OK

Aquest lloc web fa servir cookies per garantir que tingueu la millor experiència usuari. Si continua navegant, està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i la nostra Política de cookies

Cabecera CD Constancia

WEB en Construcción. Disculpa las molestias.

Calendaris/Resultats

Seleccioneu equip

Tots els equips


Jornada Data Hora Lloc Competició Local Visitant Resultat
1 22/07/2017 19.00 Genova Amistoso Genova Pref C.E. CONSTANCIA A 0 - 5
2 26/07/2017 20.00 NOU CAMP Amistoso C.E. CONSTANCIA A Mallorca A 2ªB 0 - 2
3 29/07/2017 19.00 Muro Amistoso Murense Pref C.E. CONSTANCIA A 0 - 3
0 29/07/2017 19:00 Camp Sallista Amistoso JUVENIL CONSTANCIA A Platges de Calvià 4 - 2
0 29/07/2017 19:00 LLOSETA Amistoso LLOSETENSE B C.E. CONSTANCIA B -
4 02/08/2017 19.00 NOU CAMP Amistoso C.E. CONSTANCIA A Collerense 3 - 1
5 05/08/2017 19.00 NOU CAMP Amistoso C.E. CONSTANCIA A Son Cladera 3ª 3 - 0
0 07/08/2017 19:00 SELVA Amistoso XILVAR CADETE CONSTANCIA A 2 - 2
0 07/08/2017 20.00 Montuiri Torneo CIDE JUVENIL CONSTANCIA A 2 - 4
6 09/08/2017 19.00 Ciutat Esportiva Amistoso Mallorca B C.E. CONSTANCIA A 1 - 0
0 10/08/2017 20.00 Montuiri Torneo MANACOR DH JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 1
0 10/08/2017 20.00 POLLENÇA Amistoso POLLENÇA C.E. CONSTANCIA B 1 - 4
0 12/08/2017 10:30 PALMA Amistoso CIDE CADETE CONSTANCIA A 1 - 2
0 12/08/2017 17:15 ALCUDIA Amistoso ALCUDIA CADETE J. CONSTANCIA B 0 - 0
0 12/08/2017 18:00 Palma Torneo MALLORCA JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 1
7 12/08/2017 19.00 NOU CAMP Amistoso C.E. CONSTANCIA A Llosetense 0 - 0
0 12/08/2017 20:00 Palma Torneo CIDE JUVENIL CONSTANCIA A 1 - 0
0 12/08/2017 20:30 POLLENÇA Amistoso POLLENÇA C.E. CONSTANCIA B 2 - 0
0 13/08/2017 10:30 Palma Torneo UNIÓ MAÓ JUVENIL CONSTANCIA A 0 - 9
0 16/08/2017 17:00 MANACOR Amistoso JUV C MANACOR CADETE CONSTANCIA A 2 - 2
0 17/08/2017 20:00 CAMPANET Amistoso CAMPANET JUVENIL CONSTANCIA A 2 - 0
0 19/08/2017 17:00 CAMP SALLISTA Amistoso JUVENIL CONSTANCIA A MANACOR DH -
0 19/08/2017 18:00 CAMP SALLISTA Amistoso BENJAMÍ CONSTÀNCIA A BENJAMIN CONSTANCIA B -
0 19/08/2017 18:00 CAMP SALLISTA Amistoso BENJAMIN CONSTANCIA A BENJAMÍ CONSTÀNCIA B -
0 19/08/2017 19:00 SELVA Amistoso XILVAR JUVENIL CONSTANCIA B -
1 19/08/2017 19:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A POBLENSE "A"   2 - 0
0 23/08/2017 - ALARÓ Amistoso ALARÓ JUVENIL CONSTANCIA A -
0 23/08/2017 19:00 CAMP SALLISTA Amistoso CADETE CONSTANCIA A CADETE JUV.CONSTÀNCIA -
0 23/08/2017 20:30 MARIA DE LA SALUD Amistoso MARIENSE JUVENIL CONSTANCIA B -
0 26/08/2017 09:30 CAMP SALIISTA Amistoso INFANTIL J. CONSTANCIA A J.CONSTÀNCIA B -
0 26/08/2017 09:30 CAMP SALLISTA Amistoso J.CONSTÀNCIA A INFANTIL J. CONSTANCIA B -
0 26/08/2017 10:00 PORT POLLENÇA Amistoso POLLENÇA INFANTIL CONSTANCIA B -
0 26/08/2017 11:00 POLIESPORTIU Amistoso CADETE J. CONSTANCIA B LLUBÍ -
0 26/08/2017 11:00 CAMP SALLISTA Amistoso CADETE CONSTANCIA A BALEARES -
0 26/08/2017 16:00 CAMP SALLISTA Amistoso CADETE J. CONSTANCIA A CAMPOS -
1 26/08/2017 16:00 SON MARÇAL Liga PENYA CIUTADELLA ESP. "A" JUVENIL CONSTANCIA A -
0 26/08/2017 18:00 CAMP SALLISTA Amistoso JUVENIL CONSTANCIA B LA SALLE -
2 26/08/2017 19:00 BINISSALEM Liga BINISSALEM "A"   C.E. CONSTANCIA A -
1 26/08/2017 20:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B F.BASE SANTANYI   -
0 30/08/2017 - STA EUGÈNIA Amistoso INTERPLÀ CADETE J. CONSTANCIA A -
0 30/08/2017 18:00 MURO Amistoso MURENSE INFANTIL CONSTANCIA B -
0 30/08/2017 20:00 MANCOR Amistoso MONTAURA JUVENIL CONSTANCIA B -
0 31/08/2017 19:30 LLOSETA Amistoso LLOSETENSE CADETE CONSTANCIA A -
0 02/09/2017 00:00 ALCUDIA Amistoso ALCUDIA CADETE J. CONSTANCIA B -
0 02/09/2017 00:00 BINISSALEM Amistoso BINISSALEM CADETE J. CONSTANCIA A -
0 02/09/2017 10:00 CAMP SALLISTA Amistoso CADETE CONSTANCIA A PENYA ARRABAL -
0 02/09/2017 11:00 ALARÓ Amistoso ALARÓ ALEVIN CONSTANCIA AT B -
0 02/09/2017 12:00 CAMP SALLISTA Amistoso INFANTIL CONSTANCIA A SAN PEDRO -
2 02/09/2017 17:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A PORTMANY "A"   -
0 02/09/2017 19:00 CAMP SALLISTA Amistoso JUVENIL CONSTANCIA B MURENSE -
3 02/09/2017 19:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A FERRIOLENSE   -
2 03/09/2017 00:00 PALMA Liga SAN CAYETANO   C.E. CONSTANCIA B -
0 03/09/2017 10:00 LLOSETA Amistoso LLOSETENSE INFANTIL CONSTANCIA B -
0 09/09/2017 00:00 LLOSETA Amistoso LLOSETENSE BENJAMIN CONSTANCIA B -
0 09/09/2017 10:00 CAMP SALLISTA Amistoso INFANTIL CONSTANCIA B SINEU -
0 09/09/2017 10:00 PALMA Amistoso PENYA ARRABAL INFANTIL CONSTANCIA A -
0 09/09/2017 10:00 CONSELL Amistoso CONSELL ALEVIN J. CONSTANCIA A -
0 09/09/2017 10:30 SELVA Amistoso XILVAR ALEVIN J. CONSTANCIA C -
0 09/09/2017 11:00 CAMP SALLISTA Amistoso ALEVIN CONSTANCIA AT A MANACOR -
0 09/09/2017 11:00 SINEU Amistoso SINEU ALEVIN CONSTANCIA AT B -
0 09/09/2017 12:00 CAMP SALLISTA Amistoso CADETE J. CONSTANCIA A OLIMPIC -
0 09/09/2017 16:00 CAMP SALLISTA Amistoso CADETE J. CONSTANCIA B BINISSALEM -
0 09/09/2017 18:00 CAMP SALLISTA Amistoso JUVENIL CONSTANCIA B PLA DE NA TESA -
3 09/09/2017 20:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B PORTO CRISTO   -
4 10/09/2017 00:00 SAN RAFEL (IBIZA) Liga SAN RAFAEL   C.E. CONSTANCIA A -
3 10/09/2017 00:00 MANACOR Liga MANACOR "B"   JUVENIL CONSTANCIA A -
0 10/09/2017 10:00 CAMP SALLISTA Amistoso INFANTIL J. CONSTANCIA A LA SALLE -
0 10/09/2017 10:30 BINISSALEM Amistoso BINISSALEM INFANTIL J. CONSTANCIA B -
0 13/09/2017 18:30 POLLENÇA Amistoso POLLENÇA INFANTIL CONSTANCIA A -
1 16/09/2017 00:00 PALMA Liga VIVA SPORTS   CADETE CONSTANCIA A -
0 16/09/2017 10:00 MONTUIRI Amistoso ES PLA PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
0 16/09/2017 10:00 CAMP SALLISTA Amistoso BENJAMIN CONSTANCIA A STA. CATALINA -
0 16/09/2017 10:00 CAMP SALLISTA Amistoso ALEVIN J. CONSTANCIA A BALEARES -
0 16/09/2017 11:00 SOLLER Amistoso SOLLER BENJAMIN CONSTANCIA B -
0 16/09/2017 11:00 CAMP SALLISTA Amistoso ALEVIN CONSTANCIA AT A OLIMPIC MANACOR -
0 16/09/2017 11:30 PALMA Amistoso LA UNIÓN ALEVIN CONSTANCIA AT B -
1 16/09/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B RTVº LA VICTORIA   -
0 16/09/2017 12:00 ALCUDIA Amistoso ALCUDIA INFANTIL J. CONSTANCIA B -
1 16/09/2017 17:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A SAN FRANCISCO ATº   -
0 16/09/2017 19:00 CAMP SALLISTA Amistoso JUVENIL CONSTANCIA B SINEU -
5 16/09/2017 19:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A SON CLADERA   -
4 17/09/2017 00:00 ALGAIDA Liga ALGAIDA   C.E. CONSTANCIA B -
0 17/09/2017 - BINISSALEM Amistoso BINISSALEM CADETE J. CONSTANCIA A -
0 17/09/2017 10:00 CAMP SALLISTA Amistoso INFANTIL J. CONSTANCIA A SERVERENSE -
0 17/09/2017 10:30 BINISSALEM Amistoso BINISSALEM INFANTIL CONSTANCIA B -
4 17/09/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIA "A"   -
0 21/09/2017 17:45 BINISSALEM Amistoso BINISSALEM ALEVIN CONSTANCIA AT A -
0 21/09/2017 18:45 BUNYOLA Torneo SANTANYI BENJAMIN CONSTANCIA B -
0 21/09/2017 19:30 BUNYOLA Torneo BALEARES BENJAMIN CONSTANCIA B -
0 22/09/2017 18:45 BUNYOLA Torneo LA SALLE ALEVIN CONSTANCIA AT A -
0 22/09/2017 19:30 BUNYOLA Torneo MANACOR ALEVIN CONSTANCIA AT A -
2 23/09/2017 00:00 PALMA Liga SAN CAYETANO   CADETE J. CONSTANCIA A -
2 23/09/2017 00:00 STA EUGÈNIA Liga ES PLA   CADETE J. CONSTANCIA B -
1 23/09/2017 00:00 ARENAL Liga PENYA S'ARENAL PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
0 23/09/2017 09:00 CAMPO SALLISTA Amistoso PREBENJAMIN CONSTANCIA A LLUBí -
1 23/09/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B ALGAIDA -
0 23/09/2017 10:30 LLUBí Amistoso LLUBÍ ALEVIN J. CONSTANCIA C -
0 23/09/2017 11:00 CAMP SALLISTA Amistoso ALEVIN CONSTANCIA AT B SAN FRANCISCO -
2 23/09/2017 16:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A MANACOR   -
1 23/09/2017 18:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B ATº BALEARES "B"   -
0 23/09/2017 18:00 CAMP SALLISTA Amistoso ALEVIN CONSTANCIA AT A BALEARES -
5 23/09/2017 20:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B VILAFRANCA   -
6 24/09/2017 00:00 SANTA CATALINA (PALMA) Liga SANTA CATALINA ATº   C.E. CONSTANCIA A -
1 24/09/2017 00:00 MANACOR   Liga MANACOR   INFANTIL CONSTANCIA A -
1 24/09/2017 00:00 PALMA Liga ROTLET MOLINAR "B"   INFANTIL CONSTANCIA B -
5 24/09/2017 00:00 PALMA Liga MALLORCA "B"   JUVENIL CONSTANCIA A -
1 24/09/2017 10:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A MADRE ALBERTA "A"   -
1 24/09/2017 11:30 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B BELLVER PALMA   -
3 30/09/2017 00:00 PALMA Liga ES JONQUET PENYA ARRABAL   CADETE CONSTANCIA A -
1 30/09/2017 00:00 LLOSETA Liga LLOSETENSE "A" ALEVIN J. CONSTANCIA A -
1 30/09/2017 00:00 PALMA Liga CIDE "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A -
2 30/09/2017 00:00 PORRERES Liga ES PLA PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
1 30/09/2017 00:00 SINEU Liga SINEU ALEVIN J. CONSTANCIA B -
1 30/09/2017 09:30 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A ATLETICO CIDE "A" -
2 30/09/2017 10:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A ESCOLA PENYA ARRABAL -
0 30/09/2017 11:00 CAMP SALLISTA Amistoso BENJAMI J. CONSTANCIA B BALEARES -
3 30/09/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B ESPANYA   -
1 30/09/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B COLLERENSE "A" -
1 30/09/2017 17:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C POBLENÇ ATº DEL P. -
3 30/09/2017 17:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A OLIMPIC   -
7 30/09/2017 19:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A MANACOR   -
6 01/10/2017 00:00 PALMA Liga SANTA MONICA   C.E. CONSTANCIA B -
2 01/10/2017 00:00 CAPDEPERA Liga ESCOLAR   JUVENIL CONSTANCIA B -
2 01/10/2017 00:00 PALMA Liga AT RAFAL "B"   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
2 01/10/2017 00:00 SA POBLA Liga POBLENSE   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
2 01/10/2017 09:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B ES RAVAL DE STA. C.   -
2 01/10/2017 10:30 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A JUVENTUD U.D.S.O.   -
6 01/10/2017 12:15 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A AT VILLACARLOS "A"   -
1 04/10/2017 00:00 ALCUDIA Liga ALCUDIA BENJAMIN CONSTANCIA A -
4 07/10/2017 00:00 PALMA Liga BALEARS   CADETE J. CONSTANCIA A -
2 07/10/2017 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A DESCANSA -
4 07/10/2017 00:00 ALGAIDA Liga ALGAIDA   CADETE J. CONSTANCIA B -
1 07/10/2017 00:00 DESCANSA Liga DESCANSA PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
2 07/10/2017 00:00 MARIA DE LA SALUT Liga MARIA DE LA SALUT "B" ALEVIN J. CONSTANCIA C -
3 07/10/2017 00:00 ALARÓ Liga ATLÈTIC ALARÓ PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
2 07/10/2017 00:00 ANDRATX Liga ANDRATX ALEVIN CONSTANCIA A -
2 07/10/2017 00:00 PALMA Liga ATLETICO CIDE "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B -
1 07/10/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B ATº MONTAURA DEL M. -
2 07/10/2017 10:30 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A ROTLET MOLINAR "A" -
2 07/10/2017 10:30 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B MURENSE "B" -
3 07/10/2017 11:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B ARTÀ ATLÈTIC DEL A. -
3 07/10/2017 16:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B ATº RAFAL "A"   -
4 07/10/2017 18:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A RTVº MALLORCA   -
7 07/10/2017 20:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B SOLLER "B"   -
8 08/10/2017 00:00 IBIZA Liga CIUDAD DE IBIZA "A"   C.E. CONSTANCIA A -
7 08/10/2017 00:00 MAÓ Liga UD MAHON "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
3 08/10/2017 00:00 PALMA Liga ATº RAFAL "A"   INFANTIL CONSTANCIA A -
3 08/10/2017 00:00 PALMA Liga MADRE ALBERTA ATº D.M.A.   INFANTIL CONSTANCIA B -
3 08/10/2017 10:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B CALVIA   -
3 08/10/2017 11:30 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A LA UNION "A"   -
4 12/10/2017 00:00 BINISSALEM Liga BINISSALEM ATLÈTIC del B. PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
8 12/10/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A PENYA ARRABAL "A"   -
4 12/10/2017 12:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A CD CONSELL -
9 12/10/2017 18.00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A ALCUDIA   -
1 14/10/2017 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B DESCANSA -
3 14/10/2017 00:00 DESCANSA Liga DESCANSA ALEVIN J. CONSTANCIA C -
2 14/10/2017 00:00 CAMPOS Liga CAMPOS ATLÉTIC D.C. PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
1 14/10/2017 00:00 SINEU Liga SINEU BENJAMI J. CONSTANCIA A -
5 14/10/2017 00:00 SA POBLA Liga POBLENÇ ATº DEL P. PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
3 14/10/2017 00:00 BINISSALEM Liga BINISSALEM ALEVIN CONSTANCIA AT A -
5 14/10/2017 00:00 SON SERVERA Liga SERVERENSE   CADETE J. CONSTANCIA A -
3 14/10/2017 00:00 ST LLORENÇ Liga CARDASSAR ATLÉTIC del C. ALEVIN J. CONSTANCIA B -
2 14/10/2017 09:30 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A MONTAURA -
3 14/10/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A SANTA PONSA "A" -
3 14/10/2017 10:30 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B ANDRATX -
5 14/10/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B RTVº MARRATXÍ del AT.M. -
5 14/10/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B LA REAL DE L.U.   -
1 14/10/2017 16:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B SANTA MARIA del UESM -
5 14/10/2017 17:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A CIDE   -
3 14/10/2017 17:30 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A MARGARITENSE ATLÈTIC "B" -
9 15/10/2017 00:00 SON FERRIOL Liga FERRIOLENSE "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
4 15/10/2017 00:00 LLOSETA Liga LLOSETENSE   JUVENIL CONSTANCIA B -
4 15/10/2017 00:00 PALMA Liga RTVº PENYA ARRABAL   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
4 15/10/2017 00:00 CA'N PICAFORT Liga JUV. C'AN PICAFORT   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
10 15/10/2017 00:00 MERCADAL Liga CE MERCADAL   C.E. CONSTANCIA A -
8 15/10/2017 00:00 MONTUIRI Liga ATHLETIC CLUB MONTUIRI   C.E. CONSTANCIA B -
4 15/10/2017 10:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B LA SALLE ATº "B"   -
4 15/10/2017 11:30 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A RTVº MALLORCA   -
6 21/10/2017 00:00 SON FERRIOL Liga FERRIOLENSE   CADETE CONSTANCIA A -
4 21/10/2017 00:00 SANTA PONSA Liga SANTA PONSA "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B -
2 21/10/2017 00:00 BINISSALEM Liga BINISSALEM BENJAMIN CONSTANCIA B -
6 21/10/2017 00:00 PALMA Liga MADRE ALBERTA PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
6 21/10/2017 00:00 PALMA Liga ESTUDIANTES   CADETE J. CONSTANCIA B -
3 21/10/2017 00:00 LLOSETA Liga LLOSETENSE PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
4 21/10/2017 00:00 MANCOR Liga MONTAURA "A" ALEVIN CONSTANCIA A -
2 21/10/2017 00:00 CONSELL Liga CD CONSELL BENJAMI J. CONSTANCIA B -
4 21/10/2017 00:00 MANCOR Liga ATº MONTAURA DEL M. ALEVIN J. CONSTANCIA A -
2 21/10/2017 09:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A BINISSALEM ATLÈTIC del B. -
3 21/10/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B PENYA ESP.S'ARENAL -
4 21/10/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A ATº BALEARES "A" -
2 21/10/2017 11:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A MALLORCA "A" -
6 21/10/2017 12.15 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A SP.CIUTAT DE PALMA -
6 21/10/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A LA SALLE ATº   -
4 21/10/2017 16:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B MONTAURA "B" -
5 21/10/2017 17:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B PATRONATO "A"   -
4 21/10/2017 17:30 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C MADRE ALBERTA ATº D.M.A. "A" -
11 21/10/2017 19:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A LLOSETENSE "A"   -
5 22/10/2017 00:00 PALMA Liga PATRONATO "B"   INFANTIL CONSTANCIA B -
5 22/10/2017 00:00 PALMA Liga BALEARS "A"   INFANTIL CONSTANCIA A -
5 22/10/2017 09:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B SALLA "B"   -
5 22/10/2017 10:30 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A MALLORCA   -
10 22/10/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A P. BLANC I BLAVA "A"   -
9 22/10/2017 12:15 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B ESCOLAR   -
5 28/10/2017 00:00 PALMA Liga SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A -
3 28/10/2017 00:00 PALMA Liga SAN CAYETANO "A" BENJAMIN CONSTANCIA A -
5 28/10/2017 00:00 MARIA DE LA SALUT Liga MARIA DE LA SALUT "A" ALEVIN J. CONSTANCIA B -
3 28/10/2017 00:00 BINISSALEM Liga BINISSALEM ATLÈTIC del B. BENJAMI J. CONSTANCIA B -
7 28/10/2017 00:00 PALMA Liga ATº RAFAL "A"   CADETE J. CONSTANCIA A -
7 28/10/2017 00:00 PALMA Liga SALLA ATLÉTICO PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
4 28/10/2017 00:00 PALMA Liga MADRE ALBERTA ATº D.M.A. PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
5 28/10/2017 00:00 MARRATXÍ Liga ATº MARRATXÍ ALEVIN J. CONSTANCIA C -
4 28/10/2017 09:30 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A CAMPANET -
5 28/10/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A LA UNIÓN "A" -
5 28/10/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B MONTAURA "A" -
3 28/10/2017 10:30 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A SALLA -
7 28/10/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B SERVERINS DEL S. -
7 28/10/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B MADRE ALBERTA "B"   -
5 28/10/2017 16:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A CD CONSELL "B" -
7 28/10/2017 17:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A SP. CIUTAT DE PALMA   -
3 28/10/2017 17:30 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A" -
11 29/10/2017 00:00 PALMA Liga SP. CIUTAT DE PALMA "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
6 29/10/2017 00:00 PALMA Liga RTVº S'INDIOTERIA D.R.L.V.   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
6 29/10/2017 00:00 S'HORTA   Liga S'HORTA   JUVENIL CONSTANCIA B -
6 29/10/2017 00:00 PALMA Liga ES JONQUET PENYA ARRABAL   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
12 29/10/2017 00:00 PETRA Liga PETRA   C.E. CONSTANCIA A -
10 29/10/2017 00:00 CALVIÀ Liga CALVIA   C.E. CONSTANCIA B -
6 29/10/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A"   -
6 29/10/2017 11:30 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B CALA D'OR   -
8 01/11/2017 00:00 SANT MARÇAL Liga SP. SANT MARÇAL PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
8 01/11/2017 00:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A DESCANSA -
12 01/11/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A ATº BALEARES "A"   -
13 01/11/2017 17:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIA "A"   -
5 04/11/2017 00:00 SINEU Liga SINEU PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
6 04/11/2017 00:00 PALMA Liga PATRONATO "A" ALEVIN CONSTANCIA A -
4 04/11/2017 00:00 MURO Liga MURENSE BENJAMI J. CONSTANCIA A -
6 04/11/2017 00:00 PALMA Liga LA UNIÓN "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B -
4 04/11/2017 00:00 PALMA Liga SAN CAYETANO "B" BENJAMIN CONSTANCIA B -
5 04/11/2017 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B DESCANSA -
6 04/11/2017 00:00 BUNYOLA Liga ATLETIC BUNYOLA DEL B. ALEVIN J. CONSTANCIA A -
8 04/11/2017 00:00 CAMPOS Liga CAMPOS   CADETE CONSTANCIA A -
8 04/11/2017 00:00 CALVIÀ Liga SON CALIU   CADETE J. CONSTANCIA B -
9 04/11/2017 00:00 DESCANSA Liga DESCANSA PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
6 04/11/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B XILVAR -
6 04/11/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A MADRE ALBERTA "A" -
6 04/11/2017 10:30 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C CAMPANET -
9 04/11/2017 11:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A ALGAIDA -
4 04/11/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A ROTLET MOLINAR "A" -
8 04/11/2017 16:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A POBLENSE   -
4 04/11/2017 16:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B ALARÓ -
11 04/11/2017 18:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B ALQUERIA   -
14 05/11/2017 00:00 PALMA Liga MALLORCA "B"   C.E. CONSTANCIA A -
7 05/11/2017 00:00 CAP DE PERA Liga ESCOLAR   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
13 05/11/2017 00:00 PALMA Liga SAN FRANCISCO "B"   JUVENIL CONSTANCIA A -
7 05/11/2017 00:00 PALMA Liga LA SALLE ATº "A"   INFANTIL CONSTANCIA A -
7 05/11/2017 09:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A SP. CIUTAT DE PALMA "A"   -
7 05/11/2017 10:30 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B S'HORTA   -
7 05/11/2017 12:15 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B ARENAL "A"   -
10 11/11/2017 00:00 PORRERES Liga ES PLA PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
5 11/11/2017 00:00 SELVA Liga XILVAR BENJAMI J. CONSTANCIA B -
7 11/11/2017 00:00 STA MARIA Liga UNIÓ ESPORTIVA STA MARIA ALEVIN J. CONSTANCIA B -
6 11/11/2017 00:00 SELVA Liga XILVAR PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
7 11/11/2017 00:00 POLLENÇA Liga POLLENÇA I PORT ATº D.P. "A" ALEVIN J. CONSTANCIA C -
7 11/11/2017 00:00 SON FERRIOL Liga FERRIOLENSE ALEVIN CONSTANCIA AT A -
9 11/11/2017 00:00 PALMA Liga LA UNION "A"   CADETE J. CONSTANCIA A -
5 11/11/2017 00:00 PALMA Liga SAN FRANCISCO BENJAMIN CONSTANCIA B -
6 11/11/2017 09:30 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A JUV. C'AN PICAFORT -
7 11/11/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIA "A" -
7 11/11/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B PATRONATO "A" -
5 11/11/2017 10:30 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A MANACOR -
5 11/11/2017 11:30 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A POBLENÇ ATº DEL P. -
9 11/11/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B ES RAVAL DE STA. C.   -
7 11/11/2017 15:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A ALCUDIA "B" -
9 11/11/2017 16:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A MALLORCA   -
10 11/11/2017 17:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B PENYA S'ARENAL -
8 12/11/2017 00:00 ALCUDIA Liga ALCUDIA "B"   INFANTIL CONSTANCIA B -
8 12/11/2017 00:00 SON SERVERA Liga SERVERENSE   JUVENIL CONSTANCIA B -
8 12/11/2017 00:00 SON FERRIOL Liga FERRIOLENSE   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
15 12/11/2017 00:00 SON SERVERA Liga SERVERENSE   C.E. CONSTANCIA A -
12 12/11/2017 00:00 MARRATXÍ Liga PÒRTOL   C.E. CONSTANCIA B -
8 12/11/2017 10:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B MADRE ALBERTA "B"   -
8 12/11/2017 11:30 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A ARTA   -
14 12/11/2017 12:00 NOU CAMP Liga JUVENIL CONSTANCIA A CIDE "A"   -
10 18/11/2017 00:00 PALMA Liga SP. SAN FRANCISCO   CADETE CONSTANCIA A -
11 18/11/2017 00:00 PALMA Liga ESCOLA PENYA ARRABAL PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
8 18/11/2017 00:00 MAGALLUF Liga PLATGES DE CALVIA "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B -
7 18/11/2017 00:00 LLUBÍ Liga A-LLUBÍ PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
10 18/11/2017 00:00 PORRERES Liga INTERPLÀ D.T.   CADETE J. CONSTANCIA B -
8 18/11/2017 00:00 SA POBLA Liga POBLENÇ ATº DEL P. ALEVIN J. CONSTANCIA A -
8 18/11/2017 00:00 SON FERRIOL Liga FERRIOLENSE AT D.F. ALEVIN CONSTANCIA A -
11 18/11/2017 09:30 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A ARTÀ ATLÈTIC DEL A. -
8 18/11/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B JUV. C'AN PICAFORT "B" -
8 18/11/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A ESPANYA -
8 18/11/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C INTERPLÀ D.T. -
10 18/11/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A SAN FRANCISCO   -
7 18/11/2017 15:30 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B SON SARDINA "B" -
9 18/11/2017 17:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B SINEU   -
16 18/11/2017 17:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A ESPORLES "A"   -
13 19/11/2017 00:00 PAGUERA Liga ATº DE PAGUERA   C.E. CONSTANCIA B -
9 19/11/2017 00:00 POLLENÇA Liga POLLENÇA I PORT   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
9 19/11/2017 00:00 SANTANYI Liga SANTANYÍ C.F.   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
9 19/11/2017 09:00 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A ROTLET-MOLINAR "A"   -
9 19/11/2017 10:30 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B CAMPOS ATLÉTIC D.C.   -
15 19/11/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A LA SALLE "A"   -
11 25/11/2017 00:00 PALMA Liga ATº BALEARES   CADETE J. CONSTANCIA A -
9 25/11/2017 00:00 DESCANSA Liga DESCANSA ALEVIN J. CONSTANCIA B -
8 25/11/2017 00:00 BINISSALEM Liga BINISSALEM ATLÈTIC del B. PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
6 25/11/2017 00:00 CALVIÀ Liga SON CALIU "A" BENJAMIN CONSTANCIA A -
9 25/11/2017 00:00 LLOSETA Liga LLOSETENSE "A" ALEVIN J. CONSTANCIA C -
9 25/11/2017 00:00 MANACOR Liga ATº MANACOR D.M. ALEVIN CONSTANCIA A -
12 25/11/2017 00:00 BINISSALEM Liga BINISSALEM ATLÈTIC del B. PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
6 25/11/2017 00:00 ALCÚDIA Liga ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. BENJAMI J. CONSTANCIA A -
12 25/11/2017 09:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B ATLÈTIC ALARÓ -
8 25/11/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A BINISSALEM -
6 25/11/2017 11:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B POLLENÇA I PORT ATº D.P. -
11 25/11/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B XILVAR   -
9 25/11/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A POLLENÇA I PORT -
9 25/11/2017 15:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A MARIA DE LA SALUT "B" -
11 25/11/2017 16:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A RTVº PENYA ARRABAL   -
6 25/11/2017 16:30 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B URBANITZACIONS "A" -
14 25/11/2017 17:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA B LLORET   -
9 25/11/2017 17:45 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B FERRIOLENSE AT D.F. -
10 26/11/2017 00:00 PALMA Liga SANTA CATALINA ATº   INFANTIL CONSTANCIA A -
10 26/11/2017 00:00 PALMA Liga JUVENTUD U.D.S.O. "A"   JUVENIL CONSTANCIA B -
10 26/11/2017 00:00 PALMA Liga PILARES LA SOLEDAD   INFANTIL CONSTANCIA B -
16 26/11/2017 00:00 MAÓ Liga MENORCA "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
17 26/11/2017 00:00 IBIZA Liga UD IBIZA-EIVISSA "A"   C.E. CONSTANCIA A -
10 26/11/2017 10:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B PORTO CRISTO "A"   -
10 26/11/2017 11:30 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A ALCUDIA "A"   -
10 02/12/2017 00:00 CAMP SALLISTA Liga CONSTANCIA ALEVIN CONSTANCIA AT B -
13 02/12/2017 00:00 CONSELL Liga CD CONSELL PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
12 02/12/2017 00:00 PALMA Liga JUVENTUD U.D.S.O.   CADETE CONSTANCIA A -
10 02/12/2017 00:00 PALMA Liga SALLA "B" ALEVIN CONSTANCIA AT A -
7 02/12/2017 00:00 SON SARDINA Liga SON SARDINA "A" BENJAMIN CONSTANCIA B -
12 02/12/2017 00:00 LLUBÍ Liga A-LLUBI   CADETE J. CONSTANCIA B -
7 02/12/2017 00:00 LLOSETE Liga LLOSETENSE BENJAMI J. CONSTANCIA B -
10 02/12/2017 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENTUD CONSTANCIA "C" ALEVIN J. CONSTANCIA A -
9 02/12/2017 00:00 MANACOR Liga ATº MANACOR D.M. PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
9 02/12/2017 09:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B ARENAL -
13 02/12/2017 10:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A RTVº MARRATXÍ del AT.M. -
7 02/12/2017 11:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A MADRE ALBERTA "A" -
10 02/12/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A CONSTANCIA ATLÉTICO "B" -
7 02/12/2017 12:15 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A SANTA MARIA del UESM -
10 02/12/2017 15:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C JUVENTUD CONSTANCIA "A" -
12 02/12/2017 16:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A ALCUDIA "A"   -
10 02/12/2017 16:30 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. "B" -
18 02/12/2017 17:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A FELANITX   -
15 03/12/2017 00:00 PALMA Liga PILARES LA SOLEDAD   C.E. CONSTANCIA B -
11 03/12/2017 00:00 PALMA Liga SP. ATº CIUTAT DE PALMA   JUVENIL CONSTANCIA B -
11 03/12/2017 00:00 CAMPOS Liga CAMPOS   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
11 03/12/2017 00:00 PALMA Liga SAN CAYETANO   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
11 03/12/2017 09:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B INTERPLÀ D.T.   -
11 03/12/2017 10:30 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A SERVERENSE "A"   -
17 03/12/2017 12:15 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A FERRERIES "A"   -
18 06/12/2017 12:00 NOU CAMP Liga JUVENIL CONSTANCIA A PENYA CIUTADELLA ESP. "A" -
11 09/12/2017 00:00 PALMA Liga SP. SAN FRANCISCO ALEVIN CONSTANCIA A -
13 09/12/2017 00:00 ------ Liga Descansa   CADETE J. CONSTANCIA B -
11 09/12/2017 00:00 SANTA MARGALIDA Liga MARGARITENSE ATLÈTIC "B" ALEVIN J. CONSTANCIA C -
8 09/12/2017 00:00 CONSELL Liga CD CONSELL BENJAMI J. CONSTANCIA A -
14 09/12/2017 00:00 PALMA Liga MADRE ALBERTA PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
8 09/12/2017 00:00 SANTANYI Liga SANTANYI BENJAMIN CONSTANCIA A -
11 09/12/2017 00:00 MANACOR Liga ATº MANACOR D.M. ALEVIN CONSTANCIA AT B -
10 09/12/2017 00:00 ARTÀ Liga ARTÀ ATLÈTIC DEL A. PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
13 09/12/2017 00:00 PALMA Liga LA SALLE   CADETE J. CONSTANCIA A -
14 09/12/2017 09:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B POBLENÇ ATº DEL P. -
8 09/12/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B SINEU -
10 09/12/2017 11:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A POBLENSE -
11 09/12/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A MALLORCA "B" -
11 09/12/2017 12:15 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B BINISSALEM ATLÈTIC del B. -
13 09/12/2017 15:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A POLLENÇA I PORT   -
8 09/12/2017 16:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B CIDE -
12 09/12/2017 17:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B LA UNION "A"   -
16 09/12/2017 17:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA B SERRALTA   -
11 09/12/2017 17:30 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A MADRE ALBERTA ATº D.M.A. "A" -
12 10/12/2017 00:00 PALMA Liga SAN FRANCISCO   INFANTIL CONSTANCIA A -
19 10/12/2017 00:00 PORTMANY Liga PORTMANY "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
12 10/12/2017 00:00 CALVIÀ Liga SON CALIU "A"   INFANTIL CONSTANCIA B -
12 10/12/2017 10:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B SON CALIU "B"   -
12 10/12/2017 11:30 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A SAN FRANCISCO ATº   -
9 16/12/2017 00:00 DESCANSA Liga DESCANSA BENJAMIN CONSTANCIA B -
14 16/12/2017 00:00 PALMA Liga COL. SAN PEDRO   CADETE CONSTANCIA A -
15 16/12/2017 00:00 PALMA Liga SP.CIUTAT DE PALMA PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
12 16/12/2017 00:00 PALMA Liga BALEARS "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A -
9 16/12/2017 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENTUD CONSTANCIA "A" BENJAMI J. CONSTANCIA B -
12 16/12/2017 00:00 ALCÚDIA Liga ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. "A" ALEVIN J. CONSTANCIA B -
12 16/12/2017 00:00 MARRATXÍ Liga ATº MARRATXÍ ALEVIN J. CONSTANCIA A -
11 16/12/2017 00:00 MURO Liga MURENSE PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
9 16/12/2017 09:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A SON CALIU "B" -
15 16/12/2017 10:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A SERVERINS DEL S. -
11 16/12/2017 11:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B JOVENTUT CORB MARÍ -
14 16/12/2017 12:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B ATº SON FERRIOL   -
9 16/12/2017 12:15 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A JUVENTUD CONSTANCIA "B" -
12 16/12/2017 15:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C ATº MONTAURA DEL M. -
14 16/12/2017 15:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A PENYA ARRABAL   -
12 16/12/2017 16:30 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A SERVERENSE "B" -
12 16/12/2017 18:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B SP. SAN FRANCISCO -
13 17/12/2017 00:00 PALMA Liga PENYA ARRABAL   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
17 17/12/2017 00:00 PORRERES Liga PORRERES   C.E. CONSTANCIA B -
13 17/12/2017 00:00 ALARÓ Liga ALARO   JUVENIL CONSTANCIA B -
13 17/12/2017 00:00 PALMA Liga RTVº SAN FRANCISCO D.S.F.AT.   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
19 17/12/2017 00:00 COLL DE'N REBASSA Liga COLLERENSE "A"   C.E. CONSTANCIA A -
13 17/12/2017 10:00 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A ATº BALEARES   -
13 17/12/2017 11:30 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B SON SARDINA "B"   -
20 17/12/2017 12:00 NOU CAMP Liga JUVENIL CONSTANCIA A MANACOR "B"   -
21 07/01/2018 00:00 MAGALLUF Liga PLATGES DE CALVIA "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
18 07/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B MARGARITENSE ATLÈTIC   -
20 07/01/2018 00:00 SA POBLA Liga POBLENSE "A"   C.E. CONSTANCIA A -
13 13/01/2018 00.00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A LA SALLE "A" -
10 13/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B BALEARS "A" -
13 13/01/2018 00:00 PLA DE NA TESA Liga PLA DE NA TESA ALEVIN CONSTANCIA A -
13 13/01/2018 00:00 SON SERVERA Liga SERVERENSE "B" ALEVIN CONSTANCIA AT B -
13 13/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B LLOSETENSE "B" -
10 13/01/2018 00:00 PALMA Liga ATº BALEARES BENJAMIN CONSTANCIA A -
10 13/01/2018 00:00 ALARÓ Liga ALARÓ BENJAMI J. CONSTANCIA A -
15 13/01/2018 00:00 MARRATXÍ Liga SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM.   CADETE J. CONSTANCIA B -
15 13/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIA "A"   -
13 13/01/2018 00:00 CONSELL Liga CD CONSELL "B" ALEVIN J. CONSTANCIA C -
10 13/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B SALLA -
12 13/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A SANTA MARIA del UESM -
15 13/01/2018 00:00 EL ARENAL Liga ARENAL   CADETE J. CONSTANCIA A -
13 13/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A CAMPANET -
16 13/01/2018 00:00 SANT MARÇAL Liga SP. SANT MARÇAL PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
12 13/01/2018 00:00 PALMA Liga ESCOLA PENYA ARRABAL PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
16 13/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B SALLA ATLÉTICO -
14 14/01/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B SP. SANT MARÇAL   -
22 14/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A MALLORCA "B"   -
14 14/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B MURENSE   -
14 14/01/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A CIDE "A"   -
19 14/01/2018 00:00 FELANITX Liga OLIMPIC DE FELANITX D.F.   C.E. CONSTANCIA B -
14 14/01/2018 00:00 PALMA Liga PATRONATO "A"   INFANTIL CONSTANCIA A -
14 14/01/2018 00:00 SANT MARÇAL Liga SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM. " INFANTIL CONSTANCIA B -
21 14/01/2018 00:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A BINISSALEM "A"   -
11 20/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A JUVENTUD U.D.S.O. -
14 20/01/2018 00:00 POLLENÇA Liga POLLENÇA I PORT ATº D.P. "A" ALEVIN J. CONSTANCIA A -
14 20/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A SAN CAYETANO "B" -
16 20/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A VIVA SPORTS   -
17 20/01/2018 00:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A JUVENTUD CONSTANCIA "B" -
11 20/01/2018 00:00 PALMA Liga LA SALLE ATº "A" BENJAMIN CONSTANCIA B -
14 20/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B PLA DE NA TESA -
16 20/01/2018 00:00 PALMA Liga SAN FRANCISCO ATº   CADETE J. CONSTANCIA A -
14 20/01/2018 00:00 POLLENÇA Liga POLLENÇA I PORT ATº D.P. "B" ALEVIN J. CONSTANCIA B -
14 20/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C ATLETIC BUNYOLA DEL B. -
13 20/01/2018 00:00 ALCUDIA Liga ALCUDIA PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
11 20/01/2018 00:00 MURO Liga MURENSE BENJAMI J. CONSTANCIA B -
14 20/01/2018 00:00 EL ARENAL Liga ARENAL "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A -
13 20/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B ALARÓ -
16 20/01/2018 00:00 PALMA Liga RTVº LA VICTORIA   CADETE J. CONSTANCIA B -
11 20/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A XILVAR -
17 20/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENTUD CONSTANCIA "A" PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
15 21/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A SALLA "A"   -
23 21/01/2018 00:00 VILLACARLOS Liga AT VILLACARLOS "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
15 21/01/2018 00:00 PLA DE NA TESA Liga PLA DE NA TESA   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
15 21/01/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B ÀGORA PORTALS   -
15 21/01/2018 00:00 SON FERRIOL Liga FERRIOLENSE "B"   JUVENIL CONSTANCIA B -
15 21/01/2018 00:00 MAGALLUF Liga PLATGES DE CALVIA "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
22 21/01/2018 00:00 SON FERRIOL Liga FERRIOLENSE   C.E. CONSTANCIA A -
20 21/01/2018 00:00 SANTANYI Liga F.BASE SANTANYI   C.E. CONSTANCIA B -
15 27/01/2018 00.00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A RTVº. SON CALIU -
17 27/01/2018 00:00 MANACOR   Liga MANACOR   CADETE CONSTANCIA A -
12 27/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B POBLENÇ ATº DEL P. -
12 27/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B SP. SANT MARCAL -
17 27/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B ES PLA   -
17 27/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A SAN CAYETANO   -
15 27/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A INTERPLÀ D.T. -
18 27/01/2018 00:00 ALGAIDA Liga ALGAIDA PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
15 27/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B MARGARITENSE ATLÈTIC "A" -
14 27/01/2018 00:00 PALMA Liga BELLVER PALMA PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
12 27/01/2018 00:00 POLLENÇA Liga POLLENÇA I PORT ATº D.P. BENJAMI J. CONSTANCIA A -
12 27/01/2018 00:00 MURO Liga MURENSE BENJAMIN CONSTANCIA A -
14 27/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A MARIA DE LA SALUT -
15 27/01/2018 00:00 PALMA Liga SAN CAYETANO "B" ALEVIN CONSTANCIA AT B -
15 27/01/2018 00:00 ALCUDIA Liga ALCUDIA "B" ALEVIN J. CONSTANCIA C -
15 27/01/2018 00:00 COLL DE'N REBASSA Liga COLLERENSE "A" ALEVIN CONSTANCIA A -
18 27/01/2018 00:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A PENYA S'ARENAL -
16 28/01/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B ROTLET MOLINAR "B"   -
16 28/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A MANACOR   -
16 28/01/2018 00:00 PALMA Liga ATº BALEARES "B"   JUVENIL CONSTANCIA B -
24 28/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A UD MAHON "A"   -
16 28/01/2018 00:00 PALMA Liga BELLVER PALMA   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
16 28/01/2018 00:00 PALMA Liga MADRE ALBERTA "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
21 28/01/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B SAN CAYETANO   -
23 28/01/2018 00:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A SAN RAFAEL   -
16 03/02/2018 00.00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A CIDE "A" -
16 03/02/2018 00:00 SA POBLA Liga POBLENÇ ATº DEL P. ALEVIN J. CONSTANCIA C -
13 03/02/2018 00:00 SÓLLER Liga SOLLERENSE D.S. "A" BENJAMIN CONSTANCIA B -
18 03/02/2018 00:00 LLUCMAJOR Liga ESPANYA   CADETE J. CONSTANCIA B -
13 03/02/2018 00:00 ALCÚDIA Liga ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. BENJAMI J. CONSTANCIA B -
18 03/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A ES JONQUET PENYA ARRABAL   -
16 03/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B SINEU -
15 03/02/2018 00:00 SANTA MARGALIDA Liga MARGARITENSE ATLÈTIC PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
18 03/02/2018 00:00 MANACOR Liga OLIMPIC   CADETE J. CONSTANCIA A -
13 03/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A PLATGES DE CALVIA -
15 03/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B SAN ALONSO 08 -
13 03/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A LLOSETENSE -
16 03/02/2018 00:00 COLL DE'N REBASSA Liga COLLERENSE "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B -
16 03/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A LLOSETENSE "A" -
16 03/02/2018 00:00 PALMA Liga ATLETICO CIDE "A" ALEVIN CONSTANCIA A -
19 03/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B ES PLA -
19 03/02/2018 00:00 PALMA Liga ESCOLA PENYA ARRABAL PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
17 04/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B ESCOLAR   -
25 04/02/2018 00:00 PALMA Liga PENYA ARRABAL "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
17 04/02/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A POBLENSE   -
17 04/02/2018 00:00 PALMA Liga ES RAVAL DE STA. C.   INFANTIL CONSTANCIA B -
17 04/02/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B AT RAFAL "B"   -
17 04/02/2018 00:00 PALMA Liga JUVENTUD U.D.S.O.   INFANTIL CONSTANCIA A -
24 04/02/2018 00:00 SON CLADERA (PALMA) Liga SON CLADERA   C.E. CONSTANCIA A -
22 04/02/2018 00:00 PORTO CRISTO Liga PORTO CRISTO   C.E. CONSTANCIA B -
17 10/02/2018 00:00 PALMA Liga ROTLET MOLINAR "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A -
14 10/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A SINEU -
17 10/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A ANDRATX -
14 10/02/2018 00:00 SANTA MARIA Liga SANTA MARIA del UESM BENJAMI J. CONSTANCIA B -
19 10/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A BALEARS   -
19 10/02/2018 00:00 PALMA Liga RTVº MALLORCA   CADETE CONSTANCIA A -
17 10/02/2018 00:00 MURO Liga MURENSE "B" ALEVIN J. CONSTANCIA B -
17 10/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B ATLETICO CIDE "A" -
20 10/02/2018 00:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A ATLÈTIC ALARÓ -
14 10/02/2018 00:00 DESCANSA Liga DESCANSA BENJAMIN CONSTANCIA B -
14 10/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A ALCUDIA -
17 10/02/2018 00:00 DESCANSA Liga DESCANSA ALEVIN J. CONSTANCIA A -
17 10/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C MARIA DE LA SALUT "B" -
16 10/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A DESCANSA -
16 10/02/2018 00:00 MANCOR Liga ATº MONTAURA DEL M. PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
20 10/02/2018 00:00 ARTÀ Liga ARTÀ ATLÈTIC DEL A. PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
19 10/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B ALGAIDA   -
26 11/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A FERRIOLENSE "A"   -
18 11/02/2018 00:00 PALMA Liga LA UNION "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
18 11/02/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B MADRE ALBERTA ATº D.M.A.   -
18 11/02/2018 00:00 PALMA Liga ATº RAFAL "A"   JUVENIL CONSTANCIA B -
18 11/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A ATº RAFAL "A"   -
18 11/02/2018 00:00 CALVIA   Liga CALVIA   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
23 11/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B ALGAIDA   -
25 11/02/2018 00:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A SANTA CATALINA ATº   -
18 17/02/2018 00.00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A BINISSALEM -
15 17/02/2018 00:00 BINISSALEM Liga BINISSALEM ATLÈTIC del B. BENJAMI J. CONSTANCIA A -
17 17/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B CAMPOS ATLÉTIC D.C. -
18 17/02/2018 00:00 SANTA PONSA Liga SANTA PONSA "A" ALEVIN CONSTANCIA A -
20 17/02/2018 00:00 PALMA Liga CIDE   CADETE CONSTANCIA A -
18 17/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B CARDASSAR ATLÉTIC del C. -
15 17/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B BINISSALEM -
15 17/02/2018 00:00 PALMA Liga MALLORCA "A" BENJAMIN CONSTANCIA A -
18 17/02/2018 00:00 ANDRATX Liga ANDRATX ALEVIN CONSTANCIA AT B -
21 17/02/2018 00:00 CONSELL Liga CD CONSELL PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
20 17/02/2018 00:00 PALMA Liga LA REAL DE L.U.   CADETE J. CONSTANCIA B -
18 17/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C DESCANSA -
15 17/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B CD CONSELL -
20 17/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A SERVERENSE   -
18 17/02/2018 00:00 SANTA MARGALIDA Liga MARGARITENSE ATLÈTIC "B" ALEVIN J. CONSTANCIA A -
17 17/02/2018 00:00 MANCOR Liga MONTAURA PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
21 17/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B BINISSALEM ATLÈTIC del B. -
19 18/02/2018 00:00 PALMA Liga LA SALLE ATº "B"   INFANTIL CONSTANCIA B -
19 18/02/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A JUV. C'AN PICAFORT   -
27 18/02/2018 00:00 -- Liga P. BLANC I BLAVA "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
19 18/02/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B RTVº PENYA ARRABAL   -
19 18/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B LLOSETENSE   -
19 18/02/2018 00:00 PALMA Liga RTVº MALLORCA   INFANTIL CONSTANCIA A -
26 18/02/2018 00:00 MANACOR Liga MANACOR   C.E. CONSTANCIA A -
24 18/02/2018 00:00 VILAFRANCA Liga VILAFRANCA   C.E. CONSTANCIA B -
18 24/02/2018 00:00 S'ARENAL Liga PENYA ESP.S'ARENAL PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
16 24/02/2018 00:00 PALMA Liga SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A" BENJAMIN CONSTANCIA B -
19 24/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B SANTA PONSA "A" -
22 24/02/2018 00:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A POBLENÇ ATº DEL P. -
19 24/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A ATº MONTAURA DEL M. -
16 24/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A SAN CAYETANO "A" -
19 24/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A MONTAURA "A" -
18 24/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A LLOSETENSE -
16 24/02/2018 00:00 PALMA Liga SALLA BENJAMI J. CONSTANCIA A -
16 24/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B BINISSALEM ATLÈTIC del B. -
19 24/02/2018 00:00 MANCOR Liga MONTAURA "B" ALEVIN J. CONSTANCIA B -
19 24/02/2018 00:00 PALMA Liga MADRE ALBERTA ATº D.M.A. "A" ALEVIN J. CONSTANCIA C -
22 24/02/2018 00:00 MARRATXÍ Liga RTVº MARRATXÍ del AT.M. PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
19 24/02/2018 00:00 PALMA Liga ATº BALEARES "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A -
20 25/02/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B PATRONATO "B"   -
20 25/02/2018 00:00 PALMA Liga MALLORCA   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
20 25/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A BALEARS "A"   -
20 25/02/2018 00:00 PALMA Liga SALLA "B"   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
25 25/02/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B SANTA MONICA   -
27 25/02/2018 00:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A CIUDAD DE IBIZA "A"   -
28 01/03/2018 00:00 ALCUDIA Liga ALCUDIA   C.E. CONSTANCIA A -
28 01/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A SP. CIUTAT DE PALMA "A"   -
20 03/03/2018 00.00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A" -
20 03/03/2018 00:00 CONSELL Liga CD CONSELL "B" ALEVIN J. CONSTANCIA A -
19 03/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B MADRE ALBERTA ATº D.M.A. -
19 03/03/2018 00:00 CAMPANET Liga CAMPANET PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
21 03/03/2018 00:00 PALMA Liga LA SALLE ATº   CADETE J. CONSTANCIA A -
20 03/03/2018 00:00 PALMA Liga LA UNIÓN "A" ALEVIN CONSTANCIA A -
23 03/03/2018 00:00 PALMA Liga SP.CIUTAT DE PALMA PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
20 03/03/2018 00:00 MANCOR Liga MONTAURA "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B -
21 03/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B ESTUDIANTES   -
20 03/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B MARIA DE LA SALUT "A" -
21 03/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A FERRIOLENSE   -
20 03/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C ATº MARRATXÍ -
23 03/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B MADRE ALBERTA -
20 04/03/2018 00:00 PALMA Liga PATRONATO "A"   JUVENIL CONSTANCIA B -
21 04/03/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B RTVº S'INDIOTERIA D.R.L.V.   -
21 04/03/2018 00:00 CALA D'OR   Liga CALA D'OR   INFANTIL CONSTANCIA B -
29 04/03/2018 00:00 PALMA Liga ATº BALEARES "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
21 04/03/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A ES JONQUET PENYA ARRABAL   -
21 04/03/2018 00:00 PALMA Liga SP. ATº CIUTAT DE PALMA "A"   INFANTIL CONSTANCIA A -
26 04/03/2018 00:00 SOLLER Liga SOLLER "B"   C.E. CONSTANCIA B -
29 04/03/2018 00:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A CE MERCADAL   -
17 10/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B SAN CAYETANO "B" -
21 10/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A PATRONATO "A" -
21 10/03/2018 00:00 PALMA Liga MADRE ALBERTA "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A -
17 10/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A MURENSE -
20 10/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A SINEU -
20 10/03/2018 00:00 DESCANSA Liga DESCANSA PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
22 10/03/2018 00:00 PALMA Liga MADRE ALBERTA "B"   CADETE J. CONSTANCIA B -
21 10/03/2018 00:00 CAMPANET Liga CAMPANET ALEVIN J. CONSTANCIA C -
17 10/03/2018 00:00 ALARÓ Liga ALARÓ BENJAMI J. CONSTANCIA B -
22 10/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A ATº RAFAL "A"   -
24 10/03/2018 00:00 SON SERVERA Liga SERVERINS DEL S. PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
21 10/03/2018 00:00 SELVA Liga XILVAR ALEVIN J. CONSTANCIA B -
22 10/03/2018 00:00 PALMA Liga SP. CIUTAT DE PALMA   CADETE CONSTANCIA A -
21 10/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B LA UNIÓN "A" -
24 10/03/2018 00:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A SALLA ATLÉTICO -
17 10/03/2018 00:00 PALMA Liga ROTLET MOLINAR "A" BENJAMIN CONSTANCIA A -
21 10/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A ATLETIC BUNYOLA DEL B. -
21 11/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B S'HORTA   -
22 11/03/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B ESCOLAR   -
22 11/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A LA SALLE ATº "A"   -
30 11/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A SAN FRANCISCO "B"   -
22 11/03/2018 00:00 PALMA Liga SP. CIUTAT DE PALMA "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
22 11/03/2018 00:00 S'HORTA   Liga S'HORTA   INFANTIL CONSTANCIA B -
30 11/03/2018 00:00 LLOSETA Liga LLOSETENSE "A"   C.E. CONSTANCIA A -
27 11/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B ATHLETIC CLUB MONTUIRI   -
22 17/03/2018 00.00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A FERRIOLENSE -
18 17/03/2018 00:00 SA POBLA Liga POBLENÇ ATº DEL P. BENJAMI J. CONSTANCIA A -
22 17/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C POLLENÇA I PORT ATº D.P. "A" -
18 17/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B XILVAR -
18 17/03/2018 00:00 MANACOR Liga MANACOR BENJAMIN CONSTANCIA A -
22 17/03/2018 00:00 PALMA Liga PATRONATO "A" ALEVIN CONSTANCIA AT B -
21 17/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B XILVAR -
21 17/03/2018 00:00 C'AN PICAFORT Liga JUV. C'AN PICAFORT PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
23 17/03/2018 00:00 POBLENSE Liga POBLENSE   CADETE J. CONSTANCIA A -
22 17/03/2018 00:00 MAGALLUF Liga PLATGES DE CALVIA "A" ALEVIN CONSTANCIA A -
22 17/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B UNIÓ ESPORTIVA STA MARIA -
23 17/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B SON CALIU   -
18 17/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B SAN FRANCISCO -
23 17/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A CAMPOS   -
25 17/03/2018 00:00 DESCANSA Liga DESCANSA PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
22 17/03/2018 00:00 ALCUDIA Liga ALCUDIA "B" ALEVIN J. CONSTANCIA A -
25 17/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B SP. SANT MARÇAL -
23 18/03/2018 00:00 PALMA Liga MADRE ALBERTA "B"   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
23 18/03/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A FERRIOLENSE   -
23 18/03/2018 00:00 ARTÀ Liga ARTA   INFANTIL CONSTANCIA A -
22 18/03/2018 00:00 ARENAL "A"   Liga ARENAL "A"   JUVENIL CONSTANCIA B -
31 18/03/2018 00:00 PALMA Liga CIDE "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
23 18/03/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B ALCUDIA "B"   -
28 18/03/2018 00:00 CAP DE PERA Liga ESCOLAR   C.E. CONSTANCIA B -
31 18/03/2018 00:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A PETRA   -
19 24/03/2018 00:00 POLLENÇA Liga POLLENÇA I PORT ATº D.P. BENJAMI J. CONSTANCIA B -
23 24/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A FERRIOLENSE AT D.F. -
23 24/03/2018 00:00 SANTA EUGÈNIA Liga INTERPLÀ D.T. ALEVIN J. CONSTANCIA C -
24 24/03/2018 00:00 PALMA Liga ES RAVAL DE STA. C.   CADETE J. CONSTANCIA B -
22 24/03/2018 00:00 PALMA Liga SON SARDINA "B" PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
23 24/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A POBLENÇ ATº DEL P. -
19 24/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A SON CALIU "A" -
26 24/03/2018 00:00 ALGAIDA Liga ALGAIDA PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
23 24/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B PLATGES DE CALVIA "A" -
24 24/03/2018 00:00 PALMA Liga MALLORCA   CADETE CONSTANCIA A -
23 24/03/2018 00:00 C'AN PICAFORT Liga JUV. C'AN PICAFORT "B" ALEVIN J. CONSTANCIA B -
24 24/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A LA UNION "A"   -
19 24/03/2018 00:00 ARENAL Liga URBANITZACIONS "A" BENJAMIN CONSTANCIA B -
22 24/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A A-LLUBÍ -
23 24/03/2018 00:00 LLUCMAJOR Liga ESPANYA ALEVIN CONSTANCIA AT A -
19 24/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. -
26 24/03/2018 00:00 DESCANSA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B DESCANSA -
32 25/03/2018 00:00 PALMA Liga LA SALLE "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
24 25/03/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A POLLENÇA I PORT   -
24 25/03/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B SANTANYÍ C.F.   -
24 25/03/2018 00:00 PALMA Liga ROTLET-MOLINAR "A"   INFANTIL CONSTANCIA A -
23 25/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B SERVERENSE   -
24 25/03/2018 00:00 CAMPOS Liga CAMPOS ATLÉTIC D.C.   INFANTIL CONSTANCIA B -
32 25/03/2018 00:00 MAGALLUF Liga PLATGES DE CALVIA "A"   C.E. CONSTANCIA A -
29 25/03/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B CALVIA   -
25 07/04/2018 00:00 PALMA Liga SAN FRANCISCO   CADETE J. CONSTANCIA A -
24 07/04/2018 00:00 POLLENÇA Liga POLLENÇA I PORT ALEVIN CONSTANCIA AT A -
25 07/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B INTERPLÀ D.T.   -
20 07/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B LLOSETENSE -
23 07/04/2018 00:00 BINISSALEM Liga BINISSALEM PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
20 07/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B SON SARDINA "A" -
20 07/04/2018 00:00 SANTA MARIA Liga SANTA MARIA del UESM BENJAMI J. CONSTANCIA A -
24 07/04/2018 00:00 MARIA DE LA SALUT Liga MARIA DE LA SALUT "B" ALEVIN J. CONSTANCIA A -
25 07/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A SP. SAN FRANCISCO   -
24 07/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B DESCANSA -
27 07/04/2018 00:00 S'ARENAL Liga PENYA S'ARENAL PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
27 07/04/2018 00:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A ES PLA -
24 07/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A ATº MANACOR D.M. -
20 07/04/2018 00:00 PALMA Liga MADRE ALBERTA "A" BENJAMIN CONSTANCIA A -
24 07/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C LLOSETENSE "A" -
24 07/04/2018 00:00 SON FERRIOL Liga FERRIOLENSE AT D.F. ALEVIN CONSTANCIA AT B -
23 07/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B BINISSALEM ATLÈTIC del B. -
33 08/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA A MENORCA "A"   -
24 08/04/2018 00:00 SINEU   Liga SINEU   JUVENIL CONSTANCIA B -
25 08/04/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B PILARES LA SOLEDAD   -
25 08/04/2018 00:00 PORTO CRISTO Liga PORTO CRISTO "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
25 08/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A SANTA CATALINA ATº   -
25 08/04/2018 00:00 ALCUDIA Liga ALCUDIA "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
30 08/04/2018 00:00 ALQUERIA Liga ALQUERIA   C.E. CONSTANCIA B -
33 08/04/2018 00:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A MALLORCA "B"   -
25 14/04/2018 00.00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A SALLA "B" -
28 14/04/2018 00:00 ARTÀ Liga ARTÀ ATLÈTIC DEL A. PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
25 14/04/2018 00:00 ALCÚDIA Liga ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. "B" ALEVIN J. CONSTANCIA B -
21 14/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A SANTANYI -
24 14/04/2018 00:00 S'ARENAL Liga ARENAL PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
26 14/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A ATº BALEARES   -
24 14/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A ATº MANACOR D.M. -
26 14/04/2018 00:00 PALMA Liga RTVº PENYA ARRABAL   CADETE CONSTANCIA A -
25 14/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A JUVENTUD CONSTANCIA "C" -
25 14/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B CONSTANCIA -
25 14/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CONSTANCIA ATLÉTICO "B" ALEVIN CONSTANCIA A -
21 14/04/2018 00:00 PALMA Liga CIDE BENJAMIN CONSTANCIA B -
21 14/04/2018 00:00 SINEU Liga SINEU BENJAMI J. CONSTANCIA B -
25 14/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENTUD CONSTANCIA "A" ALEVIN J. CONSTANCIA C -
21 14/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A CD CONSELL -
26 14/04/2018 00:00 SELVA Liga XILVAR   CADETE J. CONSTANCIA B -
28 14/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B ESCOLA PENYA ARRABAL -
26 15/04/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B SAN CAYETANO   -
26 15/04/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A CAMPOS   -
26 15/04/2018 00:00 SON SERVERA Liga SERVERENSE "A"   INFANTIL CONSTANCIA A -
26 15/04/2018 00:00 STA EUGÈNIA Liga INTERPLÀ D.T.   INFANTIL CONSTANCIA B -
25 15/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B JUVENTUD U.D.S.O. "A"   -
34 15/04/2018 00:00 FERRERIES Liga FERRERIES "A"   JUVENIL CONSTANCIA A -
31 15/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B PÒRTOL   -
34 15/04/2018 00:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A SERVERENSE   -
29 21/04/2018 00:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A BINISSALEM ATLÈTIC del B. -
25 21/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B ARTÀ ATLÈTIC DEL A. -
27 21/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A JUVENTUD U.D.S.O.   -
27 21/04/2018 00:00 ALCUDIA Liga ALCUDIA "A"   CADETE J. CONSTANCIA A -
29 21/04/2018 00:00 ALARÓ Liga ATLÈTIC ALARÓ PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
22 21/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B JUVENTUD CONSTANCIA "A" -
22 21/04/2018 00:00 PALMA Liga SON CALIU "B" BENJAMIN CONSTANCIA A -
22 21/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENTUD CONSTANCIA "B" BENJAMI J. CONSTANCIA A -
22 21/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B DESCANSA -
25 21/04/2018 00:00 SA POBLA Liga POBLENSE PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
27 21/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B A-LLUBI   -
27 22/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A SAN FRANCISCO   -
26 22/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B SP. ATº CIUTAT DE PALMA   -
27 22/04/2018 00:00 CALVIA Liga SON CALIU "B"   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
27 22/04/2018 00:00 PALMA Liga SAN FRANCISCO ATº   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
27 22/04/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B SON CALIU "A"   -
35 22/04/2018 00:00 ESPORLES Liga ESPORLES "A"   C.E. CONSTANCIA A -
32 22/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B ATº DE PAGUERA   -
26 28/04/2018 00:00 PALMA Liga MALLORCA "B" ALEVIN CONSTANCIA AT A -
28 28/04/2018 00:00 POLLENÇA Liga POLLENÇA I PORT   CADETE CONSTANCIA A -
23 28/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A ALARÓ -
23 28/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A ATº BALEARES -
26 28/04/2018 00:00 PALMA Liga JOVENTUT CORB MARÍ PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
26 28/04/2018 00:00 PALMA Liga MADRE ALBERTA ATº D.M.A. "A" ALEVIN J. CONSTANCIA A -
26 28/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B ATº MANACOR D.M. -
30 28/04/2018 00:00 MARRATXÍ Liga RTVº MARRATXÍ del AT.M. PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
23 28/04/2018 00:00 PALMA Liga BALEARS "A" BENJAMIN CONSTANCIA B -
26 28/04/2018 00:00 BINISSALEM Liga BINISSALEM ATLÈTIC del B. ALEVIN J. CONSTANCIA B -
28 28/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A LA SALLE   -
26 28/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A MURENSE -
23 28/04/2018 00:00 PALMA Liga SALLA BENJAMI J. CONSTANCIA B -
26 28/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C MARGARITENSE ATLÈTIC "B" -
26 28/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A SP. SAN FRANCISCO -
30 28/04/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B CD CONSELL -
28 28/04/2018 00:00 ------------ Liga CADETE J. CONSTANCIA B Descansa   -
27 29/04/2018 00:00 PALMA Liga LA UNION "A"   JUVENIL CONSTANCIA B -
28 29/04/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B RTVº SAN FRANCISCO D.S.F.AT.   -
28 29/04/2018 00:00 PALMA Liga SON SARDINA "B"   INFANTIL CONSTANCIA B -
28 29/04/2018 00:00 PALMA Liga ATº BALEARES   INFANTIL CONSTANCIA A -
28 29/04/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A PENYA ARRABAL   -
33 29/04/2018 00:00 LLORET Liga LLORET   C.E. CONSTANCIA B -
36 29/04/2018 00:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A UD IBIZA-EIVISSA "A"   -
27 05/05/2018 00.00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A BALEARS "A" -
27 05/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A ATº MARRATXÍ -
29 05/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE CONSTANCIA A COL. SAN PEDRO   -
27 05/05/2018 00:00 PALMA Liga SP. SAN FRANCISCO ALEVIN CONSTANCIA AT B -
27 05/05/2018 00:00 SON SERVERA Liga SERVERENSE "B" ALEVIN CONSTANCIA A -
31 05/05/2018 00:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A MADRE ALBERTA -
27 05/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. "A" -
24 05/05/2018 00:00 PALMA Liga JUVENTUD U.D.S.O. BENJAMIN CONSTANCIA A -
24 05/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B MURENSE -
27 05/05/2018 00:00 MANCOR Liga ATº MONTAURA DEL M. ALEVIN J. CONSTANCIA C -
29 05/05/2018 00:00 SON FERRIOL Liga ATº SON FERRIOL   CADETE J. CONSTANCIA B -
24 05/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B LA SALLE ATº "A" -
27 05/05/2018 00:00 SANTA MARIA Liga SANTA MARIA del UESM PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
31 05/05/2018 00:00 SA POBLA Liga POBLENÇ ATº DEL P. PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
24 05/05/2018 00:00 SELVA Liga XILVAR BENJAMI J. CONSTANCIA A -
29 05/05/2018 00:00 PALMA Liga PENYA ARRABAL   CADETE J. CONSTANCIA A -
27 05/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B ESCOLA PENYA ARRABAL -
29 06/05/2018 00:00 PALMA Liga CIDE "A"   INFANTIL J. CONSTANCIA A -
29 06/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA A PATRONATO "A"   -
29 06/05/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL CONSTANCIA B SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM. " -
28 06/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B ALARO   -
29 06/05/2018 00:00 SANT MARÇAL Liga SP. SANT MARÇAL   INFANTIL J. CONSTANCIA B -
37 06/05/2018 00:00 FELANITX Liga FELANITX   C.E. CONSTANCIA A -
34 06/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B PILARES LA SOLEDAD   -
28 12/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B SERVERENSE "B" -
25 12/05/2018 00:00 SA POBLA Liga POBLENÇ ATº DEL P. BENJAMI J. CONSTANCIA B -
28 12/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C CD CONSELL "B" -
28 12/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A ALCUDIA -
30 12/05/2018 00:00 MAGALLUF Liga PLATGES DE CALVIA "A"   CADETE CONSTANCIA A -
32 12/05/2018 00:00 SON SERVERA Liga SERVERINS DEL S. PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
25 12/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA A MURENSE -
25 12/05/2018 00:00 SANT MARÇAL Liga SP. SANT MARCAL BENJAMIN CONSTANCIA B -
28 12/05/2018 00:00 ALARÓ Liga ALARÓ PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
28 12/05/2018 00:00 LLOSETA Liga LLOSETENSE "B" ALEVIN J. CONSTANCIA B -
25 12/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA A POLLENÇA I PORT ATº D.P. -
28 12/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A PLA DE NA TESA -
28 12/05/2018 00:00 PALMA Liga LA SALLE "A" ALEVIN CONSTANCIA AT A -
30 12/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA B SP. SANT MARÇAL ATº D.SP.SM.   -
30 12/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga CADETE J. CONSTANCIA A ARENAL   -
28 12/05/2018 00:00 CAMPANET Liga CAMPANET ALEVIN J. CONSTANCIA A -
32 12/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B SP.CIUTAT DE PALMA -
29 13/05/2018 00:00 MURO Liga MURENSE   JUVENIL CONSTANCIA B -
30 13/05/2018 00:00 CALVIÀ Liga ÀGORA PORTALS   INFANTIL CONSTANCIA B -
30 13/05/2018 00:00 PALMA Liga SALLA "A"   INFANTIL CONSTANCIA A -
30 13/05/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA B PLATGES DE CALVIA "A"   -
30 13/05/2018 00:00 CAMP SALIISTA Liga INFANTIL J. CONSTANCIA A PLA DE NA TESA   -
35 13/05/2018 00:00 PALMA Liga SERRALTA   C.E. CONSTANCIA B -
38 13/05/2018 00:00 NOU CAMP Liga C.E. CONSTANCIA A COLLERENSE "A"   -
29 19/05/2018 00.00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT A ARENAL "A" -
29 19/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA B BELLVER PALMA -
26 19/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMIN CONSTANCIA B SOLLERENSE D.S. "A" -
26 19/05/2018 00:00 LLOSETA Liga LLOSETENSE BENJAMI J. CONSTANCIA A -
33 19/05/2018 00:00 PALMA Liga SALLA ATLÉTICO PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B -
29 19/05/2018 00:00 MARIA DE LA SALUT Liga MARIA DE LA SALUT PREBENJAMIN CONSTANCIA A -
26 19/05/2018 00:00 MAGALLUF Liga PLATGES DE CALVIA BENJAMIN CONSTANCIA A -
26 19/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga BENJAMI J. CONSTANCIA B ALCÚDIA ATLÈTIC DEL A. -
29 19/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA B POLLENÇA I PORT ATº D.P. "B" -
29 19/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA A POLLENÇA I PORT ATº D.P. "A" -
29 19/05/2018 00:00 PLA DE NA TESA Liga PLA DE NA TESA ALEVIN CONSTANCIA AT B -
29 19/05/2018 00:00 BUNYOLA Liga ATLETIC BUNYOLA DEL B. ALEVIN J. CONSTANCIA C -
29 19/05/2018 00:00 PALMA Liga SAN CAYETANO "B" ALEVIN CONSTANCIA A -
33 19/05/2018 00:00 CAMPO SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A SP. SANT MARÇAL -
30 20/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga JUVENIL CONSTANCIA B FERRIOLENSE "B"   -
36 20/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B PORRERES   -
30 26/05/2018 00:00 SANTA EUGÈNIA Liga INTERPLÀ D.T. ALEVIN J. CONSTANCIA A -
30 26/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA AT B SAN CAYETANO "B" -
30 26/05/2018 00:00 CALVIÀ Liga RTVº. SON CALIU ALEVIN CONSTANCIA AT A -
30 26/05/2018 00:00 SANTA MARGALIDA Liga MARGARITENSE ATLÈTIC "A" ALEVIN J. CONSTANCIA B -
34 26/05/2018 00:00 CAMPO SALLISTA Liga JUVENTUD CONSTANCIA "B" PREBENJAMIN J. CONSTANCIA A -
30 26/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN CONSTANCIA A MARGARITENSE ATLÈTIC -
30 26/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN J. CONSTANCIA C ALCUDIA "B" -
30 26/05/2018 00:00 PALMA Liga SAN ALONSO 08 PREBENJAMIN CONSTANCIA B -
30 26/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga ALEVIN CONSTANCIA A COLLERENSE "A" -
34 26/05/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga PREBENJAMIN J. CONSTANCIA B JUVENTUD CONSTANCIA "A" -
37 27/05/2018 00:00 STA.MARGALIDA Liga MARGARITENSE ATLÈTIC   C.E. CONSTANCIA B -
38 03/06/2018 00:00 CAMP SALLISTA Liga C.E. CONSTANCIA B OLIMPIC DE FELANITX D.F.   -

Comparteix a: