OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera C.F. Corbera

Pròxims Partits


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 10 15/12/2018  *****
*****************
PREBENJAMI A ***********DESCANSA*********** -
Liga 10 15/12/2018  08:45
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL MARTORELL ASS. ESPORTIVA "B" -
Liga 11 15/12/2018  09:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI A FUE.CORNELLA J -
Liga 10 15/12/2018  10:00
CAN TORELLO
ESCOLA F. GAVA, C. "D" PREBENJAMI B -
Liga 10 15/12/2018  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI B ESCOLA F. GAVA, C. "I" -
Liga 11 15/12/2018  10:30
MPAL.CORBERA
ALEVI A AE.SANT ANDREU BARCA B -
Liga 10 15/12/2018  11:00
CAN TORELLO
ESCOLA F. GAVA, C. "J" BENJAMI C -
Liga 11 15/12/2018  11:15
MPAL.CAN SALVI
AE.SANT ANDREU BARCA C ALEVI B -
Liga 10 15/12/2018  12:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL C E.F. OLESA 87, C. "C" -
Liga 10 15/12/2018  12:00
MPAL. ALMEDA
ALMEDA, C.D. "A" ALEVI C -
Liga 11 15/12/2018  13:30
MPAL.CORBERA
INFANTIL A FC.SANTBOIA C -
Liga 10 15/12/2018  16:00
MPAL. CORBERA
CADET B PALLEJA, C.F. "B" -
Liga 15 15/12/2018  16:30
MPAL.MASQUEFA
MASQUEFA VETERANS -
Liga 10 15/12/2018  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL A E.F. OLESA 87, C. "A" -
Liga 10 16/12/2018  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI D PALLEJA, C.F. "C" -
Liga 10 16/12/2018  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D ESPARREGUERA, C.E. "C" -
Liga 15 16/12/2018  12:00
MPAL. LA FALGUERA
PR.SANT FELIU A AMATEUR A -
Liga 10 16/12/2018  12:15
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR EFB CALAFELL CF "A" -
Liga 11 16/12/2018  18:30
MPAL.LA PARELLADA(SANTBOI)
FUE.CORNELLA B CADET A -
Liga 10 16/12/2018  19:00
CAN TINTORER
GAVA MAR, C.F. "B" INFANTIL B -
Liga 13 16/12/2018  19:00
MPAL PALLEJÀ
CF PALLEJÀ "B" AMATEUR B -
Liga 4 21/12/2018  21:15
MPAL.CORBERA
FEMENI AMATEUR SANT JAUME DOMENYS, J.E. -
Liga 11 22/12/2018  *****
*****************
BENJAMI C ***********DESCANSA*********** -
Liga 11 22/12/2018  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B TERLENKA BARCELONISTA CF "B" -
Liga 11 22/12/2018  09:00
MPAL. D'ESPARREGUERA
ESPARREGUERA, C.E. "B" BENJAMI D -
Liga 12 22/12/2018  09:00
MPAL.LA BARRUANA
PB.SANT VICENS A INFANTIL A -
Liga 12 22/12/2018  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI B UE.SANT JOAN DESPI B -
Liga 11 22/12/2018  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI C BEGUES, C.F. "D" -
Liga 11 22/12/2018  10:00
MPAL. FONTSANTA-FATJO
FONTSANTA-FATJO, C.D. "A" PREBENJAMI A -
Liga 11 22/12/2018  10:30
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "B" BENJAMI B -
Liga 12 22/12/2018  10:45
MPAL.ABRERA
AE.ABRERA A BENJAMI A -
Liga 11 22/12/2018  11:15
MPAL. DE LA PALMA DE CERVELLÓ
LA PALMA CERVELLO, U.E. "B" ALEVI D -
Liga 11 22/12/2018  11:15
MPAL. DE BEGUES
BEGUES, C.F. "A" FEMENI INFANTIL -
Liga 11 22/12/2018  11:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL B Pª RECREATIVA SANT FELIU "A" -
Liga 16 22/12/2018  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS PUBILLA CASAS -
Liga 11 22/12/2018  18:00
RICARD GINEBREDA
INCRESA ATLETICO CF "A" JUVENIL A -
Liga 14 22/12/2018  18:15
MPAL CORBERA
AMATEUR B CE EUSEBI GUELL -
Liga 11 23/12/2018  09:15
MPAL. JOSEP RAICH
MOLINS DE REI, C.F. "B" INFANTIL C -
Liga 12 23/12/2018  09:45
MPAL.CORBERA
CADET A F.AT.VILAFRANCA A -
Liga 12 23/12/2018  10:00
ESTADI LES COMES
CF.IGUALADA F ALEVI A -
Liga 11 23/12/2018  10:30
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" CADET B -
Liga 16 23/12/2018  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A CF.SANT ESTEVE SES. A -
Liga 11 23/12/2018  19:00
CAMP DE FUTBOL PARC DEL GARRAF
VILANOVA GELTRU C.F. "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 12 12/01/2019  *****
*********************
JUVENIL A ***********DESCANSA*********** -
Liga 13 12/01/2019  09:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI A EF.GAVA G -
Liga 12 12/01/2019  09:00
CAN TINTORER
SPORTSPORTING GAVA 2013 FC "B" PREBENJAMI B -
Liga 12 12/01/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI D E.F. OLESA 87, C. "C" -
Liga 13 12/01/2019  09:00
MPAL.TORRENT DELS LLOPS
AE.MARTORELL A ALEVI B -
Liga 12 12/01/2019  10:00
JULIO MÉNDEZ
ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" BENJAMI C -
Liga 12 12/01/2019  10:15
MPAL. CORBERA
BENJAMI B FONTSANTA-FATJO "B" -
Liga 12 12/01/2019  10:15
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A VISTA ALEGRE,U.D. "A" -
Liga 13 12/01/2019  11:15
MPAL.CORBERA
ALEVI A AE.MARTORELL B -
Liga 12 12/01/2019  13:00
MPAL. CORBERA
INFANTIL C Pª BLAUGRANA VALLIRANA "B" -
Liga 12 12/01/2019  13:30
CAMP DE FUTBOL ZEM CAN TORELLÓ
SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB ALEVI C -
Liga 13 12/01/2019  15:00
ESTADI OLIMPIC TERRASSA
FUNDACIO TERRASSA 1906 B CADET A -
Liga 12 12/01/2019  16:00
MPAL. CORBERA
CADET B CAPELLADES, C.F. "B" -
Liga 17 12/01/2019  16:15
MPAL.JOSEP RAICH
MOLINS DE REI VETERANS -
Liga 17 12/01/2019  17:45
MPAL.TORRE-ROJA
UD.SECTOR MONTSERRATINA A AMATEUR A -
Liga 12 12/01/2019  18:00
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR TECNIFUTBOL SALOU C.ESP. "A" -
Liga 12 13/01/2019  08:30
MPAL. BARRI CENTRE
SANT JOAN DESPÍ UE "E" INFANTIL B -
Liga 12 13/01/2019  16:00
MPAL. CORBERA
ALEVI D ABRERA, A.E "D" -
Liga 12 13/01/2019  16:00
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL IGUALADA, C.F. "B" -
Liga 13 13/01/2019  18:00
MPAL.CORBERA
INFANTIL A AE.MARTORELL A -
Liga 15 13/01/2019  18:00
MPAL SALT DE PI
CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA AMATEUR B -
Liga 13 19/01/2019  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B Pª BLAUGRANA VALLIRANA "B" -
Liga 13 19/01/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C MARTORELL ASS. ESPORTIVA "G" -
Liga 13 19/01/2019  10:15
MPAL. CORBERA
INFANTIL B SANTBOIA, F.C. "E" -
Liga 14 19/01/2019  10:30
MPAL.JOSEP RAICH
CF.MOLINS REI A BENJAMI A -
Liga 14 19/01/2019  10:45
MPAL.LA BARRUANA
PB.SANT VICENÇ A ALEVI A -
Liga 13 19/01/2019  10:45
MPAL. MARIANAO
MARIANAO POBLET UD "C" BENJAMI B -
Liga 13 19/01/2019  12:00
MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC, F.C. "A" PREBENJAMI A -
Liga 14 19/01/2019  12:00
MPAL.CORBERA
CADET A EF.OLESA 87 A -
Liga 13 19/01/2019  16:00
MPAL. CORBERA
JUVENIL A Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A" -
Liga 18 19/01/2019  16:00
MPAL.LA SATALIA
POBLE SEC VETERANS -
Liga 18 19/01/2019  18:00
MPAL.TORRELLES
UE.TORRELLES A AMATEUR A -
Liga 13 20/01/2019  09:00
MPAL. LES GRASES
SANTFELIUENC, F.C. "A" FEMENI INFANTIL -
Liga 13 20/01/2019  09:30
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "G" ALEVI D -
Liga 13 20/01/2019  10:00
MPAL. D'ABRERA
ABRERA, A.E "C" INFANTIL C -
Liga 13 20/01/2019  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI C FUNDACIO UE CORNELLA "H" -
Liga 13 20/01/2019  10:00
ESTADI MPAL. LA SORT
ODENA,C.E. "B" CADET B -

Comparteix a:
  • google+