OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

<%=Club.Nombre %>

Pròxims Partits


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 10 17/04/2021  *****
********************
DESCANSA ALEVI A -
Liga 9 17/04/2021  10:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI A AE.ABRERA A -
Liga 10 17/04/2021  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI B BARCELONA, F.C. "E" -
Liga 9 17/04/2021  10:30
MPAL. MARIANAO
UD. MARIANAO POBLET A PREBENJAMI A -
Liga 9 17/04/2021  10:30
MPAL. PAPIOL
ESPORT BASE DEL PAPIOL "B" ALEVI D -
Liga 9 17/04/2021  11:30
MPAL. CORBERA
FEMENI JUVENIL RIBES, C.D. "A" -
Liga 9 17/04/2021  11:30
MPAL. LA PALMA DE CERVELLÓ
LA PALMA CERVELLO, U.E. "A" BENJAMI C -
Liga 10 17/04/2021  15:00
MPAL.JOSEP PONS I VENTURA
CF.CUBELLES A JUVENIL A -
Liga 12 17/04/2021  18:00
MPAL.LA PALMA
UE.LA PALMA A AMATEUR A -
Liga 10 18/04/2021  *****
********************
DESCANSA INFANTIL A -
Liga 9 18/04/2021  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI C ESPARREGUERA, C.E. "B" -
Liga 9 18/04/2021  10:00
MPAL. ELS CANYARS
CASTELLDEFELS, U.E. "E" BENJAMI B -
Liga 9 18/04/2021  10:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B EF. GAVA E -
Liga 9 18/04/2021  10:15
MPAL.LA PALMA
UE.LA PALMA CERVELLO A INFANTIL B -
Liga 10 18/04/2021  12:00
MPAL. LES PLANES (OLESA MONT)
E.F. OLESA 87, C "A" CADET A -
Liga 9 18/04/2021  12:15
MPAL.CORBERA
JUVENIL B CF.SANT JUST B -
Liga 9 18/04/2021  16:30
MPAL.CORBERA
CADET B CE.ESPARRAGUERA B -
Liga 9 18/04/2021  18:00
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 11 18/04/2021  18:30
MPAL.CORBERA
AMATEUR B INCRESA AT. B -
Liga 6 20/04/2021  19:30
MPAL.LA BARRUANA
PB.SANT VICENÇ A CADET B -
Liga 10 24/04/2021  *****
********************
DESCANSA ALEVI D -
Liga 11 24/04/2021  *****
********************
DESCANSA JUVENIL A -
Liga 11 24/04/2021  09:00
CAN TORELLÓ
ESCOLA F. GAVA, C. "F" ALEVI B -
Liga 10 24/04/2021  10:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A PR. SANT FELIU A -
Liga 10 24/04/2021  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C ESPORT BASE DEL PAPIOL "A" -
Liga 10 24/04/2021  11:30
MPAL.CORBERA
INFANTIL B CF.MOLINS REI C -
Liga 10 24/04/2021  12:00
MPAL.PAPIOL
E.B.PAPIOL B CADET B -
Liga 10 24/04/2021  12:00
MPAL.LA PALMA
UE.LA PALMA CERVELLO A JUVENIL B -
Liga 10 24/04/2021  15:00
JOAN GAMPER
FC.BARCELONA E BENJAMI A -
Liga 11 24/04/2021  16:30
MPAL. CORBERA
CADET A FUND. UNIO ESP. CORNELLA "C" -
Liga 11 24/04/2021  18:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL A IGUALADA, C.F. "C" -
Liga 10 25/04/2021  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B CAN VIDALET, C.F. "C" -
Liga 11 25/04/2021  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A MARTORELL ASS. ESPORTIVA "B" -
Liga 10 25/04/2021  11:00
MPAL. VILADECANS
VILADECANS U.D. "A" FEMENI JUVENIL -
Liga 10 25/04/2021  11:00
MPAL. LA FALGUERA
PR. SANT FELIU B PREBENJAMI B -
Liga 10 25/04/2021  11:30
MPAL. JOAN BAPTISTA MILÀ
SANTBOIA, F.C. "E" ALEVI C -
Liga 13 25/04/2021  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A FC.LEVANTE LAS PLANAS A -
Liga 10 25/04/2021  17:30
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR VALLIRANA C.F. "A" -
Liga 12 25/04/2021  19:00
MPAL.LA GUARDIA
SANT VICENÇ ASS. B AMATEUR B -
Liga 11 01/05/2021  10:00
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI B UD. VILADECANS B -
Liga 11 01/05/2021  10:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI A MARTORELL ASS. ESPORTIVA "B" -
Liga 12 01/05/2021  11:00
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA AGRUP. "B" ALEVI A -
Liga 12 01/05/2021  11:15
MPAL. CORBERA
ALEVI B SANT ILDEFONS, U.E. "B" -
Liga 11 01/05/2021  11:45
DANI JARQUE CIUTAT COOPERATIVA
CF. CIUDAD COOPERATIVA A PREBENJAMI A -
Liga 11 01/05/2021  12:45
MPAL.CORBERA
CADET B CF.MOLIN DE REI B -
Liga 12 01/05/2021  15:30
MPAL. FONTSANTA-FATJÓ
FONTSANTA-FATJO, C.D. "A" INFANTIL A -
Liga 11 01/05/2021  16:00
MPAL.LA BARRUANA
PB.SANT VICENÇ A INFANTIL B -
Liga 12 01/05/2021  16:00
CEM LES COMEZ
CF.IGUALADA A JUVENIL A -
Liga 14 01/05/2021  18:00
MPAL.LA FALGUERA
PR.SANT FELIU A AMATEUR A -
Liga 11 02/05/2021  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI C ATLETIC SANT JUST . F. C. "G" -
Liga 11 02/05/2021  10:00
MPAL. CORBERA
FEMENI JUVENIL MARTORELL ASS. ESPORTIVA "B" -
Liga 11 02/05/2021  10:15
MPAL. CORNELLÀ
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNEL BENJAMI C -
Liga 11 02/05/2021  10:30
MPAL. LA PALMA
LA PALMA CERVELLO, U.E. "A" ALEVI D -
Liga 11 02/05/2021  12:00
MPAL. LA SORT
ODENA CE "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 11 02/05/2021  12:15
MPAL.CORBERA
JUVENIL B FC.SANTFELIUENC B -
Liga 11 02/05/2021  14:15
CAN TORELLÓ
ESCOLA F. GAVA, C. "K" BENJAMI B -
Liga 12 02/05/2021  16:00
MPAL. LES PLANES (SANT JOAN DESPÍ)
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A" CADET A -
Liga 13 02/05/2021  18:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR B CF.VALLIRANA A -
Liga 12 08/05/2021  09:00
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "G" ALEVI C -
Liga 13 08/05/2021  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI A INCRESA ATLETICO CF "A" -
Liga 12 08/05/2021  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B SANT ESTEVE SESROVIRES, "A" -
Liga 12 08/05/2021  10:00
MPAL. CORNELLA
FUE. CORNELLA D PREBENJAMI B -
Liga 12 08/05/2021  10:15
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "A" BENJAMI A -
Liga 12 08/05/2021  11:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI C MARTORELL ASS. ESPORTIVA "E" -
Liga 12 08/05/2021  12:30
MPAL.CORBERA
INFANTIL B PB.CASTELLBISBAL A -
Liga 12 08/05/2021  13:30
CAN SALVI
SANT ANDREU BARCA C CADET B -
Liga 13 08/05/2021  16:00
MPAL. CORBERA
CADET A Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A" -
Liga 12 08/05/2021  16:00
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "B" FEMENI JUVENIL -
Liga 13 08/05/2021  18:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL A MOLINS DE REI, C.F. "A" -
Liga 12 09/05/2021  10:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A FUE. CORNELLA B -
Liga 12 09/05/2021  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI D E.F. OLESA 87, C "B" -
Liga 15 09/05/2021  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A SANT ANDREU BARCA B -
Liga 13 09/05/2021  13:00
ESTADI LES COMES
IGUALADA, C.F. "F" ALEVI B -
Liga 12 09/05/2021  16:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR PIRINAICA, F.C. "A" -
Liga 14 09/05/2021  17:00
MPAL.BARRI CENTRE
UD.SAN PANCRACIO A AMATEUR B -
Liga 13 09/05/2021  18:15
MPAL.CORBERA
JUVENIL A UD.SAN MAURO A -
Liga 12 09/05/2021  20:00
MPAL. ELS CANYARS
UE.CASTELLDEFELS G JUVENIL B -
Liga 13 15/05/2021  08:30
MPAL. DEL BARRI CENTRE
UD. SANT PANCRACIO A PREBENJAMI A -
Liga 13 15/05/2021  10:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI A LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A" -
Liga 13 15/05/2021  10:00
MPAL.CORBERA
PREBENJAMI B FC.LEVANTE LAS PLANAS B -

Comparteix a: