OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera C.F. Corbera

Pròxims Partits


Tots els equips


Jornada
Competició
Data / Hora
Lloc
Local Visitant
Liga 25 27/04/2019  *****
*****************
***********DESCANSA*********** PREBENJAMI A -
Liga 26 27/04/2019  09:00
MPAL.CAN SALVI
AE.SANT ANDREU BARCA B ALEVI A -
Liga 25 27/04/2019  09:00
MPAL. D'ESPARREGUERA
ESPARREGUERA, C.E. "C" ALEVI D -
Liga 25 27/04/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C ESCOLA F. GAVA, C. "J" -
Liga 25 27/04/2019  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B ESCOLA F. GAVA, C. "D" -
Liga 25 27/04/2019  10:30
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "B" FEMENI INFANTIL -
Liga 25 27/04/2019  10:30
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "C" BENJAMI D -
Liga 25 27/04/2019  10:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL B GAVA MAR, C.F. "B" -
Liga 25 27/04/2019  11:00
CAN TORELLO
ESCOLA F. GAVA, C. "I" BENJAMI B -
Liga 25 27/04/2019  12:00
MPAL. DE LES PLANES (OLESA MONTSERRAT)
E.F. OLESA 87, C. "C" INFANTIL C -
Liga 26 27/04/2019  12:30
MPAL.CORBERA
CADET A FUE.CORNELLA B -
Liga 26 27/04/2019  14:30
MPAL.JOAN BAPTISTA MILA
FC.SANTBOIA C INFANTIL A -
Liga 30 27/04/2019  16:00
MPAL.CORBERA
VETERANS ARRABAL CALAF -
Liga 28 27/04/2019  18:15
MPAL CORBERA
AMATEUR B CF PALLEJÀ "B" -
Liga 26 28/04/2019  09:15
MPAL.CORNELLA
FUE.CORNELLA J BENJAMI A -
Liga 25 28/04/2019  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI C ALMEDA, C.D. "A" -
Liga 26 28/04/2019  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI B AE.SANT ANDREU BARCA C -
Liga 25 28/04/2019  12:00
MPAL. DE LES PLANES (OLESA MONTSERRAT)
E.F. OLESA 87, C. "A" JUVENIL A -
Liga 30 28/04/2019  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A UE.CASTELLDEFELS B -
Liga 25 28/04/2019  13:45
MPAL. DE CALAFELL
EFB CALAFELL CF "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 26 04/05/2019  *****
*****************
***********DESCANSA*********** BENJAMI C -
Liga 26 04/05/2019  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A FONTSANTA-FATJO, C.D. "A" -
Liga 26 04/05/2019  09:00
MPAL. DE BEGUES
BEGUES, C.F. "D" ALEVI C -
Liga 26 04/05/2019  09:00
CAMP DE FUTBOL ESTRUCH
TERLENKA BARCELONISTA CF "B" PREBENJAMI B -
Liga 26 04/05/2019  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B MOLINS DE REI, C.F. "B" -
Liga 27 04/05/2019  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI A CF.IGUALADA F -
Liga 26 04/05/2019  11:30
MPAL. CORBERA
INFANTIL C MOLINS DE REI, C.F. "B" -
Liga 27 04/05/2019  11:30
MPAL. BARRI CENTRE
UE.SANT JOAN DESPI B ALEVI B -
Liga 26 04/05/2019  12:30
MPAL. FALGUERA
Pª RECREATIVA SANT FELIU "A" INFANTIL B -
Liga 27 04/05/2019  13:00
MPAL.CORBERA
INFANTIL A PB.SANT VICENS A -
Liga 26 04/05/2019  16:00
MPAL. CORBERA
CADET B Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "B" -
Liga 31 04/05/2019  16:00
MPAL.RICARD GINEBREDA
INCRESA MOLINS VETERANS -
Liga 27 04/05/2019  18:00
MPAL.VILAFRANCA
F.AT.VILAFRANCA A CADET A -
Liga 26 04/05/2019  18:15
MPAL. CORBERA
JUVENIL A INCRESA ATLETICO CF "A" -
Liga 27 05/05/2019  09:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI A AE.ABRERA A -
Liga 26 05/05/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI D ESPARREGUERA, C.E. "B" -
Liga 26 05/05/2019  10:15
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL BEGUES, C.F. "A" -
Liga 26 05/05/2019  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D LA PALMA CERVELLO, U.E. "B" -
Liga 31 05/05/2019  12:00
MPAL.RICARD GINEBREDA
CF.INCRESA AT A AMATEUR A -
Liga 26 05/05/2019  12:15
MPAL. CORBERA
FEMENI AMATEUR VILANOVA GELTRU C.F. "A" -
Liga 29 05/05/2019  17:00
MPAL EUSEBI GUELL
CE EUSEBI GUELL AMATEUR B -
Liga 24 06/05/2019  19:30
MPAL. CORBERA
FEMENI INFANTIL MANRESA, C.E. "B" -
Liga 25 09/05/2019  20:00
FERNANDO MUÑOZ CARRASCO
PALLEJA, C.F. "B" CADET B -
Liga 27 11/05/2019  *****
*****************
JUVENIL A ***********DESCANSA*********** -
Liga 28 11/05/2019  09:00
MPAL. TORRENT DELS LLOPS
AE.MARTORELL B ALEVI A -
Liga 27 11/05/2019  09:00
MPAL. CAN VINADER
VISTA ALEGRE,U.D. "A" PREBENJAMI A -
Liga 27 11/05/2019  09:00
MPAL. FONTSANTA-FATJO
FONTSANTA-FATJO "B" BENJAMI B -
Liga 28 11/05/2019  09:00
MPAL. CAN TORRELLO
EF.GAVA G BENJAMI A -
Liga 27 11/05/2019  09:15
MPAL. LES PLANES (OLESA DE MONTSERRAT)
E.F. OLESA 87, C. "C" BENJAMI D -
Liga 27 11/05/2019  10:00
ESTADI LES COMES
IGUALADA, C.F. "B" FEMENI INFANTIL -
Liga 27 11/05/2019  10:00
MPAL. CORBERA
ALEVI C SPORTSPORTING GAVA 2013 FC "G" -
Liga 28 11/05/2019  10:00
MPAL.CORBERA
ALEVI B AE.MARTORELL A -
Liga 28 11/05/2019  11:30
MPAL.CORBERA
CADET A FUNDACIO TERRASSA 1906 B -
Liga 28 11/05/2019  12:00
TORRENT DE LLOPS
AE.MARTORELL A INFANTIL A -
Liga 27 11/05/2019  12:30
MPAL. DE VALLIRANA
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "B" INFANTIL C -
Liga 32 11/05/2019  16:00
MPAL.MASQUEFA
VETERANS MASQUEFA -
Liga 30 11/05/2019  18:15
MPAL CORBERA
AMATEUR B CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA -
Liga 27 12/05/2019  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI B SPORTSPORTING GAVA 2013 FC "B" -
Liga 27 12/05/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI C ATLETIC PRAT DELTA C.F. "A" -
Liga 27 12/05/2019  10:00
MPAL. D'ABRERA
ABRERA, A.E "D" ALEVI D -
Liga 27 12/05/2019  10:15
MPAL. CORBERA
INFANTIL B SANT JOAN DESPÍ UE "E" -
Liga 27 12/05/2019  12:00
MPAL. LA GRANJA
TECNIFUTBOL SALOU C.ESP. "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 32 12/05/2019  12:15
MPAL.CORBERA
AMATEUR A PR.SANT FELIU A -
Liga 27 12/05/2019  12:30
MPAL. C.F.CAPELLADES
CAPELLADES, C.F. "B" CADET B -
Liga 28 18/05/2019  09:00
MPAL. CORBERA
PREBENJAMI A SANTFELIUENC, F.C. "A" -
Liga 29 18/05/2019  09:00
MPAL.CORBERA
BENJAMI A CF.MOLINS REI A -
Liga 29 18/05/2019  10:00
MPAL.CANYARS
UE.CASTELLDEFELS B ALEVI B -
Liga 28 18/05/2019  10:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI B MARIANAO POBLET UD "C" -
Liga 28 18/05/2019  10:15
MPAL. CORBERA
ALEVI D MARTORELL ASS. ESPORTIVA "G" -
Liga 29 18/05/2019  10:15
MPAL.CORBERA
ALEVI A PB.SANT VICENÇ A -
Liga 28 18/05/2019  11:45
MPAL. CORBERA
INFANTIL C ABRERA, A.E "C" -
Liga 29 18/05/2019  12:00
MPAL LES PLANES
EF. OLESA 87 A CADET A -
Liga 29 18/05/2019  13:15
MPAL.CORBERA
INFANTIL A CF.PALLEJA A -
Liga 28 18/05/2019  13:30
MPAL. LA BARRUANA
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A" JUVENIL A -
Liga 33 18/05/2019  17:30
MPAL.PUBILLA CASAS
PUBILLA CASAS VETERANS -
Liga 28 18/05/2019  18:00
MPAL. LA TRIOLA
SANT SADURNI, U.E. "A" FEMENI AMATEUR -
Liga 33 18/05/2019  18:30
MPAL.SANT ESTEVE SESROVIRES
CF.SANT ESTEVE SES A AMATEUR A -
Liga 28 18/05/2019  18:45
MPAL. DE CORNELLA
FUNDACIO UE CORNELLA "H" ALEVI C -
Liga 28 19/05/2019  09:00
MPAL. CORBERA
BENJAMI D Pª BLAUGRANA VALLIRANA "C" -
Liga 28 19/05/2019  09:30
TORRENT DE LLOPS
MARTORELL ASS. ESPORTIVA "G" BENJAMI C -

Comparteix a:
  • google+