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A UD LOURDES -
Liga 11 09/02/2019  11:30
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 BENJAMÍ CA MASNOU -
Liga 18 10/02/2019  10:30
--
CARDEDEU FS C FUTBOL SALA INFANTIL -
Liga 6 11/02/2019  19.30
Salle Premià
VOLEIBOL SENIOR C Cabrils B -
Liga 6 11/02/2019  21:00
LA SALLE PREMIÀ
VOLEIBOL SENIOR A CABRILS C -
Liga 12 16/02/2019  00:00
-
DESCANSA FUTBOL 7 PRE-BENJAMI A -
Liga 9 16/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
VOLEIBOL ALEVÍ PIA CALELLA -
Liga 12 16/02/2019  00:00
-
DESCANSA FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B -
Liga 11 16/02/2019  00:00
--
DESCANSA FUTBOL SALA ALEVÍ A -
Liga 11 16/02/2019  13:30
PAVELLÓ SANT CELONI
FS SANT CELONI FUTBOL SALA ALEVÍ B -
Liga 19 16/02/2019  17:30
Pavelló Premià de Mar
FUTBOL SALA INFANTIL HUMMEL ALELLA FS A -
Liga 12 17/02/2019  11:30
CAMP DE FUTBOL LA LLANTIA (MATARO)
AD LA LLANTIA FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 7 20/02/2019  22.00
Escola Pia Calella
Calella B VOLEIBOL SENIOR C -
Liga 7 21/02/2019  22:00
PAVELLÓ MATARÓ
CV MATARÓ VOLEIBOL SENIOR A -
Liga 13 23/02/2019  00:00
-
DESCANS 2 FUTBOL 7 BENJAMÍ -
Liga 12 23/02/2019  00:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE MAR
FUTBOL SALA ALEVÍ B SERENA DE VALL -
Liga 13 23/02/2019  10:00
LA SALLE PREMIÀ
FUTBOL 7 PRE-BENJAMI B CE LLIÇA AM -
Liga 12 23/02/2019  10:00
PAVELLÓ PREMIÀ DE DALT
FS PREMIÀ DE DALT FUTBOL SALA ALEVÍ A -

Comparteix a:
  • google+