OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera C.E. Constancia

Amunt Constancia !!!

Quadrant Entrenaments


Seleccioneu setmana



Quadrant

Setmana del 17/10

Dilluns
16 oct
Dimarts
17 oct
Dimecres
18 oct
Dijous
19 oct
Divendres
20 oct
Dissabte
21 oct
Diumenge
22 oct
C.E. CONSTANCIA A 19:00 a 20:30 19:00 a 20:30 19:00 a 20:30 PARTIDO
C.E. CONSTANCIA A
Vs.
LLOSETENSE "A"  
19:00 NOU CAMP
C.E. CONSTANCIA B 20:30 a 22:00 20:30 a 22:00 20:30 a 22:00 PARTIDO
C.E. CONSTANCIA B
Vs.
ESCOLAR  
17:00 CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA A 20:30 a 22:00 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 PARTIDO
JUVENIL CONSTANCIA A
Vs.
P. BLANC I BLAVA "A"  
12:15 CAMP SALLISTA
JUVENIL CONSTANCIA B 20:30 a 22:00 PARTIDO
LLOSETENSE  
Vs.
JUVENIL CONSTANCIA B
20:00 LLOSETA
20:30 a 22:00 19:00 a 20:30 PARTIDO
JUVENIL CONSTANCIA B
Vs.
PATRONATO "A"  
15:00 CAMP SALLISTA
CADETE CONSTANCIA A 19:00 20:30 19:00 a 20:30 20:30 a 22.00 PARTIDO
FERRIOLENSE
Vs.
CADETE CONSTANCIA A
11:00 SON FERRIOL
CADETE J. CONSTANCIA A 19:00 20:30 19:00 a 20:30 17:30 a 19:00 PARTIDO
CADETE J. CONSTANCIA A
Vs.
LA SALLE ATº  
12:00 CAMP SALLISTA
CADETE J. CONSTANCIA B 19:00 A 20:30 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 PARTIDO
DESCANSA
Vs.
CADETE J. CONSTANCIA B
00:00 DESCANSA
INFANTIL CONSTANCIA A 19:00 a 20.30 19:00 a 20.30 19:00 a 20.30 PARTIDO
BALEARS "A"  
Vs.
INFANTIL CONSTANCIA A
11:00 PALMA
INFANTIL J. CONSTANCIA A 19:00 a 20.30 19:00 a 20.30 19:00 a 20.30 (F-7) PARTIDO
INFANTIL J. CONSTANCIA A
Vs.
MALLORCA  
10:30 CAMP SALLISTA
INFANTIL CONSTANCIA B 19:00 a 20.30 17:30 a 19:00 19:00 a 20.30 PARTIDO
PATRONATO "B"  
Vs.
INFANTIL CONSTANCIA B
18:00 PALMA
INFANTIL J. CONSTANCIA B 17:30 a 19:00 19:00 a 20.30 19:00 a 20.30 PARTIDO
INFANTIL J. CONSTANCIA B
Vs.
SALLA "B"  
09:00 CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA AT A 19:00 a 20.30 19:00 a 20.30 19:00 a 20.30 PARTIDO
ALEVIN CONSTANCIA AT A
Vs.
ATº BALEARES "A"
10:00 CAMP SALLISTA
ALEVIN CONSTANCIA A 17:30 a 19:00 19:00 a 20.30 19:00 a 20.30 PARTIDO
MONTAURA "A"
Vs.
ALEVIN CONSTANCIA A
00:00 MANCOR
ALEVIN CONSTANCIA AT B 19:00 a 20:30 19:00 a 20:30 17:30 a 19:00 PARTIDO
SANTA PONSA "A"
Vs.
ALEVIN CONSTANCIA AT B
10:00 SANTA PONSA
ALEVIN J. CONSTANCIA A 17:30 a 19:00 19:00 a 20:30 17:30 a 19:00 PARTIDO
DESCANSA
Vs.
ALEVIN J. CONSTANCIA A
00:00 DESCANSA
ALEVIN J. CONSTANCIA B 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 PARTIDO
ALEVIN J. CONSTANCIA B
Vs.
MONTAURA "B"
15:00 CAMP SALLISTA
ALEVIN J. CONSTANCIA C 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 PARTIDO
ALEVIN J. CONSTANCIA C
Vs.
MADRE ALBERTA ATº D.M.A. "A"
12:30 CAMP S
BENJAMIN CONSTANCIA A 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 PARTIDO
ROTLET MOLINAR  
Vs.
BENJAMIN CONSTANCIA A
19:00 PALMA
BENJAMIN CONSTANCIA B 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 PARTIDO
BENJAMIN CONSTANCIA B
Vs.
LA UNIÓN "A"  
16:30 CAMP SALLISTA
BENJAMI J. CONSTANCIA A 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 PARTIDO
BENJAMI J. CONSTANCIA A
Vs.
BINISSALEM ATLÈTIC del B.
09:00 CAMP SAL
BENJAMI J. CONSTANCIA B 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 PARTIDO
CD CONSELL
Vs.
BENJAMI J. CONSTANCIA B
10:00 CONSELL
PREBENJAMIN CONSTANCIA A 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 PARTIDO
LLOSETENSE
Vs.
PREBENJAMIN CONSTANCIA A
10:00 LLOSETA
PREBENJAMIN CONSTANCIA B 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 PARTIDO
PREBENJAMIN CONSTANCIA B
Vs.
PENYA ESP.S'ARENAL
11:15 CAMP SALLISTA
PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00 PARTIDO
PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A
Vs.
ATLETICO CIDE  
10:15 CAMP SALLISTA
ESCUELA FUTBOL 17:30 a 19:00 17:30 a 19:00